hooigras Hooigras en te wassen Nagras ZAAILANDEN, TWEE HUIZEN, behuisde HOFSTEDE WOONHUIZEN LAND, BOSSCHEN Hooigras en Toemaat, Hooigras en te wassen Nagras HOOILANDEN WOONHUIS, perceel LAND Grasvenditiën voor 1906. Openbare verkooping. JAAKLIJKSCHE VENDITIE van en te wassen Nagras, te Erpe en Aalst-Schaarbeke. l)e Notarifl EEMAN. ta Erpe, zal ten ver- joeke van de volgende eigenaars, op Maandag !J Juni I90G, op nagemelde uren en plaatsen, ópenbaarlijk verkoopen Gemeente Erpe. 1° Namens Jnffrouw weduwe Van Irape- Mertens, te Aalst a. 4 koopen Hooi- en Sagras, aan den Ledeschen Steenweg. j 7 koopen Hooi- en Nagras, op eenen ando ren meersch, aan den Ledeschen Steenweg, 2° Namens Mijnheer Amand U'Hondt. te Aalst10 koopen Hooigras, in de Molenmeer- icheu, nabij den Watermolen. 3» Namens Mijnbeer Karei Schockaert, te Krpè: 6 koopen Hoogras, in de Molentneer- lohsn. 4» Namens Mijnheer Frans De Nys, te Ërpe: 5 koopen Hooigras, in den Hoonogem. 5° Namens Mijnheer Benedictus De Boeck, it Erpe 6 koopen Hooigras, op een perceel meerech Hof to Varent. 6° Namens de erven De Boeck, to Hofstade: i.4koopeu Hooigras, in de Molonmeerschen; b. 6 koopen Hooigras, in do Hoonegemmeer- ichen. 7° Namens Mijnheer Franciscus Van der Eist, te Erpe 6 koopen Hooigras, in de Uoonegemmeerschen. 8° Namens Mijnheer Donatus Schockaort, te Erondegem 2 koopen Hooigras, in de Uoonegemmeorscheij. 9° Namens Mijnheer David Parewyck, te Erpe 8 koopen Hooigras, in de Uoonegem meerschen. 10° Namens de heeron gobroedors Do Boeck, te Aalst3 koopen Hooigras. in de Uoone gemmeerschen, Aalst-Schaarbeek. 11° Namens Mijnheer Dominions Van den Eeckhout-Do Boeck, te Erpe 2 koopen Üooigras, iu de Ilojregeunuoerscheu. 12° Namens Juffrouw weduwe Van Impe- Slertens 1 koop Hooigras, op «len Dijk. 12bis. Namens do Kinderon Vau Gyseghem, te Aalst-Schuarbeek 2 koopen Hooigras, in den Polder. Nog Gemeente Erpe. 13° Namens Dame weduwe Aloïs De Swaef, te Erpe 3 koopen Hooigras, in 't Foot. 14° Namens Mijnheer Komaan MoyerBoen, te Ailst 4 koopen Hooi- en Nagras, in de Koeibrugmeerschen 13° Namens Juffrouw weduwe Constant Stalpaert, te Erpe 1 koop Hooigras en 1 koop te wassen Nagras, in de Oostmeerschen. 16. Namens Mijnheer Engeen Verbrug- ghen, Rechter, te Kortrijk 5 koopen Hooi gras, aan den Watermolen, Dorp. 17. Namens Mijnheer de Burgemeester De Fob, te Erpe 8 koopen Hooigras, aan den Watermolen, Dorp. 18° Namens den E. H. Van de Putte, rus tend Pastoor, te Erpe 20 koopen Hooigras, en te wassen Nagrus, in zijne meerschen, aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING. Men zal vergaderen te Erpe, 's morgens aan den Ledeschen Steenweg, Steenenbrug en 's namiddags in het Foot.De verkoo- ping zal aanvang nemen en men zal de vol gende orde volgen om 8 acht uren van den morgend, te Erpe, Ledeschen Steenweg. Mo- lenmeerschen, Hoonegemmeerschem en Aalst- Schaarbeek, Uoonegemmeerschen om 1 uur nanoen, te Erpe, in 't Foot, Koeibrugmeer schen, Oostmeerschen, Watermolen en om 4 uren, aan het Dorp. De verkooping zal plaats hebben op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits te stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van allerbest TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Donder dag 21 Juni 1906, te beginnen om een uur namid dag, te Aalst-Mijlbeek, op de nagemelde plaatsen, namens de nagenoemde eigenaars, in het openbaar verkoopen i° Namens Mijnheer Max Moens, te Aalst, ia koopen Hooigras, op eene partij meersch, nabij de Breedestraat, achter de hofstede Van Neck. V Namens Mijnheer Karei De Vis, te Aalst, 8 koopen Hooigras, op eene partij meersch, aan de Breedestraat. 3C Dooa bevoegd ambt, namens Mijnheer Achilles Eeman, te Aalst, 25 koopen Hooigras en te wassec Nagras, op eenen meersch in de Bergemeerschen, tegenover den IJzerenweg, aan den Brusselschen Steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalst-Mijlbeek •an de partij meersch van Mijnheer Max. Moens aangeduid onder nummer een hierboven, alwaar de verkooping op gestelde uur zal aanvang nemen. Het Hooi- en Nagras in de Bergemeerschen zal verkocht worden om 3 uren van den namiddag. De verkooping zal geschieden op gewone vooi- waarden en met tijd van betaling, mits te stellen goade borg. OPENBARE VERKOOPING van goede ©71 Meerschen, TE MELDERT d BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE MELDERT. Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen op het ReukeD, gekadastreerd wijk A, nummer 403, met eene grootte van 3t aren 10 centiaren, palende 'en ooste aan de Baan, ten zuide aan de erven Dc is. ten weste aan de erven D'Hamer en ten noorde •an de Baan. Gebruikers de Kinderen Louis Van Brempt. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk A, num mer 420, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, en volgens titel groot 11 aren, palende ten ooste «ao Mevrouw De Loose, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste ook aan Mevrouw De Loose en ten noorde aan den heer Van den Bossche. Ge- bmiksr Joannes Vermoesen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Parijsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 370 met eene grootte van 16 aren 3o centiaren, palen de ten ooste aan het Gasthuisstraatje, ten zuide >an den heer Crabbé, ten weste aan de Losbaan en ten noorde aan den heer Possemiers. Gebruiker Petrus Traweels. Vierde koop. Een perceel Land en Meersch, "er wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op der. Luitensmeersch, gekadastreerd wijk D, nummert io8b, 169 en 170, met eene grootte van 5a aren 5o centiaren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den heer Ridder de Formanoir de la Cazerie, ten weste aan Juftrouw Weduwe Seve- rien Van Handenhove en ten noorde aan den Steenweg. Gebruikers de' Kinderen Isidore De Vis. Verdeeld in 3 loten Bouwgrond, te weten Eerste lot 17 aren 4 centiaren ten weste met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Tweede lot 17 aren 63 centiaren te midden ook met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Derde lot17 aren 83 centiaren ten ooste met eene breedte van 12 meters aan den Steenweg, bui de lage meersch. GEMEENTE BAERDEGEM. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Wolfpenning. gekadastreerd wijk E, nummer 66, met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van den Bossche, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Baer- degem en andere, ten weste aan den heer De Meersman en ten noorde aan den heer L. Pollyn- Joostens. Gebruiker Frans Godefroy. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Elderberg, gekadastreerd wijk C, nummer 173*, met eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Jufirouw AnaïsVan Biesen, ten zuide aan den heer August Van Brempt, ten weste aan de Hoogstraat en ten noorde aan den heer Henri Joostens. Gebruiker Joannes Van de Perre. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Grooten Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van ao aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Fideel De Ridder, ten zuide aan Juffrouw Hortense Joos tens, ten weste aan Jufirouw Anals Van Biesen en ten noorde aan de Godshuizen van Dendermonde. Gebruiker Camillus Monsieur. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Winning, gekadastreerd wijk A, nummer 192, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Xaveer Van Mol, ten zuide aan den heer De Ridder-Vertongen en Jufirouw Aline Vertongen, ten west aan den heer Van der Straeten-Verhelen en ten noorde aan den heer De Bruyn-Cammaert. Verdeeld in oost- en west helft. Gebruiker Frans De Schepper. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 522a, met eene grootte van 48 aren 30 centiaren en volgens meting groot 5o aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Tilley, ten zuide aan den heer L. De Meersman en andere, ten weste aan de heeren Vermoesen en De Hert-De Coen en ten noorde aan den volgenden koop en aan den heer Raemdonck. Gebruikster weduwe Fr. De Smet. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot 16 aren 48 centiaren ten weste. Tweede lot 16 aren 58 centiaren te midden. Derde lot17 aren 64 centiaren ten ooste. Tiende koop. Een perceel Land. gelegen op den Hoevekauter, gekadastreerd wijk C, nummer 56oc, met eene grootte van 51 aren 60 centiaren, en volgens meting 5o aren 49 centiaren, palende ten ooste aan den heer Raemdonck, ten zuide aan voorgaanden koop en aan den heer De Hert- De Coen, ten weste aan de Kerkfabriek Van Baerdegem en ten noorde aan den Steenweg naar Aalst en den heer Kieckens. Gebruikster wedu we Fr. De Smedt. Verdeeld in 3 loten als volgt Eerste lot 18 aren 28 centiaren ten weste. Tweede lot 16 aren j5 centiaren te midden. Derde lot 15 aren 86 centiaren ten ooste. ZITDAGEN Instel Vrijdag 6 erbliif Vriidae ao 1 9 Aan de erven De Kerpel, liet volgende perceel en anderen, ten znide aan den heer De Swaef, ten weste aan het gescheed met de Gemeente Erpe of de erven Biebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op den Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ten ooste aan de kinderen De Kerpel, ten zuide aan den heer Josephns De Coninck, ten weste aan voorgaande perceel en ten noorde aan de kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee perceelen Petrus- Joannes De Kerpel. De koopen 5 en 6 uitmakende eenen blok zullen opgeroepen worden met recht van sa menvoeging. De Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd wordeD, alle maaudagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. ZITDAGEN luid Donderdag 7 1906 Verblijf Donderdag 21 ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd u Het Land van Riem, bij den heer Victor Keppens, te Aalst, Nieuwstraat, nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel ZAAILAND XE WANZELE. Do Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Gemeente Wanzele I. Een Huis en Grond, zijnde de her berg i Dé Plezanten Hof, aan de Bree destraat, dec-1 ten zuiden van nummers 158B en i56c, groot volgens meting 8 aren 33 centiaren. Bewoond door den eigenaar Ivo Bosman. II. Een Huis en Grond, heven voor gaande, deel ten noorden der nurnmsrs i58b en i56c, groot volgens meting 8 aren 5o centiaren. Gebruikt door Mertens. III. Een perceel Zaailand, op Bille- gem, nummer 46a, grool 14 aren 80 cen tiaren. Gebruikt door Ivo Bosman, voor noemd. DERDE ZITDAG Vrijdag 22 Juni 1906 ten 2 uren namiddag, ter herberg De Plesanten Hof, bij den beer Ivo Bos man, te Wanzele, Breedestraat. Verblijf Vrijdag ao ten a uren namiddag, ter herberg van den heer August Carle- Van de Maele, te Meldert, aan het Dorp. N. B- Er zal geen derde zitdag plaats hebben. GELD. Bij genoemden Notaris De Gheest, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te verkrij gen, mits bezet, aan geringen intrest ofwel aflos baar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Land en Meersch, TE ERPE EN LEDE. De Notaris DE GELEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen Gemeente Erpe. Eerste koop. 32 aren 10 centiaren Land, in den Hoonegem. gekadastreerd wijk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten znide aan den volgende koop, ten weste aan de heeren De Boeck en ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, iu den Hoonegem, gekadastroerd wijk B, nummer 691, palende ten ooBte aan den heer Bolnngier-De Boeck, ten zuide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ten weste aan de erven Nooy, ten noorde aan de heeren De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebruiker Jozef De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30 centiaren Land, op den Dorent, gekadastreerd wijk B, num mer 723a,palende ten ooste aan den hoerFer- dinand De Clercq.ten zuide met half baau aan de heeren De Boeck-Caudrou en De Boeck- Hendricks, ten weste ook met half baan aan den heer De Boeck-Roman en ten noorde aan Jufvrouw Coleta Vau der Eist. Gebruiker Domien Neirinckx. Vierde koop. 9 aren 20 centiaren Land, op Krevelhoek, gekadastreerd wijk A, num mer 365a 2, en palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, ten zuide aan Dominions Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ten weste aan het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Petrus Verhoeven. Gebruiker Dominicus De Brauwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent, gekadastreerd wyk B, nummers 540a en 545a, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Dominions Van Hauwermeiren-De Kerpel, ten weste aan den heer Remel Van Droogenbroock en het Weldadigheidsbureel vau Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker Camillus De Boeck. Gemeente Lede. Zesde koop. Eene schoone en met Fruit- booman wel beplante liehuisde Hofstede, ge naamd u Het Hof ter Varent, met Schuur, Stallingen, remisiën eu andere af bangelijkhe den waarvan een deel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den eigenaar, gestaan eu gelegen te Lede, gelmcht Keiberg, op weinigen af stand des IJzerenweg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijkC, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 38 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan voorgaande koop, teu weste aan het Weldadigheidsbareel van Aalst en de heeren De Ryck en De Swaef, ten noor de aan de kinderen Nys. Gebruiker Camillus De Boeck. Zevende koop. A. 31 aren 60 centiaren Land, gehucht Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummers 786b en 789a, palende ten ooste Om reden van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van nienwe te AalstDicpcstraat. I)e Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewiu van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan eu gelegen te Aalst, Diepsstrant, nabij de Kerkhof baan, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 rren 79 centiaren, palende van de eene zydeaan Juffrouw Buekens, van de andere zijde koop 2, van voren aan de Diepestraat en van ach ter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer I)e Troch. Tweede koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan Devens voorgaande, gekada streerd wyk B. deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 1, van de andere zijde koop 3, van voren aan do Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Camilla De Troch. Derde koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan nevens voorgaande, gekada streerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 2, van de andere zyde aan koop 4, van voren aan de Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Frans Huylebroeck. Vierde koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan ueveu voorgaande, gekada streerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, palende van de eene zijde aan koop 5, van de andere zijde aan koop 3, van voren aan de Diepestraat en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer De Neve. Vijfde en laatste koop. Een Dieuw ge bouwd Woonhuis, gestaan neven voorgaan de, gekadastreerd wijk B, deel van nummer 305b, aldaar groot 6 aren 79 centiaren, pa lende van de eene zyde aan koop 4, van de andere zijde aan de Hospiciën van Aalst en van achter aan den heer Van Mol. Bewoond door den heer Odilon De Bundel. ZITDAGEN Ve^M^f^"1906' telkens om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet genaamd In den Matroos, n ge houden door den heer Valery De Vylder, te Aalst, aan de Hopmarkt. OPENBARE VERKOOPING EN MEE11SCHEN, TE BAERDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 6a, aldaar groot 22 aren 5o centiaren, palende ten ooste den heer Pollyn-Joostens, ten zuide Juftrouw Rosalie De Meersman, ten weste Juf frouw Marie Van Biesen en ten noorde de Straat. In gebruik bij den heer Petrus Willems, te Baerdegem. Tweede koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Linnenveld, bekend bij kadaster sectie A num mer a 15, met eene grootte van a5 aren, palende ten ooste den heer Pieter de Smedt Van Biesen, ten zuide Jufirouw weduwe van den heer Petrus Van Mol, ten weste Jufirouw Marie Van de Putte en de heeren C. Liénart en R. Moyersoen en ten noorde de Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, te Moorsel. Derde koop. Een perceel Hooiland, wijk Het Stokt, hekend bij kadaster sectie B, nummer 144, groot 59 aren 30 centiaren, palende ten ooste en ten noorde de heeren Iaidoor De Bruyn, te Schaar beek bij Brussel en Theodoor Brycx-De Bruyn, te Veurne, ten zuide Juffrouw Philomena Doorns en de heeren Lodewijk Crabbé, Ch.-Louis Schoon- jans, Marcellinus De Meersman en Kinderen en ten weste den weg naar Baerdegem. In gebruik bij den heer Benoit Van Langenhove, te Baerdegem. Vierde koop. Een perceel Bosch, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, nummer 372, met eene grootte van 12 aren 3o centiaren, palende ten ooste Jufirouw weduwe van den heer Jan Cooreman-Verbeke, ten zuide Juf frouw Francisca De Wolf, den heer Pieter-Jan De Meersman en Juftvrouw Isabella-Jozefina 't Kint, ten weste koop 5 en ten noorde Juffrouw t Kint voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, te Meldert. Vijlde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster sectie E, num mer 271, aldaar groot ia aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide Jufirouw 't Kint en den heer Domien Robyns, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Baerdegem en ten noorde Juftrouw 't Kint, voornoemd. In gebruik bij den heer August Peerlinck, voornoemd. Zesde koop. Een perceel Bosch, gelegen als- voren, wijk Wolfspenning, gekadastreerd sectie E, nummer 266, aldaar groot 31 aren 40 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe van den heer Am. Van Mulders en Kinderen, ten zuide koop 7 en de heeren Alfons Raemdonck en Petfus De Wolf, ten weste Juftrouw 't Kint en ten noorde den heer Achiel Van Damme, te Opwiick. In gebruik bij den heer Frans Willems, te Meldert. Zevende koop. Een perceel Bosch, gelegen alsvoren, wijk Wolfspenning, bekend bij kadaster E, nummer 267, aldaar groot 14 aren 3o iren, palende ten ooste den heer Jozei Ma- charis, ten zuide de heer Petrus Van Mulders, ten de heer Alfons Raemdonck en ten noorde koop 6 en den heer Achiel Van Damme. In ge bruik bij den heer Frans Ringoot, te Baerdegem. Achtste en laatste koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Wolfsland, bekend bij kadaster ie D, nummer 55, met eene grootte van 20 aren :entiaren, palende ten ooste Jufvrouw weduwe den heer Pieter Beeckman en Kinderen en den heer Jan Van de Velde, ten zuide den heer Jan Van der Straeten-Van Nieuwenborgh, ten weste den heer Karel-Lodewijk Van Handenhove en ten noorde De Beek. In gebruik bij den heer Louis De Medts, voornoemd. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 12 Verblijf Woensdag 27 Jum 19061 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Pollyn-Joostens, te Baerdegei rechtover de Kerk. VENDITIE VAN te Gij8egem en Mespelaere. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Vrijdag 29 Juni 1906, (S' Pietersdag), om 8 en half ure 's morgens .namens Mijnheer den Baron de Broqueville, eigenaar te Postel, in het openbaar verkoopen 1° Op eenen meersch te Gijsegem, Molen beek, 7 koopen Hooigras en 7 koopen Toe- moet. 2° Op eenen meersch te Gijsegem, Osse- weide, 12 koopen Hooigras ea 12 koopei Toemaat. 3° Op eenen meersch nabij den Grooten- eerscn, 3 koopen Hooigras en 3 koopen Toemnat. 4° Op eenen meersch te Gijsegem, Ban- ovens, 2 koopen Hooigras. 5° Op eeuon meersch te Gijsegem, Canada bosch, 2 koopen Hooigras en 2 koopen Toe maat. 6° Op eenen meersch te Mespelaere, Doom, 3 koopen Hooigras en 3 koopen Toemaat. 7° Op eenen meersch te Mespelaere, Hoo- Ïedonck, 2 koopen Hooigras en 2 koopen 'oemaat. De verkooping geschiedt op gewone voor waarden en tijd van betaling mits stellende goede en gekende borge, VENDITIE VAN te Smetlede en Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 25 Juni 1906, in het open baar verkoopen Gemeente Smetlede. Om 8 uren 's morgens, namens Mijnheer Francois Lammens, te Wetteren, Quatrecht. a) "38 aren 30 centiaren Hooi- en te wassen Nagras, op een perceel meersch aan de Schil- dekenssriaat, verdeeld in 3 koopen. b) 37 aren 70 centiaren Hooi- en te wassen Nagras, op een perceel meersch wyk Briel, verdeeld in 3 koopen. c) Een hectaar, 6 aren 40 centiaren Hooi en te wassen Nagras, op een perceel meersch wijk Bloote Heide, genaamd Kroontjee- meersch. Gemeente Oordegem. Om 10 uren 's morgens, namens de erven Van Melckebeke, te Oordegem a) 15 aren Hooi- en te wasBen Nagras, in den Bussegem. b) En 45 aren Hooi- en te wassen Nagras, wijk 08senbroeck, verdeeld in 3 koopen. De verkooping geschiedt op gewone voor waarden en tijd van betalin r mits stellende OPENBARE VERKOOriNG van en een perceel Land, te Meire en Ajfjem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openhaar ver koopen Eerste koop. Een perceel Hooiland, gelegen te Meire, in den Weimeersch, bekend bij kadaster sectie B, nummer 279, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Pieter Jan Van Melckebeke- De Boom, te Aalst, ten zuide den heer Jozef Lievens-Weyns en de gebroeders Van der Gucht, ten weste de Molenbeek en ten noorde den heer Pieter De Looze-Meuleman en Kin deren. Gebruikt door den heer Joseph Pauwels. Tweede koop. Een perceel Hooiland L gelegon alsvoren, inden Blaawbosch, bekend by kadaster sectie C, nummer 443, met eene grootte van 18 aren 70 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van der Schueren-De Smet, te Appelterre, ten zuide Juffr. Amelie De Saedeleer, ten weste de Straat en ten noorde den heer Frans Raes-De Poortere, te Teralphens. Gebruikt door den heer Jozef Pauwels, voornoemd. Derde koop. Een perceel Weide, geit to Aygem, in den Vaerinck, bekend bij kadas ter Boctie A, nummer 1463, met eene grootte van 23 aren 10 centiaren, palende ten ooBte den heer deKerchove d'Ousselghem, ten zuide Juffrouw Marie De Ryck, ten weste de heeren Jozef Benedict Schouppe en Leander Van Buggenhont-De Meyer en Kinderen en ten noorde voornoemden heer Van Baggenhont, de heeren Hector De Craecker en de Kerchove voornoemd. Gebruikt door Juffrouw W° van don heer JudocuB Trif, te Aygem. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, inden Vaerinck, bekend bij kadaster sectie B, nummer 1227d, aldaar groot 21 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Haeltert en den beer De Meulemeester, te Grootenberge, ten zuide het Burgerlijk Godshuis van Aalst, ten weste de Kinderen Schonppe, te Denderhantem en ten noorde den heer Pieter De Cock. Vijfdo en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, in den Vaerinck, bekend hij kadaster sectie B, nummer 1228, aldaar groot 26 aren 10 centiaren, palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Haeltert, ten zuide den hoer Pieter De Cock, ten weste de Kinderen Schouppe en ten noor de den heer Holleman-Van ae Cappelle, te Antwerpen. Deze twee laatste koopen in gebruik by de heeren Jan en Petrus De Cock, te Axgem. ZITDAGEN 'tS n °TdJg 511 Juni 1906, Verblyf Donderdag 28 1 tolkens om 3 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Constant Vak Wkze- makl, te Meire, Wilgendries. OPENBARE VERKOOPING van een EN GOEDE ZAAILANDEN, te A a Ib t en Lede. De Notaris SCHELFHOUT, le Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen te Aalst, aan de Geeraerdsbergsche straat, be kend bij kadaster sectie A, nummer 18920, aldaar Soot 40 centiaren, palende ten ooste en ten zuide ame weduwe van den heer Joseph Galle en Kinderen, ten weste de Geeraardsbergsche straat en ten noorde Jufirouw Peireboom. Bewoond door den heer Jan-Baptiste De Grauw, mitsfr. 180 's jaars. Ingesteld frs. 2000. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen te Aalst, wijk Somergem, bekend bij kadaster sectie C, nummer 178, groot 3i aren 30 centiaren, pa. lende ten ooste den heer Evariste De Bruyn, ten zuide den heer Ferdinand de la Kethulle de Ry- hove, te Gent, ten weste den heer Frans Moortgat en ten noorde Juftrouw weduwe van den heer Petrus De Bisschop en Kinderen. Gebruikt door den heer Petrus Van der Eist, te Aalst-Mijlbeke. Ingesteld ffs. 1200. Derde koop. Sen perceel Land, gelegen nis voren, wijk Somergem, blekend bij kadaster sectie G, nummer 347E a/bis, groot 3i aren 70 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Ferdi nand De Raedt-Van Langenhove, ten zuide den heer Amatus Van Langenhove-De Clercq en Kin deren, te Gentbrugge en ten weste den heer De Raedt, voornoemd. Gebruikt door Juftrouw weduwe Petrus Van Gyseghem, te Aalst-Mijlbeke. Ingesteld frs. i5oo. Vierde koop. Een perceel Land, alsvoren, op den Wijngaard, bekend bij kadaster sectie D, nummer 62A, met eene grootte van 18 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste Juffrouw Marie De Biè- vre, te Wetteren en den heer Hector De Craecker- Van Ypersele de Strihou, te Elsene, ten zuide den heer Leon Van Overstraeten-Hyde, ten weste de Stad Aalst en ten noorde den heer Isidore Bau- wcns-De Cock en Jufvrouw weduwe van den heer Frans Van Molen Kinderen. Gebruikt door den heer Frans Van de Maele, te Aalst-Mijlbeke. Ingesteld frs. aoo. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Lede, wijk Kerkeviiver, bekend bij kadaster sectie F, nummer 713, aldaar groot 10 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide den heer Frederik Van den Steen-Temmer man, ten weste den heer Hyppoliet Lippens-de Kerchove de Denterghem, te Gent en ten noorde den heer Karei Roelandt-D'haese, ondernemer, te Lede. Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Venneman. Ingesteld frs. 300. ZITDAGEN Instel Zaterdag 9 6 Verblijf .Zaterdag 23 9 telkens om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Au Bon Coin, gehouden door Juftrouw Huy lebroeck, te Aalat, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van een en MEERSCH, TE VLIERZELE, Bussegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een perceel Land en Meersch, gelegen te Vlier- zele, in den Bussegem, bekend bij kadaster sectie A, nummers 2 en 5, aldaar groot 42 aren 80 cen tiaren, palende oost den heer Jozef De Potter d'In- doye te Melle en de heeren August en Joannes Bauwens, zuid de heeren Bauwens voornoemd en de Straat, west voornoemde heeren Bauwens en noord de gemeente Baevegem. In gebruik bij den heer Severin De Pauw, te Oordegem. ZITDAGEN Instel Donderdag 7 Verblijf Donderdag 21 Junl ,9<)6- telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Gent, gehouden door den neer Camiel Matthys, te Oordegem, Dorp. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. i° Op Donderdag 21 Juni 1906, om 2 uren namiddag, te Wanzele, aan den Watermolen van Mr Hippolyte Matlhys. 20 En op Vrijdag 29 Juni 1906, om 1 ure juist nanoen, te Meldert, Dorp, aan het Klooster Affligem, Falluyntjes, Hoo- gemeerschen en Lutensmïerschen. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal ópenbaarlijk verkoopen 53 aren 40 centiaren Land, te Hekcl- gem, aan de Boschstraat en op den As- schcrenbosch, verdeeld in 4 koopen. Gebruikt door Philemon Van de Perre, te Hekelgem. ZITDAGEN Instel Vrijdag i5 T Verblijf Vrijdag 29 J""1 '9°6' telkens om 5 uren namiddag, ter herberg a Het Visschershuis, a bij Mr Louis Vermoesen-Van Brempt, te Moorsel, Waver.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3