SCHOONHEID VOOR DEM HOEST borstsiroop de pratere Holland. Frankrijk. Engeland. Oostenrijk. LEL1ËMMELKZEEP Merklprijzen. DE B1EËMEORF, PERCEELEM LAMD VELDVRUCHTEN behuisde Hofstede $#3 8 EEN HUIS, ZAAI LAN! DEN, EZEJUsT UTTIS, behuisde HOFSTEDE Openbare verkooping. HUISMEUBELS Gruwelijke misdaad. Te Gilly was sedert dinsdag morgend een n jarig meisje Josefien Hendrickx spoorloos ver dwenen. Men had het 't laatst gezien in gezelschap van een onbekende, gaande in de richting van Jumet. Daar men eene misdaad vermoedde werd de policie en de gendarmerie op toek gezonden en deze vonden niets. Maar eenige kinderen, die in een tar weveld speelden in den Pirnez ontdekte bet lijk van het verdwenen meisje. Het was deerlijk mishandeld, geworgd en het gelaat misvormd. De vingers wa ren bebloed. Het onderzoek tot ontdekking van den moordenaar wordt voortgezet. Het lijkje lag op een bed van groene bladeren, maar deze toonden aan dat het kleine slachtoffer zich tegen den eerloo- ien aanrander sterk moet verweerd heb» ben. De kleeren van het kind waren ver scheurd en op het lichaam waren meer dan dertig kwetsuren zichtbaar, die allen met een picot (punthamer) waren toege bracht. Eene werkman heeft eene zeer onbe paalde beschrijving van den man kunnen geven, dien men inet het kind heeft ge zien. IS DE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor liet hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in to dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- ker.eer en Callebaut. Een krantenbrood. Aan de bak kerijtentoonstelling te Amsterdam was o.a. een wedstrijd verbonden, bij welke prijzen werden uitgeloofd voor de schoonste en grootste witte- en krenten- brooden. M. K. Dijkstra, hakker te Bolsward, heeft voor deze gelegenheid een krentenbrood vervaardigd, dat het eerbiedweerdige gewicht van ruim 50 kilos had. Als inzender van het grootste en schoonste exemplaar, werd hij met de gouden medalie bekroond. Dat moest er van komen. In Car cassonne is een groot gasthuis, waar de zusters vol liefde haar onvermoeibaren arbeid onder de zieken uitoefenden. On der het zegenrijk bestuur van Combes en de zijnen werden de zusters verdre ven en leekenverplegers aangesteld... Maar dat duurde niet lang. Ook in dit gasthuis deden zich dezelfde geval len voor, waarvan wij reeds zoo dik wijls voorbeelden hebben aangehaald. En daarom heeft het bestuur van het hospitaal zich wel gedwongen gezien om aan de moeder-overste van de zus ters van St-Vincentius een brief te schrijven, waarin verzocht werd zes religieuzen te zenden voor de leiding van het hospitaal. De overste besefte hoe moeilijk het voor hare zusters zou zijn om de leiding over al die leeken-verplegers op zich te nemen en een einde te maken aan den wanordelijken toestand, die door hen veroorzaakt was. En daarom moest de moeder-overste wel antwoorden «alles of niets». Het zal wel zoo heel lang niet duren, of verschillende besturen zullen wel ge dwongen zijn om weer «alles» terug te vragen. Wat van het begin af wel te verwachten was. Een eigenaardige staking. 120 steenbakkers van Rijssel en Hel- lemmes zijn in staking gegaan omdat men hun verplicht had, 1*2 uren per dag te werken. De stakers vragen zoolang le mogen werken als het hun belieft, ofwel eene verhooging van 50 centie men per 1000 steenen. Werklieden, die vragen reglemen taire uren te mogen overwerken, zie daar iets wat men niet alle dagen tegen komt. die de ouders tegen eene kleine vergoe ding aan hare zorgen overlieten. Onlangs werd een zuigeling in het veld, nabij het gesticht, gevonden, met doorkloofd hoofd. Een onderzoek werd ingesteld en men bestatigde dat talrij ke kinderen ontbraken. Men deed verdere opzoekingen en men ontdekte dat rond het gesticht een dertigtal lijkjes van zuigelingen begra ven waren. De vrouw, die deze kleine onschul dige schaapjes had vermoord, had niet tegenstaande dit nog de schaamteloos heid, de maandelijksche vergoedingen bij de ouders der slachtoffers te gaan ontvangen. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 6 Vrouwelijk idem 14 Huwelijken. H. Bosteels, fabrikant, met R. Eeman, bez. P. Callebaut, schalied. met O. Verbeeren, z. b. J. Tombeur, tw. met L. Gyssens, tw. D. De Bruyn, tw. met M. Ruyssinck, z. b. P. Hut- sebaut, tabakbew. met M. De Smedt, kantw. E. Van Renterghem, magaz. met E. Stevens, tw. R. Van der Eist, werk. met E. Troch, tw. D. De Jon- ghe, vuurst. met M. Luyckx.br. J. Heldeweirdt, magaz. met M. Van den Broeck, dienstm. OVERLIJDENS. S. Van -Roy, z. b. 55 j. Hertstraat. L. Plas, vr. Tombeur, z. b. 3o j. Binne- straat. A. Luyckx, m. Van der Poor ten, commissionn. 55 j. Nieuwbeekstr. L. De Coninck, landb. 44 j. Brussel- schensteenweg. 5 kinderen onder de 7 jaren. BERICHT. Gedurende de Kermisda gen, zal het Bureel des Burgerstands open zijn, alle dagen van 8 tot 9 uren. De moord van Camberley. De Londensche politie zoekt nog steeds naar den geheimzinnigen moordenaar van miss Hogg en intusschen zet dit gevaarlijke personage zijn misdrijven voort. Te Darley Green, een dorp op eenige kilometers afstand van Camberley gele- grn, viel hij eene vrouw aan, maar er naderde spoedig hulp, waardoor hij op de vlucht werd gejaagd. Zijn signale ment kwam nauwkeurig overeen met dat hetwelk de politie van den vermoe- lijken moordenaar van miss Hogg bezit. Eenige uren later zag men hem in eenen tuin. Er werd alarm gemaakt en patrouilles doorzochten den gelieelen omtrek, maar de ongrijpbare was als door tooverslag verdwenen. Een onmensch. Een bericht uit Weenen meldt dat men nabij Krakau eene vrouw, zekere Kongskava, heeft aangehouden, onder beschuldiging van het vermoorden van kleine kinderen. Deze vrouw bestuurde een zuigelingen gesticht, en had nogal veel kinderen, en volkomene verdwijning van alle vel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun nen slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde van (Bergmann en C0 (Radebeul, echte fabriekmerk «Stokpaardjes» per stuk 75 centiemen. Te verkrijgen bij Prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- straat, Hoek van de Sluierstraat, te Aalst. Zaterdag 3o Juni 1906. Tarwe fr. 00,00 a 00.00 Masteluin 00,00 a 00,00 Kogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 8,00 a 10,00 Boter per 3 kil. 6,75 a 8,37 Eiers de 25 2.16 a 2,25 Viggenen,per koppel 65,00 a 85.00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil,volgk.w, 00,00 a 00,00 POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 40. Markt kalm. GENT, 29 Juni Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge i5iOo a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,52 a 0,00 Eiers per 26, 2,43 a 0,00 ANTWERPEN, 29 Juni Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. 16,75 a 17,00 Rogge i5,25 a i5,75 Wintergarst 17,25 a 00,00 Zomergerst 00,00 a 00,00 Haver 20,00 a 30,5o Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeön 16,75 a 17,00 De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. 1,40 a 1,60. De aardappels per zak 7,00 a 8,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 3.00 a 2,25. VEEMARKTEN. Gent, 29 Juni. Getal te koop gestelde hoornbeesten 269 JONGELING 40 jaar oud, van goed gedrag, vraagt dienst als boerenpaarden knecht bij goeden catholiekcn meester. Adres te vragen ten bureele van a De Denderbode. 127 SPAARMAATSCHAPPIJ Het Bestuur der Maatschappij 0 De Bieënkorf, 1 gevestigd in het Klein Gent, Nieuwstraat, bericht hare leden dat er beslist is de Maatschappij opnieuw interichten voor eenen termijn van drij jaren. De personen, die de Maatschappij ver kleefd blijven of die begeeren lid te wor den, zijn verzocht, zoohaast mogelijk, hunne inschrijving te vragen. De eerste storting zal geschieden op Zondagen 1, 8 en 15 Juli, van 11 1/t tot 12 l/i uren. De Schatbewaarder, De Voorzitter, L. Braecke. P. Sonntag OPENBARE VERKOOPING van twee en een perceel Meersch te Meire er» Welle. De Notaris EEMAN te Erpe en zijn ambtge noot Meesier DE GHEEST, Notaris te Aalst, zul len namens wicn het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land gelegen te Meire op het Saeyersveld, bekend bij kadaster A, nummer 1119a, groot aldaar a 1 aren 90 centiaren, palende ten "ooste Jufvr. W° Livinus De Troyer, ten zuide met half Kauterbaan aan den heer De Craecker, ten weste aan den heer Baten en ten noorde aan d'erven Callebaut. Gebruikt zonder termijn door den heer Camille De Coninck, te Meire. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Meire op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 451, met eene grootte van a6 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan d'heer Amand Michicls, ten zuide aan Juivr. Victoria Michiels, ten weste over den voetweg aan den heer Van den Brulle en ten noorde aan de erven Stockman. Gebruikt zonder termijn door de heeren De Wilde en Lievens, beide te Meire. Derde koop. De oosthelit van een perceel Meersch, gelegen te Welle inde Wcllemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 110b, met eene grootte van i5 aren 10 centiaren voor het geheel, palende deze oosthelft op zich zeiven, ten ooste aan den heer *T Kint, ten zuide aan d'erven Van de Velde, ten weste aan den heer van den Hende en ten noorde aan d'heer Modeste Van Nieuwen- hove. Onverpacht. Boom prijs Ir. i5o. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 17 Verblijf Dijnsdag 3i Ju" '9°°' telkens om 3 uren van den avond ter herberg den Klokke.ndol, bij Juffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst, Molendries. VEMDITIE te Aalst-Schaerbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op u sen om 8 uren morgens, in de volgende orde, in het openbaar verkoopen 1° Namens Mijnheer Charles De Vis, grondei genaar te Aalst, 1 hectaar haver, verdeeld in 6koo- pen, wassende op een perceel land gelegen te Aalst-Schaarbeek, Ledebaan, aan het Sas van Aalst. 20 Namens Mijnheer Gustaaf Van Londerseele, landbouwer-eigenaar, te Aalst, 30 aren Rogge en 90 aren Tarwe, verdeeld in verscheidene koopen, wassende op landen gelegen te Aalst-Schaerbeek, op den Siesegemkauter. N. B. Men zal vergaderen ter herberg van d'heer De Buysscher, te Aalst, Ledebaan, alwaar ook zullen verkocht worden. i5 aren haver, wassende op een perceel land, te Aalst, aan den IJzerenweg naar Moorsel, nabij de Bergemeerschestraat. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene en L.tincl, TE LEDE.— De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met tu-ischenkomst van den heer Vrederechter,in het openbaar verkoopen I. Eene behuisde Hofstede, te Lede, Overimpe, groot 3 aren, 87 centiaren. II. En een perceel Land. te Lede, Grooten Kauter, groot 15 aren. Bewoond en gebruikt geweest door wijlen den heer Constant Joos. Eenige Zitdag Zaterdag 28 Juli 1906, ten 2 namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, le Aalst. Vierde koop. Een perceel Land ook zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Bcekveld, gekadastreerd wijk C. nummer 639, met eene grootte van 27 aren, 8u centiaren. Gebruiker August Cooraan. Verdeeld in 17 loten. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Siesegemkauter,gekadastreerd wijk C, nummer 1249a,met eene grootte van 3(i aren, 20 centiaren. Gebrniker Gust. Van Nuffel. Zesde koop. Kon perceel Land. allerbest geschikt vuor Bouwgrond, gelegen aan de Is'ieuwstraatpoort of Steenweg naar Gent, gekadastreerd wijk C, nummer 549r, met eene giootte van 44 aren, 10 centiaren. Gebruiker Benedikt Van de Meerssche. Verdeeld in 26 loten. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen in de Dirk-Martensstraat, gekadas- treeid wijk C, nummer 1039d, met eene grootte van 21 uren, 70 centiaren. Ge bruiker Dominions Schollaert. Verdeeld in 6 loten. Achtste koop. Een perceel Land. gele gen op Ton Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 140a, met eene grootte van 93 aren 20 centiaren. Verdeeld in 3 loten. Negende koop. Een perceel Land gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 142a, met eene grootte van 91 aren. Verdeeld in 3 loten. Tiende koop. Een perceel Meersch. gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 141a, met eene grootte van 70 aren 40 centiaren. Elfde koop. Een percel Land en be planten Grond, gelegen op Ten Roosen, geka dastreerd wijk E, nummers 142b en 143a, met eene grootte van 24 aren 30 centiaren. Gebruikers der koopen 8, 9, 10 en 11, Philemon Scheerlinck, Auguste Schellekens, Camille Van Goethom, Gustaaf Roelandt en Frans De Leeuw. GEMEENTE MOORSEL. Twaalfde koop. Een perceel Land, gele- Sen op de Kouijnaarde, gekadastreerd wijk nummer 421c, met eene grootte van 1 hectaar, 52 nren, 50 centiaren' Gebrui kers Kindereu Uyttersprot,Joseph Cooreman, Charles-Louis De Ridder en Emmanuel Van der Eist. Verdeeld iu 5 loten. Dertiende koop. Een perceel Land, gele gen op de Konijnaarde, gekadastreerd wijk B, nummer 739c, met eene grootte van 3 hecta ren, 99 aren, 70 centiaren. Gebruikers Philemon De Ridder, Emmanuel Van der Eist, Frans De Meersman en de Kinderen Uyttersprot. Verdeeld in 11 loten. GEMEENTE MEIRE. Veertiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Meirebosch. gekadastreerd wijk A, nummer 87a, met eene grootte van 19 aren, 60 centiaren. Gebruiker Sylvère De Pauw. GEMEENTE 1IERDERSEM. Vijftiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Boschkant, aan de Godstraat, gekadastreerd wijk B, nummers 293, 294 en 295, mot eene grootte van 1 hectaar, 42 nren 70 centiaren. Gebruikt door W* Gustaaf Van Nuffel. Verdeeld in 7 loten. Zeetiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Boschkant, aan de Godstraat, gekadastreerd wijk B, nummer 350, met eene grootte van 99 aren, 80 centiaren. Go- bruikers We Van Nuffel en Frans Van den Eynde. Verdeeld in 5 loten. Zeventiende koop. Een perc3el Land. go- legen op den Boschkant, aan de Godstraat, gekadastreerd wyk B. nummer 351 met eene grootte van 91 aren 80 centiaren. Gebrui kers Wed. Camille Van den Eynde en Frans Van den Eynde. Verdeeld m 3 loten. GEMEENTE NIEUWEREERKEN Achttiende knop. Een perceel Meersch, eene grootte van 15 aren 70centiaren. - Gebr. Charles Louis Arys. Drij en dertigste knop Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd wijk B, nr 258i2 met eeue grootte van 11 aren. Ge bruiker Charles-Louis Arys. GEMEENTE HAELTERT. Vier en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Eede, gekadastreerd wyk A, n' 302. met eene grootte van 9 aren 90 centia ren. - Gebruiker Franciscus De Coker. Vijf en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Eede, gekadastreerd wijk A, nr 303, met eene grootte van 31 aren 70 cen- tinren. - Gebr. Franciscus De Coker. GEMEENTE NEDERHASSELT. Zes en dertigste koop. - Een perceel Land gelegen op Leeheke, gekadastreerd wijk B. nr 250 met eene grootte van 57 arou. - Gebr. Joannes-Baptist, Muylaert. Verdeeld in noord- en zuidhelft. ZITDAGEN Voor do koopen 1 tot en met 14. Instel Donderdag 12 Verblijf Donderdag 26 Voor de koopen 15 tot en met 36. Telkens ten 1 ure namiddag ter herberg Het Beiersch Uof bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. Voor verdere inlichtingen zich te weuden ten kantoore van bovengenoemde Notarissen DE GHEEST en LIMPENS, al waar zich ook bevinden t'elks inzage de plans met lotverdeeliDg van de to verkoopen goe- Juli 1906, OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Nieuwstraat, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Huis, te Lede, Nieuwstraat, geka dastreerd wijk F, nr 9760, groot I aar 90 cent. Bewoond door den heer Alfons Rasschaert. ZITDAGEN Instel Dijdsdag 10 Verblijf Dijnsdag 24 9 ten 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Keppens, te Lede, Ressestraat. ZITDAGEN Instel Vrijdag 6 1,,. Verblijf Vrijdag 20 u 1 '9°®» ten a uren namiddag, ter herberg van den heer August Carlé-Van de Maele, te Meldert, aan het Dorp. N. B. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. GELD. Bij genoemden Notaris De Giieest, zijner altijd groote en kleine kapitalen te verkrij gen, mits bezet, aan geringen intrest ofwel aflos baar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING van goede e:i Moer schei», TE MELDERT BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE MELDERT. Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Reuken, gekadastreerd wijk A, nummer 403, met eene grootte van 3i aren 10 centiaren, palende Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Vette koeien Stieren Magere beesten Varkens 141 Loopers 2 109 Viggens 38o Stieren ie kw. o,g5 ackw. 0,80 3°kw. 0,75 Koeien o,85 0,76 o,65 Vaarzen 1,00 0,90 0,76 Ossen ,00 0,92 0,80 Varkens 1,14 0,90 0,00 Kalveren z ,35 1,00 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 28 Juni. Veemarkt. Te koop gesteld 479 ossen, 317 stieren, 892 koeien, totaal 1688 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0,96, Stieren 0,60 a 0,84 Koeien erj Veerzen 0,60 a o,83. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 984. Prijs per kilogr: fr. 0,92 0,98 a 1,07. BRUSSEL 29 Juni Kalverenpi. Getal te koop gesteld 245, per kilogr. op voet fr. 0,90 a 1,15. Huidenmarkt Ossen 1,00 a j,ïo, stieren 0,90 a 0,95, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN, Landen en Ulecrschen, te Aalst, MoorselMeireHerder- sem, Nieuioerkerken, Erembodegem Haeltert en Eederhasselt. Do Notarissen DE GIIEEST en LIMPENS te Aalst, zullen met gewin vun palmslagen en gelogen, in het openbaar verkoopen AALST. Eerste koop. Een Iluis en Grond, gestaan en gelegen op liet Veld-Aalst,aan den Puiten- put, gekadastreerd wijk C, numn-.er 914D,met. eeue grootte van 80 centiaren. Bewoond door Joseph Hendrickx. Tweede koop.Een perceel Land, aller best geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Veld-Aalst, nau den Puitenput, gekadas treerd wijk C.nummer 914b, met eene «rootte van 29 aren, 30 centiaren. Gebruiker Jo- aan de Baan, ten zuide Vis, ten weste aan de erven D'Hamer en ten noorde aan de Baan. Gebruikers de Kinderen Louis Van Brempt. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk A, num mer 420, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, en volgens titel groot ti aren, palende ten ooste Mevrouw De Loose, ten zuide aan de erven w ,'is, ten weste ook aan Mevrouw De Loose en wijk A, nummer 514, met eene grootte van ten noorde aan den heer Van den Bossche. Ge- 52 aren 60 centiaren. Gebruikers Kinderen 1 bruiksr Joannes Vermoesen. Emmanuel 1>'ingoot. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op Negentiende koop. Een perceel Land. ge- he' Par')sveld, gekadastreerd wijk B, nummer 37o legen op de Kriek gekadastreerd wyk;A n' 5o8, met eene grootte van 57 aren 10 centi- 1 aan den heer Crabbé, ten weste aan de Losbaan en Gebruiker Auguste Sonck. Ver- j ten noorde aan den heer Possemiers.Gebruiker Petrus Traweels. Vierde koop. Een perceel Land en Meersch, zeer welgeschikt voor Bouwgrond, gelegen op den Luitensmeersch, gekadastreerd wijk D, nummers i68n, 169 en 170, met eene grootte van 32 aren 5o centiaren, palende ren ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den heer Ridder de Formanoir de la Cazerie. ten weste aan Juffrouw Weduwe Seve- rien Van HandeDhove en ten noorde aan den Steenweg. Gebruikers de Kinderen Isidore De Vis. Verdeeld in 3 loten Bouwgrond, te weten Eerste lot 17 aren 4 centiaren ten weste met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Tweede lot 17 aren 63 centiaren te midden ook met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Derde lot17 aren 83 centiaren ten ooste met eene breedte van 12 meters aan den Steenweg, bui de lage meersch. GEMEENTE BAERDEGEM. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Wolfpenning. gekadastreerd wijk L, nummer 66, met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van den Bossche, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Baer- degem en andere, ten weste aan den heer De Meersman en ten noorde aan den heer L. Pollyn- Joostens. Gebruiker Frans Godefroy. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Elderbergj gekadastreerd wijk C. nummer tyZA, inet eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Anals Van Biesen, ten zuide aan den heer August Van Brempt, ten weste aan de Hoogstraat en ten noorde aan den heer Henri Joostens. Gebruiker Joannes Van de Perre. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Grooten Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van 20 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Fideel De Ridder, ten zuide aan Juffrouw Hortense Joos tens, ten weste aan Juffrouw Anals Van Biesen en fen noorde aan de Godshuizen van Dendcrmonde. Gebruiker Camillus Monsieur. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Winning, gekadastreerd wijk A, nummer 192, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Xaveer Van Mol, ten zuide aan den heer De Ridder-Vertongen en Juffrouw Aline Vertongen, ten west aan den heer Van der Stractcn-Verbelen en ten noorde aan den heer De Bruyn-Cammaert. Verdeeld in oost- en west helft. Gebruiker Frans De Schepper. deeld in noord- en zuidhelft. Twintigsto koop. Een perceel Land, gelegon op het. Kruisveld, gekadastreerd wijk A, nummer 579, met eene grootte van 15 arou 10 centiaren. Een en twintigste koop. Een perceel Land. gelegen op hot Kruisveld, gekada streerd wijk A, nummer 580,met eene grootte van 16 aren. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wijk A, nummer 581a, met eeue grootte van 12 aren 80 centiaren. Drij en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wijk A, nummer 581b, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren. Yier en twintigste koop. Een perceel Land, gelegeu op hetKruisveld, gekadustreerd wijk A. nummer 582, met eene grootte van 22 aren 40 centiaren. Gebruikeis der koopon 20, 21, 22,23 en 24, Wed. Petrus De Veugfael, Carolus Van den Brulle en Joseph Roelnndt. Vijf en twintigste koop. Eon perceel Land, gelegen op het Kerk veld, gekadastreerd wyk A, nummers 625a e.i 628a met eeue grootte van 2 hoctaren 09 aren 10 centiaren. Gebruikers Valentin Allaert, W' Jacobus Coppers, Alpbonse Pirron, Petrus De Ryek, Jacobus Michiels, W* Edouard Huylebroeck en Constant De Smet. Verdeeld in 3 loten. Zes en twintigsto koop. Een perceel Land, gelegen op het Kerk veld, gekadas treerd wijk A, nummer 625a, met eene grootte van 1 hectaar, 12 aren 40 centiaren. Ge bruikers der koopen 25 en 26, Valetin Al- laert, We Jacobus Coppens, Alphons l'irron, Petrus De Ryck, Jacobus Michiels, Weduwe Eduard Huylebroeck en Constant Do Smet. Verdeeld in 4 loten. Zeven en twintigste koop. Een perceel Land, gelegon op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 790, met eene grootte van 32 aren 50 centiaren.Gobruikor Joannes Henninck. Acht en twintigsto koop. Een perceel Meersch, op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk I I!, nummer 1166, met eene grootte van 63 areu 10 centiaren. Gebruiker Constant I Roelandt. Verdeeld in noord-en zuidhelft, j Negen en twintigste koop. Eon perceel Land, gelegen op Edixvelde, gekadastreerd wijk C, rummer 605, inet eene grootte van 11 aren 90 centiaien. Gebiuiker Theodore Lievens. Dertigsto koop. Een perceel Meersch, 1 gelegen in de Broekmeerschen gekadastreerd wijk C, nummers 801 eu 802 moteone grootte van 1 hectaar 1 aar 60 oentinren- Gebrui kers Kinderen Petrus-Joannes Van Sande. Verdeeld in noord-en znidhelft. Een en dertigste koop. Een perceel gekadastreerd wijk C, nummer 322A. met eene grootte van 48 aren 30 centiaren en volgens meting groot 5o aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Tilley, ten zuide aan den heer L. De Meersman en andere, ter. weste aan de heeren Vermoesen en De Hert-De Coen en ten noorde aan den volgenden koop en aaD den heer Raemdonck. Gebruikster weduwe Fr. De Smet. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot 16 aren 48 centiaren ten weste. Tweede lot 16 aren 58 centiaren te midden. Derde lot17 aren 64 centiaren ten ooste. iph Heodri'cki. - Ue kooptn 1 en 2 zijn I-1"*1. I"' G"»t Uroikr-M. gi k«. l i - dualreerd wnkC. nummer ll)92a. met eene verdeeld in 6 loten Derde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op hot Beekvold, gekadastreerd wyk C, nummets 635 en 636, met eene grootte van 25 aren, 70 centiaren. Gebruiker Charles-Louis De Bruecker. Verdeeld in 11 loten. dasfreerd wykC, nummer 1092b, met grootte van 4 aren 80 centiaren. -- Gebruiker 1 Charles Van den Brulle. GEMEENTE EREMBODEGEM. TwfO cu dertigste koop.- Een perceel Land gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter j Muren, gekadastreerd wjjk B, n' 254b, met Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevekauter, gekadastreerd wijk C, nummer 56oc, met eene grootte van 5i aren 6o centiaren, en volgens meting 3o aren 49 centiaren, palende ten ooste aan den heer Raemdonck, ten zuide aan voorgaanden koop en aan den heer De Hert- j De Coen, ten weste aan do Kerkfabriek Van I Baerdegem en ten noorde aan den Steenweg naar l Aalst en den heer Kieckens. Gebruikster wedu- I we Fr. De Smedt. Verdeeld in 3 loten als 1 voli' I i Eerste lot 18 aren 28 centiaren ten weste. Tweede lot16 aren 35 centiaren te midden, j Derde lot15 aren 86 centiaren ten ooste. OPENBARE VERKOOPING van eene Land en Meersch, TE ERPE EN LEDE. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen Gemkkxtk Erpb. Eerste koop. 32 aren 10 centiaren Land, in den Hoonegem. gekadastreerd wyk B, nummer 694, palende ten ooste aan de erven Van der Eist, ten zuide aan den volgende koop, ten wesle aan de heeren De Boeck on ten noorde den Weg. Gebruikers Prosper Schollaert en Domien Neirinckx. Tweede koop. 32 aren 60 centiaren Meersch, iu den Iloonegem, gekadastreerd wijk B, nummer 691, palende ten ooste aan den heer Bolnngier-üo Boeck, ten zuide aan Jufvrouw Coleta Van der Eist, ten weste aan de erven Nooy, ten noorde aan de boeren De Boeck en aan voorgaanden koop. Gebrniker Jozef De Spiegeleer. Derde koop. 17 aren 30 centiaren Land, op den Dorent, gekadastreerd wijk B, num mer 723a,palende ten ooste aan den hoer Fer dinand De Clercq.ten zuide met half haan aan de heeren De Boeck-Caudron en De Boeck- Hendrickx, ten weste ook met half baan aan den heer De Hoeck-Roman eu ten noorde aan Jufvrouw Coleta Van der Eist. Gebrniker Domien Neirinckx. Vierde koop. 9 aren 20 centiareu Land, op Krevelhoek, gekadastreerd wijk A, num mer 365a 2, en palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Erpe, ten zuide aan Dominions Van den Eeckhout-De Boeck en anderen, ton weste aan het Bureel van Wel dadigheid van Erpe, ten noorde aan de erven De Kerpel en Petrus Verhoeven. Gebruiker Dominions De Branwer. Vijfde koop. 30 aren Land, ter plaats genaamd het Hof ter Varent, gekadastreerd wijk B, nnramers 540a en 515a, palende ten ooste aan de straat, ten zuide aan Dominions Van Hauwermeiren-Do Kerpel, ten weste aan den heer Remel Van Droogenbroeck en het Weldadigheidsbureel van Aalst, ten noorde aan den volgenden koop. Gebrniker Camillns De Boeck. Gemeente Lede. Zesde koop. Eene schoone en met Kruit hoornen wel beplante liehuisde Hofstede, ge, naaetd u Het Hof ter Varent, met Schnur- Stallingen, remisiëD en andere afhungelijkhe- den, waarvan een deel der gebouwen van het Woonhuis geschikt is en dient tot zomerver blijf van den eigenaar, gestaan en gelegon te Lede, gehucht Keiberg, op weinigen af stand des IJzerenweg en Tramstatie van de Vijf Huizen, gekadastreerd wijk C, nummers 810d, 810c en 808b, met eene grootte van 33 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide uan voorgaande koop, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Aalst en do heeren Do Ryck en De Swaef, ton noor de aan do kinderen Nys. Gebruiker Camillus De Boeck. Zevende koop. A. 31 areu 60 centiaren Land, gehucht Keiliere, gekadastreerd wijk C, nummers 786b eu 789a, palende ten ooste aan do orvon De Kerpel, het volgende perceel on anderen, ton zuid? aan den heer De Swaef, ten weste aan het geselleed met de Gemeente Erpe of de erven üiebuyck en ten noorde aan de Straat. B. 4 aren 60 centiaren Lochting, op dan Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 791, palende ten ooste nau do kinderen De Kerpel, ten zuide aan den heer Josephus De Coninck, ten weste a:in voorgaande perceel en ten noorde aan do kinderen De Kerpel. Gebruiker van de twee perceelen Petrus- Joannes De Kerpel. De koopeu 5 en 6 uitmakende eenen blok znllen opgeroepen worden met recht van sa menvoeging. Da Hofstede onder koop 6 zal mogen be zichtigd worden, alle maandagen, van 8 tot 12 uren voormiddag. DERDE ZITDAG Woensdag 11 Juli igo6, ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd u IIkt Land van Riem, bij den heer Victor Keppens. to Aalst, Nieuwstraat, nabij de Groote Murkt. te Maria-Lierde, (Hof ten Berge), op Maandag 2 Juli 1906, om 1 ure, ten sterfhuize van den heer Ivo Cnudde 17 Paarden, waarvan verscheidene ge primeerde Merrién en Hengsten, alsook harddravers. 40 stuks Hoornvee, Meubels, Land- alem en vele Landbouwmachienen. Door 't ambt van de Notarissen MIN- NAERT, te Maria-Lierde en VAN DER DONCKT, te Gent. (Uitgebreide circulairen op aanvraag, bij den Notaris Minnaert VEN DITIE VAN Landbouwalem, eene Koei, eene Geit en Vruchten te velde, TE LEDE. Wux Ledezude. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 33 Juli 1906, om 8 ure voormid dag ten huize van Jufvr. Weduwe Van der Vacren en Kinderen, te Lede, wijk Ledezijde, in het open baar verkoopen. Huismeubels zooals tafels, stoelen, stool met toebehoorten, horlogie, kleer- en andere kassen, koperen, ijzeren, gleizen, steenen en aarden keu- kengeriei, hakers, koperen moor en kofffjpot, bak- moeljc, vazen, posturen enz. Landbouwersalem zooals schuppen, braken, dorschvlegcls, kortewagen, aal- en andere kuipen, zeisen, pikken en haken. Heestialen Eene bekalfdc koei, eene geit en kiekens. Eene hoeveelheid hooi, strooi, mest, rondhout enz. Vruchten te velde a) 14 aren aardappelen, b) i5 aren rogge, c) i5 aren tarwe, d) 7 aren tarwe, k) en i5 aren belttraven en klavers, wassende op landen gelegen te Lede. wijk Ledezijde. De verkooping geschiedt op gewooe voorwaar den en tijd van betaling mits door eenieder te «tel len eene goede en gekende borg en betalende de koopen onder de 5 franks comptant.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3