SCHOONHEID VOOR DEiV HOEST BORSTSIROOP DE PRATERE Merklprijzen. LELIËN MELKZEEF Bij Rechtsnuicht. PERCEELEN LAND 'JEIEItT IEEE TT IS, ZAAILANDEN, EEN HUIS, De mogelijkheid van dit feit wordt door de geneesheeren bestreden, daar de zieke zoo zwak was, dat zij zelfs met hare hand de vliegen niet meer van haar gelaat kon veriagen. En van den anderen kant vroeg men zich af, wat toch wel de aanleiding tot de misdaad had kunnen zijn, indien er we zenlijk misdaad gepleegd was. Voorzichtigheidshalve werden Vervisch en een der zonen, ook een brievendrager, nauwkeurig bewaakt. Doch eindelijk werd het geheim opge lost. Het I4jarig dochterke Marie bekende wat er gebeurd was De moeder had haar inderdaad hot mes gevraagd, met het voornemen, zich de keel door te snijden. Zij kon zich wel eene bloedende wond toebrengen, doch deze was niet diep genoeg om de dood te veroorzaken. Toen had de ongelukkige haar kind bevolen, het mes te nemen en de wond dieper te maken. Het meisje had gehoorzaamd en, met een feilen druk, het mes doorgedreven I! Marie Vervisch is een zeer achterlijk kind, dat in de buurt den naam had, niet wel bij zijn verstand te zijn. Het meisje is voorloopig aangehouden. Van het Beheer van Staatsspoorwegen is ver schenen De kleine REisGtDS geldig van i Juli tot 3o September 1906. Prijs 10 centiemen. (Ingezonden). Alle liefhebber» drinken de fijne oude genever Rigolo. De echte Vlaamsche Elixir stokerij Bekaerl is de fijnste en aangenaamste, De oudste dochter der echtgenoo- ten Cr., landbouwers te Mechelen, was verleden week, klagend van inwendige pijn, naar bed gegaan en de ouders, mee- nende dat het slechts eene voorbijgaande onpasselijkheid was, veroorzaakt door de warmte, dachten het niet noodig, den dokter te raadplegen. Zor.dag werd het erger. Het bloed steeg naar de keel en de amandelen zwol len sterk op, zoodat zij weldra zoo groot werden als een ei. Kort nadien gaf de lijderes den geest. Toen werd vernomen wat er gebeurd was. Daags te voren was Anna Cr. met drie vriendinnen naar de kermis geweest en des avonds waren zij samen teruggekeerd, zooals afgesproken was. Onderweg, rond middernacht, werden do meisjes aangevallen door negen perso nen van Hombeek. Anna werd met eenen vuistslag tegen den grond geworpen en zij was toen het slachtoffer der mishande lingen van vijf der aanranders. Dit had zij zelfs daags nadien aan de vriendinnen verhaald, doch deze hadden dit aan niemand durven voortvertellen. De lijkschouwing is bevolen. Het Fondsenblad verhaalt het vol gende schandaal dat gebeurde te Ade- gem Zondag voormiddag kwam zekere Au gust Buysse in dronken toestand in de kerk, toen de hoogmis juist begonnen was. Het eerste wat hij deed was eenen stoel nemen en hem ten gronde verbrij zelen natuurlijk kwam de a suisse der kerk, Aloys De Meyere, er naartoe en verzocht hem zich stil te houdên en liever uit de kerk te gaan. Daarop antwoordde de woestaard Ik zal buiten gaan, maar gij moet meegaan.» 't Is hetgeen de suisse deed. Nau welijks waren zij in het portaal of de woestaard trok een dolkmes uit den zak en stak het in den arm van den suisse die gelukkiglijk niet gekwetst werd zijne kleederen waren gescheurd. Daarop verweerde de suisse zich met met zijDC piek en gaf er den woestaard een slag mede zoodat de lans overplooi- de. Den suisse werd zijne lans afgenomen door den woesten kerel, die nog altijd met het mes zwaaiende, in de kerk kwam achter den suisse. De veldwachter die ook in de kerk was, sprong den suisse ter hulp met zekeren Caboor om den woestaard te vangen Opeens stak deze nog eens met zijn mes en trof Caboor in den arm. Caboor bekwam eene diepe gapende wonde zij is vijf centimeters en half lang en bij na tot op het been. De man verloor veel bloed. Hij is nar een naburig huis geleid, waar hij ver zorgd werd door Dr Herrebaut die de wonde toegenaaid heeft. Na den steek gegeven te hebben, is den suisse den veldwachter ter hulp ge komen zij hebben dan den woestaard zijn dolkmes afgenomen en hem met veel moeite in het gemeentegevang kun nen opsluiten. Maandag hebben de veldwachters August Savat en Oktaaf Cauwels hem naar 't gevang van Gent overgebracht en na verhoor opnieuw opgesloten. August Buysse is 3i jaar oud en onge huwd hij is nog bij zijne ouders te huis, maar hij werkt meest altijd in 't Walen land. Petrus Caboor is g etrouwd en vader van 2 kinderen hij telt 37 a 38jaren. Hij is een deftig werkman wonende niet ver van 't dorp op den weg naar oKruipuit Zijn toestand levert geen gevaar op. Behalve de groote wonde heeft hij nog eenr kleine snede in den arm. Men bericht ons uit Arendonck, dat er op de tramlijn tusschen deze gemeente en de Hollandsche grensgemeente Reusel een smartelijk ongeluk heeft plaats gehad. De genaamde Van Looy, wonende nabij de Voorheide te Arendonck was per velo naar Holland geweest. Nabij het grens- kantoor te Reusel viel hij van zijn rijwiel welk tusschen de riggels der tramlijn ha perde. Op dit oogenblik kwam juist een tram aangereden. De machinist kon niet tijdig meer sloppen, zoodat een ongelnk onvermijdelijk was. De wielrijder werd overreden en in deerniswekkenden toe stand opgenomen. Een der voeten werd hem afgereden. Men bracht hem in een tramrijtuig en vervolgens naar het gast huis van Arendonck, waar hij de beste zorgen ontving van den geneesheer M. Verhoeven. De toestand van het slachtof fer is erg. Hij is reeds van dc laatste H. H. Sakramenten bediend. Een automobiel rijdend met eene snelheid van omtrent 40 kilometers per uur, reed van Tongeren naar Maastricht een kind omverre. Het werd opgenomen door eenen werkman, die het ongeluk had gezien. Een der twee personen, die in den auto zaten kwamen terug en vroeg of de werkman het kind wilde houden tot hij met zijn rijtuig eenen doktor was gaan halen. Daarop stapte hij weer in en de auto verdween zonder nog terug te keeren. Het kind een knaap van 4 jaren oud, was dood. Zijn ruggraat was gebro ken. De autorijders hadden te Eloen stil gehouden aan eene herberg en daar ge vraagd naar den naam der plaats en of er geen dokter in dc nabijheid woonde, zonder te zeggen wat ongeluk er was gebeurd. De automobiel droeg een Hol landsche plaat met het nummer 384 R.., zegt een Brusselsch blad. IS DE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat I geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in 10 dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 3,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- keneer en Callebaut. Tijdens een concert te Aarlen door het muziekkorps van het r3* linie in het park Leopold gegeven, zat een werkman op een sleenen dorpel te luisteren. Een soldaat, die reeds eenigen tijd in zijne nabijheid had rondgeslenterd, na derde hem, trok een dolk tusschen zijn tuniek uit en stak dezen in den schouder van den werkman. Daarop nam hij de vlucht, gevolgd, maar vruchteloos, door eenige burgers, die hem poogden aan te houden. De getroffene werkman werd stervend naar zijne woning gebracht. Men vreest dat hij zijne wond niet overleven zal. De misdaad is denkelijk uit wraak ge pleegd. Dc militaire overheid zoekt tot nu toe vruchteloos naar den moordenaar. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 4 Vrouwelijk idem 5 9 OVERLIJDENS. A. Van Gyseghem, we De Saedeleer, z. b. 80 j., S® Apoloniastr. H. Breck- pot, m. Bombeeck, gladslijper, 35 j., Geeraerdsbergschen steenw.M. Potte, z. b. 3a j., Geeraerdsbergschen steenw.— J. Van der Eist, vr. De Brouwer, z. b. 59 jMoorselb. N. Vinck, m. Silon, tw., 66 Violetto istraat. 1 kind onder de 7 jaren. De mekanieke lijnwaadweverij C. A. MARCHAND, Stoof straat, n° 11te Aalst, vraagt goede wevers, voor maandag toe komende. Men vraagt in Aalst een bureel- schrijver, hebbende reeds in een han delshuis eene plaats bediend en zijnde op d'hoogte der Vlaamsche enFransche talen. Schrijven bureel van De Denderbode. N° 128 Zaterdag 7 Juli 1906. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 8,00 a 10,00 Boter per 3 kil. 7-92 a 8-37 Eiers de i5 2,07 a 2,34 Viggenen,per koppel 65,00 a 85,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil.volgk.w, 00,00 a 00,00 POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas 1905 de 5o kilogr. fr. 45. Markt kalm. GENT, 6 Juli Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge 15,00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,52 a 0,00 Eiers per 26, 2,43 a 0,00 VEEMARKTEN Gent, 6 Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 370 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren '7 137 Vette koeien 60 Stieren 54 Magere beesten 123 Varkens 74 Loopers o Viggens 440 Stieren ie kw. 0,88 2ckw. 0,80 3*kw. 0,70 Koeien o,85 0,74 o,65 Vaarzen 0,92 o,86 0,68 Ossen 0,95 o,85 0,70 Varkens 1,28 1,10 0,00 Kalveren 1,32 1,00 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 6 Juli. Veemarkt. Te koop gesteld 445 ossen. 306 stieren, 961 koeien, totaal 1712 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,74 a 0,98, Stieren 0,62 a 0,86 Koeien en Veerzen 0,62 a o,85. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 900. Prijs per kilogr: fr. o,g5 1,00 a 1,10. BRUSSEL 6 Juli Kalverenm. Getal te koop gesteld 225, per kilogr. op voet fr. 0,90 a 1,15. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, stieren 0,90 a o,g5, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. en volkomene verdwijning van alle yel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun nen slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde van (Bergmann en C° (Radebeul echte fabriekmerk ((Stokpaardjes» pir stuk '/5 centiemen. Te verkrijgen bij Prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- straat. Hoek van de Sluierstraat, te Aalst. Er zal op Zaterdag 14 Juli 1906, ten 9 uren, te Aalst, op de Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis, overgegaan worden tot de openbare verkooping van nieuwe koopwaren en meubelvoorwerpen, zoo als allerhande soorten van mans- en vrouwkleerstoffen, ellegoederen, lijfrok ken, handdoeken, manshemden, demit, fl.inelle, katoenen, matrasgoed, gebloemde katoenen, kinderkleederen, zijden fou lards, zakdoeken, enz. Verders tafels, stoelen, banken, etagère, pintglazen, biertoog inet pomp en buizen, keuken- gerief, naaimachien, bedden, printen, suspension, stoof, korte wagen, enz. enz. door 't ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. Met gereed geld zonder kosten. OPENBARE VERKOOPING van twee en een perceel Meersch te Metre en Welle. De Notaris EEMAN te Erpe en zijn ambtge noot Meesier DE GHEEST, Notaris te Aalst, zul len namens wien het behoort, met gewin van palmslagen gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten fierste koop. Een perceel Land gelegen te Meire op het Saeyersveld, bekend bij kadaster A, nummer 1119a, groot aldaar ai aren 90 centiaren, palende ten ooste Jufvr. W» Livinus De Troyer, ten zuide met half Kauterbaan aan den heer De Craecker, ten weste aan den heer Baten en ten noorde aan d'erven Callebaut. Gebruikt zonder termijn door den heer Camille De Coninck, te Meire. Tweede koop, Eene partij Land, gelegen te Meire op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 451, met eene grootte van a6 aren to cen tiaren, palende ten ooste aan d'heer Amand Michiels, ten zuide aan Jufvr. Victoria Michiels, ten weste over den voetweg aan den heer Van den Brulle en ten noorde aan de erven Stockman. Gebruikt zonder termijn door de heeren De Wilde en Lievens, beide te Meire. Derde koop. De oosthelft van een perceel Meersch, gelegen te Welle in de Wellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 110b, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren voor bet geheet, palende deze oosthelit op zich zeiven, ten ooste aan den heer 'T Kint, ten zuide aan d'erven Van de Velde, ten weste aan den heer van den Hende en ten noorde aan d'heer Modeste Van Nieuwen- hove. Onverpacht. Boomprijs fr. a5o. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 u - Verblijf Dijnsdag 3i Juü '9°°' telkens om 3 uren van den avond ter herberg den Klokkknbol, bij Juffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst, Molendries. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN, Landen en Meerschen, te AalstMoorsel, MeireHerder- sem, Nieuw er kerken, Erembodegem, Haeltert en Nederhasselt. l)c Notarissen DE GI1EEST en LIMPENS te Aalst, zullen met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen AALST. Eerste koop. Een^Huis en Grond,gestaan en gelegen op het Veld-Aalst,aan den Puiten- put, gekadastreerd wijk C, nummer 914d,met eene grootte van 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gheeraerdts, Burgemees ter, ten znide aan den Ledeweg, ten weste aan den volgenden koop en teu noorde ook aan koop twee. Bewoond door Joseph Hen dricks. Tweede koop. Een perceel Land, aller best geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Veld-Aalst, aan den Puitenput, gekadas treerd wijk C,nummer 914e, met eene grootte van 29 aren, 30 centiaren, palendo ten ooste aan voorgaanden koop en den heer Ghee raerdts, ten zuide aan den Ledeweg, ten weste aan de heeren Engeen Moens, Jan- Baptiste De Wolf en andere en ten noorde aan den heer Hector De Craecker. Ge bruiker Joseph Hendricks. De koopen 1 en 2 zijn verdeeld in 6 loten. Derde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd wijk C, nummers 635 en 036, met eene grootte van 25 aren, 70 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouwen De Prez en den heer SeverinuB Van Weze- mael, ten zuide aan Jufvrouw Fiévet, ton weste aan de Baan en ten noorde aan den heer Joseph Hoffelinck. Gebruiker Char les-Louis De Bruecker. Verdeeld in 11 loten. Vierde koop. Een perceel Land ook zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd wyk C, nummer 639, met eene grootte van 27 aren, 80 centiaren, palende ten oostede baan en Juffrouw Fiévet, ten zuide aan den heer Theophiel Van der Heyden en Broeders, ten weste aan den heer Louis De Coninck eu aan Madame Liénart- Van den Broncke en ten noorde aan de kiu* deren Beygaert. Gebruiker August Coo- man. Verdeeld in 17 loten. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Siesegemkauter,gekadastreerd wijk C, nummer 1249a,met eene grootte van 36 aren, 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven D'Hondt en aan den heer Versmessen, ten snide aan Juffrouw Albine Leclercq.ten weste aan den heer Petrus Van Mosaevelde en ten noorde nan den beer Theophile Stevens-Van Mol. Gebruiker Gustaaf Van Nuffel. Zesde koop.Een perceel Bouwgrond,zeer gelegen aan de Nienwstraatpoort of Steen weg naar Gent, gekadastreerd wyk C, num mer 549r, met eene grootte van 44 aren, 10 centiaren, palende ten ooste aan den S" An- naweg en daarover aan de heeren Edmond Anné en Leo Matthys, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Benoit Schouppe-Van der Taelen en ten noorde aan den heer Victor Monfils. Gebruiker Ile- nedikt Van de Meerssche. Verdeeld in 26 loten Zevende koop. Een perceel Bouwgrond gelegen in de Dirk-Martensstrant, gekadas treerd wyk C, nummer 1039d, met eene grootte van 21 aren 70 centiaren, palende ton ooste aan Dame Van Achter-Scbelkens, ten znide aan de Dirk Martensstraat. ten este aun hec.'.a Goetiials en Van It ter beek en ten noorde aan den heer Van der Gucht- Troch. Gebruiker Dominions Schollaert. Verdeeld in 6 loten. Achtste koop. Een perceel Land. gele gen op Tnn Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 140a, met eene grootte van 93 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Hospi- ciëu van Aalst, ten znide aan de heeren Ca- miol Cleemput, Cyrille Do Coen, Michel Van der Biest, Jutfr. W* De Gols en de Hospiciën van Aalst, ten weste aan den Dreef en ten noorde aan koop tien. Verdeeld in 3 loten. Negende koop. Een perceel Land gele- geu op TenRoo8en, gekadastreerd wijk E, nummer 142a, met eene grootte van 91 aren, palende ten ooBte en ten zuide aan koop tien, ten weste aan den Dreef en ten noorde aan Dame Theodore Moods. Verdeeld in 3 loten. Tiende koop. Een perceel Meersch, gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 141a, met eene grootte van 70 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop elf, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst en koop acht, ten weste aan den Dreef en aan koop negen en ten noorde aan den heer Alfred De Coen. Elfde koop. Een percel Land en be- Slanten Grond, gelegen op Ten Roosen, geka- astreerd wijk E, nummers 142b en 143a, met eene grootte van 24 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Dame Theodore Moens, ten zuide en ten weste aan koop tien en ten noorde aan den heer Alfred De Coen. Gebruikers der koopen 8, 9, 10 en 11, Phile mon Scheerliock, Augnste Schellekens, Ca mille Van Goetbcm, Gustaaf Roelandt en Frans De Leeuw. GEMEENTE MOORSEL. Twaalfde koop. Een perceel Land, gele- Sen op de KonijnaarJe, gekadastreerd wijk uummer 421c, met eene grootte van 1 hectaar, 52 aren, 50 centiaren, palende ten ooste met half baan aan den heer Eugeen Moens, ten zuide ook met half baan aan den volgenden koop, ten weste aan de erven De Rop en ten noorde aan den IJzeren weg. Gebruikers Kinderen Uyttersprot, Joseph CooremanCharlos-Lonis De Ridder en Em manuel Van der Eist. Verdoold in 5 loten. Dertiende koop. Een peroeel Land, gele gen op de Konynaarde, gekadastreerd wijk B, nummer 739c, met eene grootte van 3 hecta ren, 99 aren, 70 centiaren, palende ten ooste met half baan aan den heer Eugeen Moens eu den heer Gregoor Moens en Kinderen, ten zuide aan de erven Moens-Steenbout en den boor Cornelius Meert, ten weste aan den heer Alfred De Coen en ten noorde met half liaan aan voorgaanden koop. Gebruikers Phile mon De Ridder, Emmanuel Van der Eist, Frans De Meersman on do Kinderen Uytter sprot. Verdeeld in 11 loten. GEMEENTE MEIRE. Veertiende koop. Een percoel Land, ge legen op don Meirebosch. gekadastreerd wijk A, nnmmer 87a, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer JoBeph Van Impe, ten zuide aan Dame Van Aobter en den beer Van der tincht, ten weste aau Jufvrouw Coleta De Nys en ten noorde aan de erven Schouppe-De Saodeleer en de Kinderen Coppens.Gebruiker Syl- vère De Pauw. GEMEENTE UERDERSEM. Vijftiende koop. Eon perceel Land, ge legen op den Boscbkant, aan de Gudstraat, gekadastreerd wijk B. nummers 293, 294 en §95, met eene grootte van 1 hectaar, 42 aren 70 centiaren, palende ten ooBte aan de Straat, ten znide aan den volgenden koop, ten weste aan don heer Alious Sclmddinck en den heer Aimé Borreman en Zuster en ten noorde aan den heer Gustaaf JaDsegers en de erven De Moor. Gebruikt door W* Gustaaf Van Nuffel. Verdeeld in 7 loten. Zestiende koop. Een perceel Land, ge- egen op den Boschkant, aan de Godstraat, gekadastreerd wijk B, nummer 350, mot eene grootte van 99 aren 80 centiaren, palende ten ooBte aan de Gudstraet, ten zuide aan den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Liénart eu ten noorde aan voorgaan den koop. Gebruikers W' Gustaaf Van Van Nnllel en Frans Van den Eynde. Ver deeld in 5 loten. Zeventiende koop. Een perceel Land. ge legen op den Boschkant, aan do Gndstraut, gekadastreerd wijk B, nummer 351 met eene grootte van 91 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de Gudstraatton znide aau de beeren Jan De Bruyn en Constant Lam- brecht, ten weste aan den heer Charles Lié- Darten ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruikers Wed. Camille Van den Eyude en Frans Van den Eynde. Verdeeld in 3 loten. gemeente NIEUWERKERKEN Achttiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in d'Hellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 514, met eene grootte van 52 aren 60 centiarenpalende ten ooste aan de Naamlooze Maatschappij Filature et Tein- tureries d'Alost, ten zuide over de Beek aan de beeren Van Loudersele Philemon en Van Uauwermeiren Charles, ten weste ook aan den heer Philemon Van Loudersele en ten noorde aau de beeren Nicodeem Van Impe en Charles Van Uauwermeiren. Gebruikers Kinderen Emmanuel liingoot. Negentiende koop. Een perceel Land, ge logen op de Kriek, gekadastreerd wijk A, n' 558, met eene grootte van 57 aren 10 centi aren, palende ten ooste aan de erven de Ko- biano en den beer Leon De Coen, ten znide aan den heer Jan-Baptist Van Caeckenberghe, ten weste aan Dame de Crombeen de Ter- beke en ten noorde aan dezelfde eu aan Dame Menleman-De Smet en Kinderen.Gebruiker Anguste Sonck. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekadastreerd wyk A, nnmmer 579, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, paleude ten ooste aan den heer Verstraeten, ten znide aau den heer Theodore Van Landnyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan Juffrouw Rosalie Coppens. Een en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wijk A, nnmmer 580,met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan voor- §aanden koop, ten znide aan den heer Tlteo- ore Van Landnyt, ten weste aan den vol genden koop en ten noorde aan juffronw Rosalie Coppens en den heer René Lievens. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op liet Kmisvold, gekada streerd wjjk A, nummer 581a, met eene grootte van 12 aren SO centiaren, palende ten ooste aan voorgaanden koop, tc-n zuide aan den heer Theodore Van Landnyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan den heer René Lievens. Drij en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wyk A, nummer 581b, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, paleude ten ooste aan voorgaanden koop, ten znide aan den heer Theodore Van Landnyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan den heer René Lievens. Vier en twintigste koop. Een perceel Land,gelegen op liet Kruisveld, gekadastreerd wijk A, nummer 582, met eene grootte van 22 uren 40 centiaren, palende ten ooste aan voorgaanden koop, ten zuido aan den heer Theodore Van Landnyt, ten weste aau de heeren Venance en Philemon De Boeck en ten noorde uan de hoeren René Lievens en Eugeen Moens. Gebruikers der koopen 20, 21, 22,23 en 24, Wed. Petrus De Veughel, Carolas Van den Brulle en Joseph Roelandt. Vijf en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op net Kerkveld, gekadastreerd wijk A, nummers 628a, met eene grootte van 96 aren 70 centiaren, palende teu ooste met half weg aan den volgenden koop, ten zuide aan de heeren Constant De Smet en Louis Van Impe, ten weste aan de Straat naar Maal en ten noorde aan den heer Engeen Moens. Verdeeld in 3 loten. Zes en twintigste koob. -- Een perceel Land, gelegen op het Kerkveld, gekadas treerd wy k A, nnmmer 6'25a, met eene grootte van 1 hectaar, 12 aren 40 centiaron, palende ten ooste aan den heer Edmond Nooy, ten znide aan do Hospiciën van Aalstde heeren Engeen De Backer en Emiel Limpens en het Armbureel van Nienwerkerkan, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Engeen Moons. Gebruikers der koo- Sen 25 en 26, Valetin Allaert, W° Jacobus oppens, Alfons Pirron, Petrus De Ryck, Jacobus Michiels, Weduwe Eduard Huyle- broeck en Constant De Smet. Verdeeld in 4 loten. Zeven en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 790, met eene grootte van 32 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Roelandts, ten znide aan den heer Doctor Baeten, ten weste aan den heer Vre derechter Baeten on ten noorde aan den heer Valery Baeten. Gebruiker Joannes Uenninck. Acht en twintigste koop. Een perceel Meersch gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijkB, nummer 1166, met eene grootte vau 63 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Van don Broeck, ten znide aan de heeren Valery Baeten eu Lonis De Coninck, ten weste aan den beer Alfons Janssens en tan noorde aan den heer Paul De Schaepdryver. Gebruiker CoDstaut Roelandt. Verdeeld in noord- en znidhelft. Negen en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Edix velde, gekadastreerd wijk C, nummer 605, met eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste aau den heer Prosper Do Scliaepmeester, ten zuide aan den heer Frans T'Kint, ten weste aan juffronw Marie De Schaepdryver en de heeren Eduard Ottoy en Eduard De Smet en ten noorde aau deu heer Ruchus Van den Brernpt en anderen. -=- Gebruiker Theodore Lievens. Dertigste koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Brookmeerschen gekadastreerd wijk C, nummers 801 en 802 met eene grootte van 1 hectaar 1 aar 60 centiaren, palende ten oo«to aan de Straat naar Maal, ten zuide aau deu heer ltomaan Moyersoen-Liénart en den heer Camille Liénart, ten weste aan de heeren Willem De Clercq en Victor Van den Borghe en ten noorde aau Juffrouw T'Kint en de heeren Alfons De Punt, Louis Calle baut eu juffrouw De Schaepdryver. Gebrui kers Kinderen Petras-Joannes Van Sande. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Groot Broekveld, geka dastreerd wijk C, nummer 1092n, met eene grootte van 4 aren 80 centiaren, palende leu ooste en ten zuide aan de Straat naar Maal, ten weste aan Juffrouw De Schaepdryver en ten noorde ook aan Juffrouw De Schnopdry- ver en deu heer Ilector Redant. Gebruiker Charles Van den Brulle. GEMEENTE EREMBODEGEM. Twee on dertigste koop.- Een perceel Land gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd wyk B, n' 254b, met eene grootte van 15 aren 70centiaren, palende teu ooste aau den Steeuweg, teu zuide over don weg aan den volgenden koop, ten weste aan deu heer Dtsiré-Frans De Meyer en ten noorde aan den heer Benoit Redant. Ge bruiker Charles Louis Arys. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd wyk B, nr 25SÏ/2 met eene grootte van 11 aren, paleude ten ooBte aan grond vau den Belgischen Staat eu aan den IJzjremveg, ten znide eu ten weste aan den heer Charles-Louis Arys eu teu noorde over den weg aau voorgaanden koop. Gebruiker Charles-Louis Arys. GEMEENTE HAELTERT. Vier en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Teu Eede, gekadastreerd wyk A, nr 302, met eene grootte van 9 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Notaris Breckpot, den heer Désiré De Smet en andere eu ten noorde aan den hoer Gustaaf Sterck en andere. Gebruiker Franciscos De Coker. Vijf en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Eede, gekadastreerd wijk A, ur 303, met eene grootte van 31 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste aan den hoer liemy Van do Weghe en den heer Fahy, ten zuide i aan de Straat, ten weste aan voorgaanden I koop en ten noorde aun den heer Gustaaf Sterck en andere. Gebruiker Franciscos De Coker. GEMEENTE NEDERHASSELT. Zes en dertigste koop. - Een perceel Land gelegen op Leebeke, gekadastreerd wyk B. n' 250 met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan de heeren Alo'is Torrekens en Donatns Torrekens, ten znide aan de heeren Callebaut, Baeten, De Deyn, De Wit, Lau- wereys en Foket, ten weste aan den Losweg en ten noorde aan de heeren Van Damme en Foket. Gebruiker Joannes-Baptist Muy- laert. Verdeeld in noord- en znidhelft. ZITDAGEN.': Voor de koopen 1 tot en met 14. Instel Donderdag 12 1(VU> Verbef Donderdag 26 J Jul'1906' Voor de koopen 15 tot en met 36. Instel Vrydag 13 )JV iqofi Verblyf Vrydag 27 J11111906' Telkens ten 1 ure namiddag tar herberg Het Beiersch Hof bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. Voor verdere inlichtingen zich te wenden tnn kantonre van bovengenoemde Notarissaa DE GilEEST en LIMPENS, al waar zich ook bevinden t'elks inzage de plans met lotverdeeling van de te verkoopen goe deren. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerschen, TE MELDERT BAERÜEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE MELDERT. Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Reuken, gekadastreerd wijk A, nummer 403, met eene grootte van 3i aren io centiaren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide aan de erven De Vis, teD weste aan de erven D'Hamer en ten noorde aan de Baan. Gebruikers de Kinderen Louis Van Brempt. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk A, num mer 420, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, en volgens titel groot 1 aren, palende ten ooste aan Mevrouw De Loose, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste ook aan Mevrouw De Loose en ten noorde aan den heer Van den Bossche. Ge- bruiksr Joannes Vermoesen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Parijsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 370 met eane grootte van 16 aren 3o centiaren, palen de ten ooste aan het Gasthuisstraatje, ten zuida aan den lieer Crabbé, ten weste aan de Losbaan en ten noorde aan den heer Possemiers. Gebruiker Petrus Traweels. Vierde koop. Een perceel Land en Meersch, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op den Luitensmeersch, gekadastreerd wijk D, nummers i68b, 169 en 170, met eene grootte van 52 aren 5o centiaren, palende len ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den heer Ridder de Formanoir de la Cazerie, ten weste aan Juffrouw Weduwe Sere- rien Van Handenhove en ten noorde aan den Steenweg. Gebruikers de Kinderen Isidore De Vis. Verdeeld in 3 loten Bouwgrond, te weten Eerste lot 17 aren 4 centiaren ten weste met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Tweede iot 17 aren 63 centiaren te midden ook met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Derde lot17 aren 83 centiaren ten ooste met eene breedte van 12 meters aan den Steenweg, bui de lage meersch. GEMEENTE BAERDEGEM. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Wolipenning, gekadastreerd wijk E, nummer 66. met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van den Bossche, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Baar- degcm en andere, ten weste aan den heer Da Meersman en ten noorde aan den heer L. Poltyn- Joostens. Gebruiker Frans Godefroy. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Elderberg, gekadastreerd wijk C, nummer 172A, met eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juli rouw Anals Van Biesen, ten zuide aan den heer August Van Brempt, ten weste aan de Hoogstraat en ten noorde aan den heer Henri Joostens. Gebruiker Joannes Van de Perre. Zevende koop. Een perceel Land, galcgen op den Grooten Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van 20 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Fideel De Ridder, ten zuide aan Juffrouw Hortense Joos tens, ten weste aan Juffrouw Anals Van Biesen en ten noorde aan de Godshuizen van Dendermonde. Gebruiker Camillus Monsieur. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Winning, gekadastreerd wijk A, nummer 19a, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Xaveer Van Mol, ten zuide aan den heer Dc Ridder-Vertongen en Juffrouw Aline Vertongen, ten west aan den heer Van der Straeten-Verbelen en ten noorde aan den heer De Bruyn-Cammaert. Verdeeld in oost- en west- helit. Gebruiker Frans De Schepper. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 522a, met eene grootte van 48 aren 30 centiaren en volgens meting groot 5o aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Tilley, ten zuide aan den heer L. De Meersman en andere, ten weste aan de heeren Vermoesen en De Hert-De Coen en len noorde aan den volgenden koop en aan den beer Raemdonck. Gebruikster weduwe Fr. De Smet. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot 16 aren 48 cenjiaren ten weste. Tweede lot 16 aren 58 centiaren te midden. Derde lot 17 aren 64 centiaren ten ooste. Tiende koop. Een perceel Land, Keleaen op den Hoevekauter, gekadastreerd wijk C 56oc, met eene grootte van 5i aren (k en volgens meting 5o aren 49 centiaren, palende ten ooste aan den heer Raemdonck, ten zuide aan voorgaanden koop en aan den heer De Hert- De Coen, ten weste aan de Kerkfabriek Van Baerdegem en ten noorde aan den Steenweg naar Aalst en den heer Kieckens. Gebruikster wedu we Fr. De Smedt. Verdeeld in 3 loten ala volgt; Eerste iot 18 aren 28 centiaren ten weste. Tweede lot16 aren 35 centiaren te midden. Derde lot15 aren 86 centiaren ten ooste. ZITDAGEN instel Vrijdag 6 Verblijf Vrijdag ao Ju' ,9°°' ten 1 uren namiddag, ter herberg van den heer August Carlé-Van de Maele, te Meldert, aan hat Dorp. N. B. Er zal geen derde zitdag plaats hebben GELD. Bij genoemden Notaris Dz Gkkest, zijn er altiid groote en kleine kapitalen te verkrij gen, mits bezet, aan geringen imrest ofwel aflos baar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Nieuwstraat, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Huis, te Lede, Nieuwstraat, geka dastreerd wijk F, nr 976D, groot I aar 90 cent. Bewoond door den heer Alfons Rasschaert. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 10 T tr. Verblijf Dijnsdag 24 J 906' ten 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Keppens, te Lede, Ressestraat.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3