J.DAY&FILS, S' Jozefstraat, Aalst, ZEE VS SCHHANDÊË H. Arys-De Paepe. vragen leermeisjes en goede werksters voor vrouw- en manshemden. HOOG LOON Bij Rechtsmacht. PERCEELEN LAAD viS? S® il j '9"'. EEN HUIS, ZAAILANDEN, EULbT TTTTIB, tÜSy®5 VELDVRUCHTEN behuisde Hofstede zitters der T-Teerenkamer en van den Pruisischen Landdag. Een avonturier. Te Frankfurt a'M. is in óojarigen ouderdom overleden graaf Emich-Frederik-Thomas van Lei- ningen-Westerburg-Alt-Leiningen. Di man heeft een veel bewogen leven geleid. Op löjarigen ouderdom trad hij als luite nant in het Oostenrijksche leger. Hij vocht tegen de Pruissen in 1866, maar hoogsttc er geen roem, daar zijn bataillon het eerste vluchtte op 3 Juli bij den slag van Sadowa. Kort daarna begon hij zijne loopbaan als avonturier, die slechts met zijne dood geëindigd is. Gekend als een der ievengste spelers van de casinos van Hamburg, Nauheim en Monte Carlo, verrijkte bij zich daar en keerde naar Oostenrijk terug, om te trouwen met de dochter van een groot nijveraar, maar in eenige jaren verkwistte hij niet alleen zijn eigen geld, maar ook de millioenen van zijnen schoonvader, waarna de echtschei ding werd uitgesproken. De graaf trad dan te Weenen in het groote gilde der bijloopers, bedriegers en dieven en beliep eindelijk eene straf van eenige jaren gevangenis, waarna men hem over de grenzen zette. Later werd hij ook gevangen gezet in Saksen. Na zijne in vrijheidstelling doorliep hij Oostenrijk, Duitschland, Engeland en Amerika. Te Londen was hij een der gevaarlijk ste bedriegers. In i8g5 verleidde hij een jong meisje van i5 jaar, dat hij te Frank furt had ontmoet en verkocht zs tc Lon den. Hiervoor werd de graaf tot twee jaar dwangarbeid veroordeeld. Toen ver liet hij Engeland en vestigde zich te Frankfurt, waar hij steeds op de kosten der lichtgeloovigen leefde. Op zijn doodsbed trouwde hij, den 3o juni laatst, met eene dame van Wiesba den, die hem eenige duizenden mark meebracht. Het huwelijk duurde even wel slechts zss dagen. De man had maar één talent hij sprak met het meeste ge mak vijftien talen. L.eopolcl»l raat, 14, Aalst- Prijzen voor 12, i3 en 14 Juli igo6. TARBOT de kil. fr. 2,00 TARBOTTIM8 '/2 kilo 1,25 HEILBOT fr. 1,25 Oranje Zalm den kilo fr. 3,5o Versche Zalm den kil. fr. 3,00 Kabeljauw, fr. 0,70 Griet fr. o,5o 0,70, i,oo, 2,00, 3,oo Tonjjeu (koppel) fr. 1,00,2,00, 3,00 Steur fr. 2,00 Roodbaarden (rougets) fr. i,5o 2.00 Pladijs 't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 i,5o 2,00 Nieuwe Landolium fr. 0,80 Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,00 Makreelen 't stuk fr. 0,70 Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,00 Garnalen in doos fr. 1,00 i Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring o,i5 Maatjes Beste uieuwen Haring fr. 2,5o Melkers Haring nieuwen o,5o Tongen, groote, midden, en Klein soort. Er zal op Zaterdag 14 Juli 1906, ten 9 uten, te Aalst, op de Groote Markt, aan het nieuw Stadhuis, overgegaan worden tot de openbare verkooping van nieuwe koopwaren en meubelvoorwerpen, zoo als allerhande soorten van mans- en vrouwkleerstoffen, eilegoederen, lijfrok ken, handdoeken, manshemden, demit, flanelle,katoenen, matrasgoed, gebioeinde katoenen, kinderkleedcren, zijden fou lards, zakdoeken, enz. Verders tafels, stoelen, banken, etagère, pintglazen, biertoog inet pomp en buizen, keuken- gerief, naaimachien, beelden, printen, suspension, stoof, kortewagen, enz. enz. door 't ambt van Deurwaarder DE VOS, te Aalst. Met gereed geld zonder kosten. openbTreTerkoopinoT van twee en een perceel Meersch te Meire en Welle. De Notaris EEMAN te Erpe en zijn ambtge noot Meester DE GHEEST, Notaris te Aalst, zul len namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land gelegen te Meire op het Saeyersveld, bekend bij kadaster A, nummer 1119a, groot aldaar aiaren 90 centiaren, Falende ten oostc Jufvr. Ws Livinus De Troyer, ten zuide met half Kauterbaan aan den heer De Craecker, ten weste aan den heer Baten en ten noorde aan d'erven Callebaut. Gebruikt zonder termijn door den heer Camille I De Coninck, te Meire. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Meire op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 45i, met eene grootte van a6 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan d'heer Amand Michiels, ten zuide aan Julvr. Victoria Michiels, ten weste over den voetweg aan den heer Van den Brulle en ten noorde aan de erven Stockman. Gebruikt zonder termijn door de heeren De Wilde en Lievens, beide te Meire. Derde koop. De oosthelft van een perceel Meersch, gelegen te Welle inde Wellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 110b, met eene grootte van i5 aren 10 centiaren voor het geheel, palende deze oosthelit op zich zeiven, ten ooste aan den heer 'T Kint, ten zuide aan d'erven Van de Velde, ten weste aan den heer van den Hende en ten noorde aan d'heer Modeste Van Nieuwen- hove. Onverpacht. Boomprijs fr. 25o. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den avond ter herberg den Klokkenbol, bij Juffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst, Molendries. "~^PÊ"n B A rITvE RKOO PING van TE LEDE, Nieuwstraat, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Huis, te Lede, Nieuwstraat, geka dastreerd wijk F, nr 976D, groot I aar 90 cent. Bewoond door den heer Alfons Rasschaert. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 10 T Verblijf Dijnsdag 24 )J 9° ten 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Keppens, te Lede, Ressestraat. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerschen, TE MELDERT B A ER DE GEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE MELDERT. Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Reuken, gekadastreerd wijk A, nummer 403, met eene grootte van 3i aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste aan de erven D'Hamer en ten noorde aan de Baan. Gebruikers de Kinderen Louis Van Brempt. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk A, num mer 420, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, en volgens titel groot 11 aren, palende ten ooste aan Mevrouw De Loose, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste ook aan Mevrouw De Loose en ten noorde aan den heer Van den Bossche. Ge- bruiksr Joannes Vermoesen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Parijsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 370 mei eene grootte van 16 aren 3o centiaren, palen de ten ooste aan het Gasthuisstraatie, ten zuide aan den heer Crabbé, ten weste aan de Losbaan en ten noorde aan den heer Possemiers. Gebruiker Petrus Traweels. Vierde koop. Een perceel Land en Meersch, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op den Luitensmeersch, gekadastreerd wijk D, nummers i68b, 169 en 170, met eene grootte van 52 aren 5o centiaren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den lieer Ridder de Formanoir de la Cazerie, ten weste aan Juffrouw Weduwe Seve- rien Van Handenhove en ten noorde aan den Steenweg. Gebruikers de Kinderen Isidore De Vis. Verdeeld in 3 loten Bouwgrond, te weten Eerste lot 17 aren 4 centiaren ten weste met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Tweede lot 17 aren 63 centiaren te midden ook met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Derde lot17 aren 83 centiaren ten ooste met eene breedte vnn 12 meters aan den Steenweg, bui de lage meersch. GEMEENTE BAERDEGEM. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Wolfpenning, gekadastreerd wijk E, nummer 66, met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van den Bossche, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Baer- degem en andere, ten weste aan den heer De Meersman en ten noorde aan den heer L. Pollyn- Joostens. Gebruiker Frans Godefroy. Zesde.koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Elderberg, gekadastreerd wijk C, nummer 172*, met eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Anals Van Biesen, ten zuide aan den beer August Van Brempt, ten weste aan de Hoogstraat en ten noorde aan den heer Henri Joostens. Gebruiker Joannes Van de Perre. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Grooten Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van 20 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Fideel De Ridder, ten zuide aan Juffrouw Hortense Joos tens, ten weste aan Juffrouw Anais Van Biesen en ten noorde aan de Godshuizen van Dendermonde. Gebruiker Camillus Monsieur. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Winning, gekadastreerd wijk A, nummer 192, met eene grootte van 48 «ren 40 centiaren, palende ooste aan den heer Xaveer Van Mol, ten zuide aan den heer De Ridder-Vertongen en Juffrouw Aline Vertongen, ten west aan den heer Van der Straeten-Verbelen en ten noorde aan den heer De ruyn-Cammaert. Verdeeld in oost- en v ;)ft. Gebruiker Frans De Schepper. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevenkauter, gekadastreerd wijk C, num 522a, met eene grootte van 48 aren 30 centiare olgens meting groot 5o aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heerTilley, ten zuide aan heer L. De Meersman en andere, ten weste at heeren Vermoesen en De Hert-De Coen ei noorde aan den volgenden koop en aan den heer Raemdonck. Gebruikster weduwe Fr. De Smet. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot 16 aren 48 cenjiaren ten weste. Tweede lot 16 aren 58 centiaren te midden. Derde lot17 aren 64 centiaren ten ooste. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevekauter, gekadastreerd wijk C, nummer 56oc, met eene grootte van 5i aren 60 centiaren, en volgens meting 5o aren 49 centiaren, palende ten ooste aan den heer Raemdonck, ten zuide aan voorgaanden koop en aan den heer De Hert- De Coen, ten weste aan de Kerkfabriek Van Baerdegem en ten noorde aan den Steenweg Aalst en den heer Kieckens. Gebruikster wedu we Fr. De Smedt. Verdeeld in 3 loten als volgt Eerste lot 18 aren 28 centiaren ten weste. Tweede lot16 aren 35 centiaren te midden. Derde lot 15 aren 86 centiaren ten ooste. ZITDAGEN Instel Vrijdag 6 c Verblijf Vrijdag 20 Juh '9°6' ten 2 uren namiddag, ter herberg van den heer August Carlt-Van de Maele, te Meldert, aai Dorp. N. B. Er zal geen derde zitdag plaats hebben GELD. Bij genoemden Notaris De Gheest, zijner altijd groote en kleine kapitalen te verkrij gen, mits Dezet, aan geringen intrest ofwel aflos baar met annuiteiten. OPENBARE VERKOOPING BOUWGRONDEN, Landen eik lleerNchon, le AalstMoorsel, MeireHerder- sem, Nieuw er kerken, Erembodegem, Haeltert en Nederhassell. De Notarissen DE GI1EEST en LIMPENS te Aalst, zullen met gowiu van palmslagen en gelagen, in bet openbaar verkoopen AALST. Eerste koop. Een Huis en Grond,gestaan en gelegen op het Veld-Aalst,aan den Puiten- put, gekadastreerd wijk C, nummer 914D,met eene grootte van 80 centiaren, palende ten ooste aan den hoer Gheeraerdts, Burgemees ter, ten zuide aan den Ledeweg, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde ook aan koop twee. Bewoond door Joseph Hen- drickx. Tweede koop. lien perceel Land, aller best geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Veld-Aalst, aan den Puitenput, gekadas treerd wijk C,nummer 914k, met eene grootte vau 29 aren, 30 centiaren, palende ten ooste aan voorgnanden koop en don heer Ghee raerdts, ten zuide aan den Ledeweg, ton weste aan de heeren Eugeen Moens, Jan- Baptiste De Wolf en andere en ten noorde aan den heer Hector De Craecker. Ge bruiker Joseph Hendrickx. De koopen 1 en 2 zijn verdeeld in 6 loten. Derde koop. Een perceel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Beekveld, gokndastreerd «ijk C, nummers 635 en 636, mot eene grootte van 25 aren, 7u centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouwen Do Prez en deD heer Severinus Van Weze- mnel, ten zuide aan Jufvrouw Fiévet, ten weste aan de Baan eu ten noorde aan den hoer Joseph üoffelinck. Gebruiker Char- les-Lonis De Bruecker. Verdeeld in 11 loten. Vierde koop. Een perceel Land ook zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 639, met eene grootte van 27 aren, 80 centiaren, palende ten oostede baan en Juffrouw Fiévot, ten zuide aan den heer Theopbiel Van der Hcyden en Broeders, ten weste aun den lieer Louis De CoDÏnck en aan Madame Liénart- Van den Broucke en ten noorde aan de kin deren Beygaert. Gebruiker August Goo- man. Verdeeld in 17 loten. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Siesegemkauter,gekadastreerd wjjk C, nummer 1249a,met eene grootte van 36 aren, 20 centiaren, palende teu ooste aan de erven D'Hondt eu aan den heer Versmessen, ten zuide aan Juffrouw Albine Leclercq. ten weste aan den heer Petrus Van Mosscvelde en ton noorde 1 au den heer Theophilo Stevens-Van Mol. Gebruiker Gustaaf Van Nuffel. Zesde koop.Eon perceel Bouwgrond,zeer gelegen ann de Niouwstraatpoort of Steen weg naar Gent, gekadastreerd wijk C, num mer 549r, met eene grootte vau 44 aren10 centiaren, palende ten ooste aan don S" An- naweg en daarover aan de heeron Edmond Anné en Leo Matthys, ten zuide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Benoit Schouppe-Van der Taeleu en ten noorde aan den heer Victor Monfils. Gebruiker Be- nedibt Van de Meerssclie, Verdeeld in 26 ten, Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen in de Dirk-Martensstraat, gekadas- reerd wijk C, nummer 1039d, met eeno grootte van 21 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan Dame Van Achter-Schelkeus, ten zuide aan de Dirk Martensstraat, ten weste aan de heeren GoGtbals od Van Itterbeek on ten noorde aan den heer Van der Guoht- Troch. Gebruiker Dominicus Schollaert. Verdeeld iu 6 loten. Achtste koop. Een perceel Land. gele gen op Ton Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 140a, met eene grootte van 93 aren 20 centiaren, palende ten ooste ann de Hospi- ciën van Aalst, ten zuide aan de heeren Ca- miel Cloemput, Cyrille De Coen, Michel Van der Biest, Juffr. W° De Gols en de Hospiciëu van Aalst, ten weste aan den Dreef en ten noorde aan koop tien. Verdeeld iu 3 loten. Negende koop. Een perceel Land gelo gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 142a, met esne grootte van 91 aren, lalende ton ooste eu ten zuide aan koop tien, en weslo aan den Dreef en tun noorde aan Dame Theodore Moens. Verdeeld in 3 loten. Tiaude koop. Een perceel Meersch, gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 141a, met cone grootte van 70 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop elf, ten zuide aan de Hospiciëu van Aalst en koop acht, ten weste aan den Dreef en aau koop negen en ten noorde ann den heer Alfred De Coen. Elfde koop. Een percel Land eu be- plantou Grond, gelegen op Ten Roosen, geka dastreerd wijk E, nummers 142b en 143a, mot eene grootte van 24 aron 30 centiaren, palende ten ooste aan Dame Theodore Moens, ten zuide en ten weste aan koop tien en ten uoordo aau den heer Alfred De Coen. Gebruikers der koopen 8, 9, 10 en 11, Phile mon Scheerlinck, Augusts Schellokens, Ca mille Yun Goethcm, Gustaaf Roelandt en Frans De Leeuw. GEMEENTE MOORSEL. Twaalfde koop. Een perceel Land, gele gen op de Komjnaarde, gekadastreerd wijk B, uummer 421c, inet eene grootte van 1 hectaar, 52 aren, 50 centiaren, palende ten ooste met half baan aan den beo:- Eugeen Moens, ten zuide ook met half baan aan den volgenden koop, ten weste aan de erven De Rop en ten noorde aan den IJzerenweg. Gebruikers Kinderen Uyttersprot, Joseph Cooreman, Charles-Louis De Ridder eu Em manuel Van dor Eist. Verdeeld ia 5 loten. Dertiende koop. Een perceel Land, gele gen op de IConijnaarde, gekadastreerd wijk B, nummer 739u, met eene grootte van 3 hecta ren, 99 aren, 70 centiaren, palende ten ooste met half baan aan den heer Engeen Moens en den heer Gregoor Moens en Kinderen, ten zuide aan de erven Moens-Steonhout en den heer Cornelius Meert, ten westo ann den hesr Alfred Do Coen en ten noorde met half baan aan voorgaandon koop. Gebruikers Phile mon De Ridder, Emmanuel Van der Eist, Frans De Meersman en de Kinderen Uytter sprot. Verdeeld in 11 loten. GEMEENTE MEIRE. Veertiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Meirebosch, gekadastreerd wijk A, nummer 87aj met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Van Impe, ten zuide aan Dame Van Achter en den heer Van der Gucht, ten weate aau Jufvrouw Coleta De Nys en ten noorde aan de erven Schouppe-De Saodeleer en de Kiuderon Foppens.Gebruiker Syl- vère Do Pauw. GEMEENTE 1IERDERSEM. Vijftiende koop. Eeu perceel Land, ge legen op den Boschkant, aan de Gudstraat, gekadastreerd wijk B, nummers 293, 294 en 295, met eene grootte van 1 hectaar, 42 aren 70 centiaren, paleude ten ooste aan de Straat, ten zuide aan den volgendeu koop, ten weste aan den heer Alfous Schuddinck en den heer Aimé Borreman en Zuster en ten noorde aan den heer Gustaaf Jausegers en de erven De Moor. Gebruikt door W' Gustaaf Van Nuffel. Verdeeld in 7 loteu. Zestiende koop. Een perceel Land, ge- egen op den Boschkant, aan de Godstraat, gekadastreerd wijk B, nummer 350, met eene grootte van 99 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de Gudstraat. ten znide aan den eu koop, ten weste aan den heer Charles Liénart en ten noorde aan voorgaan den koop. Gebruikers W" Gustaaf Van Van Nuffel en Frans Van den Eynde. Ver deeld in 5 loten. Zeventiende koop. Een percjel Land. ge legen op den Boschkant, aan de Gudstraat, gekadastreerd wijk B, nummer 351 met eene grootte van 91 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de Gudstraat, ten zuide aan de heeren Jan De Brnyn en Constant Lara- brecht, ten weste san dan heer Charles Lié nart en ton noorde aan voorgaanden koop. Gebruikers Wed. Camille Van den Eynde en Frans Vau don Eynde. Verdeeld in 3 loten. GEMEENTE NIEUWERKERKEN Achttiende koop. Een perceel Meersch, gelegen ia d'Hellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 514, met eene grootte van 52 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan de Naniulaozo Maatschappij Filature et Tein- tureries d'Alost. teu znide over de Beek aan de beoron Van Londersele Philemon eu Van Hauwermeiren Charles, ten weste ook aan den heer Philemon Van Londersele en ten noorde aan de beeren Nieodeem Van Impe en Charles Van Hauwermeiren. Gebruikers Kinderen Emmanuel liingoot. Negentiende koop. Een perceel Land, ge- legen op de Kriek, gekadastreerd wijk A, nr 558, roet eene grootte van 57 aren 10 centi aren, palende ten ooste aan de erven de Ro- biauo eu den heer Loon De Coen, ten znide aan den heer Jan-Baptist Van Caeckenborghe, ten weste aan Dame de Croinbeen do Ter- ten noorde aan dezelfde en aan Dame Meuleman-De Smet en Kinderen.—Gebruiker Auguste Sonck. -- Verdeeld in noord- en zuidholft. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekadastreerd wijk A, nummer 579, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooete aan den heer Verstroeten, ten znide aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan den volgenden koop on ten noorde aan Juffrouw RoBalie Coppens. m en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wijk A, nummer 580 met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan voor gaanden koop, ten zuide aan den heer Theo dore Van Landuyt, ten weste aan den vol genden koop en ten noorde aan juffrouw RoBalie Coppens en den heer René Lievens. Twee en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wjjk A, nummer 581a, met eene grootte van 12 aren 80 ceutiareu, palende ten ooste aan voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aau den heer René Lievens. Drij on twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekada streerd wijk A, nummer 581b, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aau den volgenden koop en ten noorde aan den heer René Lievens. Vier en twintigste koop. Een perceel Laud,gelegen op het Kruisveld, gekadastreerd wijk A, nummer 582, met eene grootte van 22 aren 40 centiaren, palende ten ooste aau voorgnanden koop, ten znido aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan de heeren Venance en Philemon De Boeck en ten noordo aau de heeren René Lievens en Eugeen Moens. -- Gebruikers der koopen 20, 21, 22,23 en 24, Wed. Petrus i)e Veughel, Carolus Van den Brulle en Joseph Roelandt. Vijf en twintigste koop. Een porceel Landgelegen op bet Kerk veld, gekadastreerd wijk A, nummers 628a, met eeue grootte van 96 aren 70 centiaren, palende ton ooste met half weg aan den volgenden koop, ten zuide aan de heeren Constant De Smet en Louis Van Impe, ten weste aan do Straat naar Maal en ten noorde aan den heor Engeon Moens. Verdeeld in 3 loten. Zgb en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kerkveld, gekadas treerd wijk A, nummer 6'25a, met eeno grootte van 1 bedaar, 12 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Edmond Nooy, ten znido nun de Ilnspiciën van Aalst, de heeren Eugeen De Backer en Emiel Limpeus en het Armbureel van Nienwerkerken, ten weste aan voorgaanden koop on ten noorde aan den heer Eugeen Moons. Gebruikers der koo pen 25 en 26, Valetin Allaert, W° Jncobus Coppens, Alfons l'irron, Petrus De Ryck, Jacobns Michiels, Weduwe Eduard Huyle- broeck on Constant De Smet. Verdeeld in 4 loten. Zeven en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 790, met eone grootte van 32 aren 50 ceutiaren, palende ten ooste aan de heeren Roelandts, ten zuide aan den heer Doctor Baeten, ten weste aan den heer Vre derechter Baeten en ten noorde aan den lieer Valerv Baeten. Gebruiker Joannes Heuniuck. Acht en twintigste koop. Een perceel Meersch gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 1166, met eone grootte van 63 aren 10 centiaren, palende ten ooste aau den heer Joseph Vau don Broeck, ten zuide nan de heeren Valery Baeten en Louis De Coninck, ten weste aan don heer Alfons JaDSsens on t n noorde aan den heer Paul De Schaepdryver. Gebruiker Constant Roelandt. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Negen en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Edixvelde, gekadastreerd wijk C, nummer 605, met eene grootte van 11 arou 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Prosper De Scnaepmeester, ten zuide aan don heer Frans T'Kint, ten weste aan juffrouw Marie De Schaepdryver en de heereu Eduard Ottoy en Eduard De Smet en ten noorde aan den heer Rochus Van den Brempt en anderen. Gebruiker Theodore Lievens. Dertigste koop. Een perceel Meersch, gelegen in de Broeknieerscben gekadastreerd wijk C, nummers 801 en 802 met eene grootte van 1 hectaar 1 aar 60 centiaren, palende ten ooste aan de Straat naar Maal, ten zuide aan den heer Komaan Moyersoen-Liénart en den heer Camille Liénart, ten weste aan de heereu Willem De Clercq en Victor Van den Bcrghe en ten noorde aan Juffrouw T'Kint en de heeren Alfons De Punt, Louis Calle baut eu juffrouw De Schaepdryver.Gebrui kers Kinderen Petrus-Joannes Van Sande. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Groot Broekveld, geka dastreerd wijkC, nummer 1092b, met eene grootte van 4 an n 80 centiaren, palende (en ooste eu teu zuide aau de Straat naar Maal, ten weste aan Juffrouw De Schaepdryver en ten noorde ook aan Juffrouw De Schaepdry ver en den heer Hector Redant. Gebruikor Charles Van den Brulle. GEMEENTE EREMBODEGEM. Twee en dertigste koop.- Een porceel Land gelegen op deu Molenkauter aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd wijk B, nr 254b, met eeue grootte van 15 aren 70 centiaren .palende ton ooste aan den Steenweg, ten zuide over den weg aan den volgenden koop, ten weste aan den heer DeBiré Frans De Meyer en ten noordo aan don heer Benoit Redant. Ge bruiker Charles Louis Arys. Drij en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter Maren, gekadastreerd wijk B, nr 258i/2 met eeue grootte van 11 aren, palende ten ooste aan grond van den Belgischen Staat en aan den IJzirenweg, ten znide en ten weste aan den heer Charles-Loais Arys en ten noorde over den weg aan voorgaanden koop. Gebruiker Charles-Louis Arys. GEMEENTE HAELTERT. Vier eu dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Eede, gekadastreerd wqk A, n' 302, met eene grootte van 9 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den volgenden koop, teu zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Notaris Breckpot, den heer Desiré I)e Smet en andere en ton noorde aan den heer Gustaaf Sterck en andore. Gebruiker Francisous l)o Coker. Vqf en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Esde, gekadastreerd wijk A, nr 303, met eene grootte van 31 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Remy Van de Weghe en den heer Fahy, teu zuide ann de Straat, ten weste aan voorgaaoden koop en teu noorde aan den heor Gustaaf Sterck en andere. Gebruiker Franciscus De Coker. GEMEENTE NE DERHASSELT. Zes eu dertigste koop. - Een perceel Land gelegen op Leobeke, gekadastreerd wijk B. nr 250 met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan de heeren Aloïs Torrekens en Donatus Torrekeus, ten znide aan de heereu Cullebaut, Baeten, De Deyn, De Wit, Lau- wereys en Foket, ten weste aan den Losweg en ton noordo aan de heeren Van Damme eu Foket. Gebruiker Joannes-Baptist Muy- laert. Verdeeld in noord- en zuidhelft. ZITDAGEN Voor de koopen 1 tot en met 14. Iustel Donderdag 12 T aiy. Verblijf Donderdag 26 j JUU Iyub' Voor de koopen 15 tot en met 36. Telkens ten 1 ure namiddag t«r herberg u liet Beierseh Hof bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ton kantoore vau bovongenoemde Notarissen DE GHEEST en LIMl'ENS, al waar zich ook bevinden t'elks inzage de plans met lotverdeoliog van de te verkoopen goe deren VEüfDITIE te Aalst-Schaerbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Maandag 16 Juli 1906, te beginnen om 8 uren 's morgens, in de volgende orde, in hel openbaar verkoopen i° Namens Mijnheer Charles De Vis, grondei genaar le Aalst, 1 hectaar haver, verdeeld in 6 koo pen, wassende op een perceel land gelegen te Aalst-Schaarbeek, Ledebaan, aan het Sas van Aalst. 2° Namens Mijnheer Gustaaf Van Londerseele, 1 indbouwer-eigenaar, tc Aalst, 30 aren Rogge en 90 aren Tarwe, verdeeld in verscheidene koopen, wassende op landen gelegen te Aalst-Schaerbeek, op den Siesegemkauter. N. B. Men zal vergaderen ter herberg van d'heer Df. Buvsscher. te Aalst, Ledebaan, alwaar ook zullen verkocht worden, aren haver, wassende op een perceel land, te Aalst, aan den IJzerenweg naar Moorsel, nabij de Bergemeerschestraat, ook eigendom van Mijnheer De Vis. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van eene en L.ninl, TE LEDE.— De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met tuischenkomst van den heer Vrederechter,in het openbaar verkoopen I. Eene behuisde Hofstede, te Lede, Overimpe, groot 3 aren, 87 centiaren. II. En een perceel Land. te Lede, Grooten Kauter, groot i5aren. Bewoond en gebruikt geweest door wijlen den heer Constant Joos. Eenige Zitdag Zaterdag 28 Juli 1906, ten 2 namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3