Schoonheid J.OAY&FILS, S' Jozefstraat, Aalst, VOOR DEN HOEST BORSTSIROOP DE FRATERE v rage 12 leermeisjes en goede werksters voor vrouw- en manshemden. HOOG LOON Merktprijzen. I VELDVRUCHTEN EELT HU iö, EEN HUIS, PERCEELEIV LAND ZAAILANDEN, behuisde Hofstede Behuisde Hofstede Tusscben den Meenenschen steenweg en het bosch Fichaux, staat eene pacht hoeve, bewoond door Henri Doutre- luingne,65 jaar oud, en zijnen neef Louis De Kimpe, 62 jaar. Beide personen zijn ongehuwd. Des avonds kwaart vóór 10 ure, was Doutreluingne bezig met eten. Zijn neef was een luchtje gaan scheppen. Eensklaps kwamen vier personen bin nen, wierpen den landbouwer ten gronde en bonden hem stevig de armen en de beenen vast. Een der roovers nam eene petroolkan en begoot de voeten en den rug van het slachtoffer met petrool. Een andere doed een strop rond den hals van den man. Dan vroeg men waar het geld verborgen zat. Daar de man niet spoedig genoeg antwoordde, haalde een der kerels stekjes te voorschijn en stak de voeten van den ongelukkige in brand. Het slachtoffer duidde een bed aan waarin eene som van 65o frank verborgen zat. De roovers namen deze som, alsook dertig frank die op eene plank lagen. Daarmede waren de roovers nog niet tevreden en eischten nog meer geld V3n Doutreluigne wiens voeten voort brand den I Een der kerels dreigde tot driemaal toe hem de keel af to snijden, en plaatste telkens een mes op zijne keel I Eindelijk bemachtigden zij nog een spaarboekje. Dan kreeg een der bandieten medelijden en doofde met zijne vest de vlammen uit. Zij waren op het punt te vertrekken, toen De Kimpe thuis kwam. De roovers grepen hem vast, wierpen hem ten gronde en sloegen hem half dood met kneukel ijzers en met den kolf van een geweer, dat zij uit de schouw genomen hadden. Ver volgens werd De Kimpe ook aan handen en voeten gebonden en eenen handdoek over de oogen toegesnoerd. Rond 10 1/2 ure verlieten de roovers de hoeve. Louis De Kimpe gelukte er in los te geraken en verloste Doutreluingne. Hij verwittigde te middernacht. M. Strijp- stein, adjunkt—policiecommissaris, die onmiddellijk een onderzoek instelde. De persoonsbeschrijving der roovers is slechts geheel onvolledig. Het parket van Kortrijk is ter plaats geweest. Geene sporen der daders zijn ontdekt. Doutreluingne is aan beide voeten erg verbrand. De Kimpe heeft het lichaam als met kneuzingen overdekt. De slacht offers stellen het betrekkelijk goed, niet niettegenstaande de ondergane folterin gen. In de rue des Forgerons te La Louvière, wonen de echtelingen De Putte, lieden van Vlaamsche afkomst, met hunne twee dochters, 18 en 20 jaar. Die twee meisjes waren Zondag naar het bal geweest en daar zij zeer laat thuis waren gekomen, hadden zij hierdoor de rechtmatige gramschap van haren vader gaande gemaakt. Des morgends kreeg de jongste van den vader eene duchtige straf, en de oud ste, vreezende hetzelfde lot te ondergaan, sprong uit het venster op straat. Zij werd met gebroken ruggraat opge nomen en zal het denkelijk met den dood bekoopen. IS DE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in 10 dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- ker.eer en Callebaut. In eenen herbergtwist te Leignon die wegens betaling van het verteer ont staan was, greep de herbergier Delhaye zekeren Renard bij den kraag om hem buiten te zetten. Renard, die op den grond was ge vallen, stond, bleek van woede, op en riep Dat zult gij u berouwen binnen een kwaart uurs zult gij dood zijn En daarop ging Renard naar huis. Ecnige stonden later kwam de schoon vader van Delhaye, de 70 jarige Boulard met een zijner kleinkinderen aan de hand, Renard tegen. De oude man poogde den razende, die nu een geweer droeg, tot kalmte te brengen maar Renard voelde hierdoor zijne woede nog stijgen. Hij loste een schot en trof den ouden man aan het hoofd en aan het been en het I2jarige kind in de slapen. Delhaye, die de schoten gehoord had, kwam buiten en werd gezien door Re nard, welke nu Ook op hem een schot loste. Ook deze werd gekwetst en wel het gevaarlijkste van allen. De plichtige is aangehouden. B U R G E R LIJ KE £5 TAN!DDE R STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 12 R Vrouwelijk idem 6 1 HUWELIJKEN. V. Marinx, bediende, met J. Van der Borght, z. b. M. De Beul, tw. met J. Van Geit, tw. OVERLIJDENS. L. Van der Eist, wed. De Schryver, wever, 67 j. Windmolenstraat. P. Muylaert, naaister, 63 j. Koolstraat. S. Bastiaens, vr. De Schryver, z. b. 60 j. Dompelstraat. J. Riga, wr Beeckman, 2. b. 86 j. Geldhofstraat. M. De Bruycker, vr. Clarys, z. b. 64 j. Korte Nieuwstraat. 5 kinderen onder de 7 jaren. en volkomene verdwijning van alle vel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun- ner. slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde LELIËNMELKXEEP van föergmann en C° (Radebeul, echte fabriekmerk ogtokpaurdjes» per stuk 7S centiemen. Te verkrijgen bij Prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- straat, Hoek van de Sluier6lraat, te Aalst. Gevraagd voor Aalst, ge huwde personen, werkzaam en ernstig, hebbende thans gesloten huis, om daarin zonder veranderingen, een Depot te ves tigen, met alleenverkoop voor een gansch gebied, van Waschmachienen, Wringers, Mangels, enz. Beperkte plaats noodig. Zeer voordeelige conditiën. VERKOOP OP COMPTANT. Om echter onze gekende kwaliteiten machienen in ieders bereik te stellen, hebben wij eer. bijzonderen dienst inge richt van verkoop met groot gemak van betaling, schrijven naar J. W. VAN PLATEN, Lim" Gerardstraat, 21, Antwerpen. Zaterdag 14 Juli 1906. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 0,00 a 00,00 Boter per 3 kil. 8,10 a 8,46 Eiers de 25 2,16 a 2,25 Viggenen.per koppel 80,00 a 90.00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil.volgk.w, 00,00 a 00,00 POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 70. Markt kalm. GENT, i3 Juli Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge 15,00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Gaist 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,52 a 0,00 Eiers per 26, 2,43 a 0,00 VEEMARKTEN. Gent, i3 Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 256 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Stieren 1 Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalverer Vette koeien 67 2 Stieren 22 26 Magere beesten i3g o Varkens 152 o j Loopers 7 i3g Viggens 431 kw. 0,90 2ekw. 0,80 3* kw. 0,70 o,85 0,73 0,64 0,98 0,80 0,72 1,00 0,90 0,80 1,22 1,10 0,00 1,35 1,00 o.oo CUREGHEM-ANDERL. 12 Juli. Veemarkt. Te koop gesteld 446 ossen, 296 stieren, 1162 koeien, totaal 1904 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,74 a 0,98, Stieren 0,60 a 0,84 Koeien en Veerzen o,6o a 0,83. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 1026. Prijs per kilogr: fr. o,g5 1,00 a 1,10. BRUSSEL i3 Juli Kalverenm. Getal te koop gesteld 245, per kilogr. op voet fr. 0,90 a i,i5. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, stieren 0,90 a o,g5, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. VENDITIE te Aalst-Schaerbeek. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Maandag 16 Juli 1906, te beginnen om 8 uren 's morgens, in de volgende orde, in het openbaar verkoopen i° Namens Mijnheer Charles De Vis, grondei genaar te Aalst, 1 hectaar haver, verdeeld in 6koo- pen, wassende op een perceel land gelegen te Aalst-Schaarbeek, Ledebaan, aan het Sas van Aalst. 3° Namens Mijnheer Gustaaf Van Londerseele, landbouwer-eigenaar, te Aalst, 30 aren Rogge en 90 aren Tarwe, verdeeld in verscheidene koopen, wassende op landen gelegec te Aalst-Schaerbeek, op den Siesegemkauter. N. B. Men zal vergaderen ter herberg van d'heer Dg Buysscher, te Aalst, Ledebaan, alwaar ook zullen verkocht worden, i5 aren haver, wassende op een perceel land, te Aalst, aan den IJzerenweg naar Moorse), nabij de Bergemeerschestraat, ook eigendom van Mijnheer De Vis. Gewone conditiën en tijd van betaliDg mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van BOUWGRONDEN, Landen en Aleer ach en, le Aalst, Moorsel, Meire, Herder- sem, Nieuwerkerken, Erembodegem, Haeltert en Nederhasselt. I)o Notarissen DE GHEEST en LIMPENS te Aalst, zullen met gewin vau paltnslagon en gelagen, in het openbaar verkoopen AALST. Eerste koop. Een Huis en Grond,gestaan en gelegen op het Veld-Aalst.aan den Pniten- put, gekadnstre' rd wijk C, nummer 914D,met eene grootte van 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gheeraerdts, Burgemees ter, ten znide aan den Ledeweg, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde ook aan koop twee. Bewoond door JoBeph Hen dricks. Tweede koop. Een perceel Land, aller best geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Veld-Aalst, aan den I'nitenput, gekadas treerd wijk C.nnmmer 914k, met oeoo grootte vun 29 aren, 30 centiaren, palendo ten ooste aan voorgaanden koop en den heer Ghee raerdts, ten zuide aan den Ledeweg, ten weste ann de heeren Eugeen Moens, Jan- Baptiste De Wolf en andere en ten noorde aan den hoer Hector Do Craecker. Ge bruiker Joseph Hendrickx. De koopen 1 en 2 zijn verdeeld in 6 loten. Deze 2 koopen Instelprijs fr. 3.980. Derde koop. Een percoel Land, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op hi t Boekveld, gekadastreerd wijk C, nummers 635 en 636, met eone grootte van 25 aren, 70 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouwen Do Prez en den heer Severinus Vau Weze- mael, ten znide ann Jufvrouw Fiévet, teD weste aan de Baan en ten noorde aan den heer Joseph Hoffelinck. Gebruiker Char les-Lonis De Bruecker. Verdeeld in 11 loten. Instelprijs fr. 1,500. Vierde koop. Een perceel Land ook zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op het Beehveld, gekadastreerd wijk C, nummer 639, met eene grootte van 27 aren, 80 centiaren, palende ten oostede baan en Juffrouw Fiévet, ten znide aan den heer Theophiel Van der Hoyden en Broeders, ten wiste aan den heer Louis De Coninck en aan Madame Liénart- Van den Broucke en ten noorde aau de kin- deron Beygaert. Gebruiker August Coo- iiu. Verdeeld in 17 loten. Instelprijs fr. 1,800. Vijfde koop. Een perceel Land. gelegen op den Siesegemkauter,gekadastreerd wijk C, nummer 1249a,met eene grootte van 36 aren, 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven D'Hondt en aan den heer Versmessen, ten zuide aan Juffrouw Albine Leclercq, ten weste aan den heer Petrus Van Mossevelde en ten noordd 1 an den heer Thoophile Stevens-Van Mol. Gebruiker GuBtaaf Van Nuffel. Instelprijs fr. 2,400. Zesde koop.— Een perceel Bouwgrond,zeer gelegen aan de Nienwstraatpoort of Steen weg naar Gent, gekadastreerd wijk C, num mer 549r, met eene grootte van 44 aren, 10 centiaren, palende ten ooste aan den S1® Au- naweg en daarover aau do heeron Edmond Anné en Leo Matthys, ten znide aan den Steenweg, ten weste aan den heer Benoit Schouppe-Van der Taelen en ten noorde aan den heer Victor Monfils. Gebruiker Be- nedikt Van de Meersscho. Verdeeld iu 26 loten. Instelprijs fr. 5,000. Zevende koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen iü de Dirk-Marteusstraat, gekadas treerd wijk C, nummer L039d, met eene grootte van 21 aren 70 ceutiaren, palende ten ooste aan Dame Van Achter-Schelkens, ten zuide aan de Dirk Martensstraat, ten weBte aan de heeren Goethals en Van Itterbeek en ten noorde aan den heer Van der Gucht- Troch. Gebruiker Dominions Schollaert. Verdeeld in 6 loten. Instelprijs fr. 6,620. Achtste koop. Een perceel Landgole- gen op Ton Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 140a, met eene grool te van 93 aren 20 centiaren, palendo ten ooste aan de Hospi- oiën van Aalst, ten zuide aan de heeren Ca- miel Cleemput, Cyrille De Coen, Michel Vau der Biest, Jutfr. W' De Gols en de Hospiciëu van Aalst, ten weste aan den Dreef en ten noorde aan koop tien. Verdeeld ïd 3 loten. Instelf rijs fr. 2,700. Negende koop. Een perceel Laud gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 142a, met eene grootte van 91 aren, palende ten ooste en ten zuide aan koop tien ton weste aan den Dreef en ten noorde aan Dame Theodore Moens. Verdeeld in 3 loten. Instelprijs fr. 3,640. Tiende koop. Een perceel Meersch, gele gen op Ten Roosen, gekadastreerd wijk E, nummer 141a, met eene grootte van 70 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan koop elf, ten znide aan do Iiospiciën van Aalst en koop acht, ten weste aan den Dreef en aan koop nogen en ten noorde aan don heer Alfred De Coen. Instelprijs fr. 1,400. Elfde koop. Een percel Land en be planten Grond, gelegen op Ten Roosen, geka dastreerd wijk E, nummers 142b en 143a, met eene grootte van 24 aren 30 ceutiaren, palende ten ooste aan Dame Theodore Moens, ten zuide en ten weste aan koop tien en ten noorde aan den heer Alfred De Coen, Gebruikers der koopen 8, 9, 10 en 11, Phile mon Scheerlinck, Anguste Schellekons, Ca- mille Van Goethcm, Gustaaf Roelandt en Frans De Leeuw. Instelprijs fr. 440. GEMEENTE MOORSEL. Twaalfde koop. Een perceel Land, gele den op de Konijnaarde, gekadastreerd wyk uummer 421c, met eene grootte van 1 hectaar, 52 aren, 50 centiaren, palende ten ooste mot half baan aan den heer Eugeen Moens, ten zuido ook met half baan aan den volgenden koop, ten weste aan de erven De Rop en ten noorde aan den IJzereuweg. Gebruikers Kinderen Uyttersprot, Joseph Cooroman, Charles-Louis De Ridder on Em manuel Van der Eist. Verdeeld in 5 loten. Instelprys fr. 6,620. Dertiende koop. Een perceel Land, gele gen op de Konijnaarde, gekadastreerd wijk B, j nummer 739c, met eene grootte van 3 hecta- l ren, 99 aren, 70 centiaren, palende ton ooBte 1 met half baan aan den heer Eugeen Moens en I den heer Gregoor Moens en Kinderen, ten zuide aan de erven Moens-Steenbout en den beer Cornelius Meert, ten weste aan deu hear Alfred De Coen en ten noorde met half liaan aan voorgaanden koop. Gebruikers Phile mon De Ridder, Emmanuel Van der Eist, Frans De Meersman en do Kindereu Uytter- j sprot. Verdeeld in 11 loten. Instolprijs fr. 14,300. GEMEENTE MEIRE. Veertiendo koop. Een perceel Land, ge legen op den Meirebosch, gekadastreerd wijk A, nummer 87a, met eene grootte van 19 j aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den I heer Joseph Van Iinpe, ten zuide aan Dame Van Achter en den heer Van der Gucht, ten j weste aan Jufvrouw Coleta Du Nye en ten noorde aan de erven Schonppe-De Saedeleer en de Kindereu Cuppens.Gebruiker Syl- vère De Pauw. Instelprijs fr. 800.55 GEMEENTE UERDERSEM. Vijftiende koop. Een perceel Land, ge legen op den Boschkant, aan de Gndstraat, gekadastreerd wijk B, nnmmers 293, 294 en 295. met eene grootte van 1 hectaar, 42 aren j 70 centiaren, palende ten ooste aan de Slraat, I ten znide ann den volgenden koop. ten weste aan den heer Alfons Schuddinck en den heer Aimé Borreman en Znster en ten noorde aau den heer Gustaaf Jansegers en de erven De Moor. Gebruikt door W' Gustaaf Van Nuffel. Verdeeld in 7 loten. Instelprijs fr. 5,104). Zestiende koop. -- Een perceel Land, ge- egen op den Boschkaut, aan de Godstraat, gekadastreerd wijk B, nummer 350, met eene grootte van 99 aren 80 centiarenpalende ten ooste aan de Gudatra: fc. ten znide aan den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Liénart en ten noorde aan voorgaan den koop. Gehrnikers W* Gustaaf Van Van Nuffel eu Frans Van den Eynde. Ver deeld in 5 loten. Instelpsijs fr. 4,100. Zeventiende koop. Een perceel Land. ge legen op den Boschkant, aan de Gudstraut, gekadastreerd wijk B, nummer 351 met eene grootte van 91 aren 80 centiaren, palendo ten ooBte aan de Gndstraat, ten znide aan de heeren Jan De Brnyu en Constant Laui- brecht, ten weste aan den heer Charles Lié nart. en ten noorde aan voorgaan-iin koop. Gebruikers Wed. Camilla Van den Eynde eu Frans Van den Eynde. Verdeeld in 3 loten. Instelprijs fr. 4,380. GEM EENTE NIEU WERK ERKEN Achttiende koop. Een perceel Meersch, gelegen in d'Hellemeerecheu, gekadastreerd wijk A, nummer 514, met eene grootte van 52 aren 60 centiaren, palende ten ooste uan de Naamlooze Maatschappij Filature et Teiu- tureries d'Alost, ten zuide over de Beek aan de heeron Van Londersele Philemon en Van Hauwormeiren Charles, ten weste ook aan den heer Philemon Van Londersele en ten noorde aan do heeren Nicodeem Van Impe en Charles Van Hauwermeiron. Gebrnikers Kinderen Emmanuel l.'ingoot. Instelprijs fr. 1,100. Negentiende koop. Een perceel Land, ge legen op de Kriek, gekadastreerd wijk A, ur 558, met eene grootte van 57 aren 10 centi aren, palende ten ooste aan de erven do Ro- biano en den heer Leon De Coen, ten znide j aan den heer Jan-Baptist Van Cueckenberghe, j ten weste aan Dame de Cromboen de Ter- j beke en ten noorde aan dezelfde en aau Damo 1 Menleman-De 8met en Kinderen.Gebruiker Anguste Sonck. - Verdeeld in noord- en zuidhelft. Instelprijs fr. 2,200. I Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kruisveld, gekadastreerd wijk A, nummer 579, met eene grootte van 15 aren 10 centiaren, palende ten ooete aan den heer I Verstraetcu, ten znide aan den heer Theodore Vun Landuyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan Jnffrouw Rosalie Coppens. Instelprijs fr. 700. Een en twintigste koop. Een percoel Land, gelegen op het Krnisveld, gekada- 1 streerd wijk A, nummer 580,met eene grootte I van 16 aren, palende ten ooste aan voor- gaanden koop, ten zuide aan den heer Theo- 1 (lore Van Landuyt, ten weste aan den vol- gmden koop en ten noorde aau juffrouw Rosalie Coppens en den heer René Lievens. Instelprijs fr. 700. Twee en twintigste koop. Een perceel Land. gelegen op het Kruisveld, gekada- 1 streerd wijk A, nummer 581a, met eenu grootte van 12 aren 80 centiaren, palende ten I oosto aan voorgaanden koop, ten zuide aan 1 den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan den volgenden koop en ten noorde aan den heer René Lievens. Instelprys fr. 500. Drij en twintigste koop. lien perceel Land, gelegen op het Kruisveld. gekada streerd wijk A, nnminer 581b, met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan voorgaanden koop, ton znide aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan den volgenden koop on ten noorde aan den heer René Lievens. Instelprijs fr. 500. Vier en twintigste koop. Een percoel Land,gelegen op hetKrniBveld, gekadastreerd wijk A, nummer 582, met eene grootte van 22 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan voorgaanden koop, ten zuido aan den heer Theodore Van Landuyt, ten weste aan do hoeren Venanceen Philemon De Boecken ten noorde Aan de heeren René Lievens en Eugeen Moens. Gebruikers der koopen 20, 21, 22,23 en 24, Wed. Petrus De Venghel, Carolns Van den Brulle eu Joseph Roelandt. Instelprijs fr. 1,100. Vjjf en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Kerk veld, gekadastreerd wijk A, nummors 628a, met eene grootte van 96 aren 70 centiaren, palende ten ooste met half weg aan den volgenden koop, ten zuide aan do heeren Constant De Smet en Louis Van Impe, ton weste aan de Straat naar Maal en ten noorde aan den heer Engeen Moens. Verdeeld in 3 loten. Instelprijs fr. 7,620. Zes en twintigste koop. Ken perceel Land, gelegen op het Kerkveld, gekadas treerd wijk A, nummer 625a, met eene grootte van 1 hectaar, 12 aren 40 centiaren, palende ten ooBte aan den heer Edmoud Nooy, ten zuide aan de Hospiciën van Aalst, de heeren Eugeen De Backer on Emiel Limpens en hot Armbnreel van Nieuwerkerken, ten wests aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Engeen Moens. Gebrnikers der koo pen 25 en 26, Valetin Allaert, W° Jacobus Coppens, Alfons Pirron, Petrus De Ilyck, Jacobus Mich iels, Weduwe Eduard Huyle- broeck en Constant De Smet. -— Verdeeld in 4 loten. Instelprijs fr. 7,520. Zeven eu twintigste koop. Ken percoel Land. gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummer 790, met eene grootte vau 32 aren 50 centiaren, palende ten ooste ann do heeren Roelandts, ten zuide aan Jen heer Doctor Baeten, ten weste aan den heer Vre derechter Baeten on ten noorde aan don heer Valery Baeten. Gebruiker Joannes Henninck. Instelprijs fr. 1,220. Acht en twintigste koop. Een percoel Meersch gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd iv ijk B. nummer 1166, met eene grootte van 63 aren 10 centiaren, palende ten ooste ann den lieer Joseph Van don Brooek, ton zuide aan do heeren Valery Baeten en Louis De Coninck, ten weste aan den heer Alfons Jansseus en ten noorde aan den hoer Paul De Schnepdryver. Gebruiker Constant Roelandt. Verdeeld in noord- en zuidbelft. Instelprijs fr. 2,700. Negen en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Edixvelde, gekadastreerd wijk C, nummer 605, mei eene grootte van 11 aren 90 centiaren, palende ten ooste aau den heer Prosper Do Schaepmoester, ten zuide aau den heer Frans T'Kint, ten weste aan juffrouw Marie De Schaopdryver en de heeren Ednard Ottoy en Eduard De Smet en ten noorde aan den heer Rochus Van den Brempt en anderen. Gebruiker Theodore Lieveus. Instelprijs fr. 300. Dertigsto ko<-p. Een perceel Meersch, gelegen in de Broekmeerscben gekadastreerd wijk C, nu minui s 801 en 802 met eone grootte van 1 hectaar 1 aar 60 centiaren, palende ten oosto nun de Straat naar Maal, tin zuide aan den heer Romaan Moyersoen-Lióuart en den heer Cnnille Liénart, ten weste aau de heeren Willem De Clercq eu Victor Van den Berghe en ten noorde ann Juffrouw T'Kint ou ile hoeran Alfons De Punt, Louis Calle baut eu juffrouw De Schaepdryver.Gebrui kers Kinderen Petrus-Joannes Van Sande. Verdeeld in noord- on zuidhelft. Instelprijs fr. 5,300. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelecen op het Groot Broekveld, geka- daBlreerd wijkÜ, nummer 1ü92b, uict eene grootte van 4 aren 80 centieren, palende ien ooste eu ton zuide aan do Straat naar Maal, ten weste aan Juffrouw De Schaepdryver en ten noorde ook aan Jnffrouw De Schaepdry ver eu den heer Ileotor Redant. Gebruiker Charles Van dén Brulle. Instelprijs fr. 200. GEMEENTE EREMBODEGEM. Twee en dertipste koop.-Een perceel Land gelegen op deu Molenkauter aan de Kapel ter MnreD, gekadastreerd wijk B, ur 254b, met eene grootte van 15 aren 70csntiaren,palonde ten ooste aan den Steenweg, ten znide over den weg aan den volgenden koop, ten weste aan den heer Desiré Frans Do Meyer en ten noorde aan den lieer Beuoit Redant. Ge bruiker Charles Louis Arys. Instelprijs fr. 800. Drij en dertigste koop. Een perceel Land. gelegen op den Molenkauter aan de Kapel ter Muren, gekadastreerd wijk B, nr 258i/2 met eeue grootte van 11 aren, palende ten ooste aan grond vun den Belgischen Staat en aan den iJzmeuweg, ten zuide eu ten weste aan den heer Charles-Louis Arys on ten noorde over den weg aan voorgaanden koop. Gebruiker Charles-Louis Arys. Instelprijs fr- 400. GEMEENTE HAELTERT. Vier en dertigsto koop. - Een perceel Land, gelogen op Ten Eede, gekadastreerd wijk A, nr 302, met eene grootte van 9 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ton zuide aan de Straat, teu weste aan den heer Notaris Breckpot, den heer Desiré De Smet en andere en ten noorde aan den heer Gustaaf Sterck eu andrre. Gebrniker Franciscus De Cokor. Instelprijs fr. 670. Vijf en dertigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Ten Eede, gekadastreerd wyk A, nr 303, met eene grootte van 31 aren 70 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Remy Van de Weghe eu den heer Fahy, ten zuide aan de Straat, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aau den heer Gnstaaf Sterck en andere. Gebrniker Franciscus De Coker. Instelprijs fr. 2,800. GEMEENTE NEDERHASSELT. Zes en dertigste koop. - Een perceel Land gelogen op Leebeke, gekadastreerd wijk B. nr 250 met eene grootte van 57 aren, palende ten ooste aan de heeron Alois Torrekens eu Donatue Tornkeus, ten znide aan de heeren Callebsut. Baeten, De Deyn. De Wit, Lan- wereys en Fok6t, ten woete uan den Losweg en ten noorde aan de heeren Van Damme en Eoket. Gebruiker Joannes-Baptist Muy laert. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Instelprijs fr. 2,020. ZITDAGEN Voor de koopen 1 tot en met 14. Instel Donderdag 12 T). 1Qnfi Verblijf Donderdag 26 Jnu iyub' Voor de koopen 15 tot en met 36. Instel Vrijdag 13 r Verblijf Vrijdag 27 Jnh 1906- Telkius ten 1 ure namiddag ter herberg Het Beiersch Hof bij den heer Felix Van Landuyt, te Aalst, aan de Groote Markt. N. B. Voor verdero inlichtingen zich te wenden ten kantoore van bovengenoemde Notarissen DE GHEEST eu LIMPENS. al waar zich ook bevinden t'elks inzage de plans met lotverdeeliog van de te verkoopen goe deren. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE, Nieuwstraat, Do Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Huis, te Lede, Nieuwstraat, geka dastreerd wijk F, nr 976D, groot I aar 90 cent. Bewoond door den heer Alfons Rasschacrt. ZITDAGEN Instel Dijnsdag io T Verblijf Dijnsdag 24 )J"h 'S06- ten 3 ure namiddag, ter herberg van den heer Frans Keppens, te Lede, Ressc-straat. OPENBARE VERKOOPING van twee en een perceel Meersch to Moire en Welle. De Notaris EEMAN te Erpe cn zijn ambtge noot Meesier DE GHEEST, Notaris te Aalst, zul len namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Rer&te koop. Een perceel I,and gelegen te Meire op het Saeyersveld, bekend bij kadaster A, nummer 1119a, grool aldaar ai aren 90 centiaren, palende ten 'ooste Jufvr. W« Livinus De Troyer, ten zuide met half Kauterbaan aan den heer De Craecker, ten weste aan den heer Baten en ten noorde aan d'erven Callebaut. Gebruikt zonder termijn door den heer Camille De Coninck, te Meire. Tweede koop.Eene partij Land, gelegen te Meire op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 451, met eene grootte van 26 aren 10 cen tiaren. palende ten ooste aan d'heer Amand Miehicls, ten zuide aan Jufvr. Victoria Michiels, ten weste- over den voetweg aan den heer Van den Brulle cn ten noorde aan de erven Stockman. Gebruikt zonder termijn door de heeren De Wilde en Lievens, beide te Meire. Derde koop. De oosthcllt van een perceel Meersch, gelegen te Welle inde Wellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 110b, met eene grootte van i5 aren 10 centiaren voor het geheel, palende deze oosthelft op zich zeiven, ten ooste aan den heer 'T Kint, ten zuide aan d'erven Van de Velde, ten weste aan den heer van den Hende en ten noorde aan d'heer Modeste Van Nieuwen- hove. Onverpacht. Boomprijs fr. a5o. ZITDAGEN: Instel Dijnsdag 17 Verblijf Dijnsdag 3i Ju" '9o0, telkens om 3 uren van den avond ter herberg den Klokeenbol, bij Juffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst, Molendries. OPENBARE VERKOOPING van goede ©31 Meei'Hcheu, TE ME LOERT BAERDEGEM. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE MELDERT. Eerste koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Reuken, gekadastreerd wijk A, nummer 403, met eene grootte van 3t aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de Baan, ten zuide aan de erven De Vis, ten weste aan de erven D'Hamer en ten noorde aan de Baan. Gebruikers de Kinderen Louis Van Brempt. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk Anum mer 420, met eene grootte van 9 aren 60 centiaren, en volgens titel groot it aren, palende ten ooste aan Mevrouw De Loose, ten zuide asn de erven De Vis, ten weste ook aan Mevrouw De Loose en ten noorde aan den heer Van den Bossche. Ge- bruiksr Joannes Vermoesen. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Parijsveld, gekadastreerd wijk B, nummer 370 met eene grootte van 16 aren 3o centiaren, palen de ten ooste aan het Gasthuisstraatje, ten zuide aan den heer Crabbé, ten weste aan de Losbaan en ten noorde aan den heer Posseraiers. Gebruiker Petrus Traweels. Vierde koop. Een perceel Land en Meersch, zeer wel geschikt voor Bouwgrond, gelegen op den Lui tens meersch, gekadastreerd wijk D, nummers i68b, 169 en 170, met eene grootte van 52 aren 5o centiaren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den heer Ridder de Formanoir de la Cazerie, ten weste aan Juffrouw Weduwe Seve- rien Van Handenhove en ten noorde aan den Steenweg. Gebruikers de Kinderen Isidore De Vis. Verdeeld in 3 loten Bouwgrond, te weten Eerste lot 17 aren 4 centiaren ten weste met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Tweede lot 17 aren 63 centiaren te midden ook met eene breedte van 17 meters aan den Steenweg. Derde lot: 17 aren 83 centiaren ten ooste met eene breedte van 12 meters aan den Steenweg, bui de lage meersch. GEMEENTE BAERDEGEM. Viifde koop. Een perceel Land, gelegen op den Wollpenning, gekadastreerd wijk E, nummer 66, met eene grootte van 36 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van den Bossche, ten zuide aan hel Weldadigheidsbureel van Baer- degem en andere, ten weste aan den heer De Meersman en ten noorde aan den heer L. Pollyn- Joostens. Gebruiker Frans Godefroy. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Elderbcrg, gekadastreerd wijk C, nummer 172A, met eene grootte van 34 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Anats Van Biesen, ten zuide aan den heer August Van Brempt, ten weste aan de Hoogstraat en ten noorde aan den heer Henri Joostens. Gebruiker Joannes Van de Perre. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Grooten Molenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 447, met eene grootte van ao aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Fideel De Ridder, ten zuide aan Juffrouw Hortense Joos tens, ten weste aan Juffrouw Anals Van Biesen cn ten noorde aan de Godshuizen van Dendermonde. Gebruiker Camillus Monsieur. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Winning, gekadastreerd wijk A, nummer 192, met eene grootte van 48 aren 40 centiaren, paleode ten ooste aan den heer Xaveer Van Mol, ten zuide aan den heer De Ridder-Vertongen en Juffrouw Aline Vertongen, ten west aan den heer Van der Straeten- Verhelen en ten noorde aan den heer De Bruyn-Cammaert. Verdeeld jn oost- en west- helft. Gebruiker Frans De Schepper. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevenkauter, gekadastreerd wijk C, nummer 522a, met eene grootte van 48 aren 30 centiaren en volgens meting groot 5o aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Tilley, ten zuide aan den heer L. De Meersman en andere, ten weste aan de heeren Vermoesen en De Hert-De Coen en ten noorde aan den volgenden koop en aan den heer Raemdonck. Gebruikster weduwe Fr. De Smet. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste lot 16 aren 48 centiaren ten weste. Tweede lot 16 aren 58 centiaren te midden. Derde lot17 aren 64 centiaren ten ooste. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoevekauter, gekadastreerd wijk C, nummer 56oc, met eene grootte van 5i aren 60 centiaren, en volgens meting 5o aren 49 centiaren, palende ten ooste aan den heer Raemdonck, ten zuide aan voorgaanden koop en aan den heer De Hert- De Coen, ten weste aan do Kerkfabriek Van Baerdegem en ten noorde aan deo Steenweg naar Aalst en den heer Kieckens. Gebruikster wedu we Fr. De Smedt. Verdeeld in 3 loten als volgt Eerste lot 18 aren 28 centiaren ten weste. Tweede lot16 aren a5 centiaren te midden. Derde lot 15 aren 80 centiaren ten ooste. ZITDAGEN Instel Vrijdag 6 Verblijf Vrijdag ao f ,ul1 '906- ten a uren namiddag, ter herberg van den heer August Carlc-Van de Maele, te Meldert, aan het Dorp. N. B. Er zal geen derde zitdag plaats hebben. GELD. Bij genoemden Notaris De Gheest, zijn er altijd groote en kleine kapitalen te verkrij gen, mits bezet, aan geringen intrest ofwel aflos- OPENBARE VERKOOPING van eene en Land, TE LEDE.— De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met tusschenkomst van den heer Vrederechter,in het openbaar verkoopen I. Eene behuisde Hofstede, te Lede, Overimpe, groot 3 aren, 87 centiaren. II. En een perceel Land. te Lede, Grooten Kauter, groot i5aren. Bewoond en gebruikt geweest door wijlen den heer Constant Joos. Eenige Zitdag Zaterdag 28 Juli 1906, ten 2 namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, le Aalst. Openbare Verkooping van eene schoone te Erondegem. I)c Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de Nota ris SOETE, te Lede, ten verzoeke van wien het behoort in hot openbaar verkoopen EENIGE KOOP Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Erondegem, wijk Kleisdries, bekend bij kadaster sectie A, nummers 254c, 254D en 255b, aldaar groot aren 50 centiaren, palende ten ooste de heeren Danneboom en Meuleman, ten zuide d. n heer Gustaai Lekime, ten weste en ten noorde het Bu reel van Weldadigheid van Erondegem. Bewoond door den heer Adoli Rottiers. ENKELE ZITDAG Donderdag 26 Juli igo6, om 4 ure namiddag ter te verkoopen herberg ge naamd Ia oen Prao gehouden door den neer Adolf Rottiers, te Erondegem, Kleisdries.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3