J.DAY&FILS S' Jozefstraat, Aalsl Stad Aalst.-Werkbeurs Vollen Aflaat Allerhande nieuws. Holland. Frankrijk. Goeden koetsierSj^1^ vragen leermeisjes en goede werksters voor vrouw- ea manshemden. HOOG LOOK PERCEELE1V LAM MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande MEUBILEERING kAHEL VAW DE PUTTE, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, (nevens 't Bureel van De Denderbode.) Matige prijzen.Spoedige bediening Worden gevraagd 2 bakkersgasten, 1 beenhouwersgast, 1 leerjongen-gareelmaker, 1 leerjongen kleermaker, 4 schrijnwerkers, 4 jongens van 12 tot 16 jaar om leeren houtdraaiën, goede wevers. Vragen werk. 3 espadrillenmakers, 1 houtzager, 2 magazijniers. J. M. J. F. C. C. G. Z. J.-C. A. toevoegelijk aan de zielen des vagevuurs, van Christus zelf gegeven aan den H. V. Franciscus, te verdienen in de kerk der Arme Claren Coletinnen. Den 2 Augustus, O. L.V. ter Engelen, gekend onderden naam van Portiuncula. De Goddelijke Diensten zullen geschie den als volgt Beginnende met de 'eerste Vespers, ten 2 uren, op 1 Augustus tot zon-ondergang van 2 Augustus het Sermoen om 4 uren, door den Eerw. Heer Van Laere. 2 Augustus. Om 5 1/2 uren, de eerste Mis, met uitstelling van het Aller heiligste Sacrament des Autaars om 7 uren, de tweede Mis om 4 uren, het Lof met Te Deum. AALST. De plechtige Prijsdeeling aan de leerlingen van het St- Martensge- sticht,Bisschoppelijke Middelbare School, Esplanade, zal plaats hebben op Woens dag 1 Oogst, om 91/2 uren stipt voor middag. GIJSEGEM Heden Woensdag morgend is er opnieuw een verschrikke lijk ongeluk ter statie voorgevallen. Een werkman werd door een trein verrast en den rechterarm afgereden bovendien bekwam hij eene vreeslijke schedelbreuk. Het slachtoffer, slechts 27 jaar oud, werd naar 't hospitaal onzer stad Aalst gevoerd. De arm zal verder moeten afgezet worden. Het water van den Dender, eene der helderste en vischrijkste rivieren van België wordt tegenwoordig vergtftigd door men weet niet welke oorzaak. Aan de brug van Teralpene zag men honder den doode visschen drijven. Schippers beweeren dat de vergiftiging gebeurt door ontploffingen in eene stekskensfa- briek te Ninove. De gendarmen van Wetteren zijn Vrijdag een onderzoek komen instellen bij verscheidene personen van Chers- kamp wegens ontvreemdingen ten na- deele van het leger. Schoenen en leder werden aangeslagen. In het politiebureel der 2" wijk te Brussel, kwam Vrijdag avond een per soon uit de Stempelstraat, M. V. klagen omdat een zijner bovenbewoners, een gewezen douanier het de geburen erg lastig maakte en hen zelfs met eenen revolver bedreigde. De politieofficier Cocu zond een agent mede om den bedoelden persoon, Falla genaamd naar het bureel te roepen. Falla ging zonder verzet mede, maar in het politiebureel begon hij op zijnen hiel te draaien en, daar M. Cocu zag dat Falla steeds de hand in den zak hield gaf hij.eenen agent last, hem de onderzoeken, iets, waartegen Falla zich verzette. Hij haalde tevens eenen revolver uit en wilde schieten. Doch het mecanisme van het wapen werkte niet en hij werd nu voor goed aangehouden. Hij bekende den politieofficier te heb ben willen dooden. Hij zal geneeskundig onderzocht worden. Metsers, die te Brussel herstellings. werken verrichten aan een huis der Flo- renciêstraat, ontdekten door de spleet van een gesloten venster eene oude vrouw, die ongetwijfeld opgesloten zat, in een hoekje van de kamer. Het gerecht werd verwittigd en dit ontdekte dat de oudste zuster der bewoonster, eene vrouw van 72 jaar, daar sedert lang opgesloten moest hebben gezeten, beroofd van voldoende voedsel en zorg. Het slachtoffer was ver zwakt en vermagerd tot het uiterste en haar lichaam droeg sporen van mishan deling. De eigenares weduwe van eenen krijgsintendent is aangehouden. Donderdag avond had teStavelot eene schrikkelijk automobielenongeluk plaats. Een auto, gevoerd door eenen chauf feur, en waarin gezeten waren Mev. de Wouters d'Oplinter en de baronnessen Louise en Isabella de Lunden, reed de helling af tusschen Siavelot en Francor- champs, toen eensklaps de handrem brak. De snelheid van het voertuig nam voort durend toe, wanneer de stoker met schrik zag dat de spoorwegbareel gesloten was. Met vaste hand stuurde hij zijwaarts, om in de haag naast den weg, liever dan tegen den bareel te stooten. Maar hij vloog dwars door de haag en botste met vreeselijk geweld tegen eenen signaalpaal van den spoorweg. Het gerucht van den schok en het hulp geroep was gehoord door de boeren van den omtrek en aanstonds daagde er hulp op. De geneesheeren konden vooreerst over den toestand van baronnes Louise de Lunden geen uitspraak doen. Hare zus ter is nagenoeg ongedeerd gebleven, maar de toestand van Mevr. de Wouters is ook zeer erg. De chauffeur is inwendig gekneusd. Het rijtuig is onbruikbaar. Wij meldden reeds dat de weduwe vaneen gewezen krijgt intendant aange houden werd voor onwettige opsluiting en mishandeling van hare 72jarige zuster, de weduwe T., op v.ier lichaam men sporen van slagen heeft bevonden. De oude vrouw zegt, niet te weten hoe lang zij opgesloten hoeft gezeten. De plichtige beweert dat zij zinneloos is. De geburen, die haar eenige maanden geleden wel eens zagen en haar meer maals hoorden weenen, denken dit ook. Zij dachten dat zij de moeder van Mad. X. was. Zondag avond heeft een onderoffi cier van het 8e linie, door onvoorzichtig heid, een kogel geschoten in de borst van eenen burger der gemeente Bouwel. De getroffene is doodelijk gekwetst. Het ongeluk gebeurde eigenlijk te Grobbendonck. De onderofficier in kwestie zou ge meend hebben dat hij met dieven te doen had en daarop had hij geschoten, De gendarmen en het gerecht zijn ter plaats geweest, Men weet dat wijlen Benjamin Crombez aan de stad Brussel een legaat van 200.000 fr. naliet om verbeteringen te brengen aan den Muntschouwburg. Doch de aangeduide verbeteringen kunnen voor die. som niet worden uitge voerd en nu heeft de stad aan de erfgena men toelating gevraagd, om het geld te mogen gebruiken voor het bouwen van werkmanswoningen. De familie heeft de vraag toestemmend beantwoord. Maandag nacht zijn te Gent dieven in het kasteel gebroken van ridder de Ghellinck de Walle de schurken zijn binnengedrongen langs de billardzaal en hebben voor zoo wat 7 a 8000 fr. zilver werk en kunstvoorwerpen medegenomen. De bewoners hebben geen het minste ge rucht gehoord. Alice Duvillers, 18 jaar oud, dochter van eenen melkboer van het gehucht Mijlewijk, te Merelbeke, werkte sedert lang bij den landbouwer Goossens-Hein- derickx, wonende te Lemberge, doch slechts enkele minuten van haar huis. Zij ging 's avonds naar huis. Over eenige weken was daar Edward Verbeke, uit de Schapersstraat te Merel beke, komen werken en deze wilde met haar verkéeren. De ouders Duvillers geboden hunne dochter, dat verkeer af te breken en, om hem te ontsnappen bleef Atice van het hof Goossens weg en werkte to huis. Verbeke was daar kwaad om hij be gon te drinken en zijn baas zond hem weg. Hij had ook bedreigingen tegen Alice uitgesproken. Zondag nu, tusschen 1 en 2 uren, ging Alice naar de Zondagschool, in het kloos ter te Merelbeke. Hare zuster Angelica, die 23 tot 24 jaar oud is, ging met haar mede, uit vrees voor Verbeke. Toen zij den molen van Mijlewijk voorbij waren, zagen zij iemand staan in de Zandstraat, die van Mijlewijk naar het klooster leidt. Het was verbeke, die haar groette en toen op eens zijnen revolver trok,roepende Nu is 't gedaan met u 1 De twee meisjes vluchtten terug. Ze werden ingehaald op den steenweg aan een korenveld en daar schoot Verbeke op Alice,die getroffen werd aan den rech terslaap. De kogel kwam terecht op het sterke deel van het kaakbeen, schampte af, boorde een gat onder de huid en vloog weg. Verbeke was op Alice gesprongen, die gevallen was, en sloeg met den revolver op haar hoofd. Angelica sprong er tusschen, trok en sleurde, zoodat Alice toch recht geraakte en voort kon vluchten tot aan het hekken van den molenwal. Verbeke bedreigde Angelica, die hare zuster verdedigde en riep Mijd u, of ik schiet u cok dood Angelica kiopte op de vensters van maalder De Smedt, die seffens opsprong en naar buiten snelde. Jan De Vos kwam ook juist toegeloopen en Verbeke, dat ziende, nam de vlucht naar huis, na zijn slachtoffer de laatste slagen aan het molenhekken te hebben gegeven. Het meisje werd in het huis van mul der De Smedt gedaan zij bloedde erg uit eene wonde boven op het hoofd,welke echter maar eene huidwonde is. Uit de wonde door den kogel veroorzaakt, heeft zij weinig gebloed. Dokter Callaert heeft vastgesteld dat de wonden niet doodelijk zijn, indien geene verwikkelingen voorkomen. Het slacht offer mocht echter niet naar huis gebracht worden. De moordenaar Verbeke was naar huis gegaan. Zijne moeder heeft hem naar het policiebureel geleid. Alice Duvillers is de dochter van zeer deftige lieden, die met melk naar Gent rijden. Verbeke staat bekend als wild- strooper zijne ouders zijn vroeger ook boeren geweest. Eenige Zweden, die zich door het aanleeren der Fransche taal bereiden om dienst te nemen in den Congostaat had den te Waver hunne verblijfplaats, wat al te geestdriftig den Belgischen Nationa- len feestdag meegevierd. En die men- schen wanneer zij nuchter zijn zoo kalm en meegaande waren door het drinken min of meer opgewonden. En zoo zoch ten zij ruzie tegen de inwoners van Wa ver, speelden met mess n en ander ge vaarlijk tuig, kwetsten eenige personen werden zelve gekwetst en werden ten slotte in het gasthuis of in den amigo gebracht, 't Schijnt dat het niet de eerste maal is dat dergelijke dingen hier voor vallen ook vragen de inwoners dat er maatregelen zouden worden genomen om ze te doen ophouden. Zondag avond is er, door eene tot nu toe ongekende oorzaak, brand uitge broken in het huis Van Maerlandtsiraat, 5i, te Antwerpen, in een ellegoedwinkel, bewoond door M. Janssens. Het vuur was ontstaan aan den plankenvloer en had zich voortgezet aan de gordijn, die het eerste vertrek van het tweede afscheid. De bewoners waren afwezig en de pom piers genoodzaakt een venster van het eerste verdiep te verbrijzelen om in huis te komen. Na een half uur werkens was alles uitgedoofd. Toen de brand uitgedoofd was, gingen de pompiers alles nog eens goed afzien en vonden toen op het eerste verdiep een kind van 3 jaar oud, rustig slapend, en dat zich geheel alleen in huis bevond 1 Gelukkig voor het arme kind dat ge buren, wier huis aan dat der Van Maer- landtstraat paalt, den brand in tijds be merkt hebben, anders ware het meer dan waarschijnlijk gestikt. Een tram in brand. Op de Van Dijckkaai, op de hoogte van 't Klaver- straatje, te Antwerpen, was een telefoon draad gebroken en na eerst met den be schermingsdraad in aanraking te zijn geweest, kwam hij ook te rechte op den electrischen geleiddraad van den tram, juist toen een rijtuig kwam aangereden. Eensklaps ontsprongen langs alle kan ten vlammen, wat eene paniek veroor zaakte tusschen de vele reizigers, die er in zaten. Allen wilden tegelijk uit het rijtuig springen en na eerst elkaar bijna te hebben doodgedrongen, vielen ze allen de straat op. Verscheidene hunner wer den licht gekwetst en keerden, na op het politieburael te zijn verzorgd, huiswaarts. Akelige geschiedenis. Het par ket is maandag omstreeks twaalf uren te Stabroeck afgestapt voor het noodige on derzoek. De vermoorde, want het schijnt zeker dat het kind vermoord werd, is ge boren te Stabroeck, 9 September 1896, hij heet Jan Lodewijk Nouttn. Hij had zondag bij eenen koopman der gemeente geld ontvangen van erwten trekken, fr. 2,55 In het veld heeft hem de vader zelf gevonden een jongen van 11 A 12 jaar, dien men beschuldigt den moord gepleegd te hebben, zat maandag morgend op het gemeentehuis. Het lijkje was nog deerlijk verminkt, 't Is eene waarlijk akelige geschiedenis. Nadere bijzonderheden. Het ver moorde kind Nouten is in de gruwelijkste omstandigheden gestorven. Het lichaam was gansch met messteken doorkorven. De mond zat vol klei. Men heeft den da der want hij heeft bekentenissen gedaan, aangehouden, gevankelijk meê naar de gendarmerie te Putte genomen, om hem verder naar Antwerpen te vervoeren. Het is de genaamde Louis Franssen, oud n 1/2 jaar. De oorzaak is geweest dat het slachtoffer eenig geld van erwten-trekken (fr. 2,55) had ontvangen, waarvan de moordenaar hem heeft beroofd. De misdaad moest reeds rond den mid dag gebeurd zijn. Heel de gemeente is ter neer geslagen door zulk ijselijk schelm stuk, voor eenen snaak van n A 12 jaar, die, laat het ons hopen, niet geheel ver standig, en dus niet verantwoordelijk is voor zijne daden. Het slachtoffer is dijns- dag morgend met de H. Kindsheid, waarvan hij deelmaakte, onder grooten toeloop begraven. Op het graf zongen de kinderen een treurlied. De kleine moordenaar heeft volledige bekentenissen gedaan. Hij heeft de plaats aangewezen waar hij het slachtoffer af wachtte. Daar hij wist dat de kleine Louis zeer sterk was, had hij zich met een pennemes gewapend en hem toen eenige steken toe gebracht. Ziende dat hij, na die steken nog leef de, stak hij zijnen mond vol slijk, om hem het schreeuwen te beletten. Het geld dat hij den knaap had ontno men, heeft hij met kameraden te Oorde ren en Lillo gaan versnoepen. De vaders van de twee kinderen zijn beste vrienden, en de twee kinderen leef den ook in goede kameraadschap. Men heeft de beurs van bet slachtoffer niet terug gevonden. Het was Zaterdag nacht, 3 uren, toen Mad. Pieters te St-Nicolaas, vol gens gewoonte, haren man die gcruimen tijd ziekelijk is en op eene andere kamer slaapt, een verfrisschenden drank aan zijn bed bracht. Hij lag wakker en schoot met een revolver,;die hij onder het deksel verborgen had, drie kogels naar haar. Een kogel trof in de volle borst, eene andere maakte eene schram in de zijde en vloog in den muur en de derde insge lijks. De vrouw had nog de kracht naar be neden te loopen, de deur open te doen en nevens haar huis te bellen bij dokter Jules De Cock, luid roepende en schreeu wende uit al hare macht O Heere ik ben geschoten hulp hulp Dokter De Cock stond op, kwam be neden en verzorgde haar. Op haar ge schreeuw trokken de geburen hunne ven sters open om te zien wat er gaande was, andere kwamen buiten en policieagenten op ronde vroegen inlichtingen en gingen bellen aan het huis. Op hun geroep deed de dader zijne deur open en liet hun in huis. Om 4 uren, terwijl de dokter aan het zoeken was om den kogel uit te halen, leiden de agenten hem naar het policie- bureel. Oogenblikkelijk werd M. Cruys- saert, commissaris ingelicht,die een eerste verhoor deed en per telefoon van op zijn bureel het parket van Dendermonde ont bood. Het was rond den middag dat het par ket toekwam. De rechters trokken met den policiecommissaris in het huis der misdaad. Dokter De Cock werd onder- hoord en do kogel zit nog in de borst der vrouw zij lag in de koorts, doch kon inlichtingen geven. Men denkt dat zij zal genezen, wanneer er geene bijvallen komen. De dader is ook onderhoord door het parket, zijne getrouwde kinderen zijn hem komen bezoeken en weenden. Het was 4 uren namiddag toen hij met de gendarmen naar Dendermonde werd ver voerd. Er was veel volk op de markt en men zag een traan uit zijne oogen blik keren. Deze misdaad heeft veel opschud ding in Sint-Nicolaas verwekt. Maandag nacht, rond 2 uren, had de jachtwachter van den senateur Braun, le Esschenbeek, zijne ronde gedaan en was, alvorens zich naar huis te begeven, nog in eene herberg gegaan waar hij twee stroopers ontmoette, met welke hij reeds vroeger moeilijkheden had. Beiden ver lieten het lokaal. De wachter, die kort nadien ook uit ging, werd onderweg verrast door de twee mannen, die hem messteken toe brachten in den rug en den arm en stellig zouden zij den wachter gedood hebben, indien niet twee beenhouwers der ge meente daarjuist waren voorbijgekomen. Het parket is ter plaats gekomen en heeft tegen de plichtigen een aanhou dingsmandaat uitgevaardigd. Een van de twee is reeds gevat. De gekwetste is getrouwd en vader van versch< idene kinderen. Pieter Van Eeckhoutte, hovenier in de weverij Degrijse, te Roeselaere, wilde zijne schup gaan scheipen op eenen steen die met eene snelheid van 800 ronden per minuut draait. De schup raakte t-usschen het leder en de poelie, en de steel sloeg hem met ongehoord geweld tegen den buik. Van Eeckhoutte is don derdag namiddag in de vreeselijkete pij nen bezweken. Een schrikkelijk ongeluk gebeurde te Middelkerke. Twee dienstmeiden die 's morgends rond half zes een bad in de zee gingen nemen, verwijderden zich in den mist te verre van den oever, verloren grond en werden door de ebbe meege sleept. Eene andere meid die de twee eersten vergezelden werd ongerust, toen zij hen niet terug zag komen en zij riep om hulp. Bovenmenschelijke pogingen werden aangewend om de twee verdwe nen meisjes terug te vinden, doch alles was vruchteloos. De zee gaf eene harer prooien niet terug, 't Zijn de meiden der familie de Cocquéau-Leirens onzer stad. Nadere inlichtingen ontbreken. Zaterdag morgend had de stoker in de coöperatieve stoomroomboterfabriek te Ossendrecht vergeten den stoomketel voldoende van water te voorzien, alvorens het vuur te oi.tsteken, ten gevolge waar van de ketel bijna gloeiend is geworden en geborsten. De schade is aanzienlijk, daar de ketel geheel moet worden uitge broken en ter herstelling opgezonden, terwijl intusschen de boeren zelf moeten gaan korven, 't geen zij in jaren niet meer gedaan hebben. Toch had het ongeval nog grooter kunnen zijn, indien de ketel gesprongen ware, 't geen goed had kun nen gebeuren. Gdurende den nacht van Maandag 23 Juli, is te Charleroi een juwtlierswin kel opengebroken en voor verscheidene duizende franks bestolen. Zaterdag nacht werd het kasteel van M. Empain, te Battel, door dieven bezocht. Deze zijn er in gelukt, de hand te leggen op al het zilverwerk, ter waarde van meer dan 2000 fr. Men heeft gedu rende den nachts niet ongemeens gehoord en de 3 honden die den eigendom bewa ken, hebben niet geblaft. De dieven zijn dus zeer behendig le werk gegaan. De politie heeft onmiddelijk een onderzoek begonnen. Te Andenne kwam zekere Felix Bouchat,vader van vijf kinderen, dronken thuis. Hij nam een kind van 13 en een van 10 jaren, hing deze bij de voeten op en begon er toen uit alle macht op te slaan. Eene buurvrouw, die toevallig in huis kwam, om hem met een werk in haren hol te gelasten, zag hem met die beulerij bezig en viel bijna in bezwijming bij het zien van dit toonecl. Zij verplichtte hem, de kinderen los te maken en ging toen de policie roepen. Toen deze kwam lag Bouchat te bed en men had alle moeite om hem naar het policiebureel te brengen. Maandag brak in den ophaalput der mijn van Forchies de kabel van den bak. Deze laatste daalde met donderend lawijd naar beneden en richtte in den val nogal veej scbade aan zelfs aan de nood- leeren, zoodat de werklieden voor wie weet hoe lang in de mijn opgesloten zitten. Een soldaat te Utrecht, die reeds twee burgers met een stok geducht had afge slagen, ontmoette twee policieagenten en ging deze insgelijks te lijf. Een der agenten die met den stok een slag in 't aangezich had gekregen dreigde met zijnen revolver. De soldat luisterde daar niet naar. Toen loste de agent een schot in de lucht. Maar toch wilde de woeste ling hem weer aanvallen en toen schoot de agent. De soldaat werd in den schou der getroffen en stierf daarna in het poli- ciebureel. Een aanslag. Een koopman in kunstvoorwerpen, M. Haegeli, wonende rue de Boudy te Parijs, had Maandag morgend een klein mandje ontvangen over de post. Hij deed het open zonder wantrouwen.In het pakje zat eene houten doos van 35 centimeters lang op 22 breed en 12 hoog. Eene bijgevoegde enveloppe bevatte het sleuteltje. M. Haegeli stak het in het slot en draaide. Eene vreese- lijke ontploffing volgde. Al de ruiten vlo gen in stukken en M.Haegeli zonk ineen, vreeselijk gekwetst. Zijn vennoot, die ook in den winkel was, kreeg heel het gezicht vol stukken glas. Wat M. Haegeli betreft,zijn linkerant was letterlijk in stukken gescheurd, zijn rechterarm en zijn gelaat erg verbrand en hij had wonden over het heele lichaam, Stukken vleesch waren afgerukt en tot op den muur geslingerd. Kogels waren overal in den muur ge. drongen en zelfs op de 4' verdiepbg werd eenejonge vrovw dooreenen' licht gekwetst. Ware het kistje in het magazijn geopeni in plaats van aan de binnenplaats, du zouden al de aanwezigen gekwetst zij] geweest. Het helsche werktuig was zes behendig samengesteld. Van binnen be vond zich een revolver van 9 milimeteit geladen met losse kardoezen. De rest vu de doos was vol met eene ontplofban stof, kogels en stukken ijzer. Dooris omdraaien van het slot ging de revolts af en de vlam deed de ontploffing staan. M. Haegeli ligt bewusteloos daar néér Men heeft aanstonds de afzetting vc zijnen arm besloten. De man, Elzasa van oorsprong, is 52 jaar oud. Prat kêerend catholiek, gaf M. Haegeli veelc weigerde nooit eene aalmoes, tenzijfcj niet anders kon. Men kan niet geloove dat er wraakneming in't spel is. Het pi was afgegeven op het middenbureel re de rue du Louvre, zonder naam vaci zender,maar aangezien er Zondag sled! twee pakjes zijn aangegeven, zal dek diende misschien een signalement' nen opgeven. Eene laatste bijzonderheid. Een onh kende heeft met potlood op een der nu: glazen van het magazijn een revolvers ten dolk geteekend. Deze ruit is doora ontploffing niet gebroken. Na een drukkend heete dagist Maandag avond rond 9 ure over Pui een onweer losgebroken dat tot twee u» 's morgens heeft geduurd. Het regeti zoo geweldig, dat in korten tijd alii onder water stond. Er is veel schade aa gericht. Vele kelders zijn ondergeloop en woningen moesten ontruimd woids In den omtrek van Parijs is insgelgk veel schade aangericht. mionneur zich te bevragen, Aalst,Zona straat. N° 84. OPENBARE VERKOOPING van twee en een perceel Meersch t© Meire en ^Velle. De Notaris EEMAN te Erpe en zijn ambtj* noot Meester DE GHEEST, Notaris te Aalst,r.- len namens wien het behoort, met gewin palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopt de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land gelegd' Meire op het Saeyersveld, bekend bij kadasters, nummer 11 tqa, groot aldaar 21 aren 90 centum, palende ten ooste Jufvr, W® Livinus De Trom ten zuide met half Kauterbaan aan den heer W Craecker, ten weste aan den heer Baten en tö noorde aan d'erven Callebaut. Gebruikt zonder termijn door den heer Ciao-' De Coninck, te Meire. Tweede koop. Eene partij Land, gelegen te Meire op het Broekveld, gekadastreerd wijk t-i nummer 451, met eene grootte van 26 aren loc»* tiaren, palende ten ooste aan dlieer Amen® Michicls, ten zuide aan Julvr. Victoria Michiels, ten weste over den voetweg aan den heer Van den Brulle en ten noorde aan de erven Stockman. Gebruikt zonder termijn door de heeren W Wilde en Lievens, beide te Metre. Derde koop. De oosthellt van een perceel Meersch, gelegen te Welle in de Wellemeerschen, gekadastreerd wijk A, nummer 110b, met een» grootte van 15 aren 1 o centiaren voor het geheet palende deze oosthellt op zich zeiven, ten oostj aan den heer 'T Kint, ten zuide aan d'erven vi de Velde, ten weste aan den heer van den Hena en ten noorde aan d'heer Modeste Van Nieuwen- hove. Onverpacht. Boomprijs lr. 25o. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 17 u iQOö Verblijf Dijnsdag 3l telkens om 3 uren van den avond ter herberg den Klokjuojhol, bij Juffrouw Esther Verlaeckt, Aalst, Molendries.

De Denderbode | 1906 | | pagina 2