Schoonheid J. DAY&FILS, S' Jozefstraat, Aalst, Onweêr van Dijnsdag. VOOR DEN HOEST BORSTSIROOP BE PRATERE Frankrijk. vragen leermeisjes en goede werksters voor vrouw- en manshemden. HOOG LOON Marktprijzen. behuisde Hofstede perceelen LAND Weegluizen ZAAILANDEN behuisde HOFSTEDE, perceel ZAAILAND, Behuisde Hofstede LAND eu MEERSCH, En onze kadé reed naar Hekelgem, al waar hij den velo te koop boodt aan een herbergier voor de som van 8 frank. Dczj laatste verwittigde den champetter dis den velo aansloeg en de kadé gevankelijk, in plaats van naar Assche naar Aalst, bracht. Proces-verbaal werd opgesteld. Die nietdeug, luiaard, straatlooper, die meer dan eene kwade streek uitstak, die den huisraad van zijne moeder weduwe meermaals stool en voor een appel en ei verkocht, zou dienen naar de verbete- ringschool te Ruyslede gezonden te wor dt n, wil men niet dat hij tot dief, inbre ker,' brandstichter en nog erger opgroeie I Plaatselijke indrukken. Er is altijd iets ongedwongens en rechtzinnigs in hetgeen ons een inwoner van Aalst zelf zegt en dat nooit nalaat de hierver- blijvende menschen belang in te boeze men. Daar er wekelijks zulke eerlijke bewij zen in onze plaatselijke bladen verschij nen, is er iets meer overtuigend Mr L. Spaens, 51, Sint Pieter Coeck- straat, te Aalst, zegt ons sedert meer dan eene maand had ik vreeselijke nierpijnen, ik kon mij niet meer buigen voor wat het ook zij, mijn water was troebel en ik had teenemaal den eetlust verloren ik ver kwijnde en was mistroostig, al de geno men middelen bleven zonder uitslag, als dan besloot ik de Foster Pillen voor de Nieren te nemen en verkocht bij Mr De Valckenter, apotheker. Ook welke vreugde toen ik na er gedu rende drij dagen gebruikt te hebben mij reeds veel beter gevoelde, na eene week dier verpleging waren de pijnen gansch verdwenen. Ik verklaar het bovenstaande waar en veroorloof U het kenbaar te ma- keu. Hebt ge ooit vermoed dat uwe nieren de oorzaak uwer ongesteldheid waren Hebt ge pijn in den rug. aan het hoofd Een soldaat van het regiment artillerie, of in de leden Lijdt ge aan rhumatiek, j die van het fort van Waalhem kwam, zwakte van het hart of zijt ge waterzuch- werd op den Antwerpschen steenweg tig Komt er te veel of te weinig urine j tegen eenen boom geslagen en bekwam met graveel of bezinksel Zijt ge altijd j afgrijselijke wonden in het aangezicht, moe, afgemat, zenuwachtig, overweg. j Hij werd naar het militair hospitaal gc- Eisch wel de echte u Foster Pillen voor bracht, de Nieren waarvan de krachtdadigheid j De groote hitte van Dijnsdag heeft in algemeen bekend is;ze zijnéénig in hunne J den vooravond een kort maar geweldig soort; laat U bijzonder geen namaaksel met onvveder over de stad Lokeren doen los- eenen min of meer gelijken naam in de barsten. De bliksem viel op het dak van plaats stellen. Men kan ze in alle apothc- eene weverij, in de Luikstraat hij rukte ken bekomen tegen fr. 3,50 de doos of een steen uit den rand van de schouw: De iójarige bakkersknecht van M. Kint, uit de Eeckhouttesiraat, te Brugge, Cam. Thomas genaamd, van Assebroucke, die terugkwam met zijne broodkar en voor 't onweêr vluchtte, werd aan de Gent poort door den bliksem getrolfen en half lam geslagen. Hij is naar het hospitaal overgebracht.Men dacht dat hij zou blind geweest zijn, maar vier uren na het onge val heeft hij het gezicht terug herkregen; echter kan hij niet spreken, alhoewel hij zeer wel hoort. In den avond was de arme jongen nog zoodanig door den slag geschokt, dat hij nog beefde als een riet. Men hoopt nochtans dat hij na acht dagen rust zal hersteld zijn. Langs de Dudzeelsche kassei (grond gebied Brugge), is de kleine boerderij en herberg, van den genaamde Jan Hilde- brandt, door het hemelvuur in brand ge stoken. Slechts eenige kleinigheden zijn gered. Het gebouw is gansch vernield. De stalling werd behouden. De schade is door verzekering gedekt. Te St Kruis bij Brugge is eene kleine hafsti de inegelijks ten groote deele ver nield door brand, door den bliksem ver oorzaakt. Het vee werd gered, maar een paard is in den vuurpoel omgekomen. Te Corbeick-Dyle is een pachter, die zijne schuur uitliep, tijder.s het onweêr, om in zijn huis te vluchten, door den bliksem gedood. De schuur is totaal afge brand. Te Hombeeck werd een meisje van 12 jaar door den bliksem getroffen en op den slag gedood. Twee koeien die op het Vrijbroekin de wei stonden, werden door den blik sem neergeveld en dood naar het slacht huis gevoerd, waar ze door de experten onderzocht zijn. i9fr.de 6 doozen of vrachtvrij per post sloeg door een glazen dak, zoodat de met het bedrag der som te zenden aan het Algemeen Depot voor België Engelsche Apotheek Ch. Delacre, 50, Coudenberg- straat, Brussel. Wacht U voor namaaksels eisch het handteeken James Foster op elke doos. BAASRODE. Geen ongeluk maar eene misdaad. Volgens loo- pende geruchten, die door het Gerecht onderzocht worden, en, naar het schijnt, scherven rinkelend nedervielen, en vloog toen de weverij binnen. De werklieden die als versteend ston den van angst, zagen den vurigen slinger langs onder de getouwen geheel de zaal doorvliegen en langs den anderen kant weer naar buiten slaan. Als door een mirakel is er niemand gedeerd geworden. In het naburige Sevenetcken waren drie werklieden tijdens het onweer op - het veld aan den arbeid. De bliksem sloeg ook volgens de lijkschouwing, zou Alfons neér op (je gaflel van een der werklieden. Mertens, van Buggenhout wiens lijk op De ongelukkige arbeider werd op den de spoorbaan gevonden werd in den s|ag gec]0od, terwijl van een zijner mak nacht tusschen 23 en 24 Juli, niet veron- ^ers je kleederen letterlijk van het li- gelukt, maar vermoord zijn. j chaam werden gebrand. men de aartshertogen, over wier aanwe zigheid men zich vroeger zou verhooveer- digd hebben, i.u uiil als gevaarlijke of hinderende koopwaar zou beginnen te aanzien. Men zegtals de aartshertogen zich willen laten ontriggelen of dynamietetren, kunnen zij dit even goed in hun land doen. En de prinsen van hunnen kant zulle n, wanneer zij die zaken vernemen, begin nen te oordeelen dat het op ons rustig, onzijdig grondgebied nog ruim zoo ge vaarlijk is als in hun eigen oproerig land. IS DF. wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in 10 dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- ker.eer en Callebaut Hij was naar St-Gilles-bij -Dender- monde geweest om zijne verloofde te bezoeken. Om 9 uur 's avonds, vertrok hij van daar te vcet naar Buggenhout, waar hij een uur nadien moest aankomen. Te middernacht is de wisselwachter langs de spoorbaan gegaan en op de plaats, waar later het lijk gevonden werd, heeft bij niets ongewoons gezien. Mertens zou uit minnennijd vermoord zijn. De piston van eene locomotief is Dinsdag morgend gesprongen tusschen de statiën Bodegem en Ternath. De stoker Van Daele is erg aan het hoofd en aan de handen verbrand. Na in de statie van Ternath door eenen geneesheer verzorgd te zijn geworden, is het slachtoffer naar huis gebracht. Het parket van Dendermonde is naar Lebbekc geroepen voor eene droe vige zaak. Zondagavond hadden de ge broeders M. ruzie gezocht tegen zekeren Arthur B... en dezen nogal erg toege takeld. Maandag waren eenige familie leden en vrienden van B.. bijeengekomen en trokkens 's middags naar de woning van de M... Op zeker oogenblik is men indezes woning aan 't vechten gegaan en M... werden erg toegetakeld de eene heeft verscheidene messteken bekomen, waarvan er twee in den buik en een in den schouder heel gevaarlijk zijn, de dar men puilden uit het lichaam de andere werd het oor afgesneden de moeder, die tusschen kwam, werd de hand blauw geslagen de bijzonderste plichtige zou zekere M. zijn, wonende te Buggenhout. Hij is gevlucht de veldwachters van Lebbeke achtervolgden hem. Op de plaats des gevechts is het een bloedplas De dokter Van Nieuwenhovc en de E. H. Schockaert wijdden het bijzonderste slachtoffer hunne beste zorgen toe het schijnt dat hij zijne wonden niet zal over leven. Ki^'ulo is de beste en de fijnste der oude genevers. De echte Vlaamsche Elixir stokerij Bekaert, is de beste der gezondheids likeur. 00 De 2ojarige boerenmeid Katrien Michiels in dienst van eenen pachter van Ukkel reed met eene hondenkar uit, om in het Soniënbosch gras te gaan snijden. Op eene eenzame plaats gekomen, werd zij eensklaps aangevallen door eenen kerel, die haar ten gronde wierp. Hij sloeg haar met eenen stok op het hoofd, zoodat zij bedwelmd neerstortte en toen wilde hij haar opnemen en verder het bosch in dragen. Doch het bewijstzijn terugkrijgend, kon zij hem ontsnappen en terugkeeren naar hare kar, waarvan zij den hond los maakte. En het trouwe beest, wetende wat dit beteekende, sprong nu op den aanvaller toe en beet hem zoodanig, dat hij bloedend de vlucht moest nemen. De werkmansbuurt van den Roode- beke steenweg, op het grondgebied van Schaarbeek,is Maa-idagavond in opschud ding gebracht door een bloedig tooueel Frans Pasmans, 47 jaar oud, in gezegde gemeente woonachtig, had twist gekregen in eene herberg met zijnen schoonzoon, zekeren Rubens. Pasmans, om een einde aan den twist te maken, verliet de herberg. Rubens liep hem achterna en vervoegde zijnen schoonvader, juist als deze aan zijn huis kwam. Rubens bracht hem verscheidene steken toe met eene vijl. Pasmans stortte neder met talrijke won den in de borst en in den tug. Rubens werd vastgegrepen en ontwapend door de toegesnelde geburen cn aan de inmiddels toegekomen policie overgeleverd Pasmans werd naar het hospitaal over gebracht. De geneesheeren kunnen nog geen OQrdeel over zijnen toestand uit brengen. Hij is zeer zwak ten gevolge van het bloedverlies. Woensdag, rond 3 ure namiddag, had te Pepinster, bij den verver Leplet eene ontploffing plaats. De verver snelde de straat op met brandende kleeren, die hem gedeeltelijk van het lichaam waren gerukt, roepende Mijne kinderen! Mijne kinderen Het huis brandde en alle toegang was onmogelijk. Geburen redden echter eenige kinderen langs een achtervenster. De pompiers doofden den brand uit en toen vond men in het huis het verkoolde lijk van een aójarig meisje, dat een even eens verkoold kinderlijkje in de armen had. De toestand van M. Leplat is ook wanhopig. Sedert maanden liggen de werklie den van Verviers met hunne meesters overhoop en hebben het zoo bont aan boord gelegd, dat een waar schrikbewind in de stad heerscht. Men heeft, tijdens de werkstaking der trambedienden, gezien dat de handelaars geboycotteerd werden, die van den tram dorsten gebruik maken. De vereeniging der patroons heeft op 1 Oogst besloten den lock-out der weve rijen uit te roepen op 4 Oogst, indien de werklieden vóór dat tijdstip van geene overeenkomst wilier, hooren. Het is de ergste maatregel welke ooit inzake van weefnijverheid genomen werd. Vijf en twintig duizend werklieden zullen Zaterdag zonder bezigheid zijn, indien men tot geene overeenkomst kan geraken. Naar aanleiding van den aanslag op den spoorweg bij La Buissière, was er gezegd dat de plegers het ook wel op eenen Russischtn aartshertog konden gemunt hebben, die over denzeliden weg een trein vroeger gereden had. En de Petit Bleu vraagt zich af of Doodstraf. Men weet dat de be grotingscommissie reeds de credieten verworpen heeft, uoodig voor de terecht stellingen, loon van den beul, zijne hel pers, enz. Maandag nu heeft de ministerraad zich in groi dbegin gunstig verklaard aan de afschaffing van de doodstraf. De minister van justitie is gelast met het bistudeeren van eene nieuwe gradeeriug der straffen. Een geestelijke verdwenen. Men is zeer ongerust over de verdwijning van eenen geestelijke, de eerw. heer Jozef Delarne, pastoor van ChüLtenay, bij Char- tres, die Maandag zijne pastorij heeft verlaten en sedert dien niets meer van zich heeft laten hooren. Volgens het onderzoek heeft men den pastoor nog gezien Dijnsdag avond te Etampes, van waar hij rond 8 uren per rijwiel naar huis ging. Nabij Louquctoise echter heeft men zijnen hoed gevonden, waarin eene snede is, met een scherp voorwerp gemaakt, en die van binnen bloedvlekken vertoont. Razende godsdiensthaat. Ter gelegenheid van den r.ationalen feestdag in Frankrijk, heeft een inwoner van Genouillé, arrondissement Civray, een kanontje afgeschoten in de richting der pastorij. Het kanontje was met keien en stukken ijzer geladt n. De deur der pastorij vloog in stukken I Gelukkiglijk is niemand getroffen. Een Parijsch blad, dat bovenstaan. Ie tijding afkondigt, voegt er bij dat de dader, die gekend is, niet is verontrust geworden en dat er zelfs geen proces verbaal tegen hem is opgesteld. Zoover is het in Frankrijk gekomen. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 6 ,2 Vrouwelijk idem 6 HUWELIJKEN. A. Goedertier, wachtmeester der gen darmen, met E. Van Kesbeeck, z. b. F. Callebaut, vuurst. met M, Van Han- denhove, br. G Keymeulen, tw. met C. Rombaut, tw. A. Van den Bergh, metser, met A. Lauwers, tw. L. De Coninck, tw. met M. Meert, tw. A. De Coster, steenk. met E. De Trogh, weefster. OVERLIJDENS. M. Van Bockstal, vr. Grégoire, z. b. 56],, Brusselsch. Steenw. J. Calle baut, w' D'haeseleer, z. b. 87 j-, Duive- keetstr. A. Ringoir, m. De Meycr, fabriekw. 79 j,, Lange Ridderstr. Ch. Libaut, z. b. 3oj., Oud. Dendeim. st.w. J. Sonntag, m. De Wael, regent ter Middelb. School, 53 j., Keizerl. PI. M. Capiau, vr. Vera, z. b. 71 j.. Lede- baan. L. Braeckman, Wr DeVuyst, z. b. 76 j., Gazomelerstr. 10 kinderen onder de 7 jaren. Zaterdag 4 Oogst 1906. Tarwe fr. 00,00 a 00.00 Masteluin 00,00 a 00,00 Kogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 0,00 a 0,00 Boter per 3 kil. 7.92 a 8,91 Eiers de 25 2.3+ a 2,43 Viggenen,per koppel 80,00 a 95.00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 0,0c Ajuin de 100 kil, volgk.w, 00,00 a 00,00 POPERINGHE, (Hopmarkt). Gewas igo5 de 5o kilogr. fr. 75. Markt kalm. GENT, 3 Oogst Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 .a 21,00 Rogge 15.00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,52 a 0,00 Eiers per 26, 2,43 a 0,00 ANTWERPEN, 3 Oogst Ziehier de prijzen der granen op dc markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100kil.fr. 16,75 a 17,00 Rogge '-5,25 a i5,75 Wintergarst 17.25 a 00,00 Zomergerst 00,00 a 00,00 Haver 20,00 a 20,5o Boonen 00,00 a no,00 Bitterpeën 16,yS a 17,00 De ponden of halve kiiogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. :,5oa 1,60. De aardappels per zak 9,00 a 10,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2.5o a 0,00. VEEMARKTEN. Gent, 3 Oogst. Getal te koop gestelde hoornbeesten 443 Melkkoeien 9 Vette koeien 5i Groote ossen o Stieren 11 44 j Magere beesten io3 49 l 1 Varkens 73 o Loopers 2 "7 1 Viggens 470 kw. 0,75 3ekw. 0,60 0,70 o,65 Jonge ossen Vaarzen Schapen Lamineren Kalveren Stieren ie kw. o,85 2 Koeien 0,80 Vaarzen 0,90 Ossen 0,95 Varkens 1,17 Kalveren 1,3o 0,80 0,85 1,07 1,05 0,70 0,70 0,00 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 2 Oogst. Veemarkt. Te koop gesteld 5o6 ossen. 233 stieren, 1057 koeien, totaal 1798 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0,96, Stieren 0,62 a 0,84 Koeien en Veerzen 0,60 a 0,81. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 963. Prijs per kilogr: fr. 0,92 0,98 a i.io. BRUSSEL 3 Oogst Kalverenm. Getal te koop gesteld 265, per kilogr. op voet fr. 0,90 a i,i5. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, stieren 0,90 a 0,95, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. OPENBARE VERKOOPING van eene en I.n n<J, De Notaris DE GIIEEST te Aalst, zal met tusschenkomst van den heer Vrederechter,in het openbaar verkoopen I. Eene behuisde Hofst de, te Lede, Overimpe, groot 3 aren, 87 centiaren. II. En een perceel Land. te Lede, Grooten Kauter, groot i5aren. Bewoond en gebruikt geweest door wijlen den heer Constant Joos. TWEEDE ZITDAG: Zaterdag 18 Augusti 1906, len 2 namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van twee TE EREMBODEGEM. De Notaris EEMAN te Erpe, zal den het bohoort.in het openbaar verkoopi RU LINE, vernielend water gedeponeerd Bevlekt niet. Eene afwassching is vol doende. Te verkrijgen ter apotheek Callebaut, Botermarkt, Aalst. Snij- en Naailessen voor Da mes en Jufvrouwen, volgens de laatste nieuwe leerwijze, gegeven door Madame W" C. Bonner-Van Den Broeck, gedt- plomeerde Snijster, Brusselschestraat, 27, <je nav olgende twee perceelen Land te weten: to Aalst. Patronen op maat, Busten, Mo- 1 Eerste koop. Een percuel Land, gelegeu te Ereinbodegem, op lloogenvoshollen, be OPENBARE VERKOOPING van goede BOSSCHEN EN EEN PERCEEL MEERSCH, TE MOOU8EL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wicn bet behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de nagemeldo goederen, te weten Eerste koop Een perceel Landgelegen te Moorse], Stephanuskapel, bekend bij ka daster wijk E, nummer hl, groot aldaar 32 aren 90 centiaren, palende ten ooste MM, Ca- miel Van den Meerssche, Gregoor Moens en andere, ton zuide de Kinderen Lodewyk Meert, teu weste Joanna Van der Meers3che en ten noorde de Herbergstraat. Gebruikt zonder termijn door Jnffr. W* Lode wijk Uyttersprot, te Moorsel, aan 53 fr. 's jaars. Tweede koop. Eene party Bosch, te Moorsel, in het Hol, gekadastreerd wyk A, nummer 3a, groot 9 aren 40 centiaren, pa len .0 ten ooste M. Camiel Cassiiuau, ten zuide Juffr. W* Judocus Van Nuffel, ten weete M. Pieter Van Assche en ton noorde M. Bene dict us Callebaut en andere. Onverpacht. BoDiuprijs frs. 320. Derde koop. Een perceel Bosch, te Moorsel, Zeêzntza, wijk B, nummer 380, vau hut plan kadastraal, groot 3 aren 60 centia ren, palende ten ooste Jan-Jozef Moens, ten zuide M. Everard-Camiel Moens, ten weste M. Frans Borms en Zustor on ten noorde M. Pieter-Jozef Van den Meerssche. Onver- pacht. Boomprys 111 fr. Vierde koop. Eoue partij Bosch, te Moorsel, Zeêzntza, bekend bij kadaster wijk B, nummer 348, groot aldaar 9 uren, palende oost Madame Weduwe Lutens on kinderen, ten zuide M. Pieter-Jozef Van den Meerssche, ten weste het goed onder koop 5 en teu noor de M. Arthur De Gols en andere. Onver- pacht. Boomprys fr. 474. Vyfde koop. Een perceel Meersch, gele gen to Moorsul, Zeêzutza. gekadustreord wijk B, nummer 336c, groot 21 aren 40 centiaren, palende oo6t voorgaanden koop 4, zuid M. Guatauf Lissens, west M. Karel-Lodowijk Uyttersprot en noord Jnffr. Cleinonce De Meyer. Gebruikt zonder termyn door M. Uustaaf Lissens, te Moorsel, aan fr. 34,75 's jaars. Op te leggen boouiprys fr. 265. Zesde koop. Eene partij Land, te Moor sel, Spruithoek, wijk B, numiuer 164, groot aldaar 12 uren 10 centiaren, palende ten ooste MM. Karel-Lodewijk en Clemens Callebaut, ten zuide M. Leo Du llauwere en andere, ten weste M. Alfons Monsieur en ten noorde Juffr. Weduwe Do Meyst. Onverpacht. Zevendo koop, Een perceel Land, gele gen te Moorsel, Varent, bekeud bij kadaster wijk B, nummer 305a, met eene grootte van 19 aren 90 centiaron, palende ten ooste M. Alfons Saeys, ten zuide de Kinderen van M. Lodewijk Meert, ten weste M. Julius Crick en andere en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door M. August Moortgat, te Moorsel, aan fr. 32 's jaars, Achlste koop. Een perceel Land, gele gen te Moorsel, Steven, gekadastreerd wyk E, nummer 21c, groot aldaar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuide de Kinderen van M. Lodewijk Meert, ten weste M. I'ieter-Jan De Ridder en andere en ten noorde M. Pieter-Jozef Moens. Gebruikt zonder termyn door M. Auguste Moortgat voornoemd, aan 32 fr. 's jaars. Negende koop. Een perceel Land, geie- gen te Moorsel, Nuffel, wijk B, nummer 75 van het kadastraal plan, groot aldaar 26 aren 90 centiaren, palende teu ooste de Kinderen De Smedt, teu znide Juffrouw Dnerinck, ten weste Jnffr. JuBtmo De Vis en anderu en ten noorde M. Jan-Alfons Moens. Gebruikt zonder termiju door de heeren Petrus Moort gat eu Fi ederik Vermoesen, beide te Moor se!, aan fr. 38 's jaars. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag SI Augusti 1906, ter herberg van den Leer Petrus Moortgat, to Moorsel, naby de Stephanuskapel. VerblijfDijnsdag 4 September 1906, ter herberg van de kinderen Bostkkls, te MoorBel, Ryger, telkens om 2 oren nunoen. OPENBARE VERKOOPING van eane schoone te Aalst-Schaarbeke, Lindestraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wion het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbanr verkoo pen EENIGE KOOP. Eene schoone welbebonwde Hofstede beplan met Fruitboomen en verdere aanhoorighe- deo, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, op de Kleine Krokhage, aan de Lindestraat, bekend bij kadaster sectie C, n" 5ÜÜd, 500b, 501b en 499c, te samen groot 37 aren 10 cen tiaren, palende ten oostode Kassei, ten zni- de de erven Haleydt eu Jufvrouw Coleta Ualeydt en ten noorde den Los en daarover Mijnheer do Kerckhove de Denterghem. BooiuprijB fr. 200. Bewoonden gebruikt door M. Philemon Do Smedt. ZITDAGEN VerHijf Donderdag 30 Ang118*' 1906. telkens om 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd In het Poinpierskorps, gehouden door den heer PKrRUs Schockakrt-Dk Clip- pkle, te Aalst-Schaarbeke, straat. de den heer Camiel Van den Berghe, ten .voste Jufvrouw Mario Roman en teu noorde den heer Camiel Matthya-Boterlnrgh. Bosmprijs frs. dertig. Gebruikt door den heer Deeiré Van Lenves. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 Augusti .Q.y Verblyf Donderdag G September telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Velo Clnb, n ge houden door den heer Remt Janssens, te Impe. naby hot Dorp. aan de Linde- OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegin te VLIERZELE. I)e Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het bihoort, met gewin van palmslag eu g dagen, in het openbaar ver- kooiien EENIGE KOOP. Een goed perceel Zaailand, Belegen te Vlierzele. op 't Groot veld, bekend Dy kadas ter sectie A. nummer 150, met eene grootte van 49 aren, palende ten ooste den lieer Karei Libbrecht-Van Cromphaut ,ten zuide iuffrouw Marie-Catharina Blom, ten weste t Bureel van Weldadigheid van Vlierzele, en ten noorde de hoeren Philemon Van den Bergh en Alfons Schollaert. In gebrnik by den heer Frangois De Lands heer. ZITDAGEN Instel, Maandag 13 J AngMti 1906 Verblyf, Maandag 20 telkens om 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd In de Stad Gent, gebonden door den heer Camiel Matthys, te Oordegem, naby het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en welgelegene te Smetlede, nabij het Dorp. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP: Eene schoone en welgelegene behuisde Hotstede, geslaan en gelegen te Smetlede, nabij het UorP' bekend bij kadaster sectie A, nummers 1047«°4» en 104Q, aldaar groot 21 aren 30 centiaren, pa'*"1" ten ooste Juffrouw Weduwe van den heer Fr«M Van Caeckenberghe-Clinckaert en kinderen, ,e" zuide de baan en daarover het Bureel van Welda digheid van Smetlede, ten weste voormeld Bureel van Weldadigheid en ten noorde de kinderen De Paepe. Boomprijs Ir. 400. Laatst bewoond en gebruikt geweest door Juffr. Weduwe Osselaer. ZITDAGEN Instel Maandag 3o Juli .- Verblijf i3 Augusti '9"" elkens om 4 ure van den namiddag ter herberg Êenaamd ln Vlaanderen gehouden door den eer Theophile De Smet, te Smetlsde, Dorp. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, tc Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eenen Graanwindmolen met al zijne staande en draaiende werken, medegaan- dc Woonhuis en Grond, groot 12 aren, gestaan en gelegen te Aalst, aan de Hol- lcstraat, bewoond en gebruikt geweest door Frans Buyst. Slechts ingesteld frs. 7,000. LAATSTE ZITDAG Dijnsdag 7 Augusti 1906 om 4 uren namiddag, ter estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de S' Martenskerk. Openbare Verkooplng. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, openbaarlijk verkoopen Eene goede partij Zaailand, dienstig voor bouwgrond, te Aalst, op het Veld- Aalst, Kerrebroeckstrsat, groot 36 aren 20 centiaren. ZITDAGEN Instel Maandag 3o Juli 1 Verblijf 6 Augusti Telkens om 4 uren namiddag, ter Esta minet* In den Ouden Pompibr, bij Mr Odilon Eemans, te Aalst, Leopoldstraat. 1906, degravuren, enz. en volkomen e verdwijning van alle vel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun nen slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde LELIËN MELKZEE!» van (Bergmann en C° (Radebeul echte fabriekmerk «Stokpaardjes» per stuk '/5 centiemen. Te verkrijgen bij Prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- straat. Hoek van de Sluierslraat, te Aalst. kend bij kadaster wijk A, deel van nummer 944, groot 12 aren 45 centiaren, palend i ten ooste M. De Vis. ten zuide Jufvr. Weduwe De i Bolster, ten weste de baan en ten noorde de Weduwe Van Brackel. Gebruikt zonder termiju door M. Joseph Camu, te Uekelcem. Tweede koop. Ken perceel Land, gelegen to Lr mbodegem, op Letterveld, gekadas treerd wijk A, deel van nummer 2587, groot 9 aren 15 centiaren, palende ten ooste M. Jan Van Hoef, ten zuide de Baan, ten weste Petrus Brys en ten noorde Dame Burny- Antheunis. Gebruikt zonder termijn door M. Auguste Vinckte Erembodcgem. ENKELE ZITDAG Maandag 20 Augusti 1906. (vr vn van deu avond ter herberg 'r bi KIN Kasteel bij M. SeraGen Kiekens, Brusselschen Steenweg, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van twee perceelen TE IMPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen EerBte koop. Een perceel Laud, gelegen te Impe, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster sictie B, nummer 150a, aldaar groot 40 aren 30 centiaron, pulende tan ooste Jufvrouw Marie Schockaert, ten zuide deu heer Petrus Luwaert Wellekens, ten weete Jufvrouw Ma rie Schockaert, voornoemd en ten noorde den wog naar Eroudegein. Gebruikt door den heer Leo Caunoot. Tweedo en laatste koop. Een pet ceel Meersch, gelegen alsvoron, bekend bij kadas ter sectio B, nummer 472, groot 47 aren 10 centiaren, palende ten ooste de hoeren Alfons I Annorel en Petrus Pauwels-Annorel, ten rm- OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Een Huis met zijne erve, Smids en Magazijn, te Aalst, aan de Hopmarkt, groot 3 aren 12 centiaren. Het Huis cn Smids bewoond en gebruikt geweest door der. heer Podevyn en het Magazijn gebruikt door den heer Druck. 2* En een Huis met zijne erve en over dekte Gaanderij, wezende eene estaminet A la Bourse aux Houblons en Maga zijnen, te Aalst, aan de Hopmarkt, groot 4 aren 28 centiaren. Het Huis en erve in huur door den heer Camille Mallego en de Magazijnen gebruikt door den heer De Bruyn. Gebracht op frs. 16,700. LAATSTE ZITDAG Dijnsdag 7 Augusti 1906, om 3 uren namiddag, ter te verkoopen estaminet 1 A la Bourse aux Houblons, bij den heer De Cock, te Aalst, Hop markt. Bij stadsverlating. OPEN BARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Renteniersbuis, te Aalst, Dirk Martensstraat, Nr 20, sectie C, nr I047P1, groot 2 aren 15 centiaren. Onmiddelijk ingebruiktreding. iDStel Donderdag 9 Q Verblijf Donderdag a3 om 3 uren namiddag, in het Hótel du Comte de Flandre. t te Aalst. Statie plaats.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3