Schoonheid J. DAY&FILS, 8' Jozefstraat, Aalst, vaasssaasj*»*»»*»- VOOR DEN HOEST BORSTSIROOP DE PRATERE Frankrijk. Engeland. Italië. Amerika. vragen leermeisjes en goede werksters voor vrouw- en manshetnden. HOOG LOOS. Weegluizen 2 Handelshuizen Werkmanswoningen met Land HOFSTEDE behuisde HOFSTEDE, VERLOREN ZAAILAND EN Merklprijzen. Hopmerkten. Ruitengewone occasie ZAAILANDEN LAND en MEERSCH, RU INPAARD, ZAAILANDEN Bouwgrond en Land Rifjoltt is de beste en de fijnste der oude genevers. De echte Vlaamsche Elixir stokerij Bekaert, is de beste der gezondheids likeur. W Het parket van Brugge is te Oos tende een onderzoek gaan instellen naar aanleiding van een zonderling ongeluk, gene dienstmeid had bij eenen haarkap- perhet hoofd laten tooien. Deze had hier voor eene vloeistof gebezigd, die, zoodra hij er met een heet ijzer aankwam, vuur vatte en in brand vloog. Het meisje is nu gestorven aan de daarbij bekomen won den. Dinsdag namiddag werden een-en - dertig werklieden uit den mijnput n° 3 desAulniats, te Anderlues, opgehaald uit de galerij van 5oo meters. Toen zij nog 200 meters van de opening waren, geraakte de bak uit de leidsels en doorliep zoo nog eenen weg van i35 meters, links en rechts stukken steen en hout afrukkend en elk oogenblik dreigend om te kantelen. De werklie poogden de belkoord te grijpen en een alarmteeken te doen, maar velen kwetsten zich daarbij aan de han den en aangezicht, en zij gelukten er niet in. Eindelijk werd de machinist gewaar er iets haperde en, toen de bak nog 65 meters onder de oppervlakte was, stopte hij, Een der werklie kon langs eene in den muur vastgemaakte ladder naar boven klimmen en verhalen wet er gebeurd was Een leider, een ingenieur en een tim merman daalden nu langs de leer naar beneden en, na het schermdak in orde te hebben gebracht deden zij met de groot ste voorzichtigheid den bak verder opha len die.hadde men niet gestopt, misschien met zijne heele menschelijke vracht 500 meters diep zou gevallen zijn. Verschei dene der werklie zijn ziek van den door- gestanen angst. Op bet gehucht Neer, te Tongeren, viel Zondag de bliksem op eene hoeve en deze werd met andere bijgebouwen ge heel door brand vernield, met al wat zij bevatte, oogst, vee, enz. Toen het vuur was gedoofd miste men een zoontje van de bewoners en bij het opruimen van den puinhoop vond men het verkoolde lijk van den armen knaap. Een 84-jarige ouderling werd op den weg van Ardoye door eenen dwazen wielrijder omverre geworpen. De schok veroorzaakte eene inwendige bloedstorting en de ongelukkige ouderling bezweek den zelfden avond. De spoorhalt van Statte is eene echte ongeluksstatie. Nauwelijks twee maanden geleden werd den onderstatieover het hoofd afgereden.Zijn opvolger, M. Xavier Tassoul, is Woensdag door eenen koop- warentrein de beide beenen afgereden. Het slachtoffer, slechts 29 jaar oud is ge huwd en woont te Hoei. IS DE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjes verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in 10 dagen. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen een postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- keneer en Callebaut Te Roussenac is een heel gezin van zes personen vergiftigd door het gebruik van keukengerief, dat vertind was met een mengsel van tin en lood. Veertien dagen geleden overleed de heer des huizes, Fabre Woensdag is diens schoonvader overleden. Mev. Fabre, twee kinderen en een oom zijn nog in leven, maar van alle vier is de toestand hopeloos. Het parket van Villefranche doet onderzoek. Naar het schijnt, was keukengerief onlangs opnieuw vertind door rondreizende ketel lappers. De Fransche spoorwegmaatschappij van het Noorden is van plan de locomo tieven van haar internationale treinen te voorzien van zeer groote acetyleenlan- taarns, waardoor de machinist twee of driehonderd meters voor zich uit den weg kan zien. De eerste proeven moeten zeer goed voldaan hebben. Het valt op te merken dat het tegen woordig zeldzaam is dat men uil Frankrijk iets nieuws op gebied van uitvindingen, handel of nijverheid heeft aan te stippen. De Fransche kroniek behelst tegenwoor dig hoofdzakelijk anti-clericalism en verder werkstakingen, misdaden en onge lukken. Eene zaak, die sedert tien jaren ge klasseerd was, is op zonderlinge wijze weer aan 't licht gekomen. Op 5 Augustus 1896 vond men te Cler mont Ferrand, Puy de Domer eene oude jufvr. van 85 jaar, Marie Magaud, ver- worgd in hare kamer. Al de meubelen wa ren opengebroken, geld en rentetitels wa ren verdwenen. Er werd een onderzoek geopend, dat tot de aanhouding leidde van den neef van het slachtoffer, Hippo- liet Magaud. Voor de kamer van in be schuldigingstelling bekwam hij echter een bevel van niet vervolging, en werd in vrijheid gesteld in Februari 1897. Daarbij was het gebleven maar in den loop van Mei laatst vond de abbé Belin, oud-pastoor van Royat, pastoor benoemd te St Amand-Tollende, aan den voet van het beeld van den H. Antonius van Pa dua de titels, bij Marie Magaud gestolen. Op het pak was een groot etiket ge- I lakt met de woorden Aan Mijnheer den Pasloor voor zijne goede werken. De abbé Belin deelde het gebeurde meê aan eenen priester van Coupière, die eene missie was komen prediken, en beiden besloten op inlichtingen uit te gaan bij de Société générale, welke, naar Parijs ge schreven hebbende, hun liet weten dat er beslag was gelegd op deze titels. Men zocht en vond dat het wel dege lijk de titels waren, gestolen bij mej. Ma gaud in 1896. Zoover staan nu de zaken. Dit nieuw feit heeft aan het parket van Clermont toegelaten het onderzoek te heropenen over die oude geschiedenis, die wel ver rassingen zou kunnen opleveren. Dreigende hongersnood.Er dreigt weer hongersnood in het Westen van Ierland. De aardappeloogst staat op mis lukken. De meeldauw, een verderfelijke ziekte, heeft de planten aangetast. Een Salomo's oordeel zou onlangs te Giorgia op Sicilië beproefd worden. Twee vrouwen twistten over het moederschap over een tienjarig kind. De eene beweer de dat de andere het kind tegen betaling ter verpleging had en dat zij het nu moest terug geven. De zaak kwam voor den rechter. Deze herinnerde zich de geschiedenis van Je rusalem hij liet een bank. halen en den gillenden knaap ondanks alle tegensparte len daarop vastbinden. Toen nam hij een mes en begon de kleeren van den kleine door te snijden zeggende Ik zal de oorzaak van den twist verdeeler. en ieder der partijen de helft geven. Hij hoopte dat de ware moeder zou opspringen en liever van haar kind zou afzien dan het onder het mes te zien bezwijken. Maar wij leven niet meer in de dagen van Sa lomon. Beide vrouwen riepen toen zij za gen wat de rechter wilde doen als uit één mond Als ge het stuk snijdt dan kunt ge het liever voor u zelf behouden, edel achtbare Londen, 23 Aug. Aardbeving. Aan de Londensche Tribune wordt uit New-York gemeld, dat de Chileensche millionair Edwards bijna 40,000.000 pesos bij de aardbeving ver loren heeft. Bijna alle rijke families te Valparaiso zouden hunne fortuinen ver- j loren hebben. Er zijn in de baai van j Valparaiso eilandjes uit zee verrezen en de kunstlijn heeft veel veranderingen on- dergaan. i Santiago, 23. De schokken duren voort te Valparaiso. Een groot aantal huizen van leden der Fransche kolonie zijn bouwvallig. Het bestuur der openbare werken schatte dat 3ooo huizen zullen dienen afgebroken te worden. De dienst der tramwegen is gestaakt bij gebrek aan kolen. New-York, 23. Men seint uit Lima de volgende bij zonderheden over de ramp te Valparaiso: Op 40 bedienden van de telefooncom pagnie zijn er 38 gedood. Toen het huis van den nieuw gekozen president, M. Pedro Montt, instortte, viel zijne vrouw uit het balkon in de straat. Voorbijkomende dieven sneden haar de ooren en de vingeren af om zich van hare juweelen meester te maken Mev. Montt werd stervende aan boord van het oorlogschip Almirante O'Higgins vervoerd. Tusschen de dooden bevindt zich ook M. Frederico Varilla. De hevige regenvlagen hebben het lijden nog vermeerderd van de personen, die onder de open lucht moeten kampee ren, bij gebrek aan woning. ^BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 12 2g Vrouwelijk idem 16 H U WELIJKEN L. De Vleeschauwer, werkm. met J Robyns, dagl. P. Silon, tw. C. Coes- sens, tw. V. Kiekens, tw. met H. De Wael, tw. A. Lampens, pasw. met H. Van Vaerenbergh, naaister. R. Goethals, schrijnw. met B. Temmerman, z. b. OVERLIJDEN.S. B. Verbeeck, man Scheerlinckx, z. b. 61 j. Bierstr. L. Tankeré, voerman, 24 j. St. Apoloniastr. P. Van den Bergh, wagenmaker, 20 j. Geeraerdsberg- sche steenweg. 5 kinderen onder de 7 jaren. ANTWERPEN, 24 Oogst Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. 16,75 a 17,00 Rogge i5,25 a i5,75 Wintergarst 17,25 a 00,00 Zomergerst 00,00 a 00,00 Haver 20,00 a 20,5o Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 16,75 a 17,00 De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. :,5oa 1,60. De aardappels per zak 9,00 a 10,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2.5o a 0,00. VEEMARKTEN Gent, 24 Oogst. Getal te koop gestelde hoornbeesten 467 Melkkoeien 21 Vette koeien 53 Groote ossen x Stieren 3i Jonge ossen 61 Magere beesten 191 Vaarzen 67 Schapen 5 j Varkens 145 Lammeren o Loopers 8 Kalveren 121 Viggens 570 Stieren i® kw. 0,95 2ekw. 0,80 3®kw. 0,75 Koeien o,85 0,75 0,68 Vaarzen 1,00 o,83 0,73 Ossen 1,00 0,90 0,75 Varkens 1,20 i,i5 0,00 Kalveren t,35 1,10 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 23 Oogst. Veemarkt. Te koop gesteld •- 584 ossen, giS stieren, 937 koeien, totaal 1715 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0,98, Stieren 0,64 a 0,86 Koeien en Veerzen 0,62 a o,83. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 923. Prijs per kilogr: fr. 0,95 i,o5 a 1,16. BRUSSEL 24 Oogst Kalverenm. Getal te koop gesteld 295, per kilogr. op voet fr. 0,90 a i,i5. Huidenmarkt Ossen 1,00 a 1,10, stieren 0,90 a 0,95, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. To L nnn 19 karren IC H-UUp. Zich te bevra gen bij den kuischer der statie Aalst (Oost). en volkomene verdwijning van alle vel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun nen slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde leliënmelkzeep van (Bergmann en C° (Radebeul echte fabriekmerk «Stokpaardjes» per stuk 75 centiemen. Te verkrijgen bij Prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- straat, Hoek van de Sluierstraat, te Aalst. RULINE, vernielend water gedeponeerd. Bevlekt niet. Eene afwassching is vol doende. Te verkrijgen ter apotheek Callebaut, Botermarkt, Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Korte ZoutstraaL De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag eu gelagen in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste Koop. Een schoon en groot han delshuis gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Korte Zoutetraat, geteekond n° 28, gekadastreerd wijk A, nummer 1843, met eene grootte van 1 aar 70 centiaren palende van ae eene zijde aan den heer Doctor Lu- compte, van de andere zijde aan het volgen de huis, eu van aohter aan den Kindertuin. Bewoond door de heer Edmond Meert en zuster. Voorschreven huis hebbende schoone win kelplaats, groot magazijn, koer en verdere gebouwen en is door zijne goede ligging aller best geschikt voor het uitoefenen van alle bedrijven. Tweede Koop. Een handelshuis gestaan en gelegen nevens voorgaande ten voorhoofde in de Korte Zoutsjraat, geteekend n° 26, en gekadastreerd wijk A, nemmer 1842a met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan voorgaande huis en van de andere en van achter aan den kindertuin. Bewoond door den heer Louis Van Brante- Voorschrevene huizen mogen bezichtigd worden, alle Maandagen van 9 tot 11 uren voormiddag. ZITDAGEN fS& Y#S 28 «06. Ten 4 uren namiddag ter herberg Het Hof van Weenen bij de heer Adolphus De Gendt, te Aalst, Boterstraat. Om nit onverdeeldheid te scheiden OPENBARE VERKOOPING van en van eene behuisde te Aalst-Mijlbeke, Papenrodedries. De Notaris EEMAN te Erpe en zijn ambt genoot Meester DE WINDT Notaris te Aalst, zullen met gewin van palmslag en ge- agen, in het openbaar verkoopen, de navol gen te Moorsel, Varent, bekend bij kadaster wijk B, nummer 305a, met eene grootte van 19 aren 90 centiarenpalende ten ooste M. Alfons Saeyaten zuide de Kinderen van M. Lodewijk Meert, ten weste M. Julius Crick en andere en teu noorde de Baan. Gebruikt zonder termijn door M. August Moortgat, te Moorsel, aan fr. 32 's jaars, Ach 1ste koop. Een perceel Land, gele gen te Moorsel, Steven, gekadastreerd wijk E, nummer 21o, groot aldaar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten zuide de Kin deren van M. Lodewijk Meert., ten weste M. Pieter-Jnn De Ridder en andere en ten moor do M. Pieter-Jozef Moons. Gebruikt zonder tormijn door M. Augusto Moortgat voornoemd, aan 32 fr. 's jaars. Negende koop. Een perceel Land, gele gen te Moorsel. Nuffel, wijk B, nummer 75 van het kadastraal plan, groot aldaar 26 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Kinderen De Smedt, ten znide Juffrouw Duorinck, ten weste Juffr. Justine De Vis en andere en ten noorde M. Jan-Alfons Moens. Gebruikt zonder termijn door de lieeren Petrus Moort gat en Frederik Vermoesen, beide te Moor sel, aan fr. 38 's jaars. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag SI Augusti 1906, ter herberg van den heer Petrus Moortgat, te Moorsel, nabij de Stephanuskapel. Verblijf, Dijnsdag 4 September 1906, ter herberg van do kiuderen Bostkkis, to Moorsel, Ryger, telkensom 2 uren nanoen. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te Aalst-Schaarbeke, Lindestraat De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. Eene schoone welbebouwde Hofstede beplan met Fruitboomen en verdere aanhoorighe- den, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, op de Kleine Krokhage, aan de Lindestraat, bekend bij kadaster sectie C, n" 500d, 500k, 501b en 499c, te samen groot 37 aren 10 cen tiaren, palende ten oostede Kassei, ten zui de de erven Haleydt en Jufvrouw Coleta Haleydt en ten noorde den Los en daarover Mijnbeer de Kerckhove de Denterghem. Booniprijs fr. 200. Bewoond en gebruikt door M. Philemon De Smedt. ZITDAGEN de heeren Sonck én De Leemans en ten noorde voorgaanden koop.In gebruik bij den heer Felix Baeyens, voornoemd. GEMEENTE ROOBORST. Negende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op het Bete veld, bekend bij kadaster sectie A, deel van nr 320, groot 16 aren 35 centiaren, palende ten ooste aen heer Frans Bnysse, ten zuide den heer Jozeph Van der Hauwert, ten weste Dame Wed* Meule- man-De Smet en ten noorde de Herpelstraat. In gebruik bij den heer Frans Temmerman, te Rooborst. ZITDAGEN Instel Zaterdag 1 September iqnfl Verblijf 15 Telkens om 3 nren van den namiddag, ter herberg genaamd Au bon Coin, gehouden door Juffrouw Huylebroeck, te Aalst, Statie- plein. Eerste Koor. Negen Werkmanswonin gen waaronder eene Tweewoonst en een deel Land, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, Papenrodedries, gekadastreerd wijk D, num mers 258a, 259d, 259k, 259r, 259g, 263g, 263h, 263i, 263k, en 265d, te samen groot 27 aren 50 centiaren, palende ten ooste de Kinderen Joannes Pilate en het volgend goed ten zuide M. Jan Podevyn, ten weste voor noemde Kinderen Pilate en ten noorde Juf frouw Weduwe Van der Vorst en M. De Bare De Smet. Verhuurd bij de week aan M. Evariste Van de Winckel en andere, te samen aan fr. 9,20 de week. Tweede Koop. Eene behuisde Hofstede met Aanhoorigheden en Tuin, gestaan eu ge legen te Aalst-Mijlbeek, Papenrodedries, bekend bij kadaster wijk D, nummers 268b en 270a, te samen groot 25 aren 60 centiaren, palende ten ooste Juffrouw Weduwe Van de Meerssche en M. Karei De Vis, ten zuide de Straat, ten weste de Kinderen J. Pilate en voorgaande goad en ten noorde M. De Bare- De Smet. Bewoond en gebruikt door de medeeigenares Juffr ouw Weduwe Pilate-Claus tot Kermisavond 1906. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 Augusti Verblijf Donderdag 6 September Telkens om 3 uren vau den avond ter herberg Den Klokkenbol n bij J uffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst. Molendries. OPENBARE VERKOOPING van goede BOSSOHEN EN EEN PERCEEL MEERSCH, XE MOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de nagemelde goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Stephanuskapel, bekend bij ka daster wijk E, nummer 61, groot aldaar 32 aren 90 centiaren, palende ten ooste MM, Ca- miel Van den Meerssche, Gregoor Moens en andere, ten zuide de Kinderen Lodewijk Meert, ten weste Joanna Vau dor Meerssche en ten noorde de Herbergstraat. Gebruikt zonder termijn door Juffr. W° Lodewijk Uyttersprot, te Moorsel, aan 53 fr. telkens om 4 nren namiddag, ter herberg ge naamd In het Pompierskorps, n gebonden door den heer Petrus Schock.akrt-De Clip- pklk, te Aalst-Schaarbeke, aan de Linde straat Zaterdag 25 Oogst 1906. fr. 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 15,50 a 16,00 0,00 a 0,00 8,91 a 9,72 2,61 a 2,70 70,00 a 90,00 0,00 a 0,0c Tarwe Masteluin Rogge Garst Haver per 100 kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin de 100 kil, volgk.w, 00,00 a 00,00 25 Oogst, i zak niet droog (afgekeurd), in handel fr.no, 107 ,tot 102 4/* volgens tijd van levering. Poperinge fr. 92 volgens tijd van levering. GENT, 24 Oogst Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge 15.00 a °0'00 Haver 21,00 a 00,00 Garst o0»00 a 00>°° kilo, 2,97 a 3,i5 wSÉnBtwee Wachthonden. De eene, grooten hond met lang zwart bruin achtig haar en langen steert, antwoor dende op den naam Baron Den andere, schoone zwarten hond van gewone grootte, antwoordende op den naam Moor. Men schrijve naar M. Philemon De Ridder, Molenaar en Eigenaar te Eron- degem. Wie ze te huis brengt zal eene belooning ontvangen. X© koop. VITRIEN in goeden staat, met dubbel deur, gesculpteerde kornis en pilasters, arduinen gepoliste plinten, kunnende dienen voor woningen van 4 meters 5o centimeters facade. Zich te bevragen ten bureele van De Den- Boter per Eiers per 26, 2,52 a 0,00 Men vraagt goede werksters, alsook eene goede teekenaarster voor la- cetwerk, zich te wenden bij Mr Otto vom Hagen, Statiestraat, 28, van 2 tot 4 uren 's namiddags. Snij- en Rlaaileesen voor Da mes en Jufvrouwen, volgens de laatste nieuwe leerwijze, gegeven door Madame W° C. Bonner-Van Den Broeck, gedi plomeerde Snijster, Brusselschestraat, 27, te Aalst. Patronen op maat, Busten, Mo degravuren, enz. b jaars. Tweede koop. Eene partij Bosoh, to Moorsel, in het Hol, gekadastreerd wijk A, nummer 3a, groot 9 aren 40 centiaren, pa lende ten ooste M. Camiel Cassiman, ten znide Juffr. \V* Judocus Van Nuffel, ten weste M. Pieter Van Assche eu ten noorde M. Bene dicts Callebaut en andere. Onverpacht. Boomprijs frs. 320. Derde koop. Een perceel Bosch, te Moorsel, Zeêzutza, wijk B, nummer 380, van het plan kadastraal, groot 3 aren 60 centia ren, palende ten ooste Jan-Jozef Moens, ten zuide M. Everard-Camiel Moens, ten weste M. Frans Borms en Zuster en ten noorde M. Pieter-Jozef Van den Meerssche. Onver pacht. Boomprijs 111 fr. Vierde koop. Eene partij Bosch, te Moorsel, Zeêzutza, bekend bij kadaster wijk B, nummer 348, groot aldaar 9 aren, palendo oost Madame Weduwe Lutens en kinderen, ten zuide M. Pieter-Jozef Van den Meerssche, ten weste het goed onder koop 5 en ten noor de M. Arthur De Gols en andere. Onver- pacht- Boomprijs fr. 474. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gele gen te Moorsel, Zeêzutza, gekadastreerd wijk B, nummer 336c, groot 21 aren 40 centiaren, palende oost voorgaanden koop 4, zuid M. Gustaaf Lissens, west M. Karel-Lodewijk Uyttersprot eu noord Juffr. Clemonce De Meyer. Gebruikt zonder termijn door M. Gustaaf Lissens, te Moorsel, aan fr. 34,75 's jaars. Op te leggen boomprijB fr. 265. Zesde koop. Eene partij Land, te Moor sel, Spruithook, wijk B, nummer 164, groot aldaar 12 aren 10 centiaren, palende ton ooste MM. Karel-Lodewijk en Clemens Callebaut, ten zuide M. Leo De Hauwere en andereten weste M. Alfons Monsieur en ten noorde uJffr. Weduwe De Meyst. Onverpacht. Zevende koop, Een perceel Land, gele- OPENBARE VERKOOPING van en een perceel II O I» L O C II TIN G gelegen te Erembodegem, Welle, tpamel, Iddergem en (Rooborst. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Kienbroeck, bekend bij kadaster sectie A n* 218, groot 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste koop 2 en de heer Alfons Callebaut, 'ten znide Juffrouw Wed* Berckmans-Couck, ten weste de kinderen Caudron te Moorsel, den heer Felix Goovaerts, Juffrouw Wed" De Coninck en andere en ten noorde den heer August Lievens. In gebruik bjj den heer Th. De Pelsmaecker te Erembodegem. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nr2182, groot 16 aren, palende ten ooste het Armbureel van Erembodegem, ten zuide voormeld Armbureel en den neer Alfons Cal lebaut, ten wests koop 1 en ten noorde den heer August Lievens. In gebruik bij voor noemden heer De Pelsmaecker. Derde koop. Een perceel Land en deel- ken Bosch, (gelegen wijk de Luyt, bekend bij kadaster sectie A, n" 2070, 2071, 2072 en 2073, met eene grootte van 21 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste het Bureel van Wel dadigheid van Erembodegem, ten znide den heer Pieter De Bolle-Nelis, ten weste den heer Aimé Van de Meersscho-Van Hoefs en ten noorde den heer Vnlery De Vylder, te Aalst. In gebruik bij den heer Petras Ver- leysen-De Bisschop, te Erembodegem. GEMEENTE WELLE. Vierde koop. Een perceelkon Land, go- legen wijk Gaerdeveldeken of Laerdevelde- ken, bekend bij kadaster sectie A, 11" 333a en 333b, groot 6 aren 40 centiaren, palende ton ooste don hoor Emerie-Jan Langelet. ten zui de den heer Jozef De V'ulder-De Bolle, ten weste den heer Joan-B10 Heyman en ten noor de de kinderen Van Audenhove. In gebruik bij Juffr. Wed* Beeckman eu Van der Donck. Vijfde koop. Een perceel Hof, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nr 331l, groot 1 aar 50 centiaren, palende ten ooste de kinderen Van Audenhove, ten znide den heer Jozef De-Vulder-De Bolle, ten weste den heer Jan-B1" Heyman en ten noorde de heeren gebroeders De Wachtelaer. In gebruik bij Juffrouwen Beeckman en Van der Donck, voornoemd. GEMEENTE PAMEL. Zesde koop. Een perceel hoplochting gelegen wijk Bousdaelbosehbekend bij ka daster sectie B, n. 320, met eene grootte van 40 aren 40 centiaren palende ten ooste de OPENBARE VERKOOPING van twee perceelen XE I 1M P E De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Eerste koop. Een perceel Land, gelégen te Impe, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster sectie B, nummer 150a, aldaar groot 40 aren 30 centiaren, palende ten ooste Jufvrouw Marie Schockaert, ten zuide den heer Petrus LuwaertWellekensten weste Jufvrouw Ma rie Schockaert, voornoemd en ten noorde den wog naar Erondegem. Gebruikt door den heer Leo Cannoot. Tweede eu laatste koop. Een pet ceel Meersch, gelegen alsvoren, bekend^bij kadas ter sectie B, nummer 472, groot 47 aren 10 centiaren, palende ten ooste de heeren Alfons Annorel en Petrus Pauwels-Annorel, ten tui de den heer Camiel Van den Berghe, ten weste Jufvrouw Marie Roman en ten noorde den heer Camiel Matthys-Boterbergh. Bosmprjjs frs. dertig. Gebruikt door den heer Desiró Van Leuven. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 Augusti Verblijf Donderdag 6 September telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Velo Club, n ge houden door den heer Rkmy Jansskns, te Impe. nabij het Dorp. Bij uitscheiding van bedrijf. VEN DITIE V AN een schoon 2 Melkkoeien, 2 bekalfde Vaarzen, al het groot en klein Landbouwalem en Huismeubelen, ingeoogste en te velde staande Vruchten, ten huize en hove van Jufvrouw weduwe Cornelius Van Geit, te Aalst-Mijlbeek, Brusselschen Steenweg, op Woensdas 29 Oogst 1906, om 8 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Bij stadsverlating. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een schoon Renteniershuis, te Aalst, Dirk Martensstraat, Nr 20, sectie C, nr I047P% groot 2 aren i5 centiaren. Onmiddeiijk ingebruiktreding. Gebracht op frs. 19,100. Derden en laatsten Zitdag Donderdag 3o Augustus 1906, om 3 uren namiddag, in het Hötel du Comte de Flandre. te Aalst. Statie plaats. OPENBARE VERKOOPING van te Erembodegem. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, zal openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Koop I. Een perceel Land, op Stil- lebreeck, sectie A, nummers 2852 en a853, groot 9 aren 20 centiaren. In gebruik tot Kerstmis, 1906, bij Alfons Van der Gey- len. Koop II. Een perceel Land, op Resschebeke, sectie A, nummer 3i23, groot 11 aren 10 centiaren. Gebruikt tot Kerstmis 1906, door de Weduwe Van der Burght. Eenige Zitdag voor toewijzing ZATERDAG r SEPTEMBER 1906, om 12 1/2 ure namiddag ter herberg van Hendrik Van der Burgt, te Erembode gem op Resschebeke. Er zal geen tweede zitdag plaats hebben. OPENBARE VERKOOPING te Welle. De Notaris DE SADELEER, te Etera- bodegem, zal openbaar verkoopen GEMEENTE WELLE. straat (Liedekerke Cothee.) ten said, de I K°°I> <?»•-, ™dde" kinderen Erenepeel, ten 'weete den heer ttmdwn het deel ten noorden en het deel 11 ten Tii 1 rl nn «tin ex eren Art rcntl Autoon De Mesmaecker, on ton noorde den hoer Frans Ghijssels. In gebruik bij den j heer Jeau De Saegher te Liedekerke. GEMEENTE IDDERGEM. Zevende koop. Een perceel land gele gen wijk Specht bekend bij kadaster eenige seetie deel van n. 907h, groot volgens me ting 40 aren 50 centiaren palende ten ooste den heer Eduard Van Varenbergh te Erem bodegem, ten zuide koop 6, ten weste de heeren Jan-Baptist Michiels en Sonck en ten noorde de beek. In gebruik bij den heer Felix BaeyenB te Iddergem. Achtste koop. Een perceel land, gelegen alsvoren bekend bij kadaster eenige sectie deel van n. 907u, groot volgens meting 22 aren 50 centiaren, palende ten ooste den heer Eduard Van Varenbergh, ten zuide den heer baron de Pelichy-de Meulenaere, ten weste ten zuiden van 58 aren 39 centiaren Land, gelegen op Hoogsteenveld of Wa- terley, Sectie B n° 594a. Koop twee. Eene partij Land, wel geschikt voor Bouwgrond, uitmakende het vierde deel ten noorden van eene partij gelegen op Kerkveld, groot in 't ge heel 1 hectaar 22 aren 40 centiaren, pa lende oost de Steenweg, zuid Florent 't Kint, west de Voetweg en noord Dame weduwe De Cuyper. Verdeeld in 4 loten LAATSTE ZITDAG Zaterdag 1 September 1906, om 2 ure namiddag, ter herberg van de kinderen Beeckman, te Welle, aan het Dorp.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3