Schoonheid J. DAY&FILS, S Jozefstraat. Aalst, VOOR DEN HOEST BORSTSIROOP DE PRATERE Frankrijk. vragen leermeisjes en goede werksters voor vrouw- en manshemden. HOOG LOON Merktprvjzen. Hopmerkten. STOOMIJZERGIETERIJ, Werkmanswoningen met Land HOFSTEDE ZAAILAND EN Nieuwe Kommerschappen 2 Handelshuizen behuisde HOFSTEDE, LAND en MEERSCH, ZAAILANDEN en trof zijnen zoon in liet hoofd. De dood was bijna oogenblikkelijk. Woensdag morgend rond 3 ure kwam los. Br. zich op de gendarmerie te Heysl- op-den-Berg gevangen geven. Om 2 ure is het parket van Mechelen op de plaats van den moord afgestapt eu heeft vader Bruyndonckx ter beschikking van M den prokureur des konlngs, ge vankelijk mede naar Mechelen gevoerd. Een genaamde Tielemans te Vossem verkeerde met een meisje, waar zekere Verboomen ook een oogskens op had. Tielemans verbood Verboomen met het meisje te dansen. Daardoor ontstond twist, die weldra tot een gevecht over sloeg. Tielemans werd door eenen mes steek de long doorboord; eene inwendige bloedstorting volgde en veroorzaakte de dood van Tielemans. Verboomen was huiswaarts gekeerd, zoo gerust alsof er niets was gebeurd. Thans is hij aangehouden. Drie kinderen van 4 tot 10 jaar, speelden te Luik, nabij de Maas, toen het jongste in 't watei viel en verdronk. De twee anderen waren zoo zeer door schrik bevangen.dat zij naar huis gingen, zonder iets te durven zeggen. Toen nu de ouders het andere kind gingen zoeken, besloot het meisje, 10 jaar oud, te zeggen wat er gebeurd was. Het lijkje werd toen op de plaats van het ongeluk opgedregd. Een ander ongeluk gebeurde te Engis. Daar kreeg, in eene fabriek, de werkman Motte eenen slag van het jacht wiel, mr t zulke kracht dat, toen men hem opnam, een zijner armen los naast het lichaam hing en zijne beide beenen ge broken waren. Men hoopt hem nog in 't leven te houden. In de Statiestraat te Dottenijs is men bezig met eenen oven te bouwen in het Maison du Peuple, eene afdeeling van de samenwerkende roode bakkerij van Moeskroen. Maandag had men de laatste hand ge legd aan het bouwen der schouw 9 l/t meters hoog. Dijnsdag waren de ondernemer Firmin Deleersnyder, de metsers Ivo Messiaen, 45 jaar, Benoni Defrenne, 17 jaar er, Louis Vilage bezig met aan den oven te werken. Rond 3 uren hoorde men eensklaps een ijselijk gekraak de schouw stortte in. M. Deleersnyder sprong op zijde even als Vilage. Zij bleven ongedeerd. Het was slechter met Messiaen en De frenne. Deze werden onder eenen grooten hoop puin bedolven. Een klein platform stortte ook in en viel boven op den puin hoop. Onmiddellijk snelden geburen ter hulp en begonnen de steenen weg te nemen. Men bereikte eindelijk de slachtoffers. Defrenne had eene erge wonde op het hoofd hij was het been gebroken boven den knoesel. De rechterkant van het lichaam was zeer erg gezwollen. Messiaen was ook erg gesteld hij heeft eenen schedelbreuk'en eene erge verwon ding aan den onderbuik. De slachtoffers zijn naar het Godshuis overgebracht. De heer burgemeester en de eerw. heer onderpastoor Vanneste waren spoedig op de plaats der ramp. Het parket van Kortrijk is verwittigd. Drie kwart uurs na zijne overbrenging in het hospitaal, is Messiaen overleden. De toestand van Defrenne is zeer erg. Het parket kwam nog den zelfden avond, rond 7 uren, ter plaats. Men weet nog niet waaraan de instor ting toe te schrijven is. Een expert zal ter plaats worden gezonden, om de mate- railen te onderzoeken. Renten van den arbeid zou Vooruit zeggen. IS DE wereldberoemd. Hij alleen geneest zonder gevaar, ter wijl andere onbekende pillen, tabletten of andere siroopen, schadelijk zijn voor het hart, maag, nieren, en de longvezeltjcs verbranden. De siroop De Pratere bevat geene schadelijke stoffen, stopt niet op, en mag zelfs door de kinderen genomen worden, want hij geneest ook de kink hoest in 10 dagen. Prijs 2 franken de groote flcsch. Te bekomen te Oostende, bij den uitvinder Od. De Pratere die overal verzendt tegen ten postbon van fr. 2,50 (5o centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij deapothekers De Valc- keneer en Callebaut 't Schijnt te Verviers een zottekens- spel te worden. Men meende dat zoo wat al de stielen hunne werkstaking hadden beleefd, maar 't was mis. De bakkers- gasten hebben nu hunne patroons een nieuw loontarief voorgelegd. Wordt dit niet aanveerd, dan zullen den ie Septem ber al de bakkerijen stilliggen. Men meldt uit Montignies-sur- Sambre Drie dronkaards, Alexander Lenglez, Leopold Lebon en Jules Ha- vaux, brachten Maandag avond erge sla gen toe aan M. Alexander Istasse hande laar. Zij sloegen de ruiten van eene her- berh stuk en drongen vervolgens op den koer der koolmijn Résolu waar zij den wachter Napoleon mishandelden. Deze telefoneerde naar de gendarmerie van Charleroi, die verstonden dat vier honderd mijnwerkers de mijn overrom peld hadden. Vijf en dertig gendarmen te paard werden in vliegende galop ter plaats gezonden. Er waren nu in alle geval gendarmen genoeg om de drie dronkaards aan te houden. Een dezer dagen ging een Engelsch man met zijne drie dochters het middag maal nemen in een der nieuwste restau rants in den omtrek der Ooststatie te Parijs. Hij zag de spijskaart na, doch scheen niets te vinden dat hem aanstond, toen hij eensklaps hoorde roepen door een anderen gar^on Vier eenden (Quatre canards I) Geef ons ook vier eenden, zegde hij tot den gaifon die hem moest dienen. Er zijn geen eenden vandaag, ant woordde de gargon zou mijnheer niets anders willen kiezen Van den anderen kant der zaal hoort hij wéér roepen Drie eenden voor num mer 6 I De Engelschman werd kwaad Ik zeg u dat ik eenden wil waar om die voorkeur voor de eenen tegenover de auderên De baas van de restaurant kwam er tusschen en had al de moeite om den Engelschman te doen verstaan dat er gern eenden op de spijskaart stonden, doch dat in de taal van de restaurants, eenden beteekenden.de klanten die slechts water drinken. Men duide die aan den kassier aan, omdat deze dan 10 centiemen op hunne rekening morst bijvoegen als supplement. Zeker waren er veel Parijzenaars, die, zoo min als dien Engelschman, deze bij zonderheid kenden. De komende strijd. Op 26 en 27 October zal te Périgueux eene bijeen komst worden gehouden van catholieke rechtsgeleerden. Daar zal hoofdzakelijk worden gehandeld over de vraag, hoe de belangen van den Catholieken Godsdienst in de gegeven omstandigheden het beste worden gediend in Frankrijk. Het departement van Seine et Oise is tegenwoordig het tooneel van de eene geheimzinnige misdaal na de andere. De booswichten schijnen goed te weten dat daar als onderzoeksrechter optreedt, een 26 jarig kozijntje van een vroegeren mi nister, waarvan zij hoegenaamd niets te duchten hebben. Na de dubbele moord van Milly, waar van de daders nooit ontdekt zijn, na de verdwijning van den pastoor van Chi- tenay, heeft men weeral eene geheim zinnige misdaad ontdekt, ditmaal te Saclay. In eenen vijver aldaar, nabij den weg van Orsay, heeft men het lijk gevon den van eene 2fjarige vrouw, die met revolverschoten gedood was, alvorens in 't water geworpen te zijn. De vrouw moet omtrent zeven dagen dood zijn. 't Is ze kere Marie Grison. Zij was in Juni laatst ziek uit Mayenne gekomen en had tot den 10 Augusti in 't gasthuis van St-Germain gelegen, 't Schijnt dat de ongelukkige gedood is in een huis, waar zij eerst ont kleed werd, want hare kleeren waren in groote wanorde en blijkbaar met groote haast weer aangetrokken Op de borst had men een zwaar ge wicht van 10 kilos vastgemaakt. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 8 Vrouwelijk idem 14 HUWELIJKEN. P. Van den Brcmt, gladsl. met M. Pee- ters, tw. 0VERLIJDEN5. C. Gits, steendr, 26 j.. Lange Rid- derstr. K. De Wolf, m. De Luyck, tw. 34 j., Borluutstr. J. Ringoir, m. De Backer, z. b. 62 j., Leopoldstr. F. De Lombaert, m. Arys, z. b. 78 j., Sint Janstraat. 5 kinderen onder de 7 jaren. KIPPEN te poeh LEGGEH ONOPHOUDEND Wf*PO'liii7r>n en ander ongediert »»CCglUl/XU verdelgd door DE RU LI NE, vernielend water gedeponeerd I Bevlekt niet. Eene afwassching is vol doende. Te verkrijgen ter apotheek Callebaut Botermarkt, Aalst. 2.500 EYEREN BESCHRJVIHG Pchraan J.-P. VAN AKEN Noorditrut U ANTWERPEN (België) Snij- en ülaailessen voor Da mes en Jufvrouwen, volgens de laatste nieuwe leerwijze, gegeven door Madame W® C. Bonner-Van Den Brobck, gedi plomeerde Snijster, Brusselschestraat, 27, te Aalst. Pationen op maat, Busten, Mo degravuren, enz. m m en volkomcne verdwijning van alle vel- aandoeningen zooals zwarte puntjes, roodvonk, dauwworm, sproten, kun nen slechts verkregen worden door het dagelijksch gebruik der vermaarde LELIËXÏIELKZEEP van (Bergmann en C° (Radebeul echte fabriekmerk «Stokpaardjes» tr stuk y5 centiemen. Te verkrijgen bij prosper Guillot, coiffeerder, Lange Zout- s raat. Hoek van de Sluierstraat, te Aalst. Zaterdag 1 Sept. Tarwe fr. Masteluin Rogge Garst Haver per ioo kil. Aardappelen de 100 kil. Boter per 3 kil. Eiers de 25 Viggenen.per koppel Vlas. de 3 kil. Ajuin de 100 kil.volgk. 1906. 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 00,00 a 00,00 17,00 a 00,00 6,00 a 0,00 8,91 a 9,36 2.34 a 2,70 60,00 a 75,00 0,00 a 0,0c 00,00 a 00,00 2 Sept. 7 zakken fr. 125,00 a 140,00. In den handel Aalst. io5 koopers zonder verkoopere. Poperinge. Koopers 95 zonder ver koopere. GENT, 51 Oogst Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 R°gge 15,00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,97 a 3,i5 Eiers per 26, 2,52 a 0,00 ANTWERPEN, 3i Oogst Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. 16,75 a 17,00 Rogge i5,25 a 15,75 Wintergarst 17,25 a 00,00 Zomergerst 00,00 a 00,00 Haver ao.oo a 20,5o Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 16,75 a 17,00 De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. i,5oa 1,60. De aardappels per zak 9,00 a 10,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuks fr. 2.5o a 0,00. VEEMARKTEN. Gent, 3i Oogst. Getal te koop gestelde hoornbeesten 454 Melkkoeien 3i Vette koeien 70 Groote ossen 2 j Stieren 19 Jonge ossen 60 j Magere beesten ao5 Vaarzen 67 Schapen 5 j Varkens 161 Lammeren o j Loopers 6 Kalveren 215 Viggens 403 Stieren iekw. 0,95 a'kw. 0,80 3*kw. 0,75 Koeien o,85 0,76 0,68 Vaarzen 1,00 o,85 0,70 Ossen 1,00 o,85 0,70 Varkens 1,20 i,i5 0,00 Kalveren i,35 1,10 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 3o Oogst. Veemarkt. Te koop gesteld 601 ossen, 187 slieren, io55 koeien, totaal 1849 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,72 a 0,96, Stieren 0,62 a 0,84 Koeien en Veerzen 0,60 a 0,81. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 877. Prijs per kilogr: fr. 0,95 i,o5 a i,i3. BRUSSEL 3i Oogst Kalverenm. Getal te koop gesteld 239, per kilogr. op voet fr. 0,90 a 1,15. Huidenmarkt Ossen 1,00 a >,10, stieren 0,90 a 0,95, Koeien en Veerzen i,o5 a 1,10, Kalveren 1,70 a 1,80. Veiling bij onteigening. van eene HUIS en TL'IN, te Aalst, (Brusselschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal in gevolge de wet van 15 Oogst 1854 op Dijnsdag 18 September 1906, om 2 uren namiddag, te Aalst, tér Zit tingzaal van het Vredegerecht, overgaan tot de openbare verkooping der nabe- schreven onroerende goederen, krachtens vonnis uitgesproken door de Burgerlijke Rechtbank van Dendermonde van 25 Augusti 1906 Eerste koop. Een Eigendom, zijnde eene Stoomijzergieterij met al de vaste en werkende getuigen en alle andere voor werpen onroerend bij destinatie, afhan gende van de gezegde Stoomijzergieterij, gestaan en gelegen te Aalst, ter plaats ge naamd Tafelrond, aan den Brussel schen Steenweg, bekend bij kadaster wijk G, nummer 2Y, met eene grootte van 2 aren, 40 centiaren, palende van de eene zijde en langs achter Juffrouw weduwe Lodewijk De Naeyer, van de andere zijde het huis onder koop twee en langs voren de Straat. I Tweede koop. Een Huis met Aan- hoorigheden, gestaan 1 n gelegen te Aalst, aan den Brusselschen Steenweg, m vens voorgaande goed, gekadastreerd wijk G, nummer 2X, groot 2 aren, 3o centiaren, genummerd 29, palende van de eene zijde het goed onder kooo een, langs de andere zijde den heer Jan Podevyn, langs achter Juffrouw weduwe De Naeyer voornoemd en langs voren de Straat. Derde koop. Een perceel Tuin, ge legen te Aalst, nabij de voormelde goe deren, plaatselijk genaamd Denderland, wijk G, nummer ncbis, van het plan kadastraal, groot aldaar 17 aren, 60 cen tiaren. palende aan den Ijzerenweg en aan den Scheeptrekweg van den Dender. De kooper zal van de voorschreven goederen onmiddelijk het gebruik beko men. N. B. De koopprijzen moeten ge reed gekweten worden. Nadere inlichtingen en inzage der stuk ken zijn bij genoemden Notaris EEMAN te bekomen. Om uit onverdeeldheid te scheiden OPENBARE VERKOOPING van en van eene behuisde te Aalst-Mijlbeke, Papenrodedries. De Notaris EEMAN te Erpe en zyu ambt genoot Meester DE WINDT Notaris te Aalst, zullen met gewin van palmslag en go- agen, in het openbaar verkoopen, de navol gende goederen, to weten Ekrstk Koop. Negen Werkmanswonin gen waaronder eene Tweewoonsten een deel Land, gestaan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, Papenrodedries, gekadastreerd wyk D, num mers 258a, 259d, 259e, 259f, 259g, 263o, 263b, 263i, 263k, en 265d, te samen groot 27 aren 50 centiaren, palende ten ooste de I Kinderen Joannes Pilate en het volgend goed ten znide M. Jan Podevyn, ten woste voor- I noemde Kinderen Pilate en ten noorde Juf frouw Weduwe Van der Vorst en M. De Bare De Smet. Verhuurd by de week aan M. Evariste Van de Winckel en andere, te samen aan fr. 9.20 de week. Tweede Koop. Eene behuisde Hofstede mot Aanhoorigheden en Tuin, gestaan eu go- legen te Aalst-Mijlbeek, Papenrodedries, bekend bij kadaster wijk D, nummers 268b en 270a, te samen groot 25 aren 60centiaren, Dalende ten ooste Jnffrouw Weduwe Van do Meerssche en M. Karei De Vis, ten znide de 1 Straat, ten weste de Kinderen J. Pilate en voorgaande good en ten noorde M. De Bare- 1 De Smet. Bewoond en gebruikt door de medeeigenares Jnffrouw Weduwe Pilate-Claus tot Kermisavond 1906. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 Augusti 10(... Verblijf Donderdag 6 September Telkens om 3 uren van den avond ter j herberg Den Klokkenbol bij Juffrouw Esther Verlaeckt, te Aalst. Molendries. OPENBARE VERKOOPING van goede BOSSCHEN EN EEN PEECEEL MEERSCH TE UOORSEL. De Notaris EEMAN, te Erpa, zal namens wieu het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de nagemelde goederen, te weten Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Moorse], Stephanuskapel, bekend bij ka daster wyk E, nummer 61, groot aldaar 32 aren 90 centiaren, palende ten ooste MM Ca- miel Van den Meerssche. Gregoor Moens en andere, ten zuide de Kinderen Lodewijk Meert, ten weste Joanna Van der Meerssche en ten noorde de Herbergstraat. Gebruikt zonder termijn door Juffr. W* Lodewijk Uyttersprot, te Moorsel, aan 53 fr. s jaars. Tweede koop. Eene partij Boscb, te Moorsel, in bet Hol, gekadastreerd wijk A, nummer 3a, groot 9 aren 40 centiaren, pa lende ten ooste M. Camiel Cassiman, ten zmdo Juffr. W* Judocus Van Nuffel, ten weste M. Pieter Van Assche eu ten noorde M. Bene- dictns Callebaut en andere. Onverpacht. Boomprijs frs. 320. Derde koop. Een perceel Bosch, te Moorsel, Zeêzutza, wijk B, nummer 380, van hst plan kadastraal, groot 3 aren 60 centia ren, palende ten ooste Jan-Jozef Moens, ten zuide M. Everard-Camiel Moods, ten weste M. Frans Bonns en Zuster eu ton noorde M. Pieter-Jozef Van den Meerssche. Onver- pacht. Boomprys 111 fr. Vierde koop. Eene partij Bosch, te Moorsel, Zeêzutza, bekend bij kadaster wijk B, nummer 348, groot aldaar 9 aren, palende oost Madame Weduwe Lutens en kinderen, ten znide M. Pieter-Jozef Van den Meerssche, ton woste het goed onder koop 5 en ten noor de M. Arthur De Gols en andere. Onver- pacht. Boomprijs fr. 474. Vyfde koop. Een perceel Meerscb. gele gen te Moorsel, Zeêzutza, gekadastreerd wijk B, nummer 336c, groot 21 aren 40 centiaren, palende oost voorgaauden koop 4, zuid M. Gustnaf Liesens, west M. Karel-Lodewijk Uyttersprot en noord Juffr. Clemence De Meyer. Gebruikt zonder termijn door M. Gustaaf Liesens, te Moorsol, min fr. 34,75 's jaars. Op te leggen boomprys fr. 265. Zesde koop. Eene partij Land, te Moor sel, Sprnithoek, wijk B, nummer 164, groot aldaar 12 aren 10 centiaren, palende ten ooste MM. Karel-Lodewijk en Clemens Callebaut, ten zuide M. Leo De Uauwere en andere, ten weste M. AlfoDs Monsieur en ton noorde uJffr. Weduwe De Meyst. Onverpacbt. Zevonde koop, Een perceel Land, gele gen te Moorsel, Varent, bekend by kadaBter wijk B, nummer 305a, met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ton ooste M. Alfons Saeys, ten znide de Kinderen van M. Lodewijk Meert, ten weste M, Julius Crick en andere en ten noorde de Baan. Gebruikt zonder termyn door M. August Moortgat, te Moorsel, aan fr. 32 's jaars. Achtste koop. Een percoel Land, gele- oon te Moorsel, Steven, gekadastreerd wijk E, nummer 210, groot aldaar 17 aren 10 centiaren, palendo ten ooste en ten znide de Kin deren van M. Lodewijk Meert, ton weste M .rl'ieter-Jan De Ridder en andere en ten ■00 de M. Pieter-Jozef Moens. Gebruikt zonder termijn door M. Auguste Moortgat voornoemd, aan 32 fr. 's jaars. Negende koop. Een percoel Land, gele gen te Moorsel, Nuffel, wijk B, nummer 75 van het kadastraal plan, groot aldaar 26 aren 90 centiaren, palende ten ooste de Kinderen De Sraedt. ten zuide Juffrouw Duerinck, ten weste Juffr. Justine I>e 1 is n ander on ten noorde M. Jan-Alfons Moens. Gebruikt zonder termyn door de heeren Petrus Moort gat en Frederik Vermoesen, beide te Moor- el, aau fr. 38 's jaars. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 2! Augusti 1906, ter herberg van den boei' Prtkus Moortgat, te Moorsel, nabij de Steplmnuskapel. Verblijf, Dijnsdag 4 September 1906, ter herberg van de kinderen Bostkkls, te Moorsel, Ryger, telkensom 2 uren nanoen. Bij nitscheiding van bedrijf. OPEKBAB V E R iv OOPING alsraedede van 8 M E R S A L 1' IK te Aalst, Geeraerdsbergsche straat. I)e Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in gevolge <le net van den 20 Mti 1816 en uit kracht der toelating den 24 Augusti 1906, verleend door het College van Burgemeester en Schepenen dezer stad, ten verzoeke van don h ier Jkan I.ibbaut, in zijn woonhuis te Aalst, Geeraerdsbergsche straat,N° 154, open- baarlijk verkoopen, op gewone voorwaarden en tijd van betnling mits borgstelling, den VRIJDAG 7 SEPTEMBER 1906, om 9 uren voormiddag, do nieuwe Kommer- schappen, in den hioronderstaandeu staat beschreven. Verders na de verkooping van voormelde Komnr rechappen zal er overgegaan worden tot. de xerkooping ook op tijd van betaling mits borgstelling, van een schoon onlangs nieuw Boor racbion, SmederetangenWater bak, Smidsvuur, Plooibank en andere Bank en verder Smedersalem van den aanzoeker. Zitting van den 24 Augusti 1906, Aanwezig MM. Gheeraerdts, Burgemees ter, Meert-Schuermans, Baron de Bethune en De Hert, Schepenen en R lyntens, Secretaris. HET COLLEGE, Gezien de vraag gedaan door M. Jkan Likbaut, Smid, wononde Geeraerdsbergsche Steenweg, 154, ter stede, strekkende om de machtiging te bekomen zijne koopwaren openbaurlijk en in het klein to verkoopen uit oorzaak van uitscheiding van bedrijf. Gezien den inventaris der to verkoopen kommerschappen Gezien de wet van 20 Mei 1846 BESLUIT 1° Van tot de verkooping te doen overgaan door eenen openbaren ambtenaar daartoe de wettige hoedanigheden bezittende 2° Van de verkopping te beginnen op Vrij dag 7 September aanstaande, om 9 uren voor middag en desnoods deu volgenden dag voort te zetten zouder uitscheiding. 3° Van in du verkooping geene andero voorwerpen te brengen dan diegene deelma kende van den winkel en in den inventaris gebracht. Gedaau te Aalst, ten Stadbuize, dagteeke- ning al8 ten hoofde. De BurgemeesterVoorzitter, (get.) M.-Ii. GHEERAERDTS. De Secretaris, (get.) Osoar REYNTENS. Voor eensluidend afschrift Aalst, den 24 AugUBti 1906. De Burgemeester en Schepenen, F. DE HERT. De Secretaris, Oscar REYNTENS. Staat der te verkoopen koopwaren Een Stoof, 20 Stoofpotten, 35 Roostere, 2 Koolbakken, 5 Petrollampen, 235 groote Sloten, 10 dozijn kleine Sloten 3 Engelsche Sloten, 50 Deurklinken, 4 Timbers. 3 pakken Vijzen, 5 pokken Sleutels, 3 pakken Hand heven voor koffers, 7 Truweelen, 13 Koei- en Paardcnkettingen, 25 Wolvonijzers, 5 ijzeren Bouten, 25 Haken, 11 pakken Renetten, 10 Rieken, 3 Braken, 6 Engelsche Sleutels, 60 groote en kleine Vylen, 10 Smedershamers en Houthamers. 2 Zagen, 4 Doozen, 25 kilos Koper-en IJzerdraad. OPENBARE VERKOOPING van le Aalst, Korte Zoulslraai. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zul met gewin vau palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen. STAD AALST. Eersto Koop. Een schoon en grimt han delshuis gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Korte Zoutstraat, geteekend n° 28, gekadastreerd wyk A, nummer 1843, met eene grootte van 1 aar 70 centiaren palende van do eeno zijde aan den heer Doctor La- corapto, van de andere zijde aan het volgen- do huis, en van achter aan den Kindertuin. Bewoond door de heer Edmond Meert en zuster. Voorschreven huis hebbende schuono win kelplaats, groot magazijn, koer en verdere gebouwon en is door zijne goedo ligging aller best geschikt voor het uitoefenen v«u alle bedrijven. Tweede Koop. Een handelshuis gestaan en gelegen nevens voorgaande ten voorhoofde in do Korte Zontsjraat, gotoekend n° 26, en gekadastreerd wijk A, nemmer 1842a met eene grootte van GO centiaren, palende van du eene zijde aan voorgaande huis en van de andere en van achter aan den kindertuin. Bewoond door don heer Louis Van Brante- gliem. Voorschrevens huizen mogen bezichtigd worden, alle Maandagen van 9 tot 11 uren voormiddag. ZITDAGEN Instel Vrydag 14 Q Verblijf Vrijdag 28 j S-plcmbw 1006. Ten 4 uren namiddag ter herberg Het Hof van Weeuen by de heer Adolphna De Gendt, te Aalst, Boterstraat. OPENBARE VERKOOPING van eenu schoone tc Aalst-Schaarbeke, Lindestraat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegein, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag on gelagen, in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. Eene schoone wel bebouwde Hofstede beplan met Kruithoornen en verdere a-inhoorighe- deD, gestaan en gelegen te Aalst-Schaarbeke, op de Kleine Krokhagu, aan de Lindestraat, bekend bij kadaster sectie C, n" 500n, 5ü0it, 501b en 499c, te samen groot 37 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste de Kassei, ten zui de de erven Ualeydt en Jufvrouw C iluta Haloydt en ten noorde den Los en daarover Mynheer do Kerokhove do Donterghcin. Boomprijs fr. 200. Bewoonden gebruikt door M. Philemon De Smedt. ZITDAGEN Instel Donderdag 16 ,nAi: Verblijf Donderdag 30 1906- telkens om 4 uren namiddag, ter herberg ge naamd In het Pompierskorps, n gehouden door den hoer Pu reus Scuockakrt-Dr Clip- pki.k, to Aalst-Schaarbeke, aan do Linde straat. OPENBARE VERKOOPING van twee perceelen TK IM P E De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem* zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hot openhaar ver koopen Eerste koop. Een perceel I>and, gelegen te Impe, wijk Molenhoek, bekend bij kadaster Sfcciie B, nummer 150a, aldaar groot 10 aren 30 centiarun. palende t» «oste Jufvrouw Muiie Scbuckucrt, tou zuide den heer Petrus Lawaert Wellekens, ten weste Jufvrouw Ma rio Schockaert, voornoemd en ten noorde den wog naar Eroudegem. Gebruikt door den heer Leo Cannuot. Tweede en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen als voren, bekend by kadas ter sectie B, nummer 472, groot 47 aren 10 centiaren, pilundu ten ooste de heeren Alfons Annorel en Petrus Pauwels-Annorel, ten rui de den h6er Camiel Van den Berghe, ten weste Jufvrouw Mario Roman en ten noorde den hoer Camiel Matthys-Boterborgh. Bosmprijs frs. dertig. Gebruikt door den heer Desiró Van Leaven. ZITDAGEN Instel Donderdag 23 Aujuati 1Q(V. Verblijf Donderdag 6 September telkens om 4 uren van den namiddag, ter herberg genaamd "In den Velo Club, n ge houden door deu heer Rkmy Ja.v8se.ns, te Impe. naby het Dorp. OPENBARE VERKOOPING van en een perceel IIO P LOCHTIN G gelegen te Erembodegem, Welle (Patnel, Iddergem en (Rooborst De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen GEMEENTE EREMBODEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Kienbroeck. bekend bij kadaster sectio A, nr218, groot 18 oren 50 centiaren, palende ten oosto koop 2 en de hoer Alfons Callebaut, ten zuide Juffrouw Wed* Berckmans-Couck, ten weete do kindereu Caudron te Moorsel, den heer Felix Goovaerta, Juffrouw Wed* De Coninck en andere en ton noorde den heer August Lievons. In gebruik bij deu heer Th. De Pelsmaecker te Erembodegem. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nr 2182, groot 16 aren, palende ten ooste het Armburoel van Erembodegem, ten zuide voormeld Armbureel en den heer Alfons Cal lebaut, ten weste koop 1 en ten noorde den hoor August Lievons. In gebruik by voor noemden heer De Pelsmaecker. I Jerde koop. Een perceel Land on deel- ken Bosch, gelegen wijk dc Luyt, bekend bij kadaster sectie A, n" 2070, 2071, 2072 en 2073, met oene grootte van 21 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste het Bareel v»n Wel dadigheid van Erembodegem, ten zuide den heer Pieter De Bolle-Nelis, ton weste den heer Aimé Van de Meerssche-Van Hoefs en ten noorde den beer Vulery De Vylder, te Aalst. In gebruik bij den heer Petrus Ver- leysen-De Bisschop, te Erembodegem. GEMEENTE WELLE. Vierde koop. Een perceelken Land, go- legen wyk Caerdevoldeken of Laerdevelae- ken, bekend bij kadaster sectie A, ii"333a en 333b, groot 6 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Eraerie-Jan Langelet, ten zui de den heer Jozef De Vnlder-De Bolle, ten weste don heer Jean-B" lleyman en ton noor de de kinderen Van Audenhove. lu gebruik bij Juffr. Wed* Beeckm&n eu Van der Donck. Vijfdo koop. Een perceel Hof, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, nr 331l, groot laar 50 centiaren, palende ten ooste do kinderen Van Audenhove, ten znide den heer Jozef De-Vulder-De Bolle, ten weste den heer Jan-B" Ueyraan en ten noorde de heeren gebroeders De Wachtelaer. In gebruik bij Juffrouwen Beeckmau en Van dor Donck, voornoemd. GEMEENTE PAMEL. Zesde koop. Een perceel hoplochting gelegen wijk Bousdaelboscb, bekend bij ka daster sectie B, n. 320, met eene grootte van 40 aren 10 centiaren palende ten ooste de straat (Liedekerko-Cothem) ton zuide de kinderen Evenepoel, ten weste den heer Antoon De Mesmaecker, en ten noorde don heer Frans Ghyssels. In gobruik by den heer Jean De Suegher te Liedekerkc. GEMEENTE IDDERGEM. Zevende koop. Een percoel land gele gen wijk Specht bekend bij kadaster eenige seetie deel van n. 907b, groot volgens me ting 40 aren 50 centiaren palende ten ooste den heer Eduai d Van Varenbergh te Erem bodegem, ton zuide koop 6, ten weste de heeren Jan-Baptist Michiels en Sonck en ten noorde de beek. In gebruik bij den heer Felix Baeyens to Iddergem. Achtste koop. Een perceel land, gelegen alsvoien bekend by kadaster eenige sectie dtol vau n. 907ii, groot volgens «noting 22 aren 50 centiaren, palende ten oosto don heer Ednard an Varenbergh, ten zuide den heer baron de Pelichy-de Menlenaere, ten weste de hoeren Sonck en De Leemans en ten noorde voorgaauden koop.—In gehruik bij den hoer Felix Baeynns, voornoemd. GEMEENTE ROOBORST. Negende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op het Bekeveld, bekend bij kadaster sectie A, deel van n'320, groot 16 aren 35 centiaren, palende ten ooste den heer Frans liuyssa, ten zuide den heer Jozeph Van der Hauwert, ten weste 1'ame Wed* Meule- man-De Smet en ten noorde de Uerpelstraat. In gebruik by den heer Frans Temmerman' te Rooborat. ZITDAGEN Instel Zaterdag 1 September Verblijf n 15 j 1906. Telkens om 3 nren van den namiddag, ter herberg genaamd Au bon Coin, gehouden door Juffrouw Huylebroeck, te Aalst, Statie- plein.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3