TURNKRING AELST. MT" Wordt gevraagd A 1 lrxr»h«^ tiHp t» i aiiws Holland. Duitschland. Engeland. DE DENDERBODE, Hois Joseph LOCUS, /EEVÏSCHlÏANDËi H. Arys-De Paepe. ROOPWA re: HOSPI Cl EGOEDE REI SINT-JORISKRING. (Oud leerlin gen der Broeders). Programma der PRACHTIGE VERTOONING van 19 November, om 5 uren. 1. Brancomir, beroemd treurspel in 4 bedrijven, 2. Hij is zenuwachtig kluchtspel in eén bedrijf. 3. Symphonie onder leiding van den heer Gustaaf Pape. Prijzen der Plaatsen Voorbehoudene genummerde fr. 2,5o Eerste Rang fr. 2 Tweede Rang fr. 1 Derde Rang fr. o,5o. Kaarten te verkrijgen bij de heeren Karel Corael, Keizerlijke Plaats 22 In het Hof van Weenen, bij Adolf De Gendt, Boterstraat, alsook bij de leden. MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande MEUBILEERING Karei. VAN DE PUTTE, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, (nevens 't Bureel van De Denderbode.) Matige prijzen.Spoedige bediening 1 STEUN GEEFT MOED. Wij vernemen dat onze wak kere Turners hun Jaarlijksch Winterfeest zullen geven op Zondag 23 December aanst., S ten lokale van den Catholieken Werkmanskring. Van dit feest, dat belooft puik te zijn, zullen wij later het programma mede- deelen. Wij kunnen echter reeds melden, dat de tooneel-afdeeling het schoon blijspel van Van Peene TAMBOER JANS- SENS, zal opvoeren. 1 Creemboter. Markt van Woensdag 7 Novem. 1906. 70 kilogrammen ter markt. Prijs fr. 3,3o tot 0,00 per kil. ten bureele van De Denderbode. Een halve compagnon voor de Letter- zetterij een leerjongen voor de Steen drukkerij. Zie Notarieële annoncen op de vierde bladzijde. Aalst. Zondag 11., om 7 uren 's morgens, is er een begin van brand ontstaan in de sacrisiij onzer Sint Jozefs- kerk, dat bijna dadelijk is kunnen uit gedoofd worden. Oorzaak onbekend en schade gering. 1>© algemeene snijles- Mten die eertijds in de Kostschool der Dames van Maria gegeven werden aan Juffers welke geene leerlingen waren van gezegde Kostschool, zullen voortaan ge geven worden, Vrijheidstraat, 3g, te Aalst, den Dijnsdag van iedere week tegen 12 fr. de 3 maanden. Afzonderlijke lessen op aanvraag tegen fr. i,5o. Gabrielle Teurrekens, gediplomeerde snijster Moord te Wetteren. Wij heb ben de verledene week gemeld in welke omstandigheden zekere Smet vermoord werd tijdens eenen twist over een kren tenbrood. Het onderzoek in deze zaak in verre van gemakkelijk, ofschoon de moorde naar gekend is. De veldwachter Cryns, ging naar het huis van den moordenaar Huylebroeck, op bevel van het parket van Dender- monde. om de twee gaffels, waarmede Huylebroeck en zijn zoon na de misdaad ter plaats waren gezien geweest, aan te slaan. Vrouw Huylebroeck kwam eensklaps voor den veldwachter gesprongen, zeg gende 0 Gij gaat hier niets medenemen, en indien gij nog durft terugkeeren schiet ik u omver.» De zoon Frans, 18 jaar oud, kwam alsdan buiten gesprongen, nam de gaffels en sloeg ze een voor een in het bijwezen van den veldwachter aan 't stukken. Later is de commissaris, vergezeld van drie policiagenten, ter plaats gegaan, om de gebroken gaffels aan te slaan, doch zij hebben slechts een deel van den steel gevonden in een bosch. Moeder en zoon waren toen afwezig. Het parket heeft te Londerzeel on derzoek gedaan naar den dood van een tienjarig meisje, een onwettig geboren kind dat, naar beweerd wordt, door ver stikking zou gestorven zijn. Er was naar den onderzoeksrechter Havaux, te Brussel, die met de zaak der Zwaluwstraat gelast was, eenen brief ge zonden, meldend dat een beenhouwers- gast te Namen in eene herberg had be weerd dat hij het was, die de beenen afsneed van Jeanneken Van Calck, het slachtoffer der misdaad. Sinds dat hij dit verhaal had gedaan, was hij naar Brussel vertrokken. Hij werd nu opgezocht, ge vonden en ondervraagd. Zijn antwoord was dat hij dit gezegd had, toen hij te veel gedronken had. Een advocaat van Brussel was ver leden Zaterdag onaangenaam verrast toen hu, te Watermaal zyne villa gaande be zoeken, bevond dat dezi van den kelder tot den zolder leeggeruimd was. Niet alleen stukken van w-erde, maar de zwaarste meubelen gelijk de kleinste nietigheden waren verdv enen. De gebu- ren verklaarden dat een verhuiswagen en eenige werklieden drie dagen lang bezig waren geweest cm alles op te ruimen, zoodat iedereen dacht dat hij zijne villa aan anderen had verhuurd. Te Schaarbeek ging het peerd van eenen brouwerswagen op hol. Een knaap van 11 jaar greep de teugels en wilde het dier tot staan brengen, doch hij werd meegesleept, tot iet peerd met zijn gerij in eene uitgegraven diepte viel, waar het moedige jongske deerlijk gehavend werd uilgehaald. Wellicht zal het zijne moe dige daad met den dood bekoopen. Men heeft het dramatisch einde ge meld van eene oude vrouw, die, door in haren slaap de keerspan om te stooten, hare bedgordijnen vlam deed vatten en zoo eenen brand veroorzaakte, in welke zij door verstikking het leven verloor. Die oud vrouw was niemand anders dan eene vroeger beroemde zangeres, die aar. alle hoven van Europa ontvangen werd. Mevr. Médori. Zij was geboren te Sclessin (Fransch Noorden) in 1822, deed hare studies te Napels en maakte vervolgens deel van een Italiaansch Operagezelschap. Te Rcmc werd zij de vrouw van een rijken koopman en was gedurende lange jaren de hevclingszangerts der hoven van Weenen, St.-Petcrsburg en Madrid er waren overigens weinig paleizen waar zij niet geroepen werd. In i852 maakte zij deel van een Ita- liaansche operatroep, met welke M. Cou- lon veitooningen gaf te Brussel. Weduwe geworden trouwde zij met M. Navir, wiens neef nu de eigenaar is van het huis dat zij te Laken bewoonde, en waar zij zoo ongelukkig de dood vond. Eene straat van Laken heeft haren naam aan Mevr. Médori te danken. Bedriegerij op groote schaal te Gent. De bladen waarschuwden reeds de menschen betrekkelijk de kolenleur- ders die met bedeesd gezicht, hunne koopwaar komen aanbiedtn, onder voor wendsel dat hun wagen ergens gebroken ligt, en schoon bidden en smeeken toch eenige zakken kolen te nemen, opdat zij alles niet meer zouden moeten doen naar huis voeren. Die waarschuwing heeft de menschen de oogen geopend, doch nu komt ons eene andere bedriegerij ter oore welke de voorgaande ver overtreft. De rondleurders en zelfs velen derge nen die zich uitgeven als kolen-nego- cianten doen jjelf hunne^bestellin^en^in Ofwel bevatten hunne zakken, een stuk lood van 5 kilo, ofwel doen zij de zakken afwegen op 45 kilo. Zij zetten dan met opzet een baskuul op hunnen wagen om het vertrouwen te winnen en zoo gaat de bedriegerij haren hang. Doch dat is nog het ergste nietEen burger bestelt b. v 2000 kilos kolen aan een dier zoogezegde kolenmarchands In plaats van 2000, leveren zij er slechts 1750 of nog min. Wordt hun ge vraagd de zakken te tellen, dan halm zij een kwijtschrift voor 1750 kilos uit den zak en zeggen met het geloofwaardigste gezicht der wereld, dat er geen 2000 kilos meer voorhanden waren, of dat het schip of de wagon leeg waren. Zoo winnen zij het vertrouwen. Eene volgende maal of, indien men niet vraagt de zakken te tellen, bieden zij een kwijtschrift voor 2000 kilos aan tn de toer is gespeeld. Wat mei r is die mannen leveren na tuurlijk de kolen aan goedkooperen prijs dan de eerlijke marebands en doen hun op die manier eene groote en oneerlijke concurrentie aan. Zou de policie, die zoo dikwijls de melkboeren vastknipt omdat zij een beetje water te veel gebruiken, die bedriegers niet eens van tijd tot tijd knnnen kort vleugelen De genaamde Victor Busschaert, 23 jaren oud, kleermaker, wonende in den Audenaardschenweg te Kortrijk, ksvam maandag avond, rond 11 ure,iangs de Oostlaan. Hij ontmoette twee kerels die, zonder een woord te spreken, hem zijn regenscherm afnamen en in de Leie wierpen. Vervolgens namen zij Busschaert op en wierpen hem op zijne beurt over de brugleuniug in de rivier. De jonge ling, die niet kan zwemmen, kon zich rondkeeren en den kant bereiken. Hij spoedde zich naar eene naburige herberg waar hij zijne natte kleederen liet droo- gen. Busschaert kent zijne aanvallers niet. De policie heeft den zelfden nacht nog een onderzoek geopend. Grafschennis. Over eenigen tijd meldde men uit Ruppelmonde dat schur ken eene zoo walgelijke als strafbare ont- eering hadden gepleegd aan het graf van de geachte familie Roelants. Spijts de ieverigste opsporingen van het gerecht, Vermocht dit toch riet den dader van genoemde deugnietenstreek te ontdekken, en inderdaad begon men alle hoop op welgelukken te verliezen. Maar de kraaien zullen liet uitbren gen, er is plotseling weer nieuws verno men over die zaak: het parket is Zaterdag naarRupelmonde eenige personen komen ondervragen, wat voor gevolg had dat er een persoon, bijgenaamd «de Biezeman,» is aangehouden, en onder verdenking van den pleger der grafschennis te zijn, on- j middellijk naar Dendermonde is gevoerd. Dit is niet alles. We meldden sinds eenigen tijd opvolgenlijk het plegen van verscheidene diefstallen. Zoo, onder ander, de laatste maal, het stelen van twee velos bij den heer burgemeester Roelens. Elkeen was en is hier overtuigd van het bestaan eener welingerichte dievenbende. Toch kon de policie nog de hand op dezen niet leggen. Maar nu schijnt het dat, sinds Zater dag, het parket ook meer van die zaak weet en wij ons aan meer aanhoudingen mogen verwachten, 't Is te hopen In de volkswijk der Burgemecs- terstraat te Leuven rolde een brouwers- wagen naar de Thienschestraat, toen de 8jatige knaap Gustaaf D... werd omge worpen, vertrappeld onder de hoeven der paarden en daarna onder de wielen ver pletterd. Kort nadien bezweek het kind. Terzelfder tijd kwam liet 5jarig kindje eener huisvrouw der Molenstraat buiten- geloopen. Een ledig vat rolde van eenen aanrijdenden wagen en verpletterde den schedel van het kind. Kinderen verbrand. Te Roese- lare viel een kind in eene marmiet met kokend water Te Rillaer bij Aarschot viel een kind spelende tegen de stoof. Het greep zich vast aan den hengel van de marmiet en trok die om. Men raadt de gevolgen Te Luik speelde een kind in de nabij heid van een gasvuur, zijne kleeren vat ten vlam en in een oogwenk was het eene levende fakkel. Alle drie de kinderen zijn aan de beko men wonden gestorven. Zaterdag avond tusschen 6 1/2 en 7 ure, bemerkten personen dat er eene groote klaarte in de kerk te Bassevelde heerschte, alhoewel deze reeds gesloten was. Vreezende dat er brand uitgebroken was, liepen zij seffens de sleutels der kerk halen en drongen binnen. Nauwelijks was de deur open of een verstikkende rook kwam de mannen tegen. Zij drongen echter verder en stelden vast dat het vuur ontstaan was aan het hoogaltaar. Met groote moeite en geholpen door de pompiers, gelukte men er spoedig in het vuur te bemeesteren. De aangerichte schade zal echter aan zienlijk zijn. Drie baarkleederen, ver- schillige kerkgewaden, alsmede andere voorwerpen werden vernield of erg be schadigd. Ook eene schilderij, op het hoog altaar geplaatst, werd door de vlammen aange tast, die erge schade berokkenden. Verders hebben de verscheidene prach tige beelden en andere versieringen erg geleden door den rook. De oorzaak is onbekend. Ware het vuur zoo spoedig niet opgemerkt, wel licht ware gansch het kerkgebouw de Uit het onderzoek is gebleken dat het drama, in 't welk eene vrouw van Thildonck haren man met den stoofhaak doodelijke slagen toebracht, het gevolg was van eenen twist, door den man zelf uitgelokt. Van Huytem was dronken thuis geko men en wilde de vrouw treffen met een kapmes. Niets is natuurlijker dan dat zij zich verdedigde met het eerste wat zij onder de band kreeg. Zoo sloeg zij hem met den stoofhaak op het hoofd. Ondanks dit ging de man voort met van herberg tot herberg te loopen. Hij stierf eerst na den derden dag. Het parket heeft de vrouw in vrijheid doen stellen. TE VERVIERS. Het lok-out opgeheven zijnde, hebben de Antwerp- sche diamantbewerkers, die kinderen der werkeloozen geherbergd hadden, deze teruggezonden, of liever terug gebracht. Want niet minder dan 800 Antwerpe naars waren mee naar Verviers gereisd. Dit gaf daar natuurlijk aanleiding tot eene betooging met roode vlaggen, ban derollen met opschriften en Marseillaise- gezang. Daar het Maison du Peuple gesloten is wegens failliet had de onvermijdelijke meeting plaats in de Manége, waarin de Verviersche leiders de Antwerpenaars bedankten. Namens de Antwerpenaars spraken Groesser en Delannoy. De werkherneming in en rond Ver viers was Maandag zoo goed als alge meen in de weverijen en spinnerijen. Ongelukkiglijk is dit in de kammeiijen het geval niet. Daar ontbreken nog 3ooo De patroon-spinners dreigen met een nieuw lock-out, als de herneming niet spoedig algemeen is. Maandag avond nog werd door de patroons eene vergadering gehouden, waarin besloten werd, een schrijven tot de werkerssyndikaten te richten om hen de gesloten overeenkomst te herinneren en een nieuw lock-out te vermijden. Te Pepinster wilde een fabrikant den toegang weigeren aan twee werklieden. Al de anderen weigerden nu aan den arbeid te gaan. 't Is hier weer de kwestie, wie er baas is in de fabriekende patroon of de werkman Men ziet waartoe het socialism leidt. In de bureelen eener mijn te Flenu, werd een kassier aangevallen door ver scheidene mijnwerkers, die hem eene som aan werkloon wilden doen betalen waarop zij geen recht hadden. Er ontstond een verwoed gevecht, in welk een porion, die den bediende wilde verdedigen, den sche- J del stuk geslagen en, doodelijk gekwetBt, weggedragen werd. De kassier wierp, om aan het gevecht een einde te stellen, het gevraagde geld de werklieden toe. Deze vluchtten er meê weg. Het gerecht doet een onderzoek. Een landbouwer van iscom, die gedurende den nacht op jacht was op de gronden van M. de Timary, werd door een der jachtwachters dood geschoten. De broers van den gedoodde zijn voor nemens, tegen de wachters een proces in te spannen. Aanvaring. Door eene verkeerde manceuver kwam de stoomboot Elve in de haven van Rotterdam terecht tus schen twee stoombooten, Batavier III en IV met het gevolg dat de Elve veel schade aan den kaaimuur toebracht en door het zware anker van de Bata vier IV een groot gat boven de water ijn kreeg. Door de drukking sprongen de staal- trossen van de twee Batavier's die gingen drijven. Men had ze evenwel spoedig onder bedwang, maar de stoom boot «Victor van Luik, die naast de a Batavier» lag, werd meegesleurd, tegen de pijlers der Maasbrug geslagen, zoodat zij lek sprong en zonk. De opvarenden konden in het bootje springen, maar tijd om de koord, waarmee het aan de stoom boot vast was, te kappen, was er niet. Gelukkig brak ic koord van zelf, want anders ware het bootje mee in de diepte gezonken. Een waterpont, Fraternité van Luik, die insgelijks nevens de 0 B vier» lag, was ook lek geslagen en ver keerde in zinkenden toestand, maar eene stoompomp kon het schip boven water houden. Er zijn geen ongelukken, maar de schade is groot. Ernstig tramongeluk. Te Am sterdam heeft Zondag nacht op de Wete ringschans een ernstig tramongeluk plaats gehad. Op de kruising vóór de Vijzel gracht is een wagen van de lijn vier, in volle vaart op een bijwagen van de lijn 10 gereden. Deze bijwagen zat vol men schen die van den cirk Carré en van de Italiaansche opera terug kwamen. Het was dan rond 12 ure 's nachts. Eene 24 jarige onderwijzeres, die op het voorbalcon van den achtersten wagen stond met haar vader, werd gedood de vader werd slechts licht gekwetst. De dochter echter geraakte tusschen de stuk ken var. het balkon beklemd en het duur de wel tien minuten eer men het ongeluk kige meisje kon bevrijden. Zij werd dan onmiddelijk raar 't Binnengasthuis ge voerd maar bleek bij aankomst aldaar reeds overleden. Hare moeder die binnen in den wagen zat, kwam met den schrik vrij, maar vijf andere reizigers werden in eene apotheek op de Vijzelgracht ver zorgd. Hoe groot het aantal gewonden is valt nog niet met zekerheid te zeggen, daar er vele aanstonds naar huis zijn ge- Als oorzaak van het ongeluk geeft de wattman op gladheid der rails. De man die reeds vele jaren in dienst is, werd voorloopig geschorst. De baan is zoo spoedig mogelijk opgeruimd, zoodat de dienst den volgenden morgen kon voort gezet worden. Vreeselijk tooneel. In den cirk van Schumann te Berlijn, is Maandag avond een vreeselijk tooneel te aanschou wen geweest. De dierentemmer Peters was de kooi binnengegaan, om met veer tien leeuwen en tijgers zijne kunsten te vertoonen. Op een oogenblik kwamen al die dieren op hem aangevlogen. Het publiek werd door paniek bevangen en liep schreeuwende naar de uitgangen. Mev. Peters en verscheidene bedien den gingen aanstonds de kooi met gloei ende ijzers binnen en konden de woe dende dieren na een wanhopig gevecht verdrijven. Peters was erg gehavend en verloor veel bloed. Toen hij uit de kooi was, viel hij flauw. Mev. Peters beeft, toen zij haren man ter hulp kwam, ook een paar leelijke knauwen opgeloopen. Wanneer zal men toch dergelijke wilde schouwspelen eens verbieden Volgens een later bericht schijnt het leven van Peters niet in gevaar. Volledige collectie VAN Haaien in het Kanaal. Sedert eenige weken, zoo meldt men uit Dover, bemerken onze visschers haaien in het Kanaal, die veel visch verslinden; De bemanning eener visscherssloop van Dover was voor eenige dagen getuige van een groot gevecht tusschen deze visschen. Verleden Vrijdag heeft eene Fransche sloep er eenen gevangen, die in hare netten verstrikt was geraakt. De Fransche overheden zijn voornemens eene belang- rkke premie te betalen voor eiken gedoo- den haai. - De tunnel onder het kanaal. Volgens Daily Telegraph d zal dit ont werp spoedig weer op het tapijt komen en is de openbare denkwijze er meer en meer gunstig aan. De admiraliteit maakt geen tegenwerpingen meer en do raad der nationale verdediging zal weldra het vraagpunt onderzoeken. Officieele Fran sche en Engelsche kringen bestudeeren reeds 't vraagstuk om de onderneming te verwezenlijken. Verscheidene afgevaar digden zijn besloten een gunstige stem ming in het Lagerhuis uit te brengen en de zienswijze der bevoegde ingenieurs is minder ongunstig dan Jvroeger. Denkelijk zal er nu spoedig een comiteit gevormd worden om den economischen kant der kwestie, dien der verdediging en eindelijk den practischen bouw te bestudeeren. te: koop. Zich te wenden tot MejufferDi Belie, te Sint-Nicolaas (Waas.) 8INT VIA iÏ'xfTnT" Lange Zoutstraat21, Aalst Ter gelegenheid van Sint Martenfeest Groote keus var. schoon nieuw Speelgoa en andere artikels, aan zeer gematigd prijzen Xe huren. Woonhuis te Aalst Vaartstraat, N° 11, met of zonder Maga zijn daar nevens. Zich te bevragen Molenstraat, n° 48. Leopoltlstraat, 14, Aalst Prijzen voor 8, 9 en 10 Novem. 190 XARBOX de kil. fr. 2,1 XAHHOXXIV8 'fa kilo 1,5. UEILBOX fr. i.S Oranje Zalm den 4/t kilo fr. 5,5 Vei-Hcli© Zalm den kil. fr. 4,0 Kabeljauw. fr. 0,5 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,o Xoii^en (koppel) fr. 1,00, 2,00, 3,c en 4,0 Steur Roodbaarden (rougets) i,5o tot a,i Pladijs 't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 1,5o 2,0 Nieuwe Landolium fr. 0,; Rog fr. 0,75, 2,5o tot 3,oo en 4,5 Makreelen 'tstuk 0,70 tot i,t Kreeften fr. 2,00, 4,00 en 6,i Garnalen in doos fr. i,i Garnalen versch fr. ot! Hollandsch Haring 0,1 Maatjes Beste nieuwen Haring fr. 2,1 Melkers Haring nieuwen 0,: Xnngen, groote, midden en klein soort. Bij Bankbreuk. OPENBARE VERKOOPING van nieuwe EN SPECERIJEN, TE AALST, Groote Markt, aan 4 nieuw Stadhuis. De Deurwaarder Jozef DE VOS, Aalst, zal ten aanzoeke van den heer rel Calewaert, Advocaat te Aalst, in:j hoedanigheid van Curator ter faling n sieur Petrus Brys-Vertonghen, geir zen handelaar te lirembodegem, daarb bemachtigd bij vonnis der Hands! Rechtbank van Aelst, in date 25 Octob 1906, te Aalst, ter Groote Markt, aanfc nieuw Stadhuis, op Zaterdag 10, Mn dag 12 November 1906 en desnoods volgenden dag, telkens om 8 uren voc mnidag, overgaan tot de openbare kooping van nieuwe Koopwaren enSp cerijen, bestaande voornamelijk in Nieuwe Koopwaren 87 coupons a derscheidene soorten Kleerstoffen, 5ico pons Elastique, 2 coupons Satin fm £ais, 4 coupons Cotonette, 14 coujw Spreigoed, 7 coupons Gordijnen, 17 sta ken wit- grauw en blauw Katoen, kleine coupons gekleurden Satijn, 4 stil ken Matrasgoed, 4 stukken Flanelle, 1 coupons Voedering, 54 Handdoeken, coupons Drapeaugoed, 10 Drapeaui, wit Tafellaken, 28 witte Kindervoorsck ten, i65 groote en kleine Voorschoten,! katoenen Hoofddoeken, 12 Kragen,» Kinderhemden en 90 groote en klé: Vrouwenhemden, 145 witte en gekletó Manshemden, 44 Vrouw- en Kinderbra ken, io3 zijden en andere Foulards l Lavaliêres, 3oo paar Mans- Vrouw-! Kinderkousen, 25 Mansslaaplijven, i laine Vareusen, i3 Onderbroeken, kleine en groote Lijfrokken, 32 Cacb Corsets, 17 Chemisetten, 23 Bavetteir,! flanelle Kinderdoeken, 34 Onderrokks 20 Fluwijnen,4 Kielen^ lainen Doeks 20 Bloezen, 62 paar groote en kies Handschoenen, 34 Zakdoeken, 1 bakn bobijnen Naaigarens, 26 rollen Lint,!) doozen Lint, 2 pakken Store-Franjen,; doos Passementerie, 2 pakken Rijgkoor den. 80 lainen Capelinnen,2 stukken Lijf waad, 8 kilos Brei wol (Saeyetle), J; Dwijlen, 20 Mansbroeken, 1 coupon Ni- teldoek. 25 Vaag- en andere Borstels,!) Borstelstokken, enz. enz. Specerijen 25 kilos gebranden Koê 4 kilos Vermicelle, 5 kilos Meelsuiker,! kilos Broodsuiker, 12 kilos Rijst, 1 ai Soda, 1/2 doos Dessert, 25 pakken If pioca, 20 kilos Dragées, 22 doozen SÉ- kerbollen, 20 pakken Chocolade, i5 pal' ken Phosphoorstekken, 1 doos Kruidnoo- ten, 10 pakken Bougies, 2 groote KoS/ doozen, groote en kleine papieren Z«1 ken, 25 ledige Zakken, 16 flessehen Li keuren, enz., enz. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en tegen dadelijk betaling. NB. De Ellegoederen zullen ver kocht worden in koopen 't elks gerief, OPENBARÉ^VÉRPACHTING DER VAINI AALST. De Besturende Commissie der Burgerlijk Godshuizon van Aalst, laat weten dat er Dijnsdag SO, Woensdag SI, Donderdag SS, Dij* dag 37 Woensdag SS en Donderdag 29 Nou* ber 1906, telkens te beginnen om 8 uren voop middag, ter estaminet Het Pavilloen, i t» woond door den heer Emiel Van ue MabA j te Aalst, Groote Markt, door het ambt vu Moester Victor DE GHEEST, Notaris t! Aalst, zal overgegaan worden tot de openbts verpachting van de Goederen aan ae voor noemde Godshuizen toebehoorende, vooreen*

De Denderbode | 1906 | | pagina 2