vsa:!»— Frankrijk. Merktprijzen. Eugeland. Hopmerkten. BOO MEN, HOSPICIEGOEDEREN JACHTRECHT MEUBELS, ZAAILANDEN vj^v?$ïïïj behuisde HOFSTEDE, Zaailanden Meerschen, ZAAILANDEN, ZMHETTBEXiS, HUISMEUBELEN Behuisde IIOSTEDE Openbare verkooping. Eene HOFSTEDE CAIVADABOOMEiV Konij nen k weekerij tellen en die in stapeltjes van gouden- en jjlveren munt te rangschikken. Een per soon, die dit van inde herbeig had na gezien, ging uit en kwam na eenige oogen- blikken met zwartgemaakt gezicht terug. Hij sloeg den man in het gelaat en hief eene bijl op om de vrouw te treffen doch deze sprong op en had kracht en moed genoeg om den dief buiten te werpen, terwijl zij hulp en moord riep. De moor denaar vluchtte nu in de richting van den spoorweg, waar hij zich onder eenen aanstoomenden trein legde en zich in stukken liet rijden. Kerk geplunderd. Dieven zijn in den nacht van dijnsdag tot woensdag in de kerk van Béchant gedrongen. Zij hebben de offerblokken en het ta bernakel opengebroken maar noch geld noch ciboriën gevonden. De H. Hostiën hebben zij op den groud geworpen. Ziende dat er geenen buit te maken was, hebben zij al de heiligenbeelden van de wanden, konsolen en autaars geno men, midden in de kerk gebracht en daarna in brand gestoken. Daar die beel den allen uit hout gesneden waren vatten zij spoedig vuur. Wanneer de beelden volop aan 'l bran den waren, hebben de heiligschendende dieven de kerk verlaten. De boedelbeschrijving. De boedelbeschrijving in Frankrijk duurt voort. Er blijven er nog t too te doen in 18 departementen. Men hoopt er morgen of overmorgen mee gedaan te krijgen, uitgenomen in de bergdorpen, welke thans zijn ingesneeuwd. Twee priesters zijn woensdag wegens verzet veroordeeld, die van Soligny tot eene maand gevangenis en 100 fr. boete, die van Cerigny tot drie dagen gevan genis. In een dorp by Brest zijn verscheidene soldaten gekwetst, alsook de commissaris. Te Montravers en in vier andere plaat sen werden de deuren ingestampt. Te Cerisay werd de abbé Maitre aangehou den. Te Ploudiry drongen de officieele ambtenaars de kerk binnen tijdens de mis. De inventaria had plaats onder alge- meene protestatie der bevolking. Te Gor- lenghem, bij Rijsel, wierp men met stee- nen van uit den toren. Eenige soldaten werden gekwetst. Zes personen zijn aan gehouden. Te Locmaria was de weerstand hevig. De deuren der kerk waren stevig gebar- rikadeerd. Een sa peur van het 4® huzaren werd met eene bijl aan het been gekwetst door een sapeur van de genie. Bij het vertrek werden de rijtuigen van den com missaris en den agent van den fiscus met steenen gebombardeerd. Tal van andere inventarissen werden opgemaakt, zonder meldenswaardig inci denten. Guy de Cassagnac vergelijkt in de 1 Autorité de boedelbeschrijving in de kerken bij die welke men bij bankroete winkeliers houdt vóór hunne zaak uitver kocht wordt. Het bankroet, vervolgt hij dan, is in Frankrijk volledig, zoowel in godsdiens tig, sociaal als economisch opzicht. De scheidingswet is duidelijk misgeloopen, en de regeering zal de overwinning niet meer behalen door het leger onder de wapenen te roepen. Clemenceau, de mis leider, likt Dunschlands voeten en zegt, dat hij geen oorlog wil, maar hij heeft alle troepen die hij krijgen kon laten aan rukken om vrouwen en kinderen te ver moorden. De soldaten zullen zich op de catholieken oefenen, om zich tot den oorlog te bereiden. De Solail voor spelt ook een bankroet. Men meld uit Meaux In afwezigheid van den eerwaarden heer Cliapelet, pastoor van Aunet-sur- Marne, die zich thans te Parijs bevindt, hebben zich stoutmoedige misdadigers in den nacht van maandag tot dijnsdag de kerk dezer streek, welke rechtover het huis van den veldwachter i& gelegen, ge heel geplunderd. Ook de kerk van Fresnes-sur-Marne heeft het bezoek ontvangen van plunde raars, die, na de offerblokken en de ta bernakels opengebroken te hebben, ver trokken zijn met de kelken en ciboriën en al de voorwerpen, dienende tol het uitoe fenen van de diensten. beeck, bfd met C. De Strooper, z. b. F. Haeleydt, bieraftr. met E. Van Nuf fel, z. b. OVERLIJDENS. E. Saey, vr. Schuermans, z. b. 62 j., Burcht, C. Kuyper, w® Sc tryvers! z. b. 80 j., St. Jansst. C. Schouppe,' z. b. 61 j., Boudewijnk. N. Van Vae- renbergh.. w® De Meyer, z. b. j.. Leo- poldstr. - P. Van de Perre, vr. Schel- lekens, z. b. 27 j., Drieschstr. M. De Loose, vr. Van der Eist, z. b. 59 j. Walstr. F Collin, z. b. 77 j., Oud! Denderm.st.w. C. Van Eygem, m. De Neef, lar.db. 70 j., Langestr. E. Kie kens, landb., 20 j., Brussels!.w. overl. te Erembodegem. T. Van Maldercn, vr. Meersman, z. b. 35 j., Denderm.st.w. M. Willems, vr. Franck, z. b. 3g j., Hoogevesten. 3 kinderen onder de 7 jaren. 00,00 00,00 oo,oo 00,00 00,00 5,5o 8,91 3,75 80.00 0,0c 00,00 Uit Glasgow wordt gemeld dat een vergaarbak alkooi van 70,000 gallons, die zich op de binnenplaats van eene groote stokerij bevond, gebersten is, waardoor de naburige straten met alkool over stroomd werden. De als een waterval wegstroomendealkool bracht demenschen en paarden, die zich nabij de binnen plaats bevonden, in groot gevaar, daar zij allen tegen den muur geslagen werden. Elf man zijn naar 't gasthuis gebracht met kwetsuren of gebroken ledematen. De alkool kookte op 't oogenblik van het ongeluk, zoodat de meeste slachtoffers ook verbrand zijn. Veertien personen werden gekwetst, waarvan een aan zijne wonden overleden is. De schade bedraagt 375,000 fr. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 16 Vrouwelijk idem 8 H U WKLIJKEN G. Triest, tw. met R. De Troyer, tw. T. Jansen, kleerm. met M. Meersman, strijkst. L. De Cock, brouwersg. met M. Gysbrecht, strikst. J. Van der Snickt, tw. met M. Walgraef, Van de Voorde, broodb. met J. Moens, dienstm. A. Schurmann, hawk, met V. Rogghé, modem. A. De Wit, tw. met J. De Moor, naaister. K. Bom- Zaterdag 24 Nov. 1906. Tarwe fr. 00,00 a Mastelnin 00,00 a Rogge 00,00 a Garst 00,00 a Haver per 100 kil. 00,00 a Aardappelen de 100 kil. 5,00 a Boter per 3 kil. 8,ro a Eiers de 25 3.5o a Viggenen,per koppel 70,00 a Vlas. de 3 kil. 0,00 a Ajuin de too kil.volgk.w, oo.oo a AALST, 24 Nov. 2 balen primé verkocht fr. A 72,50 2 gewone pluk fr. 61.00 i 00,00 Poperinge. fr. 62,00. Op de voornaamle Duitsche markt, NUREMBERG, stijgt de prijs der hop van week tot week. Immers de Duitsche brouwers, als praktische mannen, willen al de goede en bijzonderlijk de puike produkten voor hun eigen aankoopen en zien niet naar 5 of 10 fr. om. De hande laars, die naar België of Engeland hop uitvoeren, verschaffen zich enkel geringe waar, die door de Duitschers algemeen verwezen wordt deze soorten gelden maar 5o tot 90 frank. Voor de goede soor ten zijn de prijzen als volgt Marktwaar, ii5-I2o fr.; Berghop, 122-127 ft.Spalt, i5o-i65 fr. Hallertau (zonder lood), i32 fr. Hallertau (met lood), i37-i5o fr. Wurtemberg, 132-145 fr. Elzas, 125- i32 fr. Saaz, 190-200 fr. In Engeland integendeel blijft de han del altijd even slap dientengevolge is de hopmarkt in België en Amerika even flauw. Te Londen zijn er veel balen uit deze beide streken aangebracht, doch zij vinden geen koopers zelfs aan lage prij zen. Een Engelsch vakblad meent dat die toestand niet zal verbeteren voor half- Januari,vermits de brouwers maar alsdan zullen volstrekt nieuwe hop noodig heb ban. Men biedt daar de volgende prijzen: Kenter hop, i5o-t8o fr. Sussex, ii5- 13o fr. oude Engclsche hop, 75-125 fr.; Beiersche hop (1906), 85 - x 15 fr. Bel gische hop (igoöj. 82-115 fr. California, 90-105 fr. oude vreemde hop, 25-5a fr. Te Brussel was de markt, Woensdag laatst, iets of weinig beter men kwo- teerde Aalst, 70 fr. Poperinghe (stads- lood), 67,50 fr. GENT, 23 Nov. Tarwe, per 100 kilos, fr. ao,oo a a 1,00 Rogge 15,00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, a,7° a 3,00 Eiers per 26, 4,00 a 0,00 ANTWERPEN, 23 Nov. Ziehier de prijzen der granen op de markt in het Bolleken gehouden Tarwe per 100 kil. fr. i6,5o a JT-oo Rogge !4.5o a ^75 Wintergarst 17,25 a 00,00 Zomergerst 00,00 a 00,00 Haver 19,0° a ï9.5° Boonen 00,00 a 00,00 Bitterpeën 16,75 a 17,00 De ponden of halve kilogr. betaalde men volgens kwaliteit fr. i,5oa 1,80. De aardappels per zak 8,00 1 10,00 fr. De eieren betaalde men per a5 stuks fr. 3.CO a 3,50. VEEMARKTEN. Gent, 23 Nov. Getal te koop gestelde hoornbeesten 451 Bij uitscheiding wan hedrijf. Huis te huren en Specerijwinkel over te nemen, alsook Toog en Loketten, in de Brusselsche straat, N° 3o bewoond door de eigenaars de Gezusters Van Mal- deren, te Aalst. Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Vette koeien Stieren 34 Magere beesten 167 Varkens 344 Loopers 9 Viggens 547 Stieren 1" kw. o,85 2®kw. 0,76 3®kw. 0,66 Koeien 0,80 0,70 0,60 Vaarzen 0,90 0,82 0,73 Ossen 0,90 0,80 0,70 Varkens 1,20 1,10 0,00 Kalveren i,3o 1,00 0,00 CUREGHEM-ANDERL. 2a Nov. Veemarkt. Te koop gesteld 56« ossen, 229 stieren, 1079 koeien, totaal 1875 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,74 a 0,98, Stieren 0,68 a 0,88 Koeien en Veerzen 0,64 a 0,84. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 810. Prijs per kilogr: fr. 1,00 1,08 a i,i8. BRUSSEL 21 Nov. Kalverenm. Getal te koop gesteld 23g, per kilogr. op voet fr. 0,90 a i,i5. Huidenmarkt Ossen t,io a 1,20, stieren 0,95 a 1,06, Koeien en Veerzen 1 i5 a x,3o, Kalveren 1,80 a 1,90. AANZIENLIJKE VERKOOPING van Sparren Klopataken, ESSCHEN ELZEN SLAGHOUT. De Secretaris V--G. BLONDEEL, te Impe, zal door 't ambt van Deurwaarder VAN MUYLEM, te Aalst, op Maandag 10 December 1906, om 8 uren /oormid dag, openbaarlijk verkoopen te SmetledeLede en Impe. 56 koopen schoor,e Boscheiken, (dikte 1 m. tot 1 m. 76 c.); i5 koogen zware en gavige Beuken, (dikte 1 m. 40 c. tot 1 m. 86 c.j; 3 koopen zeer gavige Abeelen (dikte 1 m. 3o c. tot 1 m. 5o c.) 1 Esch, 1 Linde, t Erzelaar, (dikte 1 m. xo c.) en 45 koopen zeer zware Canadas, (dikte 1 m. 60 c. tot 2 m. 18 c.) 25 koopen zware Sparren Hopstaken, 12 koopen zwaar Esschen- en 42 koopen Elzen Slag hout. Te vergaderen te Smetlede, in den Eik- en Beukenbosch genaamd De Zandputten, wijk Briel, om 8 uren voormiddag. OPENBARE VERPACHTING DER VAI¥ AALST. De Besturende Commissie der Burgerlijke Godshuizen van Aalst, laat weten dat er op Donderdag JJ, Dijnsdag S7 Woensdag IS en Donderdag S 9 Not ember 1906, telkenB to begin nen om 8 uren voormiddag, ter estaminet Hkt Patillokn, b bewoond door den hesr Emibl Va* dk Maklb, te Aalst, Groote Markt, door het ambt van Mr Victor DE GHEEST, Notaris te Aalst, zal overgegaan worden tot de openbare verpachting van de Goederen aan ae voornoemde Godshuizen toebshooren- de, voor eenen termijn van 9 achtereenvol gende jaren, ingang te nemen met 1 Januari 1907. ORDE DER VERPACHTING. Dunsdao 27 Novkmssr, van lot 180 tot en met 238, goederen gelegen te Aalst-Mijlbeek. Wobnsdag 28 Novhmbkr, van lot 239 tot en met 298 de overblijvende goederen gelegen te Aalst-Mijlbeke. Donderdag 29 November, van lot 299 tot en met 354, goederen gelegen te Aalst-Sohaer- beke. Aalst, den 15 October 1906, De Secretarie, De Tooreitter, Fr. CRICK. Ad. CALEWAERT. Bezondere aanmerkingen. 1° De paohters die hunne achterstallige pachtsommen vóór de verhuring niet gekwe ten hebben, zullen noch alz pachters nooh ala borgen aanvaard worden. 2° De pachters zullen gehouden zijn ep den ■tond der toewijzing voor het pacbtrecht te betalen tot 25 ten honderd op hunne huur- zommen voor alle onkoeten. 3° Boekjes aanduidende den aard, de groot te en de ligging der goederen, zijn verkrijg baar ten Bureele van het Secretariaat der Hospiciën, te Aalst, Leopoldstraat en ten Kantoor» van bovengenoemden Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlijke Plaats. OPENBARE VERPACHTING, van het op de Hoapiciegoederen van Aalst. De Besturende Commissie der Burger lijke Godshuizen van Aalst, laat weten dat er op Donderdag 29 November 1906, om 4 uren namiddag, ter Estaminet Het Pavilloen, bewoond door den heer Emile Van de Mable, te Aalst, Groote Markt, door het ambt van Meester Victor DE GHEEST, Notaris te Aalst, zal over gegaan worden tot de openbare Ver pachting van het Jachtrecht op de goede ren der Hospiciën, voor eenen termijn van 9 achtereenvolgende jaren, ingang te nemen met 1 Januari 1907. Zie order der verpachting beschreven op bijzondere plakbrieven. VENDITIE VAN ie Aalst, Korte houtstraat Do Notaris DE GHEEST, to Aalst, zal op Maandag 26 Novrmbkr 1906, te boginnen om 8 uren voormiddag, ton huize van Juffrouw Maria Van Bozstae), te Aalat, Korte Zout- straat, N° 22, in het openbaar verkoopen de roerende voorwerpen ten voormelde huize te bevinden en bestaande voornamenlijk in Kassen, Tafels, Stoelen, Badstoelen, ijzeren Bed, Lavabos, Nachttafels, aarden-, ijzeren-, koperen en blekken Keukengerief, hangende Horlogie, l'et rol vuur, Larnpe Beige, Beelden en Prenten, Store en Gordijnen, lessenaar, Loketten, Bakken, Tonnen, Winkelflesscben, Balancen, Koffietrommel met Bak, Kuipen, Tobltena. Bierstelling, Brandhout en meer andere voorwerpen. N. B. De Meubels sullen in deu voor middag verkocht worden. Gewone oonditiën en tgd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van goede TE MIIRE. De Notaris DE GHEEST, te Aalat, zal met gewin van palmslag en gelagen, iu het openbaar verkoopen GEMEENTE MEIRE. Eerste koop. Een perceel Land, groot volgens meting 61 aren 51 centiaren, gelegen op het Broekveld. gekadastreerd wjjk C, nam men 492a en 493, met eene grootte van 63 ann, palende ten ooste aan den heer Jn- doous Renneboog en de Kioderen van den hoer Joannes Renneboog, de heeren Alfona Scheerliuck, Camille De Schryver en Carolna De Brueeker, ten znide aan den heer Gustaaf Van de Maele, ten weste aan de heoren Remi Van der Gncht en Frans Van der Sohueren en Juffrouw Stephanie De Schryver en ten noor- de aan den heer Charles Erneat Baeten. Boomprgs fr. 76. Verdeeld in 4 loten als volgt Eerste lot 15 aren 34 centiaren Land, ten westen over de Kg baan. Tweede lot15 aren 39 centiaren Land, ten zuiden. Derde lot 15 aren 39 oentiaren Land, te midden. Vierde Lot 15 aren 39 centiaren Land, ten noorden. Tweede koop. Een peroeel Land, groot volgens titel 35 aren, gelegen op den .rnis- kanter of Molen veld, gekadastreerd wgk B, nummers 423 en 424 met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Uraeve, ten snide aan de hee ren Angelns Van Laethem en Josephns De Nys, ten weste aan de heeren Angelns Van Laethem voornoemd en Desiré De Vuyst en ten noorde aan den Eerwaarden Heer De Sadeleer en de heeren Van Laethem, Sylve- rins De Pauw en De Hert. Verdeeld in snid- en noordhelft. ZITDAGEN: ten een nre namiddag, ter herberg van den heer Jan-Baptiitr Marssohalor-Bbrckmors, te Meire, Oostdorp. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te OTTERGEM, aan de Perrestraat. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, nameDS wieu het behoort, met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP Eene sohoone behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Ottergum, aan de Perrestraat, bekend hg kadaster eenige aectie nummers 744k en 745s, met eene grootte van 9 aren 50 centiaren, palende ten ooste Jnfvr. weduwe Rydant, ten znide den heer Constant De Coker, ten w este deu heer Frederik Hoffe- linck en de Straat en ten noorde den heer Augnat Elaut en Jnfvr. weduwe ltydant, voornoemd. Verdeeld in twee deelen. Eerste deel de Hofstede met de Hatimen- ten er op staande. Tweede deel Een peroeel Bouwgrond, daarnevens. ZITDAGEN '"""J 1 1906. Verblgf Dgnsdag 18 telkens om 3 nre van den namiddag ter her berg gehouden door den heer Jan-Baptiste Van Melokebeke, te Erondegem, wijk Ka pelhof. OPENBARE VERKOOPING van goede te Vlierzele, Vleckem en Sonnegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal nament wieo het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE VLIERZELE. Eerste koop. Eene partij Lsnd, gelegen op den Hoogkautcr, bekend bij kadaster sectie C, nummer 142, met eene grootte van ern hectaar, elf aren j3 centiaren, palende of gepaald hebbende oost M. Hendrik De Landtsheer, zuid M. Eugeen De Landtsheer en Jufvr. weduwe Da Landtshear-Van de Meertsche en de Straat, west de Straat en M. Hector De Craacker en ten noorde voornoemden heer De Craacker. Verdeeld in vier deelen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Grooiveld, bekend bi) kadaster sectie A. num mer i3o, met eene grootte van 49 aren, palende of gepaald hebbende ooet M. Karei Libbrecht-Van Cromphaut, zuid Jufvr. Maria-Catharina Blom, weat 't Bureel van Weldadigheid van Vlierzele en noord MM. Philemon Van den Bergh en Alfons Schollacrt. Derde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Uylenbroeck, bekend bij kadaster sectie A, num mer 207, met eene grootte van t5 aren 20 centia ren, palende of gepaald hebbende oost M. Domi- nicus Verstrmeten, zuid Julvr. Mathilde De Vos en de Straat, west zelfde Jufvr. De Vos en den Poot- weg en noord de erven van M. Karei De Wolf, den haer De Mil an den Pontwag. GEMEENTE VLECKEM. Vierde koop. Een perceel Land, galegen op 't Langeveld, gekadastreerd eenige sectie deel van nummer ioa, met eene grootte van 36 aren 24 centiaren, palende of gepaald hebbende ooat de kinderen Schockaert en koop 5, zuid de erven Van den Eechout en M. Emile Schockaert, noord voor noemden heer Emile Schockaert. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op 't Langeveld, aldaar gekadastreerd eenige sectie nummer 2ia, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende of gepaald hebbende oost Jutrr. Marie Schockaert eo M. Isidoor Van dan Stean, zuid MM. Karei Baeten, Isidoor Van den Steen en Jan De Mcyar, west koop 4 en MM Emile Seboc- ksert en Frans De Winter, noord MM. Frans De Winter eD Emile Schockaert. Zesde koop. Een perceel Land, op 't Lange veld, aldaar gekadastreerd eenige sectie nummer 18, met eene grootte van 16 aren 20 centiare», palende of gepaald hebbende oost MM. Hendrik De Landsheer, Benjamien De Clippele-Meuleman en kinderen, zuid M. De Clippele voornoemd en M. Isidoor Van den Steen, west M. Isidoor Van den Steen voornoemd en de erven van Jufvr. Elo- die en Marie De Vos, noord de erven De Voe voornoemd en M. Hendrik De Landtsheer. GEMEENTE SONNEGEM. Zevende koop. Een perceel Meersch en Land. gelegen wijk Kattenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummert 5 ib en 30a, met eene grootte van 53 aren 60 centiaren, palend* oi gepaald heb bende oost jufvrouw Leontine De Vuyst, de wed De Vuyet-Van Impe en de wed. en kinderen Hen drik Cosyn, zuid MM. Abel De Clippele, Alions Rubbens, Domimcus Verstraeten en Polydoor De Vos, wast M Polydoor De Vos en 't Godshuis van Gent, noord M. Polydoor De Voa, jufvr. Leontine De Vuyat, de weduwe De Vuyst-Van Impe en 't Godshuis van Gent. Verdeeld in twee deelen. I. In het perceel Meerzch gekadastreerd sectie B, nummer 3id, met eene grootte van 38 aren 20 centiaren. Boomprijs 1S0 frank. II. In het perceel Land, gekadastreerd sectie B, nummer 3ob, met eene grootte van 15 aren 40 cen tiaren. Achtite koop Een perceel Meersch, gslegeo wijk Kanenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 40B, met eene grootte van 25 aran 10 cen tiaren, palende of gepaald hebbende ooat 't Gods huisvan Gent, zuid julvr. weduwe en kinderen Petrus De Moerloose, west MM. Alions Rubbens en Polydoor De Vos, noord M Rubbens voor- aosmd en 't Godshuis van Gent. Boomprij* 3o franks. Negtnde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Kattenbosch, aldaaa gekadastreerd sectie B, nummer yic, met eene grootte van 6 aren 70 cen tiaren, palende oi gepaald hebbende ooat M. Be- noni De Landsheer, zuid de Gemeeote Vleckem, weet jufvr. Stephanie Bozstael en M. Beooni De Landsheer, noord M. De Landsheer voornoemd, Boomprijs 5o franks. ZITDAGEN instel, Maandag 26 November Verblijf, Zaterdag 8 December 9°° telken* om 2 uren namiddag, ter herberg gehouden door M. Francois De Landsheer, te vlierzele, Oordegemsche straat. Voor alle inlichtingen, begeve men zich ter studie van bovengenoemden Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, alwatr er ook ten allen tijde, groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, mits behoorlijk Studie van der. Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van TE LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenen goeden en welgelegen blok Zaai land, op het Hofveld of Vrijdagmarkt, groot 2 hectaren, 29 aren 69 centiaren, ge kadastreerd wijk A, nr 525. Gebruikers Felix Baeyens, Karei Van Limbergen en Joannes Coppens. Verdeeld in zes koopen, volgens me ting en grondplan op bezondere plakbrie ven, ZITDAGEN Instel Vrijdag 23 November Verblijf Vrijdag 7 December y telkens ten 2 uren namiddag, ter herberg De Boerenbond, n bij den heer H. Eeckelabrt, te Lede, Boschstraat. VENDITIE VAN te Aalut. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Vrijdag 3o November 1906, te be ginnen om 8 uren 's morgens, ten sterf- huize van den heer Gustaaf Van de Meerssche, te Aalst, Zoutstraatpooit, overgaan tot openbare veikoaping van alle de aldaar te bevinden Huismeubcls, Landbouwalem, Handkar, Schaap, Ko nijnen, enz. Gewone voorwaarden. Door vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING LANDBOUWERSALEM, twee Melkkoeien, twee Runders, Loof te velde, Hooi, Strooi, ongedorschen Granen en gezaagd Kanadahout, te E (R CP E, Ledeschen Steenweg. De Notaria SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Donderdag 29 November 1906, om 1 uur atipt namiddag, ter hotstede van den heer Ja* Claus, te Erpe, Ledeschen Steenweg, in het openbaar ver koopen Huismeubels, zooals taiels, stoelen, kassen, stool met toebehoortcn, bedstoelen, horlogie, prin ten, tellooren en meer andere keukengerieven. Landbouweraalem, als drijwiclkarre, ploeg, twee eggen, twee goede koeiharnassuren, krui wagen, wanmolen, raapmolen, ladders, zwingel, molen, braken, pikken, zaisaen, rieken, reeken, mesthaken, dorschvlegela, melkkuip en keera, broodmouilie, tobbens en teelen en meer andera Beestialen twee goed* trekkoeien en twee runder*. Vruchten ongeveer 45 aren loof te velde, op den Breckenaar en het Kromveld. Verscheidene koopen hooi, afrooi, ongedorschen granen, mest en gezaagd kanadahout. Op gewone voorwaarden en met tijd van betaling mits stellende goede en gekende borg. Voornoemde Notaris SCHELFHOUT, zal na mens wien het behoort, openbaarlijk verkoopen Eenige koop. Een perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op den Berg, wijk Hoonegem, bekend bij kadaster wijk B. nummer 3o3, groot 21 aren 70 centiaren, palende ten ooste de weduwe Amand Sterk en de erven Cassier, ten zuide de Bergbeek en daarover den heer David Parewyek, ten weste den heer Doktor De Boeck en ten noorde met de baan de haeren Domien en Jan.-Baptiala De Boeck. Boomprija fr. 140. Gebruikt door den eigenaar voornoemden beer Jan Claus. Enkele Zitdag Donderdag 29 November igo6, om 4 uren namiddag, ter herberg gehouden door den heer Jam Blokdebl, metser te Erpe, Ledeachen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING N AN eene echoona TE IMPE, Hofemeer. De Notarie SCHELFHOUT te Oordegem zal, narueca wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Impe, wgk Hofemeer, groot in 't geheel 21 aren 52 centiaren, palende ten ooete en ten znide de Straat, ten wee te den heer Frans Rodant en ten noorde den armen van Impe. Bewoond en gebrnikt door Jnfvr. Wed. van den heer Victor Blondeel. ZITDAGEN Instel Maandag 19 November iqnfi Verblgf Maandag 3 Deoember Telkens om 3 ure van den namiddag ter herberg genaamd u In den Jager n gehouden dt or den heer Alfons Schockaert te Impe, Hofsmeer. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zsl openbaarlijk verkoopen tc Aalst-Mijlbeke, aan den Biussclschen Steenweg en oude Brusselbaan, groot 48 aren 89 centiaren, bewoond geweest door Jufvrouw weduwe Van Geit-De Meyer, thans onbewoond. Verdeeld in 5 deelen. Samen ingesteld fr. 7760. ZITDAGEN telkens om 3 uren namiddag, ter herberg 1 Au Faubourg, bij Camiel Fedant, te Aalst-Mijlbeke, Brnsselschen Steenweg. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, xal openbaarlijk verkoopen Een schoon RENTENIERSHUIS, te Aalst, Hoek der Esplanadestraat en Esplanadeplein, laatst bewoond geweest door Madame Van Hille-Van Gkyseghem. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 November) Verblijf Donderdag 6 December telkens om 3 uren namiddag, ter Estami net Au Café de l'Univers, bij den heer Jan Pannemans, Hoek der Statiestraat, te Aalst. VENDITIE VAN 134 koopen te Welle, op 't Oud Kerkhof, te Erembo degem, Ninoofschen Steenweg en Lan- genmeersch, te Denderhautem, Langen- meersch en te Haeltert. Musschenzele, op Maandag 3 December 1906, om 9 uren 's morgens, door 't ambt van den Notaris ARENTS, te Haeltert. Bij oorzaak van overlijden. OPEN BARE VERKOOPING van eene Kieken- Eenden en gelegen te HAELTERT-AYGEM. De Notaris BRECKPOT te Aalst, zal ten verzoeke van Juffrouw Minnb, op Maandag 26 November 1906, voor defi nitive toewijzing, ten 3 uren nnrniddag, in 't Grand Hótel des Arcades, Statie plein, te Aalst, open baarlijk verkoopen Eene KWEEKING van eendvogels, kiekens, ganzen,kalkoenen en Vlaamsche reuzenkonijnen, met al de houten gebou wen en inrichtingen daartoe in gebruik, alsmede het materieel en de dieren, ge staan en gelegen op de grenzen der ge meenten Haeltert en Aygem, op het gehucht Geetegem, La bij Aalst, op i5 minuten van de statie van Eede (Heeltert), gebouwd in meerschen van meer dan 2 hectaren oppervlakte, beboo- rende aan verscheidene eigenaars en bewaterd door de zoogenaamde Gecte- gembeek. Ingesteld fr. 2500. De kweekerij is zichtbaar alle dagen mits toelating gegeven door den Notaris Breckpot. te Aalst. De Notarissen DE PAUW, te Aalst en ROELS, te Sottegem, zullen openbaar lijk verkoopen Gemeente Opwyck. 1. Een perceel Zaailand, gelegen te Opwyck, Zwartland, gekadastreerd sectie H, n® 267A, groot ia aren 90 centiaren. Verpacht aan De Brauw. Ingesteld fr. 400. 2. Een perceel Zaailand, gelagen als- voren, Kerseveld, bekend ten kadaster sectie G, n® 495, groot 29 aren 90 centia ren. Verdeeld tn noord-oost en zuid-west helft. Gebruikt door Ringoot en Sarens. Ingesteld fr. 2i5o, 3. Een perceel Land en Weide, gele gen alsvoren, wijk Doekene, gekadastreerd sectie G, deel van n° 626A, groot volgens meting a3 area 48 centiaren. Gebruikt door Ringoot. Boomprijs fr. 70. Ingesteld fr. 3oo. 4. Een perceel Land. gelegen alsvoren, wijk Doekene, gekadastreerd sectie G. deel van n® 626*, groot volgens meting 43 aren 2 centiaren. Boomprijs fr. 5o. Gebruikt door Jan Suys. Ingesteld fr. 600. 5. Een perceel Land, gelegen alsvo ren, wijk Groot Nijvers veld, gekadastreerd sectie G, n® 5iid, groot a3 aren. Ge bruikt door Bernard Vermeer. Ingesteld fr. 600. 6. Een perceel Land gelegen alsvoren, Maxenselekauter, gekadastreerd sectie E, n® 411b, groot 22 aren 70 centiaren. Gebruikt door Van der Eist. Ingesteld fr. g5o. 7. Een perceel ten deele Land en ten deele Bosch, gelegen alsvoren wijk de Sassen, gekadastreerd sectie C, n* 197b en 200a, groot 29 aren 60 centiaren. Gebruikt door Verspecht. Boomprijs fr. 365. Ingesteld fr. 3oo. 8. Een perceel Land gelegen alsvoren, wijk Brouwinckof Broebempdt, gekadas treerd sectie C, deel van n® 16, groot volgens meting 33 aren 89 centiaren. Ge bruikt door De Brandt. Boomprijs fr. 10. Ingesteld fr. 600. 9. Een perceel Land, gelegen altvoren wijk Brouwinck of BToebempt, gekadas treerd sectie C, deel van nummer 16, groot volgens meting 36 aren. Gebruikt door Jan De Wachter. Boomprijs fr. 20. Ingesteld fr. 600. 10. Een perceel Zaailand, gelegen sta voren, wijk Scheensveld of den Haan, gekadastreerd sectie C, deel van n* 442a, groot 29 aren 75 centiaren. Verpacht aan Van Uytfangh. Ingesteld fr. 3oo. IX. Een percael Land, gelegen alsvo ren, wijk Scheensveld of den Haan, ge kadastreerd sactie C, deel van nummer 442a. groot 29 aren 75 centiaren. Var- pacht aan Van Rosscm. Boomprijs fr. 585. Ingesteld fr. 3oo. 12. Een Bosch gelegen alsvoren, wijk Hulst, gekadastreerd sectie C, deel van n° 4444, groot 34 aren 18 centiaren. Boomprijs fr. i5oo. Ingesteld fr. 400. 13. Een perceel Land gelegen als voren, wijk Hulst, gekadastreerd sectie C, deel van 444A, groot 28 aren g5 cen tiaren. Verpacht aan Van Riet. Ingesteld fr. 5oo. 14. Een perceel Bosch gelegen alsvo ren, wijk den Broeninck, gekadastreerd sectie C, n® 5i, groot 55 aren. Boom prijs fr. 368. Ingesteld fr. 5oo. 15. Een perceel Land, dianstig voor bouwgrond, gelegen alsvoren, wijk Scheensveld, gekadastreerd sectie C, u° 421F, groot 3i aren 70 centiaren. Ver deeld in noord- en zuidhelft. Verpacht aan Van Riet. Ingesteld fr. 800. 16. Een perceel Zaailand, gelegen als vorens,Opwijckkauter, gekadastreerd sac tie C, n® aSiB,groot 18 aren 20 centiaren. Verpacht aan De Gheest. Ingesteld fr. 400. Gemeente Merchtem. 17. Een perceel Boach, gelegen ta Merchtem, wijk Paddebroeken, gekadas treerd sectie L, n° 115, groot 26 aren 60 centiaren. Gebruikt door Nevens. Boomprijs fr. 646. Ingesteld fr. 35o. Inatel Donderdag i5 *3 Verblijf Donderdag 39 0,ember '9°6. telkens om 2 uren namiddag ter Afspan ning DEN BOER, bij den heer Max Van Tricht-Verhaevert, te Baerdegem, Dorp.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3