ARM-& KERKGOEDEREN ZAAILANDEN, A RMGOEDEREN. perceel ZAAILAND, ZAAILANDEN 33 O O 2/.1 E IT, WINKELHUIS DKIJ WOONHUIZEN Zaailanden Meerschen, EHEKT HUIS OPENBARE VERPACHTING der VAN HOFSTADE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal op Dijnsdag 18 December igoö! om 8 uren s morgens, in 't Gemeentehuis, te Hofstade, bij den heer Leo De Scham- pheleer, overgaan tot de openbare ver pachting voor een termijn van 9 jaren, der goederen, behoorende aan het Wel dadigheidsbureel en aan de Kerkfabriek van Hofstade, gelegen binnen de Ge meenten ITofstade, Lede, Set oonaerde, Audegem en Zele. Het recht van jagen op voormelde goede ren, zal denzelfden dag verpacht worden. Tot het bekomen van inlichtingen ver- voege men zich ter Secretarij van Hof- stade, of wel ten kantore van bovenge- noemden Notaris De Gheest. te Aalst, Keizerlijke Plaats, alwaar de vcrpach- tingsvoorwanrden berusten. N. B. De pachters die hunne ver schuldigde pachtsommen vóór de ver pachting niet gekweten hebben, zullen noch als pachters noch als borgen, aan vaard worden. OPENBARE VEr'kOOPINcT van TE LEDE. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Eenen goeden en welgelegen blok Zaai land, op het Hofveld of Vrijdagmarkt, groot 2 hectaren, 29 aren 69 centiaren, ge kadastreerd wijk A, nr 525. Gebruikers Felix Baeyens, Karei Van Limbergen en Joannes Coppens. Verdeeld in zes koopen, volgens me» ting en grondplan op bezondere plakbrie ven. DERDE ZITDAG VRIJDAG 28 DECEMBER 1906, ten 2 uren namiddag, ter herberg De Boerenbond, bij den heer H. Eecke- laert, te Lede, Boschstraat. OPENBAZE VERPACHTING van Herdersem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Dondkkdag 20 Dkckmbkk 1900, ten 8 uren 's inorgoD8, ter herberg Het Gemeente huis, i) by den heer Vkrmokskn, te Herder- sem, aan de Kapel, overgaau tot de openbare verpachting voor eenen termijn van 6 jaren, ingang te nemen met den 1 Januari 1907, van de onroerende goederen behoorende aan het Weldadigheidsbureel van Ilerdersem en be staande in Hofstedegrondon, Landen en Meerschen, gelegen te Ilerdersem, Hofstade, Gysegem 011 Aalst,-Mijlbeek. N. B. 't Recht van jagen op voormelde goederen zal ten zelfden dage ook verpacht worden. De pachters welke nog pachtsommen zul len verschuldigd zijn, zullen noch als pachter noch als borg aangenomen worden. ™oFenbare verkooping van een te Lede, t^peckaert. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een peiceel Zaailand, te Lede, Spec- kaert, wijk C, nummer 599, groot 27 aren 60 centiaren en volgers meting 35 aren 94 centiaren. Gebruiker Leo Sme- kens. Boomprijs fr. 5o. ZITDAGEN v'w-t' wOE'SJag Decembc 11906, Verblijf Woensdag 19 om een ure namiddag, bij Camiel De Clercq, In het Molenhuis, te Lede, Steenen Molen. OPENBARK VERKOOPING van goede TE M E I R E De Noturis DE GUEEST, te Aalst, zal met gewin van pulmelag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE MEIRE. Eerste koop. Eeu perceel Land, groot volgens meting 61 aren 51 centiaren, gelegen op het Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummers 492a en 493, met eene grootte van 63 areD, palende ten ooBte aan den heer Ju- doens Rennebo'ig en de Kinderen van den heer Joannes Renneboog, de heeren Alfons Scheerlinck, Camille De Scliry ver en Carolus De Bruecker, ten zuido aan den heer Gustaaf Van de Maole, ten weste aan de heeren Kemi Van der Gucht en Frans Van der Schueren en Juffrouw Stepbanie De Schryver en ten noor- de aan den heer Charles Ernest Bactcn. Boomprijs fr. 75. Verdeeld in 4 loten als volgt Eerste lot 15 oren 34 centiaren Land, ten westen over de Rijbaan. Tweedo lot15 aren 39 centiaren Land, ten zuiden. Derde lot 15 aren 39 centiaren Land, te midden. Viördo Lot 15 aren 39 centiaren Land, ton noorden. Tweede koop. Een perceel Land, groot volgens titel 35 aron, gelegen op den \ruis- kanter ol Molenveld, gekadastreerd wijk B. nummers 423 eu 424 met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten oosto enn den heer Benoit De GrHeve, ten zuido aan de hee ren Angelus Van Laethem en Josephus De Nys, ten weste aan de heeren Angelus Van Laethem voorm emd eu Desiró Do Vuyst en ten noorde aan den Eerwaarden Heer De Sadeleer en de heeren Van Laethem, Sylve- rius L>e Pauw en De Hort. Verdeeld in zuid- en noordhelft. ZITDAGEN: if I Deoomber 1806, Verblyf Vrijdag 21 ten een ure namiddag, Ier herborg van den heer Jan-Baptistk Makssohalck Brkckmoks, te Meire, Oostdorp. RF.LANGRIJKE venditie van zware en schoone TE GIJSEGEM. in het Kasteel. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Maandag 24 December 1906, te beginnen om 8 uren voormiddag, in het bi luik van het Kasteel te Gijsigem, 111 het op nbaar verkoopen 60 koopen Acasia Eiken-, Sparre-, Canada-, Erabei- cn Kastanj.boomen. metende tot 2 meters 20 centimeters om trek. b) Verschillige koopen gekapt liggende Sparren, Peerelaars, App-laars en Ker- Zi laars, van zwaren omtrek, zeer dienstig voor meubelmakers en beeldhouwers. c) Eene groote hoeveelheid Nouiaar, Esschen, Olmen en Kastanje Brandhout, alsook verscheidene koopen Kap- en Brandhout. N- B. Gereede betaling voor de koopen onder de vijftien franken. Verders gewone conditiën en tijd van betaling, mils borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een TE AALST, Nieuwstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrederech ter des Cantons Aalst, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een Winkelhuis en Herberg groo 1 aar 60 centiaren, ten voorhoofde in deNieuw- straat, geteekend n. 70. Onmiddelijke ingebruiktreding. Laatst bewoond geweest door den heer René De Waegeneer Hofmin. EENIGE ZITDAG Zaterdag 22 December 1906. Ten 2 uren namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst. Bij dadelijke uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Koeistraat. De Notarii DE GHEEST. te Aalst, zal krach tens bevelschrift verleend door den heer Voor zitter der rechtbank van Eersten aanleg te Den- dermonde, den 19 November 1906, in net open baar verkoopen AALST-M1JLBEKE. Drie aaneenhangende Woonhuizen, met Grond, gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Koei straat, gekadastreerd wijk F, nummers 273h, 273 1 en 2731c, met eene grootte van 4 aren 50 centia ren, palende ten ooste aan Juffrouw weduwe Ary6, ten zuide aan den heer Florent Callebaut, ten weste aan de Straat en ten noorde aan den heer Seraphinus Ruyssinck en Juffrouw weduwe Roe landl. EENIGE ZITDAG Donderdag 3 Januari 1907, ten 3 uren namiddag, ter Afspanning Hzt Klein Gent, bij Juffrouw weduwe Van Neck, te Aalst, Nieuwstraat. Voor verdere inlichtingen zich bevragen ten kan- toore van voornoemden Notaris DE GHEEST, alsook ten kantoore van den Notaris CRUYT, te Gant. OPENBARE VERKOOPING te Vlierzele, Vleckem en Sonnegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de volgende goederen, te weten GEMEENTE VLIERZELE. Eerste koop. Eene partij Land, gelegen op den Hoogkauter, bekend bij kadaster sectie C, nummer 242, met eene grootte van een hectaar, elf aren 73 centiaren, palende of gepaald hebbende oost M. Hendrik De Landtsheer, zuid M. Eugeen De Landtsheer en Jufvr. weduwe De Landtsheer-Van de Meerssche en de Straat, west de Straat en M. Hector De Craecker en ten noorde voornoemden heer De Craecker. Verdeeld in vier deelen. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Grootveld, bekend bij kadaster sectie A, num mer i5o, met eene grootte van 49 aren, palende of gepaald hebbende oost M. Karei Libbrecht-Vao Cromphaut, zuid Jufvr. Maria-Catharina Blom, west 't Bureel van Weldadigheid van Vlierzele en noord MM. Philemon Van den Bergh en Alfons Schollaert. Derde koop. Eeo perceel Land, gelegen wijk Uylenbroeck, bekend bij kadaster sectie A, num mer 207, met eene grootte van i5 aren 20 centia ren, palende of gepaald hebbende oost M. Domi- mcus Verstraeten, zuid Julvr. Mathilde De Vos en de Straat, west zelfde Jufvr. De Vos en den Pont- weg en noord de erven van M. Karei De Wolf, dan heer De Mil en den Pontweg. GEMEENTE VLECKEM. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op 't Langeveld, gekadastreerd eenige sectie deel van nummer ioa, met eene grootte van 36 aren 24 centiaren, palende of gepaald hebbende oost de kinderen Schockaert en koop 5, zuid de erven Van den Eechout en M. Emile Schockaert, noord voor noemden heer Emile Schockaert. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op 't Langeveld, aldaar gekadastreerd eenige sectie nummer 2ia, met eene grootte van 27 aren 70 centiaren, palende of gepaald hebbende oost Jufvr. Marie Schockaert en M. Isidoor Van den Steen, zuid MM. Karei Baeten, Isidoor Van den Steen en Jan De Meyer, west koop 4 en MM Emile Schoc kaert en Frans De Winter, noord MM. Frans De Winter en Emile Schockaert. Zesde koop. Een perceel Land, op 't Lange veld, aldaar gekadastreerd eenige sectie nummer i8, met eene grootte van 16 aren 20 centiaren, palende of gepaald hebbende oost MM. Hendrik De Landsheer, Beniamien De Clippele-Meuleman en kinderen, zuid M. De Clippele voornoemd en M. Isidoor Van den Steen, west M. Isidoor Van den Steen voornoemd en de erven van Jufvr. Elo- die en Marie De Vos, noord de erven De Vos voornoemd en M. Hendrik De Landtsheer. GEMEENTE SONNEGEM. Zevende koop. Een perceel Meersch en Land, gelegen wijk Kattenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummers 3 ib en 30B, met eene grootte van 53 aren 60 centiaren, palende oi gepaald heb bende oost jufvrouw Leontine De Vuyst, de wed. De Vuyst-Van Impe en de wed. en kiaderer. Hen drik Cosyn, zuid MM. Abel De Clippele, Altons Rubbens, Dominicus Verstraeten en Polydoor De Vos, west M. Polydoor De Vos en 't Godshuis van Gent, noord M. Polydoor De Vos, jufvr. Leontine De Vuyst, de weduwe De Vuyst-Van Impe en t Godshuis van Gent. - Verdeeld in twee deelen. I. In het perceel Meersch gekadastreerd sectie B, nummer 3ib, met eene grootte van 38 aren 20 centiaren. Boomprijs i5o frank. II. In het perceel Land, gekadastreerd sectie B, nummer 3ob, met eene grootte van 15 aren 40 cen tiaren. Achtste koop Een perceel Meersch, gelegen wijk Kattenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 40B, met eene grootte van 23 aren 10 cen tiaren, palende of gepaald hebbende oost 't Gods huis van Gent, zuid jufvr. weduwe en kinderen Petrus De Moerlooze, west MM. Allons Rubbens en Polydoor De Vn«. noord M Rubbens voor- noepid en 'tGodc' - van Gent. Boomprijs 3o franks. Negende koop. Een perceel Meersch. gelegen wijk Ksttenbosch, aldaaa gekadastreerd sectie B. nummer tic, met eene grootte van 6 areoTocen- tiaren, palende of gepaald hebbende oost M. Be- noni De Landsheer, zuid de Gemeente Vleckem, west jufvr. Stephanie Boxstael en M. Benoni De Landsheer, noord M. De Landsheer voornoemd. Boomprijs 5o franks. DERDE ZITDAG Dijnsdag 18 December 1906, 1 uren namiddag, ter herberg gehouden door Francois De Landsheer, te Vlierzele, Oor- degemscbe straat. Voor alle inlichtingen, begeve men zich ter studie van bovengenoemden Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, alwaar er ook ten allen tijde, groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, mits behoorlijk bezet. OPENBARE VERKOOPING van goede Znoilnnden. Bouwgronden en Meereechen, gelegen binnen de gemeenten GiyegemSchoonaerde, Audegem, Mespelaere, Herdersem en Lede. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort openbaarlyk verkoopen de volgende Goederen te weten Gemeente Gijsegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Ansmeer, bekend Lij kadaster sectie B, nammers 537 en 573, aldaar groot 71 aren 40 ceutiaren en volgens meting 66 aren 90 centiaren, palende ten ooste Juffrouw de- Ren esse ten zuido den steenweg, ten weste Dame Wed* Jan-Hapt. Van Hanwermeiren en kinderdn den beer Petrus Romliant en ten noorde den heer Louis Do Coninck te Anlet. Verdeeld in 3 deelen Eerste deel hekend bij kadaster sectie B, deel vim nummers 573 en 537, groot 7 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 120. Tweede deel sectie B, deel van nummers 573 en 537, groot 3) aren 60 centiaren. Derde deel sectie B, dei-1 van nummer 537, groot 27 aren 60 centiaren. Tweede koop. Een perceel Land op de Ausrneer, bekend bij kadaster sectie B, num mers 519 en 520, aldaar groot 29 aren 10 cen tiaren en volgens meting 27 aren 50 centiaren palende ten ooste de kinderen van den heer Amand De Smet., ton zuide de heeren Gustaaf Dubois en Gustaaf Sohuddiuck. ten weste dn kinderen van den heer Louis llingoot en ten noorde de kinderen van den helr De Smet en den heer Emile V an den Bossohe. Boomprijs fr. 120 Derde koop. Een perceel Land en Meersch op de Ansmeer, gekadastreerd sectie B, nummers 340a en 344, aldaar groot 50 aren en volgens meting 44 aren 90 centiaren, palende ten ooste de kinderen De Smet, ten zuide de heeren Dubois en Alphouse Van Limbergenten weste over den weg den heer Mutthys en ten noorde voornoemde kinderen De Smet. Verdeeld in 3 deelen. Eerste deel bekend bij kadaster sectio B, deel \an nummers 340a en 344, groot 15aren 70 centiaren, naast den eigendom van den heer Dubois. Boomprijs fr. 50. Tweede deel bekend by kadaster sectie B, deel van nummer 344, groot 14 aron 20 c. naast den eigendom van de kinderen DeSmet. Boomprijs fr. 40. Derde doel bekend bij kadaster sectie B, deel van nummers 340a en 344, groot 15 aren naast den eigendom van den heer Alfons Van Limbergen en de kinderen De Smet. Vierde koop. Een perceelken grond op de Ansmeer, bekend by kadaster sectie B, nummer 482, aldaar groot 70 centiaren, pa- leude ten ooste en ten noorde den heer Isidore Pieters, ten znide het Bareel van Weldadig heid van Gijsegem en ten weste den heer Leo Beirens. Vyfde koop. Een perceol Land op de Ansuieer, bekend by kadaster sestie B, num mer 386, groot volgenB kadaster en volgens meting 27 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer Felix Langlet, ten znide den M. Pieters, ten weste de rede en ten noorde M. Arthur Von Msdegael. Boomprijs fr.220. Zesde koop. -- Een perceel Meersch op de Ansmeer, bekend bij kadaster sectie B, num mers 480 eD 485. groet volgens kadaster en volgens meting 75 aren, palende ten ooste M. Emile Van der Gucht, ten zuide Dame Weduwe Jan Van Limb irgen en M. Con stant Moyersosn, ten weste verscbeidenen en ten noorde M. den baron de Broqnevilie. Zevende koop. Een perceelken Bouw grond, gelogen op den Uoek. bekend bij ka daster sectie B. nummer 472, aldaar groot 11 aren 20 centiaren en bij meting 11 aren 40 centiaren, palende ten ooste de heeren Leo Borms en Jan-Baptiste Rorabaut, ten zuide de heeren Petrus Do Wilde en l'etrus Aloïs Temmerman, ten weste den Steenweg en ten noorde den heer baron de Broqnevilie. Achtste koop. Een perceel Land gelegen op den Hoek, bekend bij kadaster sectie B, nummer 470a en deel van 469, groot volgens meting 9 aren 9 centiaren, palende ten ooste den heer baron de Broqnevilie, ten znide den heer Leo Borms, ten weste voornoemden heer de broqnevilie en ten noor de den armen van I Gijsegem. I Negende koop. Een perceel Land gele gen op dea Hoek, hekend hij kadaster sectie s, nummer 430, aldaar groot 30 aren 40 cen- I tiaren en bij meting 30 aren 10 centiaren, palende ten ooste deu heer Frans Van O ver straeten ten zuide. de heeren Charles Clanda en Jan Van den Hanwe, ten weste den heer Ch'-L* Van Cromphaut en ten noorde den 1 heer beruard De Hovre. j Tiende koop. Een Woonhuisje, gestaan en gelegen aan den steenweg van Aalst naar j Dendennonde, bekend by kadaster sectie b, unmmer 107, aldaar groot 50 centiaren, pa lende ten ooste de Steenweg, ten zuide den heer Frans De block, ten weste en ten noorde den heer Meyts, thans liewoond Elfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Molendijk, bekend bij kadaster sectie b, nummer 19, aldaar groot 30 areu 90 cen tiaren en volgens metiDg30aren 49centiaren, palende ten oosto dor. Steenweg, ten znide deu heer Xavier de Meersman, ten weste den heer baron de broqnevilie en ten noorde Jnf. Marie-Nathalie Van Medegael. Twaalfde koop. Ken perceel Land, ge legen op den Molendijk, bekend bij kadaster sectie b. nummer 29, aldaar groot 19 aren 30 centiaren en volgenB meting 20 aren, palende ten ooste den Steenweg, ten znide Juffrouw Mat iu-Melania Van Cauter, ten weste den heer baron de broqnevilie en ten noorde den heer Isidore Pieters. boomprijs fr. 8. Dertiende koop. Eene partij I,and. gele gen wijk Roobo8ch, bekend bij kadaster secj tie A, nummer 545 aldaar groot 17 oren 40 centiaren en volgens meting 17 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste den heer Gustaaf Van de Meerssche ten znide den heer Louis Aelbrecht, ten weste Dame weduwe van den heer Emile Van der Cruyssen en ten noorde Dame weduwe van den h ier Jan Carlier. Veertiende koop. Eene partij Land, ge legen wijk Roohosch, bekend bij kadaster sec tie A, nummer 547, aldaar groot 16 aren 40 centiaren en by meting 16 aren 20 centiaren, palende ten ooste den heer Pieters, ten zuide Dame Carlier en Dame weduwe Van der Cruyssen eu ten noorde den volgenden koop. Vijftiende koep. Eene partij Land, ge legen als voren, wyk Roobosch, bekend bij kadaster sectie A, nummer 551, aldaar groot 22 aren 80 centiaren en volgens meting 22 aren 90 ceutiaren palende ten ooste den heer Alph. Janssens-De Scbryver, ten znide den heer Pieters en voorgaandt-n koop, ten weeto den heer Baron de Broqueville eu ten noorde de erven Possemiers. Zestiende koop. Eene party Land. ge legen op het Kamphof, bekend by kadaster sectie A nummer 066, aldaar groot 39 aren 70 centiaren en volgens meting zelfde grootte, palende ten ooste het Godshnis van Dender- monde, ten zuide verscheidene, ten weste Dame weduwe van den heer Leopold Mede gael en ten noorde den heer de Broqnevilie. Verdeeld in oost- en westdeel. Oostdeel groot 18 aren 50 centiaren. Westdeel groot 21 aren 20 centiaren. Zeventiende koop. Een partij Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegeD nabij bet Dorp, bekend bij kadaster sectie A, nummor 143, groot volgens kadaster en volgens me ting 15 aren 40 centiaren, pal mde ten ooste Madame weduwe De Clippele, ten znide de Straat, ten weste Dame weduwe Grysolle en kinderen en Jufvr. Daelmau en ten noorde de Beek. Boomprijs fr. 110. Achttiende koop. Enne party Land, ge legen op den Dries, dienstig voor Bouwgrond, bekend bij kadaster sectie A, deel van num mers 432b, 431 en 433, groot volgens meting 56 aren 70 centiaren, palende ten ooste de Straat, de heeren Victor Cochez en Pieter Baeyens, ten weste de Beek en ten noorde Madame weduwe van den heer Mertens. Verdeeld in vier deelen Eerste deel naast Madame Mertens, groot 15 aren 30 centiaren. Tweedo deel daarnevens groot 12 a. 15 c. Derde deel daarnevens groot 12 aren 15 c. Vierde deel daarnevens groot 17 aren 10 0. Negentiende koop. Een perceel Bouw- §roud, gelegen op het Dorp, bekend bij ka aster sectie A, nummer 211, aldaar groot 12 areu 30 centiaren eu volgens meting 12 aren 33 centiaren, palende ten ooste den heer Se- raphien Maes, ten zuide Madame De Clippele en kinderen, ten weste voornoemde kinderen De Clippele en ten noorde de Droef. Ver deeld in drij deelen. Eerste doel naast den eigendom van den heer Maes, groot 3 aren 95 centiaren. Tweede deel daarneven, groot. 3 aren 92 c. Derde deel daarneven, groot 4 uren 46 0. Twintigste koop. Een perceel Land ge legen op de Ansmeer. bakeud bij kadaster sectie C, nammers 49 en 50, aldaar groot 28 aren en volgens Dieting 28 rren 10 centiaren, palende ten ooste de kinderen Rombaut, ten zuide Madame Mortens, ten weste den heer Petrus Rombaut en ten noorde den Steenweg. Verdeeld in twee deelen. Eerste deel gekadastreerd sectie C, deel vun nummer 50, naast den eigendom van de kinderen Rombant, groot 10 aren 20 c mtia- ren. Boomprijs fr. 20. Tweede deel gekadastreerd sectie C, deel van nnmiuers 49 en 50, groot 17 aren 70 cen tiaren. Boomprys fr. 50. Eenen twintigste koop. Een perceel Land dienstig voor Bouwgrond, gelegen in de Munte, bekend bij kadaster sectie C, nummer 146, groot volgens meting en volgens kadas ter 11 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Donatus Veldeman, ten zuide don lieer Felix Langlet, ten weste den heer Jan- Baptist Rombaut en ten noorde den Steen wei;. Boomprijs fr. 335. Tweeëntwintigste koop. Een perceel Land, dienstig voor Bouwgrond, gelegen in de Mnnto, hekend l ij kadaster sectie C, num mer 150, aldaar groot 25 aren 20 centiaren en volgens meting 25 aren 50 centiaren, pa lende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van AalBt, ten zuide den heer Leo Borms, ten weste den heer Pieters en ten noorde den Steenweg. Boomprijs fr. 57. Gemeente Schoonaerde. Dry en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Migrodeveld, hekend bij kadaster conigc sectie nammers 1439 en 1442, aldaar groot 3 hectaren, 20 aren 60 ceutiaren en volgens meting 3 hectaren, 18 aren 85 centiaren, palende teu ooste den heer Baron de Broqnevilie, de erven van den heer Philemon Rombaut en den h-.er Theodoor JanEsens, teu znide den Steenweg naar Schoo nacrde, ten weste Juffrouwen Camilla Huy- gbens eu Maria Geerts en den heer Marcel Van Gendt en ten noorde de lemeente Aude gem. Verdeeld in 8 deelen. Eerste dtel naast den Steenweg, groot 28 aren 10 centiaren. Boomprijs fr. 220. Tweede deel daarneven, groot 25 aren 50 ceutiaren. Boomprijs fr. 60. Derde deel lungsheeu den eigendom van Jufvr. Geerts en andere, groot 27 aren 80 c. Vierde deel daarneven, groot 26 aren 90 c. Vijfde deel nevens den eigendom van de kinderen Van Gendt, groot 45 aren 40 centia ren. Boom pry s fr. 50. Zesde deel daarneven, groot 32 aren 70 centiaren. Boomprijs fr. 40. Zevende deel nevens de deelen 6 en 8. Achtste deel daarneven, groot 94 aren 60 j centiaren. Boomprijs fr. 10, Vier en twintigste Koop. Een perceel Land, gelegen op het Migrodeveld, bekend bij kadaster eenige sectie nummer 1456, aldaar groot 66 aren 60 centiaren en volgens meting Pzelfde arootte, palende ten oosto den heir Jozef Veldeman. ten znide den heer Constant JMoyersoen. Jufvr. Maria Geerts. den beer Gustaaf Iliano en andere en het Bareel van Weldadigheid van Schoonaerde en ten noorde de Gemeente Andegem. Verdeeld in 2 deelen. Eerste deel langs achter kouiende aan de Gemeente Audegem, groot 36 aren. Tweede deel langs voren, groot 30 aren 60 centiaren. Vijf en twiotieste koop. Een perceel Land, geleaen alsvoreu. op het Migrodeveld, bekend bij kadaster eenige sectie nummer 1393, exoot volgens kadaster en volgeDS me ting 11 aren 10 centiaren, palende ten ooste koop 26. ten zuide den heer Petrus Hnybena, ten weste den heer Frangois Gravet en ten noorde den heer Lippens-de Kerckbove de Zes en twintigste koop. Een perceel Land, op het Miaroveld. bekend bij kadaster eenige sectie nummer 1394 aldaar groot 11 aren 20 centiaren en volgens meting 11 aren 18 entiaren. palende ten ooBte den heer Pe tros Geerts. tan znide den heer Petrus Hny- bei.s, ten weste voorgaande koop en ten noor de den Leer Lippens de Kerckhove de Denter- ghera. Zeven en twintigste koop. Een perceel Bouwgrond, uelegen aan de Langestraat, beken! bij kadaster eenige sectie nummer 851a, aldaar groot 22 aren 50 centiaren en volgens meting 22 aren 48 centiaren, palende ten oostede he<ren Frans Van Swalmen en Theodoor Jansseus eu kindera en Frans Van Boven, ten znide do Langestraat, ten weste don heer Joannes Fletinck en consoorten en noord den heer Gustaaf Van deB Steen-Van Duysse en kinderen. Gemeente Audegem. Acht en twintigste koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Kloostergoed, bekend by kadaster sectie C, nnmmer 146a, aldaar groot 14 areu en volgens meting 13 aren 12 centiaren, paleude zuid de Beek, west den ljzerenweg, noord en oost verscheidene. Boomprijs. Negen en twintigste koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvoren, wijk Kloostergoed, bekend bij kadaster sectie C, nummer 146b, aldaar groot 7 aren 30 centiaren en volgens meting 7 aren 40 ceutiaren, palende ten ooste den ljzerenweg, ten zuide de Beek, ten weste ook de Beek en ten noorde den heer Baron de Broqueville. Boomprijs fi5C. Dertigste koop. Een perceel Land, gele- gon wijk Kloostergoed, bekend by kadaster sectie C, nummers 142a en 143bis, aldaar groot 60 aren 70 centiaren en volgens meting zelfde grootte, palende ten ooste den IJzeren- weg, ten zuide de Beek, ten weste den heer Baron de Broqueville en ten noorde de heeren D'Hollauder. Verdeeld in oost- en west deel. Boomprijs fr. 5. Een en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen in de Kruisstraat, bekend by kadaster sectie C, nummer 61, aldaar groot 59 aren 80 centiaren, palend. 1 ten ooste den heer Baron de Broqueville en andere, ten zui de den heer De Hovre D'llollander eu don heer Karei Van Cromphaat, ten weste de hee ren Constant Goossons en Adolf Veldeman en ten noorde Dame weduwe van den heer Em manuel Drake de Castelo. Boomprijs fr. 410. Gemeente Mespelaere. Twee en dertigste koop. Een perceel Meersch, aldaar gekadastreerd eenige sectie nummer 370, aldaar groot 77 aren 60 centia ren en volgens meting 77 aren 40 centiaren, palende ton ooste den heer Lippens voor noemd, ten zuide den Steenweg, ten weste den heer Gustaaf De Meyer en ten noorde den heer Karei De Roover en andere. Verdeeld in 2 deolen. Oostdeel groot 33 aren 70 centiaren, naast deu eigendom vau deu heer Lippens, voor noemd. Boomprijs fr. 24. Westdeel groot 43 aren 70 centiaren. Boomprjjs fr. 25. Drij en dertigste koop. Een peroeel Land, bekend bij kadaster eenige sectie num mer 427a bis, groot 5 aren 80 oentiaren, pa lende oost den hoer Constant Grysolle-De Wael, zuid den Steenweg, west den heer Leon De Bruyn en noord do erven De Hovre. Vier en dertigste koop. Een perceeltje bouwgrond, gelegen aan don Steenweg, be kend bij kadaster eenige sectie deel van num mer 328d bis, aldaar groot 3 aren 75 centia ren, palende ten ooste den Steenweg, ten zuide den volgenden koop, ten weste de gemeente Audegem eu ten noorde den heer baron de broqueville. Vijf en dertigste koop. Een perceel bouwgrond, gelegen aan den Steeuweg, be kend bij kadaster eenige sectie, deel van nummer 328dBis, aldaar groot 3 aren 50 oen tiaren, palende ten ooste den Steenweg, ten znide Juffrouw Daelman, ten weste den heer Dubois en ten noorde voorgaande nkoop. Zes en dertigste koop. Een perceel Meersch, gelegen op de hoogeDonck, bekend bij kadaster eenige sectie nummer 449a, al daar groot 31 aren 50 cent. en volgens me ting 31 aien 60 cent. palende ten ooste den heer Lippens voornoemd, ten znide de beek, ten weste de straat en ten noorde den beer De bruyn voornoemd. Boomprijs fr. 350. Gemeente Herdersem. Zeven en dertigste koop. Een peroeel Meersch, gelegen aan de Kluis hekend by kadaster sectie A, nummer 635, aldaar groot 25 aren 20 centiaren en volgens meting 25 aren 40 cent. palende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Herdersem, de heer Karei Caudron-Laml irechts en Dame Wed* de Ganseman eu Kinderen, ten znide de hee ren Callebant, ten weste den heer Jan-Bap tiste Rues en ten noorde Dame Wed* Mnls-De Gheest en den heer Emile Wagon. Boomprys fr. 1820. Gemeente Lede. Acht en dertigste koop. Een percéel j Land, bekend bij kadaster aèctie A, u' 246, aldaar groot 25 uren 50 ceHt. en volgens me ting 23 aren 95 cent. palende ten ooste den heer Constaotieu De Corte-De Gheest eu kin deren, ten zuide den heer Charles Van Han wermeiren-Hofman, ten weste de straat en ten noorde de heeren Karei Y'erbeke-Cobbaut. Boomprijs fr. 50. In gebruik by den heer Vinceutius De Smet, te Lede. ENKELE ZITDAG Donderdag 20 December 1906, voor de koopen van een tot twintig om 9 uren 's morgens en voor de overige koopen om 1 uur namiddag, ter herberg genaamd 0 In den Uil, bij den heer Frans Van Belle, te Gijsegem, aan den Steenweg van Aalst op Dendermonde.

De Denderbode | 1906 | | pagina 3