Frankrijk. Duitscbland. ZEEVISCIIHAN DEL II. Ari/s-De Paepe. ZAAILASDEN behuisde HOFSTEDE WOO IV HUIZEN Bouwgronden Landen ZAAILAND, HOFSTEDEN Vereeuigde Nij veraars. Buitengewone occasie. J. DAY et Fils, behoeve der werken voor het leggen van eenen buurtspoorweg. Eenevliegende spoor baan was er over gelegd, ten einde bij middel van kleine wagons het materieel te vervoeren. Op een dier wagonnekens hadden twaalf werklieden plaais genomen. Toen zij te midden der brug waren, hoorden zij een hevig gekraak. De steunbalken van de brug braken en de brug stortte in met het voer tuig en de werklieden, die er op zaten. Onmiddellijk werd hulp gebracht. Men roeide toe met bootjes om de mannen die inde rivier lagen to spartelen op te halen. Twee werden dood boven gebracht. Acht waren min of meer erg gekwetst. De lijken zijn in het doodenhuis gelegd, in afwachting der komst van het parket. Het ongeluk heeft heel de streek in ont voering gebracht. De zware wind en de stortvlagen heb ben verleden week al de rivieren sterk doen zwellen. Uit Henegouw, Namen en Luik komen berichten van overstroomingen, die echter, dank aan de spoedig genomen maatregels weldra geëindigd waren. De rivieren zijn reeds aan 't zakken. Rond Mechelen en Brussel heeft de storm veel schade in de boomgaarden aangericht. Veel jong fruit ia verloren gegaan. Te Sint-Lambrechts-Woluwe zijn ten gevolge van den regen vier nieuwe huizen ingestort. Geen ongelukken te vermelden. Prosper Van Royen, 27 jaar, woont met zijne 23 jarige vrouw, Hermina Baelen, te Meenen, in de Wahisstraat. Hij is wollewerker te Halewijn zij was vroeger dienstmeid te Brussel, waar beiden elkaar leerden kennen, toen Van Royen soldaat was. Zij trouwden in Januari laatst en vestigden zich te Meenen. Het huishouden kwam slecht overeen- De jonge vrouw, zeer godsdienstig zijnde. Vier reizigers werden nog al erg gekwetst. De stoffelijke schade is aanzienlijk. Ernest Jonger, briefdrager, ging te J«fiuf, langs eenen afgelegen weg, toen hij door twee onbekende kerels aangevallen werd. Na hem van al zijn geld, omtrent 1200 fr. beroofd te hebben, bonden zij hem met ijzerdraad aan een boom en vluchten, 't Is slechts des avonds dat eene vrouw, die daar voorbijkwam, den ongelukkige kon losmaken. De knecht van ridder David, burge meester van Flawinne, was in eene weide gekomen om eenen stier te halen en naar de hoeve te brengen. Maar heel de kudde, die met den stier in de weide was, kwam op den knecht toegesneld. Hij werd door de beesten met hoornstooten gewond, op den grond geworpen en doodgetrapt. Terwijl eenige werklieden dit drama machteloos moesten nazien, gingen de beesten henen, alsof zij hunnen plicht hadden volbracht. Uitdrijving. Met de gewone ge weldplegingen.zijn de zusters Urselinnen zaterdag uit haar klooster te Nanles ver dreven. De feesten van Orléans. De vrijmetselaars, die voor de eerste maal deelnemen aan de feesten, die reeds se dert vier eeuwen en half gevierd worden, durven zich niet vertoonen met hunne onderscheidingsteekenen, denkelijk uit vrees voor rotte appelen. Zij zullen enkel een takske accasia in 't knopsgat dragen. Mgr Touchet heeft eenen brief gezon den aan de pastoors en hunne parochia nen, over het godsdienstig leest van 12 Mei, waarin op waardige en welsprekende wijze elks verantwoordelijkheid wordt vastgesteld. Te Checy heeft de bevolking m?t groote plechtigheid de feesten van Jeanne d'Arc gevierd en ze geheel hun godsdienstig karakter laten behouden. De radicale 1.1 r\nr* ut üaiaisiei jaien uenuuaen. ue rauicaie naar het srhiint va g Va° 1' v burgemeester van Checy, slimmer dan die i /ee",g P van Orleans, verklaarde Jeanne heeft ten wilde weten en daarenboven zeer cmpi-io- J, ten wilde weten en daarenboven zeer gierig was, zoodat hij haar de minste uitgaaf verweet. De vrouw drong onder ander aan om eene grootere woning die, in de herberg De Blauwe Duif leeg zou komen, te huren. De man weigerde en verbood haar zelfs daar nog eenen voet in huis te zetten, of het zou haar het leven kosten, had hij er dreigend bijgevoegd. Vrijdag middag was hij komen eten. Het maal werd genuttigd zonder dat er van de eene of andere zijde een woord gesproken werd. En toen hij naar zijn werk terug keerde, zegde hij Gij zult niet lang meer leven. Een uur nadien kwam de zoon van de weduwe Driessens, de herbergierster van (1 De Blauwe Duifvrouw Van Royen uitnoodigen eene tas koffie te drinken. Zij nam die uitnoodiging aan en nauwelijks was zij twintig minuten bij hare buurvrouw in huis of haar man kwam binnen langs de achterdeur, uitgevende op de binnenplaats waarvan ook de echtgenooten Van Royen het gebruik hadden. Van Royen zag er woedend uit. Gij zijt weer van huis. riep hij, dat zult ge mij betalen De vrouw volgde hem over de binnen plaats naar huis, doch toen zij aan de achterdeur harer woning kwas, was deze al gegrendeld. Zij liep door de herberg naar de voordeur doch ook deze was toe. Weer beproefde zij langs achter binnen te gaan, en daar nogmaals de deur (oe vin dend, verloor zij het geduld en sloeg zij eene ruit in stukken, waardoor zij zich eene wonde aan den arm veroorzaakte. Toen stak Van Royen eenen arm door de opening, en met den revolver dien hij vast had, loste hij een schot. De kogel doorboorde den arm, dien de vrouw had opgeheven om haar hoofd te be schermen en trof haar vervolgens in de kin. Twee andere schoten klonken en twee kogels troffen de ongelukkige in de borst. Toen liep de moordenaar naar buiten, wierp zijn wapen in de Lie en vluchtte in de richting van Halewijn de Fransche grens over. De vrouw werd stervend naar het gast huis gebracht. Zondag morgend vroeg is Prosper Van Royen zich komen gevangen geven. In een langdurig verhoor heeft hij alles bekend en beweerd, gehandeld te hebben omdat zijne vrouw zich niet goed gedroeg. De dader verklaart dat hij zijn wapen in huis had van vroeger en dat het in de zol dering verborgen was. Hij zegt, den revol ver in de Leie geworpen te hebben. Hij heeft den nacht overgebracht bij zijn broer te Halewyn. 's Namiddags is het parket te Meenen afgestapt met een wetsdokter. De magistra ten hebben den dader meegeleid naar de plaats der misdaad en er een onderzoek gedaan. Verder hebben zij hem geconfron teerd met zijn slachtoffer en al de getuigen der zaak ondervraagd. Daarna werd Van Royen naar Kortrijk gevoerd. Het schijnt dat de policie op het spoor is der moordenaars van de dienstmeid, op den boulevard Dolez, te Bergen in 1905 gepleegd. De politiecommissaris werd naar Bethune gezonden om een persoon te spre ken, die thans in de gevangenis is opge sloten en die zou deel genomen hebben aan de misdaad. Zondag avond reden twee electrieke trams langs het kasteel van Mariemont. Het door den wind opgejaagde stof belette de wattman elkaar te zien, en zoo gebeurde het dat beide rijtuigen in botsing kwamen. gebeden in onze kerk. Wij feesten haar zooals zij zou willen gefeest zijn. Zij ging naar de kerk, wij gaan er ook heen. De scheiding heeft niet voor doel onze eer biedwaardigste overleveringen af te schaf fen. Laat ons drinken zegde de mairc, op den socialen en godsdienstigen vrede, op de eensgezindheid, en aan Frankrijk. Radikalen en clerikalen leven overigens te Checy in de beste overeenkomst. Van den pastoor sprekend zegde de maire tot een Parijschen dagbladschrijver Wat braaf en waardig man. En de pastoor verzekert dat de maire de beste mensch van de wereld is. Heel checy was bevlagd en versierd. Al de gevestigde korpsen namen deel aan de processie, door de geestelijkheid ge- geleid. Een Te Deum sloot de plech tigheid. De Petit Parisien deelt een vreeselijk geval mede van schijndood, dat te Sarbazan gebeurd moet zijn. Daar stierf, dacht men, eenige dagen geleden eene jonge vrouw na eene korte ziekte. 's Anderendaags werd zc begraven. Kort na de plechtigheid hoorde iemand uit het nog open graf geklop. Hij waarschuwde den burgemeester, en ijlings werd de kist geopend. De vrouw bleek nog levend. Men diende haar opwekkende middelen toe, zij richtte zich op, maar viel toen achterover en was werkelijk dood. VERLICHTING DER TREINEN. Binnen kort zulien 35,000 wagons van de treinen in Duitschland verlicht zijn met gasgloeilicht. Men heeft na veel proef nemingen een kousje gevonden, dat weer stand biedt aan alle schokken. Groote brand te Bremen.Meer DAN ZES MILLIOEN SCHADE. Naar uit Bremen gemeld wordt is ook daar in de haven een groote brand uitgebroken. Het magazijn n° n, stond zarerdag in brand de helft er van was bij de verzending van dit bericht zeker verloren. Het ma gazijn bevatte 10,000 balen katoen. Door de gensters geraakten het arsenaal aan de vrijhaven, de douanen en 9 afdeelin- gen der firma Anton Günther in brand. De laatste zijn insgelijks verloren. Ingevolge den hevigen weste- wind sloeg het vuur over op de magazijnen en gebouwen in de nieuwe Hout- en Fa- briekhaven en richtte er grootte schade aan. Buiten de vernielde gebouwen, wier waarde nog niet te schatten is, zijn er in 't geheel omtrent 20,000 balen katoen, ter waarde van omtrent 6 millioen mark vernield. De brandweer had volgens de laatste berichten de overhand op het vuur be komen. De geruchten over het veronge lukken van eenen pompier worden niet bevestigd. Wat de oorzaak van de ramp betreft, daar er den avond te voren reeds brand was ontstaan in de wol in de Kaiserschup- pen en nog wegens andere eigenaardige omstandigheden denkt men dat er kwaad willigheid in 't spel is. De policie heeft 1000 mark belooning uitgeloofd voor hem die den dader kan aanwijzen. De brand was zaterdagavond beperkt maar hinnen 't grootste deel der ingestorte muren woedde het vuur nog in ai zijne hevig heid. De brand veroorzaakte groote ontroe ring in de stad. Automobielongeluk. Tusschen Esch en Königstein is Zondag een erg automobielongeluk gebeurd. De ingenieur der fabriek Pipe, te Brussel, M. Pfander, wilde dien dag beproeven hoe de nieuwe automobiel van het huis zich hield op den koersweg van den proefrit voor den Beker des Keizers en vertrok daarom vrijdag met M. Charles Deplus, op punt- zetier van de rijtuigen der fabriek en tweede bestuurder der rijtuigen Pipe in den Duttschen wedstrijd. Verscheidene vrienden van M Pfander en zelfs de be stuurder afgevaardigde van de fabriek hadden hem afgeraden die reis te doen, daar zijn gezondheidstoestan het niet toeliet. Zondag nu, ontving men in de fabriek een telegram van den vader van M. Pfan der, wonende te Stuttgart, waarin hij zijnen zoon verzocht aanstonds naar huis te komen, omdat zijne moeder erg ziek was. Eenige oogenblikken later een nieuw telegram, meldende dat de ingenieur Pfander bij een ongeluk met den auto gedood was en dat de mecanicien Deplus met gebroken arm was opgenomen. Hoe hel ongeluk zich eigenlijk heeft toegedra gen weet men nog niet, maar men weet dat Charles Deplus bestuurde en deze er afkwam met een ontwrichten schouder. M. Otto Pfander was een uitstekend ingenieur, die sedert vier jaren bestuur der was van de fabrieken Pipe. Maandag waren deze gesloten ten teeken van rouw. Prins Albert liet zyne deelneming in het ongeluk uitdrukken. Winke ld och ter vraagt plaats met kost en inwoon, te bevragen bij M. Van Melckebeke, Brusselschestraat, Nr 12 AaL-t. ren August Daeseleire, Pieter-Frans Van den Eeckhout en andere, ten zuido den heer Gnstaaf De Muyter, ten weiste Jnfvr. Annïs Van Snndc en ten noorde den heer Emiel De Loof-Van Impe. Gebruikt door de beeren Alfoüs Maes- 8cbalck en Petrus Beirens. Achtste en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, bekend bij kadaster sectie C, nummer 797, aldaar groot 28 aren, palende ten oosto de erven van den heer Ainand Vlegels en den heer Al- foDS Maesschalck ten znide Jufvrouwen Ma- bildo, ten weste het Straatje of Weg en ten noorde voornoemden heer Alfons MaeB- scbalck. Gebruikt door den heer Victor Maesschalck, ZITDAGEN Instel DijDsdag 28 Mei 1flA- Verblijf Dyrsdag ll Juui)iyu/' telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heor Victor Dk Vos, te Moiré, Stoenstraat. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 9, 10 en 11 Mei 1907. TARBOT de */t kil. fr. a,5o TAHBOTTIM8 kilo 2,00 HEILBOT fr. 1,75 Oranje Kalm den 1/ï kilo fr. 4,50 Vereelte Zalm den '/a kil. fr. 3,75 Kabeljauw, fr. 0,80 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00, Schel visclï fr. i,i5, en 2,00 Steur 0,00 Roodbaarden (rougets) fr. i,5oen2,5o Pladijs 't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 i,5o Nieuwe Landoliuin fr. 0,75 Rog fr. 0,75, tot 2,5o en 3,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,70 Kreeften 7,00 en 8,00 Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Hollandsch Haring 0,10 Maatjes Beste nieuwen Haring Melkers Haring 0,20 Tongen, groote, midden en klein soort. Nieuwe Hollandsche superior kroonharing het vaatje fr. 4,00 OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Meire. Do Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen GEMEENTE MEIRE. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirenbosch, bekend bij kadaster sectie A, nummer.J.09, aldaar groot 70 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Impe, ten znide de beeren Dosiré De Vuyst-Van Sande, Dippoliet Van Impe en i'. arol-Lodewijk Van de Wtele, ten weste den heer August Beirens, en ten noorde de hee- ren Remi Coppens, Romain De Hert, Albert De Wolf en Juffrouw Coleta De Nys, Gebruikt door deu heer Frans Van Droo- genbroeck. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op dén Bavokauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 545, aldaar groot 16 aren 30 centiaren, palende ten ooste de heeren Odilon Van der Schueren, Bernard Wynant en Remi Do Sadeleer, ten zuide den heer Au gust Van den Eeckhont-De Ryck, ten weste voornoemden heer Beirens en ten noorde Juffr. Mathilde Van den Steen. Gebruikt door den heer Bernard Wynant. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Steenveld. bekend bij kadaster sectie A, nummer, 873, aldaar groot 8 aren 70 cen tiaren, palende ton ooste den heer Victor Van Damme ten zuide den heer Piet er De Troyer, ten weste Jufvr. Sylvia De Smet en het Bu reel Van Weldadigheid van Aalst en ten noorde het Bureel van Weldadigheid van Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirefpnt, bekend bij kadaster sectio B, nummer 882a, aldaar groot 20 aren pa lende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Meire, ten zuide en ten weste den heer Remi Fahy en Dame We Vlegels en ten noor de den heer Jozef De Troyer-Henderickx. Gebruikt door den heer Xavier De Pauw. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Ijsberg, bekend bij kadaster sectie B, nummer 988, aldaar groot 20 aren 80 centia ren, palende ten ooste de kinderen van den heer Jozef Hendrickx, ton zuide de bee ren gebroeders Vcrlé en bet Bureel van Wel dadigheid van Meire, ten weste Jufvr. Celina Brismoutiez en ten noorde Jufvrouwen Ma- bilde. Gebruikt door den heer Albin Van Vaeren- bergh. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen wijk IJsgat, bekend bij kadaster soctio C, nummer 176 en 177, aldaar groot 15 aren, palende ten ooste de beeren Theodoor Stal- paert, Frans Van der Haegen en Jufvr. we duwe Jan-Baptist De Smet en kinders, ten zuide den heer Alexis De Graeve, ten weste den heer Frans Van Liedekerke en ten noorde Jufvrouwen de gezusters De Smet. Gebruikt door den beer Jan-Bapt. Maes schalck. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen op het Geetegemveld, bekend bij kadas ter sectie C, nummer 183a, aldaar groot 29 aren 90 centiaren, palende ten ooste de hee- OPENBARE VERKOOPING van eeno en van een perceel Lochting, to Impe, Molenhoek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van het Burerl van Wkldadighkid van Impe, in hot openbaar verkoopen, de navol gende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofslédo met aanhcorigheden, gestaan en gelegen te Impe, Molenhoek, gekadastreerd wjjk B, nummers 288 en 289a, groot aldaar 4 aren 50 centiaren en volgens meting groot 4 aren 62 centiaren, palende oost Karei Raman-Roman, znid de kassei naar Erondegem, west de W" en kinderen Bernard Do Smet en noord Al fons Van Leuven. On verpacht. Tweede koop. Een perceel Lochting, gelegen te Impe, Molenhoek, bekend bij ka daster wijk B, nummer 285, groot aldaar 2 aren 20 centieren en bij moling slechts groot 2 aren 10 centiaren, palende oost en zuid de \V* en kinderen Bernard De Smet, west Jo seph Banwens en noord Alfons Van Leuven. Onverpacht. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 21 Mei 1907, om 3 nren van den avond, ter herberg Hkt Gemeentehuis, bij M, Sixtus De Smet, te Impe, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Nieuwstraatpoort. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede- r c'nter, openbaar verkoopen STAD AALST. i° Woonhuis met Magazijnen en Grond, aan de Nieuwstraatpoort, geteekend num mer 16, wijk A, nummers 2007B en 2007c, groot 1 aar 70 centiaren. 20 Huis en Grond aan de Nieuwstraat poort, geteekend nummer 14, wijk A, nummer 2006B, groot 80 centiaren. Onmiddelijkc ingebruiktreding voor de twee koopen. EENIGE ZITDAG Zaterdag 25 Mei ïgoy ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, St-Jobstraat. Do Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namen; de Burgerlijke Hospitalen, Gods- en Weeshuizen der Stad Aalst, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eenen schoonen Eigendom, bestaande uit Bouwgronden en Landen, allerbest gelegen te Aalst, St-Job, gekadastreerd wijk B, deel van nummer _07a met eene grootte volgens meting van 2 i eet aren, 60 aren 88 centiaren, Ïalende ten ooste aan den heer Wanten, uffrouwen Podevyn en de Burgerlijke Gods huizen, ten zuide aan de St-Jobstraat, ten weste aan den hoer Duwez, het Weldadig heidsbureel van Aalst, de hoeren Van der Heydou, Claus, Van Londersele en Liénart, en de Burgerlijke Godshuizon en ten noorde met half losweg aau den heer Philemon Romory Verdeeld in 13 loten volgens grondplun opgemaakt door don heor Bernard Geetbals, Bouwkundige en gezworen Landmeter te Aalst, als volgt Eerste lot Een perceel Bouwgrondten weste groot 14 aren 66 centiaren, fr. 1466 Tweede lotEen perceel Bouwgrond daar- neveu groot 13 aren 89 centiaren, fr. 1389 Derde lot Een perceel Bouwgrond da-ir- neven groot 15 aren 29 centiaren, fr. 1529 Vierde lotEen perceel Bouwgrond daar neven groot 15 aron 18 centiaren, fr. 1518 Vijfde lot Een perceel Bouwgrond daar- neven groot 15 aren 07 centiaren, fr. 1507 Züsdo lot Een perceel Bouwgrond daar- neven groot 14 aren 96 centiaren, fr. 1496 Zevende lotEen perceel Bouwgrond (laar neven groot 14 aren 85 centiaren, fr. 1485 Achtste lotEen perceel Bouwgrond daar- neven groot 14 aren 74 centiaren, fr. 1474 Negende lotEen perceel Bouwgrond daar- neven groot 14 aren 63 centiaren, fr. 1463 Tiende lotEen perceel Bouwgrond daar- neven grcot 14 aren 52 centiaren, fr. 1452 Elfde lot Een perceel Bouwgrond ten ooste groot 14 aron 41 centiaren, fr. 1441 Twaalfde lot Een perceel Land, achter voorschreven loten acht tot en met elf; groot 45 aren 0 i centiaren. fr. 4507 Dertiende lotEn een perceel Land, ten noorde groot 53 aren 61 centiaren, fr. 5361 Dus ingesteld tegen 10,000 fr. per hectaar. TWEEDE ZITDAG Vrijdag 10 Mei 1907. Ten 3 uren Damiddag ter herberg Dk Graaf van Vlaandkrkn bjj den heer Frans Beeckman, te Aalst, St-Job. OPENBARE VERKOOPING van eene partij te LEDE, op het Steenland. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoopen Eene partij Zaailand, te Lede, Steen- land, gekadastreerd sectie D, nummers 627 en 628, groot 36 aren 10 centiaren. ZITDAGEN Inslel Dijnsdag 14 Verblijf Dijnsdag 28 Mel I9°7' telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Reisduif, bewoond door den heer Edouard Troch, te Lede, Statie weg. OPENBARE VERKOOPING van en Zaailanden TE AALST-MIJLBEEK. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijlc verkoopen i° Eene behuisde Hofstede, te Aalst- Mijlbeek, op den Koning, aan den Klei nen Driesch, groot 23 aren 53 centiaren. Bewoond bij de Weduwe Ch.-L. De Coninck. Ingesteld fr. 2100. 20 Eene behuisde Hofstede, nevens voorgaande, groot n aren 90 centiaren. Ingesteld fr. 1500. 3° 3g aren 60 centiaren Land, gelegen ten deele op Aalst-Mijlbeek en ten deele op PIerder8em, genaamd de Fontein, Samen ingesteld fr. a65o, 40 20 aren Land, te Aalst-Mijlbeek, op het Langeveld, genaamd den Koning. Ingesteld fr. i5oo. 5° 26 aren 40 cent. Land, te Aalst- Mijlbeek, op den Koning. Ingesteld fr. 1800. 6° 24 aren 5o centiaren Land, alsvo- ren. Ingesteld fr. 1500. 7° 67 aren 52 cent. Land, te Aalst- Mijlbeke, Doolhof, op den Wijngaard. Samen ingesteld fr. 3520. Instel Donderdag 2 - Verblijf Donderdag 16 el x9°7» om 3 uren namiddag, ter herberg van Frans Podevyn De Coninck, te Aalst- Mijlbeek, aan den Dobbelen Arend. Vraagt werk in magazijn of iets dergelijks, persoon 22 jaar, goede getuigschriften, kunnende borgstellen. Adres ten bureele dezer. 141. Men vraagt i° Meisjes om in Brussel te komen strikken. Goed loon en weekabonnement, Schrijven J. G. 6, Brussel (Noord). i° Huis van Brussel vraagt voor werk plaats op den buiten, goede werkster kun nende strikken en lacetwerk maken om werk te besturen. Schrijven J. G. 6, Brus sel (Noord). Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achille EEMAN Hoogevesten, fabriek van chemische mest stoffen te Aalst. T> koop. VITRIEN in goeden staat, met dubbel deur, gesculpteerde kornien pilasters, arduinen gepoliste plinten, kunnende dienen voor woningen van 4 meters 5o centimeters facade. Zich te bevragen ten bureele van Dh Dbn- l'ERBC DE. Tomateplanten t© koop, bij de We Petrus Podevyn, Hovenierster, Bergestraat, Aalst-Mijlbeek. Tomateplanten (10,000 be schikbaar), te bekomen bij den heer Frans D'Haese, Hovenier en Zaadhan delaar, Ërusselschen Steenweg, N° 47, te Aalst. Xe koop. Erwtrijs en Princes ses! aken, bij Charles Van Kerkhoven, voorbij 't Puitenlawijt, Aalst. Ta Ir pon verschillige schoone Rij- P tuigen, waaronder Wagon- nette, voor een en twee Paarden, Tilbu- ryen, dockar, allen in zeer goeden staat. Te bevragen ten Bureele dezer. i38. SO duizend kilos Betters- ven te koop, zich te wenden tot M. L. Van Overstraeten, Nieuwstraat, 36, Aalst. Men vraagt eene keukenmeid, zich te bevragen ten bureele dezer. i3g. 6int-*)oHephatraat, Aalgt vragen aanstond» Goede Strijkhtekh. Hoog loon. Geregeld werk, gewaar borgd.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3