Duilsclilaml. Frankrijk. Italië. ZEEVISCH HANDEL U. Arys-De Paepe. WOONHUIZEN Openbare Aanbesteding allerbeste HOOIGRAS behuisde HOFSTEDE MEERSCH ZAAILANDE IV ZAAILANDEN Men vraagt kenmeid ftoon Textiel-nijverheid. J. DAY et Fils, kingen had aangeknoopt met den stoker P. Post, varende op het stoomschip i Noordam. In de laatste dagen gaf zij evenwel weer aan een anderen varens gezel op dit stoomschip de voorkeur. Terwijl deze laatste nu Vrijdag avond bij haar vertoef ie, verscheen ook Post. Er ontstond ruzie waarbij Post haar een messteek in het hart toebracht, om ver volgens zijn medeminnaar eenige kwet suren toe te brengen. Daarna ging hij met achterlating van mes en klak op de vlucht, doch werd 's nachts op den Dier gaardesingel gegrepen en is Zaterdag naar het huis van bewaring overgebracht. De gekwetste vrouw, die naar het zieken huis werd gevoerd, was voor aankomst aldaar reeds overleden. De kwetsuren van den medeminnaar waren ongevaarlijk. Hevige onweders hebben over Holland gewoed, die tal van erge onge lukken hebben veroorzaakt. Zoo meldt men onder andere aan de N. R. Ct. Tijdens een onweer, dat Zaterdagnacht boven den Helder en de omgeving woed de, is de bliksem geslagen in eene werk manswoning in den Koegraspolder. De bewoner, de6i jarige arbeider, A. Spier- dyk, werd door het hemelvuur gedood.Er werd geen brand veroorzaakt. Door den bliksem zijn Zaterdagnamid dag drij boerderijen bij Drachten afge brand. Te Bentelo, onder Ambt-Delden, is Zaterdag de landbouwer, Jan Koning, door den bliksem gedood, Verder sloeg de bliksem nog op een aantal plaatsen in,waar erge schade werd aangericht. Te Velp en Roosendaal ging het vergezeld van hevigen hagelstag. De kapitein van Köpenick. Zooals men weet, zit de kapitein van Köpenick in de gevangenis te Tegel. Zijn gedrag aldaar is zoo schitterend, dat hij den anderen steeds tot voorbeeld gesteld wordt. Ofschoon zijne gezondheid vrij wankelbaar is, bestonden er dusver geen redenen, hem naar een ziekenhuis over te plaatsen, doch een groep personen, die veel belang in hem stelt en van den aan vang af zijn straf veel te zwaar vond, zal pogingen in het werk stellen om hem in een ziekenhuis geplaatst ;te krijgen, waar hij dan weer geheel op krachten zou kun nen komen. De kosten zullen geheel door particulieren gedekt worden, trouwens de som, die volgt bij zijn vertrek uit de ge vangenis ter hand gesteld zal worden, is vrij aanzienlijk. Ze werd gevormd uit giften, die kort na zijn veroordeeling van alle kanten toestroomden. Er schijnt van andere zijde reeds een huis met flinke werkplaats aangekocht te zijn, waar hij onmiddellijk na zijn invrijheidstelling naar hartelust zal kunnen schustern. Over heel het Westen van Duitsch land braken er hevige onweeren los. Te Neuss viel de bliksem op de kerk en doodde eenen persoon. Te Schwent werd eenen mijnwerker gedood en zijne doch ter lam geslagen. Te Bamholden werden 3 wielrijders door het hemelvuur getroffen en 2 van hen werden op den slag ge dood, terwijl de derde erge brandwonden opliep, In naam der vrijheid. De gemeen teraad van Tourcoing heeft de afschaffing der processies gestemd. De maire zal dientengevolge een besluit nemen,waarbij alle processies verboden worden. Zondag heeft te Carcassonne de groote betooging der wijnboeren plaats gehad. De treinen waren den heelen nacht bomvol aangekomen. Eene over- groote menigte bevond zich aan de statie en juichte de aankomenden toe. Er waren buitengewone voorzorgen geno men. De verbruikstarieven in al de res tauraties waren verminderd. Ten 4 uren 's morgens waren reeds 5o,ooo betoogers in de straten. Ten io urer. waren er 100,000. Dc groote optocht was verschoven op 2 uren, om de deel nemers den tijd te laten aan te komen. Men rekent dat er 200,000 man zal ge weest zijn. Omtrent de groote betooging van wijn bouwers te Carcassonne wordt nog ge meld Er waren 200,000 menschen bijeen, onder wie ongeveer 100,000 vrou wen. Naast de groote tribune was eene guillotine opgesteld met het opschrift Dood aan de vervalschers. De over heid liet den betoogers volkomen vrijheid van handelen. In Canet zijn Maandag de geleidingen van de electrische trams vernield, omdat het bestuur weigerde voor de wijnbou wers, die naar de betooging wilden, een verminderd tarief toe te staan. z3 personen vergiftigd door mosse len, te Marck-bij-Kales. Ecnc ploeg werklieden die voor rekening van den heer Leon Vincent arbeidden aan het laden der Corbeille, gemeerd op de Quai de la Loire, te Marck, waren donderdag namiddag, rond 4 uren, wanneer hun werk gedaan was, om zich te vermaken, mosselen gaan vangen aan eene boei, midden in de kom gelegen. De dokwerkers brachten er eene groote hoeveelheid mede en kwamen terug naar de kaai, begonnen er te eten en droegen er mede huiswaarts, voor het avondmaal der familie. In den loop van den nacht, tusschen 10 en 11 ure, vertoonden zich bij het mee- rendeel hunner de eerste kenteekens eener vergiftiging. Ook de familieleden werden erg ongesteld. Het zijn Mad. Abeele, 37 jaar oud en hare dochter Eugeen Tur- pin, 3ojaar ouden zijne a5jarige vrouw; Alfons Marquilly, 29 jaar oud Karei Lapotre, Gust. Wadaux, de drie gebroe ders Baron, Victor, Ferdinand en Louis, wonende te Calais-Noord, en Dauchel, 40 jaar oud. Drie sterfgevallen in eene familie. Dat ongeluk had evenwel vreeselijke gevolgen in eene werkersfamilie, de fami lie Grare, wonende rue Haut-Sable, te Marck. Louis Grare, 38 jaar oud, had een gan- schen zakdoek vol mosselen medelen me degebracht welke hij zijn gezin als avond maal aanbood. Den volgenden dag leed de geheele familie aan hevige krampen. De vader bezweek, de eerste den vrij dag morgend, te 2 uren, na vreeselijke pijnen te hebben geleden en niettegen staande de beste zorgen. Drie uren later, te 5 ure, bezweek een der kinderen, Gaston Grare, op zijne beurt eindelijk, ook - in den loop van den morgend, is de moeder gestorven. Juffer Leonie Grare, die ook van de gevaarlijke schelpdieren had geëten, kon gered worden, dank zij een krachtig te- genvergif. Te Saint-Bauzile-de-Putois (Frank rijk) heeft een werkman der kalk- en ci- mentfabriek den dood gevonden in onge meen dramatische omstandigheden. Simeon Chaptal, geboren te Mauguio en 33 jaar oud. werkte in eene plaats, ge legen boven de riemen welke de pietmo lens voor kalk in beweging brengen. Eensklaps stortte de planken vloer in, waarop hij zich bevond en de ongeluk kige kwam te recht op een wiel dat draaide met eene snelheid van 100 omwentelingen per minuut. Zijn lichaam, dat medege trokken werd in de tanden van het wiel, werd in een oogwenk vreeselijk vermor zeld. Het werd er met stukken en brokken uitgetrokken de gescheurde armen en beenen waren gescheiden van den romp. Het overigs van het lichaam was gansch in bloedende flarden getrokken. Het slachtoffer van dat vreeselijk on geluk laat eene weduwe na en twee min derjarige kinderen. Madame Andrieux, 37 jaar oud, wonende op het gehucht Joligne, ge meente Chans, gaf sinds eenigen tijd teekens van zinsverbijstering. Ze zat soms geheele dagen te weenen, zonder schijnbare aanleiding, en wanneer de man, een brave werkman terugkeerde van zijn werk, vond hij zijne vrouw in diepe verslagenheid, terwijl zijne kin- deren weenden. Zaterdag morgend verliet vrouw An drieux, hare woning, om, zeide ze, lin nengoed te wasschen in eene weide, palende aan hare woning. Haar vierjarig knaapje en haar zeven jarig meisje vergezelden haar. Het is daar dat Madame Andrieux in eenen aanval van waanzin, hare twéé kinderen in het water gooide. Daarna sprong zij ook in de rivier. De drie lijken zijn gevonden door inwoners, verontrust over de verdwijning der vrouw en harer kinderen, haar waren gaan opzoeken. Door den bliksem getroffen. In den loop van een vreeselijk onweder dat Vrijdag, rond 6 uren, woedde, zijn twee paarden van een gespan, toebehoo- rende aan den heer Gallant, nijveraar te Rosières, door den bliksem gedood ge worden. Het rijtuig en al de inliggende koopwaren verbrandden tot asch. Geluk- kiglijk was de eigenaar enkele stonden te voren afgestapt. Zaterdag morgend, ten 6 ure, stel den de voerlieden der spinnerij van de heeren gebroeders Leplat, te Tourcoing vaat, dat de stalknecht Frans Duguin. 53 jaar oud, wonende te Moeskroen, niet op zijnen post was Zij gingen dadelijk op zoek en weldra zag een hunner dat Daguin in den beirput lag. Met peersen werd hij opgetrokken. Onmiddellijk paste men op hem de kunstmatige ademhaling toe, doch vruchteloos. De Matin verneemt uit Parijs dat de Savoyarde de klok van het H. Hart van Montmartre, gebersten is. Men meende ze eerstdaags te plaatsen in den toren, voor welken bii bestemd was, toen men eene breede barst ontdekte. Men denkt dat er kwaadwilligheid in het spel is. In alle geval is de wonde doode- lijk en zal de prachtige klok geheel moe ten hergoten worden. Nog eens het werk van den Sint- Pieterspenning. Wij lezen in den s Figaro als bericht van zijn gewonen Romeinschen correspondent 't volgende Ondanks de tegenspraak blijf ik ten volle den inhoud bevestigen van mijn telegram betreffende de edelmoedige gave der jaarlijks voor den St-Pieterspenning toegezegde som van 5 millioen fr. door de Bisschoppen der Vereenigde-Staten en Canada. De kwestie vormde, zegt hij verder,sinds twee jaren een onderwerp van overleg doch werd geheim gehouden; zij kon echter moeilijk geheim blijven daar tal van personen, die op geen enkele wijze tot geheimhouding verplicht waren, er van wisten. Door dit bericht openbaar te maken, aldus eindigt de correspondent, heb ik volstrekt niet de bedoeling gehad aan te toonen, dat de H. Stoel geen liefdegaven meer noodig had ik heb alleen willen bewijzen, dat de Kerk, hetgeen zij hier of daar verliest, elders kan terugvinden.» De correspondent heeft daarenboven de weldadigheid der Amerikaansche ca- tholieken als beschamend voorbeeld ge steld aan die van Frankrijk. Indien zijn bericht toch op waarheid berust en wanneer dit niet zoo mocht zijn, de licht vaardigheid zou in dit geval toch wel zeer verre moeten gaan kan het goede en schoone voorbeeld der Amerikaansche catholieken slechts beschouwd en ook ge meld worden als een voorbeeld tot na volging voor die van al de andere landen, daar de stoffelijke behoeften van den H. Stoel voor het bestuur der Kerk over de geheele wereld buitengewoon groot zijn en door de milddadigheid der Ame rikaansche catholieken en van elders komende giften allerminst gedekt worden. (De Tijd). Leopoldstraat, 1-4, Aalst. Prijzen voor 3o, 3i Mei en 1 Juni 1907 TARBOT de >/t kil. fr. 2,25 TARBOTTIN8 kil° a>°° HEILBOT fr. i,5o Oranje Zalm den xjt kilo fr. 4,5o Versche Zalm den kil. fr. 3,5o Kabeljauw. fr. 0,60, 0,80 Griet fr. o,5o 0,70, 1,00, 2,00, 3,00 Tongen (koppel) fr. 1,00, 2,00, 3,00 Schel visch fr. 0,00, en 0,00 Steur 0,00 Roodbaarden (rougets) fr. i,5o en 2,5o Pladijs 't stuk fr. o,i5 o,5o 0,70 t ,5o Nieuwe Landolium fr. 0,75 Rog fr. 0,75, tot 2,5o en 3,00 Makreelen 'tstuk fr. 0,70 Kreeften 7>o° en 8>°° Garnalen in doos fr. 1,00 Garnalen versch fr. 0,60 Maatjes Begte nieuwen Ilaring fr. o,3o Melkers Haring 0,00 Tongen, groote, midden en klein soort. Nieuwe Hollandsche superior kroonharing het vaatje fr. 3,00 OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, Nieuwstraatpoort. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, openbaar verkoopen STAD AALST. i° Woonhuis met Magazijnen en Grond, aan de Nieuwstraatpoort, geteekend num mer 16, wijk A, nummers 2007B en 2007c, groot 1 aar 70 centiaren. 20 Huis en Grond aan de Nieuwstraat poort, geteekend nummer 14, wijk A, nummer 2006B, groot 80 centiaren. Onmiddelijke ingebruiktreding voor de twee koopen. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Zaterdag 8 Juni ïgoy, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eenen PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. Gemeente Impe. van Kasseiwerken te Impe. Hbt Collegie van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Impe zal np Dijnsdag 25 Juni 1907, ten Gemeeutehuize overgaan tot de openbare aanbesteding der Kaeseiwerken uit te voeren aan den Buurtweg N° 1, te Impe, waarvan de omstandige raming be loopt tot 4,818,50 franken. De aanbiedingen geschreven op zegel en gelijkvormig aan het model gehecht aan het bijzonder lastenboek, moeten gestnurd wor den bij aanbevolen brief en onder dubbelen omslag aan den heer Burgemeester vau Impe en ter Post besteld zijn, drij volle dagen vóór den dag der aanbesteding dus ten laatste op 21 Juni 1907. De buitenste omslag zal boven het adres van den heer Burgemeester voor opschrift dragen Aanbieding voor Gemeentewerken op 25 Juni 1907. De binnenste omslag zal voor opschrift dragen Aanbieding voor Kassei- werken aan den Buurtweg N° 1, te Impe. De ondernemers zijn verplicht eene ver klaring op zogel betrekkelijk het minimum van dagloon, gedagtaekend en geteekend, en onder bijzondere omslag, aan hunne aanbie ding te voegen. Alle de stukken betrekkelijk deze aanbe steding liggen ten iuzage der belanghebben den, ter Gemeente-Seoretarij te Impe. Impe, den 23 Mei 1907. De Secretaris, De Burgemeester, V.-G. BLONDEEL. L. SCHUCKAERT. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, (Tragel), en te Hofstade, op den Bocht, in de Kerknieerschen, in den Be- keling en op de Beekdijken, op Maandag 24 Juni 1907, om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder DE VOS. Te beginnen op den Tragel, aan den meersch van Mijnheer Hendrickx. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis wezende eene Herberg, te Aalst, Schuttersstraat, nr 4, nabij de Bou- dewijnkaai, groot 1 aar 70 centiaren, be woond door den medeverkooper, Emma nuel Poriau. EENIGE ZITDAG Woensdag 12 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter te verkoopen herberg. OPENBARE VERKOOPING van eene en van een perceel Lochting, te Impe, Molenhoek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van het Bureel van Weldadigheid van Impe, in het openbaar verkoopen, de navol gende goederen, te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofstéde met aanheorigheden, gestaan en gelegen te Impe, Molenhoek, gekadastreerd wjjk B, nummers 288 en 289a, groot aldaar 4 aren 50 centiaren en volgens meting groot 4 aren 62 centiaren, palende oost Kami Raman-Roman, zuid de kassei naar Erondegem, west de W® en kinderen Bernard De Smet en noord Al fons Van Leuven. Onverpacht. Tweede koop. Een perceel Lochting, gelegen te Impe, Molenhoek, bekend by ka daster wijk B, nummer 285, groot aldaar 2 aren 20 ceutieren en by moting slechts groot 2 aren 10 centiaren, palende oost en zuid de W® en kinderen Bernard De Smet, west Jo seph Bauwens en noord Alfons Van Leuven. Onverpaoht. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 4 Juni 1907, om 3 uren van den avond, ter herberg Het Gemeentehuis, n by M, Sixtus De Smet, te Impe, Dorp. TE ERPE, Oonegem. Dj Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal namon» de Burgerlijke Hospitalen, Gods- en Weeshuizen der Stad Aalst, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Een goed perceel Meersch, groot volgens meting 92 aren, 55 centiaren en gelegen in den Oonegem, gekadastreerd wijk B, nummer 618 met een9 grootte vau 89 aren 70 centi aren, palende ten ooste aan de heeren Boe leert en De Boeck, ten zuide over de baan aan de Beek, ten weste aan d'erven Van der Ueyden en ten noorde ook aan den heer De Boeck. Gebruikt door den heer De Nys. EENIGE ZITDAG Donderdag 6 Juni 1907. Tén 3 uren namiddag ter herberg In Wanzele, n bij deu heer Joseph Van der Biest, te Aalst, Gentschen steenweg. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te Metre. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen GEMEENTE MEIRE. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirenbosch, bekend bij kadaster sectie A, nummer 109, aldaar groot 70 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Impe, ten zuide de heeren Desiré De Vuyet-Van Sande, IJippoliet Van Impe en i\ arel-Lodewijk Van de Wiele, ten weste den heer August Beirens, en ten noorde de hee ren Remi Coppens, Romein I)o Hert, Albert De Wolf en Juffrouw Coleta De Nys, Gebruikt door den heer Frans Van Droo- genbroeck. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op den Bavokauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 545, aldaar groot 16 aren 30 centiaren, palende ten ooste de heeren Odilon Van der Schueron, Bernard Wynant en Remi Do Sadeleer, ten zuide den heer Au gust Van den Eeckhout-De Ryck, ten weste voornoemden heer Beirens en ten noorde Jnffr. Muthilde Van den Steen. Gebruikt door den heer Bernard Wynant. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Steenveld, bekend bij kadaster sectie A, nummer, 873, aldaar groot 8 aren 70 cen tiaren, palende ton ooste den heer Victor Van Damme ten zuide den heer Pieter De Troyer, ten weste Jufvr. Sylvia De Smet en het Bu reel Van Weldadigheid van Aalst en ten noorde het Bureel van Weldadigheid van Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirehmt, bekend bij kadaster sectio B, nummer 882a, aldaar groot 20 aren pa lende ten ooste het Bureel van Weldadigheid van Meire, ten zuide en ten weste den heer Remi Fahy en Dame W* Vlegels en ten noor de den heer Jozef De Troyer-Uenderickx. Gebruikt door den heer Xavier De Pauw. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Ijsberg, bekend bij kadaster sectio B, nummer 988, aldaar groot 20 aren 80 centia ren, palende ten ooste de kinderen van den heer Jozef Hendrickx, ten zuide de bee- ren gebroeders Verléen het Bureel van Wel dadigheid van Meire, ten weste Jufvr. Celina Brismoutiez en ten noorde Jufvrouwen Ma- bilde. Gebruikt door den hoer Albin Van Vaeren- bergh. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen wijk IJsgat, bekend bij kadaster Boctie C, nummer 176 en 177, aldaar groot 15 aren, palende ten ooste de heeren Theodoor Stal- paert, Frans Van der Haegen en Jufvr. we duwe Jan-Baptist De Smet en kinders, ten zuide den heer Alexis De Graeve, ten weste den heer Frans Van Liedekerke en ten noorde Jufvrouwen de gezusters De Smet. Gebruikt door den heer Jan-Bapt. Maes- schalck. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen op het Geetegemveld, b jkend bij kadas ter sectie C, nummer 183a, aldaar groot 29 aren 90 centiaren, palende ten ooste de hee ren August Daeseieire, Pieter-Frans Van den Eeckhout en andere, ten zuide den heer Guetaaf Do Muyter, ton weste Jufvr. Aniüs Van Sandc en ten noorde deu heer Emiel De Loof-Van Impe. Gebruikt door de heeren Alfons Maes- schalck en Petrus Beirens. Achtste eu laatste koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkauter, bekend bij kadaster sectie C, nummer 797, aldoar groot 28 aren, palende ten ooste de erven van den heer Amand Vlegels en den heer Al fons Maesscbalck ton zuide Jufvrouwen Ma- bilde, ten weste het Straatje of Weg en ten noorde voornoemden heer Alfons Maes scbalck. Gebruikt door den heer Viotor Maesscbalck. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 28 Mei 1 jqq7 Verblijf Dijnsdag 11 JuDi) telkens om 2 uren namiddag, ter herborg ge houden door den heer Victor Dk Vos, te Meire, Steenstraat. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede, wezende eene herberg te Aalst Schaarbeke, aan de oude Gentbaan, groot bij meting i5 aren 7 centiaren, bewoond geweest door wijlen Marie De Vulder. EENIGE ZITDAG: Zatedrag 22 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en Bouwgronden te Lede, Gysegem, Haeltert en Nieu- werkerken. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 5i aren 39 centiaren Land, te Lede, op denGrooten Kauter, aan den Steenweg van Lede op Erpe. Verdeeld in 3 deelen. Gebruikt door Joseph Lievens. 20 3 liektaren 54 aren 3i centiaren Land, te Gysegem, op den Winning. Verdeeld in 11 deelen. Gebruikt door Petrus-Franciscus Rombaut en andere. 3° 1 hectaar, 26 aren 29 centiaren Land, te Nieu werkerken aan de Larestraat. Verdeeld in 4 deelen. Gebruikt door sieur Pirsu-Van den Abeele. 40 En 3 hectaren 57 centiaren Land, zeer dienstig voor bouwgrond, te Hael tert, Drinkeling, aan den Steenweg op Geeraerdsbergen en aan de Hollestraat. Verdeeld in 20 deelen. Gebruikt door Domien L'e Schryver en andere. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 28 Mei Verblijf, 11 Juni 1907 Telkens om 2 uren namiddag, ter Estaminet De Vlasmarkt, bij den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhande laar, te Aalst, aan de S' Martenskerk. Men vraagt eene keukenmeid, zich te bevragen ten bureele dezer. 139. veertig franks. Zich te bevragen Nieuw- straat, 18, te Aalst. Men vraagt familiën met talrijke kinderen om te werken in eene. katoenspinnerij en fabriek van u tresses en lacets. Bekwame werklieden kunnen het adres verkrijgen ten Bureele van t De Dender- bode. Winkeldochter vraagt plaats met kost en inwoon, te bevragen bij M. Van Melckebeke, Brusselschestraat, Nr ia Aak't. Vraagt werk in magazijn of iets dergelijks, persoon 22 jaar, goede getuigschriften, kunnende borgstellen. Adres ten bureele dezer. 141. Men vraagt i° Meisjes om in Brussel te komen strikken. Goed loon en weekabonnement, Schrijven J. G. 6, Brussel (Noord). i° Huis van Brussel vraagt voor werk plaats op den buiten, goede werkster kun nende strikken en lacetwerk maken om werk te besturen. Schrijven J. G. 6, Brus sel (Noord). Tomateplnnten (10,000 be schikbaar), te bekomen bij den heer Frans D'Haese, Hovenier en Zaadhan delaar, Brusselschen Steenweg, N°47, tc Aalst. Xe koop. Erwlrijs en Princes- sestaken, bij Charles Van Kerkhoven, voorbij 't Puitenlawijt, Aalst. HTp> Irnnn verschillige schoone Rij- 11? KUUJJ tuigen, waaronder Wagon- nette, voor een en twee Paarden, Tilbu- ryen, dockar, allen in zeer goeden staat. Te bevragen ten Bureele dezer. i38. Sint-Josephstraat, Aalst vragen aanstonds Goede Strijkster». Iloog loon. CSeregeld werk, gewaar borgd.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3