DE HOEST MS/et Frankrijk. FA1LLITE. C. Bonner Van denBroeck Merklpmjzen. Hopmerkten. WOONHUIZEN behuisde HOFSTEDE Openbare Aanbesteding ZAAILANDE IV HOOIGRAS WOONHUIZEN allerbeste HOOIGRAS behuisde HOFSTEDE meersch ZAAILANDEN MEUBELS, eene kamer der tweede verdieping. Daar deed de vrouw eenen keus tusschen de meegebrachte juweelen gaf hem de overige terug en zegde, de gekozen later te zullen betalen. Op deze belofte ging de bediende heen. Doch op straat gekomen, scheen de handel wijze der koopster hem nog al zonderling. Hij keerde naar de herberg terug en vroeg inlichtingen over die madame SweertB. Wij kennen geene madame Sweerts, was het antwoord van de bazin. En zij woont hier Volstrekt niet. Ik herhaal u dat ik ze niet ken. De bediende snelde, zoo rap hij kon, naar boven en vond nu in de bewuste ka mer de echte bewoonster, die hem zegde dat de gewaande Mad. Sweerts haar waa komen vragen eenige oogenblikken over hare kamer te mogen beschikken om er eenen heer te ontvangen,» en de huurster had dit welwillend toegestaan. De plichtige wordt nu opgezocht. Sedert 6 weken ongeveer was eene Brusselsche, Anna Dans, 36 jaar oud, gou vernante op de boerderij Henry te Hanret. Zondag werd haar een kind geboren, wat zij geheim hield. Door een geneesheer ondervraagd, moest zij bekennen dat zij haar kind met een zakdoek verwurgd had. Men vond het lijkje in eenen koffer. Het parket van Namen heeft een onderzoek ingesteld en een aanhoudingsmandaat tegen Anna Dans uitgevaardigd. Dit mandaat zal uitgevoerd worden, zoodra de toestand van de schuldige dit toelaat. ken ouderdom op eenige dagen genezen door den echten Borstsiroop van Be- pratere. Weigert alle andere Siroopen, Pillen, Pastillen die men u in de handen zoekt te steken, want niet is zoo goed voor de borst dan de echte Siroop van Depratere. Prijs 2 franken de groote flesch. Te bekomen bij Od. Depratere die overal verzendt tegen postbon van" 2,00 fr. (50 centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij de apothekers De Valckeneer en Callebaut. Paul werd verleden jaar in een krankzinnigen gesticht opgesloten. Over eenige dagen kwam de jongeling naar huis, daar zijn toestand verbeterd was. Kort nadien echter kwam de kwaal terug en men was verplicht, hem voortdu rend te bewaken. Nu had men hem een oogenblik alleen gelaten en hij maakte van die gelegenheid gebruik om een geladen geweer te nemen. Hij ging op zijn bed zitten, plaatste den loop op den buik en deed het schot afgaan- Toen de moeder op het gerucht van den knal kwam toegeloopen, vond zij haren zoon, badend in zijn bloed, dood ten gronde liggen. Bij de kermis te Strée, heeft zekere Firmin Gilloteaux Zondag verscheidene messteken bekomen, waaraan hij Dinsdag bezweken is. De dader is gekend en aange houden. In de wijk Meneaury, te Aiseau, is er brand ontstaan bij den bakker Kempens. Het vuur deelde zich mede aan zeven leeg staande werkmanshuixen en de heele boel werd vernield. Maandag namiddag kwam M Beyer, van Gent, met eenen motocycle, te Wetteren aangereden. Afgestapt zijnde aan de herberg de Nieuwe Zaal, in de Moer straat, liet hij den motocycle buiten voor de deur staan. Zekere Raphael Vincke maakte hiervan gebruik, sprong op de motocycle en verdween er mede. Beyer legde op het policiebureel een klacht neder. Laat in den avond vernam den onder- kommissari8 Clerick, dat Vincke, in de gemeente Wichelen een ongeluk had be komen met den motocycle en inderdaad, den motocycle was erg gehavend. Hij werd aangeslagen en op het policie - bureel ter bewaring gebracht. De oudste hofbouwkundige maat schappij van Europa, die van Gent namelijk viert in April 1908 haar eeuwfeest. Men kan wel denken dat dit feest met eene schoone tentoonstelling gepaard zal gaan. Dijnsdag kwamen in de herberg van Petrus De Jaeger in de Lindenstraat te St Nicolaas, de vrouwen D. S. en S. M. met twee manspersonen F. V. D. B. en A. A. De waard weigerde hun drank, ziende dat ze al genoeg hadden. Hierop maakten zij ruzie A. A. sprong buiten en begon de wandelaars tot vechten uit te dagen. Deze die binnen gebleven waren, sloegen spiegel, stoelen en pintglazen in stukken, braken eene tafel en verbrijzelden de ruiten van het portaal hierop namen zij de vlucht. De wachtmeester Le Roux der gendarmerie met den agent Thoen die in de buurt waren vernamen het gebeurde en liepen er naar toe. Zij konden A. A. die nog bezig was met het volk uit te dagen, aanhouden en naar den amigo brengen. De twee vrouwen met den anderen man, die den inboedel in stukken sloegen, zijn gekend en ondervraagd en de gemaakte schade die zij in de herberg toebrachten is opgenomen. Maandag avond is te Deinze een vreeselijk ongeluk gebeurd. In de nabijheid der statie staat een bareel welke 's avonds voor een of soms voor twee uren gesloten is voor het versporen van goederenwagens. De voorbijgangers, voor het meerendeel fabriekwerkers en iandbouwwerklieden gaan daar over de rails. Maandag avond, rond 10 uren was de dwarsboom wederom gesloten. Op zeker oogenblik kwamen de echtgenooten Lam- brecht ter plaats. Jozef, de man, klom over de buffels van eene rij wagons. De vrouw, zekere Maria Boterman, 40 jaar oud, kroop onder wa gons, tusschen in de wielen, om den over kant van 't spoor te bereiken. Juist op dit oogenblik, zette de trein zich in beweging en de vrouw werd letterlijk het hoofd afgesneden en bovendien afgrij selijk verminkt. De ongelukkige was moeder van vijf kinderen. Men weet dat er te Luik reeds vele gasthuizen voor honden bestaan eene groep duivenliefhebbers van Luik wil hier nu een gasthuis voor duiven openen, en men hoopt, gezien de altijd aangroeiende duivensport, de onderneming te zullen zien gelukken. In eene mijn te Jumet werden op eisch van de gesyndikeerde werklie, een porion en een werkman, die niet van den bond deel maakten, doorgezonden. De slachtoffers der onverdraagzaamheid von den werk te Monceau-Fontaine maar ook hier eisch ten de werklie hunne wegzending, en, omdat dit niet onmiddellijk gebeurde, waren zij het voorwerp van allerlei plage rijen. Eindelijk geraakten zij weer broode loos. Toen dienden zij eene klacht in en het parket vervolgt nu de 400 vervolgers. De gendarmerie is met de ondervraging gelast. Te Esneux woont het huishouden von den houtvester Delincé. Een zoon van 24 jaar, Joseph genaamd, is niet in het volle bezit van zijne verstandverniogens en Valschmunters. Dc Patrie deelt mee dat ingevolge de aanhouding eener bende valschmunters, de policie huiszoeking heeft gedaan in de bureelen van het anarchistisch blad 0 Libertaire en er een volledig materieel van valsch- munterij heeft ontdekt. 's Namiddags heeft de veiligheid Macha, den beheerder van den Liber taire aangehouden. Men heeft hem in 't bezit gevonden van 500 fr. in stukken van 2 fr., met de beeltenis der zaaister. De Parijsche bladen deelen nog de volgende bijzonderheden mee Zeven personen zijn aangehouden te Parijs, betrapt op het uitgeven van val- sche munt. Zij waren gekend voor hunne anarchistische denkbeelden. Een van hen had den anti-militaristischen plakbrief geteekend. 't Was om die reden dat de policie 't gedacht opvatte eene huiszoe king te doen op den Libertaire en daar vond men op de binnenplaats de kist met de valsche twee frankstukken. Macha verklaarde niet te weten van waar die kist kwam, aangezien de gezellen daar dikwijls pakken en kisten neerzetten, waarover hij zich niet bekommerde. Toch werd Macha aangehouden. De vereeni- ging van valschmunters was zeer goed ingericht. Men denkt dat zij wel 100,000 fr. valsch geld hebben uitgegeven. Zij hadden een atelier te St-Ouen. Verschei den beschuldigden maakten deel van de Fédération du travail en van de syndi- katen der werkbeurs. FILATURE A FILTERIES REÜNIES (Société Anonyme). Le Conseil d'Administration. en exécu- tion de l'article 37 des statuts, a l'hon- neur d'inviter Messieurs les actionnaires assister k l'assemblée générale ordinaire qui sera tenue au siège social, k Alost, rue du Tragel, le Mardi 18 Juin 1907, k 10 heures du matin. ORDRE DU JOUR "~"ï0 Nominations statutaires. 2* Tirage au sort de 100 obligations. 3° Approbation de divers achats de terrain, 40 Rapports du Conseil d'administra- tion et du Commissaire. 5° Examen et approbation du bilan et du compte de profits et pertes, TRIBUNAL DE COMMERCE DE TOURNAI. Extrait publié en conformité de 1'Article 472 de la loi du 18 Avril i85i: Par jugement en date du 25 Mai 1907, le Tribunal de Commerce séant k Tour- nai, k déclaré après rejet de concordat préventif, la faillite du sieur Leopold Breda Fils, ci-devant négociant en hou- blons k Tournai, actuellement domicilié a Saint-Gilles, Bruxelles et k fixé l'épo- que de la cessation des payements au 25 Novembre 1906. Le même jugement a nommé Monsieur Pierre Lepers, Juge-commissaire, et Mr Louis Demars, avocat k Tournai, Cura- teur; il a ordonné aux créanciers du failli de faire au Greffe de ce Tribunal la dé- claration de leurs créances, avec titres k l'appui dans les vingt jours et a dit qu'il sera procédé le 2 Juillet 1907, k 10 heu res, en la Chambre du Conseil de ce Tri bunal, k la clóture du procés-verbal de vérification de créances, et a fixé au 16 Juillet 1907, k 10 heures du matin l'au- dience k laquelle il sera statué sur les contestations k naltre de cette vérifica tion. POUR EXTRAIT CONFORME I (sisné) LANDRIEUX. Snij- en Al aallessen voor Dambn Jufvrouwen volgens de laatste nieuwe leerwijze gegeven door Madame Weduwe gediplomeerde Snij ster, Aalst, Brusselsche straat, 27, Aalst. Patronen op maat, Busten, Modegravuren, enz. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 7 l(j Vrouwelijk idem 9 Huwelijken. J, De Kerpel, dienstkn. met M. Van Riet, dienstm. L. Van de Velde, steenk. met M. Heynderickx, kleerm. G. Roelandt, pasw. met C. Schoonjans, z. b. Overlijdens. C. Mayart, vr. Daens, z. b. 79 j., Wit- huisstr, J. Claessens, m. D'Haese, landbr 5i j., wonende te Hofstadc, M. Bal, vr. De Winter, z. b. 84 j., Mo- lenstr. J. Neukermans, wr Clatssens, z. b. 74 3-, overleden te Sikt-Nicoloas. M. Capiau, We Van Geetruy, z. b. 79 j,, Brusselschestr. J. Duwez, m, Ringoot, landb. 72 j., Sint-Job. P. Van den Borre, m. De Groot, z. b. 74 j., Van Wambekekaai. D. Timmer man, m. De Grauw, katoenbew. 52 j., Binnenstr. 4 kinderen onder de 7 jaren. M.M. les actionnaires sont prévenus que, pour pouvoir assister k l'assemblée, its seront tenus, pour se coaformer A l'art. 3g des statuts, d'être munis ds leurs ti tres, ou d'ètre porteurs d'un certificat de dépót de leurs titres, soit k la Banque de Flandre, k Gand, soit k la Société de Dé- póts et de Crédit k Bruxelles rue Leopold, 23. Ce Dépót doit ètre fait au moins cinq jours avant l'assemblée. Zaterdag t Juni 1907. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a 00,00 Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 0,00 a 0,00 Boter per 3 kil. 7,29 a 8,10 Eiers de 25 2,16 a 2,34 Viggenen,per koppel 70,00 a 80,00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 00,oo Ajuin de 100 kil, volgk.w, 0.00 a 00,00 LONDEN, 28 Mei. De prijzen blijven vast en onveranderd. Er is altoos veel vraag naar puike Engelsohe hop, vooral Goldings (Witte Rank), die steeds zeldzamer wordt. BRUSSEL, 29 Mei. Markt iets vaster. Aalst 1906, 42 1/2 fr.; 1907, 57 1/2 lr.; Pope- ringbe 1906, 35 fr.; 1907, 52 1/2 tot 55 fr. NUREMBERG, 29 Mei. Markt steeds kalm doch prijshoudend sedert eenigen tijd worden er weinig zakken ter markt gebracht. GENT, 24 Mei. Tarwe, per ioo kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge 151OO a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,5o a 2,70 Eiers per 26, 2,00 a 0,00 VEEMARKTEN. Gent, 3t Mei. Getal te koop gestelde hoornbeesten Melkkoeien 17 Vette koeien g7 Groote ossen 5 j Stieren 61 Jonge ossen 34 Magere beesten 199 Vaarzen 43 Schapen 3 Varkens 261 Lammeren o Loopers 9 Kalveren 117 Viggens 5oy bijzonder lastenboek, moeten gestuurd wor den, by aanbevolen brief en onder dubbelen omslac aan den heer Burgemeester van Irnpe en terTost besteld zijn, drij volle dagen vóór den dag der aanbesteding dus ten laatste op 21 Juni 1907. De buitenste omslag zal boven het adres ,n den heer Burgemeester voor opschrift dragen Aanbieding voor Gemeentewerken op 35 Juni 1907. De binnenste omslag zul voor opschrift dragen Aanbieding voor Kassei- werken aan den Buurtweg N" 1, te Impe. De ondernemers zijn verplicht eene ver klaring op zegel betrekkelijk bet minimum van dagloon, gedagteekend en geteekend, en onder bijzondere omslag, aan hunne aanbie ding te voegen. Alle de stukken betrekkelijk deze aanbe steding liggen ten inzage der belanghebben den, ter Gemeente-Secretarij te Impe. Impe, den 23 Mei 1907. De Secretaris, De Burgemeester, V.-G. BLONDEEL. L. SCHOCKAERT. OPENBARE VERKOOPING VAN twee schoone te AALST, Geerardsbergsche straat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien h6t behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo- pen Eerste koop. Een schoon Woonhuis ge staan en gelegen te Aalst, Geerardsbergsche straat, bekend bij kadaster sectie A,nummers 1900a en 1909o, aldaar groot 1 aar 90 centi aren, palende ten ooste de Geerardsbergsche straat, ten znide den heer Jozef Van der Meerssche, ten weste den heer Gaston Camu en ten noorde den heer Theofiel Wantero- Iieymau. Tweede koop. Een schoon Woonhuis gestaan bd gelegen to Aalst, in de Erembode- gemscbe straat, bekend bij kadaster sectie B, nummer 428a7, aldaar groot 1 aar 90 centi aren, palende ten oostoae Erembodegemsche straat, ten znide den heer Gustaaf Levian, ten weste de lieeren Charles Peereboom en Pierre Van Pottelsbergh en ten noorde de heeren Leon Van der Schueren en Jozef Sin- gelyn. ZITDAGEN Instel Zaterdag 22 Juni ,on7 Verblijf Zaterdag 6 Jnli Telkens om 3 ure van den namiddag ter herberg genaamd u In den Meiboom gehou den door den hoer Theophiel Wauters te Aalst, Geerardsbergsshe straat. Stieren ie kw. o,g5 2*kw. 0,82 3*kw. 0,77 Koeien Vaarzen Ossen Varkens Kalveren o,85 1,00 i,05 1,00 i,35 0,75 0,90 0,90 0,90 0,95 ANTWERPEN, 3i Mei De ponden of halve kilogr. betaald men volgens kwaliteit fr. 1,45 a 1,60. De aardappels per zak 7,00 a 8,00 fr. De eieren betaalde men per 25 stuk fr. 2.00 a 2,25. CUREGPIEM-ANDERL. 27 Mei Veemarkt. Te koop gesteld 579 ossen, 388 stieren, 986 koeien, totaal: ig53 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,86 a 1,08 Stieren 0,72 a 0,98 Koeien en Veerzen 0,68 a 0,90. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 971. Prijs per kilogr: fr. 1,10, 1,20 a 1,35. Bij uitscheidiug van bedrijf. Uit dei* Itand te koop. eene schoone met Schuur Stallingen enverdere af hankelijkheden gestaan en gelegen TE OORDEGEM, Molenhoek. Alsook eenen veel opbrengenden Boom gaard, voorzien van beste fruitsoorten. De kooper kan met voordeel, 3 hecta ren beste Lafd en Mbirrch in pacht be komen. Zich te bevragen bij de Kinderen MICHIELS, te Oordegem. Huis t© huren, met Schuur en Stallen, dienstig voor alle bedrijven, ge staan en gelegen te Aalst-Mijlbeek, Koei- straat, zich te bevragen bij Van Mol, Bergekouter, aldaar. O© Agencie der Sociëteit van de Muziek-componisten, en Muziek-uitgevers voor de Arrondissementen Audenaarde, Aalst en Dendermor.de is gevestigd te Edelaere (Audenaarde), bij M. A. De- laere, welke hare vertegenwoordiger is. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. Gemeente Impe. van Kasseiwerken te Impe. Hbt Collbgie van Burgemeester en Sche penen der Gemeente Impe zal np Dijnsdag 25 Juni 1907, ten Gemeentehuize overgaan tot de openbare aanbesteding der Kasseiwerken uit te voeren aan den Buurtweg N° 1, te Impe, waarvan de omstandige raming be loopt tot 4,818,60 franken. De aanbiedingen geschreven op zegel en gelijkvormig aan bet model gehecht aan bet OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen I e Vleire. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbuar ver koopen GEMEENTE ME IRE. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirenboscb, bekend bij kadaster sectie A, nummer 109, aldaar groot 70 aren 30 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van Impe, ten znide de heeren Desiré De Vuyst-Van Sande, Hippoliet Van Impe en ivarel-Lodewijk Van de \V iele, ten weste den heer August Beirens, en ten noorde de hee ren Remi Coppens, Romain De Hert, Albert De Wolf en Juffrouw Coleta De Nya, Gebruikt door den beer Frans Van Droo- genbroeck. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op don Bavokauter, bekend bij kadaster sectie A, nummer 545, aldaar groot 16 aren 30 centiaren, palende ten ooste de heeren Odilon Van der Schueren, Bernard Wynant en Remi De Sadeleer, ten znide den heer Au gust Van den Eeokhout-De Ryck, ten weste voornoemden heer Beirens en ten noorde Juffr. Matbilde Van den Steen. Gebruikt door don heer Bernard Wynant. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op hot Stoenveld, bekend bij kadaster sectie A, nummer, 873, aldaar groot 8 aron 70 cen tiaren, palende taD ooste den heer Victor Van Damme ton zuidp den heer Pieler De Troyer, ten weste Jufvr. Sylvia De Smet en het Bu reel Van Weldadigheid van Aalst en ten noorde het Bureel van Weldadigheid van Meire. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op den Meirelput, bekend bij kadaster sectie B, nummer 882a, aldaar groot 20 aren pa lende ton ooste het Bureel van Weldadigheid van Meire, ten znide en ten weste den heer Reaii Fahy en Dame W° Vlegels en ten noor de den heer Jozef De Troyer-llenderickx. Gebruikt door den heer Xavier De Pauw. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op den Ijsberg, bekend bij kadaster Bectie B, nummer 988, aldaar groot 20 aren 80 centia ren, palende ten ooste de kinderen van den heer Jozef Hendricks, ten znide de hee ren gebroeders Verlé en het Bureel van Wel dadigheid van Meire, ten weste Jufvr. Celina Brismoutiez en ton noorde Jufvrouwen Ma- bilde. Gebruikt door den heer Albin Van Vaoren- bergh. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen wijk IJsgat, bekend bij kadaster sectie C, nummer 176 en 177, aldaar groot 15 aron, palende ten ooste de heeren Theodoor Stal- paert, Frans Van der Haegen en Jufvr. we duwe Jan-Baptist De Smet en kinders, ten zuide den heer Alexis De Graeve, ten weste den heer Frans Van Liedckerke en ton noorde Jufvrouwen de gezusters De Smet. Gebruikt door den heer Jan-Bapt. Maes- schalck. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen op het Geetegemveld, hakend bij kadas ter sectie C, nummer 183a, aldaar groot 29 aren 90 centiaren, palende ten ooste de hee ren August Daeseleire, Pieter-Frans Van den Eeckhont en andere, ten zuide den heer Gustaaf Do Muyter, ten weste Jufvr. Auaïs Van Sanric en ten noorde den heer Emiel De Loof-Van Impe. Gebruikt door de heeren Alfons Maes- schalck en Petrus Beirens. Achtste en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op den Grootkanter, bekend bij kadaster sectie C, nummer 797, aldaar groot 28 aren, palende ten ooste de erven van den heer Amand Vlegels en den heer Al- fonB Maesschalck ten zuide Jufvrouwen Ma- bilde, ten weste het Straatje of Weg en ten noorde voornoemden heer Alfons Maes schalck. Gebruikt door den heer Viotor Maesschalck. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 28 Mei Verblijf Dijnsdag 11 Juni) telkens om 2 uren namiddag, ter herberg ge houden door den heer Victor De Vos, te Meire, Steenstraat. JAARLIJKSCHE VENDITIE van en te wassen Nagras, te Erpe en Aalst-Schaarbeke, De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van de volgende eigenaars, op Maan dag 24 Juni 1907, op uagemelde uren en plaatsen, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE ERPE. 1° Namens Jufvr. wed. Van Impe-Mertens, te Aalst, 3 koopsn Hooi en Nagras, aan den Ledeschen Steenweg. 2° Namens M. Karei Sohockaert, te Erpe, 6 koopen Hooigras, in de Molenmeerschen. 3° Nameus de kinderen Van Moorter, te Erpe A. 2 koopen Hooigras, in de Molen meerschen B. 6 koopen Hooigras in 't Foot, 4° Namens M. Frans De Nys, te Erpe, 5 koopen Hooigras, in den Hoonegetn. 5° Namens Jufvr. wed. De Boeck, te Aalst, 2 koopeu Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. 6° Namens de erven De Boeck, te Hofstade: A. 4 koopen Hooigras, in de Molenmeer schen B. 6 koopen Hooigras, in de Hoone- geEimeerschen. 7° Namens de wed. Joseph Van Onder bergen, te Erpe, 3 koopen Hooigras, in de Hoonegem-nmerschau. 8° Namens M. Franciscus Van der Eist, te Erpe, 6 koopeu Hooigras, in de Hoonegem- meerschen. 9° NaraeDS M. Donatus Sohockaert te Eron- degera, 2 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meerscken. 10° Namens M. David Parewyck, te Erpe, 8 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- sohen. 11° Namens MM. Gebroeders De Boeck, te Aalst, 3 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meerschen. AALST-SCHAARBEEK. 12° Namens M. Dominïcus Van den Eeck- hout, ta Erpe, 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschein. 13° Namens Jufvrouw vanden Hende, te Aalst, 1 koop Hooigras, in de Hoonegem- meerechen, 14* Namens Jufvr. wed. Van Impe-Mer tens, te Aalst, 1 koop Hooigras, op den Dijk. 15° Namens de kinderen Adriaan Van Gy- segem, te Aalst, 2 koopen Hooigras aan den Ledeweg, (Sas). 16° Nameus M. Karei Dè Vis, te Aalst, 7 koopen Hooigras, aan den Ledeweg, (Sas), recht over de herberg van den heer De Bnys- scher. NOG DE GEMEENTE ERPE. 17* Namens M. Eugeen Van der Gucht, te Erpe, 2 koopen Hooigras, inde Koeibrug- OPENBARE VERKOOPING vao te Aalst, Nieuwstraatpoort. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten overstaan van den heer Vrede rechter, openbaar verkoopen STAD AALST. Woonhuis met Magazijnen en Grond, aan de Nieuwstraatpoort, geteekend num mer 16, wijk A, nummers 2007B en 2007c, groot 1 aar 70 centiaren. 20 Huis en Grond aan de Nieuwstraat poort, geteekend nummer 14, wijk A, nummer 2006B, groot 80 centiaren. Onmiddelijkc ingebruiktreding voor de twee koopen. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Zaterdag 8 Juni ïgoj, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, in het Stadhuis, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst, (Tragel), en te Hofstade, op den Bocht, in de Kerkmeerschen, in den Be- keling en op de Beekdijken, op Maandag 24 Juni 1907, om 2 uren namiddag, door het ambt van Deurwaarder DE VOS. Te beginnen op den Tragel, aan den meersch van Mijnheer Hendrickx. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis wezende eene Herberg, te Aalst, Schuttersstraat, nr 4, nabij de Bou- dewijnkaai, groot 1 aar 70 centiaren, be woond door den medeverkooper, Emma nuel Poriau. EENIGE ZITDAG Woensdag 12 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter te verkoopen herberg. 18° Namens Jufvr. wed. Leon Van der Gnoht, te Aalst, 2 koopen Hooigras, in de Koeibrngmeerschen. 19° Namens Dame wed. Aloïs De Swaef, te Erpe, 3 koopen Hooi en Nagras, in 't Foot. 20° Namens M. Romaan Moyersoen, te Aalst, 4 koopen Hooi en Nagras, in de Koei brngmeerschen. 21° Namens Jufvr. wed. Constant Stal- Saert, te Erpe, 1 koop Hooi en Nagras, in e Oostmeerschen. 22° Namens M. de Burgemeester De Vos, te Erpe, 8 koopen Hooigras, aan den Water molen, (Dorp). 23° Namens den E. H. Van de Putto, rus tend Pastoor, te Erpe, 20 koopen Hooigras en te wassen Nagras, iu zijne meerschen, aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING Men zal vergaderen te Erpe, 's morgens aan den Ledeschen Steenweg, Steenenbrng en 's namiddags in het Foot. De verkooping zal aanvang nemen en men sal devolgende orde volgen Om 8 nren van deu morgend, te Erpe, Ledeschen Steenweg, Molenmeerschen, Hoo- negemmeerschen en Aalst-Schaarbeek, Hoo- negemraeerschen Om 1 ure nanoen, te Erpe, in 't Foot, Koei- brugmearschen, Oostmeerschen, Watermo len en om 4 nren aan hot Dorp. De verkooping zal plaats hsbben op de gewone voorwaarden en tyd van betaling, mits ta stellen goede borg. OPENBARE VERKOOPING van eene en van een perceel Lochting, t© Impe, Molenhoek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van het Burkkl van Wki.dadighkid van Impe, in het openbaar verkoopen, de navol gende goederen, te weten Eersto koop. Eene behuisde Hofstéde met aanboorigheden, gestaan en gelegen te Impe, Molenhoek, gekadastreerd wijk B, nummers 288 en 289a, groot aldaar 4 aren 50 eentiaren en volgens meting groot 4 aren 62 centiaren, palende oost Karei Raman-Roman, zuid de kassei naar Erondegem, west de W' en kinderen Bernard De Smet en noord Al fons Van Leuven. On verpacht. Tweede koop. Een perceel Lochting, gelegen te Impe, Molenhoek, bekend bij ka daster wijk B, nummer 285, groot aldaar 2 aren 20 centieren en bij meting slechts groot 2 aren 10 centiaren, palende oost eu zuid de W° en kinderen Bernard De Smet, west Jo seph Bauwens en noord Alfons Van Leuven. Onver pacht. ENKELE ZITDAG Dijnsdag 11 Juni 1907, om 3 nren van den avond, ter herberg Hkt Gbmkb,ntehui8, n bij M, Siwtut De Smet, te Impe, Dorp. OPENBARE VERKOOPING van eenen goeden TE ERPE, Oonegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal nam ii' de Burgerlijke Hospitalen, Gods- en Weeshuizen der Stad Aalst, in het openbaar ,„k„„p,»:GEMEENiE ERpE Een goed perceel Meersch, groot volgens meting 92 aren, 55 centiaren en gelogen in don Oonegeui, gekadastreerd wijk B, nummer 618 met eene grootte van 89 aron 70 centi aren, palende ten ooste aan de heeren Boe leert en De Boeck, ten znide over de baan aan de Beek, ten weste aan d'erven Van der Ueyden en ten noorde ook aan den heer De Boeck. Gebruikt door don heer De Nys. EENIGE ZITDAG Donderdag 6 Juni 1907. Tén 3 uren namiddag ter herberg In Wanzele, n bij den heer Joseph Van der Biest, te Aalst, Gentechen steenweg. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede, wezende eene herberg te Aalst Schaarbeke, aan de oude Gentbaan, groot bij meting i5 aren 7 centiaren, bewoond geweest door wijlen Marie De Vulder. EENIGE ZITDAG Zatedrag 22 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede ent Bouwgronden te Lede, Gysegem, Haeltert en Nieu- werkerken. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i* 5i aren 3g centiaren Land, te Lede, op denGrooten Kauter, aan den Steenweg van Lede op Erpe. Verdeeld in 3 deelen. Gebruikt door Joseph Lievens. Ingesteld fr. 2,090. 20 3 hektaren 54 aren 3i centiaren Land, te Gysegem, op den Winning. Verdeeld in 11 deelen. Gebruikt door Petrus-Franciscus Rombaut en andere. Ingesteld fr. 20,560. 3° 1 hectaar,a6aren 29 centiaren Land, te Nieu werkerken aan de Larestraat. Verdeeld in 4 deelen. Gebruikt door sieur Pirsu-Van den Abeele. Ingesteld fr. 9,380 4° En 3 hectaren 57 centiaren Land, zeer dienstig voor bouwgrond, te Hael tert, Drinkeling, aan den Steenweg op Geeraerdsbergen en aan de Hollestraat. Verdeeld in 20 deelen. Gebruikt door Domien L'e Scbryver en andere. Ingesteld fr. 16,700. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 28 Mei Verblijf, 11 Juni Telkens om 2 uren namiddag, ter Estaminet De Vlasmarkt, bij den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhande laar, te Aalst, aan de S' Martenskerk. U it oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING van schoone te Haeltert, Dorp. De Notaris DE SADELEER, te Erem- bodegem, zal ten verzoeke en ten huize van Mijnheer J. de Beaudigné de Man- saert, Ontvanger der belastingen te Hael tert, aan het Dorp, openbaar verkoopen op Maandag 3 Juni 1907, om 8 uren 's morgens Schoone coulisse-tafels, tafels in eiken olmen- en kerselaren hout, schoone zetels, stoelen (Toulet), stoelen in notelaren hout, keukenstoven en andere vuren, bedde- koetsen. lavabos en nachttafels in accajou- kerselaren- en olmenhout, bibliotheek in olm, groote kleerkasaen in accajou en kerselaren hout, schouwgarnituren, pen- duuls, beelden onder bokaal en andere, printen, schoone spiegels, een schoone piano, een coffre fort, naaimachien, lam- pes-belges en andere lichten, een goede vélo, merk Brenabord, cristalen- en andere glazen, roomers, gleis- en porse leinwerk, tafeltapijten, carpetten, storet en gordijnen, eene groote hoeveelheid keukengerief en andere gereedschappen. Alem zooals braken, schuppen, ree ken, kuipen, tobbens, ladders en meer ander gerief. Eene schoone volière met 2 fasanten, andere volières en muiten, en schoon I duivenkot met verscheidene duiven.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3