ZAAILANDEIV, behuisde HOFSTEDE, allerbeste HOOIGRAS HOOIGRAS HOOIGRAS HOOIGRAS HOOIGRAS HOOIGRAS, ZAAI LAN DEM HOOI- eu MAGRAS, WOONHUIZEN Hooi en te wassen Nagras WINKELHUIS, ZAAILANDEN Openbare Verkooping. Grasvenditiën 1907. Z A A I L A M D gebruikers de heeren Casimir Segers en Frans Van Cauter. a3. Meersch, in de Oostmeerschen, •wijk D, nummer 906, groot i3 aren 80 centiaren, gebruiker den heer Louis De Smedt. 14. Land, op den Kleinen Bosch- kauter, wijk D, nummer 41BIS, groot 17 aren 80 centiaren, gebruiker den heer Desirè Ruyssinck. Gemeente Gijsegem. a5. Land, in de Vorenste Munte, wijk C, nummer 106, groot 47 aren 60 centiaren, gebruikers de erven Constant Everaert. a6. Land, in de Vorenste Munte, wijk C, nummer 105, groot 45 aren, ge bruikers de erven Constant Everaert. Gemeente Hofstade. 2). Land, op den Kareeloven, wijk A, nummer 533a, groot 35 aren 80 cen tiaren, gebruiker den heer Jacques Mer- tens-Heirwegh. a8. Land, op Opperhaese, wijk A, nummer 793, groot 43 aren 90 centiaren, gebruikt door den heer Frederic Hers- sens. ag. Land en Meersch, op de Stuyk- te, wijk C, nummers 696 en 697, groot 1 hectaar, 79 aren 40 centiaren, gebruikers de heeren Sylv. Van Gyseghem en de erven Van Hauwermeiren. Gemeente Meire. 30. Land, op het Kapelleveld, wijk B, nummer 479A, groot 94 aren 60 cen tiaren. gebruikers de heeren Louis De Meerleer en Domien Nerinckx. 31. Land, op den Hoogkauter, wijk B, nummer 773, groot 22 aren 20 centia ren, gebruiker den heer Seraphinus Schoc- kaert. 32. Land, op den Hoogkauter, wijk B, nnmmers 788, 771 en 772, groot 22 aren 80 centiaren, gebruiker den heer Seraphinus Schockaert. 33.Land, op den Hoogkauter, wijk C, nummer 863, groot 18 aren, gebrui kers de heeren Alphons Maesschalck en Petrus Beirens. Gemeente Moorsel. 34. Land en Bosch, op Katten broek, wijk D, nummers 200 en 257, groot 14 aren 70 centiaren, gebruikers de kfnderen Leander Bosteels. Gemeente Nieuwerkerken, 35. Land, op het Dooreveld, wijk B, nummer 564A, groot 27 aren 5o cen tiaren, gebruiker den heer Jacobus Schoc kaert. 36. Land, op het Groot Broekveld, wijk C, nummer ii35a, groot 5g aren 20 centiaren, gebruiker den heer Frans Bey- gaert. Gemeente Ottergem. 37. Land, op d'Evendael, eenige sectie nummer 356, groot 53 aren 60 cen tiaren, gebruiker den heer Frans Baeyens. Gemeente Smetlede. 38. Land, gezegd a De Beer, wijk A, nummer 307A, groot 5i aren 80 cen tiaren, gebruiker den heer Frans Van den Berghe. Gemeente Denderhautem. 3g. Land, op het Jonghaut, wijk C, nummer 772, groot 18 aren 20 centiaren, gebruiker den heer Ch. Everaerd. 40. Land, op het Jonghaut, wijk C, nummer 773, groot 18 aren, gebruiker den heer Ch. Everaerd. Gemeente Erembodegem. 41. Land, op den Middelgracht, wijk B. nummer i3oo, groot 3g aren, ge bruiker de heer Theophile Quintyn. 42. Land, op den Galgenkauter, wijk B, nummer 909A, groot 22 aren 70 centiaren, gebruiker den heer Leopold Van den Steen. 43. Land, op den Meert, aan den Welleweg, wijk B, nummers 1128 en 1129 groot 46 aren 80 centiaren, gebrui ker den heer Joannes Verleysen. 44. Land, aan den Welleweg, wijk B, nummers 1126 en 1127, groot 46 aren 90 centiaren, gebruiker den heer Philo* gonus Meganck. 45. Land, op den Kleinen Driesch, wijk B, nummer 1445A, groot 10 aren 70 centiaren, gebruiker den heer Auguste Wellekens. 46. Land, op den Kleinen Driesch, wijkB, nummer i587b, groot 16 aren 10 centiaren, gebruiker den heer Auguste Wellekens. Gemeente Haeltert. 47. Land, op Kruiskauter, wijk B, nummer 421, groot g3 aren, gebruikster Jufvr. weduwe Frans De Pauw-Eeman. 48. Land, op Brantegemveld, wijk C, nummer 334, groot 53 aren 20 centia ren, gebruikers de heeren Casimir Vy- verman en Frans Van Vaerenbergh. 49. Meersch, in de Wellemeerschen, wijk A, nummer 68, groot i3 aren 80 centiaren, 50. Meersch, in de Wellemeerschen, wijk A, nummer 108, groot 24 aren 80 centiaren. 51. Meersch, in de Wellemeerschen. wijk A, nummer 109, groot i3 aren 60 centiaren. 52. Land, op Raapland, wijk A, nummer 210c, groot 63 aren 21 centia ren, gebruikers de weduwe Hautman en de heeren Alphonse Heyman en Felix D'Haeseleer. Gemeente Voorde. 53. Land, op Kamerhoeve, wijk B, nummers 486 en 487, groot 3 hectaren, 99aren 00 centiaren, gebruiker den heer Victor Van Steenberghe. ZITDAGEN Voor de koopen 1 tot en met 26. Instel Donderdag 27 Juni Verblijf Donderdag 11 Juli 9 7' ten 1 ure namiddag, ter Afspanning Het Klein Gent, bij Dame Van Neck, te Aalst, Nieuwstiaat. En voor de koopen 27 lot en met 53. Instel Vrijdag 28 Juni Verblijf Vrijdag 12 Juli 9 7' ten 1 nre namiddag, ter herberg Het Zwitsersch Bierhuis, bij den heer Frans Bouqn, te Aalst, Kerkstraat. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede te Nieuwerkerken, op de Kriek. Do Notaris DE G HEEST, to Aalst, zal ter tnsscheEkomst van zijnon ambtgenoot M* PEETERS, Notaris te Leuven, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE NIEUWERKERKEN. a. Eenen blok Zaailand, groot volgens me ting 2 hectaren, 49 aren 90 centiaren, gelegen op do Kriek, en gekadastreerd wijk A, k" 460, 461, 462, 463, 464, 555, 556 en 557 met eeue grootte van 2 hectaren, 50 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste aan Dame Meule- man-De Smet, ten zuide aan Mijnheer Leon De Coen. ten weste aan de Baan en daarover aan den heer Emeri De Kegel en Dame Meu- leman-De Smet en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Nieuwerkerken, ge bruikt door de heeren Prosper Van de Velde en Jean Van Mosaeveldo, verdeeld in acht koopen volgc-ns het op de plakbrieven staan de grondplanopgemaakt door den heer Henri Van Cleynenbreujol, gezworen landmeter, te Aalst, als volgt Eersle koop. Een perceel land, groot 50 aren 35 centiaren. Boomprijs fr. 228. Tweede koop. Een perceel Land, groot 42 aren, 85 centiaren. Boomprijs fr. 48. Dordo koop. Een perceel Land, groot 28 aren. Boomprijs fr. 228. Vierde koop. Een perceel Land, groot 26 aren. Boomprijs fr, 162. Vijfde koop. Eeu perceel Land, groot 26 aren 50 centiaren. Boomprijs fr. 210. Zesde koop. Een perceel Land, groot 25 aren 50 centiaren. Boomprijs fr. 115. Zoveude koop. Een perceel Land, groot 25 aren 10 centiaren. Boomprijs fr. 264. Achtste koop. Een perceel Land, groot 24 aren 60 centiaren. Boomprijs fr. 170. b. En eenen blok Zaailand, groot volgens meting 1 hectaar, 53 aren 79 centiaren, ge kadastreerd wijk A, nr 528b, met eone grootte van 1 hectaar, 56 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, den heer Nicodemus Van Impe en Juf vrouw weduwe Chnrles-Louis Michiels, ten zuide aan de heeren Victor-Joseph Van Mol en andero en Leon De Coen, ten weste aan Dame Meuleman-üe Smet en ten noorde aan de heeren Joseph Raes, de erven De Swaef en den heer Valery Baoton, gebruikt door de heeren Jean Van Mossevelde en Petrus De Slover, verdeeld zooals hiervoren is gezegd in de vijf koopen als volgt Eersto koop. 34 aren 66 centiaren Land, ten weste. Boomprijs fr. 100. Tweede koop. 32 aron 32 centiaren Land, neven voorgande. Boomprijs fr. 101. Derde koop 30 aren 60 centiaren Land, nevens voorgaande. Boomprijs fr. 158. Vierde koop. 26 aren 30 centiaren Land, nevens voorgaande. Boomprijs fr. 241. Vijfde koop. 29 aren 91 centiaren Land, ten ooste. Boomprijs fr. 975. ZITDAGEN Instel Woensdag 26 Juni Vorblijf Woensdag 10 Juli ten 3 uren namiddug, ter herberg genaamd Sint-Eloi, n bij den heer Aimé Leleu, te Aalst, Esplanadeplein. 1907. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene BOOMGAARD en LAWD, alsmede van Meubels, Landbouwalem, Koei, Kie kensVeldvruchten, Berd, Brandhout, Hooi, Strooi, enz,, TE HOFSTADE, Kamdries. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Rechtbank van eersten aanleg zeteleude te Dendermonde, in date 11 Mei 1907, zal met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen, de vol gende goederente woten GEMEENTE HOFSTADE. Eerste koop. Eenè behuisde Hofstede, groot volgens meting 17 aren 77 centiaren, gestaan en gelegen gehucht Kamdries, geka dastreerd wijk A, nummers 496 en 497 met eene grootte van 18 aren, palende ten ooste aan de erven van den heer Benoit De Prez, ten zuido aan den heer Charles-Louis De Prez, tén weste aan de Kassei en ten noorde aan den Losweg, niet medegemeten. Tweede koop Een perceel Boomgaard, groot volgens meting 9 aren 37 centiaren, gelegen nabij voorbaande hofstede, gekada streerd wijk A, nr 494a, met eene grootte van 10 aren, palende ten ooste aau den he6r Auguste CoppeDS, ten zuide aan voormelden Losweg niet medegemeten, ten weste aan Jufvrouw weduwe Ileresensen ten noorde aan den heer Jan-Baptiste Van den Brande. Derde koop. Een perceel Land, groot volgens meting 14 aron 38 centiaren, gelegen nabij voorgnnude hofstede, gekadastreerd wijk A, nummer 499 2bis. met eene grootte van 13 aren 60 centiaren. palende ten ooste aan de Veldbaau, ten znide aan Jnffrouw Daolman, ten weste aan de erven van den heer Benoit De Prez, ten noorde aan den Voetweg, daarover aan verscheidenen. ZITDAGEN Instel Vrijdag 21 Jnni1Qn7 Verblijf Vrijdag 5 Juli lwl' ten 3 uren namiddag, ter herborg genaamd Hot Hof van Weenen,» bij den heer Adolphe De Gendt, te Aalst, aan de Botermarkt. "V E PW O I T I E Bovengenoemde Notaris DE GIIEEST, zal op Woensdag 19 Juni 1907, te beginnen om 8 uren 's morgens, ter behuisde hofstede, beschreven onder don eersten koop, ook in hot openbaar verkoopen, alle de roerende goederen en voorwerpen aldaar te bevinden bestaande voornamelijk in Huismeubelen en Gorieven, Landbouwalem en Gereedschap, Treemkur, Egge, Slede, Ploeg, Rolblok, Waninolon, Kruiwagen, Bascule, Botervat, Kuipen, Berd, Brandhout, Hooi, Strooi,Mest, Melkkoei en Kiekens. Verders de volgende Veldvruchten a) Op landen op het Dierensveld, ongeveer 10 aren Hofgroenselen 10 aren Koorn 25 aren Tarwe, 8 aren Aardappels en 3 aren Beeten en Gras. b) Op een perceel land op het Halfveld, 15 aren Haver, 10 aren Koorn en 15 aren Gras. 0) op een perceel land op den GolliDgsbosch, 10 aren Masteluil), f2 aren Tarwe, 7 aren Ilavor en 7 aren Gras. d) 30 aren Hooigras, op een perceel meersch in de Bvicsiliestraat. k) En op een perceel land, op den Kersdries, 12 aren Koorn, 12 aren Haver, 7 aren Aar dappels en 3 aren Gras. Voor V' rdere inlichtingen zich te wenden ten kantoore van boven genoemden Notaris DE GIIEEST, alsook ter studie van den Notaris DE PAUW, ook te Aalst. VENDITIE VAN t« Aalst, Brusselsteenweg, Kasteel van 0verham. De Notaris DE GIIEEST, te Aalst, zal namens Mijnheer de Baron Louis de Bethune, te Aalst, op Donderdag 20 Juni 1907, te beginnon om 8 uron voormiddag, in bet open baar vekoopen, omtrent 6 hectaren allerbeste Hooigras, wassende op meerschen genaamd De Vette Weiden, gelegen te Aalst, nabij den Brusselschen Steenweg en de Der.der- vaart, in den omtrek van het Kasteel van Overham. Verdeeld in 40 koopen 't elks gerief. Gewone conditiën en tijd van betaling, mits borgstelling. N. B. Men zal vergaderen ter herberg liet Klein Gent, bij den heer Skraphien Kihckkns, Brusselschen Steenweg. op liot Oud Kerkhof. Het Hooigras van het Oud Kerkhof staat te koop aan de meest biedenden degenen die verlangen eene bieding in te dienen, worden aanzocht, den prijs schrif telijk onder gesloten omslag te doen ken nen in het Gemeentesecretariaat ten Stad- huize, voor Vrijdag 21 Juni aanstaande, om 11 uren voormiddag. De omslag moet de melding dragen Aanbieding voor het Hooigras op het Oud Kerkhof. Om den toegang tot het Oud Kerkhof te bekomen, diene men zich te wenden tot den heer Odilon Eemans, Leopold- straat, 19. OPENBARE VERKOOPING van te Mespelaere. Deurwaarder VAN MUYLEM te Aalst, zal op Dijnsdag 25 Juni 1907, om 1 uur nanoen, in het openbaar verkoopen Namens Juffrouw De Meyer, te Mes pelaere. 5 koopen goed Hooigras, nabij den Beekmeersch. 4 koopen goed Hooigras, in den Beek meersch. 6 koopen goed Hooigras, in den Stee- mansmeersch. 3 koopen goed Hooigras, op 't Rot. 1 koop goed Hooigras,. aan de Bene denstraat. Men zal vergaderen ter herberg De Toren bij de Kinderen TILLY. Verders op gewone voorwaarden. OPENBARE VERKOOPING van allerbeste en te wassen Nagras, te Aalst-Mi jlbeek. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Dijns dag 25 Juni 1907, to beginnen om 1 uur na middag, te Aalst-Mijlbeek, op de nagemelde plaatsen en namens de nagenoemdo eigenaars, in het openbaar verkoopen 1° Namens M. Max Moons, to Aalst, 12 koopen Hooigras, op eene partij meersch, nabij do Breedestraat, achtor de hofstede van Van Neck. 2° Namens M. Karei De Vis, te Aalst, a. 8 koop in Hooigras, op een partij moersch, aan de Breedestraat. b. 1 koop Hooi- en Nagras, novocs den IJzerenweg op Moorsel, aan den Fonteinenmeersch, beneden den Bergekauter. 3° NameDs de woduwo Ch.-L, De Coninck en Kinderen, te Aalst-Mijlbeek, 4 koopen Hooi en Nagras, te Aalst-Mijlbeek, achter de hoeve van Juffr. Mat bilde Van Langenhove, Ouden Dendermondschen Steenweg. 4° Door bevoegd ambt, namens M. Achil les Eeman, te Aalst, 25 koopen Hooigras, en te wassen Nagras, op eenen meersch in de Bergemeerschen, tegenover den IJzerenweg, aan den Brusselschen Steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalst-Mijl beek, aan de partij meersch van M. Max Moens; aangeduid onder nummer 1 hierbo ven, alwaar de verkooping op gestelde uur zal aanvang nemen. Het Hooi- en Nagras in de Bergemeerschen zal vorkocht wordon om 3 uren van den namiddag. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met tijd vau betaling, mits te stellen goede borg. JAARLIJKSCHE VENDITIE van en te wassen Nagras, te firpe en Aalst-Schaarbeke. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal ten ver zoeke van de volgende eigenaars, op Maan dag 24 Juni 1907, op nagemelde uren en plaatsen, openbaarlijk vèrkoopen GEMEENTE ERPE. 1° Namens Jufvr. wed. Van Impe-Mertens te Aalst, 3 koopen Hooi en Nagras, aan den Ledoschen Steenweg. 2° Namens M. Karei Schockaert, te Erpe, 6 koopen Hooigras, in de Molenmeerschen. 3° Namens de kinderen Van Moorter, te Erpe A. 2 koopen Hooigras, in do Molen meerschen B. 6 koopen Hooigras in 't Foot, 4° Namens M. Frans De Nys, te Erpe, 5 koopen Hooigras, in den Hoonegom. 5" Namens Jufvr. wed. De Boeck, te Aalst, 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeer- schen. 6° Namens de erven De Boeck, te Hofstade: A. 4 koopen Hooigras, iu de Molenmeer schen B. 6 koopen Hooigras, in de Hoone- gemmeerschen. 7° Namens do wed. Joseph Van Onder bergen, te Erpe, 3 koopen Hooigras, in de Hoonegem-meorschen 8° Namens M. Fruuciscua Van der Eist, te Erpe, 6 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meerschen. 9° Namens M. Donatus Schockaert te Eron- degom, 2 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meeischen. 10° Namens M. David Parewyck, te Erpe, 8 koopen Hooigras, in de Iioonegemmeer- scheD. 11° Namens MM. Gebroeders Do Boeck, te Aulat, 3 koopen Hooigras, in de Hoonegem- meertichen. AALST-SCHAARBEEK. 12° Namens M. Dominicus Van denEeck- hout, te Erpe, 2 koopen Hooigras, in de Hoonegemmeerschem. 13° Namens Jufvrouw vanden Hende, te Aalst, 1 koop Hooigras, in de Hoonegem- meerschen, 14° Namens Jnfvr. wed. Van Impe-Mer- teDS, te Aalst, 1 koop Hooigras, op dan Dijk. 15° Namens de kinderen Adriaan Van Gy- segem, te Aalst, 2 koopen Hooigras aan den Ledeweg, (Sas). 16° Namens M. Karei Dè Vis, te Aalst, 7 koopen Hooigras, aan deu Ledeweg, (Süb), recht over de herberg van deu heer De Buys- NOG DE GEMEENTE ERPE. 17° Namens M. Eugeen Vau der Gucht, te Erpe, 2 koopen Hooigras, in do Koeibrug- meerschen. 18° Namens Jufvr. wed. Leon Van der Gucht, te Aalst, 2 koopen Hooigras, iu de 19° Namens Dame wed, Aloïs De Swaef, te Erpe, 3 koopen Hooi en Nagras, in 't Foot. 20° Namens M. Romaan Moyersoen, te Aalst, 4 koopen Hooi en Nagras, in de Koei- brngmeerscben. 21° Namens Jufvr. wed. Constant Stal- paert, te Erpe, 1 koop Hooi en Nagras, in de Oostmeerschen. 22° Namens M. de Burgemeester De Vos, te Erpe, 8 koopen Hooigras, aan den Water molen, (Dorp). 23° Namens den E. II. Van de Putte, ruB- tend Pastoor, te Erpe, 20 koopen Hooigras en te wassen Nagras, ia zijne meerschen, aan het Dorp. ORDE DER VERKOOPING Men zal vergaderen te Erpe, 's morgens aan den Ledeschen Steenweg, Steenenbrug en 's numiddags in het Foot. De verkooping zal aanvang nemen en men zal devolgende orde volgen Om 8 uren van den morgend, te Erpe, Ledeschen Steenweg, MoleDraeerscheu, lloo- negemmeorschen en Aalst-Schaarheek, Hoo- negemmeerschen Om 1 uro nanoen, te Erpe, in 't Foot, Koei- brugineerschen, Oostmeerschen, Watermo len en om 4 uren aan het Dorp. De verkooping zal plaats hebben op de gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits te stellen goede borg. "~"~opènbareVerkoopïn g'~ van te Erpe, in den Hoonegemmeersch. Het Collego van Burgemoester en Schepe nen der Gemeente Erpe, zal op Donderdag 20 Juki 1907, om 4 uren namiddag, te Erpe, in den Hoonegemmeersch, in het openbaar verkoopen 4 hectaren Hooigras, te wassen staande op de meerschen aan de Gemeente Erpe toebe- hoorende. Op langen tyd van betaling. De koopers zullen moeten voorzien zijn van solvabele medekoopers en gewoon ongeld. Op bevel De Secretaris, De Burgemeester en Schepenen, R. BOGAERT. G. DE VOS. ^^^"penaare^riTÓopi ncT van goede gelegen te ERPE, Halfbunder. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Een perceel Zaailand, gelegen wijk Halfbunder, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 3ï aren 80 centiaren, palende ten ooste koop a, ten zuide de kinderen van den heer Jozef Coppens, ten wes te de Kerkfabriek van Erondegem en ten noorde den Weg. Gebruikt door den heer Francies Rog geman. Boomprijs fr. 5o. Tweede koop, Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 27 aren 5o cen tiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide de kinderen Coppens voornoemd, ten weste koop een en ten noorde den Weg. Gebruikt door den heer Fr. Roggeman en Jufvr. weduwe Rottiers. Boomprijs fr. 5o. Derde koop. Een perceel Zaailand, gele gen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 3o aren 60 centiaren, palende ten ooste koop 4, ten zuide de kinderen Coppens, ten weste koop 2 en ten noorde den Weg, Gebruikt door den heer Amandus Delens en Jufvrouw weduwe Leo De Groeve. Boomprijs fr. 5o. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 36 aren 35 cen tiaren, palende ten ooste koop 5, ten zuide de hee ren Rolin-Borreman en Claeys, te Gent, ten weste koop 3 en ten noorde den Weg. Gebruikt door Jufvr. weduwe Leo De Groeve en Jufvr. weduwe en kinderen De Brouwer. Boomprijs fr. 50. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 29 aren ao cen tiaren, palende ten ooste en ten zuide den heer Rolin-Borreman, ten weste koop 4 en ten noorde den weg. Gebruikt door Jufvr. wed. en kinde ren De Brouwer voornoemd. Boomprijs 5o fr. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 3o aren 80 cen tiaren, palende ten ooste koop 7, ten zuide den weg, ten weste den heer Felix Van Leuven en ten noorde de Overimpstraat. Gebruikt door Jufvr. weduwe Rottiers. Boomprijs fr. 35. Zevende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 38 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste koop 8, ten zuide den weg, ten weste koop 6 en ten noorde de Overimp straat.Gebruikt door Jufvr. wed, Rottiers en den heer Casimir D'Haese. Boomprijs fr. i5. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 37 aren 49 cen tiaren, palende ten ooste koop g, ten zuide den weg, ten weste koop 7 en ten noorde den heer Desiré De Groeve. Gebruikt door den heer Casimir D'Haese en anderen. Boomprijs fr. 10. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot vol gens meting 3o aren 80 centiaren, palende ten ooste koop 10, ten zuide den heer Rolin-Borreman, ten weste koop 8, en ten noorde voornoemden heer De siré De Groeve. Gebruikt door de heeren Eva- riste Saey, Constant Helderweert en anderen. BoomDrijs fr. 35. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot vol gens meting 28 aren 3o centiaren, palende ten ooste koop 11, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 9 en ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door den heer Louis Troch. Boomprijs fr. 65. Elfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot vol gens meting 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 12, ten zuide de heereu Rolin en Claeys, ten weste koop 10 en ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door de heeren Louis Troch en Amandus Delens. Boomprijs fr. 90. Twaalfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67. groot vol gensmeting 23 aren 90 centiaren, palende ten ooste koop 13, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 11 en ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door de heeren Amand Delens en Felix Van Leuven. Boomprijs fr. ao. Dertiende koop.Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 26 aren 40 cen tiaren, palende ten ooste koop 14, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 12 en ten noorde den heer Moens te Lede. Gebruikt door de heeren Evariste Saey en Felix Van Leuven. Boomprijs fr. 80. Veertiende en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen als voreD, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 31 aren 35 centiafen, palende ten ooste den heer Van den Dungen te St-üilles, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 13 en ten noorde den heer Moens voornoemd.— Gebruikt door den heer Felix Van Leuven. Boomprijs fr. 180. Voorschrevene goederen worden verkocht zon der recht van accumulatie. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 9 Juli Verblijf, Dijnsdag 10 Juli telkens om 2 uren nanoen, ter herberg genaamd u In den Welkom,gehouden door den heer Rottiers-De Deyn, te Erondegem, aan de Gentsche kassei, Halfbunder. OPENBARE- VERKOOPING van te Erpe. Da Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Dondkrdao 20 Juni 1907, om 2 nren namiddag, in het 1 peubaar verkoopen 1° Namens den heer René Bogaert, Ge meentesecretaris, te Erpe, 2 koopen Hooi gras en het te wassen Nagras, in de Koeibrng- meerschen. 2° Namens Jufvrouw weduwe van den heer Frangois De Lat, to Erpe, 1 koop Hooigras, in het Foot. 3° Namens het Weldadigheidsbureel van Erpe, 2 koopen Hooigras en hel te wassen Nagras, nabij het Gentbrugsken 2 koopen Hooigras en het te wassen Nagras, aan de Roos 5 koopen Hooigras en het te wassen Nagras, aan deu Ledescheu Steenweg, (Stee- nebrug), en 6 koopen Hooigras, in de Hoo- negemmeerschen 4° Namens de kinderen van den heer Do mien De Smedt, te Erpe, 3 koopen Hooigras en het te wassen Nagras, in den Allemans- bosch, nabij de Roos 5° Namens den heer Frangois De Vlees- 8chauwer-Van Impe, te Luik, 2 koopen Hooi gras en het te wassen Nagras, aan den Lede schen Steenweg. 6° En namens deu heer Jan De Brouwer, te Erpe, 4 koopen Hooigras, aan het Hof ter Varent, (Hoonegom). De verkooping zal aanvang nemen in de Koeibrngmeerschen. aan den meersch van den heer René Bogaert, nabij het Gentbrugs ken. Verders op gewone voorwaarden en met tijd van betaling, mits te stellen goede en gekende borg. ~"oTeNBARE~ VERKOOPING VAN twee schoone te AALST, Geerardsbergsche straat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal, namens wien het behoort met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoo pen Eerste koop. Een schoon Woonhuis ge staan en gelegen te Aalst, Geerardsbergsche straat, bekend bij kadaster sectio A,nummers 1900a en 1909c, aldaar groot 1 aar 90 centi aren, palende ten ooste do Geerardsbergsche straat, ten zuide don heer Jozef Van d6r Meerssche, ten weste den heer Gaston Camn eu ten noorde den heer Theofiel Wautera- Heyman. Bewoond door den heer August Steleman, kuiper. Tweede koop. Een schoon Woonhuis gestaan en gelegen te Aalst, in de Erembode- gemscbe straat., bolcend by kadaster sectie B, nummer 428a7, aldaar groot 1 aar 90 centi aren, palende ten oost') de Erembodegemsche straat, ten znide den heer Gustaaf Levean, ten weste de heeren Charles Peereboom en Pierre Van Pottelsbergh en ten noorde de heeren Leon Van der Schneren en Jozef Sin- gelyn. Bewoond door den heer De Meyst. ZITDAGEN InBtel Zaterdag 22 Juni 1Qrv7 Verblijf Zaterdag 6 Juli j lW' Telkens om 3 ure van den namiddag ter herberg genaamd In den Meiboom gehou den door den heer Theophiel Wanters te Aalst, Geerardsbergsche straat. OPENBARE VERKOOl'ING vau en Vruchten te velde. Do Notaris 30ETE, te Lede, zal met tusschenkomst van zijoen ambtgenoot den Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, op Vrijdag 28 Juni 1907, om 9 uren voormiddag, in het openbaar verkoopen Namens voornoemden heer Notari- Schelf- hout, het volgende Hooigras, wass nde op zijne eigendommen gelegen binnen de ge meente GijRegem 1° 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, wijk den Hoek. 2° 2 koopen te wassen staande Rogge, op eene partij Land, voorheen in gebrnik geweest door den héér Jozef LejiiBte. 3° 7 koopen Hooi en te wassen Nagras, wijk Molendyk. 4° 10 koopen Hooi en te wassen Nagras, in den Grooten Meersch. 5° 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, wijk Hoogendonck. 6° 4 koopen Hooi en te wassen Nagras, in de Ossenweide. 7° 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, in den Canadabosch. 8° 2 koopen Hooi eu te wassen Nagras, in don Vreemdenmoersch. 9° 2 koopen Hooi en te wassen Nagras, in den Iianoven. 10° 1 koop Hooigras, in den EssenboBch. 11° 1 koop Ilooi en to wassen Nagras, in den Blektebosch. 12° 1 koop Hooigras, wijk Euversboom. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd vau betaling mits door eenieder te stellen eene goede en gekende borge. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Nazarethstraat. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaar verkoopen, met gewin van palm slag en gelagen Een Huis, te Aalst, Nazarethstraat, gekad. sectie A, nr 1235a, groot 70 cen tiaren, verhuurd aan C. Lauwereys, mits 20 fr. per maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 27 Juni) - Verblijf Donderdag 11 Juli om 2 uren nanoen, bij M. Th. Wauters, in de herberg De Meiboom, te Aalst, Geeraardsbergsche straat. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk vèrkoopen Een Huis, te Aalst, Geeraarpsberg- schen Steenweg, wezende eene herberg genaamd t In Welle, bewoond door Leon Lareys, aan fr. 2,75 per week. EENIGE ZITDAG Zaterdag 29 Juni 1907. om 4 uren namiddag, Ier Estaminet t In den Hemel, bij den heer Petrus Strickx, te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg. "openbareTerkooping De Notaris BRECKPOT, te Aalat, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis wezende eene Herberg, te Aalst, Schuttersstraat, nr 4, nabij de Bou- dewijnkaai, groot 1 aar 70 centiaren, be woond door den medeverkooper, Emma nuel Poriau. LAATSTE ZITDAG Donderdag 27 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter te verkoopen herberg. OPENBARE VERKOOPING van goede EN BOUWERONDEN, XE HAELTERT. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 3 hectaren 57 centiaren Land, zeer dienstig voor bouwgrond, te Haeltert, Drinkeling, aan den Steenweg op Gee- raerdsbergen en aan de Hollestraat. Ver deeld in 20 deelen. Gebruikt door Domien De Schryver en andere. LAATSTE ZITDAG: Donderdag 27 Juni 1907, om 2 uren namiddag, ter Estaminet De Vlasmarkt, bij den heer Joseph Van der Vorst, Zaadhandelaar, te Aalst, aan de Sl Martenskerk. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Eene Hofstede, te Hekegem, Abdij straat, groot 7 aren 20centiaren. Bewoond door de Wede Jean Meert-Schelfhout. 2° 90 aren 60 centiaren Land, te Mel- dert op Affligembosch, gebruikt door Charles Roseleth en andere. 3° En 73 aren 50 centiaren Land, te Meldert op Affligembosch. Gebruikt door Charles Van Rossem en andere. ZITDAGEN Instel Dijnsdag a5 Juni Verblijf 9 Juli I9°7* Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg De Warande, bij Xaveer Ver- meir, te Meldert, Klooster. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal op de hiernagemehle dagen openbaarlijk verkoopen o° Op Maandag 17 Juni 1907, om 9 uren 's morgens, te Nieuwerkerken. 11 koopen Hooigras, op Pijpenbeek en 4 kaopen Hooigras, ten Kasteele van Regelsbrugge, Sint- Job. Om 2 uren namiddag, te Aalst-Schaar beke, 6 koopen Hooi- en Nagras, op het Klein Binneveld, langs de Beek en Lin destraat en om 3 uren namiddag, 33 koo pen Hooigras, aan den Steenweg van Aalst, op Dendermonde, nabij de her berg De Keizer, en aan 't Oud Kerk hof. 20 Op Dijnsdag 18 Juni 1907, om 3 uren namiddag, te Aalst-Mijlbeke. i3 koopen Hooigras, op het Zandbeek, i3 koopen Hooigras, aan dc Beekstraat en 8 koopen Hooi- en 8 koopen Nagras, n de Lambrechtmeerschen. 3° Op Donderdag 20 Juni 1907, om 2 uren namiddag, te Wanzele, Klooster- meersch, aan den Watermolen van Mr Matthys, 43 koopen Hooigras. 40 Op Maandag 24 Juni 1907, om z me namiddag, te Meldert, in de Mee- ters, Falluintjes en Hoogemeenchen, zao koopen Hooi- en Nagras. En 5° op Woensdag 26 Juni 1907, om 2 uren namiddag, te Erembodegem, op Terjoden, Langemtersch, Krommeerscb, aan den Ninofschen Steenweg, Welle meerschen, Hoogenweg, Zavel en in den Avaan, 70 koopen Hooi- en Nagras. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene behuisde Hofstede, wezende eene herberg te Aalst Schanrbeke, aan de oude Gentbaan, groot bij meting i5 aren 7 centiaren, bewoond geweest door wijlen Marie De Vulder. EENIGE ZITDAG: Zatedrag 22 Juni 1907, om 3 uren namiddag, ter Zittingzaal van den heer Vrederechter, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van eene partij te Wiebelen. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eene partij Land, te Wiebelen, op d'Helsbrugge, seclie B, nummer 1861, groot volgens meting 52 aren 5o cent., palende oost de echtgenoten Impens- Temmerman, zuid over de zijbaan M. Venance De Boecx, west Dame weduwe Lievens en anderen, noord M. Frederik Dalschaert. Gebruikt door Impens- Temmerman. Verdeeld in 1/2 ten oosten en i/a ten westen. Instel Vrijdag 21) T Verblijf Vrijdag 28 Jum 19°7, om 3 uren namiddag, bij M. Victor Van Hauwermeiren, te Lede, aan de Statie.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3