Leening vanfr. 1,649,000 Groote Tombola Luisterrijk Concert O.-L.-Vr. van LOURDES AELST. Rechterlijke kronijk. Allerhande nieuws. Holland. Duitschland. Engeland. Griekenland. Italië. Amerika. behuisde HOFSTEDE Prins Albert luitenant-generaal. Een bericht uit Brussel meldt dat Z. M. de Koning prins Albert tot den rang van luitenant-generaal heeft be vorderd SnipperingHkena Hooge jaren Gryze haren Gaan gewoonlyk met elkaar Maar de grijsheid En de wijsheid Maken altoos juist geen paar Volgt den raad Vóór de daad Raad na daad Komt te laat In veel raad Is veel baat. Rotte kolen, rotte rapen, Luie meiden, luie knapen. Traag van hand en stram van voet, Zeg eens, waarvoor zijn ze goed X. Y. Z W. Er is geen God Zoo zei op zekeren dag een groothans tot een een voudige boerin. Dat denkt mijn Fox ook, zei de vrouw, doch hy is zoo dom niet om het luidop te zeggen. Goed gelapt Mie, proficiat DE MAATSCHAPPIJ van Onderlinge Bijstand Alge- mbene Bond van Werklieden bn Bur gers der Stad Aelst, brengt ter kennis der talrijke vrienden van haren diepbe- treurden Eere-Voorzitter, Mijnheer Jozef EEMAN, dat er op Dijnsdag 2 Juli 1907, om gure, eene Zielmis ter zijner nagedach tenis zal gecelebreerd worden, in S' Mar- tinuskerk. Voor 't Bestuur De Voorzitter, A. WILLEMS. STAD AELST. 1 8 O 1 32* trekking. 24* Juni ïgoy. Obligation van 500 fr. uitkeerbaar aan pari te rekenen van 1 Auguati 1907. 696 1185 1325 1607 2579 2972 3168 749 1302 1402 2288 2745 3154 8TA1) AALST. ten voordeele der voltrekkingswerken van de Sint-Jozcfskerk. Met het einde van dees jaar moet die groote en schoone tempel geheel en gansch opgericht zijn. Toegewijd aan den H Jozef, Patroon van België, zal hij eene bron van zegen zijn voor de Stad en het omliggende, en de bescherming van den Grooten Heilige over geheel het Land van Aalst uitstrek ken. Al de inwoners dus, van binnen en buiten de Stad, moeten medewerken en het hunne bijbrengen tot de verwezenlijking van het godvruchtig ontwerp. Schoone prijzen zijn te winnen voor de geringe som van fr. 0,50 het lot. Loten zijn te bekomen bij de Heeren Geestelijken der Parochie MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande -MEUBILEERING— Kahei. VAA' de putte, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, nevens 't Bureel van n De Dendbrbode. Spoedige bediening. Matige prijzen. op Donderdag 27 Juni 1907, om 20 1/2 ure, ten Kioske Groote Markt, te geven door de Koninklijke Harmonie, onder het bestuur van M. R. Lenssens. 1. Marcbe Lorainne L. Gannz. 3. Le barbier de Séville (Ouv.) Rossini. 3. Ballet Kgyptien (Suite d'orebestre) Luigdo. 4. Hansel et Gretel (fantaisie) arr. par Maeclc Humpebdinck. 5Sur la glacé Muldkbmans. BELGISCHE BEDEVAART naar en naar het Heilig Hart van Montmartre te Parijs van den 6"en tot den 13d'n Augustus 1907, mot stilstand te Bordeaux den 7 Augus tus, bywonen der Mis, bezoek derkerken en gebouwen. Ingericht door M. Alfred Frant^ois, onder de Geestelijke leiding van den Eerw. Heer Beulens, Pastoor van het Heilig Hert. Brussel. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot het Bureel van De Dender - bode, n te Aalst. Creemboter. Markt van Woensdag 26 Juni 1907, 85 kilogrammen ter Markt. Prijs fr. 2,70 perkilo. De zaak van den porion Vanes- cotte Maandag begon voor het Assisen hof van Henegouwen de zaak van den moord op Vanescotte. Men weet dat de porion aan de brug te Courcelles 's morgends van 7 Januari dood geschoten werd. Het schot kwam van uit eene groep werkstakers die na de misdaad, de vlucht nam. Op dat tijdstip was er werkstaking te Courcelles hevige meetinger. werden ge houden, en onder andere, eene donkere avondmeeting ('t is te zeggen de lichten werden uitgedraaid), waarvan Chretien (die uit de koolmijn Grand-Conty was wegge zonden, om eenen steen naar Vanescotte geworpen te hebben), en Voland de hoofd mannen waren het ging er geweldig toe men hitste op tot wraak, bommen werpen, revolvers gebruiken, enz., en de naam van Vanescotte werd uitgesproken. Het onderzoek heeft bewezen dat deze meeting de aanleidende oorzaak tot den moord was, en Chrétien, Voland, Georges, Gilquin, Debauve, Ghislain, De Smet, De Deckers, William, Duterne, B. Toumay, J. Hennaut, Vleysman, P. Hennaut, M. Toumay worden beschuldigd rechtstreeks of onrechtstreeks in den moord medege- holpen te hebben. :t Zijn al socialisten. Zie Aankondiging DE GRACIEUSE op vierde bladzijde. St ml A. IhI. - ACADEMIE VAN SCHOONE KUNSTEN. Maandag eer sten Juli, om 11 uren voormiddag, zal ten Stadhuize, Groote Feestzaal geschieden de plechtige Prijsuitreiking aan de leerlingen der Academie van Schoone Kunsten. De Werken van den prijskamp zullen ten toon gesteld blijven in het lokaal der Academie, Sint-Martensplaats, gedurende de drie eerste Kermisdagen, van 10 uren 's voormiddags tot 1 ure namiddag, en van 3 tot 6 uren 's namiddags. AALST. Dijnsdag namiddag om kwaart voor zeB uren, was de genaamde Prosper Van der Kerckhoven, foorekramer, wonende te Laeken, in onze koopwaren- statie aan 't lossen van zijn kraam. M. Proost, foorekramer, ook aan 't lossen, verzocht hem een hand toe te steken om zijn wagen van het hellend vlak te laten afrijden. Men stelde zich aan 't werk, toen opeens een der voorwielen afdraaide met het ongelukkig gevolg dat Vander Kerck hoven een geweldigen slag met de dissel op de bil bekwam die hem ten gronde wierp. Geneeskundige hulp werd dadelijk ingeroepen en men bestatigde dat de bil af geslagen was na verzorging door Doctor Wauthier in 't bureel van den heer Statie overste werd de verslagene naar 't hospi taal gevoerd. De verslagene is 26 jaar oud, gehuwd en vader van 2 kinders. Anlut. ONWAAR Tal van dagbladen hebben meègedeeld dat de heer Gyselinckx, koopman in gist, bezweken is aan razernij ten gevolge van eene honds- beet. Nu dat is volkomen onwaar. Gyselinckx is overleden aan de kwaal waar aan hij sedert lang lijdend was. KERKXKEN. Zondag nacht tusschen 11 k 12 uren is er eene hofstede, gestaan rechtover 't klooster de prooi der vlammen geworden. Daar men besloten had de ge bouwen af te breken om ze door nieuwe te vervangen, is de afbraak meer dan de helft gedaan. Het Parket van Audenaarde kwam Maandag namiddag te Kerkxken en opende een onderzoek. De zoon van den heer Van de Gejuchte, kleermaker in de Hoornstraat, te Gent, was op het punt geweest te trouwen, doch drie dagen voor dat het huwelijk moest plaats hebben, had hij er van afgezien. Zondag omstreeks 4 1/4 uren, ging de heer Van de Gejuchte met zijnen vader door de Veldstraat. Daar stond zijne gewezen verloofde die eenen revolver op hem richtte. Vader Van de Gejuchte liep op het meisje toe en met zijnen regenscherm sloeg hij haren arm in de hoogte. Op het zeilde oogenblik ging een schot af en de aanvalster werd door den kogel geschramd aan de rechterwang. Vader en zoon Van de Gejuchte zijn in een naburig huis gegaan. Intusschen kwam de policie die de opgewondene afgezegde naar het policie- bureel leidde. Een zeer stoutmoedige diefstal heeft Zondag nacht te Mechelen, in de Louisa- straat, 6, plaats gehad, in het huis, be woond door M. Franckx, beenhouwer. Toen ten half twaalf M. Franckx thuis kwam van eene reis naar Spa, bestatigde hij, niet zonder verbazing, dat zijne vrouw op haar bed, bij middel van koorden, was vastgebonden. Haar mond was met een handdoek rondom het hoofd omwonden. Tot het bewustzijn gekomen, verhaalde de vrouw dat een man met eene vrouw in hare kamer waren gedrongen en bij middel van eene koord, die in den kelder lag, haar hadden vastgebonden en haar met den revolver voor het aangezicht bedreigden, indien zij niet zegde, waar het geld zich bevond. Hierop maakten de schurken zich meester van eene som van 500 Ir., die in eene kas lag. M. Franckx riep onmiddellijk de hulp in der policie, die dadelijk een onderzoek instelde en in alle richtingen opsporingen deed, doch zonder uitslag. De schelmen moeten bij middel van eenen valschen sleutel binnengeraakt zijn, want niets werd aan het slot bevonden. De opsporingsbrigade te Antwerpen, liet in de laatste dagen van zich spreken. De eene aanhouding van vreemde misdadi gers volgt op de andere. Dijnsdagmorgend, bijde aankomst van de stoomboot Finland der Red Star Line, komende van New-York, werd een geheel gezelschap aangehouden bestaande uit drie mannen en eene vrouw, die zeer veel reis goed bij zich hadden. Zij worden verdacht, de daders en verhe lers te zijn van eenen diefstal van 500,000 kronen, meer dan een half millioen frank, over een drietal jaren gepleegd in het tol- bureel te Zelach (Hongariëi. De aangehoudenen zijn Filig Watten- berg, 38 jaar oud, geboren te Stanislaw, zijne vrouw Fieda Kiesseler, 36 jaar oud, geboren te Siegert, zijn schoonbroer M. Blumenstein, en zijn broer Maris Watten- berg, oud 32 jaar. In hun bezit werd nog ongeveer 3000 kronen gevonden. Het parket heeft zich in gemeenschap gesteld met het gerecht van Oostenrijk- Hongarië. Het viertal zal zoo spoedig mogelijk uit geleverd worden. Het moet niet erg aangenaam zijn, wan neer men na een drietal jaren er duchtig van genoten te hebben, te worden gepakt en vastgezet. De opsporingsbrigade heeft in de Blauw Moezelstraat te Antwerpen, eenen Hollander aangehouden, die eene week ge leden, met nog twee medeplichtigen in het po8tbureel van den Haag, eene brandkast had opengebroken en er eene som van 2400 fr. uit gestolen had. Uit de ondervraging, die door den overste der opsporingsbrigade M. Colard-Bovy, ge daan werd, bleek dat de kerel zich gansch in het nieuw had gestoken en reeds een reisje had gedaan naar Brussel en Luik. Op hem werd nog eene som van 400 fr. gevon den. Deze gevaarlijke inbreker, die aan zijn proefstuk niet meer is, noemt zich A. Snoeren, geboren te Delft, 29 jaar oud. Bij M. Landmeters, goudsmid op de Meir, te Antwerpen, kwamen twee onbe kenden en vroegen naar kravatspelden. Zij vonden echter niets naar hunne goesting en vertrokken. Doch later bestatigde M. Landmeters dat ze wel iets naar hunne goesting hadden gevonden, maar dat zij het heimelijk hadden meegenomen, name lijk twee kravatspelden. Dieven verrast te Berchem. Revolschoten. M. Lateur, likeurhan delaar, Poortstraat, 24, te Berchem, had sedert lang de verdwijning van allerhande voorwerpen bestatigd Daar hij zijnen knecht ervan verdacht, werd een valstrik gespannen, waar nu een der gewone dieven recht in is geloopen. Rond 2 ure 's nachts kwamen twee kerels af en terwijl een van hen de wacht hield, kroop de andere langs de kelderval binnen. Toen kwamen de agenten te voorschijn. De uitkijk ging, zooals men wel denken kan, aanstonds op den loop eenige revol verschoten werden hem achterna gezonden om de andere agenten te verwittigen, doch hij heeft zich weten te redden. De andere werd, dood verschrikt, in een hoek van den kelder teruggevonden. Het was zekere Van L., die reeds verschillende malen veroor deeld is geweest en nog voor andere dief stallen werd opgezocht. De gevluchte kerel werd later toch ook aangehouden. Zooals men wel vermoedde, was het een bediende van het huis. Beiden zijn ter beschikking van den pro cureur des konings opgesloten. Zondag tegen den avond is op den Provincialen weg nabij Jagersrust, te Os&endrecht, een knaapje van 5 jaren oud, door eene van Bergen-op-Zoom komende automobiel overreden en eenige meters meegesleept. Het kind is ernstig aan het hoofd gewond en zijn linkerbeentje is ver brijzeld. Dokter Van der Lek, was spoedig ter plaatse en verleende hulp. Hij gaf hoop dat het kind volledig zal kunnen herstellen De ouders en eenige bloedverwanten van het kind waren getuigen van het droevig voorval. De automobiel was bemar.d met 5 personen uit Antwerpen. De chauffeur heeft dadelijk geremd. Door de policie is proces-verbaal opgemaakt, terwijl de be rijders der automobiel 200 fr. hebben ge stort ter voorziening in de eerste kosten van behandeling van het kind. zoontje van den arbeider Jos. N., en stellig beloofd hebben, alle koBten te zullen betalen en verder voor het kind te zullen zorgen. Volgens eene officieele statistiek heeft de dienst der postbooten van Oostende naar Dover in 1906, 1,224,466.96 franks ontvangsten opgedaan, het is te zeggen 30,000 fr. meer dan het voorgaande jaar. Anderzijds hebben de kosten merkelijk de drie millioen overtroffen, derwijze dat de lijn te kort komt ongeveer 2 millioen. Men meldt uit Bastenaken Eenige jongelingen van Silnet hadden verleden Zondag eene velokoers op touw gezet. Bij de aankomst drong het volk vooruit om de overwinnaars te kunnen zien. Zekere Remience kwam alzoo in volle snelheid tegen eenen toeschouwer gebotst en werd in zijnen val op den slag gedood. De onge lukkige toeschouwer werd met gebroken schedel opgenomen. De andere deelnemers, die zich ook den weg versperd zagen, kwa men ook in 't publiek terecht en kwetsten nog min of meer erg eenige der toeschou wers. M. wisselagent en gemeentebediende te Chatelet, heeft zich te Charleroi gevan gen komen geven, zich beschuldigend van talrijke ontvreemdingen, ten nadeele van werklieden en kleine burgers. Een been houwer verliest 18,000 fr., een veekoop man 15,000 fr. Het geheele tekort bedraagt 150,000 fr. De bemiddeling van eenen verzoe- ningsraad onder de leiding van den oud minister Cooreman, ten einde de reeds zoo lange staking van de mijn du Habard te Luik te doen ophouden, is mislukt, Van den eenen kant weigeren de patroon», in rechtstreeksche onderhandeling te komen met de stakers, alsook den werkman Bout- quin, aanleider van het verschil, terug te aanveerden. terwijl van den anderen kant de stakers geen duimbreed van de gestelde eischen willen afstaan. De staking duurt nog voort. Zondag rond 7 1/2 ure 'b avonds liep te Luik de kleine Brouwin, 6 jaar oud, de rue St-Walburge over, toen hij door den tram Luik-Wihogne overreden werd. Het hoofdje, dat geheel van 't lichaam geschei den was, rolde tot in de goot. Ook de armen waren geheel afgerukt van het lichaam dat nog slechts aan eene vormelooze massa vleesch geleek. Uit het eerste onderzoek blijkt dat de wattman geheel onschuldig is. Eenige uren vroeger werd een jon gentje van 22 maanden in de rue du Laveu te Luik, door een wagen omvergeworpen. Het hoofdje van het wicht kwam onder een der wielen terecht. De voerman, die niet ver van daar woont, reed in vollen galop weg, doch toen hij eenige uren later huis waarts keerde, moest de policie hem verde digen tegen de woedende menigte, die hem stond af te wachten. Men koestert de hoop het kind te redden. Drie aardewerkers waren in de steen groef van Grevelingen, bij Aarlen, aan het losmaken van een grooten steenblok. Eens klaps loste de blok en eene instorting had plaats. De drie werklieden werden onder de aarde en de rotsblokken begraven. Na eene halve uur werken kon men eindelijk de ongelukkigen verlossen. Hurth, 28 jaar, en Kols, 26 jaar, leefden nog, doch stierven kort daarna. De derde, Mertzich, 30 jaar, was reeds een lijk, toen men hem bovenhaalde. Gered door een pruim tabak. In het Betuwsche dorpke A. kreeg het gezin van een bierhuishouder dezer dagen bezoek van den ooievaar, die een tweeling bracht een jongen en een meisje 't meisje echter stierf, naar men meende, direct na de ge boorte De vader legde het lijkje in een mandje, een doekje er overheen en dacht na, waar een en ander te bewaren. De toog in het bierlokaal werd 't meest geschikt bevonden. 't Was ruim 8 ure in den morgend en het liet zich niet aanzien dat er vóór twaal ven volk zou komen. De gelagkamer werd dus maar afgesloten De man gaat hierna uit, om met den pastoor te bespreken wan neer het overgebleven kind gedoopt en het doode begraven zou kunnen worden. Ver volgens wordt het doodskistje bij den tim merman besteld. Omstreeks 12 ure komt de vader thuis en krijgt lust in een versche pruim. De man gaat derhalve naar de gelagkamer, waar zijn potje in den toog 6taat en... kindergeschrei klinkt hem tegen. Min of meer ontsteld, nadert hij den toog en ziet het doekje zich bewegen. Fluks de vroedvrouw er bij ge haald. Het doodgewaande kind dronk ver scheidene lepeltjes suikerwater op, werd vervolgens aangekleed en kon kerkwaarts gebracht worden, ten einde met broerke gedoopt te worden. Storm. In Duitschland heeft het Zaterdag middag hard gestormd, geregend en geonweerd. Te Halle geleek het feestterrein waar de Duitsche scherpschuttersvereenigingen zou den schijfschieten, na den storm, op een puinhoop. Ook op de kermiB woeien hon derden kramen tegen den grond. Een aantal menschen liepen kwetsuren op. In de Elbe, bij Maagdenburg, rijn vier werklieden, die op een steiger aan een brug werkten, verdronken. Bij Brunsbüttelkoog is een scheepje volgeloopen. De schipper, zijne vrouw en twee kinderen zijn verdron ken. Kardinaal Kopp heeft té Berlijn met groote plechtigheid eene nieuwe catholieke kerk gewijd in de Yorkstrasse. 60 maatschappijen namen met hare vlag gen ann het feest deel. De keizer had zich doen vertegenwoor digen door prins Frederik Leopold. Ook het ministerie van eerediensten en andere over heden waren vertegenwoordigd. Men meidt uit Berlijn Elf huisvaders, die in het schoolgebouw waren doorgedrongen, om den onderwijzer te verzoeken, hunne kinderen niet meer te slaan, wanneer deze in het Duitsch niet antwoordden op de vragen van den (protes- tantschen catechismus, welke de onder wijzer hen stelde werden door de rechtbank van Stagard tot negen maanden gevange nis veroordeeld. Dat is nog erger dan in onze verfranschte pensionnaten hier leert men de kinderen ook wel Franache gebedekens, catechismus en liedekens, maar men steekt toch de ouders nog niet in de gevangenis. Overigens, 't is waar ook vele ouders vragen niet beter dan dat hunne kinderen met wat onverstaanbaar koeterwaalsch naar huis komen. Het Engelsche rekenhof heeft een schan daal ontdekt, ten laste der metaalgieterij van Aychire, die het roer heeft gemaakt van het pantserechip King Edward VII. Er was in dit roer eene erge fout ontdekt, die met zorg verborgen waa door eenen truk, en die het verlies van het schip te weeg had kunnen brengen. De lout werd ontdekt en de maatschappij fabrikeerde een tweede roer, dat zoo ge brekkig was als het eerste. De admiraliteit besloot dan, op koBten der fabriek een roer te laten maken maar middelerwijl waa de maatschappij failliet gegaan. De openbare meening kwam in opstand tegen het feit, dat de maatschappij niet rechteriijk vervolgd werd. Het verelag van het rekenhof beatatigt ook dat verscheidene bedienden van de admiraliteit wijnpotten kregen in verwisse ling der goedkeurig van zekere geleverde stukken, zonder dat deze onderzocht wer den. Hier over ondervraagd, brengen die be dienden tot verschooning in dat al hunn» voorgangers ook commissie i, trokken. Men herinnert zich dat tijdens den Transvaalschen oorlog talrijke gelijkaardige schandalen werden ontdekt. Een valsch lot. Na de trekking van eene nationale loterij kwam de eerste werk man van het zcgelkantoor zich met het winnende lot aanbieden om den prijs, van 1 millioen drachmen in ontvangst te ne- Hij had de trekking bijgewoond en zoo- dra de groote prijs getrokken was, begaf hij zich naar het ministerie, stempelde een in blanco gebleven lot met het nummer, dal den grooten prijs had gewonnen en wilde den schat door zijnen zoon laten afhalen. Doch, ongelukkig voor hem, werd het bedrog ontdekt, doordien het nummer niel eens verkocht was. De regeering heeft den oneerlijken be diende, alsook zijnen zoon, doen aanhou den. Een bediende van het ministerie vu financiën is ook in hechtenis genomen. Het perpetuum-mobile ontdekt - Een jonge Milaneesche ingenieur, Di L« genaamd, heeft, volgens zijn beweren, het princiep van het perpetuum mobile gevon den. Hij noemt zijn uitvinding permanent motor met gecomprimeerde lucht ei heeft er reeds patent van de Milaneesct.' prefectuur op verkregen, dat van het mini sterie van landbouw, handel en indult» zal hem dezer dagen worden verleend. De jonge uitvinder moet tot dusvem met zijn proeven de beste resultaten hebbe behaald. Binnenkort wil Di Leo in 't op«- baar, en in tegenwoordigheid va een spe ciaal daarvoor naar Milaan gezonden alge- zant van het ministerie, proefnemings doen. De eerst 22jarige, alB een zeer U scheiden geroemde werktuigkundige i reeds gehuwd, en komt uit een met aari sche goederen uiterst discreet begiftigde familie. Bakker en Boterverkooper. E« bakker van Sainte Foye (Canada) een klei; dorpje dicht bij Quêbec gelegen, kocht zijts boter bij eenen landbouwer der omstreke: Op zekeren dag dacht het hem dat de klos ten hun gewicht niet hadden. Hij woogc na en stelde bij elke levering een te kor vast. Onze man verloor zijn geduld en dien# eene klacht in ten laste van den verkoope Deze werd voor de rechtbank gedaagd. Hebt gij eene weegschaal, vroeg ms aan den boterverkooper. Ja, heer rechter. En gewichten Neen, die heb ik niet. t Wel hoe weegt gij dan uwe boter Dat is zeer eenvoudig. Sinda de bil ker bij mij boter koopt, koop ik bij hss brood, en het zijn zijne brooden van ee pond welke ik gebruik als gewicht ot t; mijne boter te wegen. 0 Indien mijne boter haar gewicht ci: 4 heeft dan is het de schuld van den bakh en niet de mijne. Om uit de onverdeeldheid te scheiden, Ie di OPENBARE VERKOOPING bi van eene BOOMGAARD cn LAMD. te alsmede van MeubelsLandbouwalem, Koei, K\ hens, Veldvruchten, Berd, Br andhen 42 Hooi, Strooi, enz,, TE HOFSTADE, Kamdrio». 28 De Notari, DE «HEEST, te Aelnt, deert 26 benoemd by vonnis der Rechtbank van eerste aanleg zetelende te Dendermonde, in date 1 26 Mei 1907, zal met gawin van palmslag t gelagen iu het openhaar verkoopen, de tt 25 gende goederen, te weten GEMEENTE HOFSTADE. 25 Eerste koop. Eene behuisde Hofstsè groot volgens meting 17 aren 77 centiare gestaan en gelegen gehucht Kamdries, gek dastreerd w ijk A, nummers 496 an 497 ie eone grootte van 18 arenpalende ten oor aan dw erven van don lieer Benoit De Pn ten znido aan den heer Charles-Lonii 1 Prez, ten weste aan do Kassei en ten noon Tr( aan den Losweg, niet medegemeten. Inj Tweede koop Een perceel Boomgasn an< gro.'t volgens meting 9 aren 37 centiare J)a gelegen nabij voor-raande hofstede, gek» ,je streerd wijk A, nr 494a, met eene grootten en 10 aren, palende ten ooate aan den h« he« Aagusto Coppens, ten zuide aan voormeldt gfo Losweg niet medegometon, ten wests jn Jufvrouw weduwe lierssens en teB noords W Éi den heer Jan-Baptiste Van den Brande. ten Derde koop. Een perceel Land, gre 1 volgens meting 14 aien 38 centiaren, gelegi L*i nabij voorgaande hofstede, gekadastree wijk A, nummer 499 2bis, met eene groei nev van 13 aren 60 centiaren, palende ten ooi aan de Veldbaan, ten zmde aan Joffrcs nev IJaclmauten weste aan de erven vandi heer Benoit De Prez, ten noorde aan ten Voetweg, daarover aan verscheidenen. ZITDAGEN Instel Vrijdag 21 Juni) 1Q(Y7 V Yerblyf Vrijdag 5 Juli |en ten 3 uren namiddag, ter herberg genaa: g u Het Hof van \Yeenen,» bh den heer Adolf Aal De Gendt, te Aalst, aan de Botermarkt. Voor verdere inlichtingen zich te werni ten kantoore van boven genoemden Not* DE GHEEST, alsook ter stadie van Notaris DE PAUW, ook te Aalst.

De Denderbode | 1907 | | pagina 2