Melrose HAAR HERSTELLER Frankrijk. Merklpmjzen. Hopmerkten. 0 C. Bonner Van den Broeck WINKELHUIS, Hofstede en Land, HOFSTEDE ZAAI L A IV DEM ZAAILANDEN, goede ZAAILANDEN ZAAILANDEN ZAAILANDEN Herberg en Woonhuis, 5 sehoone Melkkoeien, DYSELEIIVE. behuisde HOFSTEDE MEEST GEZOCHTE herstelt grijs, of ver- kleurd haar bepaalde lijk tot zijne oorspron kelijke kleur houdt het uitvallen tegen, I reinigt de kruin, ver- I wijden het schin en deelt er leven, groei- kracht, glans en shoon- I heid aan mede. 9 Verkocht door Coiff. en Pirf. Hoofd- ■D<pM 26, r. Étienne-Harcel, Parijs, De fiesch ir. 2,5o, te verkrijgen bij M. juillot, hairkapper, Lange Zoutstraat, te Aalst. Men meldt uit Ingooigem (West-VI.): Den 8 Juli verliet de notaris alhier zijne voonst zonder te zeggen waarheen hijging. Donderdag laatst stapte hij ten 8 ure 19 a morgens af aan de ijzerenweghalte Jterhoek en ging te voet naar zijn huis. tfa er eenige minuten vertoefd te hebben, rertrok hij opnieuw en sinds dien heeft men tem niet meer teruggezien. Dinsdag is het parket naar hier gekomen :n heelt de zegels gelegd in zijne woonst. Die verdwijning verwekt opschudding in le streek. In den nacht van Maandag op Dijns- lag is in den put n° 12 van de mijn Grand- domu, ten gevolge van eene ontploffing irand ontstaan in eene gaanderij, genaamd 1 veine h mouches, op de verdieping van roo meters. Van daar liep de brand voort langs het ïoutwerk der andere gaanderij. De werklieden hebben juist den tijd ge- lad om te vluchten. Dijnsdag lag al het werk stil in de >utten 12 en 7. Men kan niet voorzien vanneer het vuur zal kunnen gestut wor- len. Er wordt gevreesd dat men, even als e Anderlues heel de mijn onder water zal noeten zetten. Het was de beer die belde. Onder iet wagentje van eenen foorekramer, die ach op het foorepleia bevindt te Mont- nartre, Parijs, is dag en nacht een prach- ige bruine beer bevestigd. Zaterdag, zon- ler eenig gerucht te maken, hebben flauwe .Tappenmakers het dier losgemaakt en, iet eenige snoeperij voorhoudend, met zich nedegeleid. Ze hadden eenvoudiglijk besloten iemand iene poets te spelen. Ze leidden den beer naar een huis der 'lignancourtstraat en bonden zijne ketting •ast aan de bel. Onmiddellijk begon deze te bellen en naakte een oorverdoovend gerucht. De concierge van het huis trok met een ouw de deur open, doch het bellen bleef lanhouden. Hij trok toen in allerhaast eene broek aan in kwam buitengeloopen, waar hij, onder iet slaken van een luiden noodkreet neder- iel. In weinige stonden stond het geheele luis overhoopiedereen aanzag den beer ils een fantastisch beest en sloeg verschrikt ip de vlucht De grappenmakers die zich in den om- rek verscholen hadden, oordeelden het dan ;eraadzaam uit hunnen schuilhoek te tomen en den beer die begon kwaad te vorden, terug weg te brengen naar zijnen ligenaar. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN Mannelijk geslacht 10 Vrouwelijk idem 4 Huwelijken G. De Bruyne, smid, met L. De Schry- rer, naaister. D. Rotls, schrijnw. met L. Van de Wiele, br. H. Tahon, bed. net M. Haenljes, kleerm. E. Ladeuze, ix>ekh. met M. Go wie, z. b. Overlijdens. C. De Smedt, m. De Petter, landb. 74 Moorselb. J. Marcel, m. De Troyer, ichoenm. 5i j., Academiepl. 2 kinderen onder de 7 jaren. Gasfabriek van Aalst Schrijnwerkerggnsf wordt gevraagd door M. Alfred Van den Eynde, meester-schrijnwerker, nabij de Hoofd kerk, te Aalst. Zaterdag 20 Juli 1907. Tarwe fr. 00,00 a 00,00 Masteluin 00,00 a oo,oo Rogge 00,00 a 00,00 Garst 00,00 a 00,00 Haver per 100 kil. 00,00 a 00,00 Aardappelen de 100 kil. 8,00 a 0,00 Boter per 3 kil. 7,20 a 8,37 Roomboter i35 kil. per kil. fr. 2,80 Eiers de a5 1.98 a 2,07 Viggenen,per koppel 65,00 a 75.00 Vlas. de 3 kil. 0,00 a 00,oo Ajuin de 100 kil, volgk.w, 0,00 a 00,00 LONDEN, 16. De berichten uit de ver schillende hopkwartieren spreken van ver meerdering der insektenplaag overal is men aan 't besproeien. De markt voor 1906 blijft prijshoudend er is wat vraag naar Belgische waar. Goede Engelache hop, volgens soort 85-110fr.; Beiersche, 60-100 fr. Belgische, 50-75 frank. NUREMBERG, 17. De toestand der hoptuinen verwekt geen onrust. Ter markt zijn ar weinig verhandelingen 60-100 fr. volgens kwaliteit. BRUSSEL, 17. Hopmarkt vast veel verhandelingen in Aalst 1907 aan 60-62 1/2 fr. weinig of geen in Poperinghe 1907 aan 52 1/2-55 fr. Aalst 1906 staat 41-43 fr.; Po peringhe 1906, 32 1/2 35 fr. GENT, 16 Juli. Tarwe, per 100 kilos, fr. 20,00 a 21,00 Rogge 15,00 a 00,00 Haver 21,00 a 00,00 Garst 18,00 a 00,00 Boter per kilo, 2,5o a 2,70 Eiers per 26, i,go a 2,10 VEEMARKTEN. Gent, 16 Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 3o8 Melkkoeien '4 Vette koeien 63 Groote ossen 1 Stieren 3i Jonge ossen 29 Magere beesten i3i Vaarzen 36 Schapen 4 Varkens 229 Lammeren Loopers 12 Kalveren 206 Viggens 547 Stieren 1® kw. 1,00 aekw. 0,90 3®kw. 0,75 Koeien 0,85 0,78 0,70 Vaarzen 0,98 o,85 0,80 Ossen 1,05 o,g3 o,75 Varkens 115 1,00 0,80 Kalveren i,i5 1,00 0,00 Handel in Inlandsche Houillekolen Geen gruis, zuivere grove g&ljetten. 29,00 fr per duizend kilos. 1,46 fr. per vijftig kilos. Vriendelijk verzoek de orders recht streeks in het Gasgestlcht te willen be stellen. Xe huren. Twee nieuwe opge bouwde Huizen, met Hof, 50 meters diepte, gelegen op den Dendermondschen Steenweg, nummers 98 en 100. Zich te bevragen bij den heer JGoelhals, Dirk Martenstraat, 14, te Aalst. On demande, jeune employé, ayant quelques années de pratique. Ecrire A. B. Bureau Journal. Snij- en Maallessen VOOR DaMEN JUFVROUWBN volgers de laatste nieuwe leerwijze gegeven door Madame Weduwe gediplomeerde Snijs ter Aalst, Brus8elsche straat, 27, Aalst Patronen op maat, Busten, Modegravuren, enz. CUREGHEM-ANDERL. 17 Juli Veemarkt. Te koop gesteld 400 ossen, 260 stieren, 1143 koeien, totaal: i8o3 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,94 a 1,12 Stieren 0,76 a 1,02 Koeien en Veerzen 0,72 a 0,94. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 976. Prijs per kilogr fr. 0,90, 1,08 a 1,15. OPENBARE VERK00PING van een schoon to Aalst, Leopoldstrnat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op nagemelden zitdag, in het openbaar verkoo- pen STAD AALST. Een Winkelhuis, allerbest gestaan eu ge legen in de Leopoldstraat, geteekend num mer 52 on gekadastreerd wyk A, nummer 202 met eene groote van 70 centiaren, hou dende van de eene zijde aan een huis van Juffrouw De Pelsemaecker en van de andere zijde aan een huis van den heer J. Coessens- Hoeffelinck. Bewoond door den eigenaar den heer Ar thur D'Uaese. EENIGE ZITDAG: Vrijdag 9 Augusti 1907, ten 4 nren namiddag, ter herberg genaamd Café Univsrsbl, bij den heer Jean D'Haese, te Aalst, Groote Markt. OVER TE NEMEN. De kooper zal mo gen overnemen hot Schoenmakersgerief, Too- gen en Loketten, alsmede de koopwaren van voornoemden heer Arthur D'Haese. OPENBARE VERKOOPING van eene te LEDETusschenbruggen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in uitvoering van twee vonnissen uit gesproken door de Burgerlijke Rechtbank van Eersten Aanleg, zetelende te Den dermonde, in date i5 Juni 1907, ten overstaan van den heer Vrederechter des Cantons Aalst, in het openbaar verkoo- pen Gemeente Lede. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Boomgaard en Land, gestaan en gelegen gehucht Tusschenbruggen, gekadastreerd wijk C, nummers iog3A, 1096A en iiooa, met eene grootte, van i5 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw weduwe Vital Lamagieen koop twee, ten zuide aan koop drij en ten noor- de aan den heer Leopold Van Recliem. Tweede koop. Een perceel Boom gaard en Land, gelegen op Tusschen bruggen, gekadastreerd wijk C, num mers 1094A en Z094B, met eene grootte van 6 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw weduwe Vital La- magie en den heer Alphonse Van Ise- ghem, ten zuide aan koop drij en ten weste aan koop een. Derde koop Een perceel Land, ge legen opTusschenbruggen, gekadastreerd wijk C. nummer 1088c, met eene grootte van 5 aren xo centiaren, palende ten ooste aan den heer Prosper Verbeke, ten zuide san den IJzeren weg en ten noorde aan de koopen een en twee. De goederen onder de koopen een, twee en drij maken eenen blok uit en zijn bewoond en gebruikt geweesUloor wijlen den heer Charles-Louis Cornelis-Schoc- kaert. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen op Tusschenbrugge, gekadastreerd wijk C, nummer I064P, met eene grootte van 22 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Frans De Prez, ten zuide aan den IJzeren weg, ten weste aan den heer Jan-Baptiste D'Haeseleer en ten noorde aan de Straat, gebruikt door den heer Gustaaf Parent. Tweede en laatste Zitdag ZATERDAG 27 JULI 1907, ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. N. B. Voor verdere inlichtingen zich te wenden ten kantoore van bovenge- noemden Notaris DE GHEEST, alsook ter Studie van Mr DE PAUW, Notaris, ook te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde zijnde eene TWEEWONING en deel TUIN dienstig voor BOUWGROND te Aalst-Mijlbeek, nabij de Langestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede, zijnde eene Tweewoning, gestaan en gelegen te Aalst- Mijlbeek, nabij da Grot en Langestraat, aan Jen onlangs verbreeden weg, lei dende van de Langestraat naar den Ber- gekauter, groot volgens titel 8 aren 26 centiaren, gekend bij kadaster wijk F, nummers 801 f, 80ig en 80il, groot al daar 8 aren, 10 centiaren, palende ten ooste M. Petrus Wauters, ten zuide de erven Van Goem-Eeman en Dame wedu we Moortgat. ten zuide M. Edward Muy- laert en ten noorde de Baan. Bewoond door de medeeigenaars, de heeren Adolf De Saedeleer en Camiel Boel, tot 1 October 1907. N. B. De Tuin van de voorschreven Hofstede, is door zijne ligging en de ver breeding van den er aanpalende weg, wel geschikt voor Bouwgrond. ENKELE ZITDAG Zaterdag 17 Augusti ïgoy om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van goede gelegen te ERPE, Halfblinder. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van palm slag en gelagen, in het openbaar verkoopen GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Eeo perceel Zaailand, gelegen wijk Halfbunder, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 32 aren entiaren, palende ten ooste koop 2, ten zuide de kinderen van den heer Jozet Coppens, ten wes te de Kerkfabriek van Erondegem en ten noorde den Weg. Gebruikt door den heer Francies Rog man. Boomprijs fr. 5o. Tweede koop. -- Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 27 aren 5o cen tiaren, palende ten ooste koop 3, ten zuide de kinderen Coppens voornoemd, ten weste koop een en ten noorde den Weg. Gebruikt door den heer Fr. Roggeman en Jufvr. weduwe Rottiers. Boomprijs fr. 5o. Derde koop. Een perceel Zaailand, gele gen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel nummer 67, groot volgens meting 3o aren 60 aren, palende ten ooste koop 4, ten zuide de kinderen Coppens, ten weste koop 2 enten noorde den Weg. Gebruikt door den heer Amandus Delent en Jufvrouw weduwe Leo De Groeve. Boompnjs fr. 5o. Vierde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 36 aren 35 cen tiaren, palende ten ooste koop 5, ten zuide de hee ren Rolm-Borreman en Claevs, te Gent, ten weste koop 3 en ten noorde den Weg. Gebruikt door Jufvr. weduwe Leo De Groeve en Jufvr. weduwe en kinderen De Brouwer. Boomprijs fr. 50. Vijfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 29 aren 20 cen tiaren, palende ten ooste en ten zuide den heer Rolin-Borreman, ten weste Koop 4 en ten noorde den weg. Gebruikt door Jufvr. wed. en kinde- q De Brouwer voornoemd. Boompri)S 5o fr. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bi) kadaster aectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 3o aren 80 cen- n, palende ten ooste koop 7, ten zuide den weg, ten weste den heer Felix Van Leuven en ten noorde de Overimpstraat. Gebruikt door Jufvr. weduwe Rottiers. Boomprijs fr. 35. Zevende koop. Een"perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 38 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste koop 8, ten zuide den weg, ten weste koop en ten noorde de Overimp straat. Gebruikt door Jufvr. wed. Rottiers en den heer Casimir D'Haese. Boomprijs fr. i5. Achtste koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 37 aren 49 cen tiaren, palende ten ooste koop 9, ten zuide den weg, ten weste koop 7 en ten noorde den heer Desiré De Groeve. -- Gebruikt door den heer Casimir D'Haese en anderen. Boomprijs fr. 10. Negende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot vol gens meting 3o aren 80 centiaren, palende ten ooste koop 10, ten zuide den heer Rolin-Borreman, ten weste koop 8, en ten noorde voornoemden heer De siré De Groeve. Gebruikt door de heeren Eva- riste Saey. Constant Helderweert en anderen. Boomprijs fr. 35. Tiende koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummar 07, groot vol gens meting 38 aren 3o centiaren, palende ten oosto koop it, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 9 en ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door den heer Louis Troch. Boomprijs fr. 65. Elfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 07, groot vol geos meting 23 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 12, ten zuide de heereu Rolin en Claeys, ten weste koop 10 en ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door de heeren Louis Troch en Amandus Delens. Boomprijs fr. 00. Twaalfde koop. Een perceel Zaailand, gelegen alsvoren, doorsneden met den Weg, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 07. groot vol gens meting 23 aren 90 centiaren, palende ten ooste koop 13, ten zuidede heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 11 cn ten noorde voornoemden heer De Groeve. Gebruikt door de heeren Amand Delens en FehxVan Leuven. Boomprijs fr. 20. Dertiende koop.Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectic A, deel van nummer 67, groot voigens meting a6 aren 40 cen tiaren, palende ten ooste koop 14, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop ia en ten noorde den heer Moens te Lede. Gebruikt door de heeren Evariste Saey en Felix Van Leuven. Boomprijs fr. 80. Veertiende en laatste koop. Een perceel Zaai land, gelegen als voren, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummer 67, groot volgens meting 31 aren 35 centiaren, palende ten ooste den heer Van den Dungen te St-Gilles, ten zuide de heeren Rolin en Claeys, ten weste koop 13 en ten noorde den heer Moens voornoemd.— Gebruikt door den heer Felix Van Leuven. Boomprijs ff. 180. Voorschrevene goederen worden verkocht zon der recht van accumulatie. DERDE ZITDAG Dijnsdag 30 Juli ïgoy. ten a uren nanoen, ter herberg genaamd In den Welkom, gehouden door den heer Rottiera-De Deyn, te Erondègem, aan de Gentsche kassei, Halfbunder. OPENBARE VERKOOPING van zeer goede gelegen te Herdersem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instolpenningen en gel tgen in het openbaar verkoopen GEMEENTE HERDERSEM. Den naakten eigendom van de volgende goederen Eerste koop. Een perceel Zaailand, ge legen op het Claesvold, gekadastreerd sectio deel van nummer 442, aldaar groot 25 aren 85 centiaren, doorsneden met den wég, palende ten ooste^Jufvr. Maria De Coen, t,eu zuide koop 2, ten weste de heeren Leo Van Nuffel, Constantien en Felix De Wolf en ten noorde de hoeren Hector Arys en de Notaris Eeman. Tweede koop. Een perceel Zaailand, ge legen alsvoren, bekend Dij kadaster sectie B, deel van nummer 442, groot 25 nren 85 cen tiaren, palende oost Jufvr. Maria De Coen, zuid koop 3, ten weste de beeren Felix De Wolf en Victor Dieriokxen ten noorde koop Derde koop. Een perceel Zaailand, ge legen alsvoren, bekend by kadaster sectie B, deel van nummer 442, croot 25 aren 85 cen tiaren, palende oost Jufvr. Maria De Coen, ten zuide koop 4, ton weste de hear Victor Dierickx en ten noorde koop 2. Vierde en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen als voren, bekend by ka daster sectie B, deel van nummer 442, groot 25 aren, 85 ceutiaron, palende ten ooste juffrouw Maria Do Coen, ten zuide hot Bureel van Weldadigheid van Herdersom on don heer Dotnien Van de Meerssche, ten weste de heer Victor Dierickx en ten noorde koop 3. ZITDAGEN viïïj]f ^„..1.907, telkens om 2 uren van dén namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Antwerpen, r gehouden door Jufvr. Wed. Boulonne, t* Herdersem, aan de Kapel. OPENBARE VERKOOPING dienstig voor Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeek en Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, mot gewin van instelpenning en golagen, in hot openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Landgelegen te Aalst-Scbaarbeko. aan de Hoonegemsche straat of Ledeweg, dienstig voor Bouwgrond, bekend bij kadaster sectie C, deel vau num mer 98, groot volgens meting 31 aren 50 centiaren, palende oost koop 2, zuid de Lede- baau, west den lieer Doktor De Boeck eu noord de erven van den heer Janesons-De Schryver. Gebruikt door den heer De Smet. Ingesteld fr. 1000. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, bekend hij kadaster sectie C, deal van nummer 98, groot bij meting 31 aren 80 centiaren, palende ocst koop 3, zuid de Lfidaboan, west kuop 1 en noord de erven van den heer Janssons. Gebruikt door den heer Cb. D'Hondt. Ingesteld fr. 1000. Derdo koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, hekend hij kadaster sectie C, deel van nummer 98, groot volgons meting 31 aren 40 centiaren, palende oost koop 4, zuid de Ledehaan, west koop 2 cn noord de erven van den heer Janssens. Gebruikt door den heer Cnmial Laeremans. Ingesteld fr. 1000. Vierde koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, Lekend hij kadaster sectie C, deel van nummer 98, bekend bij kadaster sectio C, deel vnn nummer 98, groot volgens meting 21 aren 60 centiaren, palende oost koop 5, zuid deLedebaan, west koop 3 en noord de erven van den heer Janssens. Gebruikt door den heer Constant De Witte. Ingesteld fr. 800. Vijfdó koop. Een porcoel Land, gelogen alsvoren, bekend hij kadaster sectie C, deel van nnniruers 98 en 99, groot volgens meting 20 aren 80 centiaren, palende oost de Kerk fabriek van Aalst, zntd de Ledebaan, west koop 4 en noord de erven van den heer Jans sens. Gebruikt door den lieer De Smet voornoemd. Ingesteld fr. 700. Ztsdo koop. Een perceel Zaailand, ge legen alsvoren, hekend hij kadaster sectio C, nummers 776b. 776' en 778t, aldaar groot 35 aren 40 centiaren, palende ooBt den heer Jan-Baptist Van Cauter. te Hofstede, zuid Juffrouw Dc Clippele, west den heer Judocus Meert-De Bock en noord den IJzerenweg. Gebruikt door den hoer Desiré Moyersoen. Ingesteld fr. 1200. Zevende koop. Een perceel Zaailand, ge legen op Siesegemkaater, bekend by kadas ter sectie C, nummer 1447a, aldaar groot 26 aren 50 oentiaren, palende oost het Bureel van Weldadigheid van Aalst, zuid do Ge- meento Erpe, west don lieer Emiel Boulan- giar-De Boeck en noord de Rede. Gebruikt door den heer Emile Boulangier, Ingesteld fr. 1400. GEMEENTE ERPE. Achtste en laatste koop. Een peroeel Zaailand, gelegen op den Na vaal, bekend by kadaster sectie A, nummer 328, aldaar groot 13 aren, palende oost het Bureel vau Welda digheid ven Erpe, zuid deu heer Henri Van der Smessen on andere, west Juffrouw Mat. thys en noord den hoer Frans De Swaef-Van Droogeubroeck eu kinderen. Gebruikt door den beer Jean De Saedeleer. Ingesteld fr. 650. Z I T D A G E N Instel, Maandag 15 Jnli 1Qft7 Verblijf. Maandag 22 Juli telkens om 4 uren vau den namiddag, ter herberg genaamd In de Dry Koningen, gehoudon door de Kinderen Roelandt, te Aalst, Keizerlyke Plaats. OPENBARIE VERKOOPING van goede gelegen te Hofetade. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het belioot t, met gewin van instelpennirg en gelagen, in het ipenbaar verkoopen Eersto koop. Een perceel Zaailand, ge legen te HofJade, op de Zeven Dagwanden, bekend hij kadaster Beet ie C, nummer 737, groot volgens meting 31 aren 20 contiaren, falende ten ooste den heer Jan-Baptiste Van leck-Willockx, ten zuide den heer Doktor Do Naeyer-Matthys, ten weste de baau naar Lede en ten noorde koop 2. In gebruik by den heer Frederic Van Hanwermeiren. Tweede koop. Eén perceel Zaailand, ge legen elsvoren, hekend by kadaster sectie C, nummer 736 en deel van nummer 737, groot volgens meting 48 aren 10 contiaren, palende ten ooste den heer Jan-Baptiste Vnn Heek, ton zuide koop 1, ton noorde de Baan naar Lode en ten noorde de Beek. In gebruik bij den heer Eduard De Grauwe. Derde koop. Een perceel Zaailand, ge logen alsvoren, op het Snijpersveld, bekend bij kadaster sectie A, nummer 769b, aldaar groot 9 aren, palende ten oc6te deu IJzeren- weg, ten znide de Straat, ten weste on ten noorde den heer Frans Schampholeer-Bruy- landt. In gebruik by den heer Frans Ver- Vierde en laatste koop. Een perceeltje Zaailand, gelogen alsvoren. op het Snypers- veld, bekend bij kadaster sectie A, nummer 767o, aldaar groot 5 aren 20 oentiaren, pa lende ten ooste en ten zuide den heer Alfred Matthys-Moens, ten weste den IJzerenweg en ten noorde den heer Leon Leirens-Levison, te Gent. In gobruik hij voornoemden heer Vermoesen. ZITDAGEN Instel, Maandag 15 Juli Qn7 Verblijf, Maaudag 22 Juli telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Stad Aalst, ge houden door den heer Stanislas GeeromB, te Hofstadenaby de brug. OPENBARE VERKOOPING van (Bosch en Werkmanshuis te Wieze, Herdersem en Gijsegem. De Notaris VAN DERDONCKT, ver blijvende te Gent, zal op nabepaalde zit dagen openbaar verkoopen Gemeente Wieze. Koopen i tot 43, Zaailanden enWerkmanshuis,samen groot volgens kadaster H. i8.ii.5o. Boomprijs 3020 fr. Jaarlijksche opbrengst a356 fr. Gemeente Herdersem. Koopen 44 tot 48, Zaailanden, samen groot volgens kadaster H. a.io.5o. Boomprijs 680 fr. Jaarlijksche opbrengst3o5 fr. Gemeente Gijsegem.Koop^g, Zaai land en Bosch, samen groot volgens kadaster H. 1.62.80. Boomprijs x6oo fr. Jaarlijksche opbrengst uofr. Gewin van i/a °/0 instelpenningen. Instel, Dinsdag a3 Juli Verblijf, Dinsdag 6 Oogst telkens om 2 uren namiddag, ter heiberg Het Gemeentehuis,» te Wieze, Dorp. Zie de plakbrieven met grondteekening. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van te (DenderleeuwStatie. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal openbaar verkoopen Eene welgeklandeerde Herberg en een Woonhuis, te Denderleeuw, ingang der Statie, groot i5 aren 32 centiaren, sectie A, nummers rio5L, m, n, o, p. ZITDAGEN Instel Zaterdag i3 T Verblijf Zaterdag 17 JuU '9°7' Ingesteld fr. 10,000 om 2 uren namiddag, ter Estaminet Het Paviljoen, s bij Mr Van de Maele, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 40 aren 80 centiaren Land, te Aalst- Mijlbeke, op den Koning, gebruikt door Augustien Bruylandt. Verhoogd op fr. 2020. a° En 27 aren 5o centiaren Land, te Aalst-Mijlbeke, op Papenrode, genaamd Schoonveldekens, gebruikt door Charles D'Hondt. Gebracht op fr. 1200. LAATSTE ZITDAG Woensdag 7 Augusti igoy. Ten om 3 uren namiddag, ter Esta minet Café du Centre, t bij de kinderen De Bock, te Aalst, hoek der Kapelle- en Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met Werkhuis, te Aalst, in de Brabantstraat, groot 1 aar 5o centiaren. Bewoond door M. Bomon aan fr. a3. EENIGE ZITDAG (Dijnsdag 6 Augusti igoy om 2 uren namiddag, ter estaminet In Hekblgem, bij den heer Emile De We ver, te Aalst, Brabantstraat. Studie van den Notaris BRECKPOT te Aalst. V 11 tl i t i o v a ik Landbouwersalem, Mobilaire voorwerpen en Vruchten te velde. Op Maandag 22 Juli 1907, om 8 uren 's morgens, ten hove van de Weduwe Ch.-L. De Coninck-Hutsebaut, te Aalst- Mijlbeke, aan den Kleinen Driesch, op den Koning en daar omtrent, De Notaris DE PAUW, te Aalst, za op Dijnsdag i3 Augusti 1907, om 8 uren voormiddag, overgaan ten huize van den heer Joseph Wbllekens, herbergier, te Aalst, Molenstraat, nummer 44, tot de openbare verkooping van Huismeubels, Bedsfoelen met Matrassen, Ressort en andere Slaapgerieven, Keukengerieven, Herbergtoogen, Étagères en ander Her- berggerief, Naaimachien, 3 Breimachie- □en, Blinkmachien, Blinktafcl en Blink- trommel en meer andere voorwerpen. LICITATIE VERKOOPING De Notaris DE PAUW, te Aalst, daar toe benoemd bij vonnis der Rechtbank van Dendermonde, zal openbaarlijk ver koopen 1' koop. Een Huis met Danszaal, te Aalst, Molenstraat, 44, groot 2 aren 80 centiaren, sectie A, nummer, 487A. Bewoond bij den medeverkooper, den lieer Joseph Wellekens en dochters. ae koop. Een Huis, te Aalst, Groo- ten Bolleweg, groot 5 aren, sectie D, nummers 874G en 874H. Bewoond bij den heer Goetvinck. ZITDAG Zaterdag 27 Juli 1907, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal des Vredegerechts, te Aalst, ten Stadhuize, Groote Markt. LICITATIE VERKOOPING De Notaris DE PAUW, te Aalst, daar toe in rechte benoemd bij vonnis der Rechtbank van Dendermonde, zal open- baorlijk verkoopen Eerste koop. Een Huis, te Aalst, Korte Zoutstraat, 16, groot 1 aar 43 cen tiaren. sectie A, exnummer 1834. Bewoond bij den heer Alfred Thybaert, herbergier en vleeschhouwer. Tweede koop. Een Huis, te Aalst, Korte Zoutstraat, 14, groot 2 aren 81 centiaren, dienende thans voor Magazijn en uitgang, staande nevens voorgaande en gekadastreerd sectie A, nr i833, ex- nummer 1834 en nummer 1835. Gebruikt door den heer Theod. Schol- laert, meubelmaker. ZITDAG Zaterdag 3 Augusti 1907, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, ten Stadhuizc, Groote Markt. «f unies Dyson C°, Eiland. Onfeilbaar middel tegen de insecten. De beste cn goedkoopste voor het was- schen van Hop, Wijngaarden, Fruit- boomen en Planten. Onthoudtgeen arsenik en is niet vergiftig. In blikbussen van 4 6 *jt en 9 liters, 90 centiemen per liter. In blikbussen van 23 en 45 liters, 85 centiemen per liter. In houtvaten van 180 liters, 78 centie men per liter. Algemeen agentschap voor België, Holland en Noord-Frankryk, Jules MONEFELDT, 46, SolwnSTRAAT, ANTWERPEN. Vraagt het prospectus. Bij uitscheiding van bedrijf. Uit. der liund te koop. eene sehoone met Schuur Stallingen en verdere afhankelijkheden gestaan en gelegen TE OORDEGEM, Molenhoek. Alsook eenen veel opbrengenden Boom gaard, voorzien van beste fruitsoorten. De kooper kan met voordeel, 3 hecta ren beste Lafd en Mehrrch in pacht be komen. Zich te bevragen bij de Kinderen MICHIELS, te Oordegem. Chui'1)oiim. Importante maison de Charleroi cherche bon agent, bien in troduit pour le placement de ses produits èAlost et environs. Faire offres détaillées 5 L. T. L. 253, Charleroi, Sud. J%. vendre. Motocyclette F. N. 2 chevaux, en trés bon état, prix mo- déré. S'adresser 41, Place Impériale, Alost. 144. Xe koop. Twee Motocycles, Bercley 1906, met magneto, 3 en 4 peerdenkracht in goeden staat. Zich te bevragen bij den heer Emibl Pennb, constructeur, Leopoldstraat, te Aalst. Mole 11 uarHgmtt kunnende wer ken met de steenen, wordt gevraagd door den heer M.-L. Ghbbraerdts. Zich aan te bieden ten huize Molenstraat te Aalst. AKEN VRAAGT 1° Goede Keukenmeid 2° Huiswerkman, de hove- nierderij kennende. Zich te bevragen bij M. Wrathal, te Aalst, Zwarten Hoek. Men vraagt voor de grootste breifabriek van Vlaanderen, twee zeer bekwame Breimeesteressen alsook een Fabricatie Directeur. Zich te wenden tot M' Schockabrt- Smeets, te Sottegem.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3