GELUK Stokpaardjes-Leliennjelk-Zeep Fransch-Vlaanderen. Merktprijzen. Hopmerkten. Frankrijk. CHRYSANTHEMEN, Burgerwacht. MARKTRECHTEN C. Bonner Van den Broeck EEN WINKELHUIS, schoone BOOM EN behuisde HOFSTEDE, Dieuwe WOONHUIZEN, ZAAILAND, Gasfabriek van Aalst. Zeer winstgevend Natie- PERCEELEN LAND, Staakgraanwindmolen, ZAAILANDEN §ÉK!LM°m,eE» Henri DE CLERCQ, BERICHT. Aziadok te Antwerpen, eenen kerel, welke in eenen wagon was gebroken. De dief had reeds eene kas opengebroken, zes flesschen wijn gestolen en in eenen zakdoek ge knoopt. Zoohaast de dief zich verrast zag, ging hij op den loop en wilde niet op het geroep van den officier stilstaan. De officier loste toen een revolverschot in de richting van den dief, die naar den kant der Aziadok vluchtte. De vluchteling struikelde tweemaal. De laatste maal was het op den steiger zelf en men zag hem van den steiger in de dok- vallen, zonder dat hij nog boven water kwam Is de man nu verdronken? men weet het niet. Misschien is hij ook wel door het revolverschot getroffen. Langen tijd werd er naar gedregd, maar niets werd gevonden. Alleenlijk werd zijne klak gevonden, alsook eene ijzeren staaf, welke gediend heeft om den wagon en de kassen open te breken. De policie gaat met het onderzoek voort. steekt wel deze i heid in uw hoofd. Indien gij hoest of lijdt aan valling, bron- chist, influenza of kinkhoest, en indien gij uwe borst niet bezorgt met borstsiroop Depratere te nemen, gij stelt u bloot aan eene ongeneesbare borstziekte, want de geneeskunde bezit niet eene remedie die zoo rap en zoo volkomentlijk alle borstziekten geneest dan de echte borstsiroop van Depratere. Prijs 2 franken degroote flesch. Te bekomen bij Od. Depratere die overal verzendt tegen postbon van 2,00 fr. (50 centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij de apothekers De Valckeneer en Callebaut. De verwarmingswagon van eenen snel trein die Dijnsdag te Pepinster uit de rails was gesprongen, is tusschen de twee banen gevallen en heeft eenen anderen voorbijrij denden trein beschadigd. Er zijn twee per sonen gekwetst, de stoker, van den trein en eene reizigster. De dienBt op de lijn der Vesder is geheel ontredderd. In de gemeente Velsique-Ruddershove waren twee schoonbroeders over geldzaken aan het twisten geraakt. Grove woorden leidden tot daden en een hunner werd ten slotte zoo woedend, dat hij zijn mes uit den zak trok en zijnen tegenstrever twee steken toebracht. De wonden zullen vermoedelijk den dood voor gevolg hebben. De plichtige is gevat. Zooals men weet heeft minister Renkin de gebroeders Henuzet, van Erme- ton-sur-Biert, voorloopig in vrijheid doen stellen. Zij waren den 30 Maart 1893 door het assisenhof van Namen veroordeeld tot levenslangen dwangarbeid, voor moord op eenen jachtwachter. De gebroeders Henuzet beweerden altoos, onschuldig te zijn en, daar de lieden van hun dorp dit ook vast gelooven, werd hunne terugkomst met feesten en geschenken ge vierd, te midden van een grooten toeloop uit andere dorpen. kig maakt een zacht, rein gezicht, een blozend, jeugdig-frisch uiterlijk, een blanke zachte huid, en verblindend schoon tint. Dit alles bewerkt de echte van lt.'i-s,inaiiii O0., Radebeul met Fabriekmerk Stokpaardjes a 75 cu per stuk, in Aalst O. TAEY- MANS-DRUCK, Groote Markt. 8. Door het omvallen eener petroollamp is Maandag avond, ten 7 ure, een hevige brand ontstaanin het huis bewoond door Serafien Standaert, metser, CollegeBtraat, te Eecloo. Het vuur sloeg spoedig over op het belen dende huis, bewoond door Ferdinand De Poorter. In beide huizen werd in allerijl de inboedel in veiligheid gebracht, terwijl de vlammen om zich heen grepen. Veel meubelen van De Poorter zijn noch tans in de vlammen gebleven. De twee huizen brandden geheel uit. Ook een ander buis dat in de buurt stond, vatte vuur, doch de krachtdadige hulp van de pompiers, kon het voor vernieling behoeden. De aangerichte schade is zeer aanzien lijk. aangevallen door eenen wielrijder, die het kind ten gronde sloeg, bij de keel greep, eenen messteek toebracut en de 20 fr. die Martina in den zak had afnam, Daarop sprong hij op zijnen velo en reed weg in de richting van Dadizeele. Het meisje heeft een signalement opgegeven, volgens 't welk de aanrander een kerel van rond de 50 jaar moet zijn. De toeBtand van het meisje is met geruststellend. Een onbekende kwam te Houdeng Goegnies om konijnen te stelen. De eigenaar verraste den dief en loste een revolverschot, dat hem zwaar aan het been kwetste. Het parket onderzoekt de zaak. Maandag avond, rond 9 uren, te Fou- quières-bij-Lens, kreeg Alidor Vande- capelle, 18 jaar, ruzie met August Meulenaere, 19 jaar, beiden van Bel gischen oorsprong. De twist ontstond over het leenen van 4 franken van Meule naere aan Vandecapelle, welke deze niet teruggeeft. De herbergier zette de ruziemakers buiten daar werden zij weldra handge meen, en toen een voorbijganger. M.Van Schoris hen kon scheiden, had Meule naere twee messteken bekomen, eenen in de. borst en eenen in den buik. De gekwetste werd naar zijn kosthuis overgebracht, waar hij door den genees heer Minet verzorgd werd zijn toestand is bedenkelijk. Vandecapelle is door de gendarmen aangehouden, en in het gevang van Be- thune opgesloten. Het parket is Dijnsdag ter plaats ge weest. Heldhaftige vrouw.Eene oude vrouw van 82 jaar oud, Mevr. Hachin, te Condé, is met het kruis van het eere legioen vereerd geworden wegens hare heldhafiige daden. Mevrouw Hachin, die te Condé woont, zag op 28 Augusti een kind in de Schelde vallen. Zij sprong in de rivier en haalde het kind boven water. Gedurende haar leven heeft zij 14 per sonen het leven gered. Jeanne Verdonck, 28 jaar, van haren man, V....gescheiden, leefde in de Struif straat te Roubaix.met Arthur Vermeulen, 5i jaar, ook gescheiden echtgenoot. Doch hare familie dwong Jeanne dien man te verlaten. Maandag middag kwamen Jeanne en Vermeulen samen in de Forlstraat, waar zij samen aten. Er ontstond eene woor denwisseling. Eensklaps rukte Vermeulen het hoofd van Jeanne achterover, goot een kwaart liter vitriool over haar gelaat en vluchtte daarna weg. De vrouw was ijselijk verbrand aan gelaat, hals en borst. Zij moest op bevel van den toegesnelden geneesheer seffens naar het hospitaal overgebracht worden. Vermeulen werd aangehouden. Zaterdag 2 November 1907. Aardappelen de 100 kil. 6,00 a 0,00 Boter per 3 kil. 8,81 a 9,72 Roomboter 110 kil. per kil. fr. 3,3o Eiers de 25 3,5o a 3,57 Viggenen,per koppel 40,00 a 60,00 AALST, 2 Nov. 5 zakken, prijs fr. 45 tot 55. Het 1 Comptoir du sulfate d'ammo- niaque van Brussel deelt ons de volgen de prijzen mede: 29,00 fr. October; 29,50 November-December 3o,co fr. Januari- April 1908, de 100 kilos in zakken, wagon Brussel of pariteit volgens hoeveelheden en bestemming( Zonder verbintenis). STAD AELST. Dijnsdag namiddag heeft het parket van Brugge zich naar Couckelaere begeven om een onderzoek in te stellen over de oor zaak van de dood van een ösjarigen ouder ling, Frans Caesterken genaamd, schoen maker, die in deze gemeente alleen woonde en wiens lijk dijnsdag rond den middag in een bloedplas gevonden werd in de achter keuken. De ongelukkige was vreeselijk ge kwetst aan het hoofd. Men weet tot hiertoe niet of er eene misdaad, een ongeluk of een zelfmoord in '1 spel is het manneken had de naam een spaarpotteken te bezitten. De lijkschouwing heeft bewezen dat de man vermoord en niet verongelukt is. De schedel is ingeslagen en het aange zicht draagt een tiental vreeselijke wonden, door een broodmes veroorzaakt. Daarna fceeft de moordenaar het lijk willen ver branden, bij middel van met petrool begoten Papier en krollen. Het vuur is van zelfs uitgegaan, de voe ten alleen waren verkoold. Zonder twijfel diefstal de drijfveer van de misdaad, het •lachtoffer den naam hebbende een schoo ien spaarpot te bezitten. Men verwacht aanhoudingen. Dijnsdag nacht is Frans Claes, rei zend zanger, terugkomende van Drogen- bosch, op den weg van Vorst door vijf kerels aangerand. Zij hebben hem zijn geld ont nomen. Een der aanranders bracht hem eenen messteek in de keel toe. Heel bebloed pB Claes naar het poiititbureel gegaan, waar pij eene klacht heeft neergelegd. De onge lukkige is bij dringenheid naar het hospita <1 moeten gebracht worden. Een 15-jarig meisje van Gheluwc, Martina Claeys, van haar werk komende Kags het gehucht den Rand, werd daar Dijnsdag heeft in het Fransch parle ment een belangrijk debat plaats gehad over het wetsontwerp van den socialist- kerkvervolger Biiand, dat handelt over de verdaeling of toekenning der kerkelijke goederen. De catholieke volksvertegenwoordiger Bnrres heeft in eene gespierde toespraak al het hatelijke doen uitschijnen van dat wetsvoorstel dat niets anders is dan de huldiging van eenen staatsdiefstal. Een berucht socialist, zekere Constans, verklaarde dat de Kamer vijandig was aan het ontwerp omdat het aan bijzon dere belangen raakt; en daarom juist zijn wij, socialisten, ervoor, riep hij uit. 't Is eene geldelijke onteigening en dal grondbeginsel is het onze, dat wij verlangen toe te passen niet alleen op de kloostergemeenten maar op iedereen Dat is er een die zegt wat hij denkt I Te Pau heeft een knaap van 9 jaar, willende spelen met een zijner vriendjes, 6 jaar oud, een geweer genomen, er eene kardoes in gestoken en geschoten. De kleine kreeg heel de lading in het hoofd en was dood. lessen TEniTOONSTELLING van ingericht door de Hofbouwmaatschappij Vooruit door Studie en Samenwerking, op Zondag 10 en Maandag 11 Novem. 1907 ten Stadhuize, Militiezaal. Voor inlichtingen en Programmas zich wenden lot M. Frans D'Haese, Brussel- baan, Aelst. NAMENS HET BESTUUR: Dj Secretaris, De Voorzitter, Fr. D'Haese. Is. Beeckman PROVINCIE OOST-VLAANDEREn Slml Aelst. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad De Voorzitter van den burgerlijken Revi sieraad, bericht de inwoners der Stad Aalst, dat de Raad zal zitting houden op Dinsdagen 12 en 26 Novkmbkr, 3 en 14 Dkcbmber 1907, telkens van 5 tot 7 nren 'a namiddags, ten Sladkuite, te Aalst, Müitiezaal. Aaht, den 15 October 1907. Dk Voorzitter, O. Van der Haegen. N. B. Eene nur voor elke zitting zal de Secretaris-verslaggever zich ten gezegde Zaal bevinden om de bezwaren der schutters te ont vangen, die redenen tot ontslaging of tot vrijstelling zonden te hebben doen gelden. STAD AELST. OPENBARE VERPACHTING van den ontvangst der en van de §TAD8 It EL. N. B. Men zal vergaderen in den Dreef van het Kasteel en op klokslag van 9 uren stipt beginnen. Verders gewone conditiën en voor de koopen boven de vijftien franken, tijd van betaling mits borgstelling. Snij- en Naai VOOR I)AMBN JüFVROUWBN volgens dc laatste nieuwe leerwijze gegeven door Madame Weduwe gediplomeerde Snij ster, Aalst, Brusselsche straat, 27, Aals Patronen op maat, Busten, Modegravuren, enz. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 7 - Vrouwelijk idem 8 Huwelijken. G. Du Caju, steendr. met A. Van der Taelen, z. b. F. Van Cauter, kuiper, met A. Van der Veken, tw. A. Spit- taels, wever, met J. Van Gyseghem, tw. D. Ganzeman, tw. met C. De Groodt, br. A. Waegemans, tw. met C. Tom- beur, tw. F, Leeman, vellenbew. met M. De Mol, tw. V. Van Neck,speksl. met M. De Coninck, kleerm. P. Van der Stock, kaashand. met M. Herman, z.b. Overlijdens. Fr. De Brueker, m. Van der Siricht, landb., 72 j.f Sinte-Annawr-g. C. De Coninck, vr. De Neef, z.b. 48 j., Driesch- str. F. Huys, w° Boel, z. b. 57 j. Buekendreef. L. Sonck, m. De Coo- man, z. b. 65 j. Bergemeerschestr. Cde (Burgemeester en Schepenen brengen ter kennis van het publiek, dat op Maandag 18 Novrmbkr 1907, ten 3 uren des namiddags, ten Stadhuize' in de Zittingzaal vnn den Gemeenteraad, er zal overgegaan worden, onder verdere goedkeuring der be voegde Overheid, tot de Openbare Verpach ting voor eenen termijn van dry achtereen volgende jarén te begiDDen met 1 Jannari 1908 en te eindigen den 31 December 1910 van 1* Lot. De ontvangst der plaatsgelden ter markt van Frniten. 2* Lot. Idem op de Eier- en Botermark ten. 3* I.ot. Idem op de Kiekenm&rkt. 4" Lot. Idem ter Graan-, Aardappel- en Ajuinmarkten, ter markt van het Vlas, Ga rens, Hennep of Kemp, uithekeling van werk. 5* Lot. Idem ter Verkensmarkt. 6° Lot. Idem op de Vleeschmarkt. 7® Lot. Idem ter Groensolmarkt, ter markt van Hopkeesten en Plantsoenen, van HarÏDg en Schollen, van Aarden- en Gleis- werk en van de plaatsgelden van Kramen op de onderscheidene markten, 8° Lot. De Stadsbel. Het kohier van lasten berust op het Stads- secretariaat, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpachting bekomen, alle werk dagen van 9 nren 's morgens tot 's middags. Gedaan den 22 October 1907. De Burgemeester en Schopenen, M.-L. GHEERAERDTS. Do Secretaris, Oscar REYNTENS. OPENBARE VERKOOPING van te ILede, (Brilstraat, nabij het (Dorp De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een Winkelhuis, te Lede, Brilstraat, wijk F, nummer 1012B, groot x aar. Bewoond door Seraphien Coppens. ZITDAGEN Instel Vrijdag i5 )XT Verblijf Vrijda| M j November 1907, telkens om i ure namiddag, bij den heer Edouard Troch, te Lede, Statieweg. bel^*grFj1<;e~v en d'iti e 100 koopen en 75 koopen gekapt Houtt te Gijsegem, in liet Kasteel De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal op Woensdag i3 November 1907, te beginnen om 8 uren voormiddag, in het beluik van het Kasteel te Gijsegem, in het openbaar verkoopen A. 90 koopen Olmen-, Eiken-,Esschen- Linden-, Erobel-, Acasia-, Sparren- Ca nada Populieren-, Kerselaren- en Wil- genboomen, metende tot drij meters 3o centimeters omtrek. B. 50 koopen zeer zwaar Kap- en Schaarhout, waaronder verscheidene koo pen Kastanjenhout, zeer dienstig voor kuipers. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone goede Zaailanden ©n deelken Uleorsch, TE E R P E De Notaris SCHELFHOUT, te Oor- degem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hof stede, te Erpe, Nerenbroeck, gekada streerd wijk D, nummers g3A, 94A, g5, 96 en 97, aldaar groot 3g aren 20 centia ren. Verdeeld in 4 loten. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op den grooten Bosch- kouter, gekadastreerd sectie A, nummer 199, aldaar groot 14 aren 60 centiaren. Derde koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op den Erondegemkou- ter, gekadastreerd sectie D, nummer 551, aldaar groot i5 aren 60 centiaren. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op den Navaal, gekada streerd sectie A, nummers 32ia en 32ib, aldaar groot 16 aren. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land met deeltje Meersch, gelegen als voren. op den Navaal, gekadastreerd wijk A, nummers 3o6 en 307, aldaar groot 34 aren 10 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. ENKELE ZITDAG Zaterdag 30 November 1907, vm 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groole Markt. sectie C, deel van nummer 71, groot volgens meting 22 aren 96 centiaren, palende ten oo«te koop 5, ten zuide den heer Van Sande, ten weste koop 3 en ten noorde den Pontweg, gebrnikt door den heer Charles Berokmoes, te Oordegem. Vyfdekoop. Een perceel Zaailand, gele gen neven voorgaande, bekend bij kadaster sectie C, deel van nummer 71, groot volgens meting 22 aren 96 centiaren, palende ten ooste koop 6, ten zuide den heer Van Sande, ten weste koop 4 en ten noorde den Pontweg, gebrnikt door den heer Angnstin Van Lan- gonhove, te Oordegem. Zesde koop. Een perceel Zaailand, gele gen neven voorgaande, bekond bij kadaster sectie C, deel van nummer 71, groot volgens meting 22 aren 96 centiaren, palende ten ooste koop 7, ten zuide den hoer Van Sande, ten weste koop 5 en ten noorde den Pontweg, gebrnikt door den heer Remi Ponuet, te Oor- aegem. Zevende en laatste koop. Een perceel Zaailand, gelegen neven voorgaande, bekend by kadaster sectie C, deel van nummer 71, groot volgens meting 22 aren 97 centiaren, palende ten ooste den heer Hilaire De Wint, ten zuide den heer Van Sande, ton weste koop 6 en tan noorde den Pontweg, gebruikt door den heer Leander De Middeleer, te Oorde gem. Voorschrevene goederen worden verkocht zonder recht van samenvoeging. ZITDAGEN Instel Dynsdag 22 October 1(VV7 Verblyf Dynsdag 5 November Telkens om 2 ure van den namiddag ter herberg genaamd In de Stad Gent gehou den door den heer Camille Matthys te Oorde gem, naby het Dorp. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van twee TE IMPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpenuingsn en gelagen, in het openbaar verkoopen Eersto koop. Een nieuw gebouwd Woon huis, gestaan en gelegen te Impo, Hofsmeer, bekend bij kadaster sectie A, deel van unmmers 9 en 10, groot ongeveer 4 aren pa lende ten oosteden heer Petrus Brantegem, ten zuide den heer Romaan De Boeck, ten weste de Kassei en ten noorde den volgenden koop en den heer Adolf Bogaert. Bewoond door den eigenaar, den heer Franciscns Van Wassenhove. Tweede en laatste koop. Een nieuw ge bouwd Woonhuis, gestaan en gelegen alsvo ren, wijk Hofsmeer, bekend bij kadaster sec tie A, deel van nummers 9 en 10, met eene grootte volgens titel van 1 aar, 7 centiaren oOmilliareD, palende ten noorde en ten ooste voorgaanden koop, ten znide de Straat en ten weste den heer Adolf Bogaert. Onbe woond. ZITDAGEN: Instel Donderdag November 1Q<Y7 Verblyf Donderdag 5 December telkens om 3 uren van den namiddag, ter herherg gehouden door den heer August Eloot-Lkmkirb, telmpe, wijk Molenhoek, iOPENBARE VERKOOPING van eene voorname goede party TE ERPE, Dooreken of Erpekouter. De Notaiis EEMAN, te Erpe, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het opon- baar verkoopen E EN IGE KOOP. Eene goede party Land, gelegen te Erpe, aan het Dooreken of Erpekouter, gekada streerd wyk C, nummer 306a, groot aldaar 31 aren 50 centiaren, palende ten ooste M. Gnataaf De Boeck, ten zuide het Syp, ten weste M. Frans Van der Eist en JnJlrouw Autia Van der Eist en ten noorde de oude Heirbaan. Gebruikt zonder termijn door Juffrouw Weduwe Franciscns D'Haese, te Erpe, ZITDAGEN Instel Donderdag 24 October 1Qn7 Verblyf Donderdag 7 November telkens om 3 nren van den avond, ter herberg gehouden door de Kinderen Van Moortbr, te Erpe, aan het Dorp. Te koop uit. dei* hand. Een schoon Winkelhuis met 2 Vitrie- nen, te Aalst, Korte Zoutstraat, N' i5. Bewoond door Mr Theybaert, schilder. Handel in Inlandsche Houillekolen Droge kolen, eerste kwaliteit. "Geen gtuis, zuivere grove Galjetten. Verzekerd gewiekt. 29 fr. per 1000 kilogr. 1,45 fr. per 50 kilogr. ten huize besteld. Vriendelijk verzoek de orders recht streeks in het Gasgesttcht te willen be stellen. flppl over te nemen te Antwerpen. Gemak van betaling Zich te bevragen ten Bureele van DE DENDERBODE. OPENBARE VERKOOPING van twee gelegen te Erpe. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het open baar verkoopen Eerste koop. Een poroeel Land, gelegen te Erpe, op den Hoonegem, gekadastreerd wyk B, n' 683, groot 22 aren 80 centiaren, OPENBARE VERKOOPING van de katheilen van een afgebroken te Ilerdergeni. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, op Dijnsdag 5 November 1907, om 8 nren van den worgend, aan de hofstede van den heer Jan Buil, te Herdersem. naby de Kerk, in het openhaar verkoopen Molanas, Pestels, Roeden, Pullem, Pinne- bak, ijzer in Balken, 3 Kamwielen, 3 Molen- lanteerns, 5 Staakijzers, 3 Kuipen, Bakken, Vamx met Vleugel, Staak, Zetel, Platen, Banden, Steert, nieuwen Trap. 3 koppel Maalsteenen Koppel grauw Maalsteenen 1,40 doorsnede, dikte 35 op 32. Koppel granw Maalsteenen 1,40 doorsnede dikte 32 op 20. Koppel Fransch wit Maalsteenen, 1,60 door snede, dikte 39 op 20. Granw steen 1,40 breed en 20 dik. 3 onlangs nieuwe Steenreepen, Lnisas met Reepen. 4 Arduinsteenreepen van de teerlingen 1,50 op 1,25 breedte en 18 dik. 50 Balken, besteeken Roe, nieuw gezaagde Pestel of Borst, eenige koopen Berd, ver- Lij Ui Gemeente Lede. Openstaande plaats van Veldwachter. Vragen te sturen aan het Gemeente Be stuur, vóór i5 November 1907. Xe huren met Kerstdag aanst. de alomgekende herberg In Nederhas- selt, (De Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergsche Steenweg, met Hof cn circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, taans bewoond door M. Alph. Matthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, te F Xe huren. Schoon en gerief lijk Huis, met verschillige beneden- en bovenplaatsen en schoonen hof. Zich te bevragen bij Db Haeck-San ders, Moutstraat, te Aalst. Eene deftige meid wordt ge vraagd als Keukenmeid, in Eeckeren- Donck, Cappellesche Steenweg. Loon 35 frs. Schrijven of voorstellen, Tolstraat, 22, Antwerpen. MEM VRAAGT 1° Goede Keukenmeid 20 Huiswerkman, de hove- nierdetij kennende. Zich te bevragen bij M. Wrathal, te Aalst, Zwarten Hoek. lant, de erven Van der Eist, Prosper Schollaert en Bernard Schoilaert west de erven Liénart en noord Francois Buekens. Gebrnikt door den heer Bernard Schol laert. Boomprijs fr. 150. Tweedo en laatste koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op den Hocnegam, Hof ter Vaerent, gekadastreerd wyk B, n" 529 en 530, groot 28 aren 20 centiaren, palende oost den heer Masen, zuid Jan De Vulder en kinderen, west den heer Van den Steen de Jehay en noord den heer Masen, voornoemd. Gebrnikt door den heer Bernard Schol laert, voornoemd. ENKELE ZITDAG: Donderdag 7 November 1907. Om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In db Vijf Huizbn, n gehouden door den heer Alfons Christiaens, te Erpe, Vijf Huizen. OPENBARE VERKOOPING VAN goede gelegen te Oordegem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort met gewin van ingtelpenningen en gelagen in het openbaar verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Zaailand, ge legen aan den Pontweg, bekend bij kadaster sectie C, deel van nummer 71, groot volgens meting 26 aren 50 centiaren, palende ten ooste koop 2. ten znide en tén weste de Straat naar Vlierzele en ten noorde den Pont- weg, gebruikt door den heer Jan-Baptiste Meuleman, te Vlierzele. Tweede koop. Een perceel Zaailand, ge legen neven voorgaande, bekend by kadaster sectie C, deel van nnmmer 71, groot volgens meting 22 aren, palende ten ooste koop 3, ten znide den heer Prosper Van Sande-Roels, ten weste koop 1 en ten noorde den Pontweg, gebrnikt door Juffrouw weduwe Vergucht, te Vlierzele. Derde koop. Een perceel Zaailand, go- legen neven voorgaande, bekend bij kadaster sectio C. deel van nnmmer 71, groot volgens meting 23 aren 45 contiaren, palende ten ooste koop 4, ten znide den heer Van Sande, ten weste koop 3 en ten noorde den Pontweg, gebrnikt door den heer Adolf Verstnyft, te Oordegem. Vierde koop. Een perceel Zaailand, ge legen neven voorgaande, bekend by kadaster Molen aarsgene ven N. B. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en mits het gewoon on geld. De koopen tot en met 5 franken moeten gereed betaald worden. Voor de andere koopen zal uitstel worden gegund, mits te stellen goede en gekende borg. De Notaris DE PAUW, te Aalst, open baarlijk verkoopen eenen Meersch, te Aalst-Mijlbeke, Krekeldriesch. Achter weg, Sectie E, nummers 261c en 263b, groot 29 aren 80 centiaren, in gebruik bij den heer Camille Van Goethem. Ir,stel Vrijdag 8 Verblijf Vrijdag 22 November ,907, om 3 uren namiddag, ter estaminet Mai- .«on de Commerce, bij den heer Richard De Stobbeleir, te Aalst Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen 24 aren 90 centiaren Land, te Lede, Ledezijde. Gebruikt door August Van Stsendam. EENIGE ZITDAG Maandag 4 November 1907, om 3 uren namiddag, ter herberg van den heer Van Steendam, te Wanzele, Kerk. OPENBARE VERKOOPING. Dc Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal oper.baarlijk verkoopen Een Huis met Koetspoort en Hof, te Aalst, in de Koophandelstraat, nabij de Statie van den ijzerenweg, geteekend nT 3o, groot 3 aren 90 centiaren. Ingesteld fr. 14,400. Bewoond door de medeverkoopers de echtgenooten Beeckman-De Stobbeleir. ZITDAGEN Instel 29 October Verblijf 5 November '9°7i telkens om 4 uren namiddag, ter Estami net «Au Maison de Commerce, k bij den heer Richard De Stobbeleir, te Aalst Groote Markt. Men vraagt eene keukenmeid zich te bevragen ten bureele dezer. \3g Xe koop. 10,000 schoone Door nen. Zich te bevragen bij P. Van Melcke- beke, Brusselsche straat, 12, Aalst. CO acboone jonge kerse laren, te bekomen bij den hovenier van het Kaste-1 te Gijsegem. Ta kooi) schoone Voituren in r bijzonderen staat, aan een voordeeligen prijs waaronder een Wa- gonneken voor een en twee paarden, een Dockar en een Tilbury. Zich te bevragen ten bureele dezer. 20 ulUtek®' d»»rj-#oort«n 8 fr. CATALOGUS «kw. duuri»mar e: Leopoldstraat(Kattenstraat), 20. Geene vreemde kolen, alleenlijk inland sche. De beste zuivere Gascoke a fr. 1,35 den liter gewasschen briketten 1 noten en anthracite, alles ten huize besteld. Telefoon Nr 53. Wilt gij geld winnen Koopt de ver maarde Breimachien D'Haenbns waar mede mansvesten, onderrokken, broeken, kinderkleedjes, alsook alle soorten kousen kunnen gemaakt wordon. Het aanleeren is gemakkelijk en wordt ten huize van den kooper gedaan. Naaimachienen om gebreide artikelen toe te naaien (eigen fabrikaat). VERWISSELING en HERSTELLING. Voor alle inlichtingen zich te wenden tot de fabriek We DHaenens-Gathier, Kuiperskaai, 21, Gent.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3