Vereenigde Staten. H. Arys-De Paepe. Burgerwacht. iMARKTRECHTEN EEN WINKELHUIS, behuisde HOFSTEDE, Eiken B O O 11 E N CANADA BOOMEN, behuisde HOFSI EDE, ZAAILANDEN HOFSTEDEKEN Dieuwe WOONHUIZEN, 486 koopen BOOMEN CANADA-BOOMEN Zeer winstgevend Natie- deel Gastabriek van Aalst. De machinst Onghena is 29 jaar oud. ge huwd en vader van 4 kinderen. Hij was maar voorloopig in dienst, en was aange nomen om den dienst der suikerbeeten te verzekeren. De stoker is zekere Ballinckx verblijvende te Aalst. Het is de speciale trein 1239, die sedert I Oktober ingericht is om den dienst der suikerbeeten te doen, die het voorwerp is van het ongeluk. Omstreeks 1 ure is de hulptrein Eecloo aangekomen. Men is begonnen met den fourgon die met de achterste wielen op de riggels is blijven staan los te maken van den locomotief en het voorste deel te onderschragen met blokken. Om 2 ure heeft men aan den haak van den fourgon eenen met den kabel vastge maakt, die langs den anderen kant aan de hulplocomotief vastgemaakt werd om alzoo den fourgon achteruit te trekken, hetgeen gelukt is. De fourgon is in den namiddag wegge bracht. De groote kraan uit Brussel is gevraagd om de locomotief op te halen. Twee kinderen, Elisa en Magdalena Plancke gingen langs de baan van Rum- beke, op het oogenblik dat twee zwaar ge laden karren voorbijreden. Die karren ston den onder de leiding van een enkelen voer man. Het oudste der kinderen, dat zes jaren telde, wilde het vierjarig zusterke, zonder dat de voerman het zag, op het voorgedeelte der tweede kar plaatsen, om het zoo te laten mee rijden. Maar de kinderen vielen en werden onder de wielen van de zware vrachtkar verpletterd. Beiden waren dood. De biecht. Er zijn godsdienst haters, die beweren dat de biecht een onze delijk iets is en bijgevolg diende afgeschaft te worden. Er bestaat te Parijs, de hoofd stad van het land der kerkdieven, zelfs een bond tegen de biecht, meenen wij. Het is inderdaad voor den hoogmoed ne vernedering, zijne fouten rouwmoedig te belijden. Voor den gevallen christen blijft de biecht evenwel het verheven middel om zich met God te verzoenen en opbeuring te vinden voor een knagend geweten. Te Turnhout hebben de paters Redemp toristen verleden week eene zending gepre dikt. De sermooiien werden buitengewoon talrijk bijgewoond door onze bevolking en de kruisprocessie, die de zending sloot, en waaraan duizende personen deelnamen, be- wijst den geloofsijver en de onwrikbare j*j verknochtheid der Turnhcuters aan onzen Heiligen Godsdienst. Deze week ontving een handelaar der Patersstraat het bezoek van een der paters missLnnarissen, welke hem eene banknoot van 20 fr. overhandigde, die een der biech telingen hem had toevertrouwd. Een bewoner der Warandestraat was even verrast toen een ander pater hem de som van 100 fr. bracht, welke een biechte ling hem ter hand had gesteld. Een andere biechtvader bracht bij eenen winkelier 25 fr. terug en een vierde mis- Bionnaris bracht 20 fr. bij eenen oud-han delaar. 't Schoonst van al is dat al die personen zeer verwonderd waren en vroe gen of men zich niet van adres bedroog, want zij hadden nooit iets gemist. Vrijdag 8 dezer, was het te Bras- schaet revue of jaarlijksche monstering der oud gediende soldaten. Gelijk het gewoon lijk gaat wordt er dien dag niet gewerkt maar wel gedronken. Op deze wijze is de genaamde Jan Rampaert op een schrikke lijke wijze aan zijn einde gekomen. In het naar huis keeren; geraakte hij de baan van den tram niet over, en bleef er op liggen slapen. Een tram die in den avond van Antwerpen kwam,reed Rampaert de beenen en zijne rechter oor af. In deerlijken toe stand is hij naar het gasthuis gevoerd,waar hij Zaterdag avond overleden is. Te Damprémy schijnt de dag van Allerkinderen dit jaar anderhalve maand vroeger te komen. Daar hebben namelijk de kinderen eener school. het werk gestaakt, omdat zij niet tevreden zijn over hunnen onderwijzer. Zij hebben zich bij den sche- pene van onderwijs begeven, om hunne grieven te doen kennen. Het schijnt echter te blijken dat de kinderen niet op eigen ge zag handelen, maar dat belanghebbende personen, achter de schermen, kabaal zoe ken tegen de schoolmeesters. Na het overlijden van Mad. Louvet, te Allesur-Sambre, maakten zich de doch ters Alice en Amelie, beiden in de 40 j zich meester van gansch het ouderlijk erf deel, te nad ele van hare 3 broeders. Daar uit ontstond een proces, en de deurwaarder die aan de zusters het vonnis moest gaan beteekenen, kreeg veel slagen en moest vluchten. Hij diende eene klacht in de vrouwen werden elk tot 8 dagen gevang verwezen en de wachtmeester ging met 3 gendarmen de zusters aanhouden. Zij vonden ze elk met eene vork gewapend. Na eene lange wor steling kon Amelie aangehouden worden zij had de gendarmen eóhter erg gebeten, .gekrabt en de kleederen gescheurd. Alice vluchtte waadde door de Semois, achtervolgd door twee gendarmen en werd eveneens na hevigen weerstand, aangehou den en op den rug van een der gendarmen, terug over de rivier gebrach'. Zij weigerde andere kleeren aan te doen. Het zestal, gendarmen en vrouwen, zijn met ver scheurde kleederen, naar het gevang van Dinant vertrokken. Schouwburg verplaatst. Uit New- York wordt gemeld dat eene groote me nigte de laatste werkzaamheden heeft "tjgewoond van de verplaatsing des ouden schouwburgs van Montank, die 2000 per- I sonen kan bevatten. Het gebouw is op nieuwe grondvesten gezet op e?n afstand van omtrent 280 meters. Het weegt 85,ooo ton. Er is geenen steen van zijn f plaats eekomen tiidens de vernlnnt' POISSONNERIE. ZEEVISCHHANDEL. Leopoldstraat, 14, Aalst. Prijzen voor 14, i5 en 16 November HEILBOT fr. x,a5 Hollandsche Zalm, den i/t kilo fr. 6,00 Hollandsche Kabeljauw fr. 0,70, 0,90 Tongen (koppel) fr. 0,60 0.75, i,5o Hollandsche Sclielvisch fr- °.75i *>00, i,25, i,5o, 2,00, 2,25, 2,50 Roodbaarden (rougets) fr. 0,75, 1,00 1,25 en i,5o Pladijs 't stuk fr. o,i5, 0,25, o,35, 0,50, 0,75 en i,oo nieuwe Landolium |fr. 0,90 R°g van fr. o*,75 lot 3,5o Makreelen 't stuk fr. 0,40 o,5o en 0,75 Kreeften 't stuk fr. 5,00 tot 7,5o Tarbotjes fr. o,5o, 0,75, 1,00, i,5o, 2,00 Grieten fr. o,3o, o,5o, 0,75, 1,00 en i,5o Pieterman fr. 0,12, o,i5 en 0,20 Garnalen in doos, fr. o,5o, 1,00 en i,5o Garnalen versch fr. 0,60 Melkers Haring nieuwen Hol- landschen o 25 Mosselen, de kilo, fr. o|oo Pekelharing fr. 0,10 en o, 12 Croquelot fr. o.ro, 0,15 Bloaters fr. 0,12, 0,18 Nieuwe Hollandsche superior kroonharing het vaatje fr. 2,25 Oesters aan 5, 6, 8, 10 en 12 fr. Om nit onverdeeldheid te scheiden. Gediplomeerde Onderwijzeres, ao jaren in 't onderwijs, biedt zich aan voor het geven van afzonderlijke lessen, op alle uren van den dag. Vlaamsche 1 fr. per les van 1 uur. Fransche 1 fr. per les van 1 uur. Pianolessen voor bcginnenden 1 fr. per les van x uur. Alsook van al de andere vakken. Adres te bekomen ten bureele van het blad. N° 146. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN Stad Aelst. Zittijd van den bnrgerlijken Revisieraad De Voorzitter van den burgerlijken Revi sieraad bericht de inwoners der Stad Aalst, dat de Raad zal zitting houden op Dinsdagkn 12 en 26 Novkmbkr, 3 en 14 Dkckmbkr 1907, telkens van 5 tot 7 uren 's namiddags, ten Stadhuite, te Aalst, Militiezaal. Aalst, den 15 October 1907. Dk Voorzitter, O. Van der Haegen. N. B.Eene uur voor elke zitting zal de Secretaris-verslaggever zich ten gezegde Zaal bevinden om de bezwaren der schutters te ont vangen, die redenen tot ontslaging of tot vrijstelling zouden te hebben doen gelden. STAD AELST. OPENBARE VERPACHTING van den ontvangst der en van de STADS B E L plaats gekomen tijdens de verplaatsing en geen enkel werkman is gekwetst. (De (Burgemeester en Schepenen, brengen ter kennis van het pnbliek, dat op Maandag 18 November 1907, ten 3 uren des namiddags, ten Stadhuize' in de Zittingzaal ven den Gemeenteraad, er zal overgegaan worden, onder verdere goedkeuring der be voegde Overheid, tot de Openbare Verpach ting voor eenen termijn van dry achtereen volgende jarén te beginnen met 1 Januari 1908 en te eindigen den 31 December 1910 van 1° Lot. De ontvangst der plaatsgelden ter markt van Fruiten. 2* Lot. Idem op de Eier- en Botermark ten. 3' Lot. Idem op do Kiekenmarkt. 4* Lot. Idem ter Graan-, Aardappel- en Ajuinmarkten, ter markt vau hel Vlas, Ga rens, Hennep of Kemp, uithekeling van werk. 5' Lot. Idem ter Verkensmarkt. 6° Lot. Idem op de Vleeschmarkt. 7° Lot. Idem ter Groenselmarkt, ter markt van Hopkeesten en Plantsoenen, van llaring en Schollen, van Aarden- en Gleis- werk en van de plaatsgelden van Kramen op de onderscheidene markten, 8° Lot. De Stadsbel. Het kohier vau lasten berust op hst Stads- secretariaat, alwaar eenieder er van kennis kan nemen, en ook alle verdere inlichtingen nopens deze Verpachting bekomen, alle werk dagen van 9 uren 's morgens tot 'a middags. Gedaan den 22 October 1907. De Burgemeeetor en Schepenen M.-L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. OPENBARE VERKOOPING van te Lede, Brilstraat, nabij het Borp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen Een Winkelhuis, te Lede, Brilstraat, wijk F, nummer 1012B, groot 1 aar. Bewoond door Seraphien Coppens. ZITDAGEN Instel Vrijdag i5 )XT Verblijf Vrijdaf aa November 1907, telkens om i ure namiddag, bij den h|ïer Edouard Troch, te Lede, Statie weg. j OPENBARE VERKOOPING van eene alziuedo van 1 Paard, 2 Varkens, Meubels, Land- bouwalem, Hooi, Strooi, Aardappels, Beeten en Loof, te Aalst-Mijlbeke, Papenrode. Do Noturis DE G li EEST, to Aalst, zal met gewin van pulinBlog en gelagen, iu het openbaar verkoopen AALST-MIJLBEKE. Een onlangs nieuw gebouwde behuisde Hofstede, met Schuur en Stalling, gestaan en gelegen op Papenrode, gekadastreerd wyk D, nummers 376b en 376a met eene grootte van 13 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan Mijnheer Charles De vis-Do Cock on de erven Le Bueq, ten zuide aan Mijnheer De Hert, ten wests aan den Steenweg van Aalst naar I)..-nderir onde en ten noorde ook aaD Mynheer Charles De Vis De Cook. Be woond door do eigenaars kinderon Daelman. ZITDAGEN Instel Donderdag 21 November 1QA7 Verblijf Donderdag 5 December ten een uur namiddag, ter herberg genaamd Us Bloemkool. bij den heer Raymond De Bmyn, te Aalst-Mylboek, op Papenrode. VENDITIE De Notaris DE GHEEST, voornoemd ral op Donderdag 14 November 1907, te begin nen om 8 uren 's morgens, ter hiervorenge- melde behuisde Hofstede, in het openbaar verkoopen, nl het groot en klein Landbou- wersalem en Huiameubeien aldaar te bevin den, 2 Kurren, Ponney-Paard, twee Varkens, ongedorschen Granen, Haver, 7000 kilogr. Beeten, 2000 kilogr. Aardappels, 400 kilogr. gedroogd VIub, cdz. enz. Verders op landeu nabij voorschreven Hof stede oDgeveer 1 hectnar Loof, Schorsenden en Hloemkoolou. Gewone conditiën en tijd van betaling mits b< rgstelliog. MERKWAARDIGE VENDITIE van 92 koopen zware en gavige Olmen- Cnnadns- Linden- Esschen en Ie Letterhautem, gescheed met Vlierzele. (Dries. He Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 9 December 1907, om 1 ure stipt namiddag, in Keizersbosch, te Letter hautem, aan het gescheed met Vlierzele, Dries, namens Dame Weduwe en Kinderen vi'n den heer Martin Mkolkman, te Erpe, in het openbaar verkoopen 61 knopen schoone Eiken Iloomen. 25 kropen gavige Canada Boomen. 4 koopen Linde Boomen. 1 Esscho Boom. en 1 magere Olm. Voormelde boomen hebben eene dikte van l m. 60 c. tot 2 m. en zijn gestaau in de na bijheid der kassei, dus zeer gemakkelijk voor Men nul vergaderen neven voormelden bosch ter herberg genaamd «In de Nieuw- straat, by den heer Gyriel Verspeeten, te Vlierzele, Dries, alwaar ook do toewijzing zal j geschieden. Verders op gewone voorwaarden en tyd j vau betaling mits te stellen goede en gekends borg en betalende het ongeld comptant. OPENBARE VERKOOPING van 106 zuivere en zware ie AuIst-IIijlheek, Meldertsc'ie (Dreef en Zandbeek. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal namens Mevrouw Baronnes Leon dk Bkthunk, grond eigenares te Aalst, op Dijnsdao 3 December 1907, om 1 uur stipt namiddag, op nageraelde plaatseu openbaarlijk verkoopen 39 zuivere Canadaboomen, gestaau to Aalst- Mijlbeek, Meldi-rtscho Dreef, aan oenen eigendom vaB genoemde Mevrouw de Be- thuue. 66 gavige Canadaboomente Aalst-Mijlbeek, Zandbeek, aan eenen eigendom van ge noemde Mevrouw de Bethune. 105 De boomen zyu van zeer zuiveren opwas en staan tegen of ?an de kassei, op oDgoveer 20 minuten afstand der stad,der vaart en der koopwaren8tatie, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. De boomen hebben eensn omtrek vnn on geveer 2 meters. D8 vorkooping zal geschieden op gewone voorwaarden mits te stellen goede ou zeer welgekende borg. Men vergadere ten huizo van K. Byl, te Aalst-Mijlbeek, Meldertsche dreef. Bij licitatie. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone goede Zaailanden en duelken Meerscb, TE ERPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor degem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Eene behuisde Hof stede, te Eipe, Nerenbroeck, gekada streerd wijk D. nummers 93a, 94A, q5, 96 en 97,aldaar groot 3g aren 20 centia ren. Verdeeld in 4 loten. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op den grooten Bosch- kouter, gekadastreerd sectie A, nummer 199, aldaar groot 14 aren 60 centiaren. Derde koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op den Erondegemkou- ter, gekadastreerd sectie D, nummer 55i, aldaar groot i5 aren 60 centiaren. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen alsvoren, op den Navaal, gekada streerd sectie A, nummers 3aia en 32IB, aldaar groot 16 aren. Vijfde en laatste koop. Een perceel Land met deeltje Meersch, gelegen als voren, op den Navaal, gekadastreerd wijk A, nummers 3o6 en 307, aldaar groot 34 aren 10 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. ENKELE ZITDAG Zaterdag 30 November igoj, vm 2 uren namiddag, ter Zittingszaal van het Vredegerecht, te Aalst, Groole Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meersch, gelegen te Moorse 1. De Notaris SCHELFHOUT, to Oordegem, ral namens wien het behoort, in het openh aar verkoopen GEMEENTE MOORSEL. Den naakten eigendom van de volgende goederen Eerste koop. Een perceel Land, gelegen wijk Kattensteert, bekend bij kadaster sectie D, nummer 634b, aldaar groot 44 aren 50 centiaren, palende ten ooste Juffrouw Maria- Victoria ReyDtens, ten zuide den Steenweg, ten weate de heeren Jozef De Moor, te Sint- Nicolaas en Henri Lemraens te Berlaere en ten noorde Juffrouw Marie Caudron eri Dame Weduwe van den heer Henri Heyvaert, te Wieze. Gebruikt door den heer Constant Podevyn, te Moorael. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen wijk Triest, bekend bij kadaster sectie A, nummer 259, aldaar groot 48 aren 10 centia ren, palende ten ooste Juffrouw Victories Van Moesieko, ten znide den heer Constant Van den Meersche, ten weste den heer Al- fons De Vis en ten noorde den heer Prosper- Jozef de Waepenaert, brouwer, te Gramber gen. Gebruikt door den heer Prosper Po devyn, te Moorsel. Derde koop. Een peroeel Land, gelegen wijk Triest, bekend bij kadaster sectie A, nummer 137a, aldaar groot 44 aren 40 cen tiaren, palende ten ooste do heeren Callebaut, te Wieze, ten zuide den heer Petrus Van Damme-Moens en don heer Frans De Ridder- Borms en kinderen en ten noorde den heer Pieter-Jozef Ringoot. Gebrnikt door den heer Benoit Putteman-Robbrecht, te Moorsel. Vierde en laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen in den Groenen Meersch, bekend bij kadaster sectie C, deel van num mer 250, aldaar groot 30 aren 75 centiaren, Ïnlende ten ooste de Beek, ten znide don heer ozef De Nil, Jnfvr. Maria De Nil, de heeren Alfons, Jozef en Fréderik Goeman, te Mel- dert en den heer Henri Boelpaep-Fnnck en kinderen, te Dendermonde, ten weste eu ten noorde Dame Weduwe van den heer Emiel- Karei Cnmont van der Noot. Gebruikt door den heer Jozef Cooreman, te Moorsel. ENKELE ZITDAG Donderdag 28 November ïgoj, om 2 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Bosman-Van Nuffel, te Moorsol, nabij de Statie. [■•Studie van den Notaris DE VUYST, te Borsbeke. OPENBARE VERKOOPING VAN een behuisd TE ERPE, aan ie Oentsche kassei. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal, namens wien het behoort in het open baar verkoopen EENIGE KOOP. Een behnisd Hofstedeken, gestaan en gele gen te Erpe, aan de Geutsche kassei, gekend by kadaster sectie A, du miner 660, aldaar groot 90 centiaren, palende ten ooste den heer Felix De Meerleer, ten znide de Gentsche- kassei, ten weste en ten noorde het baantje en daarover den hoer Ilonoié Schellaert. bewoond door den heer Gustaaf Van Weze- mael. ENKELE ZITDAG. Maandag a5 November 1907. Om 2 nre stipt van den namiddag ter her berg genaamd In dk Strrrkf, gehouden door Juffr. Wed. Schellaert, te Erpe, aan de Gent- schekassei. OPENBARE VERKOOPING vau twee TE IMPE. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van iDstelpenningsn en gelagen, in hot openbaar verkoopen Eersto koop. Een nienw gebouwd Woon huis, gestaan en gelegen te Impe, Hofsmeer, bekend bij kadaster sectie A, deel van nummers 9 en 10, groot ongeveer 4 aren pa lende ten ooste den heer l'etrus Brantegem, ten znide den heer Romaan De Boeck, ten weste de Kassoi en ten noorde den volgenden koop en den heer Adolf Bogaert. Bewoond door den eigenaar, den heer Franciscns Van Wassenhove. Tweede en laatste koop. Een nieuw ge bouwd Woonhuis, gestaan en gelegen alsvo ren, wijk Ilofsmeer, bekend bij kadaster sec tie A, deel van nummers 9 en 10. met eene grootte volgens titel van 1 aar, 7 centiaren 60 milliareD, palende ten noorde on ten ooste voorgaanden koop, ten znide de Straat en ten weste den heer Adolf Bogaert. Onbe woond. .'.JAGEN: Instel Donder'ag wember J(WV7 Verblijf Donderdag 5 December telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer August Eloot-Lkmrirk, te Impe, wijk Molenhoek, De Notaris DE PAUW, te Aalst, open baarlijk verkoopen eenen Meersch, te Aalst-Mijlbeke, Krekeldriesch, Achter weg, Sectie E, nummers 261c en 263b, groot 29 aren 80 centiaren, in gebruik bij den heer Camiile Van Goethem. Ingesteld fr. 1200. 8 J November ,907, Verblijf Vrijdag 22 om 3 uren namiddag, ter estaminet Mai- son de Commerce, bij den heer Richard De Stobbbleir, te Aalst Groote Markt. OPENBARE VERKOOPINGEN van en 275 koopen Band- en Slaghout, in de gemeenten Borsbeke, St. Lie- vens-Hautem, Heldergem. Herzele en Ressegem. De Notaris DE VUYST, te Borsbeke, zal ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen In de gemeenten St.-Lievens-Hautem en Borsbeke, Maandag 18 November 1907, om 9 uren voormiddag II5 gavige Canadaboomen, waarvan de voornaamsten eenen omtrek hebben van 2,47, 2,48, 2,5i, 2,57 tot 3,05 met. 9 Steenolmen, van 1,76, 1,77 m. en meer dere 10 zuivere Eiken, waaronder er zich bevinden van 2,44 tot 2,87 m., 5 Kerselaars, 5 Beuken, van 1,70 tot 1.93 met. 10 Ormentrunken (omtrek 1,75 m). 8 Eikentrunken, 5 Esschentiunken, 20 Herzelaren, 1 wilde Kastanjeboom en 12 Ilerkeboomen, wassende te Borsbeke Ecckhout, Doorekens, in de Waelekens en aan den Hautemschen Steenweg te Sint-Lievens-Hautem (Eiland), alwaar de zware Boomen staan. Men zal beginnen te Borsbeke, aan 't Eeckhout. In de gemeente Heldergem, Woensdag 20 Novbmber 1907, om 9 uren voormid dag, 100 schoone Canadaboomen,waaron der van 2 tot 2,5o m. 2 Olmen van 2,10 m. Men zal beginnen aan den Mottendries. In de gemeenten Herzele en Ressegem, Woensdag 27 November 1907, om 9 uren voormiddag, 5c schoone Canadaboomen, 3 Populieren, 7 Esschen, 100 Eikenboo- men, 20 Kastanje- en Sic raad boomen, ge staan aan 't Bosch ten Leen, Kasteel te Herzele, Ressegem Dorp, Wijngaard, Hellegat en de Vort. Men zal beginnen aan de Vort, te Res segem. Buitengewone groote Slaghoutvenditie op Dijnsdag 26 November 1907, om 9 uren voormiddag, aan het Bosch ten Leen en Kasteel te Herzele 70 kropen Eiken-, Kastanjen- en Esschenbandhout, 40 koopen eikenslaghout en brandhout, 60 koopen zwaar kastanjenbandhout, 25 koopen Dekroeden, 5o koopen Eiken, Esschen, Herzelaren Bandhout en Dek roe Jen, 3o koopen Eiken Snoeihout. Studiën van de Notarissen DE VUYST, te Borsbeke en BRECKPOT, te Aalst. V ERKOOPING VAN 32 koopen schoone en 30 koopen Schaarhout, te Burst, nabij de Statie van den IJzeren- weg, op Maandag 2 December 1907, om 8 uren 's morgens. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaailijk verkoopen i° Eene Hofstede, te Hekelgem, Fos- selstraat, groot 19 aren 56 centiaren. Boomprijs fr. 285,00. Verdeeld in 3 deelen. 20 En 6 aren 24 centiaren Land, te Hekelgem, Beeregem. Bewoond en gebruikt geweest door wijlen J.-B. Van Ransbeek-Van Nieu wen borg h. ZITDAGEN Instel Donderdag 14 KT Verblijf Donderdag ,7 j "9°7 telkensom 3 uren namiddag, bij Xavebr Vermbir, te Meldert, Klooster. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. Xe koop uit der liand. Een schoon Winkelhuis met 2 Vitrie- nen, te Aalst, Korte Zoutstraat, N' i5. Bewoond door Mr Theybaert, schilder. Uit der liand te koop. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aalst, Eilandstraat, groot 6 aren, met eenen uitgang van 6 meters 43 centime ters in gezegde straat, komende aan den eigendom van den heer Charles Schuer mans en aan huizen van de heeren Calle baut. Voor de conditiën en de sleutel, zich te bevragin ter studie van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. OO achoone jonge kerse laren, te bekomen bij den hovenier van het Kasteel te Gijsegem. over te nemen te Antwerpen. Gemak van betaling Zich te bevragen ten Bureele van DE DENDERBODE. Handel in Inlandsche Houillekolen Droge kolen, eerste kwaliteit. Geen giuis, zuivere grove Galjetten. Verzekerd gewicht. 29 fr. per 1000 kilogr. 1,45 fr. per 50 kilogr. ten huize besteld. Gezuiverden Gas-coke, aan fr. 1,20 per hectoliter. Vriendelijk verzoek de orders recht streeks in het Gasgestlcht te willen be stellen.

De Denderbode | 1907 | | pagina 3