II. Arys-De Paepe. welgelegen HUIS, j Schoone Wilgenboomen EENE HOFSTEDE Meubelaire venditie. HUISMEUBELS Winkelhuis HOF ST EDEN BOUWGRONDEN HOUT WAREN, Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. Hofstede en Zaailanden WOONHUIS en TUIN De vreemdeling had mij gevraagd o' niemand kende, die het etuk naar Brugge zou willen brengen Ik noemde mijnen schoonbroeder Carlier met wien ik toen eene samenkomst afsprak in het Volks huis te Meenen. n Carlier deinsde terug toen hij vernam dat er spraak was van den Van Dyck, doch hij liet zich overtuigen en nam de taak aan. Het was ten mijnent dat de schilderij op de kar geladen werd. Te Brugge moest de schilderij aan een anderen voerman worden overgegeven doch men weet verder hoe de zaak afliep. Het gerecht weet nu verders nog niets over den vreemdeling, maar het is zeer wel mogelijk dat deze de schrijver is van de beruchte brieven aan den pastoor der O.-L. Vrouwkerk. De taal waarin hij schrijft en spreekt is geen West-Vlaamsch, eerder Hollandsch. Verf.ille, die een goed kunstschilder is, heeft diens portret geteekend een man van rond de 30 jaar, met grooten knevel. Dit portret is rond gezonden. Zaterdag morgend om 1 ure, is te Avelgem een schrikkelijke brand uitgebor sten in de magazijnen van M. EmielBatail- le, graanhandelaar te Templeuve, langs de spoorbaan van Rijsel naar Orchies. De patroon en zijn zoon hadden Vrijdag namiddag samen met het werkvolk in de magazynen bezig geweest, en zelfs eene lading graan gereed gemaakt, welke Zater dag moest verzonden worden. 's Morgens om 1 ure werd de zoon Alfons wakker door het geknetter der vlammen, welke reeds volop woedden in het magazijn. Hij gaf het alarm, en weldra snelden tal rijke geburen en de brandweêr ter plaats De vier hoeken van het gebouw stonden intusschen in brand de gereedgemaakte wagen graan, aan de poort, brandde op zonder dat het mogelijk was het vuur te blus8chen. Het gesmolten lood druipelde van het dak. Al de krachten van pompiers en burgers werden samengespanne om de omstaande gebouwen en koornoppers te vrijwaren. Om 5 ure 's morgends had de brand uit gewoed doch van de magazijnen vond men nog slecht9 een smeulenden puinhoop, eene verwrongene machien en verbrand graan. Men kent de oorzaak van den brand niet men veronderstelt dat hij in het lijnzaad is ontstaan dat tegen eene schouw lag. De schade bedraagt 200,000 fr. groo- tendeels door verzekering gedekt De koning van Portugal en den erfprins vermoord. Het was om 5 ure, toen koning Carlos met zijne familie, de koningin, de erf prins en prins Manuel, van Villasicosa naar Lissabon terugkwam. Zij waren aan de statie Berreira afge stapt en waren met den overzetboot de Tage overgevaren om naar de hoofdstad terug te keeren. Op het oogcnblik dat het koninklijk rij tuig over de Koophandelsplaats naar het arsenaal reed, werden op een teeken ver scheidene karabijnschoten gelost. De koningmoorders, twaalf in getal, liepen onmiddellijk weg. Koning Carlos en de erfprinB werden ge troffen. De koning werd driemaal geraakt, twee kogels drongen in den hals en een in den schouder. Een der kogels had de slagader doorboord. De erfprins Lodewijk Filiep heeft twee kogels in het hoofd en een in de borst ge kregen. De prins Manuel, vooraleer in het rijtuig te kunnen stappen, werd ook getroffen in de linkerwang en arm. De wonden zijn niet doodelijk. De koningin, die de moordenaars had zien aankomen, wilde haar twee zonen beschermen, doch was echter te laat. Zij bekwam geen letsel. Men reed dadelijk met de gekwetsten naar het Arsenaal van de marine, waar de koning bezweek. PrinB Lodewijk die nog teekens van leven gaf, overleed eenige minuten nadien. Een ordonnance-officier van den Koning, Francisco Figuera, die juist nevens het rijtuig ging, heeft met sabelhouwen een der koningsmoorders gedood. De policie kon er nog twee neerschieten. Een vierde moordenaar werd door de policie achtervolgd en aan het stadhuis omvergeschoten. De lijken van de daders zijn in het stad huis binnengebracht. Hunne identiteit is niet gekend het schijnen Spanjaards en Franschmans te zijn. In de kleederen van een der godooden, een Franschman, heeft men veel geld, naar het schijnt de prijs van de koningsmoord, gevonden De karabijnen, die onder hunne mantels verborgen waren, zijn van kaliber 44 en kunnen achtereenvolgens 5 schoten lossen. Koning Carlos I is geboren te Lissa bon ten j are 1863. Hij is de oudste zoon van Lodewijk I en van koningin Mara-Pia Hij heeft zijnen vader in het jaar 1889 op gevolgd. In het jaar 1886 was hij in het huwelijk getreden met prinses Maria-Amelia van Bourbon, dochter van den graaf van Parijs Van in het begin zijner regeering had koning Carlos moeilijkheden met Engeland nopens Oost-Afrika, waar Portugal bezit tingen had. Portugal moest toegeven en van dan af hadden er republikeinsche betoog ingen plaats. Koning Carlos was een gekende pastel list-aquarellist en zond in 1900 verschei dene zijner werken naar de tentoonstelling van schilderijen te Parijs. De erf-prins Lodewijk-Filip, hertog van Bragance, was geboren te Lissabon in 1887. Uit het huwelijk v-n koning Carlos en prinses Amelia werd een tweede zoon, Manuel, hertog van Breja, geboren te Lis sabon ir. het jaar 1889. De bloedverwantschap tusschen onze Koninklijke Familie en de koningen van Portugal, is, al is ze niet zeer nauw, toch door verschillige landen aange knoopt. Ze dagteekent van het huwelijk van Dona Maria met eenen Saksen-Koburger, neef van Leopold I. Ze werd nauwer toegehaald door her huwelijk van Carlos I met eene dochter van de gravin van Parijs, die de eigen nicht is van den Koning Eindelijk is de moeder van prinses Elisa beth eene prinses de Bragance. De minister van Buitenlandsche zaken deelt de volgende inlichtingen mede De Koningmoorders waren betaald door politieke opruiers, die vijandig gezind wa ren aan het gouvernement. Een gewapende groep trachtte het huis te belegeren van den heer Franco. Hevige vuurschoten werden gehoord in de stad. Al de inwoners zijn ter neer geslagen. De republikeinen en de scheurmakers had den aangekondigd dat er zware gebeurte nissen zouden plaats hebben op Zaterdag 1 Februari, doch niemand giste den aard de zer gebeurtenissen. Ziehier de lijst der aanslagen welke sinds eene halve eeuw bedreven werden tegen de vorsten en staatsoversten 1854. Moord op Karei III van Parma, door Antonia Cara. i860. Moord op prins Danilo van Montenegro, door Kaditsch, eenen zijner onderdanen dien hij verbannen had. 1865 Moord op Lincoln, voorzitter der Vereenigde Staten, door den tooneel- speler Booth. 1868. Moord op den prins Michel van Servië, oom van Milan en groot-oom van koningin Alexander, door partijgenooten Karageorgevitch. 1881 Moord op Alexander III van Rusland, door de nihilisten. 1881. Moord op Garfield, voorzitter van de Vereenigde Stalen, door Ginteau. 1894. Moord op Carnot, voorzitter der Fransche Republiek, door Caserio 1896. Moord op den Shah van Per- zië, Nasr-ed-Dine, door Mallah Rezah, eenen dweeper van de secte der böbis. 1897. Moord op Idiarte Borda, voor zitter der Republiek van Urugay, door Ar- redondo. 1898. Moord op de keizerin Elisabeih van Oostenrijk, door Luccheni. 1899. Moord op Ulysse Heureaux. voorzitter der Dominikaansche Republiek, door Cacerês. 1900. Moord op Koning Humbert van Italië, door Bresci. 1901Moord op president Mac-Kin- ley, door Czolgosz. 1503 (11 Juni). Moord op koning Alexander van Servië en van koningin Draga in den konak van Belgrado. POISSONNERIE. ZEEVISCHHANDEL. Uropoldstraat, 1--S, Aalst Prijzen voor 6, 7 en 8 Februari. IIKILBOT fr. i,5o Hollandscht! Zalm, den i/t kilo fr. 14,00 Hollandsche Kabeljauw fr. 0,90 Tonden ikoppel) fr. 0.76, 1,00 Ilollnndsclu' Schelviscl» fr. 1,00, i,25, i,5o, 2,00, 2,25, 2,50 3,oo, 3,5o en 4,00 Roodbaarden (rougets) fr. 0,75, 1,00 1,25, tot i,5o Pladijs 't stuk fr. o,25, o,35, 0,50, 0,75 en 0,80 Nieuwe Uandolium fr. 0,00 Rog vai. fr. 0,75 tot 3,5o Makreelen 'tstuk fr. 0,40, 1,10 Kreeften 't stuk fr. 6,00 tot 7,5o Garnalen in doos, fr. o,5o, 1,00 en i,5o Melkers Haring ni uwen Hol- landschcn 0,20 Mosselen, de kilo, fr. 0,00 Pekelharing fr. o.io en 0,15 Croquelot fr. 0,10, 0,15 Bloaters fr. o,i5, 0,20 Nieuwe Hollandsche superior kroonharing het vaatje fr. 2,25 Oesters aan 5, 6, 8, 10 en 12 fr. Verders Pieterman en Spiering, Tar- boljes, Grieten en Sprot. OPENBARE VERKOOPING van een te Erpe, Hoonegem, aan de Molenbeek. D« Notaris BEMAN, te Erpe; zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gi lagen, in bet openbaar verkoopen EEMGE KOOP. Een Huis en Lrvo, zijiulu de oudgekende heiberg Het Brngu entiuis, geslann en gelegen te Erpe, Hoonogeni, groot 2 aren 30 centiarenpalende oost da Weduwe en Kin deren Victor I)o Mol en Auguste Scbollaert, ten zuide de Molenbe ek, ten weste de Hoo- negemstraat en ten no orde Joseph D'herde. Bewoond door Jules 1 )e Windt tot 1 April 19U9, aan 90franken 'e jaars. ZITDAG'EN telkens om 3 uren van d. »u avond, tor herberg van voornoemden Jules Dn Windt, te Erpe, Hoouegem. Occasie. TE KOOP. Zes schoone en sterke peerden en koeistal- d uren in 't midden opi ndraaiende voort komende van het kasteel St. Job, by Jos. De Sabdeleer, ondernemer, te Erpe. OPENBARE VERKOOPING van 35 koopen en 2C0 koopen zwaar Elzen en ander Slaghout, alsmede van 26 koopen goed geteerd Stalmest, TE HOFSTADE, Denderland en aan de Statie. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal op Maan dag 2 Maart 1908, in het openbaar verkoo- pen. Om 8 uren van den morgend. Namens Mevrouw Buruy-Antheunis, te Aalst Te Uofstade, in het jachtpark Den derland 1° 35 koopen schoone Wilgouboomen, me tende iu om rek lm 30tot 1 m. 70cent. 2° 200 koopen schoon en zwaar Elzen en ander Slaghout dienstig voor kepers, hoppe- staken, boonstaken, 'tuipbanden, bakkers hout, Érwtrijs en andere gerieven. Om 1 uur nanoen. NamenB Mijnheer D. De Ridder, to Hofstade, aan zijn huis te Uofstade, aan de Statie 3° 25 koopen goed geteerd Stalmest. N. B. De verbooping zal geschieden op gewone voorwaarden mits het gewoon ongeld en vrij vau kapgeld voor hut Slaghout. Tijd van lietaling zal worden verleend, mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERK00PINF van alsmede van Huiemeubels, Landbouwilem, Strooi en Betteraven, te Uloorsel. lii-uieabeel. De Notaris EEMAN, Ie Erpe. zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelageD, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede, te Moorsel, Kruis- abeol. bekend bij kadaster wyk E. nummers 357d en 35Sd, groot 16 areD 40 centiaren palende noord de kinderen Pieter Hendrickx, oost de weduwe Pieter-Jan Van Eeckhoorn en Kinderen, zuid Emma-Maria Louise De Landtsheer. west Jan Van der Kussen en de weduwe Leopold De Wolf en Kinderen. Bewoond door de eigen arstcr weduwe Jan- Baptiste Mokdb, tot 1 Mei 1908. ZITDAGEN Instel Donderdag 20 Februari ,Qfïq Verblijf Donderdag 5 Maart telkens om 2 uren van den avond, ter herberg van den lieer Frederik Van Hkrrewkghen, te Moorsel. Do Notaris EEMAN, bovengenoemd, zal ten bovengemelde hofstede van Jufvrouw Weduwe Muens, in het openbaar verkoopen op Donderdag 20 Februari 1908, om 8 uren van den morgend Hui8meubklbn, als Commode en Kleer- kassdn, Stoelen. Tafels, Stoof met toebehoor- ten, hangende Horlogie, Spiegel en Printen, HeiligbeeldeuPetrollampen en Bollantaarns, kopeien Kandelaars, gleizen Kommen, Tel- looren, Jatten en Tassen, Meikt-elen en Tobbens. koperen Moor en K<>ffijpot, ijzeren Schotels, Paunen, Potten en Marinitten, Em mers, Vleesch- en Waschkuipen, Broodmouil- lie en meer andere voorwerpen. Landbouwkrsalkm, als Kruiwagen, Wan molen. Botervat met Wieg, Malkkuip. Bra ken, Spaden, Rieken, Riek, Gaffels, Zeisen, LaKddraad, Aalkuip en Schepper. Egge, Hoppeboor en Staken, L&tteD, Brandhouten meer andere gerieven. Eene groote hoeveelheid Strooi en Bette raven. N. B. De koopen tot en met 5 franken moeten gereed betaald worden. Voor de overige koopen wordt er uitstel verleend, mits te stflleu goede en gekende borg. Verders zal de verkooping gedaan worden op gewone voorwaarden en mits het gewoon ongeld. Door sterfgeval. VEN DIT I E VAN te Hofstade, Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 12 Februari 1908, te beginnen om 8 uren voormiddag, ten sterfhaize van Dame Hkndrickx-Van Setbren, (e Hofstade, aan het Dorp, in het openbabr verkoojen, de roe rende goederen ten voormelde sterf huize te bevinden en bestaande voornamelijk in Coulissetafels en andere Tafels in accajou en andere, geboureerde Stoelen en andere, Speeltafel, Piano, Étagère en Kassen, Zetels en Canapé*, Vuren, Jachtstoof, Coffre-fort, Horlogiën, Schouwgarmturen. Vasen, Kan delaars, Bed stoelen, Lavabus on Nachttafels, Kleerkasiau, Waschnmchicn. zi'ken Bad, grooteen kleine Spiegels, Schilderijen, groote en kleino Tapijten, Breiden, aarden-, kope ren-, tinnen- en gleizen Keu ken gerieven, Porte-parapluie, Kuipen. Manden, Flesschen en meer andere voorwerpen. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een te AALST, Zonnestraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe bc 1 oemd bij vonnis der R chi- bank van Eersten Aanleg te Dendermon- de, in date 21 Juni 1907, zal ter tusschen- komst van den heei Vrederechter des Cantons Aalst, in h openbaar verkoo pen. STAD *ALST. Een Winkelhuis met Hof, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Zonne straat, gekadastreerd wijk A, nummer 1874 7BIS, met eene grootte van 2 aren, palende van de eene zijde aan een huis van Mijnheer Schelfhout en van de ande re zijde a^n een huis van Mijnheer Petrus Van Melckebeke Laatst bewoond geweest door Jufirouw weduwe Charles Daens Van den Eynde. Onmiddclijk ingebruiktreding. TWEEDE ZITDAG: Zaterdag 8 Februari 1908. ten 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van hel Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. OPENBARE VERKOOPING van t wee behuisde te Gijsegom. De Notaris SOETE, te Lode, zal met tus- schenkomst van zijnen ambtgenoot den No taris SCHELFHOUT, te Oordegein, in het openhaar verkoopen Eei8te koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan hu gelegen te Gijsegem, aan den Den- dermondschen Steenweg, wijk Molenhoek, bekend by kadaster sectie A, nummer 206i, aldaar groot 9 aren 20 centiaren en volgens meting 9 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Notaris Schelfhout en den heer ltemi De Hovre-D'Hollander, ten zuide Juf frouw Weduwe Van den liauwe-Muylaert, ton weste den Steenweg van Aalst naar Den- dermonde en ten noordeden heer Aloïs Van Handenhove. Bewoond door den heer Frans Van Cae- ken bergh-Maes. weede en laatste koop Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen alsvoren, te Gij segem, aan den Dendermoudschen Steenweg, wyk Molenhoek, bekend by kadaster sectie A, nummers 33If en 33la, aldaar groot 5 uren 90 centiaren, palende ten ooste en ten no irde aan Juffrouw Maria De Coen en den heer Charles Liéaart, ten znide den heer Judocns Lambrecht en ten weste den Steen weg van Aalst naar Dendermonde. Bewoond door den heer Frans Clopterop. TWEEDEN ZITDAG: Donderdag 6 Februari 1908, om 3 ure van den namiddag, ter herberg ge naamd In den Uil, gehouden door den heer Francois Van Brllb, te Gysegem, aan het Dorp. öpenbarTver^ooping""' van welgelegen te VUERZELE, Paepegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oor legem, zal namens wien het behoort, in het open baar verkoopen. de volgeode Bouwgronden, gelegen te Vlierzele, te weten Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen wyk Paepegem, bekend bij kadaster sectio D, nummer 305f, groot volgens meting 2 aren 26 centiaren, palende ten ooste den heer Philemon Junssens, ten znide den heer Alfons Liebrecht, ten weste den heer Charles Liénart, en ten noorde de Bovenstraat. Booniprijs fr. 225. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen alsvoren bekend bij kadaster sectie D, nummers 178a un 179a, groot volgens meting 7 aren 66 centiaren, palende ten ooste den heer Achille Lemeire, ten zuide den heer Charles Liéuart, ten weste de Bovenstraat en ten noorde koop 3. Verdeeld in dry deelen Eerste deel ten zuide groot 2 aren 65 centiaren. Boomprij8 fr. 10. Tweede deel te midden groot 2 aren 54 centiaren. Bsomprijs fr. 30. Derde deel ten noorde groot 2 aren 47 cen- ti iren. Boomprijs fr. 32. Derde en laatste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen alsvoren, bekend by kadaster sectio D, nummer 176e, groot vol gens meting 5 aren 85 centiaren, palende ten ooste den beer Achille Lemeire, ten zuide koop 2, ten weste de Bovenstraat en ten noord e den beer ..arel-Lodewijk Rasecbaert en kinderen. Verdeeld in drij deelen Eerste deel ten zuide.groot 2 aren 1 centiaar. Boomprijs 2 fr. Tweede deel te midden groot 1 aar 95 cen tiaren. Boomprijs fr. 2. Derde deel ten noorde, groot 1 aar 89 een- tiaron. Boomprijs fr. 35. ENKELE ZITDAG Donderdag 20 Februari 1903. Om 3 nro van den namiddag ter herberg genaamd In den plezanten Hof, n gehouden door den heer Alions Liebrecht-Lemeire, te Vlierzele, Paepegem OPENBARE VERhOUPING van XE ERPE, op Maandag 24 Februari 1908. a) om 9 uren voormiddag, ter herberg ge- honden door den heer Dominique Sottiers, slachter, wijk Kraainest. b) En om 1 uur namiddag, ter herberg De Ster. n gehouden door vrouw weduwe van den heer Dominique Schellaert, Geutschen Steenweg. De Notaris SCHELFHOUT. teOordegem, zal ten verzoeke van den heer Rend De Gegier. houthandelaar, te Nederzwalin, op bovenge melde plaatsen, dag en uur, openbaarlyk verkoopen 4000 m. Canadaberd, 4000 m. Abeelenberd, 1100 m. Paneel- en KiBtenherd, gevierschaard en ander, van alle leDgten en breedten en van 1 tot 4 centimeters dik. 4000 m. Pannelatten. 10 koopen Olmen-. Eiken en Beuken Plan ken, I tot 11 centimeters dik, 10 koopen Plataan, 3 koopen Honppelhout, dienstig voor Gareelmakers, 10 koopeu Kruiwagen freemen en Stelliugpl&nkeu, 5 koopen Slede planken. Eenige koopen Schalen. Deze Houtwaien zijn sedert lang gezaagd en mogen on middel ijk verwerkt worden door Scbrijowerbers, Timmermans, Ondernemers, Stoel- Meubel-, W.'gen- eu Gareelmakers. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal, op Zaterdag i5 Februari 1908, om a uren namiddag, op het Vredegerecht, ie Aalst, Groote Markt, openbaarlijk ver koopen Eene Hofstede, te Aalst-Mijlbeke, Bin- nestraat, groot 17 aren 60 centiaren. Be woond geweest door wijlen Louis De Leeuw. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, za openbaarlijk verkoopen 3g aren 43 centiaren Land en Boom gaard dienstig voor Bouwgrond, te Nieu- werkerken, Restert. Verdeeld in 3 deelen. Te samen ingesteld 1340 fr. ZITDAGEN Instel, Maandag 27 Januari ft Verblijf, Maandag 10 Februari 9° telkens om 2 uren namiddag, ter herberg De Grenadier, bij M. August Van Landuyt, te Nieuwerkerken, Kwalestraat. OPENBARE VERKOOPING van te Nieuwerkerken, Meire en Erpe. De Notaris Limpens te Aalst, zal inge volge de wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Eene Hofstede te NieuwerkerkeD.Edix- velde. groot 7 a. 20 c. Bewoond door Leo De Smedt. Land, te Meire, Boschkauter, groot 14 a. 70 c. Gebruikt door Prosper Van den Brempt. Land, alsvoren, groot 5 a. 80 c. Ge bruikt door Rer.é Van den Brempt. Land, te Erpe, Edixvelde, groot 27 a. 70 c. Gebruikt door Adolf Bueckens en René Van den Brempt. Verdeeld in west- en oosthelft. Land, te Erpe, EdixvMde, groot 7 a. 60 c. Gebruikt door Leo De Smedt. TWEEDE ZITDAG Zaterdag i5 Februari 1908, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van 't Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van te Nieuwerkerken, Dorp. De Notaris LIMPENS te Aalst, sal ingevolge de wet van 12 Juni 1816, open baarlijk verkoopen Een Woonhuis,te Nieuwerkerken,Dorp, sectie C, nr* 747 a en 746a, groot 4 a. 70 c. Onbewoond. Een Tuin, alsvoren, sectie C, n° 745b, groot 8 aren. En hele Zitdag Zaterdag 8 Februari 1908, om 2 uren namiddag, ter Zittingzaal van 't Vredegerecht, te Aalst, Groote Markt. Bericht. De ondernemers der werken aan de Sint-Josephskerk, te Aalst, maken de belanghebbenden bekend, dat er bij hen te bekomen zijn alle soorten van timmerhout zooals roosterstukken van 0,18 X 0,07 en 0,16 X 0,07 keper», schalieberd, stellingsplanken 6/4 dikte en o,23 breed 5/4 planken 0,16 breed, voortkomende van de stellingen, niet be schadigd en zichtbaar alle werkdagen aan voornoemde kerk, tegen zeer voor deelige prijzen. Uit üer hand te koop. Grooten Eigendom en Magazijnen, te Aalst, Eilandstraat, groot 6 aren, met eenen uitgang vau 6 meters 43 centime ters in gezegde straat, komende aan den eigendom van den heer Charles Schuer mans en aan huiseti van de heeren Calle- baut. Voor de conditiën en de sleutel, zich te bevrag' n ter studie van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst, Graanmarkt. MEN VRAAGT een vuursmid voor rijtuigsmederij. Goed loon en stand vastig werk bij Frans Heyndrickx-Co- linet, Zoutstraatpoort, 29, Aalst. Men vraagt, i° Keukenmeid, burgerskeuken ken nende, zindelijk en werkzaam. 20 Bovenmeid den naad kennende. Adres te vragen ten Bureele van Db Denderbode». - i5i Xe huren terstond de alomgekende herberg In Nedbrhas- selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg, met Hof en circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bewoond door M. Alph. Matthys. Zich te wenden tot den heer Puil. Dancaert, te Ressegem. Naaimacliicn te knop voor ieêr. Zie 1 te bevragen Leopotdsiraat, 3y, Aalst. Schoone doornplnnten van 1 tot 2 meters lengte bij Ph. Claes- sens, Bergenboschstraat, te Aalst-Mijl beek te verkrijgen tegen gematigdenprijs. Xe huren. Schoon en gerieflijk Huis, met verschillige Beneden- en Bo- venplaatsen en schoonen Hof. 2ich te bevragen bij M.Db Habck-San- der8, Moutstraat, te Aalst. Xe koop of te huren. Eene behuisde Hofstede met Stallen, Tuin en Boomgaard enz, te Aalst-Schaar- beek, Lindestraat. Adres te vragen ten Bureele VRn Db Denderbode. 150. Bediende, 25 jaar goed op d'hoogte vnn alle bureelwerk, alsook kennis van boekhouden en reizen, vraagt plaats in serieus huis. Schrijven B. V. 60 Bureel van't blad Uil (lei* hand te huren of te koop. Eenen schoonen Eigen dom, te Hofstade, Dendermondschen Steenweg, aan het Dorp een Woonhuis, Estaminet In de Stad Aalst, met ruime Beneden-en Bovenplaatsen. Ach- bouw, Poort ter straat, Pomp- en Regen water, palende van achter aan de Beek, schoonen Tuin en welbeplanten Boom gaard. Onmiddelijke ingebruiktreding. Zich te wenden tot den eigenaar, Stanis las Gbbroms, in voormeld huis te Hof stade.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3