Zondag 23 Februari 1908 5 centiemen per nummer 62sle Jaar 4028 Vrij onafhankelijk volksgezind orgaan van de Stad en 't Arrondissement van Aalst. GODSDIENST, HUISGEZIN, EIGENDOM. VADERLAND, TAAL, VRIJHEID. De Staatsspoorwegen. STANHOPE Leergang van moeshovenierderij. Wie wil weten CEPHAS. sPSL A *s <le °pstei,>aa(i van 't DITJES en DATJES. To be or not to be DE DENDERBODE Dit blad verschijnt den Woensdag en Zaterdag van iedere week onder dagtee- keaing van den volgenden dag. De prijs ervan is tweemaal ter week voor de Stad 5 frank met den Post verzonden 6 frank 's jaars, fr. 3-25 voor zes maandenfr. 1-75 voor drij maanden, voorop te betalen. De inschrijving eindigt met 31 December. De onkosten der kwittantiën door de Post ont jagen zijn ten laste van den schuldenaar. Men schrijft in bij C. Van de Putte-Goossens, Korte Zoutstraat, N' 31, en in alle Postkantoren des Lands. CtJIQUE HUtH. Per drukregel. Gewone 15 centiemenReklamen fr. 1-00Vonnissen op 34® bladzijde 50 centiemen. Dikwijls te herhalen bekendmakingen bij accoord. Niet opgenomen handschriften worden niet teruggestuurd. Heereu Nota rissen moeten hunne inzendingen doen, uiterlijk tegen den dijnsdag en vrijdag in den voormiddag. Voor de advertentiën uit vreemdd landen zich te wenden ten bureele van dit blad. Aalst, S3 Februari 1908. De beraadslaging over de begrooting van Spoorwegen is door den rooden lei der Vandervelde waargenomen geweest om het collectivism op te hemelen. De uitbating van den dienst der Spoor wegen nam hij tot voorbeeld om te be wijzen dat, volgens hem, de uitbating der openbare diensten door den Slaat onder alle opzichten voordeeliger is voor den Staat en ook voor 't publiek. Doch om zijne bewijsvoering te kun nen staven, was de roode chef verplicht te bekennen dat de wijze waarop den dienst der spoorwegen in ons land is ingericht en wordt uitgebaat, hoogst voordeelig is voor 't verkeer en ook voor handel en nijverheid, zoodat wy bier in België niet to klagen hebben als men in acht neemt wat er in andere landen bestatigd wordt. De heer Vandervelde zegde onder ander Voor het materieel is het zeker dat dit van den Ouest-Frangais, hetwelk bijvoorbeeld in Bretagne dienst doet, zoo slecht is dat men bijna met vreugde in België terugkeert. Men klaagt hier dat de treineu zoo dikwyls to laat aankomen maar dat is hetzelfde geval, zooniet erger, in Duitschland en in Italië. Tijdens onze reis in de Vereenigde Staten met den heer Helleputte, raad pleegden wy zelfs de diensttabellen niet meer. Zekeren dag kwam ons uit San- Francisco een trein aan, met een uur vertraging. Daar wij hierover onze ver wondering lieten blyken, vernamen wy dat het de trein was die daags te voren moest aankomen Hy was dus vyf en twintig uren ten achter. (Gelach.) Sprekende over de loonen der spoor- wegwerklieden zegde de roode chef De loonen zyn laag bij den Staaf, maar de werkman heeft geen wcrk- gebrek te vreezenin geval van ziekte wordt hy geholpen en heeft recht op pensioen. Dat zyn voorwaar degelijke voordeelen. Nergens, stelde M. Vandervelde vast, is de prys van 't vervoer voor reizigers en koopwaren zoo laag als op de Belgi sche Staatsspoorwegen. Weinige dagen geleden hebben som mige liberale organen aan 't babbelen geweest over een tekort dat bestatigd werd in de Staatsspoorwegen voor 't dienstjaar 1907. De heer Vandervelde logenstrafte die bewering en bewees dat indien het overschot voor 1907 niet zeer groot is, het moet toegeschreven worden aan de meerdere uitgaven dan in vroegere jaren voor de verbetering der spoorbanen en statiën en de vernieuwing en verbete ring van het rollend materiaal, enz. de Amerikaansche detective. li® Vervolg. Deze ontdekking bewoog den spion, weer naar zijn cliënt te gaan, dien hij nog op dezelfde plaats vond, in gedachten ver diept. Vergeef mij, dat ik u stoor, zegde Ver net ik heb u eene mededeeling te doen. Onder uwe gasten bevindt zich eene dame, wier houding, op zijn zachts uitgedrukt, zeer geheimzinnig is Als detectieve acht ik het mijnen plicht haar wat nader in het oog te houden, opdat zij het huis niet ver laat voor ik haar volgen kan. Zoo En vroeg Alan onverschillig. Als ze zoolang opgehouden kan wor den of iemand aanhoudend in hare nabij heid bleef Dat wil ik niet hebben Eene dame, gast van het huis, mag niet gehinderd wor den. Ook niet, als ik u zeg, dat het een man in vrouwenkleeren is Wat? Die op zeer intiemen voet met me vrouw uwe echtgenoote schijnt te staan, voegde Vernet er bij. Met mijne vrouw Alan was ver- Verre van verlies moei men het aan schouwen als vermeerdering van kapi taal. Kortom de heer Vandervelde heeft aangetoond dat onze Belgische Staats spoorwegen, in 't algemeen belang beter bestuurd worden dan 't is gelijk waar. Zulke getuigenis komende van eenen onverbiddelijken tegenstrever van 't ca tholiek Ministerie, vergruistal de dwaze beknibbelingen en vitterijen die de- blauwe en roode schrijvelaars en rede naars uitkramen tegen het Bestuur onzer Belgische Staatsspoorwegen. VIII Bemesting der wortel- en knol- planten.-De wortel- en knolplanten, zoo als wij dit reeds zegden, benuttigen een deel der nitrate" welke met het draai neerwater naar den ondergrond uitloogen en voor de planten met opper vlakkig wortelgestel zouden verloren gaan. Versch stalmest past hun niet, om de goede reden dat liet onder andere het versprietelen der wortelen veroorzaakt, de vorming van onvaste bollen, water achtige knollen, enz. de vloeimesten daarentegen zullen hun, vooral des zomers, niet ontbreken. De wortel- en knolplanten beminnen eeenen verschen, gezonden, vruchtbaren, doordringbaren, diep omgewerkten grond, rijk aan oud vetbijgevolg wil men stalmest toepassen, dan weze dit altijd, vroeg in den herfst, oppervlakkig ondergewerkt. Evenwel, worden zij by voorkeur zonder rechtslreeksche stal- mestbemesting verbouwd in eenen grond welken het vorige jaar eene sterke hoeveelheid stalmest ontving. Zoodanig dat men ze kan aanzien als om zoo te zeggen te worden geteeld in roofbouw en bladplanten. De reeks groenten welke ons bozig houdt vergt betrekkelijk slechts geringe hoeveelheden stikstofmesten in over daad gebruikt, veroorzaken zij eene te buitengewone bladerontwikkeling ten nadeele des onderaarsch gedeelte, in andere woorden, der wortelen of der knollen. Dit hinder kan evenwel in ruime maal vermeden worden door den grond van eene behoorlijke dosis fosfo- potaschmesten te voorzien. Anderzijds, vergen de wortel-en knol planten een stikstofmest met langzame, aanhoudende werking, welke de volko- mene opslorping der minerale bestand- deelen toelaat, die onmisbaar zijn tot het bekomen van eene overvloedige op brengst van allereerste hoedanigheid. L)e stikstof het fosfoorzuur en de potasch spelen bygevolgeene zeer belang rijke rol in de vorming der wortelen, der bollen en der knollen, ook vergen de planten dezer reeks er groote hoeveel heden van. Het fosfoorzuur begunstigt baasd. Hoe kwam de speurder op die ge dachte Hield hij hem voor zijn broe der En als dit het geval was. wat dan Hij verlangde geene vertrouwelijkheid met Vernet misschien was het beter, hem in zijne dwaling te laten en zich daarvoor la ere onaangenaamheden te hoeden. Eene opheldering van het misverstand viel niet te vreezen. daar het onmogelijk scheen, dat de detectieve ooit den zieken eigenaar van het huis zou ontmoeten. Hij liet dus Vernet in het geloof, dat Archibald Burton zijn lastgever was doch hij vergat daarbij een ding dat de jonge policiebeambte een stem, welk" hij een maal gehoord had, steeds weer herkende, vooral wanneer ze zoo bijzonder welluidend was als die van Alan Ge meent dus, hernam de jonge man, dat de verkleede persoon, Mevrouw Burton kent Ja- Weet ge, wie hij is Den naam kan ik u niet zeggen ik weet enkel, dat hij het kostuum der Vrij- heidsgodin draagt. Vernet had zijn goede redenen om Stan hope niet te verraden, dien hij in zijn dwa ling voor den minnaar van Lea Burton hield. Ge zijt waarlijk een slim man, merkte Alan op na een poos en ge hebt gelijk, den kerel niet uit het oog te verliezen Ik ken hier een half dozijn jongelingen, die als klitten aan die geheimzinnige persoon hunne hoedanigheid, de potasch hunne hoedanigheid, hunne algehecle ontwik keling, ook woi'den deze beide bestand- deelen in voldoende maat aangewend. Als altijd, wordt het aramoniaksulfaat tijdens de zaaing of planting ingedekt, de fosfaten en de potaschzouten bij de omwerking aangewend, ten einde innig met gansch de bouwlaag vermengeld te zijn. Wij gclooven bijgevolg in volle ver trouwen het gebruik te mogen aanraden van 3 kgr. ammoninksulfaat, 5 kgr. superfosfaat of 6 kgr. slakkonmeel en 3 kgr. chloor- of zwavelzure potasch. De chloorpotasch wordt op alle wortel en bolplanten aangewend de zwavelzure potasch zal de voorkeur genieten op aardappelen en overal waar het eene late aanwending van potasch geldt. Verboden nadruk. JAN. Wie wil weten in welko woorden men hoeft eenen heildronk to doen. wanneer 't buiksken vol en 't hoofd geestelijk verheugd is Wie wil weten waarbij het komt dat, zelfs in hunne eigen maatschappij zekere redenaars 't volk van tafel doen loopen Wie wil weten waar een banket vroolijk eindigde met eene deftige ruzie, om wille van eenen heildronk Wie wil weten wie vuisten uitstak, omdat hy niet spreken mocht Wie dat al wil weten wende zich tot het - Veegblad Toekomende week zal 't Veegblad daaroverzwijgen. Informeerkazak. Veegblad veranderd JOjfSr Cephas,.... dat is den eer tfpvH sten keer dat wij dien naam zien. Is 't misschien v$yri®f| een nieuweling, een pas geboren redaktour Van «Sfciharte proficiat Uw zoon tje doet u den baard af. Hij is veel ster ker in onwetendheid dan al de andere opstellers te zamen. Cephas mag tevreden zijn Hij heeft wat gevonden Hij is zoo sterk Eene groole ezclary ontbrak nog aan het Veegblad en Eurêka Hij heeft ze, komt er meê af .'Luistert: 't Geloof steunt en trekt op niets want 't Geloof leert dat God hemel en aarde schiep op zes dagen en het is be wezen door de wetenschap dat zulks niet waar is. Lappe En als 't Geloof nu nog recht blijft, na zoo eenen donderslag, dan versta ik er niets van. Cephas Vooreen tiental jaren kwam M. Dollo eenige voordrachten geven over aardvorming en gelijsoortige Iijkheid zullen hangen, zoodra ge het ge rucht in omloop brengt, dat zich achter dat masker eene schoonheid verb rgt, welke anders niet in de salons wordt toegelaten. Die jonge helden zullen zoo nieuwsgierig zijn de geheimzinnige onbekende a uit te vinden, dat zij u de beste hulp verleenen. Zeer waar knikte Vernet ik zal onverwijld het plan ten uitvoer brengen. IX. De Malthezer begaf zich ongemerkt, in zijn mantel gehuld, door een zij uitgang, waar een slaperige portier heel slecht de wacht hield, naar buiten Hij liep over het plein regelrecht naar een man, die onder een gaslantaarn stond te wachten. Hoe lang zijt ge al hier, Harvey Een half uur ongeveer. Goed, dat ge op tijd waart. Trek vlug dezen domino aan en volg mij dan. De knechts hebben mij met den heer des hui zes zien spreken ze zullen u dus ongehin derd laten binnentreden. Wij gaan direct naar de kleerkamer, om daar van kleeding te verwisselen want ge moet verder mijn rol spelen. Maar... begon Harvey. O, ge hebt niets te vreezen. Meng u eenvoudig onder de menigte en spreek met hen niet. Ik zal er wel voor zorgen, dat ge niet in ongelegenheden komt Begrijpt ge dus, wat ik wil Volkomen 1 Ge wilt gaarne op twee wetenschappen.Zulks gebeurde in uwen Cirkel zaliger. Weet ge nog hoe go allemaal verstomd stondt to kijken en te luisteren. 't Was al nieuws Enfin Dat die hee reu van den Cerkel voor tien jaar nog niet wisten dat het woord zes dagen niet beteekent 6 maal 24 uren maar wel zes tijdstippen, de contexte en het ge bruikte woord zelf bewijzen het), vond ik wel wat aardig. Maar dat zij nu, na tien jaar op hooger onderwijs, op geestesontwikkeling, op uitgebreide studiën, op grondige wetenschap ge pocht te hebben, zulks uog als eene tegenstrijdigheid aanzien tusschenGeloof en weienschap, dat bewijst bij hen min der kennis en minder wetenschap dan bij den grootsten ezel onzer dompers- collegies. Cephas en Képhalé is bijna hetzelfde. En zoo denk ik op de spreuk van Esopus: O oia képhalé a 1 IaOh wat een hoofd Maar daar zit niets in. Cephas, wij wenschen van harte dat dit bij u niet waar weze. Ge kunt zulks bewyzen. 't Woord is aan u. Uilenspiegel. LoBpraak. Meermaals reeds hebben wy Groene Pie hooren zeeve ren en de ezels van 's Gravensteen balken dat ons Catholiek Ministerie eenen verdelgenden oorlog voert tegen t officieel onderwijs, dal het de eene school na de andere sluit maar van den anderen kant gedwongen is talrijke brigaden van gendarmerie in te richten. Die logenachtige beweringen zijn ook reeds meermaals weèrlegd geworden. Nu die beschuldigingen worden zelfs in Frankrijk niet geloofd. Een Fransclie oud-magistraat. M. Cruppi, behoorende tot de radico -socia listische groep der wetgevende Kamer, zegde in zijn verslag over de afschaffing der doodstraf 't volgende tot lof van ons catholiek Ministerie In Belgio waar zoovele uitstekende 0 mannen bestendig pogingen doen om de wetten en de rechterlijke instelliu op de hoogte van den tijd te houden, i) w aar het begrip der strafrecht-kwestie zoo levendig, zoo breed is, waar de o verstandelijke goedertierenheid de re- d gel van den rechter is, verhoogt de misdadigheid geenzins ondanks de o feitelijke afschaffing van de doodstraf. Maar de rechterlijke inrichting is kloek, wel ineengewerkt, en naar een geheel modern plan geschikt. Toegevendheid voor het kind, voor i) den eersten en (oevalligen wetsovor- treder en in het algemeen voor al wie i) vatbaar is voor verbetering doch die n toegevendheid ontaardt niet in een blind uitdeelon van korle straffen. ii In dat laud van rechterlijke welwil- n lendheid zijn de straffen ernstig als zij het moeten zyn. plaatsen tegelijk zijn en mij opdragen hier uwe plaats in te nemen. Zoo is het Kom nu meê. Ze keerden in het huis terug, en nadat Vernet zijn begeleider in de heeren-kleed- kamer had gebracht, zocht hij nogmaals Burton op. M. Burton, begon hij, voor het geval ge mij nog iets te zeggen hebt doe het dan nu, daar ik het voor geraden houdt, dat men ons dezen avond niet meer samen liet spreken Waartoe die voorzorg Omdat het mij geraden voorkomt, zeg ik u. Ik wil u er ook op aandachtig maken dat ge zonder twijfel iets heel aar digs zult ontdekken, als ge mevr. Burton in het oog houdt. Zonder antwoord af te wachten boog hij en was spoedig uit den gezichtskring van zijn lastgever verdwenen. Deze zag hem nijdig aan. Die man heeft een onbeschaamde ma nier om met mij te spreken, mompelde hij. Ik zal echter zijn raad volgen en op Lea letten. Reeds na enkele minuten had hij de Zon- nekoningin gevonden, die, naar hij meende op te merken, een zenuwachtige onrust aan den dag legde. Hij zag haar ook telkens zich van het gezelschap afzonderen en bijna leege vertrekken opzoeken. Toen zij door een der salons ging, sprong plotseling de kleine Daisy liaar tegemoet. O moeder 1 riep het kind opgewonden, Ziedaar, zeeveraar en balkers de mis dadigheid vermeerdert niet in Bel gië, zegt M. Cruppi. maar wel in Frank rijk en dat het daar 't gevolg is der on wetendheid ondanks het verplichtend officieel onderwijs. Ze zijn tegen den R. C. Gods- di- nst niet, wel neen maar te Gent hielden de liberale propaganda-clubs, op uitnoodiging van L'Aurore den Zon dag 9 Februari jl. een soort van Con gres, ten einde de middelen te beramen om de officiëele scholen meer te doen bijwonen, waar een onzijdig, of liever, ongodsdienstig onderwijs gegeven wordt daar het geuzen en vooral socialisten kweekt... Neen, neen, zo zijn togen den R. C. Godsdienst niet onzo liberalen Maar nog een bewijs a La Flandre libérale n, het Gentsclio geusche maconniek orgaan, heeft sedert eenige maanden de specialiteit van arti kels meê te deelen die onze catholicke of christen geloofsleer rechtstreeks aanran den en in de welke men ze voorstelt als een samenraapsel van leugens, valsch- heden en dwalingen. Leerstelsels en feiten rakende den Godsdienst worden met eene schandalige kwade trouw in een valsch daglicht geplaatst... Bovendien houdt de Gentsche vrijden kerskring zich onledig met afzonderlijk druksels, vliegende bladjes, zou Groene Pio zoggen, te verspreiden in het gan sche land, en door de welke zij de gods dienstige overtuiging in het'hart van den mensch willen vernietigen... En dan toch durven do liberalen be weren dat ze den R. C. Godsdienst niet vijandig zijn... Wat schijnheilige jannen toch... 't Wordl lijd dat men zich aan "t werk stelle om hun T masker af Ie rukken that is the question... Diep in gedachten verslonden, her haalde Groene Pio menigmaal deze zinsnede van -den vermaarden Engel- schen dichter Scheakspeare, toen zijn getrouw Charelken zijn spreekplaatsken binnentrad. Groene Pie bemerkte het eerst niet en herhaalde altijd To be or nol to hemaar zag toch eens op en riep Ah Charelken I Nog altijd wel te pas Charelken. En gij, M. Pelrus Maar, Menheer Pelrus, wat was dat daar zoo van Tobias Bekommert gij u nog mei Tobias Of vreest ge dat ge zult blind worden lijk dezen braven man Groene Pie. Wol neon, besle man, 'tis Engclsch dat ik sprak, en dat wilt zeggenZijn of nietijn dal is de kwestie; be wordt in 't Engelsch bic uitgesproken en ge begrijpt. Maar hoe staan do zaken op den bui ten, beste man Charelken. Ja, Menheer Petrus, ik heb wel zoo geen verstandig bolleken gelijk gij waarin al de wetenschappen ik heb dc echte vrouw Holle ge weet wel uit het sprookje gezien. Daar ginds zit zij en ze heeft met mij gesproken. Mag ik nog wat bij haar blijven Millie zegt. ik mo t naar bed. Op elk ander oogenblik zou Lea meer aandacht hebb n geschonken aar. de woor den van het kind en eens die Vrouw Holle hebben opgenomen nu antwoordde zij gejaagd Ge moogt nog een beetje hier blijven, lieveling maar maak het die dame niet te zeer lastig. Terwijl Daisy verheugd naar hare nieuwe vriendin liep, vervolgde Lea haren weg zon der te vermoeden, dat Alan haar volgde. Zij begaf zich door een portière in de bibliotheek, waar op dit oogenblik niemand was. Alan aarzelde een oogenblik haar te vol gen. toen stapte hij vastberaden vooruit en zag door de portière. Midden in het flauw verlichte vertrek stond Lea, wier gezicht, van het masker ontdaan, een uitdrukking van wanhoop droeg. Zij hield een verkreukeld stuk papier in de hand en terwijl zij den inhoud las, steunde zij Alweer 1 Hoe kan ik toegeven aan haar verlangen En toch ik moet ge hoorzamen... Goed ik zal gaan, maar voor het laatst Zij Btak het briefje in den zak en verliet door eene deur aan de andere zijde van de bibliotheek. en taleu der wereld nestelen, maar nu begrijp ik toch wol wat het zeggen wil als ge van Tobie spreekt... Groene Pie. Ge zoudt dus alles goed begrepen hebben Charelken. Waarom niet Als ge mij vraagt hoe het op den huiten slaat, is het niet om te welen of 't loof vervrozen is of de palatten en ajuinen rotten maar wel om te weten wat do boerkens denken over de aanstaande kamerkiezing... Groene Pie. Zoo is 't Charelken ik zou willen weten wat men zoo al zegl en denkt over mijne herkiezing. Charelken. Ge weet het er zit geen haar in mijne boter en ik zal 't u maar rechtuit zeggen. Maar niet boos zijn zulle Jongen, 't spel is op den buiten gelijk hier in do stad fel gekeerd 't is eene klodde met een hol in, versleten tot op den draad... Volgens ik overal hoor, is er geene hoop meer u nog ooit na do meimaand op do vloeren kussens te zien zitten,.. Groene Pie. (Verwonderd) En hoe dat 'l Charelken. Niet boos zyn zulle Langs Neêrbassolt. Aspelaere en ganscli de streek hoort men niet anders meer dan Wij hebben onzen buik vol van dien groenen zeeveraar... Groene Pie. Ondankbaren loopt naar don weêrlicht... Ach hadden myne kameraden er nu maar in toege stemd een cartel Ie sluiten met de blauwe en roode geuzen Ja, dan zou ik voor zeker volksvertegenw oordiger zijn ge bleven Ach Ach hecro Charelken. Of wel met klank den hol op... Liberalen en socialisten zouden u gedebunnerd hebben lijk vriend Planc- puaert te Kortrijk. Groene Pie. Ongegronde vrees Weet Charelken, vóór de gemeen tekie- zing hebben de liberalen hier al onze voorwaarden onderte<-kend... Ckarclken. Te Dendermonde waren de voorwaarden ook onderteekend eu... Groene Pie. Zwijg me van Dender monde Van die schandalige onge rechtigheid Had men mij vrij gelalen ik zou Menheer Jef gekust hebben op zyno blozende kaken en, zonder vrees voor zijnen blauwen neus, zou ik Nichels, dien deftigen man, in mijne armen ge drukt en omhelsd hebben want de groote kwestie blijft, toch altijd .- To be or not be,.. To be or not be Groene Pio herhaalt het zoo dikwerf tot dat hij ein delijk in slaap valt... Charelken die meent dat Groene Pie in zwijm is geval len gaat hulp halen. Men kwam aan- geloopen met waler, azijn, een flnsch cognac en terwijl men Groene Pic aan 't verzorgen is. sluipt Charelken huiten al mompelendeVriend Pelrus heeft goed Tobie le aanroepen, te bidden, te smeeken, de comedie is uit, voor mij is hij de gaten uit, den hol op En dan vaag ik er ook mijn kloeflen aan 't Volgend oogenblik stond Alan in dat vertrek. Hij wierp den domino af en bezag snel het matrozencostuum dat hij er onder droeg. Zeelie zijn niets ongewoons in onze straten, dacht hij. In deze verkleeding kan ik haar gerust nagaan. Tien minuten later verliet Lea, in don kere kleeding, tersluiks hare prachtige wo ning en snelde, telkens als een vervolgde omziende, naar haar geheimzinnig doel. Doch niet alleen. Geruischloos als een Idiaan op 't oorlogspad sloop een man haar achterna, een matroos, die nu en dan nijdig mompelde Nu zult ge mij niet ontgaan, tot ik u geheel ontmaskerd heb. Intusschen was de Vrijheidsgodin door de zorg van Alan Burton een voorwerp van bijzondere opmerkzaamheid geworden voor twee jongelingen uit het gezelschap, waar van de eene als minnezanger, de andere als Chinees paradeerde. Afwisselend vroegen zij dc dame wier geheimzinnige persoon lijkheid hen intrigeerde, voor den dans, en Stanhope, die nog over een uur vrijen tijd beschikte, nam dc galanterieën der beide aanbidders bereidwillig, zij het dan ook zwijgend, aan. Hij vond het wel grappig, dat ze zich zoo vergisten. (Wordt voortgezet.)

De Denderbode | 1908 | | pagina 1