KIESKRONIJK. Een heilige uit den geuzenhemel. Heldin van het kwaad Heeren Kiezers onder ZtsTl Cath. Candidaten onder Nr 1. EEN EN ANDEIt. t Sterfgeval. Wettelijke besluiten. Allerhande nieuws. D< Zaterdag 11. zijn in de verschillige Arrondissementen de vereischte voor stellingen der candidaten voor Kamer- kiezingen gedaan geweest. Wij laten die voorstellingen volgen Gent-Eecloo. Voor de Kamer catholieken, liberalen, afgescheurde socialisten, kleine burgers, socialisten en lijst Middernacht Nu, uit Gent bericht men dat M. Mid dernacht, stapel zot is geworden on in 't Strop is opgesloten. Voor den Senaatcatholieken, libera len en socialisten. De christeno democraten zijn niet in 't strijdperk getreden. M. Plancquaert schrijft aan zijne partijgenooten voor zich op de liberalen en op de socialisten te wreken. Velen zullen voor de catho lieken stemmen anderen voor de candi daten van de kleine Burgerij. Dendermonde. Vijf lijsten voor de Kamer catholieken, liberalen, radi- ko-socialisten, kristen demokraten (M. Plancquaert) en een afzonderlijke demo- kraat tM. Van Nieuwenhuize). Sint Nicolaaa. Vier lijsten voor de Kamer catholiekeu. liberalen, een afzonderlijke candidaat (M. Hernalsteen van Beveren-Waas) en een afgescheiden socialist. St - Nikolaaa - Dendermonde. Twee lijsten voor den Senaatcatholie ken en liberalen. Aalst. Drie lijsten voor de Kamer: catholieken. liberaal-socialistisch kar tel eu christen demokraten. Audenaarde. Twee lijsten voor de Kamer: cathc-lieken en liberaal-soci alisten. Aalst-Audenaarde. Twee lijsten voor den Senaatcatholieken en libe ralen. Hasselt. Twee lijsten voor de Kamer: catholieken en liberalen. Tongeren-Maaseik Vyf lijsten voor de Kamer catholieken, liberalen, afzonderlijke catholiek (M. Gielen), kristen democraten en socialisten. Hasselt - Tongeren - Maaseik. Twee lijsten voor den Senaatcatholie ken en liberalen. Bergen. Drie lijsten voor de Ka mer catholieken, liberalen en socialis ten. Zoningen. (Soignies). Twee lijsten voor dc kamer catholieken en libera len. Bergen-Zoningen. Drie lijsten voor den senaatcatholieken, liberalen en socialisten. Doornik. Drie lijsten voor de ka mer catholieken, liberalen en socia listen. Ath. Drie listen voor de kamer catholieken, liberalen en socialisten. Doornik-Ath. Drie lysten voor den senaatcatholieken, liberalen en socialisten. Charleroi. Vier lijsten voor de kamercatholieken, liberalen, socia listen en afgescheiden socialisten. Thuin. Drielijsten voor de kamer catholieken, liberalen en socialisten. Charleroi-Thuin. Drie lijsten voor den senaatcatholieken, liberalen en socialisten. Luik. Vier lijsten voor de kamer catholieken, liberalen, christen demo craten en socialisten. Verviers. Drie lijsten voor de ka mer: catholieken, liberalen,socialisten. Hoei. Drie lijsten voor de kamer: catholieken, kartellij st en een afgeschei den socialist. Borchworm. (Waremme). Twee lijsten voor de kamer catholieken en liberalen. Hoei Borchworm. Twee lijsten voor den senaatcatholieken en kartel- lijst. M. Picard, die socialistische senator, was voor Gharleroi, heeft aan de socia listen laten weten dat hij zich niet meer laat herkiezen. 't Is ten gevolge der moeilijkheden welke sommige rooden M. Picard heb ben aangedaan, wegens de zaak Mar- quet, dat de gekende advocaat de pijp aan Marten geeft. Zij, die de Kerk het nijdigst en het bitterst hare ceremoniën, hare rubrie ken, hare relikwieën, hare heiligen, in een woord, den uiterlijken vorm van hare godsvereering verweten hebben, waren de eersten om hunne nieuwe re ligie, om hun materialisme te verbloe men met gebruiken en plechtplegingen, die zij van de Kerk hadden afgespied. Terwijl de protestanten de hevigste uitvallen tegen de relikwiën deden, werden de schoenen van Luther ter ver eering geboden, en drongen de aankle- vers van de nieuwe leer elkaar dood om er eenen onkelen blik te mogen op slaan. Nog had men in 1793 den priester van het outer niet gerukt en vermoord, of men plaatste er eene verdierlijkte vrouw op, in wier trekken de drift aanbeden werd insteê van het Lam zonder vlek. Ziet de dorde Fransche Republiek, die van bij den aanvang harer macht, Kerk en Hemel heeft verschoptzij stool de kerk van Sinte Genoveva, de vereerde patrones der hoofdstad, en raaakto er een Walhalla van, waar zij hare heili gen zou vereeren. Zij ook immers wou heiligen hebben, die uitgeschenen hadden in onchriste lijke levenswijze, gelijk onze heiligen bloeiden in christene deugd. Zoo bracht onder de kolommen van den weidschen dom de asch van Voltaire, den geest der doodende loochening Rousseau, de kiem van sociale ontbindinglater volg de Hugo, en nu Zola, de vader van de pornografieke letterkundede man, wiens boeken niemand zijne dertigjarige dochter in de hand zou willen geven niemand, zelfs, wij wedden het, niet een van hen, die Zola nu zoo ophemelen. Dat is nu hunne zedenleer voor eene een eeuw maakten zü een verloren wijf, over veertien dagen maakten zij eenen vuilen vent, die zijn talent tot zwijne rijen aanwendde, tot een hunner hei 1 i- gen. Zij mochten haar hebben, gelijk zij hem mogen hebben. Wij bedankeu voor eenen hemel, dien een deftig mensch nog niet kan leeren kennen, zonder bedor ven te zijn. Wij danken voor eon cate chismus, waarin geilheid onder de deug den staat gerangschikt. Het is gekend en onloochenbaar vast gesteld door het Journal des Fréres de Qoncourt, dat de rampzalige vuil is ge weest om zijne werken lo doen lezen door wulpschaards en bedorvelingen. Ook voor hem had het geld geen den minsten reuk, en hij diende do vuile driften met de volkomen verslaafdheid, die haar ook de ellendigste en de laagst gevallen vrouwen betuigen. Zedenbederf ge ziet het, gij die eere en deugd minstens in uwe kinderen op prijs stelt is het uitvloeisel van loo chening. Er kan geene deugd bloeien, waar God, princiep van menschelijke veredeling, miskend wordt en geloo chend. Vroeger verblindden de goden hen, die zij ten verderve wilden voeren. Thans doet God zijne vijanden verzinken in eenen poel van zedeloosheid, welke dood en verdelging uitwaseral. Onleend aan onzen Confrater De Gazette van Kortrijk bijzonderlijk om er de bewonderaars van Zola die in den ezelsstal huizen een puntje te laten aan zuigen. Nu dan. Vieze Wannes, Spiritus, enz aan 't werk En opdat uwe zuigerij niet zou verloren gaan laat ze encadree- ren DOOR ËU6. LEËW. 25e VERVOLG. Doch terwijl Frederik deze woorden uit sprak, was heer Zoetberg bij het portier komen staan. Beide mannen wisselden eenen raadsel- achtigen blik, die voor den besten opmer ker onoplosbaar zou geweest zijn. Zij hadden geen woord gesproken, toen Zoetberg tot Roel de Dak zeide Mijnheer de graaf heeft gelijk ik ben hier gekomen om vrij te zijn, om de betrek kingen welke ik in de wereld had af te breken, om rustig te zijn... Graaf van Bor- luit schijnt dezelfde gezindheid te hebben. Ik begrijp hem en keur zijn gedrag goed niets heeft me dus kunnen kwetsen in het geen er heeft plaats gehad... Mejuffer, mijnheeren, eindigde hij met een droef- geestigen glimlach, ik mag u niet langer ophouden en heb dus de eer u te groeten. Hierop verwijderde hij zich. Laura en haar broeder waren in groote verlegenheid, en zij dachten dat hun ver wante eenigen uitleg zou geven over zijn gedrag maar deze bleef het stilzwijgen bewaren. Roel kon het echter niet uithouden. Mijn lieve neef, sprak hij, hoewel ik, in vergelijking met u, maar een melkbaard De socialistische strooming herneemt ten allen kant, zegt Vooruit Als 't is, lijk hier te Aalst, dan be- teekent het niet veel. Immers hier stroomt het tegen... En daar komen wij wel eens zondag op terug. WEERAL EEN KOPPELTJE. Schijnt dat het leerstelsel der Aalster- sche socialisten aangaande den huwe lijksband, in nr van hun orgaantje op 8 Maart verkondigd, hier weer aanhan gers heeft gevonden. Volgens die leerstelsels als man of vrouw van malkander hunne goesting hebben ze mogen scheiden zonder vorm van proces. De man neemt een ander wijf en 't wijf neemt 'nen anderen man. En daarmeê is 't geklonken Maar naar wij vernemen zijn er weer een paar aanhangers van die roode leer stelsels in 't openbaar op heeterdaad door de Policie betrapt geworden... Nu we gaan eens op inlichtingen uit en zul len tevons vragen waar Marjan is naar toe gevlucht als ze met 't mes in do hand werd nagezeten. Wonder dat Fredje er nog geen woordje over repte... Vreest hij dat de roode vod er nog wat meer zou door besmeurd worden. Allen gestemd voor de Een maal gestemd op ieder stembrief Ze zweeren het 1 Vooruit van zondag 11. deelt meê De partijgenooten van Aalst, alias p de rooden, zweeren dat zij er gezel p Huysmans door krijgen. Dus, volgens de rooden mag M. Odi- lon Van der Schueren van heden zingen Adieu, mijn meuzelaar met draaihen en al. Vooruit speelt de roode profeet en de roodjes zouden 7 zetels bij winnen en geen enkel verliezen... Attends je viens Wacht wat ik kom ben, moet ik u zeggen dat, indien gij vrij waart zoo ruw ten opzichte van dien buur man te werk te gaan, gij uwe handelwijze wel wat hadt kunnen verzachten om mij genoegen te doen. 't Is waar, ik ben wat zonderling te werk gegaan, hernam Frederik maar indien gij geleden hadt lijk ik, dan zoudt gij begrijpen dat men een mensch nhater wordt en geene handschoenen aandoet om tot lieden te spreken, dieu hinderen. 't Kan zijn, was Roel's antwoord, en met eene zekere driftigheid d jed hij zijne paarden den verloren tijd inhalen. Laura zeide niets meer zij was geheel verslagen. Den vorigen dag reeds teleurge steld bij het terugzien van hem, die zoovele jaren het voorwerp was geweest harer ge dachten, was hare ontgoocheling nu nog grooter geworden bij dit klein voorval. Die onbeleefdheid ten opzichte van Zoetberg scheen haar in ieder geval onbetamelijk daar zij tegenwoordig was, en zij overwoog daarenboven bij haar zelve, dat de man dien haar neef zoo onheusch had behandeld rret dezen eene groote tegenstelling vorm de, door zijne beleefde manieren en zijne bescheidenheid. Zijn we bijna op Rakelvee vroeg Frederik Weihoe erkent ge de plaats dan niet Nog een paar minuten en we rij den 't hek binnen. 't Is dat alles nogal veranderd is, hernam de graafna tien jaar kan men In den Boerenbond van Leu ven. Donderdag, hield het Alge meen Verbond der Veebonden zijne jaarlijksche vergadering te Leuven on der voorzitterschap van Hoogleeraar Frateur. Men weet dat deze veebonden tezelf dertijd kontroolvereenigingenen kweek- bonden zijn. Afgevaardigden van vijf provinciën woonden de zitting bij. De uitslagen, tot nu toe bekomen, zijn zeer aanmoedigend. 1907 sloot met een 40lal maatschappijen en 2000 nage zione dieren dat is veel als men nagaat dat een ernstig en regelmatg onderzoek per koe nopens de opbrengst van het rantsoen een nog al aanzienlijk werk vraagt. De vergadering was eenparig van gedacht dat er op de eerste plaats moet gezorgd worden voor het opleiden van goede stalopzieners, daar deze laatsten de ziel zijn der maatschappij. Te dien einde zullen er van den 18 tot 30 dezer te Leuven lessen gegeven wor den. Het getal inschrijvers is op ten hoogste 20 gesteld dit getal werd op eonige dagen bereikt. Eene nieuwe reeks lessen zal plaats hebben in Sep tember. Op andere plaatsen zullen er insgelijks leergangen gehouden worden. M. Meersseman, schrijver van het Provinciaal Verbond van West-Vlaan- deren, heeft eene belangrijke voordracht gehouden over de eenvoudige en prak tische wijze om het kontrool in de vee bonden uit te oefenen. De vergadering was ook van oordeel dat de kweekafdeelingen der veebonden een zelfden boom slecht meer herkennen. Dat is waar, en daarbij, hier zijn sedert dien nog een groot aantal boomen weggekapt. Weinig later omhelsde Frederik van Borluit de verraste baronnes de Dak, welke den banneling, in hoogdravende bewoor dingen, het geluk deed kennen dat zij ge voelde met hem terug te zien in goede ge zondheid, enz. enz. Kortom de oude dame was zoodanig ontroerd en zenuwachtig dat zij het hoofd scheen verloren te hebben. Men trad de zaal binnen, waar Laura's moeder hare gezelschapsjuffer meende te vinden, daar zij er zich over eenige minu ten nog bevond. Ir. dit plechtig geval bij zonder, kon zij deze niet ontberen. Ook gaf zij terstond aan eenen dienstknecht be vel haar te gaan roepen. Tien minuten nadien, verscheen mevr. d'Aulneux bij den ingang der zaal. Zij had een sierlijk kleed aan en droeg een korfje met bloemen in de hand. Dank aan de opschikgeheimen, waarvan haar geen enkel onbekend Bcheen, had zij meer dan ooit het uitzicht van een geheel jong meisje, en hare prachtige bruine haren vielen in glanzende lokken over haren hals. Zij bleef een oogenblik aan de deur stil staan. wierp eenen blik op Frederik van Borluit, die met mevr. de Dak koutte ver bleekte onder de verf welke hare wangen bedekte en moest met de hand tegen het beschot leunen om niet neer te zinken. Bij het zien van Frederik, vroeg zich de beter werk zullen verrichten met hunne geldmiddelen te besteden aan het uit kiezen en behouden van goede stieren, aan het nauwkeurig houden van stam boeken en dergelijke, dan wel aan het inrichten van veeprijskampen. godvruchtig in den Heer ontslapen, in den jeugdigen ouderdom van 50 jaren den E. H. Isidoor-J. B TEMMERMAN, Pas toor aldaar sedert 8 Juli 1907, dus sedert slechts 10 maanden. Vroeger tijd was hij Onderpastoor op Sle Coleta te Gent. De eerzame overledene was geboren te Erem bodegem den 1 Maart 1858. De plechtige Begrafenis heeft heden Woensdag plaats gehad te midden van grooten toeloop van Priesters en parochianen. Machtigingen. Bij Koninklijk Be sluit van 27 April is machtiging verleend tot Het plaatsen van eene Communie bank in de monumentale Kerk van Sl Mar- tinus, te Aalst Het herstellen der Kerk van Erondegem. EERETEEKEN. De burgerlijke Me- dalie van ie klas, komt gegund te worden aanMej. Emma Van Geetkruyen, Bestier ster der Stadsmeisjesschool, te Aalst Proficiat Ontloop der Vl:*an<i<ri-«Mi 7en en 8en Juni, open aan alle liefhebbers aangesloten bij de W. V. O. V. de W.V. W. V. deU. B.S.S. A. en de F. C. A. F. Inschrijvingsprijs 2 franken te zenden aan den Voorzitter van het Sportcomiteit, L Gregoire, 23, Harmoniestraat, Lede- berg-Gent, of aan den Schrijver, Michel De Vries, Botermarkt, 14, Gent. Er zijn 41 prijzen te winnen. Wie de lijst der prijzen verlangt, wende zich tot de Wielrijders-Vereeniging, 14, Botermarkt, te Gent. Zie notarieële annoncen op vierde bladzijde. AALST. Smartelijk ongeluk. Zondag morgend begaf zich Willem Meert wonende Brusselschen Steenweg, bij zijn schoonzoon Van Nuffel, op weg naar de Mis in St-Martinu8kerk om 7 uren Ge komen tusschen de afspanning - Het Muis ken en de Albrechtlaan, waar de tram baan schuins over den steenweg loopt,werd hij door den trein komende uit Assche ver rast, ten gronde geworpen en bleef voor dood liggen. Men droeg den verslagene naar zijne woning. De heer geneesheer Lacompte diende hem de noodige zorgen toe en daar zijijn toestand zich zeer beden kelijk vertoonde werden hem de HH. Rech ten toegediend door den E. H. Noterman, onderpastoor. Ernstige kwetsuren vertoon den zich aan 't hoofd en de ongelukkige had ook inwendige verwondingen bekomen iets wat bloedspuwing getuigde. De veron gelukte is 76 jaren oud. Zijn toestand scheen geen onmiddelijk stervensgevaar te doen vreezen doch later verergerde hij en overleed maandag tl. Appeudlcitun). Men ver mijdt de verstoptheid en al hare gevolgen (lever en maagziekten, schele hoofdpijn, bloedopdrang, appendicitus, enz.) met zich het lichaam vrij en het bloed zuiver te houden met de Blijmverdrijvende Pil Wal- théry, 1 fr. Eene doos is voldoende in een jaar. 11 Sinds eenigen tijd was te Vilvoorde en in de omstreken eene bende dieven werkzaam Vier onbewoonde veldhuizen waren ge heel geplunderd geworden, wanneer, in den nacht van woensdag tot donderdag, de eigendom van M. O.. aan de Drie Fon teinen, insgelijks geplunderd werd. Den zelfden nacht stolen misdadigers, op de zaten van een in aanbouw zijnde werkhuis, eene groote hoeveelheid materiaal, zonder dat de nachtwaker zulks bespeurde. Des anderendaags 6telde deze den diefstal vast, alsook het openbreken der deuren van het gebouw, dat onder zijne bewaking was ge steld geworden. diev De heer Lauckx, policiecommissaris, die werd onmiddellijk verwittigd over deze Zon beide nieuwe diefstallen. Hij begaf zich ter in d plaats om over te gaan tot het eerste onder- pn I zoek. In de nabijheid van de inaanbouw- imd£ zijnde papierfabriek, alsook in de nabijheid Kap van de villa van den heer O... vond hij spo- de C ren van gelijke stappen. De heer commis- Itou sari6 gelastte zijnen rechterlijken agent, dien den heer Dilemont, dat spoor te volgen. won De politiebeambte ging zoo goed te ^®ne werk, dat hij weldra vernam dat op den ^}au avond vóór den diefstal, twee personen, '^e wier signalement men hem gaf, zich had- den aangeboden in verschillige huizen om er e( andere zakken te vragen. Middelerwijl ble- |[je P' ven er twee op straat wachten. °00^ Eens in het bezit der zakken, kwamen s- hind de vier mannen samen en gingen naar de villa van M. O. Na zorgvuldige opzoekin- u' gen slaagde M. Dilemont er donderdag na- °Pee middag in te weet te komen dat deze kerels £er8| gevaarlijke oud-veroordeelden waren, welke ;|faai er in eene eigenaardige wijk wonen van r Vilvoorde. de gezelschapsdame een oogenblik af, of zij blijven moest ofwel de vlucht nemen Maar 't was te laat Roel had hare tegen woordigheid en hare ontsteltenis opge merkt. Hij liep haar tegen en riep Kom, ik zal u vooratellen, Hij trok haar meê en bracht haar voor den graaf van Borluit. Ha, ge zijt er, beste vriendin, sprak de baronnes. Frederik, ging zij voort, ik stel u mevr. d'Aulneux voor, eene dame welke ik hoogacht en liefheb De weduwe en de kapitein bogen voor elkander. Zij was nog ontsteld en durfde nauwelijks de oogen opheffen hij integen deel bekeek haar met begeerlijke nieuws gierigheid. Mevrouw, zeide hij, het doet me een oprecht genoegen kennis met u te maken. - Mijnheer, antwoordde mevr. d'Aul neux eenvoudig, ge zijt al te vriendelijk, ik bedank u hartelijk. Zij sprak deze woorden met tamelijk vaste stem uit. Ook durfde zij eindelijk den nieuw aangekomene, die steeds vol bewon dering de oogen op haar gericht hield, vast in het gelaat zien. Goed zoo, dacht zij, hij heeft me niet herkend En zij loosde eenen zucht van verlich ting. Laura had dit tooneel met oplettendheid gadegeslagen, en het was haar niet moeie- iijk te raden welk uitwerksel de schoone weduwe op haar neef gemaakt had. 'tig Met medehulp van verschillige policie- agenten en van twee veldwachters ging hij over tot de aanhouding van de vier kerels. 7" In hunne woning vond men eene groote hoeveelheid voorwerpen van allen aard, welke voortkwamen van diefstal. Overigens heeft het viertal volledige bekentenissen jb:: gedaan. 1 tegei slach dat z ;o ja Ze zijn onder goed geleide donderdag xnoet avond naar Brussel overgebracht en in het Sour: gevang van St-Gillis opgesloten in uitvoe- Rosé ring van de mandaten welke de heer onder- parks zoeksrechter De Heyn, onmiddellijk tegen Egr hen uitsprak. Vrijdag namiddag is het parket te Vil- lAnth voorde gekomen om de zaak te onderzoe-den ken. steen Het schoone kasteel van Mev. Har- f J® ding, op de baan van Meysse, te Strombeek,u p' gelegen,omringd door een groot en prachtig! park, is in den nacht van Zaterdag op Zondag dooreen hevigen brand geheel ver nield. De eigenareB verblijft sedert drie maan-Lna den in Italië en het huis was alleen be-, woond door de gouvernante, den hovenier) en diens vrouw. Het was de gouvernante, die de brand het;doodi eerst opmerkte deze was ontstaan in de heeft kamer der eigenares, die aan de hare de se paalde. Maar zoo hevig was het vuur, datlHet i zij nauwelijks eenige kleedingstukken konÜge aanschieten om den hovenier te waarschu-jgewc wen, die met zijne vrouw de tweede ver want dieping bewoonde en reeds door den rookl De met verstikking werden bedreigd. de vt Een wisselagent, wiens villa nevens het., De kasteel gelegen is, telefoneerde naar dtiema pompiers van Laken, dezen konden nil komen, omdat zij niet regelmatig gevrai waren Alarm werd geklept, doch de toegesneli dorpelingen konden niets dan hulpeloos vernieling toezien. Niets kon gered worden kunstvoorwer-f10151 pen, zilverwerk, meubelen, schilderij! alles werd vernield. Het is eene ware ramp. Het kasteel voor 600,000 fr. verzekerd, doch de schad; moet veel grooter zijn, want Mev. Harding bezat veel kunstsmaak en had in hars! woning kostbare schatten. Zij was in vroegere jaren zangeres aan den Muntschouwburg, maar zij verliet het)^f( tooneel toen zij in het huwelijk trad. Eene maand geleden meende zij van reis terug te keeren, toen eene ziekte, haar te Milaan overviel, dit voornemi verijdelde. Zij is onmiddellijk telegr; over de ramp ingelicht. te A met 1816 derei Een jonge duivenliefhebber te Char leroi die eene strenge berisping van zijt vader gekregen had, omdat hij te veel me: de duiven verspeelde, is op de ijzerenwed gaan liggen hij werd door een trein i®om' stukken gereden. Llcm Eene prijsvlucht te Charleroi in welkfjgelej meer dan 1600 duiven vlogen is door eet van onweer overvallen zoodat er verscheidetagenB honderden verloren zijn gegaan. De weinigejk» die terug kwamen, waren gansch nat Kti58 uitgeput. lendi Ook verwonderde het haar niet, dat Fi derik allen, die zich rond hem bevondi vergat en mevr. d'Aulneux met platl flauwe voorkomendheden overlaadde haar verschillige vragen toestuurde, zij een lettergrepig en met verdoofde stee antwoordde. Het onderhoud duurde eenige minuten waarna de gezelschapsdame afscheid nac met de woorden Duizendmaal verschooning, mijn heer, ik moet me naar den hof begeven on er mijnen bloemenoogst te voltooien. En zij verdween met statigen en geme ten tred. Maak een beetje muziek, Laura, ter wijl we het middagmaal afwachien 1 spral de barones. Volgaarne, moeder, zoo het mijner neef echter niet mishaagt. 't Zou een geluk voor mij wezen ufl spel te hooren, bemerkte Frederik. De maagd zette zich aan het klavier. Gedurende eenige oogenblikken leende de graaf een oplettend oor aan de wellui dende klanken van het speeltuig doch spoedig toonde hij zich afgetrokken en blikte gedurig naar den hof, waar men mevr. d'Aulneux heen en weer zag wande len, terwijl ze nu en dan eene bloem plukte. Laura wendde eene plotselinge onge steldheid voor, en verliet de zaal om zich naar haarvertrek te begeven. (Wordt voortgezet.) T gror Tra; nun 1 he ten het Naa Fill. heei rier-

De Denderbode | 1908 | | pagina 2