Holland. Frankrijk. Duitschland. China. Openbare Aanbesteding HOOIGRAS, HOOI- en NAGRAS, HOFSTEDE behuisde HOFSTEDE, allerbeste HOOIGRAS allerbeste HOOIGRAS VELDVRUCHTEN BOUWGROND, perceel MEERSCH, HUISMEUBELS behuisde HOFSTEDE, Kond 8 uren, toen de man kwr v ten, vond hij zijne vrouw doodcljji ichrikt en smeekend dat men toch haar kind zou Bparen, dat boven sliep en niets iscfc gehoord had. Men diende haar al de noo- dige zorgen toe en de gendarmen werden rerwittigd. Deze begonnen aanstonds hunne jproekingen. Het parket is ter plaats ge weest. Te Ghlin bij Bergen is een jonge mijnwerker, 20 jaar oud, Waterlot ge naamd, van Rouvroy, Frankrijk, aangehou den. Hij wordt beschuldigd van aldaar in April laatst eenen leurder te hebben ver moord en bestolen. Waterlot was onmid dellijk naar Ghlin gevlucht, waar hij leefde zonder werken en veel geld uitgaf. Bij zijne aanhouding vond men eene belangrijke som n zijn bezit. Waterlot zal binnen kort uit geleverd worden. Een mijnwerker, Lefebvre genaamd, jj8 jaar oud, weduwnaar sedert eenige 11 c' maanden en vader van een kind, is zaterdag avond nabij Bergen door eenen trein ver pletterd. Dit ongeluk verwekt groote ont roering in de streek, omdat de man sedert acht dagen die streek verlaten had, om te Courrière6 te gaan werken en iedereen meende dat hij zich daar bevond. Zaterdag nacht werd Mad. Debaere, wonende te Meenen, gewekt door geknet ter van vuur. Heel het benedengedeelte van het huis, ook de trap, stond in brand. De echtgenooten Debaere moesten zich redden door een klein venster, zonder den tijd ge had te hebben zich aan te kleeden. Dank aan de spoedige hulp der pompiers van Meenen en Halluin, konden de naburige huizen beschermd worden. De oorzaak van den brand is onbekend. Het parket van Kortrijk is ter plaats geweest. Te Den Hoorn, op Texel, is Zondag morgend, rond 4 ure, door onbekende oorzaak de woning van den veefokker D. Kramer, in vlammen opgegaan. De bijna zeventigjarige bewoner, die iet zijne ruim zeventigjarige zuster sa- lenwoonde, is met haar in de vlammen omgekomen. Vermoedelijk zijn de onge- lukkigen gestikt in den rook. Met haken heeft men de gedeeltelijke verkoolde '-lijken uit den brand gehaald. Alle bezitting, waaronder vele antieke goederen en kostbaarheden, is eene prooi "dervlammen geworden. Twee varkens Ij, werden gered. Het verbrande was verze- 9 k Onweèr. Over Parijs en omtrek haft Zaterdag een zwaar onweer gewoed. 'x Uil andere streken van Frankrijk komen ré insgelijks berichten over erge onweders, - vuoral in Touraine, waar de landbouw -• «3 half miilioen verliezen lijdt in éene enkele gemeente, en in Savooie, waar de spoorweg door de wateren is afgesneden. Te Joinville, Haute-Marne en omstre- 1 ken, heeft een hevig onweer ook groote 0 schade aangt richt.Boomerjzijn uitgerukt. De oogst heeft veel geleden. De telefo- uhchegemeenschap is or derbroker. De Jjlieinen zijn in vertraging, wegens de 1 boomun die over de sporen zijn gewor- pen. Eene oude vrouw is verpletterd door ■|«ne omgeworpen kar. Gemaskerde bandieten zijn Zaterdag vollen dag binnengedrongen in de ning van eenen professor te Toulon, liens buis midden 111 de stad staat. Na ine jonge meid te hebben gebonden, tbben de dieven al het geld endeju- eelen gestolen om dan de vlucht te snen, na het huis te hebben in brand ïteken. Toen de buren het vuur be kten snelden zij ter hulp en dan vond aen de meid die half door den rook g-i- 'icht bijna dood was van schrik. Een drama. Een vreestlijk "ami neeft Maandag morgend plaats ihad in de rue de Meaux te Parijs, •'tere Victor Durr, 3o jaar oud, beeft revolverschot gelost op zijne 53jarige Boeder, daarna op zijn 2 tjarige zuster en "ndelijk op een iyjarigen vriend. De ordenaar heeft daarn 1 zichzelven met en revolverschot aan de keel gekwetst, ijne slachtoffers zijn naar het gasthuis ebracht. Durr verklaarde aan den com- ttssaris, dat hij. aan eene urge ziekte ■jdende, heelemaal het hoofd verloor, m hij kwaad werd. 't Is tijdens een T crisissen dat hij zijne driedubbele isdaad pleegde. Men denkt echter dat *j «t een uitvluchtsel is en hij zijne mis daad met voorbedachtheid heeft gepleegd. Leggen maar De nieuwe minister 'ao financiën, M. Sydom, isaan'tbe- tudeerfn op welke manier hij 't best den Duitschen lasten betaler het vel kan af- troopen, want hij moet niet minder dan e jen half milliard 1 ieuwe lasten hebben, telefoon, (telegrammen, dagbladabonne- Bent, bier, zegel, beursoperaties, enz., Ka., alles zal er moeten aan gelooveti. - Te Bruikheim, bij Mulhouse, ont raad er een gevecht tusschen jonge ■u burgemeester, M. Lienhard, 'ilde de or Je herstellen, maar werd zoo ongenadig afgeranseld, dat hij ter plaats Meef liggen met eene schedelbreuk Zijn Moeder. die was ter hulp gesneld, onder ljlng het zelfde lot en men mo ist hem uit «handen der woestelingen ontrukken. Toen het gebeurde in het dorp bekend rerd, wapenden zich de knechten van de 'oeve des burgemeesters met stokkenen 'den de bende aan. En weer on'stond 'n bloedig gevecht, waarbij er vijf erg «wetst werden. Men moest tet slotte - gendarmerie halen om de orde tc her- l dien. Na een feestje, waar zij veel cham- !p!e haddei, gedronken, besloten drie "poeieren van het garnizoen te Zittau een j -tste glas te gaan drinken boven op den kerktoren. Overvloedig voorzien van sekt klom men zij naar boven en zetten zich op het hoogste pla'.form te drinken. Weldra stond er veel volk naar te zien, dat eerst lachte Maar toen de officieren de ledige flesschen naar beneden wierpen, dan werden de menschen woedend en wilden den toren overweldigen. De poli- cie van Zittau moest opkomen om de on- voorzichtigen toe te laten zonder kleer scheuren weg te komen. De militaire overheid is verre van ge sticht door het gedrag der drie officieren, en heeft een onderzoek ingesteld. Tijdens eene processie te Hanners- dorf, Beieren, vermaakten eenige knapen zich met het omverst noten van eenen bijënkorf. Dr bijëu vlogen naar de pro cessie en talrijke personen werden gesto ken. De geloovigen vluchtten langs alle kanten en verscheidene kinderen werden onder den voet getreden. Eene vrouw is zoo erg gestoken op heel haar lichaam, dat men voor haar leven vreest. Chineesche beleefdheid.— Men weet dat de Chineesche beleefdheid eene onge hoorde massa conventionneele leugens meêbrengt. Zij eischt namelijk dat men van zichzelven op verachtelijke wijze spreek., andere personen met de meest ongehoorde vleierijen overlaadt, waarvan de overdrevenheid zelfs den meest ver fijnden hoveling in Europa belachelijk zou schijnen De - Daily Chronique vertelt hier omtrent de volgende geschiedenis £en Chinees bracht een bezoek aan een zijner bekenden en had hiertoe zijn schoonste zijden gewaad aangetrokken. Toen hij in de kamer trad schrikte hij ejne rat op, die aan een schoteltje vol olie likte. Bij hare haastige vlucht wierp zij het schoteltje om en de olie stortte zich uit over zijn kostbaar zijden kleed. Terwijl de Chinees nog bleek va a woede de r?t nastaarde, kwam de heer des huizes binnen. Nc de ingewikkelde begroetingsceremoniën begon de gast Toen ik in uwe hooggeëerde woning trad, was ik zoo onbehendig uwe hoog geëerde ra: te verschrikken zij heeft uw hoogvtreerd olieschoteltje omgeworpen en daarbij mijn armzalig en onwaardig kleedsel bevuild. Dit verklaart den ver- achtelijken toestand, waarin ik mij in uwe hooggeëerde aanwezigheid te ver- toonen wage. MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande -MEUB1LEERING- Karei. VA.1%1 de putte, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, nevens 't Bureel van De Denderbode. Spoedige bediening. Matige prij zen. Aardwerkers gevraagd. M.M. E. J. Mombaerts, onderne mers der werken van de fabrieken l'Ks- pérance te Louvroil bij Maubeuge, (Noord Frankrijk) vragen aard- of grond werkers, tegen een loon van 45 centiemen per uur. Men werkt i3 uren. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN. GEMEENTE WANZELE. van V er nieuw in gsw er ken, aan de Daken der Pastorij te Wanzele. IIet Bukkel der Kerkmeesters van Wan zele, zal op Woensdag 1 Juli 1908, om 4 uren namiddag, ter Pastorij to WaDzele. overgaan tot de aanbesteding der vernieuwiugswerken uit te voeren aan de daken der Pastory van Wanzele, waarvan de omstandige raming beloopt tot S,638,70 franksa. De aanbiedingen geschreven op zegol en gelijkvormig aan het model gehecht aim het byzouder lastenboek, moeten gestuurd wor den bij aanbevokn brief en ouder dubbeleD omslag aan den Heer Voorzitter van het Bureel der Kerkmeesters van Wanzele en ter post be steld zijn drie volD dagen voor den dag der aanbesteding dus ten lautste op 27 Juui 1908. I>e buitenste omslag zal boven het adres van don Heer Voorzitter van het Bureel der Kerkmeesters van Wanzele voor opschrift dragen Aanbieding voor Vernieu-vingsverken op 1 Juli 1908, de binnenste omslag zal voor opschrift dragen Aanbieding voor Vemiev,- mingsnerken aan de Daken der Pastorij te Wan zele. De ondernemers zyn verplicht eene verkla ring op zegel betrekkelijk het minimum van dagloo.i, gedagteekend en geteekeud en onder byzombren omslag aan hunne aanbieding te voegen. Allo de stukken betrekkelijk deze aanbe steding liggen ter inzage der belanghebben den ter Pastorij te Wanzele. Voor verdera inlichtingen wende men zich tot den heer Victor De Smet, Bouwkundige te Aalst, Kapellestraat. Wanzele, den 9 Juni 1908. De Voorzitter van het Bureel der Kerkmeesters De Secretaris, L. VAN BIESEN. D. BLANCQUAERT. DUKICIIT. Het College van Burgemeester en Sche penen dtr Gemeente Haeltert, Province Oost-Vlaanderen, maakt b *.kend Jat er overeenkomstig de art. 41 en 4^ v.<n 'iet landelijk wetboek op Dijnsdag 25 Augusti aanstaande, om 9 uren x oormiddag, door eener. daarioe aangestelden landmeter zal worden overgegaan tot de grensbepaling van den buurtweg Nr i5bis, genaimd Geetegemstraat, leidende van Geetegem naar den Topmolen. Te Haeltert, den 9 Juni 1908. OPENBARE VERKOOPING van t© ,UeH|)olnei'e. Deurwaarder VAN MUYLEM, ti Aalst, zal op Dijnsdag 23 Juni 1908, om 1 uur nanoen, in hst openbaar verkoopon Namens Jufrouw De Meyer, 1e Mespelaere, 5 koopan goed Uooigras, naoij den Beek- meersch 4 koop' u goi d Uooigras, in den Beekmcersch 6 koopen goed Uooigras, in den Steeraar.8mecrsch lsoopen goed Hooi- gras, op 't Rot1 koop goed Uooigras, aan de Benedenstraat. Men zal vergaderen ter herberg De Toren, bij de Kinderen Tilly. Verders op gewone voorwaurden. OPENBARE VERKOOPING van alsmede van een perceel Tarwe, te Gysegem en Audegem. De Notaris SOETE, to Lede, zal op Maan dag 29 Juni 1908, (Sint-PietersdagJ. om 8 uren voormiddag, in het oponbaar verkoopon A. Namens Mijnheer Joseph Schelfhout, Notaris te Oordegein 1° 7 koopon Hooi on te wassen Nagras, op den Molendyk. 2° 10 koopen Hooi en to wissen Nagras, op den Grooten Meersch. 3° 2 koopen Uooi en te wassen Nagras, met recht van vlas te rooten, wijk Hoogen- donck. 4° 2 koopen Hooi en te wassi n Nagras, wyk Banoven. 5° 2 koopen H-ioi en te wassen Nagras, in den Vreemde meersch. 6* 2 koopan Uooi en te wassen Nagras, in den Kanadabosch. 7° 2 koopen Tarw j, nabij de Ossewoide. 8° 2 koopen Uooigras, in don Esschenbosch. 9° 2 koopen Uooigras, in den Blektebosch. 10° 1 koop Hooi 011 te wassen Nagras, (vlasleggers) op de Blekte. 11° 1 koop Hooi en te wassen Nagras, op den Dries. 12° 2 koopen Uooigras. in de Bonrrekens. 13° 1 koop Hooi eu te wassen Nagras, in den Hen versboom. 14° 1 koop Hooigras, in het Roobosch. 15° 1 koop Hooi en te wassen Nagras, op een perceel meersch te Audegem, voorheen gebruikt geweest door den heer Jacobus De Smet. B. En namens Dame Weduwe van M, Petrus Merlens, te Qysegem. 2 koopou Hooi en te wassen Nagras, op een perceel meersch, aan den Steenweg van Gysegem nanr Mespelaere. Men zal vergaderen op dei. Molendijk. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaurden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en bo talende het ongeld comptant. OPENBARE VERKOOPING van eene en een perceel Land TE BAEEDEGEM. De Notaris DE (iHEEST, te Aalst, zal met gjwiu vr palmslug en gelagOD, in het openbaar verknopen Gemeente Barrdhobm. Eerste koop. Eon Woonhuis en Land, gestaan en gdegen op de Pachtersbosschen, aan den Stvinweg 1 aar de Statie, gekada- 8treord wijk A, nummers 156b en 159c, inet oenu groot to van 25 aren 50 centiaren, pa lende ten oo8te aan de Hoogstraat, ten zuido aan den heer Ilenri Joostens-Van Langen- hove, ten weste aan den heer Petrus-Joannes Van der Straeteu-Vevbelon en ten noorde aan den heer Guataaf Temmerman. On- middelyke ingebruiktreding. Boomprijs fr. 200. Tv. eede koop. Een perceel Land, gele gen op de PachtersbosRcheu, ook aan den Steenweg naar do Statie, zeer dienstig voor Bouwgrond, gekadastreerd wijk A, nummer 285c, met eene grotte van 7 aren 80 centia ren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten znide aan den heer Frans Vlassenraet, ten westo aan den heer Henri Joostens-Van Lau- gephove en Ion noorde aan den heer Leo WillemB. Onmiddelijke ingebruiktreding. Boomprijs fr. 20. ZITDAGEN Instel Vrijdag 19 - ,nno Verblijf Vrijdag 26 190S. om 3 uren van don avond, ter herberg Den Eykboscu, bij den heer Henri Van Oost-De Valck, to Baordegem, uan den Statieweg. Op bevi.l De Secretaris E. Scheeriinck. De Burgemeester, C. De Sadeleer. OPENBARE VERKOOPING van eene TE WANZELE, Huylenhoeck. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met ge win vau palmslag en gelagen en namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eane behuisde Hofstede mot aanhoorighe- deu, gestaan eu gelegen te Wanzele, Ilny- lenhueck, groot 6 aren^O centiaren, doel van meerdere, bekend btj kadaster wijk A, voor het heel nummers 528, 529, 530 en 531, pa lende noord en oost de weduwe Francisnus Uuylenbroeck, zuid het overige deel der Hof stede en west Bernard Galle. Laatst be woond door wijlen M. Engelhart De Winne. ZITDAGEN: Instel Maandag 6T ,nnn Verblijf Mnanii.g 20 Jnh 190S' telkens om 3 uren van den avond, te Impe, Dorp, ter herberg van M. Oscar Van der Vurbt-De Winne. OPENBARE VERKOOPING van en te wassen NAGRAS t© Aalst-illijlbeek. De Notaris EEMAN, to Erpe, zal op Don derdag 25 Juni 1908, te beginnen om 1 uur namiddag, te Aalst-Mijlbe-jk, op de Diigeinel- de plaatsen en namens de nagenoemde eige naars, in het openbaar verkoopen 1° Namens M. Max Moens, te Aals". 12 koopen Hooigras. op eene partij meersch nabij de Breodestraat. achter de hofstede van Tan N.ck. 2° Namens M. Karei l)e Vis, te Aalst. a) 8 koopen Hooigras. op eene partij meersch aan de Breedestraat. b) 1 koop Hooi- eu Nagras nevens den yzerenweg op Moorsel aan den Fonteinen- meeisch beneden den Bergekauter. o) 11 koopeu Hooigras in de Bergemeer- schen, nabij zijn Buitengoed. 3° Namous M. Basile De Cock, te Aalst. 5 koopen Hooigras, op eene partij meersch, nabij do Breedestraat. 4° Door bevoegd ambt, namens M. Achilles Feman, te AalBt. 25 koopen Uooigras eu te wassen Nagras, op eenen meersch in de Bergomnerschen tegenover den ijzerenweg, aan den Brussel- scben Steenweg. N. B. Men zal vergaderen te Aalsl-Mijl- beek, aan de party meersch van M. Max Moens, aangeduid onder nummer 1 hierbo ven, alwaar de verkooping op gestolde nur zal aanvang nemen. Het Hooi- ou Nagras, in de Bergemeerschen zal verkocht worden om 3 uren van deu namiddag. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en met tyd van betaling, mits te stellen goede borg. VENDITIE VAN te Aalst-Mijlbeek, Bergemeerschen. De Notaris DE GHFEST, te Aalst, zal na mens de Burgerlijke Godshuizen der Stad Aelst, op Donderdag 25 Juni 19D8, te beginnen om 3 uren namiddag, iu het openbaar verkoopen: AALST-MIJLBEEK 3 hectaren, 73 aren, 67 centiaren schoon en allerbeste Hooigras, wassende in de Ber gemeerschen, nabij do Albrechtlaan, zijnde de gewezen Bleekerij van den heer Schner- mans. Verdeeld in 19 koopen. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van te O or de gem, wijk Ossenbroeck. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zi-1 op Maandag 13 Juli 1908, om 1 uur stipt nanoen, namens Dame Caroline de Waepe- naert, wednwe van Mijnheer GustaafRub- bens, in het openbaar verkoopen, de volgende schoons Veldvruchten, wassende nabij de hofstede door haar bewoond, te Oordsgem, wijk Ossenbroeck, te weten 40 koopen Rogge. 40 koopen Tarwe en 10 koopen Mastelnin. Men zal vergaderen aan het hof van voor noemde Dame Rubbens. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits stellende goede en gekende borg en be talende, het ongeld comptant. OPENBARE VERKOOPING van twee perceelkens gelegen te Aalst-Schaarbeke, Sinte-Apoloniastraat. Do Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een p ireeel Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke, aan de Sinte Apoloniastraat. gekadastreerd sectie C, deel van numiner31lA, hebbende ten voorhoofde aan de Straat eene breedte van 10 meters 60 centimeters, groot 2 uren 26 ceutiaren, vol gens meting, palende ten ooste den heer Notaris Eemau, ton znide den heer Dekerman- De Schainpheleer, ten weste tie Straat en ten noorde do hoer Joseph De Boeck, gebrnikt door den heer Joseph De Boeck. Tweede en lautste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen te Aalst-Schaarbeke als voorgaande, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 311a, groot volgens meting 3 aren 44 centiaren, hebbende ten voorhoofde aan de Straat eene breedte van 9 meters 30 centi meters en palende ten ooste den beer Petrus Wauters, ten zuide de Straat, ten westo der. heer Evariste De Boeck en ten noorde den heer Rufinus Staels, gebruikt door den heer Franciscus TaDoré. TWEEDE ZITDAG: Donderdag 2 Juli 1908, om 3 nren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Joseph De Boeck, te Aalst-Schaarbeke, Sinte Apoloniastraat. OPENBARE VERKOOPING van een goed en welgelegen gelegen te Smetlede, nabij het Dorp. Do Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een goed en welgelegen perceel Meersch, te Smetlede, nabij hot Dorp, bekend bij ka- kastor sectie B, nummer 154, aldaar groot 62 aren 60 centiaren, palende ten ooste de Burgstraat, ten znide Juffrouw Margareta Van Hoobrouck de ten-Hulle to Gentbrugge, ten weste den heer Petrus Van Wesepoel en voornoemde Juffrouw Van Hoobrouck, en ten noorde den heer Petrus Van Wesepoel, voornoemd. In gebruik by Juffrouw weduwe Do Caluwé Verdeeld in 2 gelijke deelen met recht van samenvoeging. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 30 Juni) ,OAQ Verblijf Dynsdag 14 Juli 1908' telkens om 3 nren van den namiddag, ter herberg gehouden door Juffrouw weduwe De Kkyzer, te Smetlede, Dorp. OPENBARE VERKOOPING Lnndbouworaalcm, Trekkoei, Rund, Veldvruchten, Hooi, Strooi, Mest. TE VLIERZELE, wijk Hoeksken. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal op Donderdag 9 Juu 1908, om 1 nnr stipt nanoen, ten huize van den heer Charles- Louis De Mul, te Vlierzelo, wyk Hoeksken, in het openbaar verkoopen Huismkubkls, zoon Is Tafels, Stoelen, Kleer- en andere Kussen, Horlogie, Lan taarn, Printen, ijzeren Potten en Kassarollen, zinken Uakers, narden-, gleisen- eu ijzeren ren Keukengerief, Melkteelen, Yleeschkuip, Waschkuipeu, enz. Landbouwkrsalkm, zooals Drywielkarre, Ploeg, Aanschijnen, Zwing, Sledde, Wanmo len, Aalstuk, Aalknipan, 2 Eggen, Kortewa- gen, Schuppon, Braken, Rieken, Meithaak, Gaffels, Pikken, Zeissen, Bakmonillie, Koei- gareel, enz. Bekstialbn, als Eene goede Trekkoei, een Rund (Oaken), oud dry maanden, 8 Hoen- dors en Haan Eene groote boeveelheid Hooi, Strooi. Mest en Brandhout. Vruchten ik velde 1° 12 aren Tarwe 2" 11 aren Mastelnin 3° 21 nren Aardappels; 4° 15 aren Haver 5° en 11 aren Beeten ge staan op eene partij Land, op den Krnisweg. 6° 21 aren Rogge, gestaan op eene party land, op den Kerk weg. 7° 18 aren Klavers 8° 18 aren Tarwe en 9° 18 aren Rogge, gestaan op eene party land, genaamd De Wanne. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en tyd van betaling mits stel lende goede en gekende borg en betalende de koopen onder de 5 franks comptant. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone t© Vlierzelo, Hoeksken. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, aal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene schoone en welgelegene behnisde Hofstede, zijnde eene Tweewoonst, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Hoeksken of Huylebroeck, bekend bij kadaster sect ie E, nummers 13,14, 23 en 25a, aldaar groot 17 aren 90 centiaren, palende ten ooste Jnffr. Weduwe Bambnat en den heer Joseph Coo- man, ten zuide voornoemde Juffr. Weduwe Bambu8t. ten weste Jnffronwen Valerie en Lonise Verstraeten en ten noorde de Straat van bét Hoeksken. Bewoond door den eigenaar den heer Char- les.Lonis De Mul. ZITDAGEN Instel Donderdag 25 Jnni 1QrtQ Verblyf Donderdag 9 Juli telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Ruit Da Bruyn, te Vlierzole, wyk Hoeksken. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal open baarlijk verkoopen Een Renteniershuis, te Aalst, Nieuw- straat, nabij de Groote Markt, groot 7 aren 5o centiaren. Bewoond door den verkooper den hetr Henri De Clercq. ZITDAGEN Instel Donder lag 2 Verblijf Dor derdig 16 Ju" I9°8, telkens om 4 uren namiddag, ter Esta- minet a Café Central, bij Dame Rajon, te Aalst, Groote Markt. Veehurinf; van een allerschoonst en welgelegen Buitengoed, nabij de Stad Aalst. Zich te wenden Keizerlijke Plaats, N- 26. Gepensioeneerde staatsbediende, vraagt plaats als Reiziger of als Poortier. Adres te vragen ten Bureele van 1 D* Denderbode. 153. Wordt gevraagd een jongen, oud 12 14 jaar voor tabakfabriek in de omstreek Bergen (Mons). Loon 10 frank per maand, verzorgd als kind van den huize en gekleed. Voor nadere inlichtin gen vervoege men zich ten Bureele van De Denderbode. ."Men vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met de paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i5a Aandeel eener zeer winstgevende natie te Antwerpen, te koop. Voor ver dere inlichting wende men zich ten Bu reele van De Denderbode. X© huren, Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhof baan, Huis Herberg en Ma gazijn, bewoond door De Raeve. Zich wenden Nieuwstraat, 34, Aalst. A louer, belles chambres garnies, dans mais. hon. avec ou sans pension pr Mr seul, prix modéré, 5, Place de la Station, Alost. Xe liuren terstond alomgekende heiberg t In Nedbrha»- selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg, met Hof en circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bewoond door M. Alph. Malthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, teRessegem. Xerstond te huren. Eene schoone en gioote Estaminet, te Aalst, aan de Groote Markt, genaamd - Café-Rbmy. Voor de inlichtingen zich te wenden bij de eigenares Dame De Coninck-De Windt, of ten Kantor.: van den Notaria De Gheest, te Aalst, Keizerlijke PlaaU,

De Denderbode | 1908 | | pagina 3