MELROSE HAAR HERSTELLER Frankrijk. Zuid-Afrika. WOONHUIZEN behuisde HOFSTEDE, VIJF PAABDEN WOONHUIS behuisde HOFSTEDE HUISMEUBELS behuisde HOFSTEDE, Zaailanden en Meersclien viBS.iSS3 J]*»»* Venditie Meubelaire Voorwerpen, Waarom nog Brussel gaan behuisde HOFSTEDE, Zeevischhandel DE NOORDZEE, H. Arys-De Paepe. Te huren terstond. Alsdan vernam hij dat zijne uiiniucs ■ieuwe betrekkingen had aangeknoopt met eenen jongeling van Bergen. Niettegenstaande dat, ging hij haar op- foêken en smeekte haar terug bij hem te Jemen. Marie Goret verstiet hem en sinds dien „erd Gondale wezenlijk hopeloos. Woensdag morgend, gewapend met twee revolvers en met een ponjaardmes, begaf Ibii rich naar het café-concert, waar Marie Goret zong. Deze laatste bevond zich alleen jn de zaal van hel gelijkvloers. Wat er als- ijm gebeurd is, weet niemand. De waardin ran het koffiehuis en de geburen hebben al met eens zes vuurschoten hooren lossen. Wanneer zij toesnelden, vonden zij Al- fons Gondale en Marie Goret, beiden ten ponde liggen. Gondale was dood zijn rechter slaap was doorboord, de kogel was langB een fijner oogen uitgekomen. Marie Goret was zieltogend. Zij ook was den rechter slaap doorboord door een kogel. Niettegenstaande de haar door eenen geneesheer toegediende zorgen, stierf zij enkele stonden later. Uil KUST GEZOCHTS herstelt grijs, of ver kleurd haar bepaalde lijk tot zijne oorspron kelijke kleur houdt het uitvallen tegen reinigt de kruin, ver wijdert het schin en deelt er leven, groei kracht, glans en shoon- heid aan mede. Terkocht door Coiff. en Parf, Hoold- DépM 26, r. Étiuiw-lireel, Puije. De flesch fr, 2,5o, te verkrijgen bij M. Guillot, hairkapper, Lange Zoutstraat, te Aalst. Moord te Taillis-Prés. Nade- ie bijzonderheden Spoediger dan men had verwacht, is er licht gekomen in deze schrikkelijke zaak. In den namiddag zijn twee personen, Verhelst en Schouwaerts, komen vertellen, dat zij den moordenaar van den mijnwerker Kal kenden, dat zij zelfs getuigen van de misdaad waren geweest. En zij noemden Frans Deswerdt, die met andere kameraden De Weert, Huysters en Claes den vermoorde vergezeld hadden in verschillige herbergen, waar zij genever hadden gedronken. Toen zij naar Taillis-Près wilden terug- keeren ontmoeten zij in de rue du Ménage eenen man, die haastig per velo naar huis reed. Deze, ziende dat de mannen dronken waren en baldadigheid in den zin hadden, liet zijn rijwiel in den brand en ging op den loop. De dronkaards koelden toen hunne woe de op het rijwiel, dat zij uiteen rukten en stuk stampten. Dan passeerde de bende langs de woning der onderwijzeres, waar zij de ruiten verbrij zelden. Te Fleurus over den steenweg van Charleroi komend, vonden zij Kal dronken en slapend op den rand der gracht. Deswerdt naderde en bracht den slaper eenen dolksteek toe. De pijn deed Kal ont waken en hij vluchtte bloedend naar het Koomveld, waar de anderen hem volgden en met slagen en steken afmaakten. Daarop gingen de moordenaars elk af- sondsrlijk naar huis. Ten gevolge die verklaringen werden Deswerdt en zijne drie makkers aangehou den. Zij loochenden in 't begin, maar toen beschuldigden zij van hunnen kant Verhelst, ook aan den moord deel te hebben ge- nora. Daarop werd heel de bende opgesloten, om daags nadien geconfronteerd te worden met den herbergier dien zij bezocht hadden en den velorijder die bijna het slachtoffer banner baldadigheid was geweest. Uit het onderzoek blijkt dat de moord hoegenaamd geene reden had. Zij werd ge pleegd uit louter boosaardigheid. Kal was Vlaming, evenals de moordenaars, en niet een waar hij geene vriendschappelijke be trekkingen meê onderhield. Men had het lelfs niet op zijnen portemonnaie gemunt. Het lijdt geen twijfel of, hadde iemand anders zich in de plaats van Kal bevonden, deze hetzelfde lot zou hebben ondergaan. T pvorc! steekt wel deze waar- AJCZjC 1 öl ^eid jn uw hoofd, indien gij hoest of lijdt aan valling, bron- chist, influenza of kinkhoest, en indien gij uwe borst niet bezorgt met borstsiroop Depratere te nemen, gij stelt u bloot aan eene ongeneesbare borstziekte, want de geneeskunde bezit niet eene remedie die zoo rap en zoo volkomenlijk alle borstziekten geneest dan de echte borstsiroop van Depratere. Prijs 2 franken de groote flesch Te bekomen bij Od. Depratere die overal verzendt tegen postbon van 2,00 fr. (50 centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij de apothekers De Valckeneer en Callebaut. Te Tréport hadden twee badgasten, terwijl het strand vol volk was, zich te fer in zee gewaagd, en poogden dsn vruchteloos terug aan land te zwemmen. Toen men de reddingsboot wilde uitzetten "as deze niet gereed en de menigte volg de met aDgst den strijd der twee onvoor- zichtigen legen de dood. Een man wi :rp zich in 't water en zwom naar de verdrin kenden, maar ook hij werd door de gol ven meegesleept. Eindelijk bracht het volk zelf de boot in 't water en zoo kon de redder nog gered worden. De twee andere zijn verdronken. Een hunner was naar Tréport gekomen om eene villa te huren voor zijne familie, die er de maand Augustus zou doorbrengen. De toeschouwers hebben in stoet eene protestatie naar de mairie gebracht, met i5oo handteekens bekleed. De Westminster Gazette van Woensdag bevat een ijselijk verhaal van haar kaap- stadschen correspondent. Te Durban zou men den 22 Juni too- nen wat de brandweer vermag. Een huis werd opgezet en met petroleum begoten, en drie kinderen, twee jongens van g en 7, de kinderen van een hoofdman van de brandweer en een jongen van 8, de eenige zoon var. een spuitgast werden erin gebracht die zouden volgens de regelen der kunst gered worden. Door een mis verstand werd het gebouw even te vroeg in brand gestoken. En de drie kinderen zijn er bij omgekomen Twee sprongen er door het venster en werden door den val gedood, het derde verbrandde. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 7 Vrouwelijk idem 12 9 Huwelijken E. Luycx, vuurst. met V- Van de Perre, br. J. Steleman, reiz. met D. Van Cutsem, z. b. A. Eemans, treinw. met A. Moortgat, z. b. P. De Petter, aardew. met M. Franck. z. b. S. Van Goethem, schrijnw. met R. Medaerts, z. b. V. Sonck, pompier, m P. Cop- pens, tw. E. Amant, meesterg. met M. De Wolf, z. b. Overlijdens. M.Van der Hulsl,br. 29 j., Binnenstr. H. Arents, wr De Waegeneer, mut- senm. 72 j., Kerkstr. P. De Wolf, z. b., 19 j., Hoogev. M. Van den Bos sche, vr. Van de Meerssche, z. b., 60 j., Hoogev. E. Meert, wever, 2S j., Wit huis str. 4kinderen onder de 7 jaren. Kas voor onroerende Goederen en Sparen, Samenwerkende Maatschappij 38, de Thystraat, Brussel. 5 a 10 fr. per dag buiten zijne bezigheden. Nieuwe combinaties voor den aankoop van huizen. Onderling Sparen. Verzekering brandgevaar. Men vraagt agent en opzichters. Schrijven. 67,584. Men vraagt een schoon Huis te huren, met grooten Hof, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Schrijven G. B. blijvend? Post, Aalst (Noord). Marktprijzen. Zaterdag 18 Juli 1908. Aardappelen de 100 kil. 6,00 a 00,00 Boter per 3 kil. 8,01 a 8,73 Roomboter 100 kil. per kil. fr. 3,00 Eiers de 25 2,25 a 2,43 Ajuin de 100 kil. 0,00 a 00,00 Viggenen,per koppel 65,00 3 75,00 BOTERMARKT. Heden zaterdig wer den 243 klonten boter ter markt gebracht wegende te samen 1940 kilogr. HOPMARKTEN. Sedert ons laatste bericht is er tamelijk veel raven gevallen de hoptainen zijn over al verbeterd van uitzicht zelfs in enkele plaatsen vertoonen zich de bloesems der vroege hop. Moet de hopoogst nitvallen zoo als hy belooft, dan zullen de hopplantera van alle landen eenmaal klaar zien dat de aan bouw vlakte der hoptainen, de wereld door, te groot is zoo oordealt de welingelichte Hopfbnzbituno van Neurenberg. Daarbij komt het dat de markt ook niet standhoudend is. Voor beschikbare waar daalt de noteering weinig, er valt niet meer te dalen Aalst 32-33 fr.en Poperinghe (stad) 24-25 fr. Voor het nieuw gewas sijn de ver handelingen zeer schi arsch Aalst 36-37 1/2 fr. en Poperinghe (stad) 32-33 fr. POPERINGHE, 17 Juli. De markt ia dalend, men kwoteert 24 frank. GENT, 17 Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 326 Melkkoeien 18 I Vette koeien 80 Groote ossen 1 Stieren 3o Jonge ossen 26 Magere beesten 141 Vaarzen 3o Schapen o Varkens 192 Lammeren o j Loopers 6 Kalveren 205 Viggens 607 Stieren ie kw. 0,98 a®kw. 0,87 3®kw. 0,76 Koeien 0,88 0,79 0,66 Vaarzen 1,00 0,90 o,8o Ossen i,o5 0,96 0,80 Varkens t,oo 0,90 0,00 Kalveren 1,20 0,90 0,00 PARIJS-LA VILETTE, 16 Juli. Ter markt ver- i® 2* 3' gebracht. kocht. kwal. kwal. kwal. Ossen i354 1344 1,72 i,55 1,40 Koeien 658 643 1,68 i,5o i,3o Stieren 209 209 1,40 i,3o 1,20 Kalvers 1800 1684 2,00 1,80 1,60 Schap. 13igo i3ooo a,3o 2,10 1,80 Vark®B" 38oo 38oo 1,75 1,70 i,65 Vkrkooping bij uitwinning. OPENBARE VKRKOOPING van te EREMBODEGEM, Brusjselschen Steenweg. De Notaris EEMAN. ts Erpe, zal, krach tens daartoe bekomen macht en namana wien hot behoort, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Eerste koop. Een Eigendom, zynde eene Tweowoning met Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Erembodegem. aan don Brns- selachen Steenweg, gekend bij kadaster wyk A, nummer 52h en 52z, groot 6 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste M. Felix Van Geem, ten znide den volgenden koop, ten weste den Steenweg en ten noorde M. Joannes Limpens. Tweede koop. Een Woonhuis met Af- hangselen (zijnde de herberg Het Keizers hof n), gestaan en gelegen te Erembodegem aan den Brnsaelschen Steenweg, groot 6 aren 20 centiaren, gekadastreerd wyk A, nam- men 52i en 52j, palende ten ooste den beer Felix Van Geem, ten znide Juffrouw Weduwe Petrus De Geyndt-De Meyer, ten weste den Steenweg en ten noorde voorgaande goed. Bewoond door den eigenaar heer Constant Arys. ENKELE ZITDAG Maandag 10 Augusti 1908. Om 3 uren van den avond ter herberg Den Klokkbnbol n, te Aalst, Molendries, N. 21, by Mej. Esther Verlaeckt, (oud huis Foncée). N. B.De kosten der veiling syn bepaald op 12 ten honderd van de kooppryzen, onge- minderd de gevallen van toepassing der wet- ten rakende de vermindering der registratie en overschryvingsreohten. Om nit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene TE WANZELE, Hnylenhoeck. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met ge win van palmslag en gelagen en namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Eene behuisde Hofstede met aanhoorighe den, gestaan en gelegen te Wanzele, Hny lenhoeck, groot 6 aren 40 centiaren, deel van meerdere, bekend by kadaster wyk A, voor het heel nummers 528, 529, 530 en 531, pa lende noord en oost de weduwe Franciscus Unylenbroeck, zuid het overige deel der Hof stede en west Bernard Galle. Laatst be woond door wylen M. Engelbert De Winne. ZITUAGEN Instel Maandag 6 T 1flno Verblyf Maandag 20 JnU iyüö' telkens om 3 uren van den avond, te Impe, Dorp, ter herberg van M. Oscar Van der Vurst-De Wwnb. By vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van RIJTUIGEN Omnibus, Karren en Paardengerieven, TE AALST, Nazarethatraat. Op DONDERDAG 6 AUGUSTI 1908, om 8 uren 's morgends, door het ambt van den Notaris DE GHEEST, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van een TE LEDE, Achterstraat, nabij het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Woonhuis, met aanhoorigheden te Lede, Achterstraat, nabij het Dorp, gekadastreerd wijk C, nummer 38d, groot volgens titel 1 aar 64 centiaren. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Vrijdag 81 Juli 1908. Om 4 uren namiddag, ter herberg van den heer Polydoor, Blabs, te Lede, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Zaailanden, alsmede van Huismeubels,Landbouwersalm, 2 Varkens en Vruohten te velde, te MOOK8EL, Itijger. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het bf hoort,in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, fes taan en gelegen te Moorsel, Rijger, be- end bij kadaster wyk D, nummer 605d, Soot 1 aar 70 centiaren, palende ten ooste Frederik Van den Steen, ten znide het volgende goed, ten weste en ten noorde M. Karei Lodewyk Callebaut. Tweede koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Kijger, gekadastreerd wyk nummer 606a, groot aldaar 13 aren, palende ten ooste M. Lodewyk De Meersman, ten znide M. Frans BeDedikt 'T Kint, ten weste het Weldadigheidsbureel van Moorsel en ten noorde voorgaanden koop. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Ryger, wyk D, nummer 506 van het kadaster, groot 11 aren 20 centiaren, palende ten ooste dc Avonéstraat, ten znide M. Pieter Jan Coppieters en andere en ten noorde M. Angnst Vinck en Benedikt Moens. De voormelde goederen zyn gebruikt door de medeeigenaars Kinderen Ëaeten-Van Biesen. ENKELE ZITDAG Maandag 8 Augusti 1908. Om 4 oren van den avond, te Moorsel naby de Slatie, ter herberg Dk Wilukom by M. Joseph Van den Steen. Meubelaire Venditie. De Notaris EEMAN vo-irnoemd, sal, op voormelde Maandag 3 Augdsti 1908, om 1 ure stipt nanoenin hot openbaar verkoopen Hnismenbelen. Stoelen, Tafels, Kleer- en andere Kassen. Bedsteden met gerieven, Stoof mat toebehoorten, hangende Horlogie, Olielampen, Printen en Heiligen Beelden, gleizen Tellooren. Kommen en Koffijjatten- ijzeren Moor en Koflypot, Koffij- en Peën doozen, ijzeren Braadpannen en Pot en alle andere slach van Kenkengerieven, houten en zinken Emmers, Waschknip en meer andere voorwerpen. Landbonwalem. Kortewagens, Eegde, Aalkuipen, SchappenBraken, Rieken, Mest- haken, Gaffels, Pikken, Zeisen, Landdraad en andere gerieven. Beeetialen. 2 Varkens. Vruchten te velde. 300 knilen Hoppe met staken, 24 aren Aardappelen, 30 aren Masteluin, 9 aren Graan, 9 aren Klavers en 6 aren Beteraven. Verdeeld in koopen 't elks gerief. N. B. De koopen tot 5 franken moeten gereed betaald worden voor de overige koo pen is er tyd van betaling, doch mits goede en gekende borg te stellen. Verders wordt do verkooping gedaan, on der de gewone voorwaarden en mits het ge woon ongeld. OPENBARE VERKOOPING van allerlei en GERIEVEN, te AALST, Kerkstraat, 3. De Notaris EEMAN, te Erpe, zsl, namens de erfgenamen van wylen Mynheer Henri Arents en ten sterfhnize van dezen, te Aalst, Kerkstraat, nummer 3, op Vrijdag 31 Juu 1908, om 8 nren 's morgends, in het open haar verkoopen Allerlei Huismeubèlen en Gerieven, als Kleer-, Kommode- en andere Kassen in eiken en ander hont, schoone Étagère, Kas in ma honiehout, Stoelen en Tafels, Naaimaohien, 3 Bedstoelen in kerzelaren en notelaren hont met ressorts, mekanieke Bedstoel in notelaren hout voor zieken, 3 wollen Matrassen en Hup- pelinger. en andere Bedgerieven, Lavabo en Nachttafel in Dotelaren hont, Gemakstoel, groot en schoon Jachtconfoor (Cuisiniire), Stoven en Kachels met toebehoorten, Olie lampen en koperen Kandelaars, hangende Horlogiën, Spiegels en Printen, heiligen Beelden onder bocalen, volledig porceleinen Koffij stelsel, poroeleinen en gleizen Tellooren, Schotels, Kannen, Sauspannen, Koflyjatten en Tassen, kristalen en glazen Bierkaraffen, Glazen en Roomers, koperen Mooren, Koffy- potten en Theepot, ijzeren l'otten en Braad pannen, eene hoeveelheid koperen, tinnen, y ze ren, gleizen en andere Kenkengerieven, houten en zinken Emmers, Waschknipen, Waschmachien, Hofpostnren, eene groote hoeveelheid Flesachen en meer andere voor werpen. NB. De verkooping zal geschieden met comptante betaling en met verhooging van 10 p. h. voor onkosten. OPENBARE VERKOOPING van eene Graan windmolen en Landen, te (Baardegem en Meldert De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met Eewin van palmslag en gelagen, in het open- aar verkoopen GEMEENTE BAERDEGEM. Eerste koop. Eene schoone behnisde Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stalling er. Boomgaard, gestaan en gelegen aan de Mo lenstraat, groot volgens meting 15 aren, 52 centiaren, en gekadastreerd wijk C, nummer 408a en deel der nummers 407b en 406d, pa lende ten ooste aan den heer Alfons De Vis- De Man, ten znide aan denzelfden, ten weste aan koop twee en ten noorde aan de Molen straat. Bewoond door den medevCrkooper heer Alfons De Vis. Boom- en haagprys fr. 200. Tweede koop. Een perceel Boomgaard en Tnin, zeer dienstig voor Bouwgrond, ge legen aan de Molenstraat, groet volgens meting 11 aren, 96 oentiaren, en gekada streerd wyk C, deel van de nnmmers 407b en 406d, palende ten ooste aan koop een, ten znide aan de heeren Alfons De Vis-De Man en Macharis, ten weste aan de erven D'Hauwer en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis. Boom- en haaeprijs fr. 350. Derde koop. Eenen Graan windmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, geka dastreerd wyk C, nummer 409, met eene grootte van 10 aren, 90 oentiaren, palende ten ooste en ten znido aan den heer Carolns- Lndovicns D'Hauwer, ten weste aan den heer Alfons De Vis en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis, Vierde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Molenbaan, groot volgens meting 15 aren, 2 centiaren, gekadastreerd wyk C, deel van nummer 498a palende ten ooste aan den heer Monsienr, ten znide den heer Frans Ruyssinck, ten weste met half Kanterbaan aan den heer Blindeman-De Panw en ten noorde aan koop vyf. Gebruiker den heer Frans Rnyssinck. Vijfde koop. Een peroeel Land, gelegen alsvorenaan de Molenbaan, groot volgens metiDg 16 aren 43 centiaren en gekadastreerd wyk C, deel van nnmmer 498a, palende ten ooste aan den beer Monsieur, ten znide aan koop 4, ten weste met half baan aan den heer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan den heer De Ridder en Zuster. Gebruikt door den heer Frans Rnyssinck. GEMEENTE MELDERT. Zesde koop. Een perceel Land, groot volgens meting 19 aren, 72 centiaren, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wyk A, deel van nnmmer 473, palende ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Biesen, ten znide aan koop 7, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde Mevrouw de Gravin de Ronesse. Gebruiker den medeverkooper den heer Petrus De Vos. Zevende koop. Een perceel Land, gole- gen alsvoren, op het Eeckhontveld, groot volgens meting 19 aren, 66 oentiaren .gekada streerd wyk A, deel van nnmmer 473, palen de ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Biesen, ten znide aan de heeren De Ridder-De Gols en Van den Bossche, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde aan koop 6. Gebrniker den medeverkooper den heer Pe trus De Vos. ZITDAGEN Instel Vrydag 24 Juli iqns Verblyf Vrydag 7 Augusti ten 2 nren namiddag, ter herberg genaamd u In dbn Olifant, by den heer Fredericks Verbeecken-De BrucKer, te Baardegem, aan de Kerk. OPENBARE VERKOOPING van goede XE ERPE. De Notaris SOETE, te Lede, zal ten aan- soeke van wien het behoort, op de hierna gestelde zitdagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar te koop aanbieden do volgende onroerende goederen GEMEENTE ERPE. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op de Navaal, bekend oij kadaster sectie A, nnmmer 340a, groot 5 aren 20 cen tiaren, palende noord den heer Joseph Vel- deman, oost met de rede Juffrouw Octavie Impens, zuid en west het Weldadigheidsbu reel van Erpe. Gebruikt door vrouw we duwe Joseph De Troyer. Ingesteld fr. 125. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen te Erpe, op den Hoorenbnts, Krevel'ioek, gekadastreerd sectie A, nummer 448, groot 15 aren 50 oentiaren, palende noord den heer Bogaert, oost vrouw weduwe en kinderen Bernard D'Hondt, zuid Dame weduwe Nooy en Zoon, west dezelve. Gebruikt door den heer J.-B. Temmerman. Ingesteld fr. 870. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op den Breekenaar, doorsneden met eenen Voetweg, gekadastreerd sectie A, nnm mer 724, groot 18 aren 40 centiaren, palende noord den heer Bernard De Brnecker, oost den heer Franciscns De Swaef en Kinderen en Juffronw Coleta Van Droogenbroeck, znid M. Gasimir De Boeck en west dan heer David Parewyck. Gebruikt door den heer Ernest De Wint. Ingesteld fr. 1100. Vierde koop. Eene goede en welgelegene party Land, te Erpe, op den Breekenaar, gekend ten kadaster sectie A, nnmmer 712, S-oot 31 aren 90 oentiaren, palende noord ame weduwe Nooy en Zoon, oost de Bos- schestraat, zuid vrouw en kinderen Leopold De Wint, west de kinderen Hosselaer en vronw weduwe en kinderen Casimir De Nys. Gebruikt door den heer Charles Van Nieu- wenberghe en andere. Boomprys fr. 150. Ingesteld fr. 1600. Vyfde koop. Een goed en welgelegen perceel Land, dienstig voor Bonwgrond, te Erpe, aan den Leedschen Steenweg, op het Kromveld, gekadastreerd sectie B, nnmmer 403, groot 17 aren 70 oentiaren, palende noord den Leedschen Steenweg, oost den heer Isidoor Blondeel, znid den heer Casimir Da Boeck en west Jnffronw Helena De Clippel. Gebruikt door den heer Serafiien Van den Brande. Ingesteld fr. 1000. Zesde koop. Een welgelegen peroeel Meersoh, kunnende dienen voor Bouwgrond, te Erpe, aan den Leedschen Steenweg, be kend bij kadaster sectie A, nummer 739, met eenen inhond van 29 aren 20 centiaren, groot volgens titel 29 aren 76 centiaren, palende noord den heer Franciscns De Nys, oost den den Steenweg naar Lede, ziid de Erven van den heer Henri Gottigny en west de kinderen Van Gyseghem. In regie. Boomprys fr. 285. Ingesteld fr. 1200. Zevende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen te Erpe, op het Lindeveld, bekend by kadaster sectie B, nummer 207, groot 17 aren 30 oentiaren, palende noord met de Baan de heeren Isidoor De Sutter en Jan De Swaef, oost vrouw weduwe en kinde ren Van Droogenbroeck, znid en west den heer David Parewyck. ^Gebruikt door den heer Ivo De Vos. Ingesteld fr. 1600. Een half ten honderd inBtelpenning te win nen. ZITDAGEN telkens om 4 uren namiddag, ter herberg In dk Vijf Huizbn, n by den heer Alphonse Christians, te Erpe, aan den Grooten Steen weg. Voor alle inlichtingen wende men zioh ter Stadie van den Notaris 80ETE, te Lede. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. op Maandag 27 Juli 1908, om a uren namiddag, van 1 hektaar 55 aren tarwe, 75 aren koorn en 1 hektaar 20 aren ha ver, te Aalst, Zoutstraatpoort, in 11 aren tarwe, te Nieuwerkerken, Dorekensveld te vergaderen te Aalst, Zoutstraatpoort, ter herberg van M. Van der Gucht, nevens de afspanning «In Nederhasselt.» VENDITIE VAN Landbouwersalem, 5jarig Ruinpaard, 4 Melkkoeien, 3 Muilens2 vette Varkens, Kiekens en Vruchten te vélde, te Moorsel, Molen, ten sterf huize van Leonard Uyttersprot, op Wgbnsdag 22 Juli 1908, om 8 uren 's morgens, door het ambt van den Nota ris BRECKPOT, te Aalst. Zooals het goud het zuiverste der metales is, zoo is SUNLIGHT de zuiverste der zeepen. In de u'ascherij, in de badkamer cn in het huishouden, overal is zij zonder Weerga. nnar Als ge prachtige Meubels koopen wilt, gaat eerst zien naar de uitstallingen van de buizen Ferdinand De Smet, alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aan treffen, Slaapkamers, Eetplaatsen, Salon garnituren in alle houten stijlen. Bureau minister, Bureau-a méricain, Tapijten, Lusters, Bibliotheken, alles wat noodig is om een huis rijkelijk te versieren. Geene onkosten voor verzending, alles wordt kosteloos 't huis gebracht en bij de koopers geplaatst. Honderden koopers kunnen dit bevestigen. Door uitgebreide betrekkingen met de voornaamste handelshuizen kan men ver koopen tegen prijzen buiten alle concur rentie. LET WEL OP 'T ADRES: Ferdinand De Smet, Molendries, H-l O, te Aalat. Meubels van occasie zijn gestadig in 't magazijn voor handen I OPENBARE VERKOOPING van eene schoone te VUeneele, Hoeksken. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene schoone en welgelegene behnisde Hofstede, zijnde eene Tweewoonst, gestaan en gelegen te Vlierzele, wijk Hoeksken of Unylebroeck, bekend by kadaster sectie E, sammers 13, 14, 23 en 25a, aldaar groot 17 aren 9G oentiaren, palende ten ooste Jnffr. Weduwe Bambnat en den heer Joseph Coo- man, ten znide voornoemde Jnffr. Weduwe Bambnst, ten weste Juffrouwen Valerie en Lonise Verstraeten en ten noorde de Straat van hét Hoeksken. Bewoond door den eigenaar den heer Char les. Louis De Mnl. DERDE ZITDAG: Donderdag 23 Juli 1908, om 3 nren van den namiddag, ter herberg gebonden door den heer Rkmi De Brdtn, te Vlierzele, wyk Hoeksken. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Eea Renteniershuis, te Aalst, Nieuw straat, nabij de Groote Markt, groot 7 aren 5o centiaren. Bewoond door den verkooper den beer Henri De Clercq. Slechts gebracht op fr. 22,55o. LAATSTE ZITDAG: Donderdag 30 Juli 1908. ten 4 uren namiddag, ter Estaminet Café Central, bij Dame Rajon, te Aa'.st, Groote^Markt. Leopoldstrnat, 14, Aalst. Van ouds bekend huis voor den invoer en verkoop van levenden Hollandschen Schelvisch en Kabeljauw, Blankenberg- schen Rog, Tongen en Pladijs, Zalm, Tarbot, Heilbot, Griet, Roobaard, Ma kreel, Zeepaling, Pieterman, Snoek, Kreeften, Garnalen, enz. Hollandsche Melkersharing De Kroon, s in vaatjes van 6, 12 en 24 stuks. In het seizoen Zeelandsche Oesters en Mosselen. Ingelegde Visch Zalm, Kreeften, Haring, Ansjovis, uitgepelde Garnalen en Sardinen. Bestellingen binnen en buiten de Stad. FprliiL'A getrouwde personen zelfs c J c die niets bezitten kunnen geld bekomen voor aankoopen van huizen of grond, ook andere leeningen. Schrijven E. B. 336, poste restante, Erpe-Moire. Verhuring van een allerschoonst en welgelegen Buitengoed, nabij de Stad Aalst. Zich te wenden Keizerlijke Plaats, N? 26. Gepensioeneerde staatsbediende, vraagt plaats als Reiziger of als Poortier. Adres te vragen ten Bureele van t De Denderbode. i53. Een schoon en gerifelijk Huis, laatst bewoond geweest door den heer Edmond Rumbaut, gestaan en gelegen aan de Vaart, hebbende ruime boven en bene den plaatsen, magazijnen, stallingen enz., pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den heer G. Bon- neb, Apotheker, Bisschopstraat, 7, Aalst. /kandeel eener zeer winstgevende natie te Antwerpen, te koop. Voor ver dere inlichting wende men zich ten Bu reele van De Denderbode. Men vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met de paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i52 Xe liuren. Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhof baan, Huis Herberg en Ma gazijn, bewoond door De Raeve. Zich wenden Nieuwstraat, 34, Aalst. A louer, belles chambres garnies, dans mais. hon. avec ou sans pension pr Mr seul, prix modété, 5, Place de la Station, Alost. Xe buren terstond de alomgekende heiberg t In Nedbrhai- selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg, met Hof en circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bèwoond door M. Alpb. Matthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, te Ressegem. Xerstond te buren. Eene schoone en gioote Estaminet, te Aalst, aan de Groote Markt, genaamd Café-Rbmy. Voor de inlichtingen zich te wenden bij de eigenares Dame De Coninck-De Windt, of ten Kantore van den Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats,

De Denderbode | 1908 | | pagina 3