Melrose HAAR HERSTELLER Bericht aan de Hopplanters. WOONHUIZEN behuisde HOFSTEDE HUISMEUBELS WOON HUIZEN EEN PAARD VIJF PAABDEN WOONHUIS behuisde HOFSTEDE, Mobilaire Voorwerpen Openbare Verkooping. Venditie Te huren terstond. De schoone Therees de pseudo barones de Rochette, heeft navolgers ge vonden. Ten gevolge van talrijke hem toegezon den klachten, heeft het parket in alle rich tingen het signalement gezonden eener avonturierster wier bedriegerijen in aantal en in stoutmoedigheid deze overtreffen der beruchte Threes Van Belle. Onder de namen van barones Marie de Robery, gravin de Choisne, gravin de Schreyer de Roeck, bedrijft eene jonge en schoone vrouw, van ongeveer 25 jaar oud. sinds eenigen tijd talrijke aftroggelarijen in de hoofdstad Brussel. Zij logeert in de grootste hotels en er nauwelijks gevestigd, begint het défilé van leveraars, kleermaak sters, juweliers, modisten, die zich laten verblinden door alles was zij bestelt. De avonturierster geeft zich uit als zijnde de dochter van eenen rijken kastelein der omstreken van Namen. Ze heeft het ouder lijke huis verlaten, ten gevolge eener on- eenigheid, ontstaan tusschen haar en haren vader, die voor de tweede maal in het hu welijk is getreden. Zij is in het bezit ge steld, zegt zij, van de erfenis harer moeder en wil alles opmaken om haren vader onaangenaam te zijn. Natuurlijk blijft de jonge vrouw niet lan ger dan twee of drie dagen in de hotels waar zij logeert. Na haar vertrek komen de kwijtschriften toegestroomd en het is een onafgebroken geloop van bedrogen leve raars. Het totaal der aftroggelarijen door deze vrouw gepleegd, bedraagt aanzienlijke som men. Een juweelier der Noordlaan heeft, onder andere, de onvoorzichtigheid bedreven haar eene parure te leveren van verschillige duizenden franks. Wanneer hij zich Dinsdag aanbood om het bedrag der hem verschuldigde som te ontvangen, vernam hij dat de avonturierster vertrokken was in eene onbekende richting. Het signalement der bedriegster werd in alle richtingen verzonden. Dinsdag namiddag, rond 4 ure, heeft M. Hye, wonende Parklaan, te Gent, vast gesteld dat tijdens zijne afwezigheid, eene maand ongeveer, dieven in zijne woning binnengedrongen zijn langs den afsluitings- muur van den Belvédère, Zij hebben het paneel der keukendeur, die op den hof uitgeeft, ingestampt en ont vreemd twee schilderijen, waarvan eene den syndic der lakenwevers voorstelt, too- neelkijkers, zilveren stempel*, koperen ge wichten en dito voetstukken, twee vazen in Sèvre-porcelein, flanelle en fluweelen stof- fe, alles voor ongeveer 750 frank. Men heeft niet de minste aanduiding over de dieven. Een zwaar onweer heeft te Eecloo en in den omtrek groote schade aangericht. Eene herberg werd gedeeltelijk vernield en een kind door den bliksem gedood. Te Ca- prijcke is een huis ingestort en te Sleydinge eene hoeve vnrbrand. Velden zijn verwoest en ontelbare boomen ontworteld. Te St-Denij8-Weatrem werd Woens dag den honderdsten verjaardag gevierd van Mejuffer Hage, inwoonster van het Sint-Vincentiusgesticht en oud-onderwij zeres te Aalter. Zij werd geboren te Gent, uit Hollandsche ouders, den 22 Juli 1808. Zij heeft nog een bewonderenswaardig ge heugen en is nog zoo kloek dat zij eiken dag hare wandeling naar het dorp doet. Heel de bevolking heeft haar eeuwfeest meègevierd.Tevens vierde men in hetzelfde gesticht het 50-jarig kloosterleven van zuster Pharailde, in de wereld Eugenie de Singe, van Sottegem geboortig. Dinsdag avond, was Desideer De Bleyser, portier, op 't stadhuis, te St-Ni- kolaas, bezig met versieren in de Molen- dreef, ter eere van gedecoreerden dier straat. Op dat oogenblik sloeg de ladder om, en De Bleyser stuikte op den grond. Men droeg hem bewusteloos binnen en doktoor De Cock, kwam seffens toegeloopen. De val was zeer erg. De gekweiste moet inwen dige kwetsuren in het hoofd hebben. De geneesheer deed hem naar het hospitaal overbrengen waar de gekwetste de H. Olie ontving. Geheel den nacht duurde de be wusteloosheid voort. Woensdag morgend was de toestand licht verbeterd. De Bleyser heeft het be wustzijn weer gekregen. Er is hoop op red ding. Van eene zekere dood gered. Ten gevolge van den hevigen wind welke te Blankenberghe Bedert eenige dagen woede, was het gansch onmogelijk Zondag laatst de reddingsbooten in zee te steken. Twee Duitsche jongelingen namen rond den middag een bad. Een van beiden die zich wat te ver waagde, werd door het ge weld der baren meegesleept. Zijne makker, zulks bemerkende, wilde hem ter hulp ko men, doch onderging hetzelfde lot. Beiden zouden ongetwijfeld verdronken zijn, toen H. Vermeersch, bediende bij den baden- dienst, zulks bemerkende, de woelige baren doorzwom en met behulp van zekeren Arents, bijgenaamd Leo, er in gelukte, de twee jongelingen te redden. Men weet dat het parket van Kortrijk naar Rijsel is gegaan om, te samen met het parket van die stad, een onderhoud te heb ben met Gaston Dutilleul, de villadief, die verdacht wordt van meeplichtigheid aan den diefstal der schilderij van Van Dyck. De verdachte loochende hardnekkig, doch zegt na 8 maanden niet meer te kunnen zeggen, waar hij verbleef in den tijd dat de schilderij gestolen werd. Verfaille beweert zooals men weet, in het portret van Dutil leul stellig den onvindbaren medeplichtige te herkennen Het gerecht is geneigd aan zijne plichtigheid te gelooven, doordien Dutilleul, bij bet plunderen der villa van mad. Sauvaige, bewezen heeft dat hij het vooral op kunstvoorwerpen had gemunt, en hij in de keus hiervan eer. onloochenbaren smaak liet blijken. Twee kaporaaU vrijwilligers, liggend in de kazerne aan de Keizerpoorl, te M ee nen, hadden kardoezen gevonden. Een der beiden laadde er zijn geweer mede. Den kend dat het looze kardoezen waren, schoot hij naar zijnen vriend. Deze werd'door den kogel gekwetst. Zijn oog was uitgeschoten. Het slachtoffer is naar het hospitaal over gebracht en de onvrijwillige dader is aan gehouden. De misdaad te Antwerpen door zeke ren Van Hoof gepleegd roept nogmaals de aandacht op de straffen welke moordenaars oploopen. Die Van Hoof, namelijk, heeft in 1902 te Rijsel zekere vrouw De Winter vermoord. Hij kon naar België vluchten en werd door het assisenhof van Brugge tot 5 jaar gevang verwezen. Hij had onlangs het gevang verlaten en zich te Antwerpen, zijne geboortestad, ge vestigd. En nu heeft hij weer eene vrouw ver moord, met welke hij leefde. Men zou ten minste moeten kunnen ma ken dat moordenaars maar éénen persoon ombrengen Een inboorling van Gent, M. Tren- te80us, maar woneade te Boston, was met zijne vrouw in een hotel te Antwerpen afge stapt. Dijnsdag avond had hij eene som van 6000 fr. in Amerikaansche bank briefjes weggestoken, en terwijl hij Woens dag morgend voor eenige oogenblikken naar beneden was gegaan, heeft een be hendige schurk de bankbriefjes wegge nomen. Zoo luidt de klacht van M. Tren- tesous. De adjunkt M. Draye heeft dadelijk een paar huiszoekingen gedaan, die echter geen uitslag opleverden. Acht dagen geleden had te La Lou- vière een werkman, Alfons Van Bockestal, 25 jaar oud, zijne jonge vrouw, die twee jaar jonger was dan hij, op straat gezet. In den nacht van Zondag tot Maandag liep eene nieuwe poging tot verzoening af op tragische wijze. De vrouw tot de diepste ellende gebracht, trachtte andermaal de betrekkingen heraan te knoopen, doch Van Bockestal, in plaats van zich te laten overhalen, kwam bene den, gewapend met eene bijl, schopte zijne vrouw omver en begon haar ongenadig met zijn vreeselijk wapen te mishandelen. Het slachtoffer werd stervend naar het gasthuis overgebracht. De moordenaar is aangehouden. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht 14 Vrouwelijk idem 5 Huwelijken A. Van Cauwenbergh, gladsl. met L. Van den Borre, tw. F. Van den Brande reiz. met A. Vincent, z. b. J De Bundel,stofverw. met M. Wellekens, br. F. De Schryver, werkm. mei M. Franck, z. b. Overlijdens. H. Rogghé, wr Menez, boekb. 78 j. Geeraerdsbergschestr. M. Van de Maele, vr. De Decker, z. b. 33 j., Bolle- weg.C. D'haens, m. Luycx, schoenm. 43 j. Gentschenstw. G. Petit, wr Van der Haegen, z. b. 82 j. Leopoldstr. L. Schelfhaut, scholier, 8 j. Houtmarkt. J. Steppe, m. Schokkaert, schipper, 70 j. wonende te Willebroeck. 10 kinderen onder de 7 jaren. MAGAZIJN van B EHANGPAPIEREN en allerhande MEUBILEERING Kahex VAM DE PUTTE, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, nevens 't Bureel van De Dendbrbode. Spoedige bediening. Matige prij zen. Marktprijzen. Zaterdag 25 Juli 1908. Aardappelen de 100 kil. 0,00 a 00,00 Boter per 3 kil. 7,92 a 8,8a Roomboter 100 kil. per kil. fr. 2,90 Eiers de 25 2,25 a 2,43 Ajuin de 100 kil. 0,00 a 00,00 Viggenen.per koppel 40,00 a 60,OO BOTERMARKT. Heden zaterdig wer den 228 klonten boter ter markt gebracht wegende te samen i83o kilogr. HOPMARKTEN. Zelden is het gebeurd dat de tijdingen uit alle hopkwartieren even bevredigend luiden overal staan de tuinen goed, nergens klaagt men over in- sekten of ziekten. Komt er geen ongeval uit slechte weêrgesteldheid, we gaan een algemeen overvloe- digen hopoogst fe gemoet, tot algemeene nabate der planters. Onder dien indruk daalt de markt immer voor het nieuw gewas: Aalst, 3a 1/1 fr. Poperinghe, 27 i/atot a8 i/afr. Voor beschikbare waar is het niet beter: Aaist, 3o tot 32 1/2 fr. Po peringhe 21-34 'r- Te Neurenberg kwoteert men de markthop, eerste kwaliteit, 40-50 fr. tweede kwaliteit, 30-37 Ir. derde kwaliteit, 21-30 fr. GENT, 24 Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 371 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren 25 Vette koeien 1 j Stieren 3a Magere beesten 1 2 Varkens o j Loopers >64 I Viggens MEEST GEZOCHTE herstelt grijs, of ver kleurd haar bepaalde lijk tot zijne oorspron kelijke kleur houdt het uitvallen tegen reinigt de kruin, ver wijdert het «chin en deelt er leven, groei kracht, glans en shoon- heid aan mede. Verkocht door Coiff. en Pirf. Boofd- Dépdt 26, r. Éliesno-Mircel, Pinji De flesch fr, 2,5o, te verkrijgen bij M. Guillot, hairkapper, Lange Zoutstraat, teAalst. Men vraagt een schoon Huis te huren, met grooten Hof, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Schrijven G. B. blijvends Post, Aalst (Noord). Hopseizoen 1908. De cocke voor het droogen der IIop, en alle andere gebruiken, is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, tegen den prijs van vijf en negentig centiemen per hectoliter, gewoonlijk genoemd dobbelen liter. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen en van goede ZAAILANDEN, te Nieuwerkerken, Kwaadestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien hot behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te woten Eerste koop. Een goed en gerieflijk Huis, dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Nienwerkerken, aan de Kwaa destraat, hebbende groote poort, bakkerij, stalling, remise en andore afhangen, allen in besten staat van onderhoud, koer en tnin, bekend bij kadaster wijk B, nummer 61l en westdeol van nummc-r 62o, groot volgens me ting 12 aren 46 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten zuide denVoetweg en daarover bet goed onder koop drijten weste jufvr. weduwe Philemon Eeckhout en ten noorde de Kwaadestraat. Bewoond en gebruikt by de maand door M. Camiel Van Hauwermeiren aan 20 frank per maand. Tweede koop. Twee aaneenhangende Woningen met aauhoorighedei. en tuin, ge staan en gelegen te Nieuwerkerken, nevens voorgaande goed aan de Kwaadestraat,geka dastreerd wyk B. nummer 60d, en oostdeel van nummer 62c, bij meting groot 8 aren, palende ten ooste M. Prosper Lauwereya,ten zuide den Voet weg en daarover de party Land onder koop drij,ten weste den voor- gaanden koop, ten noorde de Kwaadestraat. De eene bewoond en gebruikt bij de maand door jnfvr. weduwe De Neef, aan 6 frank per maaud. De andere onverhuurd. Derdo koop. Een perceel Land, gelegen te Nien werkerken, op het Meensveld, wijk B, nummers 63 en 64 van het kadaster grsot aldaar 23 aren 20 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten zuide de heeren Pros per en Florimond Meert, ten weste M. Felix Van Landuyt en ten noorde jnfvr. weduwe Eeokhout, voornoemd en de goederen onder de koopen een en twee hiervoren. Gebruikt zonder termijn door M. Jan-B. Hnylebroeck, te Nieuwerkerken, aan 45 fr, 's jaars. Boomprys 25 fr. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen te Nieuworkerken, nevens voorgaande, be kend bij kadaster wijk B, nummer 130a, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren en vol gens meting groot 20 aren 15 centiareD, pa lende ten ooBte M. Pieter Adam, ten zmde M. Philemon Ringoir, ten weste voorgaande koop drij en ten noorde met den Voetweg M Prosper Lauwereys. Gebruikt zonder termijn door M. Hnyle broeck, voornoemd, aan 30 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Djjnsdag 11 I lQna Verblijf l'ijnsdug 25 An8Mtl Telkens om 3 uren van den avond, ter herberg van den hoer Aifons Likvsns, te Nieuwerkerken, Dorp. Om uit onverdeeldheid te soheiden. Stieren i6 kw. x,oo 2ekw. 0,90 3"kw. 0,80 Koeien Vaarzen 0,86 i,o5 1,08 0,70 o, 78 Varkens Kalveren 0,78 0,92 0.95 0,95 0,00 0,95 0,00 Kalverenm. x,3o BRUSSEL, 24 Juli Getal te koop gesteld 240, per kilogr. op voet fr. 1,00 a 1,25. CUREGHEM-ANDERL. 24 Juli. Veemarkt. Te koop gesteld 356 ossen, 3xa stieren, 1037 koeien, totaal: 1714 stuks. Men betaalde per kilogram op voet Ossen 0,90 a 1,04 Stieren 0,66 a 0,90 Koeien en Veerzen 0,62 a 0,84. Kalverenmerkt Ter merkt gebracht en te koop gesteld 1068. Prijs per kilogr. fr. 0,88, 1,08 a 1,18. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Zaailanden, alsmede van Huismeubels, Landbouwersalm2 Varkens en Vruchten te velde, te MOOIISEL, Hijger. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het br hoort, in hot openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene behnisde Hofstede, gestaan en gelegen te Moorsel, Rijger, be kend bij kadaster wyk D, nummer 605d, groot 1 aar 70 centiaren, palende ten ooste M. Frederik Van den Steen, ten zuide het volgende goed, ton weste en ten uoorde M. Karei Lodewijk Callebaut. Tweede koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, Rijger, gekadastreord wyk D, nummer 606a, groot aldaar 13 aren, palende ten ooste M. Lodewijk De MeersmaD, ten zuide M. Frans Benedikt 'T Kint, ten weste het Weldadigheidsbureel van Moorsel en ten noorde voorgaanden koop. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsol, Kyger, wyk D, nummer 506 van het kadaster, groot 11 aren 20 centiaren, palende ten ooste dc Avonéstraat, ten znide M. Pieter Jan Coppieters en andere en ten noorde M. August Vinck en Benedikt Moens. Do voormelde gooderen zyn gebruikt door de medeeigenaarB Kinderen Baeton-Van Biesen. ENKELE ZITDAG Maandag 8 August! 1908. Om 4 uren van den avond, te Moorsel nabij de Statie, ter herberg Dk Willkkoii by M* Joseph Van den Steen. Meubelaire Venditie. De Notaris EEMAN voornoemd, zal, op voormelde Maandag 3 Aogdsti 1908, om 1 ure stipt nanoen, in hot openbaar verkoopen Huismenbelen. Stoelen, Tafels, Kleer- en andere Kassen. Bedstoelen met gerieven, Stoof mat toebehoorten, hangende Horlogie, Olielampen, Printen en Heiligen Beelden, gleizen Tellooren. Kommen en Koffijjatten- yzeren Moor en Koffijpot, Koffij- en Peo'n doozen, ijzeren Braadpannen Potten en alle andere slach van Kenkengerieven, honten en zinken Emmers, Waschknip en meer andere voorwerpen. Landbouwalem. Kortewagens, Eegde, Aalkuipen, Schappen, Braken, Rieken, Mest- haken, Gaffels, Pikken, Zeisen, Landdraad en anders gerieven. Beeslialen. 2 Varkens. Vruchten te velde. 300 kuilen Hoppe met staken, 24 aren Aardappelen, 30 aren Mastelnin, 9 aren Graan, 9 aren Klavers en 6 aren Beteraven. Verdeeld in koopen 't elks gerief. N. B. De koopen tot 5 franken moeten gereed betaald worden voor de overige koo pen is er tijd van betaling, doch mits goede en gekende borg te stelleD. Verders wordt de verkooping gedaan, on der de gewone voorwaarden en mits het ge woon ongeld. Poneymerrie met veulen te koop. Merrie oud 6 jaar, braaf OPENBARE VERKOOPING van allerlei en GERIEVEN, te AALST, Kerkstraat, 3. De Notaris EEMAN, te Erpe, zsl, namens de erfgenamen van wylen Mijnheer Hknri Arents en ten sterfhnize van dezen, te Aalst, Kerkstraat, nummer 3, op Vrijdag 31 Juu 1908, om 8 uren 's morgends, in het open baar verkoopen Allerlei Huismeubèlen en Gerieven, als Kleer-, Kommode- en andere Kassen in eiken en ander hout, Bchoone Étagère, Kas in ma honiehout, Stoelen en Tafels, Naaimachien, 3 Bedstoelen in kerzelaren en notelaren höut met ressorts, mekanieke Bedstoel in notelaren hont voor zieken, 3 wollen Matrassen en Hup pelingen en andere Bedgerieven, Lavabo en Nachttafel in notelaren hout, Gemakstoel, froot en schoon Jachtconfoor (Cnisinière), to ven en Kachels met toebehoorten, Olie lampen en koperen Kandelaars, hangende Horlogiëu, Spiegels en Printen, heiligen Beelden onder bocalen, volledig porcoleinen Koffijstelsel, porcoleinen en gleizen Tellooren, Schotels, Kannen, Sauspannen, Koffijjatten on Tassen, kristalon en glazen Bierkaraften, Glazen en Roomers, koperen Mooren, Koffij- polten en Theepot, ijzeren Potten en Braad pannen, eere hoeveelheid koperen, tinnen, yzeren, gleizen en andere Keukengerieven, houten en zinken Emmers, Waschkuipon, Waschmachien, Hofpostnren, eene groote hoeveelheid Flesschen en meer andere voor- srpen. 14. B. De verkooping zal geschieden met comptante betaling en met vorhooging van 10 p. h. voor onkosten. Verkooping bij ditwinning. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM, Brus.'selschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, krach tens daartoe bekomen macht en namens wien het behoort, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weteu Eerste koop. Een Eigendom, zynde eene Tweewoning met Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Erembodegem. aan don Brus- selschen Steenweg, gekend bij kadaster wyk A, nummer 52h en 52k, groot 6 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste M. Felix Van Geem, ten znide den volgenden koop, ten weste den Steenweg en ten noorde M. Joannes Limpens. Tweede koop. Een Woonhuis met Af- hangselen (zynde de herberg u Het Keizers hof gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brusselschen Steenweg, groot 6 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk A, num mers 52i en 52j, palende ten ooste den heer Felix Van Geem, ten znide Juffrouw Weduwe Petrus De Geyndt-De Meyer, ten wests den Steenweg en ten noorde voorgaande goed. Bewoond door den eigenaar heer Coostant Arys. ENKELE ZITDAG Maandag 10 Augusti 1908. Om 3 aren van den avond ter herberg Den Klokkknbol te Aalst, Molendries, N. 21, by Mej. Esther Verlaeckt, (ond huis Foncéa). N B. De kosten der veiling zyn bepaald op 12 ten honderd van de kooppryzen, onge- minderd de gevallen van toepassing der wet ten rakende de vermindering der rogistratie en overschrijvingsrechten. Door sterfgeval. VENDITIE VAN 2 Koeien, Rund, Vaars, Kiekens, Landbouioalem en Vruchten te velde, te HOFSTADE. Babbelaar. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 5 Augusti 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten sterfhuize van jufvrouw weduwo J. B. Hofman-Van Hauwermeiren, te Hofstade, gehucht Babbelaar, in het open baar verkoopen Beesten, als Een Paard, 2 Koeien, Rund, Vaars, 20 Kiekens. Landbonv alera, als Kar, Kruiwagens, Wagen op vier wielen, Wanmolen, Ploeg, Egge, Slede, Wan, Beirstak, klein alem en gereedschappen, Paardharnassuren en meer andere voorwerpen. Hooi, Stroo, Mest, Aardappels an Brand hout. Vruchten te velde, a. op een perceel land op het Kalfreld, ongeveer 24 aren Rogge, 12 aren Tarwe, b. 15 aren Rogge op de Wee, c. 15 aaron Haver en 15 aren Rogge, op het Bosch; d. 6 aren Tarwe op OosselB; e. 6 aren Tarwe, 18 aren Rogge en 36 aren Aardappe len, op do Duiverspatten; f. 9 aren Tarwe, op Overbroek; g. 69 aren Haver, 6 aren Bee- ten en 15 aren Vlas, op Zwart Gracht; en h. 30 aren Rogge, op 't llofveld, dit alles gele gen binnen de gemeente Hofstade. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borgstelling. en zonder fouten veulen hengst 3 maan» den oud met kar en harnassuur. Zich te wenden tot J.-B.Van Eeckhout, bakker te Erpe, Hoonegem. Bij uitscheiding van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van RIJTUIGEN, Omnibus, Karren en Paardengerieven, TE AALST, Nazarethstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal, op Donderdag 6 Augusti 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens ter Huur- houdery van den heer Leopold Corthals- Eemans, te Aalst, Nazarethstraat, N® 67, in het openbaar verkoopen Vijf schoone Paarden, gezegd Croi- Bés twee van 10 jaren twee van 6 jaren en een van dry jaren Voituren Twee schoone Coupés, schoo- noD Landau, gezegd Carré anderen Landan; Calèohe en nienwen Bnggy, allen met vier plaatsen. Schoonen Omnibuii voor zestien personen, twee Stortkarren op vier wielen, goede Voor trein met ressorts en dry achterressorts. Plateforme belegd met zink dienstig voor verhuiswagen of ander. Twee schoone dubbele Harnassnren voor Voituur,Vier enkele Harnassnren belegd met nikkel en zilver, Vier nikkelen Mondstukken en andere, Garoelen, Broeken en Bassen voor camion, witte Guide voor Huwelijken, en toebehoorten, 6 Voorhoofdbanden (frontales) met rozetten voor rouw, 3 schoone Zweepen, vier Schragen en meer andere voorwerpen. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van een TE LEDE, Achterstraat, nabij het Dorp. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een Woonhuis, met aanhoorigheden te Lede, Achterstraat, nabij het Dorp, gekadastreerd wijk C, nummer 38d, groot volgens titel i aar 64 centiaren. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG Vrijdag 31 Juli 1908. Om 4 uren namiddag, ter herberg van den heer Polydoor, Blaes, te Lede, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene Graan windmolen en Landen, te (Baarde gem en Melder t. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mét gewin van palmslag en gelagen, in het open haar verKoopen GEMEENTE BAERDEGEM. Eerste koop. Eene Bchoone behnisde Hofstede met Woonhuis, Schnnr, Stalling er. Boomgaard, gistaan en gelegen aan de Mo lenstraat, groot volgens meting 15 aren, 52 centiaren, en gekadastreerd wijk C, nummèr 408a en deel der nummers 407b en 406n, pa lende ten ooste aan den heer Alfons De Vis- De Man, ten znide aan denzelfden, ten weBte aan koop twee en ten noorde aan de Molen straat. Bewoond door den medevérkoopèr heer Alfons De Vis. Boom- en haagprijs fr. 200. Tweede koop. Een perceel Boomgaard en Tnin, zeer dienstig voor Bouwgrond, ge logen aan de Molonstraat, groot volgens meting 11 aren, 96 centiaren, en gekada streerd wijk C, deel van de nummers 407b en 406d, palende ten ooste aan koop een, ten znide aan de heeren Alfons De Vis-De Man en Macharis, ten weste aan de erven D'Hanwer en ten noorde aan de Straat. Gebrnikt door den medoverkooper den heer Alfons De Vis. Boom- en haasprys fr. 350. Derde koop. Eenen Graanwindmolen, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, geka dastreerd wyk C, nummer 409, met eene grootte van 10 aren, 96 centiaren, palende ten ooste en ten zuido aan den heer Curolus- Ludovicns D'Hanwer, ten weste aan den heer Alfons De Vis en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis, Vierde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Molenbaan, groot volgens meting 15 aren, 2 centiaren, gekadastreerd wyk C, deel van nnmmer 498a palende ten ooste aan den heer Monsieur, ten znide den heer Frans Rnyssinck, ten weste met half Knuterbaan aan den heer Blindeman-De Pauw on ten noorde aan koop vyf. Gebrniker den heer Frans Rnyssinck. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen nisvoren, aan de Molenbaan, groot volgons meting 16 aren 43 centiaren en gekndaslreerd wijk C, deel van nnmmer 198a, palende ten ooste aan deD heer Monsieur, ten zuide aau koop 4, ten weste met half baan aan den heer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan den heer De Ridder en Zuster. Gebrnikt door den heer Frans Rnyssinck. GEMEENTE MELDERT. Zesde koop. Eeu perceel Land, groot volgens meting 19 aren, 72 centiaren, gelegen op het Eeckhoutveld, gekadastreerd wyk A, deel van nummer 473, palende teu ooste aan Juffrouw Anaïs Van BieBon, ten zuide aan koop 7, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde Mevronw de Gravin de Ranesse. Gebrniker den medeverkooper den heer Petras De Vos. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen alsvoron, op het Eeckhoutveld, groot volgens metiug 19 aren, 66 centiaren gekada streerd wyk A, deel van nummer 473, palen de ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Biesen, ten znide aan de heeren De Ridder-De Gols en Van den Bossche, (en weste aan don heer Jan Van Geert en ten noorde aan koop 6. Gebrniker den medeverkooper deu heer Pe» trus De Vos. ZITDAGEN Instel Vrydag 24 Juli 1Qfta Verblyf Vrydag 7 Augusti ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd u In dkn Olifant, by den heer Fredericks Verbeec\e*-De Brucker, te Baardegem, aau de Kerk. Ais gij Verzekerd Wilt zijn dat uw huis gereinigd, uw wascli gedaan wordt naar de Wetten der gezondheidsleer, gebralkt dan altijd eene zui vere, onVerValschte zeep en Wij verzekeren u dat iUN- LIGHT dit onder alle opzich ten is. Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. VEN DIXIE van te AALST, Nieuwstraat, ten huize van Mr Henri De Clercq-Le Clercq, op Donderdag 3oJuli 1908,0m 2 uren namiddag. De NotariB BRECKPOT. te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met magazijn en bof* te Aalst, in de Korte Zoutstraat, groot 4 aren, 60 centiaren. ZITDAGEN: August. 1908 Verblijf, Maandag 24 0 y telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minet Au Café de 1'Alliance, bij Mr Leopold Boin, te Aalst, Groote Mark». Studie van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. op Maandag 27 Juli 1908, om 2 uren namiddag, van 1 hektaar 55 aren tarwe, 75 aren koorn en 1 hektaar 20 aren ha» ver, te Aalst, Zoutstraatpoort, in 11 aren tarwe, te Nieuwerkerken, Dorekensveld te vergaderen le Aalst, Zoutstraatpoort, ter herberg van M. Van der Gucht, nevens de afspanning «In Nederhasselt.» Aandeel eener zeer winstgevende natie te Antwerpen, te koop. Voor ver dere inlichting wende men zich ten Bu* reele van De Dbnderbodb. FVl'l iilif* B0trottW(l0 personen zelfs J die niets bezitten kunnen gold bekomen voor aankoopen van huizen of grond, ook andere leeningen. Schrijven E. B. 336, poste restante, Erpe-Meire. Gepenaioeneerde staatsbediende, vraagt plaats als Reiziger of als Poortier. Adres te vragen ten Bureele van D* Denderbodb. i53. Men vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met du paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i52 Een schoon en gerifelijk Huis, laatst bewoond geweest door den heer Edmond Rumbaut, gestaan en gelegen aan de Vaart, hebbende ruime boven en bere» den plaatsen, magazijnen, stallingen enz., pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den heer G. Bon» ner, Apotheker, Bisschopstraat, 7, Aalst. X© koop. Een allerschoonst en welgelegen Buitengoed, nabij de Stad Aalst. Zich te wenden Keizerlijke Plaats, N-26. X© hureu. Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhofbaan, Huis Herberg en Mm- gazijn, bewoond door De Raeve, Zich wenden Nieuwstraat, 34, Aalst. A louer, belles chambres garnies, dans mais. bon. avec ou sans pension pr Mr seul, prix modéré, 5, Place de Is Station, Alost. X© huren terstond de alomgekende heiberg In Nederhas selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg, met Hof cn circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bewoond door M. Alpb. Matthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, te Ressegem. Xerstond t© huren. Eene schoone en gioote Estaminet, te Aalst, aan de Groote Markt, genaamd 1 Café- Remy. Voor de inlichtingen zich te wenden bij de eigenares Dame De Coninck-Ds Windt, of ten Kantore van den Notaris Db Gheest, te AaUt, Keizerlijke Plasty

De Denderbode | 1908 | | pagina 3