AU BON MARCHÉ Groote Magazijnen van Nieuwigheden Algemeenen Uitverkoop EEN HUIS, EEN PAARD WEGENIS. Stad Aelst. Bij uitscheiding van bedrijf. Bericht aan de Hopplanters. Paarden en Veulens, behuisde HOFSTEDE, VIJF PAABDEN WOONHUIZEN WOONHUIZEN behuisde" HOFSTEDE Openbare Verkooping. Schoone Hofstee EEN WOONHUIS HET ZWAVELZURE AMMONIAK Nieuwstraat, Brussel. Uit oorzaak van vergrootingen.Ten einde de beschadiging der Koopwaren te voorkomen MAANDAG 3 OOGST en volgende dagen. Afslag van 5o tot 70 ten honderd. Xer stembussen. Ah I indien het volk mocht stemmen ten voor- deele der remediën met welke overeen komst zou het stemmen voor de purgerende slijmverdrijvende Pil Walthéry, welke om zoo te zeggen de eenige remedie is die men sedert 30 jaren gebruikt tegen meest al de ziekten. 1 fr. Eene doos is voldoende in een jaar. Te Bosch voorde hoorden de wande laars, DinBdag avond, kort achter elkaar, twee revolverschoten en zij zagen langs den kant van 't bosch twee personen ten gronde zakken. Men snelde er henen en vond een jonge ling van rond de 20 jaar en een meisje van omtrent denzelfden ouderdom, buitenge woon schoon. En naast hen lag een nog rookende revolver. In het meisje herkende men weldra de dochter van den policiebeambte eener Brus8elsche voorstad. De jongeling behoort ook tot eene achtbare familie. Het meisje was dood, de jongen ademde nog en men kon hem nog ondervragen eer hij, naar het gemeentehuis vervoerd, den adem uitblieB. Het drama had voor oorzaak dat de jonge lieden niet konden trouwen, omdat de jongen aan eene ongeneesbare ziekte leed. En daarom hadden zij maar het best ge vonden, samen te sterven. Droeve zeden heid in uw hoofd, indien gij hoest of lijdt aan valling, bron- chiet, influenza of kinkhoest, en indien gij uwe borst niet bezorgt met borstsiroop Depratere te nemen, gij stelt u bloot aan eene ongeneesbare borstziekte, want de geneeskunde bezitniet eeneremedie die zoo rap en zoo volkomenlijk alle borstziekten geneest dan de echte borstsiroop van Depratere. Prijs 2 franken de groote flesch Te bekomen bij Od. Depratere die overal verzendt tegen postbon van 2,00 fr. (50 centiemen meer voor port), alsook te Aalst, bij de apothekers De Valckeneer en Callebaut. Maandag namiddag, rond 5 3/4 uren, is in de Nieuwstraat, te Tilleur, een vree- selijk ongeluk gebeurd. Een I4jarig mtisje Louise Pirotte, had, daar het vuur niet naar hare goesting brandde, er petrool op gegoten. Groote vlammen sloegen op en bereikten de kruik met petrool welke het meisje in de hand hield. De kruik ontplofte en het brandende vocht liep over het meisje dat in enkele oogenblikken geheel door vlammen omhuld was. Op hare doordringende kreten, snelden hare moeder en hare drie zusters toe die begonnen met hare kleederen af te rukken. Middelerwijl had het vuur zich medege deeld aan de meubelen der keuken Dat begin van brand werd onmiddelijk uitge doofd door de buren, terwijl dokter Médard het arme meisje verzorgde die zich in de ergste pijnen over en weder wrong. Niettegenstaande al de zorgen waarmede zij omringd werd, is het meisje dijnsdag morgend, rond 4 uren bezweken, na de ergste pijnen te hebben geleden. De moeder en eene der zusters van het slachtoffer zijn ook verbrand aan het ge laat en de handen. De brand der sigarenfabriek van M. Van der Eist, te Leuven, is maandag nacht, rond 12 uren uitgebroken in het bureel. Naast dit laatste staat het maga zijn waar een groot aantal kassen sigaren lagen en dat eveneens de prooi der vlam men is geworden Een agent heeft de be woners gewekt, welke aanstonds met eene waterleidingslans, die men ten huize had, begonnen te blusschen Nadien kwamen de pompiers aan, die moedig den brand be streden en het fabriekgebouw dat er naast stond hebben kunnen vrijwaren. Het bu reel en het magazijn met den inboedel zijn om zoo te zeggen gansch verbrand en de schade met de nog overblijvende bedorvene koopwaar, mag op 40,000 fr. geschat wor den. Er bestaat verzekering. Men kent de oorzaak eigenlijk niet. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Kas voor onroerende Goederen en Sparen, Samenwerkende Maatschappij 38, de Thystraat, Brussel. 5 a 10 fr. per dag buiten zijne bezigheden. Nieuwe combinaties voor den aankoop van huizen. Onderling Sparen. Verzekering brandgevaar. Men vraagt agent en opzichters. Schrijven. 67,584. Marktprijzen. Zaterdag 1 Oogst 1908. Aardappelen de 100 kil. 0,00 a 00,00 Boter per 3 kil. 8,10 a 8,91 Roomboter 100 kil. per kil. fr. 3,00 Eiers de 25 2,16 a 2,34 Ajuin de 100 kil. 0,00 a 00,00 Viggenen,per koppel 55,00 a 65.oo BOTERMARKT. Heden zaterdag wer den 240 klonten boter ter markt gebracht wegende te samen 1910 kilogr. HOPMARKTEN. Nuremberg, 29 Juli. Markt zeer- kalm. Marktwaar 1* kwaliteit, 40-50 fr. 2* kwali teit, 25-32 fr. In gevolge het vooruitzicht van een overvloedigen hopoogst dalen de prijzen nog altijd. Londen, 27 Jnli. Markt kalm. De be richten nit de hopkwertieren lniden immer gunstig. De prijzen blijven even laag. Brussel, 29 Juli. Markt kalm. Poperin- ghe (Stadslood), 26-27 1^2 fr. Aalst (8 mer ken), 30-32 fr. Zeer weinig verhandelingen. Aalst, 25 Jnli. Markt zeer kalm. Be schikbare waar aargeboden aangeboden aan 32 fr., zonder koopers. Voor nieuw gewas veel vergeefsch aanbod aan 32 fr. Popkringhe, 30 Juli. Markt slap. Voor nieuw gewas Stad, 25-26 fr.; dorp, 24-26 fr. De hoptuinen staan krachtig en gezond. De handel is zeer te neêr gedrukt. GENT, 3i Juli. Getal te koop gestelde hoornbeesten 345 Melkkoeien Groote ossen Jonge ossen Vaarzen Schapen Lammeren Kalveren Vette koeien 52 Stieren 41 Magere beesten 105 Varkens 276 Loopers 6 184 Viggens 554 Stieren i® kw. 0,98 2ekw. o,83 3®kw. 0,78 Koeien 0,88 0,80 0,72 Vaarzen 1,00 0,90 0,81 Ossen r,o5 0,92 0,80 Varkens 1,02 0,90 0,00 Kalveren i,23 0,98 0,00 BRUSSEL, 24 Juli. Kalverenm. Getal te koop gesteld 240, per kilogr. op voet fr. 1,00 a 1,25. i ARIJS-LA VILETTE, 3o Juli. ,e 2' 3* kwal. kwal. kwal, 1,72 i,55 1,68 i,5o r,40 i,3o 2,00 1,80 2,3o 2,10 1,82 1,75 Men vraagt eene goede Keuken meid, loon 40 fr. Zich te bevragen bij M. Arthur Druck, Statiestraat, 3i, Aalst. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Gijsegem, aan het (Dorp De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in bet open baar verkoopen GEMEENTE GIJSEGEM. Een Huis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen caoij de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nnmmer 250, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Baeyene-MaeB, ten znide of ten voor hoofde aan de Kerkstraat, ten westc met bij zondere ingangspoort aan den Steenweg van Aalst naar üendormonde en verder nog aan een huis van den heer Dubois-IlaemB eu ten noorde aan den heer Blindeman-Ringoot. Onmiddelijke ingebrniktreding. ZITDAGEN ten 3 nren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, n bij Juffrouw Weduwe Achilles Langlet, te Gijsegem, aan den Steen weg. Men vraagt een schoon Huis te huren, met grooten Hof, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Schrijven G. B. blijvende Post, Aalst (Noord). Ter markt ver- gebracht. kocht. Ossen i566 1504 Koeien 5^2 5n Stieren 198 198 Kalvers i85o 1600 Schap,10420 10200 Varker" 38oo 38oo 1,40 i,3o 1,20 1,60 1,80 i,7° Door sterfgeval. VENDITIE VAN 2 Koeien, Rund, VaarsKiekens, Landbouwalem en Vruchten te velde, te HOFSTADE. Babbelaar. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Woensdag 5 Augusti 1908, te beginnen om 8 nren 's morgens, ten sterfhnize van jnfvrouw weduwe J. B. Hofman-Van Hauwermeiren, te Hofstade, gehucht Babbelaar, in het open baar verkoopen Beesten, als Een Paard, 2 Koeien, Rond, Vaars, 20 Kiekens. Landbonwalem, als Kar, Kruiwagens, Wagen op vier wielen, Wanmolen, Ploeg, Egge, Slede, Wan, Beirstuk, klein alem en gereedschappen, Paardharnassnren en meer andere voorwerpen. Hooi, Stroo, Mest, Aardappels an Brand hout. Vruchten te velde, a, op een perceel land op het Kalfveld, ongeveer 24 aren Rogge, 12 aren Tarwe, b. 15 aren Rogge op de Wee, c. 15 aaren Haver en 15 aren Rogge, op het Bosch; d. 6 aren Tarwe op Gossels; e. 6 aren Tarwe, 18 aren Rogge en 36 aren Aardappe len, op de Duiversputten; f. 9 aren Tarwe, I op Överbroek; g. 69 aren Haver, 6 aren Bee- ten en 15 aren Vlas, op Zwart Gracht; en h. 30 aren Rogge, op 't Hofveld, dit allee gele gen binnen de gemeente Hofstade. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. STAD AELST. Mannelijk geslacht 8 Vrouwelijk idem 4 12 Huwelijken K. Van den Berge, tw. met A. Van Bockstaele, dienstm.— P. Ernst, tabakb. met M. De Witte, br. P. Van Rcyen, pastcib. met M. De Veirman, stikst. A. Le Compte, marktkr. met M. Ghys- brecht, z. b. Overlijdens. J. Janssens, vr. Verhulst, z. b. 77 j., Leopoldstr. C. De Neef, w' Parez, wink., 86 j., Korte Zoutstr. J* Rowies, 11 j., Brusselb. C. Tas, tw. 18 j., Gentschistr. P. De Backer, m. Tilley, landb. 5g j., Groenstr. C. Van der Donckt, vr. Blanckaert, z. b. 42 j., St. Janstr. D. Scheerlinck, m. De Smet, z. b. 79 j,, Gasthuisstr. C. Van Vae- renbergh, m. Arys, kaaiw. 24 j., Moor- selb. A. Van Overstraeten,z. b. 79 j., Leopoldstr. M. De Schutter, vr. De Koek, z. b. 73 j., Albert Liénartstr. 4 kinderen onder de 7 jaren. Vernietiging van eenen Buurtwegel. De Burgemeester en Schepenen bren gen ter kennis van het publiek dat op Maandag 3i Augusti 1908, het onder zoek zal gesloten wezen nopens de aan vraag tot vernietiging van den Buurtwe gel, nummer 119, tusschen de Binnen straat en de Groenstraat, voor het deel liggende op den eigendom van M. F. J. Boone, Mej. M. De Meulenaere en M. X. Bruylandt-De Cock. Degenen die tegen dit ontwerp opmer kingen willen indi :nen worden uitgenoo- digd ze schriftelijk aan het Schepen-Col lege te laten geworden vóór den gestelden dag. Aelst, den 27 Juli 1908. De Burgemeester en Schepenen, M. L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. De Burgemeester maakt bekeud dat op Dijnsdag en Woensdag 4 en 5 Augusti aanstaande, de doortocht over de brug vai den Zwartenhoek zal moeten onder broken wezen om toe te laten er noodza kelijke herstellingen aan te brengen. Aelst, den 28 Juli 1908. De Burgemeester, M. L. GHEERAERDTS. Uitverkoop van een honderdtal ver- schillige marmeren schouwen. Dorpels, plinten, deksteenen, pomp steenenen pompbakken in goeden Ecaus- sinescie steen alles tegen buitengewone lage prijztn, bij C. BRUYLANT, 14, Keizerlijke Plaats, 14, te Aalst. Hopseizoen 1908. De cocke voor het droogen der Hop, en alle andere gebruiken, is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, tegen den prijs van vijf en negentig centiemen per hectoliter, gewoonlijk genoemd dobbelen liter. OPENBARE VERKOOPING van 25 Anglo-Normand TE AALST. ter A fspanning De Drij Koningen bij de Kinderen Roelandt, aan de Keizer lijke Plaats, op Maandag 10 Augusti 1908, om 2 uren namiddag, door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, op comptant .met verhooging van 10 ten honderd voor onkoffen. OPENBARE VERKOOPING van eene Graanwindmolen en Landen, te (Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE BAERDEGEM. Eerste koop. Eene schoone behuisde Hofstede met Woonhuis, Schnur, Stalling er. Boomgaard, g-tstaan en gelegen aan de Mo lenstraat, groot volgens meting 15 aren, 52 centiaren, en gekadastreerd wijk C, nummer 408a en deel der Dummers 407b en 406d, pa lende ten ooste aan den heer Alfons De Vis- De Min, ten znide aan denzelfden, ten weste aan koop twee en ten noorde aan de Molen straat. Bewoond door den medeverkooper heer Alfons De Vis. Boom- en haagprya fr. 200. Tweede koop. E«n perceel Boomgaard en Tuinzeer dienstig voor Bouwgrond, ge legen aan de Molenstraat, groot volgens meting 11 aren, 96 centiaren, en gekada streerd wyk C, deel van de nummers 407b en 406d, palende ten ooste aan koop een, ten znide aan de heeren Alfons De Vis-De Man en Macharis, ten weste aan de erven D'Hupwer en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis. Boom- en haagprijs fr. 350. Derde koop. Eenen Graanwindmolon, gestaan en gelegen aan de Molenstraat, geka dastreerd wyk C, nummer 409, met eene grootte van 10 aren, 90 centiaren, palende ten ooste en ten znido aan den heer Carolus- Ludovicus D'Hanwer, ten weste aan den heer Alfons De Vis en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis, Vierde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Molenbaan, groot volgens meting 15 aren, 2 centiaren, gekadastreerd wyk C, deel van nnmmer 498a palende ten ooste aan den heer Monsieur, ten znide den heer Frans Ruyssiuck, ten weste met half Kanterbaan aan den heer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan koop vyf. Gebrniker den heer Frans Ruyssinck. Vyfde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 centiaren en gekadastreerd wijk C, deel van nummer 498a, palende ten ooste nan deD heer Monsieur, ten zuide aan koop 4, ten weste met half baan aan den heer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan den heer De Ridder en Zuster. Gebruikt door den heer Frans linyssinck. GEMEENTE MELDERT. Zesde k°op- Een peroeel Land, groot volgens meting 19 aren, 72 centiaren, gelegen op het Ecckhontveld, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 473, palende ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Bieson, ten zuide aan koop 7, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde Mevrouw de Gravin de Ronesse. Gebrniker den medeverkooper den heer Petrus De Vos. Zevende koop. Een peroeel Land, gele gen alsvoren, op het Eeckboutveld, groot volgens meting 19 aren, 66 centiaren,gekada streerd wyk A, deel van nnmmer 473, palen de ten ooste aan Juffrouw Annïs Van Biesen, ten znide aan de heeren De Ridder-De Gola en Van den BoBsche, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde aan koop 6. Gebruiker den medeverkooper den heer Pe trus De Vos. ZITDAGEN Instel Vrydag 24 Juli 1<vw Verblyf Vrydag 7 Augusti ten 2 uren namiddag, ter herberg genaamd In dkn Olifant, n by den heer Fredericus Verbeechen-De Brucker, te Baardegem, aau de Kerk. Bij vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van RIJTUIGEN, Omnibus, Karren en Paardengerieven, TE AALST, Nazarethatraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal, op Donderdag 6 Augusti 1908, te beginnen om 8 nren 's morgens ter Hnnr- hondery van den heer Leopold Corthals- Eemans, te Aalst, Nazarethstraat, N° 67, in het openbaar verkoopen Vijf schoone Paarden, gezegd Croi- sés twee van 10 jaren twee van 6 jaren en een van drij jaren Voituren Twee schoone Coupés, echoo- neD Landau, gezegd Carré anderen Landau; Calèche en nieuwen Bnggy, allen met vier plaatsen. Schoonen OmnibuH voor zestien personen, twee Stortkarren op vier wielen, goede Voor trein met ressorts en drij achterressorts. Plateforme belegd met zink dienstig voor verhuiswagen of ander. Twee schoone dubbele HarnaBsuren voor Voituur, Vier enkele Harnassnren belegd inet nikkel en zilver, Vier nikkelen Mondstukken en andere, Garoelen, Broeken en Bassen voor camion, witte Guide voor Huwelijken, en toebehoorten, 6 Voorhoofdbanden (frontales) met rozetten voor rouw, 3 schoone Zweepen, vier Schragen en meer andere voorwerpen. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen en van goede ZAAILANDEN, te Nieuwerkerken, Kwaadestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een goed en gerieflijk Huis, dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gelegen te Nien werker ken, aan de Kwaa destraat, hebbende groote poort, bakkerij, stalling, remise en andere afhangen, allen in beBten sta it van onderhond, koer en tuin, bekend bij kadaster wyk B, nnmmer 6I1. en westdeel van nnmmer 62c, groot volgens me ting 12 nren 46 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten zuide den Voet weg en daarover het goed onder koop drij, ten weste jufvr. weduwe Philemon Eeckhont en ten noorde de Kwaadestraat. Bewoond en gebruikt bij de maand door M. Cnmiel Van Hanwermeiren aan 20 frank per uiaaud. Tweede koop. Twee aaneenhangende Woningen met aanhoorighedei; en tuin, ge staan en gelegen te Ni mwerkerken, nevem voorgaande goed aan de Kwaadestraat,geka dastreerd wyk 13 nnmmer 60n, en oostdeel van nummer 62c, bij meting groot 8 aren, palende tén ooste M. Prosper Lauwereys.ten znide den Voet weg en daarover de partij LaBd onder koop drij,ten weste den voor- gaanden koop, ten noorde de Kwaadestraat. De eene bewoond an gebrnikt by de maand door jufvr. weduwe De Neef, aan 6 frank per maand. De andere onverhuurd. Derdo koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, op het Meeusveld, wyk B, nummers 63 en 64 van het kadaster greot aldaar 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten znide de heeren Pros per en Florimond Meert, ten weste M. Felix Van Landuyt en ten noorde jufvr. weduwe Eeckhont, voornoemd en de goederen onder de koopen een on twee hiervoren. Gebrnikt zonder termyn door M. Jan-B. Hnylebroeck, te Nieuwerkerken, aan 45 fr, 's jaars. Boomprys 25 fr. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen te Nieuwerkerken, nevens voorgaande, be kend bij kadaster wijk B, nnmmer 130a, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren en vol gens meting groot 20 aren 15 centiaren, pa- londe ten ooste M. Pieter Adam, ten zuide M. Philemon Ringoir, ten weste voorgaande koop dry en ten noorde met den Voetweg M. Prosper Lauwereys. Gebrnikt zonder termyn door M. Hnyle broeck, voornoemd, aan 30 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 11 Verblijf fijiiadag 25 An80»f« 1908. Telkens om 3 nren van den avond, ter herberg van den hoer Aifons Likvbns, te Nienwerkerken, Dorp. Vkrkoopino bi/ uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM, Bruajselschen Steenweg. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal, krach tens daartoe bekomen macht en namens wien het behoort, iu het openbaar verkoopen, de navolgende goederen te weteu Eerste koop. Een Eigendom, zijnde eene Tweewoning met Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Erembodegem, aan don Brns- selsohen Steenweg, gekend bij kadaster wijk A, nnmmer 52b en 52a, groot 6 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste M. Felix Van Geem, ten znide den volgenden koop, ten weste den Steenweg on ten noorde M. Joannes Limpens. Tweede koop. Een Woonhnis met Af- hangselen (zijnde de herberg Hut Krizrrs- hof gestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brnsselschen Steenweg, groot 6 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk A, nam- mers 52i en 52j, palende ten ooBte den heer Felix Van Geem, ten zuide Juffrouw Weduwe Petrus De Geyndt-De Meyer, ten westo den Steenweg en ten noorde voorgaande goed. Bewoond door den eijonaar heer Constant Arys. ENKELE ZITDAG Maandag 10 Augusti 1908. Om 3 uren van den avond ter herberg Dkn Klokkrnbol n, te Aalst, Molondries, N. 21, bij Mej. Esther Verlaeckt, (ond huis Foncóe). N B.De kosten der veiling zijn bepaald op 12 ten honderd van de koopprijzen, onge- minderd de gevallen van toepassing dor wet ten rakende de verminderiog der rogistratie en overschryvingsreohten. Om nit onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eene en van Zaailanden, alsmede van Huiameubels.Landbouwersalm, 2 Varkens en Vruchten te velde, te MOOR8EL, Rijder. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, namens wien het bf hoort,in het openbaar verkoopen, de volgende goederen te weten Eerste koop. Eene behuisde Hofstede, gestaan en gelegen te Moorsel, Rijger, be kend bij kadaster wijk D, nummer 605d, groot 1 aar 70 centiaren, palende ten ooste M. Frederik Van den Steen, ten znido het volgende goed, ten weste en ten noorde M. Karei Lodewyk Callebaut. Tweede koop. Een perceel Land gelegen te Moorsel, ltyger, gekadastreord wijk D, nnmmer 606a, groot aldaar 13 aren, palende ten ooste M. Lodewijb De Meersman, ten znide M. Frans Benedikt 'T Kint, ten weste het Weldadigheidsbureel van Moorsel en ten noorde voorgaanden koop. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Ryger, wijk D, nnmmer 506 van het kadascer, groot 11 aren 20 centiaren, palende ten ooste dc Avonéstraat, ten zuide M. Pieter Jan Coppieters en andere en ten noorde M. August Vinck en Benedikt Moens. De voormelde goederen zyn gebrnikt door de medeeigenaars Kinderen Baeten-Van Biesen. ENKELE ZITDAG Maandag 3 Augusti 1908. Om 4 nren van don avond, te Moorsel naby de Statie, ter herberg Db Willbkom by M' Joseph Van den Steen. IHeubelaire Venditie. De Notaris EEMAN voornoemd, zal, op voormelde Maandag 3 Augusti 1908, om 1 ure stipt nanoen, in hot openbaar verkoopen Huismeubelen. Stoelen, Tafels, Kleer- en andere Kassen. Bedstoelen met gerieven, Stoof mat toebehoorten, hangende Horlogie, Olielampen, Printen en Heiligen Beelden, gleizen Tellooren, Kommen en Koffijjatten- S"zeren Moor en Koffijpot, Koffij- en Peen oozen, ijzeren Braadpannen Potten en alle andere slach van Kenkengerieven, houten en zinken Emmers, Waschknip en meer andere voorwerpen. Landbonwalem. Kortewagens, Eegde, Aalknipen, Schnppen, Braken, Rieken, Mest- haken, Gaffels, Pikken, Zeisen, Landdraad en anders gerieven. Beestialen. 2 VarkenB. Vruchten to velde. 300 kuilen Hoppe met staken, 24 aren Aardappelen, 30 aren Masteluin, 9 aren Graan, 9 aren Klavers en 6 aren Beteraven. Verdeeld in koopen 't elks gerief. N. B. De koopen tot 5 franken moeten gereed betaald worden voor de overige koo pen is er tijd van betaling, doch mits goede en e< kende borg te stellen. Verders wordt do verkooping gedaan, on der de gewone voorwaarden en mits het ge woon ongeld. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met magazijn en hof, te Aalst.' in de Korte Zoutstraat, groot 4 aren, 6o centiaren. ZITDAGEN: Instel, Maandag ro Verblijf, Maandag 24 AuSus" '908 telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minet a Au Café de l'Alliance, bij Mr Leopold Boin, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPIi op Licitatie van eene Landen, Meerschen en Bosch, te Haeltert, Meire en Nieuwerkerl De Notaris DE SADELEER, te Ere bodegem, zal ten verzoeke van de We en Kinderen Charles-Louis Verlé, i Haeltert, ten overstaan van den beer Vre derechter, met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, openbaar verkoopen Gemeente Haeltert. Koop 1 Eene Hofstede, aan het Dorp, sectie b, nummers i3iceni33a, groot i5 aren 5o centiaren. Koop 2 Land op den Brulkouter, sectie b, nummer 33b, groot 5o aren 60 centiaren. Koop 3 Land op den Kruiskouter, Rondbunder sectie b, nummers 39obis cn 391, groot 55 aren 10 centiaren, Koop 4 Land op den grooten Droes- kouter, sectie b, nummer 1008, groot 5 aren 20 centiaren. Koop 5 Land op den grooten Droes- kouter, sectie b, nummer 993, groot 7 aren 10 centiaren. Koop 6 Land op den Kruiskauter aan den Diepenweg, sectie b, numr 4i8jbis, groot 9 aren 40 centiaren. Koop 7 Land op den Middelkouter, sectie b, nummer 911, groot 8 aren 10 centiaren. Koop 8 Meersch in den Vorsinck, sectie c, nummer 389, groot 8 aren 10 centiaren. Koop 9 Weide in den Vorsinck, sec tie c, nummers 3go en 391, groot 36 aren 3o centiaren. Koop 10 Bosch met de Boomen, in den Vorsinck, sectie c, nummer 392, groot 14 aren 40 centiaren. Gemeente Meire. Koop 11 Partij Meersch op Kerkveld, sectie b, nummer 754, groot 24 aren 3o centiaren. Koop 12 Land op den Ysberg, sectie b, nummer 976a, 976b, groot 20 aren xo centiaren. Gemeente Nieuwerkerken. Koop i3 Land op den Techel, sectie b, nummer no5a, groot 6 aren 60 cen tiaren. Eenige Zitdag voor toewijzing WOENSDAG 5 AUGUSTI 1908, om 2 ure namiddag, in de Zaal van het Gemeentehuis, te Haeltert. Er zal geen tweede Zitdag gehouden worden. OPENBARE VERKOOPING bij utwinning van te HAELTERT, Eede. De Notaris DE SADELEER, te Erem bodegem, daartoe in rechte benoemd, zal openbaarlijk verkoopen Een Woonhuis en Grond, te Haeltert, in den Eede, sectie A, nnmmer 3oic, met eene grootte van 1 are 3o centiaren, palende noord den heer Breckpot, oost den heer Ben. Raes, zuid de Straal en west Désiré De Smet-Verleysen. Bewoond door Désiré Daghuyt. Eenige Zitdag WOENSDAG 5 AUGUSTI 1908. Om 1 ure namiddag, ter herberg van Raymond Ceulebroeck, te Haeltert, Eede. Er zal geen tweede zitdag gehouden worden. is de beste, de rijkste en de spaarzaamste stikstofhouder.de meststof. Uw vee it reeds in de welde, Baptist, In het begin van April. Hewel, wat geluk hebt ge, op dit tijdstip van het laar, als het voeder overal begint te ontbreken. Gij hadt mij moeten gelooven en doen zooalt Ik ZWAVELZUUR AMMONIAK op uwe weiden strooien In Februari, en uw gras zou nu zoo tohoon zijn ais het mijne. Het ZWAVELZURE AMMONIAK, welke goede meststof I

De Denderbode | 1908 | | pagina 3