Holland. Frankrijk. Duitschland. WEGENIS. Bericht aan de Hopplanters. behuisde HOFSTEDE, EEN HUIS, VIJF PAABDEN Paarden en Veulens, WOONHUIZEN WOON HUIZEN Openbare Verkooping. Grondkrediet van België Mr Paul EEMAN, Bij uitscheiding van bedrijf. Te hureu terstond. Zondag avond is op het gehucht Sapin-Vert, te Wattrelos, een vreeselijke moord gepleegd. Een Belgische banneling, wonende te Moescroen, kwam zijne vrouw opzoeken, wonende in eene herberg der Mont-a-Leux- straat, te Wattrelos, trok haar buiten het huis en plofte haar tot drie maal achtereen volgens zijn mes in de borst. Het tooneel had plaats onder de oogen van een der kinderen, een meisje van 13 jaar oud, dat insgelijks met den dood be dreigd werd. De misdaad voltrokken zijnde, nam de moordenaar de vlucht in de richting van België. Een kwartier later is het slachtoffer be zweken Het is zekere Laurentia Frappez, thans 56 jaar oud en geboren te Tourcoing. De moordenaar, Martial Dhellemmes, is ook 56 jaar oud en werd geboren te Moes- kroen. Hij is gekend als een geweldigaard en een luiaard, die zich bovendien ook aan den drank overlevert. Hij was geruimen tijd werkzaam als nachtwaker in de weverij van den heer Laurent, rue de l'Epine, te Tourcoing, welk werk hij eindelijk bepaald verliet. Zijn onmatig drinken maakte eindelijk aan zijne vrouw het leven ondraaglijk en weldra verliet zij met de vier oud6te kinde ren het huis. De man was reeds herhaaldelijk veroor deeld. Wanneer hij Zondag avond in de herberg kwam waar zijne vrouw woonde, vroeg hij aan den herbergier deze te gaan roepen. De herbergier voldeed aan zijn verzoek en de beide echtelingen reikten elkander de hand en dronken te samen een glaasje. Daarna 6tonden zij op om naar de kamer der vrouw te gaan. Op den trap stond het I3jarig meisje dat weigerde den vader boven te laten gaan en begoa om hulp te roepen. De herbergier kwam toen toegesneld, greep den kerel bij de beide armen en trok hem naar den koer. Vrouw Dhellemmes en het meisje volg den hem. Op straat gekomen greep Dhel lemmes zijne vrouw bij den schouder en plofte haar tot driemaal 'achtervolgens een mes in de borst, waarna hij weg vluchtte. De vrouw was bloedend nedergevallen. Ze werd door den herbergier en zijne vrouw opgenomen en op eene matras gelegd, terwijl men eenen geneesheer ging ontbie den. Het was evenwel vruchtelooos, want, zooals wij hooger zegden, was de vrouw een kwartier later bezweken. Een big met 8 pooten. Te Sassen- heim is door een zeug ter wereld gebracht een big met 8 pooten, waarvan 4 achter, a voor en 2 op de schouders. Het diertje dat levend geboren werd, met 2 staartjes en één kop, is dooi een kermisreiziger gekocht. (Vad.) Te Antony,bij Sceaux is, in den nacht van Donderdag tot Vrijdag eene misdaad gepleegd door struikroovers. De schurken drongen in een gods dienstig gesticht, bestuurd door Mad. Jeanne Larrieu, 62 jaar oud, en hebben met een kneuzend teug de zuster derwijze mishandeld, dat zij 's morgens te 4 uren bezweken is. Twee andere dames die waarschijnlijk als hulponderwijzeressen dienst deden, werden ook door den schurk aangevallen en erg gekwetst. Patrie geeft over deze misdaad de volgende bijzonderheden Rond middernacht, werd zuster Sta nislas, de bestuurster, wier familienaam mad. Larrieu is, verwittigd door zuster Francine, dat men gerucht hoorde op de eerste verdieping. De bestuurster antwoordde dat het kat ten waren. Een gemaskerde persoon kwam alsdan binnen in de plaats der tweede verdieping waar de twee vrouwen verbleven en kwetste, met een groot tuig, zuster Fran cine gevaarlijk. Ze viel buiten kenr.is ne der, terwijl de man naar de bestuurster toesprong en haar letterlijk doodsloeg. Op de kreten der slachtoffers kwam de nachtwaakster, Zuster Adelaide, uit de naburige kamer toegeloopen een tweede kerel bracht haar eenen vuistslag toe en stopte ^haar den mond met eenen zak doek. De angstkreten der leerlingen in de naburige slaapkamer, sloegen de aan vallers op de vlucht. Geburen snelden ter hulp op het ge roep, doch de bestuurster bezweek, niet tegenstaande al du zorgen, na eenen doodstrijd welke drie uren aanhield. Diefstal schijnt de drijfveer te zijn van de misdaad. Mad. Jeanne Larrieu, bestuurster der Athisschool, is eene oude kloosterzuster der orde van den H. Andreas. Sinds de ontbinding der kloost;rgemeenten, had zij hare school in vrije school veranderd. Het is rond middernacht dat twee kerels,het gelaat gedekt door een zwarten doek, in den eigendom binnen drongfn van Mad. Larrieu, door over den muur te klimmen. Na de deur der woning te hebben opengebroken, klommen zij naar de eer ste vereieping in de kamer, bewoond door de overste. In die kamer sliep ook juffer Francine Brancard, 35 jaar oud, onder-bestuurster van het klooster. Een der kerels sprong op juffer Bran card en sloeg haar geweldig jn het gelaat I met een kneuzend tuig. Vervolgens deed hij zich de geldkas aanwijzen waar juffer Brancard haar geld legde. Het was een klein lessenaartje geplaatst aan den voet van het bed der bestuurster. Hij bond alsdan mejuffer Brancard, terwijl een andere kerel naar Mad. Lar rieu toesprong en haar verschillige erge slagen toebracht op het hoofd. Mad. Larrieu viel doodelijk getroffen neder. Zij had twee hoogst gevaarlijke verwondingen bekomen boven de wind- brauwboog De hersenen lagen bloot.Het neusbeen is gebroken en het bovendeel van het kaakbeen, werd op verschillige plaatsen gebroken. Het gelaat is geheei stuk geslagen en het bed en de muur zijn met bloed be spat. Eene linnenverzorgster, juffer Bernes Vignal, 25 jiar oudjwerd ook het slacht- ofler der laffej inbrekers. Zij werd door hen verrast, met een ijzer geslagen en slaakte een snijdenden kreet welke de andere onderwijzeressen ontwaakte. De geburen werden ter hulp geroepen. Middelerwijl waren dt schurken op de vlucht geslagen. Eene keten, een uurwerk en een zilve ren breloque werden gestolen van onder het oorkussen van juffer Brancard. Deze laatste heeft verklaard dat zij de stem heeft meenen ie herkennen van eenen bloedverwant van mad. Larrieu, wanneer een der ellendelingen haar den sleutel vroeg van den koffer-fort. 't Schijnt dat een zeker deel van de Saksische bevolking er eene zonderlinge mentaliteit op nahoudt. Men herinneit zich de historie van Grete Beier, dat jonge meisje, dat op de meest cynieke wijze haren verloofde, een deftige ingenieur, vermoordde en, na zich op voorhand ver zekerd te hebben of zij in dit geval erven zou, na hare gruwelijke daad een valsch testament te haren voordeele tusschen de papieren van haar slachtoffer legde. Grete Beier werd ten volle verantwoor delijk verklaard voor hare daden, en toen zij ter dood veroordeeld was, weigerde de koi ing van Saksen ten voordeele van dit monster zijn recht van genade te laten gelden. Welnu, er is nu bij een deel der Sak sische bevolking eene ziekelijke senti mentaliteit ontstaan, ten voordeele van die rampzalige Zou men het gelooven haar graf wordt letterlijk overhoopt met bloemen en kransen, alsof daar eene heldin rustte I Men staat sprakeloos bij dergelijke zie kelijke afdwalingen van den gezonden zin. Wij begrijpen heel goed dat men tegen de doodstraf yvcre. dat men ze afschaffe, dat men deze terechtstelling afkeure en betreure, maar van daar tot de hooger gemelde betoogingen is een ge weldige afstand. Voorwaar Er heerscht bederf in De- nemarkens-staten Zekere Staav, van Zweedschen oor sprong is voor de rechtbank van Münche 1 verschenen wegens talrijke aftruggela- rijen. De kerel knoopte kennis aan met meis jes die geld hadden, beloofde met haar te trouwen, trouwde er zelfs mee en liet ze zitten zoodra hij haar geld had. Uit brie ven, in zijn bezit gevonden, blijkt dat hij ook de onlangs terechtgestelde Grete Beier, geld heeft afgetruggeld. Hij wordt tot X2 jaar gevangenis veroordeeld. - 3a jaar geslapen. Bij Stock holm, viel in 1876 een i3jarig meisje, Carolina Karlsdatter, op school over een leerboek in slaap. Dat is niets bijzonders het kan een heete dag zijn geweest maar wat wel wonder was zij werd niet wakker vóór Woensdag laatstleden. Zij ontwaakte als eene volwassen vrouw van 45 jaar, want tijdens haar slaap is hare lichamelijke groei niet blijven stil staan; haar geestelijke ontwikkeling staat echter nog op de hoogte van het leerboek, waarover z\j in slaap viel. MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande -MEUBILEERING— Karei. VAM DE PUTTE, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, nevens 't Bureel van 0 De Denderbode. Spoedige bediening. Matige prij zen. STAD AELST. Vernietiging van eenen Buurtwegel. De Burgemeester en Schepenen bren gen ter kennis van het publiek dat op Maandag 3i Augusti 1908, het onder zoek zal gesloten wezen nopens de aan vraag tot vernietiging van den Buurtwe gel, nummer 119, tusschen de Binnen straat en de Groenstraat, voor het deel liggende op den eigendom van M. F. J. Boone, Mej. M. De Meulenaere en M. X. Bruylandt-De Cock. Degenen die tegen dit ontwerp opmer kingen willen indi men worden uitgenoo- digd ze schriftelijk aan het Schepen-Col lege te laten geworden vóór den gestelden dag. Aelst, den 27 Juli 1908. De Burgemeester en Schepenen, M. L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. Hopseizoen 1908. De cocke voor het droogen der I lop, en alle andere gebruiken, is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, tegen den prijs van vijf en negentig centiemen per hectoliter, gewoonlijk genoemd dobbelen liter. OPENBARE VERKOOPING van eene Graanwindmolen en Landen, te (Baardegem en Meldert. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal mót gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE BAERDEGEM. Eerste koop. Eene scboone behuisde Hofstede met Woonhuis, Schuur, Stalling er Boomgaard, g istaan en gelegen aan de Mo lenstraat, groot volgens moting 15 aren, 52 centiaren, en gekadastreerd wijk C, nnmraór 408a en deel der nummers 407b en 406d, pa lende ten oosto aan den hoer Alfons De Vis- De Man, ten znide aan den zelfden, ten weste aan koop twee en ten noorde aan de Molen straat. Bewoond door den medevórkooper heer Alfons De Vis. Boom- en haagprijs fr. 200. Tweede koop. Een perceel Boomgaard en Tuin, zeer dienstig voor Bouwgrond, ge legen aan de Molenstraat, groot volgens meting 11 aren, 96 centiaren, en gekada streerd wijk C, deel van de nummers 407b en 406d, palende ten ooste aan koop een, ten zuide aan de heeren Alfons De Vis-De Man en Macharis, ten weste aan de erven D'Huuwer en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons Do Vis. Boom- en haagprijs fr. 350. Derde koop. Eenen Graanwindmolen, gestaan eu gelegen aan de Molenstraat, geka dastreerd wijk C, nummer 409, met eene grootte van 10 aren, 90 centiaren, palende ten ooste en ten zuido aan den heer Carolns- Ludovicus D'Hauwer, ten weste aan den heer Alfons De Vis en ten noorde aan de Straat. Gebruikt door den medeverkooper den heer Alfons De Vis, Vierde koop. Een perceel Land, gelegen aan de Molenbaan, groot volgens meting 15 aren, 2 centiaren, gekadastreerd wijk C, deel van nummer 498a palende ten ooste aan den heer Monsieur, ten zuide den heer Frans Rnyssinck, ten weste met half Kanterbaan aan den heer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan koop vyf. Gebruiker den heer Frans Ruyssiuck. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, aan de Molenbaan, groot volgens meting 16 aren 43 centiaren en gekadastreerd wijk C, deel van nummor 498a, palende ten ooste nan den heer Monsieur, ten znide aan koop 4, ten weste met half baan aan den beer Blindeman-De Pauw en ten noorde aan den heer De Ridder en Zuster. Gebruikt door den heer Frans Rnyssinck. GEMEENTE MELDERT. Zesde koop. Eeu perceel Land, groot volgens meting 19 aren, 72 centiaren, gelegen op hot Eeckhoutveld, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 473, palende ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Biesen, ten znide aan koop 7, ten weste aan den heer Jan Van Geert eu ten noorde Mevrouw de Gravin de Renesse. Gebruiker den medeverkooper den heer Petrus De Vos. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen alsvoren, op het Eeckhontveld, groot volgens metiDg 19 aren, 66 centiaren .gekada streerd wijk A, deel van nummer 473, palen de ten ooste aan Juffrouw Anaïs Van Biesen, ten znide aan de heeren De Ridder-De Gols en Van den Bossche, ten weste aan den heer Jan Van Geert en ten noorde aan koop 6. Gebruiker den medeverkooper deu heer Pe trus De Vos. ZITDAGEN Instel Vrijdag 24 Juli iq/iq Verblijf Vrijdag 7 Augusti ten 2 nren namiddag, ter herberg genoemd In den Olifant, n by den heer Fredericvs Verbeechen-De Brucker, te Baardegem, aan de Kerk. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Gijsegem, aan het (Dorp, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE GIJSEGEM. Een Ilnis en Orond, zaer wel gestaan en gelegen nabij de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nummer 250, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Baeyens Maes, ten znide of ten voor hoofde aan de Kerkstraat, ten weste met bij zondere ingangspoort aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde en verder nog aan een huis van den heer Dnbois-Haems en ten noorde aan den heer Blindeman-Ringoot. Onmiddelijke ingebruiktreding. ZITDAGEN Instel Dynsdag 15 w iqno Verblyf Dijnsdag 29 19UÖ' ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, by Juffrouw Weduwe Achilles Langlet, te Gijsegemaan den Steen weg. Bij vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING van RIJTUIGEN, Omnibus, Karren en Paardengerieven, TE AALST, Nazarethstraat. De Notaris I)E GHEEST, te Aalst zal, op Donderdag 6 Augusti 1908, te beginnen om 8 nren 's morgens ter Haar- hoaderij van den hoer Leopold Corthals- Eemans, te Aalst, Nazarethstraat, N° 67, in het openbaar vorkoopen Vijf schoone Paarden, gezegd Croi- sés twee van 10 jaren twee van 6 jaren en een van dry jaren Voituren Twee schoone Coupés, schoo- nen Landan. gezegd Carré anderen Landan; Calèche en nieuwen Baggy, allen met vier plaatsen. Schoonen Omnibus voor zestien personen, twee Stortkarren op vier wielen, goede Voor trein met ressorts en drij achterressorts. Plateforme belegd met zink dienstig voor verhuiswagen of ander. Twee schoone dubbele Harnassnren voor Voitnur.Vier enkele Harnassnren belegd met nikkel en zilver, Vier nikkelen Mondstukken en andere, Gareelen, Broeken en Bassen voor camion, witte Guide voor Huwelijken, en toebehoorten, 6 Voor hoofdbanden (frontales) met rozetten voor rouw, 3 schoone Zweepen, vier Schragen en meer andere voorwerpen. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van 25 Anglo-Normand TE AALST. ter Afspanning De Drij Koningen bij de Kinderen Roelandt, aan de Keizer lijke Plaats, op Maandag 10 Augusti 1908, om 2 uren namiddag, door het ambt van den Notaris DE PAUW, te Aalst, op comptant met verhooging van 10 ten honderd voor onkosten. OPENBARE VERKOOPING van welgelegen en van goede ZAAILANDEN, te Nieuwerkerken, Kwaadestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een goed en gerieflijk Hnis, dienstig voor alle bedryven, gestaan en gelegen te Nieuwerkerken, aan de Kwaa destraat, hebbende groote poort, bakkerij, Btalling, remise en andere afhangen, allen in besten staat van onderhond, koer en tuin, bekend bij kadaster wjjk B, nummer 61l en westdeel van nummer 62c, groot volgens mo ting 12 aren 46 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten znide denVoetweg en daarover het goed onder koop drijten weste jnfvr. weduwe Philemon Eeckhout en ten noorde de Kwaadestraat. Bewoond en gebruikt by de maand door M. Camiel Van Hanwermeiren aan 20 frank per maand. Twcedo koop. Twee aaneenhangende Woningen met aan hoor igheden en tnin, ge staan en gelegen te Nimwerkerken, nevens voorgaande goed aau de Kwaadestraat,geka dastreerd wyk B. nummer 60d, en oostdeel van nummer 62o, bij meting groot 8 aren, palende ten ooste M. Prosper Lauwereys.ten znide den Voet weg en daarover de party Land onder koop drij,ten weste den voor- gaanden koop, ten noorde de Kwaadestraat. De eene bewoond en gebrnikt bij de maand door jnfvr. weduwe De Neef, aan 6 frank per maand. De andere onverhuurd. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Nieawerkerken, op het Meeusveld, wyk B, nummers 63 en 64 van het kadaster greot aldaar 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten znide de heeren Pros per en Florimond Meert, ten weste M. Felix Van Landnyt en ten noorde jnfvr. wednwe Eeckhout, voornoemd en de goederen onder de koopen een en twee hiervoren. Gebrnikt zonder termyn door M. Jan-B. Huylebroeck, te Nieuwerkerken, aan 45 fr, 's jaars. Boomprys 25 fr. Vierde koop. Eene partij Land, gelegen te Nieuwerkerken, nevens voorgaande, be kend bij kadaster wijk B, nummer 130a, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren en vol gens metiDg groot 20 aren 15 centiaren, pa lende ten ooste M. Pieter Adam, ten zuide M. Philemon Ringoir, ten weste voorgaande koop drij en ten noorde met den Voetweg M Prosper Lauwereys. Gebruikt zonder termijn door M. Huyle broeck, voornoemd, aan 30 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 11 Verblijf Dynsdag 25 Telkens om 3 nren van den avond, ter herberg van den hoer Alfons Lievrns, te Nienwerkerken, Dorp. Angnsti 1908. VRRKOOPINO BIJ UITWINNING. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM, Brusselschen Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, krach- teus daartoe bekomen macht en namens wien het behoort, in het opanbaar verkoopen, de navolgende goederen te weten Eerste koop. Een Eigendom, zijnde eene Tweewoning met AanhoorighedeDgestaan en gelegen te Erembodegem, aan den Brus selschen Steenweg, gekend bij kadaster wyk A, nummer 52h en 52k., groot 6 aren 50 cen tiaren, palende ten ooste M. Felix Van Geem, ten znide den volgenden koop, ten weste den Steauweg en ten noorde M. Joannes Limpens. Tweede koop. Een Woon hnis met Af- hangselen (zijnde de herberg Het Keizers hof n), gestaan en gelegen te Erembodegem, aau den Brusselschen Steenweg, groot 6 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk A, Dam mers 52i en 52j, palende ten ooste den heer Felix Van Geem, ten zuide Juffrouw Wednwe Petrus De Geyndt-De Meyer, ten weatu den Steenweg en ten noorde voorgaande goed. Bewoond door den eigenaar heer Constant Arys. ENKELE ZITDAG Maandag 10 Augusti 1908. Om 3 aren van den avond ter herberg Den Klokkenbol te Aakt, Molendries, N. 21, bij Mej. Esther Verlaeckt, (oud huis Foncéie). N. B. De kosten dor veiling zyn bepaald op 12 ten honderd van de koopprijzen, onge- minderd de gevallen van toepassing der wet ten rakende de vermindering der registratie en oversohryvingsreohten. De Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met magazijn en hof, te Aalst, in de Korte Zoutstraat, groot 4 aren, 60 centiaren. ZITDAGEN: Instel, Maandag 10 Verblijf, Maandag 34 AuSusl1 '9°8 telkens om 3 uren namiddag, ter esta- minet Au Café de l'Alliance, bij M* Leopold Boin, te Aalst, Groote Markt. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in x835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het boutoen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belgb de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiën gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 2° door het maatschappelijkkapi- taal en de reserven. (18,000,000). Die obligatiën waarvan den intrest aan 8 l/« wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldstraat, 9, Aalst.. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op •t Leven. Uitverkoop van een honderdtal ver schillige marmeren schouwen. Dorpels, plinten, deksteenen, pomp- steenen en pompbakken in goeden Ecaus- sinesc ie steen alles tegen buitengewone lage prijzen, bij C. BRUYLANT, 14, Keizerlijke Plaats, 14, te Aalst. Aandeel eener zeer winstgevende natie te Antwerpen, te koop. Voor ver dere inlichting wende men zich ten Bu- reele van De Denderbode. Men vraagt eene goede Keuken meid, loon 40 fr. Zich te bevragen bij M. Arthur Druck, Statiestraat, 3i, Aalst. Men vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met dc paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i52 On demande une demoiselle de bureau connaissant Francais, Anglais et Allemand; s'adresser au Bureau du Jour nal. N° 155. Men vraagt een schoon Huis te huren, met grooten Hof, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Schrijven G. B. blij vend j Post, Aalst (Noord). Een schoon en gerifelijk Huis, laatst bewoond geweest door den heer Edmond Rumbaut, gestaan en gelegen aan de Vaart, hebbende ruime boven en bene den plaatsen, magazijnen, stallingen enz., pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den heer G. Bon ner, Apotheker, Bisschopstraat, 7, Aalst. TE KOOK*. Schoonen ponney, oud 5 jaren ook eene schoone ponney-kar dienstig voor bakker, likorist, enz. Zich te wenden ten bureele dezes. N° 154. Xe koop. Een allerschoonst en welgelegen Buitengoed, nabij de Stad Aalst. Zich te wenden Keizerlijke Plaats, N- 26. Xe huren. Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhofbaan, Huis Herberg en Ma gazijn, bewoond door De Raeve. Zich wenden Nieuwstraat, 34, Aalst. A louer, belles chambres garnies, dans mais. hon. avec ou sans pension pr Mr seul, prix modéré, 5, Place de la Station, Alost. Xe huren terstond de alomgekende heiberg In Nedbrhas- selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Gceraardsbergschen Steenweg, met Hof en circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bewoond door M. Alph. Matthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, te Ressegem. Terstond t© huren. Eene schoone en gtoote Estaminet, te Aalst, aan de Groote Markt, genaamd Café-Remy. Voor de inlichtingen zich te wenden bij de eigenares Dame De Coninck-De Windt, of ten Kantore van den Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats

De Denderbode | 1908 | | pagina 3