Frankrijk. Stad Aalst.-Werkbeurs Bericht aan de Hopplanters. Pensionnat et Externat. WEGENIS. Duitschland. Oostenrijk. E E IV HUIS, WOON HUIZEN W OO i\ HUIZEN Openbare Verkooping. Openbare Verkooping. lnlandsche Houillekolen Henri DE CLERCQ, Openbare Verkooping. Grondkrediet van België M' Paul EEMAN, Bij uitscheiding van bedrijf. Te huren terstond. Twee wielrijders die langs den steen weg van Bergen reden, zagen, langs de baan, het lichaam liggen van eenen onbe kende. Dicht bij hem lagen de stukken van eenen verbrijzelden motocyclette. De wielrijders verhaastten zich om den gekwetste ter hulp te komen in wien zij den heer Paul Frumiaux, brouwer en gemeen teraadslid te Thulin, herkenden. De ongelukkige motocyclist, die geval len was, had eene schrikkelijke verwonding bekomen aan de wenkbrauw. Hij was bo vendien den schedel ingestooten. De heer Frumiaux werd eerst in een huis van het omliggende en daarna naar de woning zijner ouders overgebracht. In eene herberg van de Goossens- laan, te Thienen, ontmoette de echtgenoote Marie S.., vrouw van Louis P.., haren man die, na zijn loon van metsersknaap ontvangen te hebben, het gewoonlijk op dronk en zijne vrouw en kinderen liet armoede lijden. De vrouw spro g op hem toe en stiet hem een keukenmes in den hals, hem alzoo eene vreeselijke verwonding toebrengend. Het slachtoffer is in hoogst bedenkelijken toestand naar het gasthuis overgebracht. De moordenares heeft zich gevangen ge geven. n Eene brave vrouw van Baillamont, i Mad. Gilet, was bezig hare koei te doen d grazen. Volgens de slechte gewoonte van t vele dorpsvrouwen, had zij de koord om r haar arm gebonden. Eensklaps werd de - koei bang en deed een sprong, de vrouw - over meer dan 300 meters meeslepend over t de steenen van den weg I1 Toen men de arme vrouw opnam gaf zij geen teeken van leven meer. Het slachtof fer was moeder van 3 kinderen. Een treurig ongeluk is nabij de halte van Vogenées te Philippeville gebeurd. Een werkman van de statie van Fraire, Theo- phile Mathieu, 50 jaar oud, volgde de riggeis, toen een trein uit de richting Mo- rialmé aankwam. Mathieu wijkte uit op den anderen riggel en werd door een koopwaremrein van Philippeville verrast De man was op den slag dood. 1 De weduwe Struys-Colman, 60 jaar oud, wonende bij haren schoonzoon te Luik, ia deerlijk verbrand door het ontploffen van een petrolconfoor, op hetwelk zij den maal tijd bereidde. De vlammen werden spoedig uitgedoofd, maar de wonden zijn zoo erg dat er voor haar geen hoop op redding overblijft. De maatschappij La Vieille Hiron- delle te Luik, hield onlangs eene zeer gewichtige algemeene vergadering, De leden die talrijk opgekomen waren, Itonden niet weinig versteld te vernemen, dat sinds eenigtn tijd aanzienlijke bedrie gerijen in het spel gebeurden. Een jonge man die toegang had tot het lokaal, legde het aldus aan boord Zoodra de duiven gekorfd waren, nam hij buiten wete van den lokaaleigenaar eene duif, ge- j lijk dewelke, zocht den naam van den eige naar in een register opop die duif zette hij dan dubbel in alle mogelijke maatschappijen ofbonden en nam de duif mee naar huis. Op den dag der loslating. wijl hij daar of omtrent het uur der terugkomst kende, liet hij bijtijds de duif los, die hij een of twee dagen te voren uit den korf gerobberd had, loodat deze zeker een der eerste prijzen moest winnen. Zulke duif werd de eerste bestatigd in den prijskamp van Limoges, maar zij had 41 minuten vooruit op de tweede. Zoo iets was onwaarschijnlijk. Deze duif hoorde toe aan den heer Hendrik Mauchin, van Bres- IOUX. In den prijskamp van Dourdan, was het de heer Groetaers, van Ste-Walburge, die de eerste aankwam met 29 minuten voor uit. Het is van dan af dat men argwaan be gon op te vatten. Een onderzoek bracht die raak aan het licht. Men weet dat er voor de schoone oogen der greviculteurs te Parijs, ver leden Maandag 24 uren moest gestaakt worden. De eersten die dit bevel uitvoer den waren de letterzetters, ei onder deze waren er eene ploeg, die werkten aan oen Engelsch blad, dat te Parijs verschijnt. Niettegenstaande |den goeden raad van de Fédération du Livre lieten zij het Werk staan. Zoo iets begrijp ik niet, zegde de Engelsche bestuurder. Zij die mij laten steken voor 24 uren, mogen voor goed wegblijven I En hij deed een volledige ploeg werklieden uit Londen komen. Toen de solidariteitsstakers terugkeerden vonden zij de deur gesloten. En zeggen dat die mannen ia5 fr. per week won nen, zegge 600 fr. per maand, zooveel als een magistraat of een luitenant-ko lonel. Harde les. De bestuurder en de professors van het Klein Seminarie van Yvetot zijn Vrij dag morgend uitgezet. Er hebben vijandige betoogingen plaats gehad. Uit Yvetot worden aan La Liberté van Parijs de volgende bijzonderheden medegedeeld over het uitzetten der leden van het Klein Seminarie Te 4 urens 's morgens, kwamen ver- schillige brigaden der gendarmerie en eene afdeeling infanterie. De ingangdeur van het Seminarie was gesloten. Men zag een kleinen zijingang en een sapeur kreeg bevel de deur met em bijltje te openen. Eens dat het deurtje nedergeveld lag, drongen de vertegenwoordigers van het gouvernement in het Seminarie en kwamen op den koer, waar de leeraars in godsdienst en de wereldlijken, die den superior omringden, verspreid stonden. Ik beveel u te vertrekken, sprak de onderprefkt. De overste protesteerde tegen die woor den en verklaarde dat hij te zijnent was en dat hij niet zou heengaan. Midderwijl hadden de gendarmen en de voetgangers nochtans de leeraars naar de uitgangs poort gedrongen welke was ingestampt. De stoet volgde een steegje welke uit kwam op de marktplaats. Weldra stegen luidde kreten op uit het volk.Men boorde roepen Leve de Vrijheid 1 Weg met de dieven I De troepen drongen alsdan de betoogingmakers achteruit in de aan palende straten, doch de protestaties zijn nog immer goed onderhouden. Een opstootje had plaats door het aan houden van eenen manifestant. Ten slotte gingen de bestuurders en de leeraars in een naburig huis, gelegen naast de Groote Markt, en na een kwart uurs, was de rust hersteld. In het nummer 238, faubourg St- Honoré, is zekere juffer Marie Rosalie Riare, 67 jaar oud, geboren te Gent in 1841, gevonden met doorgesneden keel. Het schijnt dat diefstal de drijfveer geweest is der misdaad. Juffer Riare dreef handel in kanten. Zeer v/antrouwig zijnde, ontving zij niemand in hare woning. Men wist niet of zij bloedverwanten had. Sinds Zondag was zij door hare concierge, Mad. Si monnct, niet meer geziea. Deze laatste denkende dat hare huurster lijdend was, ging aan hare deur aankloppen. Geen antwoord bekomende, deed zij eenen slotmaker ontbieden. Wanneer de deur was opengemaakt, vond ze de vrouw plat ten gronde liggen, midden in eenen hoop bebloede kanten. Onmiddelijk verwittigde zij de policie die dadelijk een onderzoek instelde en bevond dat de vrouw den avond te voren, rond 11 1/2 ure, gedood werd toen ze bezig was met haar avondmaal te berei den. De moordenaars moeten goed op de hoogte geweest zijn van de gewoonten der vrouw. In de kamer der vermoorde is eene levende schildpad gevor.den. Nadere bijzonderheden. Het onder zoek door den veiligheidsdienst ingesteld over deze misdaad, heeft bewezen dat het slachtoffer, juffer Maria Riare, bijge naamd Octavie, buiten haren handel in kanten, als tusschergeplaatste persoon dienst deed lusschen de ontleeners en de fondsen verschieters. Juffer Riare is voor de laa ste maal gezien geworden Zondag morgend, rond n ure. Men weet niet of men hier voor een alledaagsch gruwelstuk staat, bedreven door iemand die op de hoogte was van gewoonten, ofwel voor eene misdaad be dreven door eenen geldontleener, die, na de stukken te hebben onderteekend, juffer Riare zou gedood hebben om zich de effekten toe te eigenen welke hij kwam te teekenen. Wat aan die laatste veronderstelling schijn van waarheid geeft, is het feit dat men op de tafel naast het eetmaal, eenen inktpot heelt gevonden, vloeipapier en eene pen welke nog onlangs schijnt ge bruikt te zijn. De policie onderzoekt of er waardijen of geld is ontvreemd aan de kantenver koopster, doch zulks is weinig waar schijnlijk, daar de financiëele toestand der vrouw hoegenaamd niet schitterend Vragen door de Patroons. 4 8meder8gasten 1 loodgieter1 kuiper (halve gast) 1 letterzetter (leeijongen) 1 meubelmaker (halve gast). Vragen der Werklieden. Daglooners fabriekwerkers. MAGAZIJN van BEHANGPAPIEREN en allerhande MEUBILEERING Karel "VA.IV de putte, Aalst, 29, Korte Zoutstraat, 29, nevens 't Bureel van De Denderbode. Spoedige bediening. Matige prij zen. Hopseizoen 1008. De cocke voor het droogen der Hop, en alle andere gebruiken, is verkrijgbaar in het Gasfabriek van Aalst, tegen den prijs van vijf en negentig centiemen per hectoliter, gewoonlijk genoemd dobbelen liter. ""openbare VERKOOPING Terstond te huren. Eene schoone en gioote Estaminet, te Aalst, aan de Groote Markt, genaamd Café-Remy. 1 Voor de inlichtingen zich te wenden bij de eigenares Dame De Coninck-De Windt, of ten Kantore van den Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats. Institut St. Louis, Brugelette. Ecole moyenne, école primaire. Peneion 300 et 3ÖO fre. Demandbr Prospectus. STAD AELST. Vernietiging van eenen Buurtwegel. De Burgemeester en Schepenen bren gen ter kennis van het publiek dat op Maandag 3i Augusti 1908, het onder zoek zal gesloten wezen nopens de aan vraag tot vernietiging van den Buurtwe gel, nummer 119, tusschen de Binnen straat en de Groenstraat, voor het deel liggende op den eigendom van M. F. J. Boone, Mej. M. De Meulenaere en M. X. Bruylandt-De Cock. Degenen die tegen dit ontwerp opmer kingen willen indi :nen worden uitgenoo- digd ze schriftelijk aan het Schepen-Col lege te laten geworden vóór den ge stelden dag. Aelst, den 27 Juli 1908. De Burgemeester en Schepenen, M. L. GHEERAERDTS. De Secretaris, Oscar REYNTENS. Door sterfgeval. Professor V. van Straatsburg, deed onlangs eene heelkundige bewerking op den zoon van eenen ingenieur van Mann heim, waaruit de jongeling een bestendig gebrek hield. De ingenieur daagde den professor voor het gerecht omdat hij niet vooral het advies van de ouders had ge vraagd, daai de jongen minderjarig was op 't oogenblik der operatie. De rechtbank van Heidelberg verwierp de klacht in eersten aanleg, maar het beroepshof van Karlsruhe veroordeelde den heelmeester tot het betalen van 5ooo mark schadeloosstelling. Het opperge- rechtshof te Leipzig heeft thans in laat- sten aanleg de vooiziening van den pro fessor verworpen. Uit Szeged, Hongarië, wordt gemeld, dat er Zaterdag namiddag een geweldig onweder, vergezeld van een hevigen wind is losgebarsten, dat overgroote schade heeft aangericht. Te 2 uren namiddag is de hooge schouw eener pottenbakkerij ingestort en terecht gekomen op de ma- chienekamer en op eene anderr zaal,waar meer dan honderd werklieden aan 't eten waren. Allen werden onder de puinen begraven. Al de militaire geneesheeren snelden ter hulp. Op 't oogenblik van 't afzenden van dit telegram had men reeds vier doo- den en veertien erg gekw Tsien benevens veel licht gekwetsten opgehaald. Er ont braken nog 70 personen.Men denkt even wel dat de meeste uit het lokaal ontsnapt zijn. De reddingswerken duren voort. De staatssecretaris van het Hon- gaarsche ministerie van koophandel, M. Syterenyi, is thans bezig met het gereed maken van een wetsontwerp betrekkelijk de verplichteude verzekering tegen de ongelukken van de reizigers op de spoor wegen. De premie zou betaald worden met het reiskaartje. De Staat zou een jaarlijksch profijt doen van 20 millioen kronen. OPENBARE VERKOOPING van te Gijsegemaan het (Dorp De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in bet open baar verkoopen GEMEENTE GIJSEGEM. Een finis en Grond, zeer wel gestaan en gelegen naoy de Dorpplaats, gekadastreerd wijk A, nnnnner 250, met eene grootte van 2 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame BaeyeDS-Maes, ten znide of ten voor hoofde aan de Kerkstraat, ten weste met bij zondere ingangspoort aan den Steenweg van Aalst naar Dendermonde en verder nog aan een huis van den heer Dnbois-Haems en ten noorde aan den beer Blindeman-Ringoot. Onmiddelijke ingebrniktreding. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 15 Q ,nr.0 Vsrblfjf I.ijDsdag 29 j "08, ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd Dkn Handwijzer, n by Juffrouw Weduwe Achüles Langlet, te Gysegem, aan den Steen weg. Vkrkoopino bij uitwinning. OPENBARE VERKOOPING van te EREMBODEGEM, Brusselsclien Steenweg. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal, krach tens daartoe bekomen macht en namens wien het behoort, in het opeubaar verkoopen, de navolgende goederen te weteu Eerste koop. Een Eigendom, zijnde eene Tweewoning met Aanhoorigheden, gestaan en gelegen te Erembodegeniaan den Brus- Belschen Steenweg, gekend bij kadaster wijk A, nummer 52h en 52k, «root 6 aren 50 cen tiaren, palende ten ooBte M. Felix Van Geem, ten znide den volgenden koop, ten weste den Steonweg en ten noorde M. Joannes Limpeus. Tweede koop. Een Woonhuis met Af- hangselen (zyude de herberg Hkt Keizers hof gestaan eu gelegen te Erombodegem, aan den Brusselschen Steenweg, groot 6 aren 20 centiaren, gekadastreerd wijk A, nam- uiers 52i en 52j, palende ten ooste don heer Felix Van Geem, ten zuide Juffrouw Weduwe Petrus De Geyndt-De Meyer, ten west den Steenweg en ten noorde voorgaande goed. Bewoond door den eigenaar heer Constant Arys. 2de Zitdag, Beslissende toewijzing MAANDAG 24 AUGUSTI 1908. Om 3 nren van den avond ter herberg Den Klokkknbol n, te Aalst, Molendries, N. 21, by Mej. Esther Verlaeckt, (oud hnis Foncée). N. B. De kosten der veiling zijn bepaald op 12 ten honderd van de kooppryzen, on ge minderd de gevallen van toepassing der wet ten rakende de vermindering der registiatie en overschryvingsrechttin. goede ZAAILANDEN, te Nieuwerkerken, Kwaadestraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in hot openbaar verkoopen, de navolgende goederen, te weten Eerste koop. Een goed en gerieflyk Hnis, dienstig voor alle bedryven. gestaan en gelegen te Nien werker ken, aan de Kwaa- destraat, hebbeude groote poort, bakkerij, Btalling, remise en andere afhangen, allen in besten staat van onderhond, koer en tuin, bekend by kadaster wyk B, nummer 61i.cn westdeel van nummer 62o, groot volgens mo- ting 12 aren 46 centiareD, palende ten ooste den volgenden koop,ten zuide denVoetweg en daarover het goed onder koop drijten weste jufvr. weduwe Philemon Eeckhout en ten noorde de Kwaadestraat. Bewoond en gebruikt by de maand door M. Camiel Van Hauwermeiren aan 20 frank per maand. Tweede koop. Twee aaneonhangende Woningen met aanhoorighedei. en tuin, ge staan eu gelegen te Ni an verkerken, nevens voorgaande goed aan de Kwaadestraat,geka dastreerd wyk B, nummer 60d, en oostdeel van nummer 62c, bij meting groot 8 aren. palende ten ooste M. Prosper Lauwereys.ten znide den Voetweg en daarover de partij LaBd onder koop dry,ten weste den voor- gannden koop, ten noorde di Kwaadestraat. De eene bewoond on gebruikt bij de maand door jnfvr. weduwe De Neef, aan 6 frank per maand. De andere onverhuurd. Derde koop. Een perceel Land, gelegen te Nieuwerkerken, op het Meensveld, wijk B, nummers 63 en 64 van het kadaster groot aldaar 28 aren 20 centiaren, palende ten ooste den volgenden koop,ten znide de heeren Pros per en Florimond Meert, ten weste M. Felix Van Landuyt en ten noorde jufvr. weduwe Eeckhout, voornoemd en de goederen onder de koopea een on twee hiervoren. Gebruikt zonder termijn door M. Jan-B. Huylebroeck, te Nieuwerkerken, aan 45 fr, 's jaars. Boomprijs 25 fr. Vierde koop. Eene party Land, gelegen te Nieuwerkerken, nevens voorgaande, be kend bij kadaster wijk B, nummer 130a, met eeue grootte van 17 aren 50 ceutiaren en vol gens meting groot 20 areD 15 centiaren, pa lende ten ooste M. Pieter Adam, ten znide M. Philemon Ringoir, ten weste voorgaande koop drij en ten noorde met den Voetweg Prosper Lauwereys. Gebruikt zonder termyn door M. Huyle broeck, voornoemd, aan 30 fr. 's jaars. ZITDAGEN Instel DijnBdag 11) inn, Verblgf LlJnrfaJ 25 AnS™1' 1901 Telkens om 3 nren van den avond, ter herberg van den heer Aifons Lievkns, te Nienwerkerken, Dorp. De Notaris BRECKPOT. te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met magazijn en hof te Aalst, in de Korte Zoutstraat, groot 4 aren, 60 centiaren. ZITDAGEN: Instel, Mai.ndag 10Q Verblijf, MaandaJ a, AuSush '9o8 telkens om 3 uren namiddag, ter esta minet Au Café de 1'Alliance, bij Mr Leopold Boin, te Aalst, Groote Markt. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Erembodegem i° Eene Hofstede wijk Ronsevaal, groot 5 aren 01 centiaar. verdeeld in 3 deelen. Bewoond door de kinderen De Ryck. 20 Eene Tweewoonst met Suikerijfa- briek en Houtzagerij, wijk Ronsevaal, groot 23 aren 25 centiaren. Bewoond en gebruikt door Joseph De Groot en de kin deren De Ryck. Verdeeld in 2 deelen. 3° 10 aren 3o centiaren Land, op het Hageveld. Gebruikt door Charles Calle- baut. 40 11 aren 70 centiaren Land, op het Roeveld, nabij Boukhoutberg. Gebruikt door Leon Liefferincbx. 5° En 23 aren 90 centiaren Land, zeer dienstig voor bouwgrond, te Erembode gem, Hoogeweg. Gebruikt door de Kin deren De Rijck. Verdeeld in 2 deelen. ZITDAGEN Instel, Woensdag 12 n Verblijf, ,9 Auüus" '9°8. telkens om 3 uren namiddag, ter herberg «Au Faubourg», bij Mr Camille Redant, te Aalst-Mijlbeke, Brusselschen Steen weg. Haltestraat, IHr«0, Valst, Telofoon Nr 53. Al wat den kolenhandel betreft, per schepen, wagons, of ten huize besteld, en op verzoek bij u afgewogen, aan den prijs van den dag en volgens samenstel ling, alles voor zijn geld. Briketten voor Brouwerij.Serren, gewasschen Noten voor stoven, Tortue, Godin, Amerikaansche, Cadé, enz. enz. De beste gezuiverde Gas- coke, voortskomende van inlandsche ko len, een derde voordeeliger dan van vreemde kolen, aan fr. 1,20 den hectoli ter of 3 frs. de ioo kilos. Eerste klas van gewasschen smidskolen. Al mijne Koopwaren liggen niet in opene lucht maar wel in overdekte han gars. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen Eene Hofstede, te Hofstade, Babbe laar, wezende eene Herberg en Winkel, groot bij meting to aar 29 centiaren. Be woond en gebruikt door Louis De Smet. Ver Jeeld in 2 deelen ZITDAGEN Instel, Donderdag 20 Verblijf, a, AuSu»" telkei s om 3 uren namiddag, Ier herberg St® Anna bij den heer Auguste Van der Vurst, te Lede, Dorp. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge n de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiën gewaarborgd i° door overeenkomstige hypotbékaire uitleenin gen en 20 door het maatschappelijkkapi- taal en de reseiven. (18,000,000). Die obligatiën waarvan den intrest aan 3 wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Lcopoldstraut, 9, 4kalat.. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van j 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. Uitverkoop van een honderdtal ver- schillige marmeren schouwen. Dorpels, plinten, deksteenen, pomp steenenen pompbakken in goeden Ecaus- sinesc ie steen alles tegen buitengewone lage prijzen, bij C. BRUYLANT, 14, Keizerlijke Plaats, 14, te Aalst. Men vraagt eene goede Keuken meid, loon 40 fr. Zich te bevragen bij M. Arthur Druck, Statiestraat, 3i, Aalst. Alen vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met de paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i52 On demande une demoiselle de bureau connaissant Franpais, Anglais et Allemand; s'adresser au Bureau du Jour nal. N° 155. Men vraagt een schoon Huis te huren, met grooten Hof, gelegen op de Keizerlijke Plaats. Schrijven G. B. blijvends Post, Aalst (Noord). Een schoon en gerifelijk Huis, laatst bewoond geweest door den heer Edmond Rumbaut, gestaan en gelegen aan de Vaart, hebbende ruime boven en ber e- den plaatsen, magazijnen, stallingen enz., pomp- en regenwater, dienstig voor alle bedrijven. Zich te bevragen bij den heer G. Bon ner, Apotheker, Bisschopstraat, 7, Aalst. XIS KOOP. Schoonert ponney, oud 5 jaren ook eene schoone ponney-kar dienstig voor bakker, likorist, enz. Zich te wenden ten bureele dezes. N° 154. X© koop. Een allerschoonst en welgeiegen Buitengoed, nabij de Stad Aalst. Zich te wenden Keizerlijke Plaats, N- 26. X© liuren. Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhofbaan, Huis Herberg en Ma gazijn, bewoond door De Raeve, Zich wenden Nieuwslraat, 34, Aalst. 2%. louer, belles chambres garnies, dans mais. hon. avec ou sans pension pr Mr seul, prix modéré, 5, Place de la Station, Alost. X© huren terstond de alomgekende heiberg «In Nedbrhas- selt, De (Boerenmeid), gelegen te Aalst, Geeraardsbergschen Steenweg, met Hof en circa 4 hectaren allerbeste Zaai landen, thans bewoond door M. Alpb. Matthys. Zich te wenden tot den heer Phil. Dancaert, te Ressegem,

De Denderbode | 1908 | | pagina 3