sfc.%jrm«sJS EENE HOFSTEDE Stoom- en Watermolen Hofstede, Zaailanden, EEN HUIS, WO N HUIZEN, Behuisde HOFSTEDE BOUWGRONDEN 2 WOONHUIZEN Perceelen ZAAILAND HANDELSHUIS, Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan de heeren Joseph Van Wesemael, ton weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Drij-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide aan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael, Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Zes-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen opTweebroek,gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en don volgenden koop. Een-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grostte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse- velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Drie-en-dortigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 2o7, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Vier-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegenop het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vijf-en-dertigsto koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 40, met eene grootte van 36 aren. palende ten ooste aan den heer Joseph Uyttendaele, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse en kinderen, ten weste aan den heer Alphonse D'Hooghe en ten noorde aan de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zeven-en-dertigste koop. Een per ceel Hooiland, gelegen op het Brakelen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan*de erven Roggeman-Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven I wijk F. nummer as, nut eene grootte van Frederik Verbeke-De Rijbel, ten weste aan I 25 aren 20 centiaren, gebruiker den heer den heer Eduard Matthys en ten noorde Amandus De Bock. aan de Schelde, i Acht-en-dertigste koop, Een perceel I Menrseh en Bosch, gelegen ter plaats ge- zegd Vergeylenboschgekadastreerd eenige I sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste aan verscheidenen en ten noorde aan den heer Van Kerckhove. Negen-en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoograigroveld, eenige sectie, nr 1379a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Rottiers, ten zuide aan den heer De Bock, ten weste aan den heer De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. GEMEENTE BAARDEGEM. Veertigste koop. Éen perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekadastreerd wijk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Petrus Van Langenhovc en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uytlersprot. GEMEENTE AUDEGEM. Een-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten weste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Twee-en-vecrtigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Drij en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste asn de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, rummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabrièlle Moens en den volgenden koop, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlijke Hospitalen van j Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vyf-en-veertigste koop Een perceel I Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer 161, met eene grootte van 1 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste j aan de familie De Pauw, ten zuide aan den i heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor- gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriêllo Moens en den heer Alois Uytten daele. Zitdagen Gemeente Wichelen. Neganste koop. Het derde deel van een perceel Meersch. gelegen in de Wey- meeischen, groot volgens titel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79A, gebruikers de kinderen Hofman. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 20 Octoéer 1908, ten 8 uren voormiddag, ter herberg ge- uaamd De Reisduif, bij den heer Raymond Vereecken, te Lede, Statie- weg. OPEN BARK VERKOOPING™*"" van en ^Zaailanden, TE LEDE, Heipias. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten aanzoeke van wien het behoort, op de hierna gestelde dagen, met gewin van palmslag en gelagen, openbaar verkoo- pen Eerste koop Eene behuisde en be- stalde Hofstede, gestaan en gelegen te Lede, Heipias, bekend ttn kadaster sec tie F, nummers 616a, 64, 65, 68, 69, 60, 63, 67A en 70A, groot 61 aren 5o cen tiaren. Deze koop zal in twee deelen opgeroe pen worden, oost en westkant, ten deele in cijns bezeten door Louis Temmerman. Boomprijs frs. 25o. Tweede koop. eene partij Zaailand, te Lede, Langenakker, bekend ten ka daster sectie F, nummer 134, groot 36 aren 3o centiaren. Derde koop. Eene partij Zaailand, te Lede, Heipias, bekend ten kadaster sectie F, nummer 22, groot 36 aren 80 centiajen. Vierde koop, Een perceel Zaailand, te Lede, Heipias, beleend ten kadaster sectie F, nummer 106, groot 7 aren 50 centiaren. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 6 0 Verblijf Djinsdag r3 0clober '9<>8, telkens om 2 uren namiddag, ter herberg u Het Boldershof, bewoond door den heer Jozef Lievens, te Lede, Nieuw- straat. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van een en mot. Woonhui», LANDEN EN MEERSCHEN. alsmede van Huismeubels, Landbouwalem, Paarden, I Hooi, Strooi, Granen en Loof te velde, te W'unzele en Lede. De Notarissen DE GHEEST, to Aalst en SOETE. te Lede, daartoe benoemd bij vonnis 1 oer Rechtbank van Eersten Aanleg zetelende to Dendermonde', den 16 Jnli 1908, znllen I met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen I GEMEENTE WANZELe EN LEDE. Eerste koop. Een m Stoom, en Water- molen, hebbend 4 koppels Maalsteenen, een koppel riettereteeneu, een Haverkraker en voraere toebehoorten, alsmede een Woon- uis met Schuur, Stallingen en Boomgaard, Instel, Donderdag 5 November ,nAO 1 «is met Schuur, Stalling. Verblijf, id. 19 November 1908 «"«bent m.ta.n en legen n.n den Steen- weg, van Lede naar Wanzele, gekadastreerd Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael-Van den Bonne, huurhouder te Aalst, Keizerlijke plaats. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Meerscli en Bosch, te HofstadeLede en Wichelen. De Notaris DE GHEEST, te AaUt, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg zetelende te Dendermonde in date 3i Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, in het open baar verkoopen de volgende goederen, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 552, met eene grootte van 19 aren 70 cen tiaren, gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbtlaarsveld, gekada- streeid wijk A, nummer 549s, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, gebrui kers de kinderen Hofman. Der ie deel. Een perceel Land. ge legen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70A, met eene grootte van 48 aren 70 centiajen, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeeute Lede. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen op den Doorn, gekadastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eere grootte van 3g aren 80 centiaren, gebruiker den lieer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op den Heiplas, gekadastreerd wijk F, nummer 141a, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, gebruiker den heer I Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, ge- j legen op den Dries, gekadastreerd wijk F, nummer 472B, met eene grootte van 1 28 aren 20 centiaren, gebruiker Jen beer Victor Van Hauwermeiren. Zevende koop. Een perceel Land, te Lede wijk E, nummer 96a, met eene grootte van 1 aar 60 centiaren en te Wanzele eenige sectie, 111 ram er s 603b en 61Tb, met eene grootte van 9 aren 70 centiaren, palende ten voste aan den heer Joseph Yeldeman, ten zuido en ten veste aan den Steenweg en ten noorde aan den heer Edmond De Smet en andere 011 de Beek. Gebruikt door de eigenaars. GEMEENTE WANZELE. Tweede koop. Een perceel Laad, gele gen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 606a, met eone grootte van 15 aren 60 centiaren, palende ten ooeto aan de Beek, ten zuide aan den heer Edmond De Smet en andere, ten weste aan den Steenweg, naar Wanzele en ten noorde aan Dame Achille D'Hollander-Van de Velde. Gebruikt door de eigenaars. Derde koop. Eén perceel Land, gelegen op bet Beekveld, gekadastreerd eenigo sectie, nummer 598b, met eene grootte van 23 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan do Beek, ten zuide aan den heer De Sinet-Huylebroeck, ten weste aan de Baan en ton noorde aan de orven Blondeel. Gebruikt door de eigenaars. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Beekveldgekadastreerd eonigo sectie nummer 586a, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den hoer Camiel De Lnnnoy en do erven Steen hout- Govaert, ten znide aan de Straat, ten weste aan koop vijf en ten noorde aan koop zes. Gebruikt door de eigenaars. Yijfdo koop. Een perceel Meeisch, gele gen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 583a, met eene grootte van 11 aren 60 centiaren, palende ion ooste aan koop vier, ten zuide en ten weste aan de Straat en ten noorde aan koop zes. Gebruikt door de e geuaars- Zesde koop. Een perceel Meersch, gele gen op het Beek vel dgekadastreerd eenige sectio, nummer 582, met eene grootte van 15 aren 4C centiaren, ualende ten ooste aan de orven Do Lannoy-Van Steendam, ten zuide aan de koopen vier en vijf, ten -.veste aan de Straat en ten noorde aan don heer Vyverman- De Brucker. Gebruikt door de eigenaars. Zevende koop. Een perceel Land, gele gen op hot Molenveld, gekadnsti cord eenige sectie, nummer 614b, met eene grootte van 61 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan don Steenweg, ten znido aan koop tien, ten weste aan de orven Blondeel en Jufvrouwen l)e Smet en ten noorde aan jufvrouw De Smet-De Boeck. Gebruikt door de eigenaars. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Negende koop. Een perceel Land, gele gen op Billegem, gekadastreerd eenige sectie, nummer 45o, met eone grootte van 16 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Marie-Honorine Do Smet, ten znide aan de zelfde en aan den heer Gustaaf Blondeel, ten weste aan de Billegemstraat en ten noorde aan den heer Carolus-Ludovicus Haentjes. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. Tiende koop. Een perceel Lnud, ook gelegen op Billogem, gekadastreerd eenige sectie, Durnmer 46d, met eene grootte van 14 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alfred Matthys-Moens, ten zuide aan den heer Carolns-Ludovicus Haentjens, ten weste aan de Billegemstraat en ten noorde aan den heer Constantinus Keppens-De Smet. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. ZITDAGEN Instel Woensdag 7 Verblijf Woensdag 21 ten een ure namiddag, ter herberg genaamd Den Bonten Os, bij Jufvr. W* Annakrt, te Lede, uaby het Dorp. ■V, B. Er zal geenen ierden zitdag plaats hebben. October 1908, VENDITIE: Bovengenoemde Notarissen DE GHEEST, te Aalst en SOETE, te Lede, daartoo be noemd als voorzegd znllen op Donderdag 22 October 1908, te beginnen om 8 uren 's mor gens, ten huize 011 molen beschreven ouder den eersten koop, overgaan tot de openbare verkooping van alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, bestaande voornamelijk in A) Hdismkubbls, als rondo en andere Tafels, Stoelen, Zetels, Kassen. Kleerkassen, Stoven, Vuren, Badstoelen, Matrassen en verder Slaapgericf, Lavabos, Nachttafels, Coffre fort, Lessenaar, Horlogiën, Barometer, Schouwgarnituren, koperen- ijzeren-, tinnen en gleisen KeukeDgerieven, Lampen, Tapij ten, enz., enz. Bj Laxdbouwalrm, als Schuppen, Braken, Reeken, Dorschmolen, Wanmolen, Ploegen, Eggens, Kortewagens, Vleeschkuip en andere Knipen, drij Bascules met Gewichten; Bak- raooillie, Vloeschblok, Vuur, Tobbens, ijdele Flusschen, Haver- en Meelkist en Zakken. C)^ Groots Camion, (vierdnimer), kleinen Camion, (smalgeloop), beide op Ressort, Dry- wielkar, (vierduinmr), Treemkar, Zakwa- gentje, Tilbury met Kap, Karreleeren, Aan schijnen, Zwingen, Uaroassuren en Kussens. D) Twee goede Merriepaarden, 35 Kie- kei.s en Haan en eenen 1choonen Pauw. E) Eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, gedorschen en ongedorschen Granen, Liju- poer, Zeemeien, Mais, Raapkoek, Haver, Tarwe en Roggemoei, gezaagd Berd van alle slnch en meer andere voorwerpen. Verders nog Loof wassende op land in de nabyheid van voorschreven huis en molen. N, B. De Paarden zullen verkocht morden om een ure namiddag. Gewone conditiën en tijd van betaling mits borgstelling. Door sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van te Gijsegemaan het (Dorp, De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen GEMEENTE GIJSEGEM. Een Huis en Grond, zjer wel geetaan en gelegen naoij de Dorpplaats, gekadastreerd w ijk A, nummer 250, met eene grootto van 2 aren 40 oentiarou, palende ten ooste aan Dame Baeyens-Macs, ten znido of ten voor hoofde aan de Kerkstraat, ten weste met bij zondere ingangspoort aan den Steenweg van AalBt naar Dorderrnoude en verder nog aan een huis van den neer Dubois-Uaems en ten noorde aan den heer Blindeman-Ringoot. Onmiddelijke ingebrniktreding. ZITDAGEN ten 3 nren namiddag, ter herberg genaamd Den Handwijzer, n bij Juffrouw Weduwe Achilles Langlet, te Gysegem, aan den Steen weg. OPENBARE VERKOOPING van twee Tuin, (loomganrd, Land, Meersch en 'Bouwgronden, TE SMETLEDE, Scheldekensstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van I2juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgen de goederen, te weten Eerste koop. Eenen Eigendom, be staande uit twee Woonhuizen, Tuin, Boomgaard, Land en Meersch, te Smet lede, Scheldekensstraat, gekadastreerd wijk A, nummers 972, 973, 974c, 975. 975b en 976A, te samen groot 53 aren f centiaren en volgens meting groot 54 aren 65 centiaren, palende ten ooste de Rede en Juffrouwen Anna-Maru Schockaert en Ida De Pa :pe, ten zuide het goed onder koop twee hierna en Juffrouw Co- leta Van den Abeele en ten noorde den heer August Schockaert. Verdeeld in 6 deelen afgeschetst op he t grondplan staande op de plakbrieven, op gemaakt door den beëed;gden landmeter M. Hendrik Van Cleynenbreugel, Aalst, te weten Eerste deel. 5 aren 3o centiaren Bouwgrond, te nemen ten noord-ooste, deel van nummer 976A van het kadaster, hebbende aan de straat eene breedte van 20 meters en langs achter van 27 meters 5o centimeters. Boomprijs fr. 90. Gebruikt zonder termijn door M. Vic tor Peynsaert, te Smetlede. Tweede deel. Een Huis met aan- boorigheden en Grond, nevens voorgaan de deel gestaan en gelegen, groot 5 aren 75 centiaren, hebbende straatwaarts eene breedte van i3 meters 80 centimeters en langs achter van 11 meters 20 centime ters, nummer 975b en deel van nummers 974c en 976A, van het kadaster. Boomprijs fr. 20. Bewoond en gebruikt door genoemden heer Peynsaert. Derde deel. Een Huis metaanhoo- righeden, Hof en Boomgaard, nevens voorgaande, hebbende aan de straat eene breedte van 20 meters 80 centimeters en Jangs a:htervan 22 meters, groot 9 aren 63 centiaren, gekadastreerd nunmerg75A en deel van nummer 974c. Boomprijs fr. 165. Bewoond en gebruikt door M. J.-B. Pnepe. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal opênbaarlijk verkoopen Gemeente Moorsel. i° 10 aren 86 centiaren Land, op het Boonyveld, gebruikt door Louis Saeys. 20 16 aren 14 centiaren Land, op het Boonyveld, gebruikt door Louis Hen- drickx. 3° 6 aren 70 centiaren Land, op de Konijoaardc, gebruikt door denzelveu Hendrickx. 40 21 aren 32 centiaren Land, op de Konijnaarde, gebruikt door denzeivea Hendrickx. 5° 19 aren Meersch, geschikt voor Bouwgrond, aan de Exterkenstraat. nabij de Statie, gebruikt door Desiré Moens. 6° 12 aren 24 centiaren Land, aan de Berghaag, gebruikt door Petrus De Gols. 7° 12 aren 90 centiaren Land, aan de Berghaag, gebruikt door Louis Van den Eede. 8° En 14 aren 68 centiaren Land, op de Buuk, gebruikt door Leonardus Gheyssens. ZITDAGEN Instel Donderdag 24 September) Q Verblijf Donderdag 8 October telkens om 2 uren namiddag, ter herborg van Louis Sacys-De Meersman, te Moor sel, Exterken. OPENBARE VERKOOPING van eono zijnde eene tweewoonst te O OHHEGE M. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal roet tnsschönkomst van zijnen ambtgenoot de Notaris SCHELFHOUT, te Ourdegem, met gewin van instelpremie en gelagen ia het openbaar verkoopen EENIGE KOOP Eene schoone en welgelegene behuisde Hofstede, zijnde eene twoowoonst gestaan en gelegen te Oordogem, op den voorsten Mo- lenkauter aan de baan van Oordegeei naar Smetledo, bekend bij kadaster sectio B, num mers 446o, 446d, 447a en 148a, aldaar groot 30 aren 70 centiaren, palende ten oosteden heer Victor Van der Êeclcen, ten zuide de heeren Domien Menieman en Camiel MatthyB, teu weste het Armbureel van Smetleda en ten noorde de straat. Bewoond door den heer Edmond Verbeken. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 September lonQ Verblijf 1 October 1908' De Pnepe Telkens om 3 are van den namiddag, ter Vierde "deel. - Een perceel Eouw. (en door den heer llonri Van grond, Hof cn Meersch, gelegen nevens 1 ''"r S'"yfl- U°rJ«g«m. '■»-de Trnm.t«li». voorgaande deel. grool 7 aren 20 cenlia- J n p x ,.7 v mi'1111 Ml vn ren, dee! van de kadastrale „utntners 972 P E N en 973, hebbende ter sttaat eene.breedte van i3 meters en langs "achter van 14 meters. Boomprijs fr. 5o. Vijfde deel. Een perceel Bouw grond, Hof en Meersch. neveri§ voor gaande, groot 8 aren 17 centiare deel van nummers 972 en 973 van het ka daster, hebbende sliaatwaarls eene breed te van i3 meters en langs achter van 14 meters. Boomprijs fr. 28. Zesde deel. 18 aren 60 centiaren Bouwgrond, Hof en Meersch, deel ten oost-zuide der partij en n™ 972.cn 973 van het kadastraal plan, hebbende eene breedte ter straat van i3 meters 5o centi meters en langs achter van 16 meters 20 centimeters. Boomprijs fr. 285. N. B. De drij laatste deelen zijn gebruikt zor.der termijn door voornoemde heenn Peynsaert en de Paepe en door M. P. De Boeck, tte Smetlede. Tweede koop. -» Eene partij Lar d en deeltje Meersch, gelegen te Smetlede, nabij de Scheldekensstraat, gekadastreerd ■ijk A, nummers io5o en io5i, groot schoone en welgelegeue en een pereooi HOOILAND, gelegen te Hofstade, nabij de Statie I.)e Notaris SCHELFHOUT, to Oordogem, zal namens wion het behoort, met gewin van iuBtelpremie en gelagen, in het openbaar vorkoopen Gkmkkntk Hofstade. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Steenweg, van Aalst naar Dendermonde, bekend bij kadaster sectie C, nummer 352/2, groot volgens meting 13 aren 2 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, van Aalst naar Dendermonde, ten zuide bet Bareel van Weldadigheid van Hofstade, ten weste den heer Piotor-Jozef Clinckaort en ten noordo het eerste deel van koop 2. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen alavoren, bekend bij kadaster sectie C, nummer 347a, 348a, 349/2 en 352a, groot volgens meting 1 hectaar, 38 aren 33 centia ren, p tiende ten ooste de Statiestraat, en den Steenweg van Aalst naar Dendermonde, ten znide koop 1, ten weste Dame Wednwe van icviuut: nu'tjf. x^cii pirtkicci tauu, «uiuuout. en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, j Achtste koop. Een perceel Land, gele- gekadasireerd wijk A, numDiers 3i7b, 3i8c, en 319A, me', eene grootte van 23 aren 90 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Heiplas, gekadastreerd gen op hot Molonveld, gekadastreerd eenige sectie, BUinmer 613, met eene grootte van 33 aren 80 centiaren, palende .01. ooste aan den Steenweg, ton znide aan den heer Frana Van Hauwermeiren, ten weste aaD den heer Leo De Smet en ten noorde aan koop negen Gebruikt door de eigenaars. OPENRARE VERKOOPING te Hieuw er kerken, Ectixvelde. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen in het open baar verkoopen GEMEENTE NIEUWERKERKEN. Twee Woon buizen met Toin en Boom gaard, voortijds uitgemaakt hebbende eene behuisde Hofstede geBtaan en gelegen ge hucht Etiixvelde, gekadastreerd wijk C, num mers 973a, 975a, 974o ec 974n met eene grootte van 19 aren 90 centiaren, palende ten ooste aun de Edixveldestraat, ten zuide aau den heer Siagmnldcr, ten weste aan de erven Baten en ten noorde ook aan de straat. Gebruikt door Carolns De Geudt en Vale rie Do Schutter. ZITDAGEN In atol Vrijdag 25 September 1QAÖ Verblijf Maandag 12 October Ten 2 uren namiddag, ter herberg van den heer Camille Piron, te Nieuwerkerkeu, go- bncht Elixvolde. ""^OPENBARE"VERKOOPING^ van twee te Erpe, Herssing. Do Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, mot gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. En perceel Land gelegen te Erpe, Herssing, bekend .by kadaster wijk B, nummer 17c, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste den IJzerenweg, ten znide M. Donates Roelandt, ten weste de baan en ten noorde M. Gustaaf De Boeck. Tweedo koop. Eene partij Land, gele gen te Erpe, Herssing, gecastreerd wyk 11, nummer 56o, mot eene grootte van 7 aren 50 centiaren, palende ten ooste den IJzeren- weg. ten znide M. Hubert De Middeleer, ten weste M. Gustaaf Boelaert en ten noordo de kindaren van wijlen M. Jan SchellekenB. Beiden perceelen Land zyn gebruikt zon der termyn door M. Donatus Roelandt, te Erpe. ZITDAGEN Instal Donderdag 24 September iqfto Verblyf 1 Oktober Telkens om 3 uren van den avond ter her berg Den Tram, n bij M. Gustaaf Ci.aus, te Aalst, Nienwstraatpoort of Gentsohen steenweg. meting groot 42 aren 69 centiaren, pa lende ten ooste het goed onder koop een, ten zuide het Bureel van Weldadigheid van Smetlede, cn Juffrouw Anna-Maria Schockaert, ten weste M. Gustaaf Schoc kaert en ten noorde Juffr. Coleta Van den Abeele en andere. Verdeeld in 3 loten of deelen afgeschetst op het grondplan staande op de plak brieven, te weten Eerste deel. 14 aren 5o centiaren, Land ten noord-weste, deel van nummer io5o cn io5i van het kadaster. Boomprijs fr. 3o. Tweede deel. Een perceel Land, nevens voorgaande, groot i3 aren 98 cectiaren de 1 te midden van nummers io5o en io5i van het kadastraal plan. Boomprijs fr. i5. Derde deel. Een partij Land, ten noord-ooste van nummer 1051 van het kadaster, groot 14 aren 21 centiaren Boomprijs fr, 35. Voormelde 3 deelen Land en Meersch, zijn gebruikt zonder termijn door MM. Theophiel Schollaert, Victor Peynsaert en Jan-Baptist De Pauw te Smetlede. ENKELE ZITDAG Zaterdag 3 October igo8, om 2 ureft nanoen, ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, OPENBARE VERKOOPING van een welgelegen te HOFSTADE. Dorpplaats. De Notaris EEMAN, te Erpe; zal, met de pleegvormen der wet van 16 Juni 1816, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Een welgelegen Handelshuis, te Hof stade, aan de Dorpplaats, gekadastreerd wijk B, nummer 427E, groot aldaar 2 aren 60 centiaren, palende ten ooste of ten voorhoofde aan de Dorpplaats, ten zuide de Straat, ten weste Juffr. w" Clinckaert en M. Camiel De Beer en ten noorde M. Frans Meuleman en Juffrouw Maria Dae- leman. Bewoond door de eigenaars Kinderen van wijlen M. Frans Van Caeckenberghe- Clinckaert. BESLISSENDE TOEWIJZING Zaterdag 3 October 1908, om 2 uren nanoen, te Aalst, ter Zitting zaal, van het Vredegerecht. Aalst naar Dendermonde, de Beek en daar over den heer Theodoor De Naeyer-Matthys. Verdeeld in 6 deelen Eerste deel tenzuide nevens koop 1, groot volgons meting 15 aren 14 ceutiareD. Tweede deel daarneven, groot volgons me ting 15 aren 88 centiaren. Darde deel daarneven, groot volgens me ting 16 aren 92 centiaren. Vierde deel daarneven, groot volgens me ting 21 ureti 40 centiaren. Vijfde deel daarneven, groot volgens me- tino 22 aren 74 centiaren. Zesde deel naost den noorden, groot vol gens meting 46 aren 25 centiaren. Boomprijs frs. 450. Derde en laatste koop. Een perceel Hooiland, gelegen alsvoren, wijk Uofkauter, bekend bij kadaster sectia C, nummer 347b, groot volgeDS meting 13 aren 15 centiaren, palende ten ooste en ten znide den IJzeren- weg van Aalst naar Dendormondo, ten weste Dame Weduwe van den heer Jan-Baptiste Moyersoen-van den llende en ten noorde de Beek en daarover den heer Desiré De Ridder. Boomprys fr. 25. ZITDAGEN Instel Donderdag 8 n 10na Verblijf Doederf^ 22 °',<,W 1908- telkeDS cm 2 uren van den namiddig, ter herberg gehouden door Jnfvr. W* van den heer Joannks Matthys, te Hofstade, aan da Brug. Xe buren schoonen Fruit- en Grocnselhof, Pie ter Coeckestraat, Aalst. Voor de conditiën zich te b?vragen Leo- poldstraat, Nr 18. Oude Firma de belangrijkste in zijne specialiteit, hebbende klanten in gansch het land, zoekt vertegen woordiger te Aalst, bij voorkeur beschik kende over eene vi- trien voor uitstalling. Zou betamen voor mo- dist, kleermaakster, ellengoed- hoeden- of schoenwinkel. Schrijven Z. O. R. bureel Office de Pu- blicité, Brussel.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3