HEERENHUIS, j! Woonhuis met Hof, Stoom- eu Watermolen Hofstede, Zaailanden, OPENBARE VERKOOPING a i van een voornaam Haiulelabuie met Magazijn 3 TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, ,g i alsmede van een ip behuisde Hofstede. le Landen, Meerschen en (Bosschen, n TE n Schoonaarde. Baardegem en Audegem. fd De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen STAD AALST, tl Eerste koop. Een schoon en voor- 8- naam Heerenhuis met Stalling. Magazijn 'g en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlyke Plaats, ge- te kadastrecrd wijk A, numm*" 1920e, 1920f. :n 1920g, 1920h en 1920i, met cene grootte r- vaa 17 aren 50 centiaren, houdende van de i- eene zijde aan de familie Cumont-De Craec- sr ker en Mijnheer Prosper Callebaut-De t, Blieck, van de andere zijde met bezondere rij ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- in straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, r. Achilles Minnaert en Felix Cumont en van in achteraan het fabriek Torley. j. Tweede koop. Een schoon en groot :n Handelshuis met groot Magazyn, gestaan i en gelegen ten voorhoofde in de Statie- straat, gekadastreerd wijk C, nummer er 996p', met eene grootte van 3 aren 80 le centiar en, palende van de eene zijde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heireweghe, K van de andere zijde aan de erven Janssens- ',t De Schryver en van achter aan den heer 'n Frans Druwé-Minnaert, bewoond door den heer Cheri Van Hoorebeeck. GEMEENTE SCHOONAARDE. lg Derde koop. Een Huis met Hof ge- staan cn gelegen aan den weg van Dender- monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni- ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene I grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boemans-De f Grauwe, ten zuide aan den IJzeren weg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- 'n mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka- dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat 1 en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- n eecken en Kinderen en voornoemden heer k Adölphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman en ten noorde i« ook aan de heerenAdolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. li Vyfde koop. Een perceel Land, gele- \i gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige n sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste n aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer De Meester-Everaert. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op het Heyveld, ge- kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 i en 1124 met eene grootte van 1 hectaar 5 t aren 10 centiaren, palende ten ooste aan e den heer De Meester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De i Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe Lauwaert en Dierinck-Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op liet Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Negende koop. Een perceel Land,ge legen op het Heyveld,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente I Lede en aan de Kerkfabriek van Dender- monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendermonde en de heeren Alois Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman Tiende koop. Een perceel Land, ge legen op Hevcnenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522b met eene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in oost- en westhelft. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse en de erven Vereecken-Coppens en ten noorde ook aan de erven Vereecken. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf VanWese- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van -15 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten westo aan de Burgerlijke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den lieer Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf De Gheest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marceli8. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Gecrts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Twintigste koop. - Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Pies- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gysegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790,met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den heer Hilaire De Smet. Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Drij-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide aan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael. Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptistc De Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Zes-en-twintigste koop Een perceel Land, gelegen opTweebroek,gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 een- tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Drie-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Dicderik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Vier-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vyf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 40, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste aan den heer Joseph Uyttendaele, ten zuide aan Dame "Van den Steen-Van Duyse en kinderen, ten weste aan den heer Alphonse D'Hooghe en ten noorde aan de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op bet Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zeven-en-dertigste koop. Een per ceel Hooiland, gelegen op het Brakelen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan "de erven Roggeman-Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rijbel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde. Acht-en-dertigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste aan verscheidenen en ten noorde aan den heer Van Kerckhove. Negen-en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoograigroveld, eenige sectie, nr 1379a, met eene grootte van 36 aren 60 centiarenpalende ten ooste aan den heer Rottiers, ten zuide aan den heer De Bock, ten weste aan den heer De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. GEMEENTE BAARDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekadastreerd wyk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Petrus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uyttersprot. GEMEENTE AUDEGEM. Een-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wijk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten woste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Twee-en-veertigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Dry en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wijk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, rummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens en den volgenden koop, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlyke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vyf-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriëlle Moens en den heer Alois Uytten daele. Zitdagen Instel, Donderdag 5 November ,OAQ Verblyf, id. 19 November 1 08 Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael- Van den Bonne, huurhouder te Aalst, Keizerlyke plaats. Om oit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING van eenen met Woonhuis, LANDEN EN MEERSCHEN. alsmede van Huismeubels, Landbouwalem, Paarden, Hooi, Strooi, Oranen en Loof te velde, te Wanzele en Lede. De Notarissen DE GHEEST, le Aalst en SOETE, te Lede, daartoe benoemd by vonnis der Rechtbank van Eersten Aanleg zetelende te Dendermonde, den 16 Juli 1908, zullen met gewin van palmslag en gelagen in het openbaar verkoopen GEMEENTE WANZELE EN LEDE. Eerste koop. Eenen Stoom, en Water molen, hebbende 4 koppels Maalsteenen, een koppel Pletter8teeneneen üaverkraker en verdere toebehoorten, alsmede een Woon huis met Schuur, Stallingen en Boomgaard, allerbest gestaan en gelegen aan den Steen weg, van Lede naar Wanzele, gekadastreerd te Lede wyk E, nummer 96a, met eene grootte van 1 aar 60 centiaren en te Wanzele eenige sectie, nummert 608b en 611b, met eene grootte van 9 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Joseph Veldeman, ten zuide en ten weste aan den Steenweg en ten noorde aan den heer Edmond De Smet en andere en de Beek. Gebruikt door de eigenaars. GEMEENTE WANZELE. T reede koop. Een perceel Land, gele gen op het Boekveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 606a, mot eene grootte van 15 aren 60 cer.tinren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den lieer Edmond De Smet en andere, ten weste aan den Steenweg, naar Wanzele en ten noorde aan Dame Achille D'Hollander-Van de Velde. Gebruikt door de eigenaars. Derde koop. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekn-instreerd eanigs sectie, nummer 598k, met eene grootte van 23 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer De Smet-Huylebroeok, ten weste aan de Baan en ten noorde aan de erven Blondeel. Gebruikt door de eigenaars. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 586a, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan den heer Camiel De Lannoy en de erven Steenhout- Govasrt, ten zuide aan de Straat, ten weste aan koop vyf en ten noorde aan koop zes. Gebruikt door de eigenaars. Vyfde koop. Een perceel Meeisch, gele gen op het Beekveld, gekadastreerd eenige sectie nummer 583a, met eene grootte van 11 aren 60 oentiaren, palende ten ooste aan koop vier, ten zuide en ten weste aan de Straat en ten noorde aan koop zes. Gebruikt door do eigenaars. Zesde koop. Een perceel Meersch, gele gen op het Beekveld, gekadastreerd eeaige sectio, nummer 582, met eene grootte van 15 aren 4C centiaren, palende ten ooste aan de erven De Liinuoy-Van Steendam, ten zuide aan de koopen vier en vijf, ten weste aan de Straat en ten noorde aan den heer Vyverman- De Brucker. Gebruikt door de eigenaars. Zevende koop Een perceel Land, gele gen op het Molen veld, gekadastreerd eenige sectio, nummer 614b, met eene grootte van 61 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan koop tien, ten weste aan de orven Blondeel en Jufvrouwen De Smet en ten noorde aan jufvrouw De Smet-De Boeck. Gebruikt door de eigenaars. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Achtste koop. Een perceel Land, gele gen op het Molonveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 613, met eene grootte van 33 aren 80 centiaren, palende .ei ooste aan den Steenweg, ten zuide aan den heer Frans Van Hauwermeiren, ten weste aan den heer Leo De Smet en ten noorde aan koop negen. Gebruikt door de eigenaars. Negeude koop. Een perceel Land, gele gen op Billegem, gekadastreerd eenige sectie, nummer 45a, met eene grootte van 16 aren 40centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Marie-Uonorine Do Smet, ten zuide aan de zelfde en aan den heer UuBtaaf Blondeel, ten weste aan de Billegemstraat en ten noorde aan den heer Carolus-Ludovicus Hoentjes. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. Tiende koop. Een perceel Land, ook gelegen op Billegem, gekadastreerd eenige sectie, nummer 46d, met eene grootte van 14 aren 80 centiaren, palende ten ooste aun den heer Alfred Matthys-Moens, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Haentjens, ten weste aan de Billegemstraat en ten noorde aan den heer Constantinus Keppens-De Smet. Gebruikt door den heer Edmond Van Geem. ZITDAGEN ten een ure namiddag, ter herberg genaamd Den Bonten Os, by Jufvr. W* Annakrt, te Lede, naby het Dorp. N, B. Er zal geenen derden zitdag floats hebben. V E iTdTt I E Bovengenoemde Notarissen DE GHEEST, te Aalst en SOETE, te Lede, daartoe be noemd als voorzegd zullen op Donderdag SS October 1908, te beginnen om 8 uren 's mor gens, ten huize en molen beschreven onder aen eersten koop, overgaan tot de openbare verkooning van allo de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpenbestaande voornamelijk in A) Huismsubbls, als ronde en andere Tafels, Stoelen, Zetels, Kassen. Kleerkassen, Stoven, Vuren, Bedstoelen, Matrassen on verder Slaapgericf, Lavabos, Nachttafels, Coffre-fort, Lessenaar, Horlogiëo, Barometer, Schouwgamituren, koperen- ijzeren-, tinnen en gleisen Keukengeneven, Lampen, Tapy- ten, enz., enz. B) Landbouwalem, als Schuppen, Braken, Reeken, Dorschmolen, Wanmolon, Ploegen, Eggens, KortewagenB, Vleeschkuip en andere Kuipen, dry Bascules met Gewichten; Bak- moeillie, Vleeschblok, Vuur, Tobbens, ijdele Flesschen, Haver- en Meelkist en Zakken. C) Groote Camion, (vierduimer), kleinen Camion, (smalgeloop), beide op Ressort, Dry- wielkar, (vierduimer), Treemkar, Zakwa- gentje, Tilbury met Kap, Karreleeren, Aan schijnen, Zwingen, Harnassuren en KuBsenB. D) Twee goede Merriepaarden, 35 Kie kens en Haan en eenen nchoonen Pauw. E) Eene groote hoeveelheid Hooi, Strooi, gedorschen en ongedorschen Granen, Lyn- poer, Zeemeien, Mals, Raapkoek, Haver, Tarwe en Roggemeel, gezaagd Berd van alle slach en meer andere voorwerpen. Verders nog Loof wassende op land in de nabijheid van voorschreven huis en molen. N, B. De Paarden zullen verkocht worden om een ure namiddag. Gewone conditiën en tyd van betaling mits borgstelling. OPENBARE" VERKOOPING van eene behuisde Meersch en Doach, te Hofstade, Lede en Wichelen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg zetelende te Dendermonde in date 3i Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, in bet open baar verkoopen de volgende goederen, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastr eerd wijk A, nummers 551 en 55a, met eene grootte van 19 aren 70 cen tiaren, gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaarsveld, gekada- streeid wijk A, nummer 549s, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, gebrui kers de kinderen Hofman. Der Je deel. Een perceel Land, ge legen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer ;oa, met eene grootte van 48 aren 70 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel I and, ge legen op den Doorn, gekadastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 3g aren 80 centiaren, gebruiker den heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op den Heipias, gekadastreerd wijk F, nummer 14IA, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, ge legen op den Dries, gekadastreerd wijk F, nummer 472B, met e^ne grootte van 28 aren 20 centiaren, gebruiker Jen beer Victor Van Hauwermeiren. Zevende koop. Een perceel Land, en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 3i7B, 3i8c, en 319a, met eene grootte var. a3 aren 90 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Heipias, gekadastreerd wijk F. nummei za, met eene grootte van 25 aren 20 centiaren, gebruiker den heer Amandus De Bock. Gemeente Wichelen. Negenste koop. Het derde deel van een perceel Meersch, gelegen in de Wey- meerschen, groot volgens titel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79A, gebruikers de kinderen Hofman. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 20 October 1908, ten 8 uren voormiddag, ter herberg ge- uaamd De Reisduif, bij den heer Raymond Vbrbbcken, te Lede, Statie- weg. Hui» te buren Nazaretbstraat, Nr 22, voor de conditiën zich te bevragen bij den heer Charles Schuermans. H0ÜG~L001¥ l" Lacetswerksters en Uitgevers vraagt A. HOLLKOTT, te Aalst, Dendermond- schen steenweg, 54. Fabriek va 11 Meubels. Vooraleer uwe Meubels te koopen gaat eens zien in 't magazijn bij E. GUNS, Nieuwstraat, 46, te Aalst. Alles wordt daar zelf gemaakt. Buitengewone lage prijzen. Voordeelige voorwaarden aan voortverkoopers.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3