KIESKRONIJK. Bokkenrijders. Prachtige Vertooning Oud Heidelberg Prachtige Tooneel Vertooijing Kerk der Theresianen. Overlijden. Het nieuw ministerie. Allerhande nieuws. Holland. Frankrijk. WOONHUIZEN, H Senaatkiezing. Bij koninklijk besluit wordt het college der Senaat kiezers van de vereenigde arrondisse menten Mechelen en Turnhout bijeen- feroepen tegen Zondag 8 November 908, ten einde een senator te verkiezen in vervanging van den heer graaf van de Werve. Het feest van de 42e veija- ring der stichting van den Rijdersbond zal dees jaar ge vierd worden op MAANDAG 26 OKTOBER aanst. Om 10 uren, Zielmis ter Sint-Martinuskerk voor al de afgestorvene Leden. Avondmaal om 7 uren. STAD VAN AALST. Koninklijke MaatschappijLand van Riem Zondag 1H October I908. Men zal opvoeren tooneelspel in 5 bedrijven. Bureel 4 1/2. Gordijn 5 heel stipt. 1/2, KOUD BUFFET. De Dames worden beleefd verzocht 1 hoeden af te doen. STAD AALST. te geven door de heeren MeesterB der Zon dagschool van Sint-Martinus, op Maandag 19 October 1908, om 5 1/2 ure 's avonds, in de Zaal van den Kath. Werkmanskring, Korte Zoutstraat, ter gelegenheid der prijs uitreiking, aan de leerlingen der Zondag school Men zal opvoeren 1. I>e Hand vnn God, drama in 3 bedrijven, door Robrecht Buyse. 2. Dokter \^ïllem II. blijdspel in 2 bedrijven door P. Evarist Bauwens, S. J. Heeren Meesters zullen kaarten ten huize aanbieden. Solemneele Octaaf ter eere van de Seraphienschc Moeder Theresia. ORDE DER DIENSTEN Donderdag 15 October, ten 6 uren de eerste Mis met uitstelling van het Allerhei ligste. De Solemnele Mis ten 9 uren. 's Namiddags, ten 5 uren het Lof met Fransch sermoen. Zondag 18 October, ten 6 uren de eerste Mis met uitstelling van het Allerheiligste. De Solemnele Mis, ten 9 uren. 's Namid dags, ten 5 uren, het Lof met Vlaamsch sermoen. Verleden nacht is alhier na eene zeer kortstondige ziekelijkheid overleden den Heer Judocus-Xieo BOTEEBERGH, Gemeenteraadslid der Stad van Aalst sedert 12 Januari 1904, geboren te Aalst den 8 September 1856. Vroeger jaren was de heer Boterbergh nog Ge meenteraadslid gekozen door de Nijver- heidshoofden, doch verloor deze hoeda nigheid door 't verlies van zijn kiesrecht; h\j behoorde tot het gematigde groep der liberale partij in onze Stad. Zijn opvolger in den Gemeenteraad is MA. De Windt, Notaris eD Voorzitter der liberale Associatie. De rouwvlag is aan ons stadhuis geheeschen. Lijkdienst en Begrafenis, Zaterdag 17 October, om 10 ure ter S' Mar- tinuskerk. Zaterdag namiddag werd een minister raad gehouden in het ministerie van financies, waar de ministers door M. Liebaert op een ontbijt uitgenoodigd geweest waren. Men zou het eindelijk eens geworden zijn over de ministerieele veranderingen. Ziehier thans de samenstelling Voorzitter van den raad, minister van Binnenlandsche Zaken en Landbouw M. Schollaert Minister van Justicie M. De Lantsheere-, Minister van Buiten- landsche ZakenM. DavignonMinister van Koloniën M. Renkin Minister van Financiën M. LiebaertMinister van Spoorwegen, enz. M. Helleputte Minister van Nyverheid en Arbeid M. HubertMinister van Kunst en Weten schappen M. Descamps Minister van Openbare Werken M. Delbeke Minis ter van Oorlog Hellebaut. De noodige Koninklijke besluiten zyn door den Koning geteekend en zullen dezer dagen in het Staatsblad verschij nen. AALST. Zaterdag avond en Zondag avond is er gevochten geweest met de measen op de Hoogevesten ter gelegenheid der kermis die daar plaats had en waar dansfeest werd gehouden. Er moest een persoon verzorgd worden op het policie- bureel door doktor Van de Velde. De ge kwetste had twee erge wonden in de rechterhand de daders die van een nabu rig dorp zijn, werden in den amigo opge sloten. In de herberg Au bon Coin, aan de statie alhier, heeft zekeren V. M., gareel maker, Zaterdag avond met zijn sletsen in een stuk glas getrapt hij bloedde zoodanig dat doctor Gregoire hem heeft moeten ver zorgen. Appendicitis. Men ver mijdt de verstoptheid en al hare gevolgen (lever en maagziekten, schele hoofdpijn, bloedopdrang. appendicitis enz.) met zich het lichaam vrij en het bloed zuiver te hou den met de Slijmverdrijvende Pil Walthery I fr. Eene doos is voldoende in een jaar. Een inwoner van Moorsel, die hop verkocht had, reed met zijnen ledigen wagen naar huis. Aan het gehucht Hof te Put werd hij aangevallen door eenen dief, die het op zijn geld gemunt had. De koopman Hoot op zijnen hond. die op korten afstand volgde, en het trouwe dier sprong op den roover toe, die den strijd moest opgeven en bloedend het bosch in vluchtte. In den nacht van Zondag op Maandag is in de gemeente Berlaere brand uitge- bersten in de hoeve van Leo Boumaerens. Deze. zijn paard willende redden, opende spoedig de deur van den stal, doch deze raakte uit hare sporen en de zware deur viel op den man, die onder haar gewicht verpletterd werd. Hij werd er na den brand dood onder uit gehaald. Daar men denkt dat de brand door kwaadwilligen is ge sticht, heeft het parket een onderzoek komen doen. De krijgsauditeur heeft zich te Brussel naar de Prins Baudewijnkazeme begeven, om onderzoek te doen naar eene moord poging, die hier had plaats gehad. Een onderofficier, die in arrest was, had ondanks dit, toch de kazerne verlaten en had zich bedronken. Terugkomende, had hij den collega, die de schuld was van zijne straf, opgezocht en hem met zijnen bajonetsabel eenen steek in de keel toegebracht. Daarop werd de dader naar de gevangenis en de gekwetste naar het hospitaal gebracht. Sedert eenige dagen was M. Guérin, te Brussel, wiens bureelen op deSennelaan, n. 61, gelegen zijn, opreis. Zondag avond, b rond 7 ure, vonden de bewoners, die de ovenste verdiepingen van dit huis in huur hebben, de deur der bureelen van M. Guérin open staan. De policie onmiddellijk verwit tigd, deed een onderzoek en stelde vast dat gansch het bureel in wanorde was, de brandkast omgeworpen en talrijke docu menten op den vloer ver spreid waren. Men wacht de komst van M. Guérin om het bedrag van den diefstal te kunnen vast stellen. Geen spoor van de daders of dader. Men weet dat, na de misdaad op Jeanneken Van Calck, meermalen schimp schriften verschenen, in welke leden van het parket op ergerlijke wijze aangevallen en gelasterd werden. De plichtige Camille M., werd herhaalde malen ondervraagd en met vervolging bedreigd, tot men eindelijk besloot hem aan een geneeskundig onder zoek te onderwerpen. Drie geneesheeren met dit onderzoek gelast, hebben hem on verantwoordelijk verklaard, zoodat M. nu moest opgesloten worden. Het parket van Gent heeft zich za terdag naar Sleidinge begeven, om een ernstig onderzoek te doen betreffende eene dubbele moordpoging, die zou gepleegd zijn in eene herberg, gehouden door zekeren De Clerck, gelegen in het midden van het dorp. De patroon was Vrijdag bezig met de kaart te spelen, wanneer twee mannen binnenkwamen en zonder ten woord te zeggen, hem vier messteken in het hoofd toebrachten. De dochter des huizes werd op hare beurt in den rug door een dolk steek getroffen. De reden van deze dubbele moordpoging zou wraakneming zijn. De aanhouding der twee daders wordt ver wacht. De weduwe Vindevogel, 65 jaar oud, wonende Loostraat te Gent, hoorde haren zoon kloppen. Zij wilde beneden komen met het licht in de hand, maar sukkelde echter aan den bovensten trap en viel met het licht naar beneden. Door den val ontplofte de lamp, zoodat de kleeren der ongelukkige vrouw in brand schoten. Op eenige stonden geleek zij eene levende fakkel Op de smartkreten der on gelukkige kwamen de geburen en de zoon toegesneld, die de vlammen uitdoofden. Niettemin was de vrouw verschrikkelijk verbrand over het geheel lichaam Zij had daarenboven, door den val, verscheidene kwetsuren bekomen. Een bijgeroepen ge neesheer oordeelde den toestand der vrouw zorgwekkend, en beval hare overbrenging naar het gasthuis zeer dringend. Het slacht offer is Maandag morgend, om 2 ure, over leden. Een 8jarige knaap speelde langs den weg van Biévène en viel van de helling in eene weide, waar koeien graasden. De dieren, dit ziende, kwamen woedend naar het kind geloopen, vertrapten het en brach ten het met de hoornen zulke erge wonden toe, dat, toen voorbijgangers hem verlosten, de knaap zoo goed als dood was. Hij Btierf een uur later. Maandag avond rond half negen, is te Beveren-Wae8 een begin van brand ont staan in de onbewoonde huizen van een persoon, te Melsele wonende. De geburen bemerkten met verwonde ring, langs de achtervensters van het ver diep, een licht en de schaduwe van iemand, dien heen en weer liep. Korten tijd nadien zagen voorbijgangers brand op de zolderkamers. Met behulp der geburen, die de deuren instampten, geluk ten men het vuur uit te dooven, dat den planken vloer reeds aangtast had, en, er reeds een gat had doorgebrand. Een petrolreuk verwekte argwaan. On- dertusschen had men den eigenaar gansch bezweet zien binnenkomen in eene herberg der statiestraat aldaar. Vermoedens moeten op hem wegen, want de gendarmen hebben hem naar Melsele gehaald en hij is na een verhoor aangehouden. Zondag werden te Nederbrakel nog maals erge baldadigheden gepleegd. De liberale heethoofden hebben wederom ge toond dat zij de partij van baldadigheden en oproer zijn. Die kerels liepen huilend en tierend door de straten. Onder voorwendsel dat een katholieke jongeling met eenen revolver u loos op hen zou geschoten hebben, zijn zij in de herberg van Kamiel Herregodts binnengesprongen en hebben er alles kort en klein geslagen. Twee kerels van 17 k 18 jaar onderschei den zich voornamelijk. Met hunne messen in de hand wilden zij eiken katholiek te lijve. Hendrik De Hovre heeft van eenen ge- kenden straatlooper eenen messteek onder het linker schouderblad gekregen. Hij loor het bloed bij stroomen. Zijn toestand was nog al erg. Dokter Van Noyen heeft de wonde toe- genaaid. Hij is nu toch aan de beterhand. Den ganschen nacht hoorde men niets anders dan revolverschoten en gehuil. Men heeft ook nog in verscheidene katholieke burgershuizen de ruiten uitge worpen Bij Fr. De Bübber hebben zij ook van hunnen neus gemaakt. Zij hebben daar de bollen van den biljaard genomen en r-»ede de ruiten uitgeslagen van de pastorij. De gekende liberaal heeft den eerw heer Nuttinck grof beleedigd. Zaterdag namiddag was te Antwer pen een vertrouwbare bediende door het bestuur der Tramways gelast eene som van 15,000 fr. in de Nationale Bank te gaan afhalen In den terugkeer stapte de bediende op den tram die hem naar den depot moest terugvoeren. Hoe groot was zijne verwondering niet, toen hij een drietal minuten verder gewaar werd dat hij de 15 000 fr. niet meer had Twee onbekende personen, die zich juist bij hem hadden bevonden, waren afgestapt. De policie werd dadelijk verwittigd, doch niets te vinden. Diefstal van titels. Krachtens een mandaat van den onderzoeksrechter is een particuliere aangehouden, die erg be trokken schijnt in de zaak der gestolen titels. Men hecht veel belang aan deze aanhou ding. De aangehoudene weigerde stellig, ook maar het minste woord opheldering te ge ven. De onderzoeksrechter heeft hem dan in het geheim doen opsluiten. De zaak neemt voortdurend meer uit breiding, of liever men ontdekt steeds andere dergelijke zaken en het blijkt dat men niet met ééne maar met twee verschil- lige benden te doen heeft, die hoewel af zonderlijk werkende, toch beiden de weer den verhandelden van den diefstal-Dessain te Mechelen, en van andere diefstallen in Frankrijk voortkomende. Het parket had, na de aanhouding van den vierden verdachte, opzoekingen bevo len bij al de wisselagenten en financiers van den omtrek. En zoo vond men titels van de spoorwegen van Pampeluna, Nord- Milan, verkocht door den aangehoudene van zaterdag In zijne woning vond men eene uitge breide briefwisseling, titels waarop geen oppositie lag en eene som van 10,000 fr. Ook werd bij zijn patroon, een bankier beunhaas uit de brusselsche omgeving, eene huiszoeking gedaan. De aangehoudene, toen naar den onder zoeksrechter gebracht beweerde eerst dat hij de bij hem gevondene titels had gekocht van zekeren Dumoulin en tot staving van dit gezegde, toonde hij eene kwittancie met dien naam geteekend. M. De Lauwière bemerkte weldra dat dit bewijsschrift valsch was. De magistraat herkende zelfs het schrift, uit zekere stuk ken, die hem door de handen waren gepas seerd tijdens het eerste onderzoek van den diefstal Dessain. Eindelijk in het nauw gebracht begon de aangehoudene te klappen. Hij verklaarde dat zekere J. hem de weerden had toever trouwd om ze bij kleine partijen te verkoo- pen. Dadelijk teekende de onderzoeksrechter een aanhoudingsmandaat tegen hem en, des nachts ten 1 uur, vond men hem in gezelschap eener vrouw in eene herberg der Rogierplaats. Beiden werden naar het policiebureel geleid en daar door den onderzoeksrechter ondervraagd. De vrouw werd vrijgelaten en J. opge sloten. Dat is dus vijf Bij de laatste huiszoekingen werden nu de laatste nog ontbrekende titels van den diefstal-Dessain gevonden. J. had van zijnen kant aan den vierden verkooper voor meer dan 50,000 fr. titels overhandigd. Die bevinding is zooveel te belangrijker, omdat J. in den tijd in betrek king was met den Gentenaar en den Brug geling, die in Juli veroordeeld werden, ook voor verkoop van gestolen titels. Hij zou de geheimzinnige mijnheer Alfred zijn, waarvan tijdens dit proces herhaalde malen spraak was. Een jachtwachter werd te Rotselaar op zijnen weg aangevallen door twee stroo- pers, die hem zijn geweer ontnamen. Zijn leven in gevaar ziende, liet hij zijn wapen in den brand en vluchtte, terwijl de stroo- pers nog twee schoten losten, die hem ge lukkig niet troffen. Een der stroopers is reeds gevat de andere is gekend, maar loopt nog vrij. Kolonel S., hevelhebber der vesting artillerie van Namen heeft zich vrijdag met revolverkogel gedood, in het depar tement dat hij te Elsene betrok. Hij was in verlof en, sedert lang aange daan zijnde door eene ziekte, die hem veel deed lijden, heeft hij door den dood zich zeiven van de pijn verlost. Hij waB 60 jaar oud. Te Warzée loste een boer eenen wa gen koopwaar. Hij stond op eene kar, waarin een jong paard was gespannen. Dit paard schrikte en ging op hol, de kar viel en de boer kreeg heel het gewicht van het voertuig op de borst. Hij was dadelijk dood. Een zieke uit de rue Hodimont te Verviers moest van zijne medecijnflesch nemen doch hij vergiste zich, vatte eene verkeerde flesch en nam phenischzuur. Zijne vrouw vond hem krimpend van de pijn en eenige stonden later was hij reeds dood. Het parket van Bergen heeft de aan houding bevolen van eenen financier, E. R. geheeten, die zich aan talrijke aftruggela- rijen had plichtig gemaakt. Hij bewoont het kasteel van Houvrais. Nog onlangs had hij eene maatschappij gesticht, voor de ont ginning van bosschen in Rusland, met een schijnkapitaal van 2 millioen. De aanhou ding van van dien grooten menheer, welke leefde als een prin6, heeft niet weinig op schudding gemaakt. Zondag avond, te Charleroi, bij het verlaten eener danszaal, werden de gebroe ders De Weerdt, van Vlaamschen oor sprong, door eene bende Walen aangerand. Beiden bekwamen verscheide meseteken, en moesten in bedenkelijken toestand naar het gasthuis gebracht worden. De moordenaars, Ballen en Thienpont zijn aangehouden en opgesloten. Nadbre bijzonderheden. Maandag avond, rond 8 en half uren, bevonden zich Waalsche en Vlaamsche werklieden in het koffiehuis Decuber, Chavannestraat, te Charleroi-Centrum, wanneer een twist tus- schen hen oprees. De Walen vluchtten langs de Noordlaan, achtervolgd door de Vlamingen. Al met eens weerklonken luide angstkre ten- Zekere Gaston Roland, 18 jaar oud, zich op het punt ziende achterhaald te worden, bracht een vreeselijken ponjaard- steek toe aan Gustaaf De Weerdt, 23 jaar oud, wonende rue du Cimetière, te Char leroi. Gaston Boland is door den heer policie commissaris aangehouden. Middelerwijl duurde het gevecht voort Vernomen hebbend dat Leonard De Weerdt zich verscholen had in het Café de la Cloche, verzochten de Walen aan den patroon de deur te openen. Op zijne weigering, werd dezelfde inge stampt. Zekere August Thienpondt, 18 jaar oud, van Charleroi-Noord, sprong op Leonard De Weerdt, en stak hem eenen ponjaard in den rug, terwijl zijne makkers den inboedel stuk sloegen, De policie en de gendarmen werden ont boden en weldra was Thienpont ook aan gehouden. De toestand der twee gekwetsten is erg en men wanhoopt Leonard De Weerdt te redden. Het parket van Charleroi is ter plaats ge weest. Zaterdag namiddag was de trein van Hastière naar Chimay aan den barreel- wachter van Pagnolle gesignaleerd en de man had de bareel gesloten. Op hetzelfde oogenblik kwam een camion van de melkerij van Philippeville. De ge leider vroeg doorgang aan den barreelwach ter en deze dacht dat de kar nog den tijd zou gehad hebben om over te steken vóór de aankomst van den trein. Maar eensklaps kwam de trein in volle snelheid af. De barreelwachter wilde nog de paarden van den wagen tegenhouden, doch vruchteloos. Met vreeselijk geweld botste de locomo tief op den wagen die in splinters geslagen werd de twee mannen die er op zaten geraakten onder de wielen en werden ver pletterd. De paarden werden op zijde geslingerd en erg gekwetst. Wanneer de trein stopte hingen nog slechts eenige overblijfsels aan de wielen. De barreelwachter verklaarde dat de twee slachtoffers jonge lieden waren, de eene Maurice Arnould, 22 jaar oud, knecht uit de melkerij van Philippeville de tweede Martin Mambourg, zoon van den veld wachter van Fagnolle. Deze laatste ging naar de kermis van Roly en had aan Arnould gevraagd om op zijne kar te mogen zitten. Dit schrikkelijk ongeluk heeft groote ver slagenheid in de Btreek verwekt. Soldaat moeten worden op 42 jaar. Leopold Parrez, 42 jaar, wever, teHalewyn, en vader van eenen zoon van ifijaareneene dochter van 16 jaar, moet soldaat worden. Parrez werd te Meenen geboren van eenen vader van Halewyn, die zelf de zoon was van eenèn man die te Ledegem gebo ren werd, in 1804, toen België aan Frank rijk behoorde. Parrez lootte te Meenen, en deed zijnen soldatendienst in België. Toen ging hij zich te Halewyn vestigen en vroeg zijn stemrecht, in Frankrijk, evenals vele vreem delingen, en deed zich daarom naturalisee- ren, en toen kwam het uit dat hij Fransch- man van geboorte was, woensdag werd dus de 42jarige man voor twee jaar ingelijfd te Rijsel bij de jagers te voet. Zaterdag heeft te Zaandam zekere J. Van W., 23 jaar oud, twte revolverscho ten gelost op de weduwe Verkerk, koffie huishoudster, 41 jaar en moeder van 7 kinderen. De vrouw werd telkens getrof fen, de tweede maal doodelijk, en stierf kort daarna. De dader, die aangehouden werd door het volk, had vroeger bij het slachtoffer ingewoond en had nu weêr gevraagd hem in huis te nemen, wat de vrouw weigerde. Daarop schoot hij. Een vreeselijk drama heeft plaats ge had te Albigny aan de oevers der Saóne. In het gebouw waar het plaats had, zijn de hulpbehoevenden ouderlingen toege laten. Ongeveer 3 maanden geleden, vroeg een ongelukkige blinde, die het moede was zijn brood te bedelen, zekere Luc- ca'oni, 58 jaar oud, om in h t depot van Albigny opgenomen le worden. Hij betreurde het verlies zijner vrijheid en bijzonderlijk zijue scheiding met zijne vrouw. Zaterdag werd de blinde door haar be zocht en kreeg hij de toelating samen met haar een uitstapje te doen. Zij wandel den gedurende 20 minuten, waarna Mad, Luccioni haren man terug naar bet toe- vluchthuis leidde. Wanneer hij dacht terug binnen in het gesticht te zijn gekomen, schoot de blinde in eene groote woede en zeide tot zijne vrouw dat hij niet wilde dat zij alleen huiswaarts keerde en dat hij begeerde met haar mede te gaan. De vrouw liep tot aan de deur van het gesticht, waar z« de concierge verzocht haar hulp te bie den. Deze laatste slaagde erin den blinde tot aan de deur te leiden en verzocht hem daar vaarwel te zeggen aan zijne vrouw, De blinde sprong alsdan op zijne vrouw en haar met de tanden aan den schouder vasthoudend, trok hij een mes uit zij nen zak en stak de vrouw in de armen en in den buik. De arme vrouw is bezweken in de zie kenzaal van het depot. De moordenaar verheugde zich in de daad welke hij bedreven had. Luccioni is aan het parket overgele verd. T' deelt Dabi wijk alda; meti Schc kaer den Ve: op brie E Lan io5; (Kt-V Zie notarieele annoncen op 4' bladzijde. OPENBARE VERKOOPING van twee Tuin, Boomgaard, LandMeersch en (Bouwgronden, TE SMETLEBE, Scheldekensstraat. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, in het openbaar verkoopen, de navolgen de goederen, te weten Eerste koop. Eenen Eigendom, be staande uit twee Woonhuizen, Tuin, Boomgaard, Land en Meersch, te Smet- lede, Scheldekensstraat, gakadastreerd wijk A, nummers 972, 973, 974c, 975a, 975b en 976A, te samen groot 53 aren 80 centiaren en volgens meting groot 54 aren 65 centiaren, palende ten ooste de Reg* en Juffrouwen Anna-Maria Schockaert en Ida De Pacpe, ten zuide het goed onder koop twee hierna en Juffrouw Co- leta Van den Abeele en ten noorde den heer August Schockaert. Verdetld in 6 deelen afgeschetst op het grondplan staande op de plakbrieven, op gemaakt door den beëedigden landmeter M. Hendrik Van Cleynenbreugel, te Aalst, te weten Eerste deel. 5 aren 3o centiaren Bouwgrond, te nemen ten noord-ooste, deel van nummer 976A van het kadaster, hebbende aan de straat eene breedte van 20 meters en langs achter van 27 meters 5o centimeters. Boomprijs fr. 90. Gebruikt zonder termijn door M. Vic tor Peynsaert, te Smetlede. Tweede deel. Een Huis met aan- boorigheden en Grond, nevens voorgaan de deel gestaan en gelegen, groot 5 aren 75 centiaren, hebbende straatwaarts eene breedte van i3 meters 80 centimeters en langs achter van 1 r meters 20 centime ters, nummer 975b en deel van nummers 974c en 976A, van het kadaster. Bewoond en gebruikt door genoemden heer Peynsaert. Boomprijs fr. 20. Derdedeel. Een Huis metaanhoo- righeden, Hof en Boomgaard, nevens voorgaande, hebbende aan de straat eene breedte var. 20 meters 80 centimeters en langs a;hter van 22 meters, groot 9 aren 63 centiaren, gekadastreerd nunmer975A en deel van nummer 974c. Bewoond en gebruikt door M. J.-B, De Paepe. Boomprijs fr. i65. Vierde deel. Een perceel Bouw grond, Hof en Meersch, gelegen nevens voorgaande deel, groot 7 aren 20 centia ren, deel van de kadastrale nummers 972 en 973, hebbende ter straat eene breedte van i3 meters en langs achter van 14 meters. Boomprijs fr. 5o. Vijfde deel. Een perceel Bouw grond, Hof en Meersch, nevens voor gaande, groot 8 aren 17 centiaren, deel van nummers 972 en 973 van het ka daster, hebbende straatwaarts eene breed te van i3 meters en langs achter van 14 meters. Boomprys fr. 28. Zesde deel. 18 aren 60 centiaren Bouwgrond, Hof cn Meersch, deel ten oost-zuide der partij en n™ 972 en 973 van het kadastraal plan, hebbende eene breedte ter straat van i3 meters 5o centi meters en langs achter van 16 meters 20 centimeters. Boomprijs fr. 285. N, B. De drij laatste deelen zijn gebruikt zonder termijn door voornoemde heeren Peynsaert en de Paepe en door M. P. De Boeck, te Smetlede.

De Denderbode | 1908 | | pagina 2