BOUWGRONDEN 5 perceelen MEERSCH perceel ZAAILAND, Hofstede, Zaailanden, HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, ■SS3 Zie notarieele annoncen op 4* bladzijde. Bekwame metsers worden gevraagd. Zich te wenden tot het bureel van het in opbouw zijnde Klooster der Eerw Paters Capucie- nen, te Aalst, Sint-Job. OPENBARE VERKOOPING ran «choone en welgelegene en een perceel HOOILAND, gelegen te Hof stade, nabij de Statie De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, ■al namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopan Gkmkkntk Hofstadk. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen aan den Steenweg, van Aalst na Dendermonde, bekend by kadaster sectie C, nummer 352/2, groot volgens meting 13 aren 2 centiaren, palende ten ooste den Steenweg, van Aalst naar Dendermonde, ten zuide het Bureel van Weldadigheid van Hofstade, ten weste den heer Pieter-Jozef Clinckaert en ten noorde het eerste deel van koop 2. Tweede koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen alsvoren, bekend by kadaster sectie C, nummer 347a, 348a, 349/2 en 352a, groot volgens meting 1 hectaar, 38 aren 33 centia ren, palende ten ooste de Statiestraat, en den Steenweg van Aalst naar Dendermonde, ten suide koop 1, ten weste Dame Weduwe van den heer Jan-Baptiste Moyeraoen-van den Hende en ten noorde den IJzerenweg van Aalst naar Dendermonde, de Beek en daar over den heer Theodoor De Naeyer-Matthys. Verdeeld in 6 doelen Eerste deel ten zuide nevens koop 1groot volgens meting 15 aren 14 centiaren. Tweede deel daarneven, groot volgens me ting 15 aren 88 centiaren. Derde deel daarneven, groot volgens me ting 16 aren 92 centiaren. Vierde deel daarneven, groot volgens me ting 21 aren 40 centiaren. Vyfde deel daarneven, groot volgens ma- tine 22 aren 74 centiaren. Zesde deel nasst den noorden, groot vol gens meting 46 aren 25 centiaren. Boomprys frs. 450. Derde en laatste koop. Een perceel üooiland, gelegen alsvoren, wyk Hofkauter, bekend by leadaster sectio C, nummer 347b, groot volgens meting 13 aren 15 centiaren, palende ten ooste en ten zuide den IJstr6n- weg van Aalst naar Dendermonde, ten weste Dame Weduwe van den heer Jan-Baptiste Moyersoen-van den Hende en ten noorde de Beek en daarover den heer Deairé De Ridder. Boomprys fr. 25. ZITDAGEN telkens om 2 uren van den namiddig, ter herberg gehouden door Jufvr. W van den heer Joannbs Matthts, te Hofstade, aan de Brug. OPENBARE VERKOOPING van Zaailand en Hofland gelegen te Wichelen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar ver- koopen, de volgende onroerende goederen, gelegen te Wichelen, te weten Eerste koop. Een goed peroeel Meersch, gelegen in den Bergenmeersch, bekend bij kadaster sectie A, nr 1035, aldaar groot 12 aren 30 oentiaren, palende ten ooste aan de Sloot, tensuide den heer Janssena, ten weste den Arme van Wichelen en ten noorde de erven Coorde. Gebruikt door den heer Amandus De Book, te Wiohelen. Tweede koop. Een perceel Zaailand,ge legen op het Beeksken, bekend by kadaster sectie B, nr 1579, aldaar groot 21 aren 80 oentiaren, palende ten ooste Jufvr. Marie Van Overstraeten, ten zuide de Straat, ten weste de erven Temmerman en ten noorde den Arme van Wichelen. Gebruikt door den heer Jan Van de Vyver, te Wiohelen. Derde en laatste koop. En een peroeel Hofland, gelegen aan de Mosstraat, bekend by kadaster sectie B, n" 894 en 895, aldaar groot 37 aren 70 centiarenpalende ten Ooste Jufvr. Marie l'arrain, ten zuide de Straat, ten weste en ten noorde den heer Petrus Van Geert. Gebruikt door de heeren Donatus en Joseph Van Damme, te Wiohelen. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In dsn Enosl, gehouden door den heer Frans De Brvfcker, te Wiche len, Margote. OPENBARE VERKOOPING van een goed gelegen te Ottergem. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, ■al namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openlaar verkoopen Eenige Koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Ottergem, op den Seskenskouter, bekend by kadaster eenige sectio, nummer 264, aldaar Ïroot 21 aren 20 centiaren, palende ten ooste sn heer Achille Schockaert en consoorten, ten suide dan beer Hippolyte De Saedeleer en Kinderen, ten weste den heer Remi tiysels en voornoemden hoer Schockaert en ten noorde de straat. In gebruik by den heer Hippo lyte De Ras. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 27 October 1Qnft Verblijf, Dynsdag 3 November Telkens om 3 uren vaa den namiddag, ter herberg genaamd In dh Smis gehouden door den neer HonorVan Damme, te Otter gem, Beekkant. Meubelaire Venditle. Voornoemde Notaris SCHELFHOUT, zal op Dynsdag 27 Ootober 1908, om 1 uur stipt nanoen, ton huize van den héér Hippolyte De Ras, te Ottergem, in het openbaar ver koopen Huismeubels, als Tafels, stoelen, kassen, stoof met toebehoorten, bedstoelen, koffiepot en moor, marmit, waschkuipen en verdere keuken gerib ven Landbouwersalem, als Wanmolen, egge, kruiwagen, aalkuipen en verders groot en klein alem. Verders een volledig schupmakersalem, ingeoogste tarwe en rogge, hooi, strooi, een varken (dry ver), 15 kiekens en een haan en meer andere voorwerpen. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits borg stelling. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde Meersch en Bosch, te Hofstade, Lede en Wichelen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg zetelende te Dendermonde in date 3i Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, in het open baar verkoopen de volgende goederen, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 55a, met eene grootte van 19 aren 70 cen tiaren, gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop.Een perceel Land, gelegen op het Babbelaarsveld, gekada- streeid wijk A, nummer 549', met eene grootte van a3 aren 60 centiaren, gebrui kers de kinderen Hofman. Derde deel. Een perceel Land, ge legen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70A, met eene grootte van 48 aren 70 centiajen, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel I.and, ge legen op den Doorn, gekadastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, gebruiker den heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op den Heiplas, gekadastreerd wijk F, nummer 14IA, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, ge legen op den Dries, gekadastreerd wijk F, nummer 472B, met eene grootte van a8 aren ao centiaren, gebruiker Jen heer Victor Van Hauwermeiren. Zevende koop. Een perceel Land, en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 3i7B, 3i8c, en 319A, met eene grootte van 23 aren 90 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Heiplas, gekadastreerd wijk F. nummer aa, niet eene grootte vaD a5 aren ao centiaren, gebruiker den heer Amandus De Bock. Gemeente Wichelen. Negenste koop. Het derde deel van een perceel Meersch. gelegen in de Wey- meerschen, groot volgens titel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79A, gebruikers de kinderen Hofman. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 10 Hovember igo8, ten 8 uren voormiddag, ter herberg ge naamd De Reisduif, bij den heer Raymond Vbrbbckbn, te Lede, Statie- weg. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Magazijn TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, alsmede van een behuisde Hotstede. Landen, Meerschen en (Bosschen, Sohoonaarde. Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor naam Heerenhuis met Stalling. Magazyn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlyke Plaats, ge kadastreerd wijk A, numm"' 1920e, 1920f. 1920q, 1920h en 1920i, met eene grootte vau 17 aren 50 centiaren, houdende van de eene zyde aan de familie Cumont-Dc Craec- ker en Mynheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andere zijde met bezondere ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, Achilles Minnaert en Felix Cumont en van achteraan het fabriek Torley. Tweede koop. Een schoon en groot Handelshuis met groot Magazijn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie straat, gekadastreerd wyk C, nummer 99ÖP1, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heirewegke, van de andere zyde aan de erven Janssens- Ds Schryver en van achter aan den heer Frans Druwé-Minnaert, bewoond'door den heer Cheri Van Hoorebeeck. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop. Een Huis met Hof ge staan en gelegen aan den weg van Dender monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten osste aan Dame Auguste Boemans-De Grauwe, ten zuide aan den IJzerenweg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden heer Adolphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman en ten noorde ook aan de heerenAdolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. Vijfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer De Meester-Everaert. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op hot Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en 1124 met eene grootte van 1 hectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooBte aan den heer De Meester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetzen Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- boudt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe Lauwaert en Dierinck-Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Negende koop. Een perceel Land,ge logen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendermonde en de heeren Aloïs Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Tiende koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522Bmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in oost- en westhelft. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse en de erven Vereecken-Coppens en ten noorde ook aan de erven Vereecken. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf VanWeso- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf De Gheest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de ei Van Gendt-Marcelis. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en U68b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gysegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan don heer Hilaire De Smet. Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada- streèrd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Dry-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide aan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael. Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matth.vs, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert, teu weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Serapbinus Uyttendaele. Zes-en-twintigate koop. Een perceel Land, gelegen op Tweebroek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den hoer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Dertigste koop. Een perceel Ijand, gelegen op liet Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den lieer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweobroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan bet Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Drie-en-dortigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met oene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Vieren-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vyf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 40, met eene grootte van 36 aren. palende ten ooste aan den heer Joseph Uyttendaele, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse en kinderen, ten weste aan den heer Alphonse D'Hooghe en ten noorde aan de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyons, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zeven-en-dertigste koop. Een per ceel Hooiland, gelegen op het Brakelen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde. Acht-en-dertigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste aan verscheidenen en ten noorde aan den heer Van Kerckhove. Negen-en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoogmigroveld, eenige sectie, nr 1879a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Rottiers, ten zuide aan den heer De Bock, ten weste aan den heer De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. GEMEENTE BAARDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekadastreerd wijk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Petrus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uytlersprot. GEMEENTE AUDEGEM. Een-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wijk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten weste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Twee-en-vecrtigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Dry en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, rummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens cn den volgenden koop ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlyke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vyf-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan don heer Cochcz-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriëlle Moens en den heer Alois Uytten daele. Zitdagen Instel, Donderdag 5 November 4QA Verblyf, id. 19 November Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael- Van den Bonne, huurhouder te Aalst, Keizerlyke plaats.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3