perceel ZAAILAND, 5 perceelen MEERSCH ZAAILANDEN perceel LAND gebouwd WOONHUIS KAN ADA BOOM EN, Mobilaire Voorwerpen WIJNEN, ZAAILANDEN Hofstede, Zaailanden, HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, Jongen van den buiten vraagt plaats voor de verkensbeenhouwerij heeft elders nog op stiel geweest. i58. Bekwame metaera worden gevraagd. Zich te wenden tot het bureel van het in opbouw zijnde Klooster der Eerw Paters Capuoie- nen, te Aalst, Sint-Job. OPENBARE VERKOOPING van oen goed gelegen te Ottergem. l)e Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van imtelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige Koop. Een goed perceel Zaailand, gelogen te Ottergem, op den Seskonskouter, bekend bij kadaster eenige sectie, nummer 264, aldaar groot 21 aren 20 centiaren, palende ten ooste aen heer Achilla Schockaert en oonsoorten, ten zuide dan heer Hippolyte De Snodeleer en Kinderen, ten weste den heer Rerai Gysels en voornoemden heer Schockaert en ten noorde de straat. In gebruik bij den heer Hippo- lyte De Ras. ZITDAGEN Instel, Dynsdag 27 October 1QnQ Verbljjf, Dijnsdag 3 November Telkens om 3 uren vao den namiddag, ter herberg genaamd In de Smis gehouden door den heer Eonoré Van Dammt, ie Otter gem, Beekkant. Mcubelaire Venditie. Voornoemde Notaris SCHELFHOUT, zal op Dijnsdag 27 October 1908, om 1 uur stipt nanoen, ton huize van den heer Hippolyte De Ras, te Ottergem, in het openbaar ver koopen Huismoubels, als Tafels, stoelen, kassen, stoof met toebehoorten, bedstoeleu, koffiepot en moor, marmit, waschkuipen en verdere keuken gerieven Landbouwersalem, als Wanmolen, egge, kruiwagen, aalkuipeu en verders groot en klein alom. Verders een volledig scbupmakersalem, ingeoogste tarwe en rogge, hooi, strooi, een varken (dryver), 15 kiekens en een haan en meerandere voorwerpen. De verkooping zal geschieden op gewone voorwaarden en tyd van betaling, mits borg stelling. OPENBARE VERKOOPING van Zaailand en Hofland gelegen te Wichelen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordogem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar ver koopen, de volgende onroerende goederen, gelegen te Wichelen, te weten Eerste koop. Een goed perceel Meersch, elegen in den Bergen meersch, bokend bij :adaster sectie A, nr 1035, aldaar groot 12 aren 30 centiarenpalende ten ooste aan de Sloot, tenzuide den heer Jansseni, ten weste den Arme van Wichelen en ten noorde de erven Coorde. Gebruikt door den heèr Amandus De Bock, te Wichelen. Tweede koop. Een perceel Zaailand.ge legen op het BeekskeD, bekend by kadaster sectie B, ur 1579, aldaar groot 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jufvr. Marie Van Overstraeten, ten zuide de Straat, ten weste de erven Temmerman en ten noorde den Arme van Wichelen. Gebruikt door den heer Jan Van de Vyver, te Wichelen. Derde en laatste koop. En een perceel Hofland, gelegen aan de Mosstraat, bekend by kadaster sectie B, n" 894 en 895, aldaar groot 37 aren 70 centiaren, palende ten ooste Jufvr. Marie Parrain, ten zuide de Straat, ten weste en ten noorde den heer Petrus Van öcert. Gebruikt door de heeren Donatus 1 Joseph Van Damme, te Wichelen. ZITDAGEN telkens om 3 nren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Engel, gehouden door den heer Frans De Bruyckerte Wiche len, Margote. OPENBARE VERKOOPING van goede en Heerschen, gelegen te Oordegem en Wetteren De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van de erfgenamen van wij len den heer Vital Van der IIeydkn, te Oor degem, met gewiu van instelpremiën en ge lagen, openbaardjjk verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Bavenskauter, bekend bij kadaster sectie E, nummer 313a, aldaar groot 42 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Jan Hutse, ten zuide den heer Ferdinand Col- paert, ten weste den heer Karei Vau Bock- staele en ten noorde den heer Petrus Van Laethem. Gebruikt door de heeren August De Pauw en Feidioand Morie. Tweede koop. Een perceel Meersch voor heen Wymland, gelegen in de Fonteynbos- Bchen, bekend bij kadaster sectie C, nummer 405, aldaar groot 13 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste en ten noorde koop 3, ten zuide de Kerkfabriek van Oordegem en ten weste zelfde Kerkfabriek on de Straat. Gebruikt door den heer Seraphien De Pauw. Boompry. fr. 300. Derde koop. Een parceel Zaailand, ge legen in de Fonteynbosschen, bekend by kadaster sectie C, nummer 406b, aldaar groot 96 aren 70 oentiaren, paleude ten ooste Juffr. Hortense Danneboom, ten zuide den heer Ferdinand Colpaert, ten weste de Kerkfa briek van Oordegem ou koop 2 én ten noorde de heeren Remi De Pauw, Hippolyte De Munter en Juffr. Danneboom voornoemd. Verdeeld in drij deelen. Boomprys fr. 195. Gebruikt door Juffr. Weduwe van don heer Camiel de Pauw en den heer Jozef Van de Wiele. Vierde koop. Een perceel Land, golegen wyk Wijdén wereld, bekend bij kadaster sectie E, nummer 204k, aldaar groot 33 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste don heer Arthur Stas de Richelle en ten noorde Madame Limpens D'Uondt. Ge bruikt door den heer Edmond Van do Velde. Vyfde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Zmnebrocck, bekend bij kadaster sectie A, nummer 194a, aldaar groot 29 aren 50 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Madame Limpens-D'hondt, ten zuide den heer Camiel De Clercq en ten weste 't Bureel van Weldadigheid van O )rdegem.— Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Impens. Zesde koop. Een porceel Land, gelegen op hot Haezenveld, bekend by kadaster sectie C, n jmmer 108, aldaar groot 34 aren 90 ceutinren, palende ten ooste den hoer Louis Galmaert, ten zuide de Straat, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Oordegem en ten Doorde den heer Domien de Gussemé. Gebruikt door den heer I tomien De Moor. Zevende koop. Een perceelken Land, Selegen op het Gemeenteveld, bekend bij adastor sectie D, nummer 160, aldaar groot 9 uren 10 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Albert de Iiouthem, ten zuide den heer Notaris De Vuyst en ten weste koop 8. Ir. regie. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 161a, aldaar groot 37 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 7, ten zuide den heer Notaris De Vuyst, ten weste en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. In regie. Negendo koop. Een perceel Land, gele gen op den Speltakker, bekend bij kadaster sectie D, nummer 300, aldarr groot 31 aren 20 centiaren, palende ten ooste den heer Berthier de Lasalle, ten zuide den heer Flor. Van den Berghe. ten weste den heer Alfred Ivergniau en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. Gebruikt door den heer Florimond van den Berghe. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Oordegemveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 33f, aldaar groot 52 aren 80 centiaren, palende ten ooste Juffr. Marie- Stephanie Van Melckebeke, ten zuide de erven van den beer Vital Van der Heyden, ten weste Juffr. W° D'haese-Matthys en ten noorde den heer Karei Van der Heyden. Gebruikt door Juffr. W' van den heer Camiel De Pauw. GEMEENTE WETTEREN. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Uverbeek, bekend bij kadaster sectie G, nummer 352, groot 84 aren 30 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Nestor Buy8se en den heer Lucien Robin te Brussel, ten zuide den heer Robin voornoemd, ten westeden heer Charles Venneman, koop 12 en de Straat en ten noorde den heer Emile Tibbaut koop 12 en den heer CharleB Venne man. In regie. Twaalfde koop. Een perceel Land, ge legen wyk Overbeek, bekend bij kadaster sectie 0>nummer 352bis, groot, aldaar 25 aren. palende ten ooste en ten zuide koop 11, ten weste en ten noorde den heer Charles Venneman. Gebruist door den heer Jozef De Wilde. i 'ertiende koop. Een perceel Land, go- legen op het Hoog Mooregem, bekend bij kadaster sectie G, nummer 622, aldaar groot 24 aren 80 centiaren, palende ten ooste don heer Polydoor De Grooto, ten zuide en ten weste den heer Frangois Van lloecke en ten noorde Juffr. W* Temmerman-D'hondt en Kinderen. Gebruikt door voornoemden heer Jozef De Wilde. Veertiende en laatste koop. Een perceel Land, gelogen op het Hoog Mooregem, be kend bij kaduster sectie G, nummer 631. aldaar groot 23 aren 60 centiaren, paleude ten ooste den heer Victor Do Wilde, ten zuide do gemeente Massemen, ten weste den heer Auguste Van de Putte on andere en ton noorde Dame W® van den heer Lucien Van den Steen-Uerssens en den heer Frederic Dalscbaert. Gebruikt door den hter Jozef De Roo. ZITDAGEN Instel Donderdag 19 November 1Qnft Verblijf Donderdag 3 December telkens om 2 ur< n van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Henri Van der Stuyft, te Oordegem, aan de Tramstatie. OPENBARE VERKOOPING van een goed en Meersch, te Zonnegem, wijk Kattenbosoh. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een perceel Land en Meersci', celegen te Zonnegem, in den Kat- tonbosch, bekend bij kadaster sectie B, n™ 47 er 48, aldaar groot 51 aren 40 centiaren, palende ten ooste de erven de Landsheer, ten zuide den Voetweg, ten weste den heer Désiré Da Landtsheer en ten noorde de Baan naar Viierzele. Boomprys frs. 300. ZITDAGEN Instel Maandag 9 10rQ Verblijf Maandag 16 19cs. telkens om 2 nren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Vier Wegen, n ge houden door den heer Franciscus Janssens, te Ottergem, aan het Vissestraatje. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw te Liedekerke. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewiu van instelpremie en gelagen, iu het openbaar ver koopen Eenige koop. Een onlangs nieuw ge* bouwd Woonhuis, met aanhoorigheden, ge staan en gel-gen te Liedekerke, aan de Up- peretraat, groot 2 aren 51 centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heir Severin Vercammen en de Oppor- straat, ten weBteden heer Philemon Van den Branden en ten noorde den lieer Jérome Van den Borre. Bewoond door den eigenaar den heer Petrus Van den Borre. ZITDAGEN InBtol Zaterdag 21 Verblyf Zaterdag 28 telkens om 3 uren van den namiddag, in het Estamiuot Taverne Fiennoise, gehouden door Madamo Frbdkrix, te Aalst, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van zv are en hoo.istammige EN EEN BOSCH ELZENHOUT, l© Mei re. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal op Dijnsdag 10 November 1908, om 1 uur stipt namiddag, namens nagenoemde personen en op nagemelde plaatsen, in het openbaar ver koopen Namens Dame Weduwe Jozef Hoogstoel, te Meire a) 51 zware, zuivere en hoogstam- mige Kanada Boomen, in haren bosch, gele gen te Meire, Bi.auwbosch, langs den oost kant der Beek. b) 1 koop Elzen Hout, zijnde al ho Slaghout wassende in voorschreven bosch, groot ongeveer 18 areD. Namens Mynheer LimpeDs, Notaris te Aalst, door bevoegd ambt25 zware en zui vere Kanada Boomen, gestaan aan zijnen meersch, te Meire, Dael, gebruikt door Dame Weduwe en kinderen Franciscus Lievens. Aanmerkingen De te verkoopen boom an hebben meest allen eenen omtrek van 1,70 m. tot 2 m. 30 c., zyn van bijzondere goede hoedanigheid, staan aan of naby de kassei, op 20 minuten afstand der Statie Erpe-Meire, dus zeer gemakkelyk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen met de boomen, staande te Meire, Blauwbosch. Mei zal vergaderen ter herberg van M. Franciscus Perdaens, te Meire, Broek. Verders zal de venditie geschieden op de gewone voorwaarden en met tijd van beta ling mits goede en gekende borgstelling, Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Eeman, te Erpe. VENDITIE VAN Landbouwalem, Koti, Varkens, Hooi, Strooi, Mest, Beeten en hoveniersvruch ten, te Aalst-Mijlbeke, Binnenstraat, ten huize van M. Joseph Coppens, op Don derdag 5 November 1908, om 8 uren 's morgens. VENDITIE VAN goede Bordeaux, Bourgogne en andere te Aalstaan de Si. Martenskerk, ter Estaminet van den heer Joseph Van der Vorst, op Donderdag 29 October 1908, om 2 uren namiddag, door hej ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING van t© Uenlersem esi Moortel. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen te we ten GEMEENTE HKRDERSEM. Een,te kocp. Een perceel Land, gelegen op Moninckbosch, groot vol gens titel 45 aren 8ü centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 551, met eene grootte van 45 aren 60 cen tiaren, palende ten ooste m6t half kanter- baan aan de erven Nuckers, ten zuide aan den heer Franciscus Lambrecht, ten weste met half gracht aan de heeren Jan Buyl, Florent De Smet en Jufvrouw wedrwe Egi- dius Van Malderen en ten noorde aan de Pontwegstraat, veuaeeld in noord- en zuid- helft. Boomprijs op de noordhelft fr. 60. Gebruikers de heeren Jan-Baptiste Bal en Franciscns Van der Borght. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op de Peterehagen, groot volgens titel 28 aren 73 oentiaren, gekadastreerd wijk C, nr 961a, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Seraphinns Van den Steen, ten zuide aan den heer Louis V au Keer, als gebrniker, ten weste aaD koop twee en ten noorde aan voor noemden heer Seraphinns Van den Steen. Gebruikers do kinderen van den heer Joseph Van der Borgbt. Derde koop. Een perceel Land, ook gelegon op do Peterehagen, groot volgens titel 28 aren 21 centiareu, gekadastreerd wijk C, nr 951b, met eene grootte van 28 aren, palende ten ooste over den voetweg aan de heeren Van Gyst-gem en de kinderen van Josephns Van der Borght, ten zuide aan de kinderen Bosteels, ten weste aan den heer Franciscns Cassimau en ten noorde aan den heer Gnstaaf De Block, als gebruiker. Gebruikers do kinderen van den heer Petrus Van der Borght. ZITDAGEN: ten 1 unr namiddag, ter herborg Sint Ro- chuB, n bij jufvrouw weduwe Van den Steen, te Moorsel, Dorp. November 1908, OFENBARE VERKOOPING vau eene behuisde Meei'sch ©n Bosch, te Hof stade, Lede en Wichelen. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg z-rtelende te Dendermonde in date 3i Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, in tiet open baar verkoopen de volgende goederen, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 55a, met eene grootte van 19 aren 70 cen tiaren, gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaarsvrld, gekada streerd wijk A, nummer 549*, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, gebrui kers de kinderen Hofman. Der Je deel. Een perceel Land, ge legen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70A, met eene grootte van 48 aren 70 centiajen, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeireu. Verdeeld in oost- en wentbelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel I,and, ge legen op den Doorn, gekadastreerd wijk E, nummers 416 en 430, met eene grootte van 39 aren 8o centiaren, gebruiker den heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op den Ileiplas, gekadastreerd wijk F, nummer 141A, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, ge legen op den Dries, gekadastreerd wijk F, nummer 472B, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, gebruiker Jen heer Victor Van Hauwermeiren. Zevende koop. Een perceel Land. en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 3i7B, 318c, en 319A, met eene grootte van 23 aren 90 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Heipias, gekadastreerd wijk F, nummer 3A, niet eene grootte van 25 aren 20 centiaren, gebruiker den heer Amandu6 De Bock. Gemeente Wichelen. Negenste koop. Het derde deel van een perceel Meersch, gelegen in de Wey- meerschen, groot volgens titel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummer 79A, gebruikers de kinderen Hofman. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG: (Dijnsdag 10 November igo8, len 3 uren namiddag, ter herberg ge- uaamd De Reisduif, bij den heer Raymond Vbrbecken, te Lede, Statie- weg. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Magazijn TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, alsmede van een behuisd© Hofstede. LandenMeerschen en (Bosschen, Schoonaarde Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor naam Heeren huis met Stalling. Magazijn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlijke Plaats, ge kadastreerd wijk A, numm*r' 1920e, 1920f. 1920g, 1920h en i92Üi, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, houdende van de oene zyde aan de familie Cumont-De Craec- ker en Mijnheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andere zyde met bezondere ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Sckueren, Achilles Minnaert en Felix Cumont en van achter aan het fabriek Torley. Tweede koop. Een schoon en groot Handelshuis met groot Magazijn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie straat, gekadastreerd wijk C, nummer 996p', met eene giooue van 3 aren 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heireweghe, van de andere zyde aan de orven Janssens-^ Dc Schryver en van achter aan den heer' Frans Druwé-Minnaert, bewoond door den heer Cheri Van Hoorebeeck. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop. Een Huis met Hof ge staan en gelegen aan den weg van Dender monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boemans-De Grauwe, ten zuide aan den IJzerenweg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden lieer Adolphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman en ten noorde ook aan de heerenAdolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. Vyfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het geschced met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer De Meester-Everaert. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op het Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en 1124 met eene grootte van 1 hectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Meester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe Lauwaert en Dierinck-Van Hauwe en tan noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssena-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Negende koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendermonde en de heeren Aloïs Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len on ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman Tiende koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522Bmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden Verdeeld in oost- en westhelft. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse cn de erven Vcreecken-Coppens en ten noorde ook aan de erven Vereecken. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf VanWesc- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf Dc Gheesten ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert, Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige seclie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan do Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229. met eene grootte van 22 aren, palende len ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldcman, ten weste aan den heer Adolphe De G heest cn ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marcelis. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe Dc Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 17-14, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den lieer Adol phe Dc Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Pies- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gijsegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben Lammens en ten noorde aan den lieer Theodoio Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer790, mot eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron dc Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den hoer Hilairo De Smet.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3