HUIS OTTO KOENTGES Marktprijzen. Achille Eeman, Aalst. Kunstguano en Scheikundige Vetten. Voor hoest Vrouw Huion-Volleman, Twee-en-twintigste koop. - Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de hoeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Dry-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide aan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camilla De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael, Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Zes-en-twintigste koop Een perceel Land, gelegen opTweebroek.gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyraan, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Twecbroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den lieer Maurice Van Mosse- velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Drie-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Vier-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vijf-en-dertigsto koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 40, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste aan den heer Joseph Uyttendaele, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse en kinderen, ten weste aan den heer Alphonse D'Hooghe en ten noorde aan de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zeven-en-dertigste koop. Een per ceel Hooiland, gelegen op het Brakelen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde. Acht-en-dertigste koop, Een perceel Meereek en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste aan verscheidenen en ten noorde aan den heer Van Kerckhove. Negen-en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoogmigroveld, eenige sectie, nr 1379a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Rottiere, ten zuide aan den heer De Bock, ten weste aan den heer De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. GEMEENTE BAARDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekadastreerd wijk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Petrus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uytlersprot. GEMEENTE AUDEGEM. Een-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten woste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Twee-en-veertigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Dry en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste a^n de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Vier-en-veertigste koop. Een perceel j Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, rummer 166, met eene grootte van I 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens en den volgenden koop ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, i ten weste aan den heer Gustaaf Van den J Bossche en de Burgerlyke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. t Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vyf-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor- I gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriëlle Moens en den heer Alois Uytten- daele. Zitdagen Instel, Donderdag 5 November a Verblyf, id. 19 November Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Coraél- Van den Bonne, 1 huurhouder te Aalst, Keizerlyke plaats. ""gemeente MELDERT. BERICHT. Het College van Burgemeester en Schepenen der gem-ente Meldert, brengt ter kennis van het publiek dat de heer Henri Van Cleynenbreugel, landmeter des kadasters te Aalst, op Donderdag a6 November 1908, om 10 uren voormiddag, in de tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Kommissaris der We genis, zal overgaan tot de grensbepaling van den buurtweg nr 36, gelegen binst gemelde gemeente Meldert, wijk Klaar- haag. Meldert, den a3 September 1908. Burgemeester en Schepenen, C. GOOSSENS. Op bevel De Secretaris, H. VASTENAVONDT. Men vraagt eenen Huisknecht, jongman, en kunnende met de paarden rijden. Zich te bevragen ten bureele de zer. N' i52 SOTTEGEM. Men vraagt eene Mei 1 kunnende burgerskeuken, goed loon. Zich te bevra gen ten Bureele dezer. Nr 157. Men vraagt eene Keukenmeid kunnende eene goede burgerskeuken. Goed loon, Zich te bevragen Kei zerlijke Plaats, Nr 41. Xe huren. Zoutstraatpoort, Hoek der Kerkhofbaan, Huis Herberg en Ma gazijn, bewoond door De Raeve. Zich wenden Nieuwstraat, 34, Aalst. Te huren of te koop met gemak van betaling. Het van ouds gekend Café De Koet- belle, Hoek der Groote Markt en Leo- poldstraat. Zeer geschikt voor alle bedr\j ven. Verzekerde broodwinning. Bevragen Leopoldstraat, 5, te Aalst. Tarwe per 100 kilo 19 00 a 20,00 Masteluin OO, 0 a 00,00 Rogge 17,0 a 18,00 Haver 19,00 a 20 OO Boter de kilogram 3,oo a 3,20 bieren de 25 3,40 a 3,5) GEERAERDSBERGEN. Taiwe per 100 kilo 21,00 a 00,00 Masteluin 18,00 a 00,00 Rogge i8,3o a 00,00 Haver 19,00 a 00,00 Boonen 19,50 a 00,00 Aardappelen 6,5o a 0,00 Boter de kilogram 2,97 a 3,12 Eieren de 25 3,25 s 0,00 Vlas per kilogram o.9+ a 0,00 Veemarkt. Verkocht Verkeus 317 en 74 Hoornbeesten. t (HUIS GESTICHT IN 1876). (Prijs volgens samenstel. Vraagt pr ijs-courant. Al onze vervaardigde kunstvetten bevatten: i° De stikstof onder vorm van nitraat en ammoniak a° Het phosphorzuur onder vorm van superphosphaat; 3° De po- tasch onder vorm van oplosbare zouten. Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 fr. de 100 kilogr. volgens inhoud. Nitraat van Soda en andere Grondstoffen aaa den prijs van den dag. Zuivere en blauwen aluin. Middel tegen de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergruizers VERMOREL aan de laagste prijzen. DENDERMOND.'i. Tarwe per 100 kilo 19.00 a 00,00 Masteluin 00,00 00,00 Kogge i5,5o a 00,00 Haver 16,25 a 00,00 Gcerst 17,5o a 00,00 Lijnkoeken 19,00 a 00,00 Koolz tadkoeken 14,00 a 00,00 Raapkoeken 00,00 a 00,00 LEUVEN. Tarwe de 100 kilogr. Handelstarwe Kogge Voederhaver Brouwhaver Herfetgarst Tarwebloem Goit Remy Tarwezemelen Aaidappelen Strooi Hooi Boter, per kilo Eieren per 26 VEEMARKTEN. ANTWERPEN. Prijzen van het Vee,op de markt maan dag lest gehouden Beesten Bestendige prijzen verkocht. op voet. 19,50 a 20,5o 20,00 a 00,00 16,5o a 00,00 16,75 a 17 5o 17.25 a 00,00 17,50 a 18,00 28,00 a 00,00 32,00 a 00,00 13,oo a 00,00 6,5o a 00,00 4,00 a 0,00 6,80 a 0,00 2,90 a 0,00 3,25 a 0,00 STOOMVERWERIJ Sint Jacobsstraat, 13, Brugge, hulphuis te Aalst, bij Alfons Willems, KERKSTRAAT, 16, AALST. Bijzondere verwerij van zij len met spantulg. Verwen en kuischen in het droog van alle stoffen voorwerpen, zooals kleederen van damen, heeren en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, enz. Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog van bandschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD. Mijnheel* I Ik kom mijn doosje uwer ware Pillen Réna- les Fowler te gebruiken, de anderen mij niets geholpen hebbende. Ik moet u zeggen dat ik eene groote verlichting heb gewaar geworden der pijnen welke ik gevoelde in de nieren en aan de lever en die mij dikwijls deden te bed blijven. Heden kan ik gemakkelijker mijne bezighe den hernemen dan vroeger. Geloof, M, aan al mijne erkentelijkheid. M® W® FRAITURE, Spintoystr. Verviers. In belang uwer gezondheid, eischt altijd het merk hierhooger, met het groene waarborgbandje. Franco verzending tegen 3 fr. 5o in postzegels, toegezonden aan O. Lepoint, 4, rue Souverain-Pont, A Liége. Te verkrijgen te Aalst, ter Apotheek Callbbaut, Botermerkt te Ninove, ter Apotheek De Ruyver. RE.lNg5^¥EliiE, Ossen Koeien Veerzen Stieren Kalveren 0,80 o,oo 0,78 0,68 1,10 tot 1,00 0,00 THIENEN. Op de Veemarkt werden verkocht 36o Hoornbeesten en 942 Varkens. Varkensmarkt. Getal te kcop gesteld 409. Prijs per kilogram levend gewogen fr. o,85 tot 1,00. CUREGHEM-ANDERLECHT. Varkensmarkt. Getal te koop gesteld 3171. Prijs per kilogram levend gewo gen fr. 0,82 tot 0,96. KORTRIJK. Ter Veemarkt werden te koop gesteld Koeien 141 Stieren 42 Veerzen i3o Ossen 5g Totaal 372 1 ARIJS-LA VILETTE, 27 Octob. Ter markt ver- i® 2* 3® gebracht. kocht. kwal. kwal. kwal Ossen 1414 1260 1,72 1,60 1,50 Koeien 853 730 1,72 1,60 i,5o Stieren 225 200 1,44 1,38 1,32 Kalvers i64o i5ao 2,10 2,00 1,80 Schap. 14788 12500 2,3o 2,20 2,00 Vark®®" 5123 5ia3 1,68 1,60 i,5a Xe huren terstond. Een schoon en gerieflijk huis, zijnde een ge- klandeerde winkel, dienstig voor alle be drijven, alsook voor renteniershuis, heb- j bende verscheidene boven- en beneden- plaatsen, stallingen, boomgaard en hof, 1 groot eene hectare,gestaan in deCauwen- bergschestraat, te Meire. j Zich te bevragen bij P. Van Melcke- I beke, Brusselschestraat, 12, te Aalst. HOOG LOON S 1 Lacetswerksters en Uitgevers vraagt A. HOLLKOTT, te Aalst, Dandermond- schen steenweg, 54. IIERICIIX. Van heden af te bekomen bij de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste gele plantaard- appelen (verzekerde goede opbrengst en beste kwaliteit)ook te bekomen extra goed nieuw ajuinzaad. Xe huren schoonen Fruit- en Groenseihof, Pieter Coeckestraat, Aalst. Voor de conditiën zich te bevragen Leo poldstraat, Nr 18. Waarom nog naar Brussel gaan Als ge prachtige Meubels koopen wilt, gaat eerst zien naar de uitstallingen van de huizen Ferdinand De Smet, alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aan treffen, Slaapkamers, Eetplaatsen, Salon garnituren in alle hout en stijlen. Bureau minister, Bureau-américain, Tapijten, Lusters, Bibliotheken, alles wat noodig is om een huis rijkelijk te versieren. Geene onkosten voor verzending, alles wordt kosteloos 't huis gebracht en bij de koopers geplaatst. Honderden koopers kunnen dit bevestigen. Door uitgebreide betrekkingen met dö voornaamste handelshuizen kan men ver- koopen tegen prijzen buiten alle concur rentie. LET WEL OP 'T ADRES: Ferdinand De Smet, Molentlrïe», W-IO, te Aalst. V$~ Meubels van occasie zijn gestadig in 't magazijn voor handen I Fabriek van Meubels. voor influenza, bronchiet, keeipijn, kort- borstigheid of astlima, is er niets beter dan de Salsempillen van F. Callebaut, fr. 1,2^ de doos Algemeen depot in de apotheek van M. Callebaul, Botermarkt, Aalst. VOOR MAAGPIJN, voor gal, maagzuur, slijmen, slechte spijsvertcering, verstoptheid, speen, puis ten, enz., gebruikt de 1 iloedzniverende pillen van F. Callebant, 1,00 fr. de doos. Algemeen depots in de apotheek vau F. Callebaut, Botermarkt, Aalst In dezelfde apotheek zijn te verkrijgen Zenuwkoortspillen tegen flerecijn in het hoofd, fr. x,oo de doos. Balsem tegen sciatica, flerecijn, ver stuikingen, fr. 1,00. Pakken voorde kalverziekte, fr, 1,25. Pakken tegen het slecht boter geven der koeien, fr. 1,25. Remedie tegen 't snot der kiekens, enz. Engelsch - Duitsch Met genoegen vernemen wij dat er in onze Stad Aelst, zoowel als in vele andere steden van België, een gemeene Cursus van Engelsch en Duitsch zal gegeven worden in het begin der maand October, door de leeraars der beroemde BER- LITZSCHOOL van BRUSSEL. P. S. Op algemeene aanvraag is het bestuur van Brussel bereid tevens een Fransche cursus in Aelst te openen, in dien het getal leerlingen toereikend is. Voor nadere inlichtingen en inschrij vingen, zich te wenden bij Mr Arthur Gby8brecht, 27, Schoolstraat, Aelst. 's Zondags van 9 tot 11 ure. Vooraleer uwe Meubels te koopen gaat J VerCeilififdc IVijverAJH'S eens zien in 't magazijn bij E. GUNS, j Nieuwstraat, 46, te Aalst. Alle» 1 Verzekering tegen brandgevaar, wordt daar zelf gemaakt. Buitengewone Hoofdagent M. Achille EEMAN lage prijzen. Voordeelige voorwaarden j Hoogevesten,fabriek van chemischemest- aan voortverkoopers. I stoffen te Aalst. Zeevischhandel DE NOORDZEE, HArys-De Pnepe. Leopoldstraat, 14, Aalst. Van ouds bekend huis voor den invoer en verkoop van levenden Hollandschen Schelvisch en Kabeljauw, Blankenberg- schen Rog, Tongen en Pladijs, Zalm, Tarbot, Heilbot, Griet, Roobaard, Ma kreel, Zeepaling, Pieterman, Snoek, Kreeften, Garnalen, enz. Hollandsche Melkersharing c De Kroon, in vaatjes van 6, 12 en 24 stuks. In het seizoen Zeelandsche Oesters en Mosselen. Ingelegde Visch Zalm, Kreeften, Haring, Ansjovis, uitgepelde Garnalen en Sardinen. Bestellingen binnen en buiten de Stad HUIS VAN VERTROÏÏwiïr" gesticht in 1872 Louis DE SCHRYVER voorheen Lange Zoutstraat, 23 N U Molenstraat, 36, Aalst, heeft de eer het geacht publiek te berich ten, dat er bij hem voortdurend in maga zijn is een groot assortiment van schoe nen en bottienen in alle slach voor mans, vrouwen en kinderen. Al deze artikels zyn van eigen fabri- caat door zeer bekwame werklieden en met koopwaar van allereerste hoedanig heid gemaakt. Gezien de geringheid zijner prijzen en de zorgen waarmede hij de hem toevertrouw de bestellingen uitvoert, durft hij hopen de gunst vaneenieder te blijven genieten. De schoenen op maat zijn aan denzelf den prijs als deze in magazijn. Hij roept vooral uwe aandacht op zijnen bij zonderen keus in vrouw- en kinderschoe nen, N. B, Men vraagt bekwame gasten, Onnoodig zich aan te bieden zonder wel zijn stuk te kunnen maken. Corsets op maat. Laatste modellen. (Dirk Martensstraat, g4, Aalst, Inlandsche Houillekolen IfiMu DE CLERCQ, Kat test raat, Nr 5iO, Aalst, Telofoon Nr 53. Al wat den kolenhandel betreft, per schepen, wagons, of ten huize besteld, en op verzoek bij u afgewogen, aan den prijs van den dag en volgens samenstel ling, alles voor zijn geld. Briketten voor Brouwerij.Serren, gewasschen Noten voor stoven, Tortue, Godin, Amerikaansche, Cadé, enz. enz. De beste gezuiverde Gas- coke, voortskome nde van inlandsche ko len, een derde voordeeliger dan van vreemde kolen, aan fr. 1,20 den hectoli ter of 3 frs. de 100 kilos. Eerste klas van gewasschen smidskolen. Al mijne Koopwaren liggen niet in opene lucht maar wel in overdekte han gars.

De Denderbode | 1908 | | pagina 4