PERCEEL LAND, ZAAILANDEN perceel LAND gebouwd WOONHUIS 5 perceeleu MEERSCH Mobilaire Voorwerpen KANADA BOOM EN, Hofstede, Zaailanden, ZAAILANDEN vistas !?{*»-*•»» Arm- en Kerkgoederen HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, GEMEENTE MELDERT. BERICHT. Het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Meldert, brengt ter kennis van het publiek dat de heer Henri Van Cltynenbreugel, landmeter des kadasters te Aalst, op Donderdag a6 November 1908, om 10 uren voormiddag, in de tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Kommissaris der We genis, zal overgaan tot de grensbepaling van den buurtweg nr 36, gelegen binst gemelde gemeente Meldert, wijk Klaar- haag. Meldert, den a3 September 1908. Burgemeester en Schepenen, C. GOOSSENS. Op bevel De Secretaris, H. VASTEN AVON DT. OPENBARE VERKOOPING van een goed te Moorsel, Tcrhuegen. De Notaris EEMAN. te Erpe, zal namens wien het behoort,in het openbaar vurkoopen: Ekniqk koop. Een perceel Land, gelegen te Moorsel, Terhaegen, gekadastreerd wijk B, nummer 46a en 48, gnot aldaar 17 aren 10 centiaren, palende ten ooste de Terhae- genstraat, ten znide M. Frederik Cooreman, ten weste M. Carniel Van de Meerssche en ten noorde de weduwe en Kinderen Moens- Van den Steen. Gebruikt zonder termijn door M. Jan-Bapt. Van Boven, te Moorsel. ENKELE ZITDAG Maandag 23 November 1908, Om 3 uren van den avond, ter herberg De Vlaamsohk Lekuw, by M. Petrus Moorigat, te Moorsel, Steven. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meersclieu, gelegen te Oordegem en Wetteren. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van de erfgenamen van wij len den heer Vital Van der Heydkn, te Oor degem, met gewin van instelpremiën en ge lagen, openbaarlijk verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Bavenskauter, bekend by kadaster sectie E, nummer 313a, aldaar groot 42 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Jan Hntse, ten znide den heer Ferdinand Col- paert, ten weste den heer Karei Vau Bock- staele en ten noorde den heer Petrus Van Laethem. Gebruikt door de heereu August De Panw en Fei dÏDand Morie. Tweede koop. Een perceel Meorsch voor heen Wy inland, gelegen in de Fonteynbos- schen, bekend by kadaster sectie C, nnmmer 405, aldaar groot 13 aren 30 centiareD, pa lende ten ooste en ten noorde koop 3, ten znide de Kerkfabriek van Oordegem en ten weste zelfde Kerkfabriek on de Straat. Gebruikt door den heer Seraphien De Pauw. Boompryi. fr. 300. Derde koop. Een perceel Zaailand, ge legen iu de Fonteynbosscben, bekend bij kaduster sectie G, nnmmer 406e, aldaar groot 96 aren 70 oentiareDpaloude ten ooste Juffr. Hortense Danneboom, ten znide den hoer Ferdinand Golpaert, ten weste de Kerkfa briek van Oordegem en koop 2 en ten noorde de heeren Remi De Pauw, Hippolyte De Munter en Juffr. Danneboom voornoemd. Verdeeld in dry deelen. Boomprys fr. 195. Gebruikt door Juffr. Weduwe van den heer Camiol de Pauw en den beer Jozef Van de Wiele. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen wyk Wijdenwereld, bekend bij kadaster sectie E, nnmmer 204e, aldaar groot 33 oren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste den heer Arthur Stas de Richelle en ten noorde Madame LimpenB-D'Hondt. Ge bruikt door den heer Êdmond Van de Velde. Vyfde koop. Een perceel Land, gelegen wyk Zounebroeck, bekend bij kadaster sectie A, nnmmer 194a, aldaar groot 29 aren 50 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Madame Limpens-D'hondt, ten zuide den heer Carniel Do Clercq en ten weste 't Bureel van Weldadigheid van Oordegem.Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Impena. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op bet HaezeDveld, bekend by kadaster sectie C, nummer 108, aldaar groot 34 aren 90 centiaren, palende ten ooste den beer Louis Galmaert, ten zuide de Straat, ten weste bet Bureel van Weldadigheid van Oordegem on ten noorde den heer Domien de Gussemé. Gebruikt door den heer Domien De Moor. Zevende koop. Een perceel ken Meerscb, gelegen op het Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nnmmer 160, aldaar groot 9 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Albert de Hon them, ten znide den heer Notaris De Vnyst en ten weste koop 8. In regie. Achtste koop. Een perceel Meerscb, gele gen op't Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 161a, aldaar groot 37 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 7, ten znide den heer Notaris De Vnyst, ten weste en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. In regie. Negende koop. Een jierceel Land, gele gen op den Speltakker, bekend bij kadaster sectie D, nummer 300, aldaar groot 31 aren 20 centiaren, palende ten ooste den heer Bertbier de Lasalle, ten zuide den heer Flor. Van den Berghe. ten weste den beer Alfred Ivergniau en ten noorde den heer Albert de Honthem, voornoemd. Gebruikt door den heer Florimond van don Berghe. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Oordegemveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 33f, aldaar groot 52 aren 80 centiaren, palende ten ooste Juffr. Marie- Stephanie Vau Melckebeké, ten zuide de erven van den heer Vital Van der Heyden, ten weste Juffr. W* D'haese-Matthys en ten noorde den heer Karei Van der Heyden. Gebruikt door Juffr. W' van den heur Carniel De Panw. GEMEENTE WETTEREN. Elfde koop. Een perceel Meerscb, gelegen wyk Overbeok, bekend by kadaster sectie G, nummer 352, groot 84 aren 30 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Nestor Bnysae en den heer Lncieu Robin te Brussel, ten znide den heer Robin voornoemd, ten weste don heer Charles Venneman, koop 12 en de Straat en ten noorde den heer Emile Tibbant koop 12 en den heer Charles Venne man. In regie. Twaalfde koop. Een perceel Land, ge legen wijk Overbeek, bekend bij kadaster sectio G, nummer 352bis, groot aldaar 25 aren, palende ten ooBte en ten znide koop 11, ten weste en ten noorde den heer Charles Venneman. Gebruikt door den heer Jozef De Wilde. Dertiende koop. Een perceel Lind. ge legen op bet Hoog Mooregem, bekend bij kadaster soctie G, nummer 622, aldaar groot 24 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Polydoor De Groote, ten znide en ten weste den heer Francois Van Hoecke en ten noorde Juffr. W* Temmerman-D'bondt en Kinderen. Gebrnikt door voornoemden heer Jozef De Wilde. Veertiende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Mooregem, be kend by kadaster sectie G, nummer 631. aldaar groot 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Victor De Wilde, ten zuide de gemeente Massemen, ten weste den heer Angnste Van de i'ntte en andere en ten noorde Dame W* van den heer Lncien Van den Steen-Ilerssens en den heer Frederic Dalschaert. Gebruikt door den heer Jozef De Roo. ZITDAGEN Instel Donderdag 19 November iqno Verblyf Donderdag 3 December telkens om 2 un.n van den namiddag, ter herberg gehonden door den heer Henri Van- der Stuyft, te Oordegem, aan de Tramstatie. OPENBARE VERKOOPING van een goed en Meerscb, gelegen te Zonnegem, wijk Kattenbosch. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van wie het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eknige koop. Een perceel Land en Meerscb, gelegen te Zonnegem, in den Kat tenbosch, bekend bij kadaster sectie B, n™ 47 ei. 48, aldaar groot 51 aren 40 centiaren, palende ten ooste de erven de Landsheer, ten zuide den Voetweg, ten weBte den heer Désiré De Landtsheer en ten noorde de Baan naar Vlierzele. Boomprys frs. 300. ZITDAGEN telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Vier Wegen, ge- honden door den heer Franciscus Janssens, te Ottergem, aan het Vissestraatje. OPENBARE VERKOOPING van een onlaDgs nieuw te Liodekerke. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoortmet gewin van instelpremie en gelagen, in bet openbaar ver koopen Ebnigk koop. Een onlaDgs nieuw ge bouwd Woonhuis, met aanhoorigbeden, ge- staau en gelegen te Liedekerke, aan de Op- perstraat, groot 2 aren 51 centiaren, palende ten ooste den heer Vital H> ymans, ten zuid .3 den heir Severiu Vercammen en de Opper- 8traat, ten weste den heer Philemon Van den Branden en ten noorde den heer Jérome Van den Borre. Bewoond door den eigenaar den heer Petrus Van den Borre. ZITDAGEN telkenB om 3 uren van den namiddag, in het Estaminet Taverne Vtennoise, gehouden door Madame Fredkrix, te Aalst, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van Zaailand en Hofland, gelegen te Wichelen. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagenin het openbaar ver koopen, de volgende onroerende góedereu, gelegen te Wichelen, te weten Eerste koop. Een goed perceel Meerscb, gelegen in dan Bergenmeersch, bokeud bij kadaster sectie A, nr 1035, aldaar groot 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan de Sloot, tenzuide den hoer Janssen-", ten weste den Arme van Wichelen en ten uoordo do erven Coorde. Gebruikt door den hoer Amandus De Bock, te Wiebelen. Tweede koop. Een perceel Zaailand,ge legen op het Ueeksken, bekend bij kadaster sectie B, ur 1579, aldaar groot 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jnf?r. Marie Van Overstraeten. ten zuide de Straat, ten weste de erven Temmerman en ten noorde den Arme van Wichelen. Gebrnikt door den heer Jan Van de Vyver, te Wichelen. Derde en laatste koop. En een perceel Hofland, gelegen aan de Mosstraat, bekend by kadaster sectie B, n" 894 en 895, aldaar ■jroot 37 aren 70 centiaren, palende teu ooste Jufvr. Marie Parraiu, ton znide de Straat, ten weste en ten noorde den heer Petrus Van Geert. Gebruikt door de heeren Donatus en Joseph Van Damme, to Wichelen. ZITDAGEN Instel Dynsdag 10 Novombflr iq0o Verblijf-Dijnsdag 24 ^ovember lyüö. telkens om 3 uren vau den namiddag, tor herberg genaamd In des Engel, n gehouden door den heer Frans De Bruycker, te Wiche len, Margoto. Studiën van de Notarissen Breckpot, te Aalst en Ebman, te Erpe. VENDITIE VAN Landbouwalem, Koei, Varkens, Hooi, Strooi, Mest, B eten cn hoveniersvruch ten, te Aalst-Mijlbeke, Binnenstraat, ten huize van M. Joseph Coppens, op Don derdag 5 November 1908, om 8 uren 's morgens. OPENBARE VERKOOPnïG van zware en hoogstammige EN EEN BOSCH ELZENHOUT, te Metre. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal op Dijnsdag 10 November 1908, om 1 nur stipt namiddag, namens nagenoemde personen en op nagemelde plaatsen, in het openbaar ver koopen Namens Dame Weduwe Jozef Hoogstoel, te Meire a) 51 zware, zuivere en hoogstam- mige Kanada Hoornen, in haren bosch, gele gen te Meire, Bladwbobch, langs den oost kant der Beek. b) 1 koop Elzen Hout, zijnde al he: Slaghout wassende in voorschreven bosch, groot ongeveer 18 areD. Namens Mynheér Limpens, Notaris te Aalst, door bevoogd ambt25 zware en zui vere Kanada Hoornen, gestaan aan zijnen maersch, te Meire, Dael, gebruikt door Dame Weduwe en kinderen Franciscus Lievens. Aanmerkingen Dé te verkoopen boom an hebben meest allen eenen omtrek van 1,70 m. tot 2 m. 30 0., zijn van bijzondere goede hoedanigheid, staan aan of naby de kassei, op 20 minnten afstand der Statie Erpe-Meire, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen met de boomen, staande te Meire, Blanwbosch. Men zal vergaderen ter herberg van M. Franciscus Perdaens, te Meire, Broek. Verders zal de venditie geschieden op de gewone voorwaarden en met tijd van beta- ling mits goede en gekende borgstelling, "OPENBARE "VERKOOPING van eene behuisde Meersch en Bosch, te Hof stade, Lede en Wichelen. De Notaris DE GHEEST, te AaUt, daartoe benoemd bij vonnis der Recht bank van Eersten Aanleg zetelende te Dendermonde in date 3i Juli 1908, zal met de pleegvormen der wet van 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vrede rechter des Kantons Aalst, in het open baar verkoopen de volgende goederen, te weten Gemeente Hofstade. Eerste koop. Eene behuisde Hof stede met Schuur, Boomgaard en Hof, gestaan en gelegen gehucht Babbelaar, gekadastreerd wijk A, nummers 551 en 55a, met eene grootte van 19 aren 70 cen tiaren, gebruikers de kinderen Hofman. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Babbelaarsveld, gekada- streeid wijk A, nummer 549*, met eene grootte van 23 aren 60 centiaren, gebrui kers de kinderen Hofman. Der Je deel. Een perceel Land, ge legen op de Duiversputten, gekadastreerd wijk A, nummer 70A, met eene grootte van 48 aren 70 centiajen, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gemeente Lede. Vierde koop. Een perceel I.and, ge legen op den Doorn, gekadastreerd wijk E, nummers 416 en 43o, met eene grootte van 39 aren 80 centiaren, gebruiker den heer August Impens. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op den Ileiplas, gekadastreerd wijk F, nummer 14IA, met eene grootte van 26 aren 90 centiaren, gebruiker den heer Philemon Blondeel. Zesde koop. Een perceel Land, ge legen op den Dries, gekadastreerd wijk F, nummer 472B, met eene grootte van 28 aren 20 centiaren, gebruiker Jen heer Victor Van Hauwermeiren. Zevende koop. Een perceel Land, en deeltje Bosch, gelegen op de Soosels, gekadastreerd wijk A, nummers 317B, 3i8c, en 319A, met eene grootte van 23 aren 90 centiaren, gebruikers de kinderen Hofman-Van Hauwermeiren. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op den Heipias, gekadastreerd wijk F, nummei 2A, met eene grootte vaD 25 aren 20 centiaren, gebruiker den heer Amandus Ds Bock. Gemeente Wichelen. Negenste koop. Het derde deel van een perceel Meersch, gelegen in de Wey- meerschen, groot volgens titel 18 aren 40 centiaren en volgens meting 18 aren 73 centiaren, gekadastreerd wijk A, deel van nummt r 79A, gebruikers de kinderen Hofman. TWEEDE EN LAATSTE ZITDAG: (Dijnsdag 10 November igo8, ten 3 uren namiddag, ter herberg ge- uaamd De Reisduif,» bij M. Raymond Verbecken, te Lede, Statieweg. OPENBARE VERKOOPING van te Herilersem en Moorsel. De Notaris 1)E GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende gooderen te we ten GEMEENTE HERDERSEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Moninokbosch, groot volgens titel 45 aren 80 centiaren, gekadastreerd wijk B, nummer 551, met eene grootte van 45 aren 60 cen tiaren, palende ten ooste met balffeauter- baan aan de erven Nackers, ten znide aan den heer Franciscus Lambrecht, ten weste met half gracht aan de heeren Jan Bnyl, Florent De Smet en Jufvrouw wedrwe Egi- dins Van Malderen en ten noorde aan de Pontwegstraat, veudeeld in noord- en zuid- helft. Boomprys op de noordhelft fr. 60. Gebruikers de heeren Jan-Baptiste Bal en Franciscus Van der Borght. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop.Een perceel Land, gele gen op de Petershagen, groot volgens titel 28 aren 73 oentiaren, gekadastreerd wyk C, nr 961a, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palende ton ooste aan den heer Seraphinus Vau den Steen, ten zuide aan den heer Lonis Van Keer, als gebruiker, ten weste aan koop twee en ten noorde aan voor noemden heer Serapbinns Van den Steen. Gebruikers de kinderen van den heer Joseph Van der Borght. Derde koop. Een perceel Land, ook gelegen op de Petershagen, groot volgons titel 28 aren 21 centiaren, gekadastreerd wyk C, nr 951b, met eene grootte van 28 aren, palende ten ooste over den voetweg aan de neeren Van Gysegem en de kinderen van Josephus Van der Borght, ten znide aan de kinderen Hosteels, ten weste aan den heer Franciscus Cassiman en ten noorde aan den heer Gustaaf De Block, als gebruiker. Gebruikers de kinderen van den beer Petras Van der Borght. ZITDAGEN ten 1 uur namiddag, ter herberg Sint Ro- chns, bij Jufvrouw woduwe Van den Steen te Moorsel, Dorp. OPENBARE VERPACHTING DER der Gemeente Meire. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Donderdag 3 December 1908, ten 8 uren voormiddag, ten lokale van bet Gemeentebuis, te Meire, overgaan tot da openbare verpachting voor den termijn van 6 achtereenvolgende jaren, ingang nemende met 1 Januari 1909, van de goe deren aan het Bureel van Weldadigheid en aan de Kerkfabriek der gemeente Meire en gelegen te Meire, Erpe, Hael- tert, Ottergem en Aygem. Op gewone voorwaarden berustende ten kantore van bovengenoemden Notaris De Ghbest, te AaUt, Keizerlijke Plaats. N. B, De onkosten (Wijngeld) der verpachting zullen door de pachters op den stond der toewijzing moeten gekwe ten worden. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Magazijn TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, alsmede van een behuisde Hofstede. LandenMeerschen en (Bosschen SchoonaardeBaardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor naam Heerenhuis met Stalling. Magazyn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlyke Plaats, ge kadastreerd wijk A, numm'" 1920e, 1920f. 1920o, 1920h en i920i, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, houdende van de eene zijde aan de familie Cumont-De Craec- ker 011 Mijnheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andere zijdo met bezondore ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, Achilles Minnaert en Felix Cumont en van achter aan het fabriek Torley. Tweede koop. Een schoon en groot Handelsbuis met groot Magazijn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie straat, gekadastreerd wyk C, nummer 996p1, met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heireweghe, van de andere zijde aan de erven Janssens- De Schryver er van nrhtcr aan den heer Frans Druwé-Minnaert, bewoond door den heer Cheri Van Hoorebeeck. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop.Een Huis met Hof ge staan en gelegen aan den weg van Dender monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni- ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boemans-De Grauwe, ten zuide aan den IJzerenweg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte vau 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden lieer Adolphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman en ten noorde ook aan de heerenAdolphe Van Durme en Carniel Van Cauter. Vijfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer De Meester-Everaert. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op hot Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en 1124 met eene grootte van 1 hectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Meester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en 'de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe Lauwaert en Dierinck-Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Negende koop. Een perceel Landje- legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendermonde en de heeren Alois Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman Tiende koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522Bmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ton weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Verdeeld in oost- en westhelft. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eeoe grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse en de erven Vereecken-Coppens en ten noorde ook aan de erven Vereecken. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf Van Weso- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendacle, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den héér Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf De Gheest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den hoer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marcelis. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met «ene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene groottevan 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gysegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectic, nummer 790, mot eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den heer Hilaire De Smet. Twee-en-twintigste koop.—Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772b met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3