Achille Eeman, Aalst. HUIS OTTO KOENTGES BURGERWACHT J SIEEFS, Zeevischhandel DE NOORDZEE, Arys-De Paepe. M E U B E L S Kunstguano en Scheikundige Vetten. STOOMVERWERIJ Inlandsche Houillekolen Henri DE CLERCQ, Louis DE SCHKYVER ftiFINI JE VOI5"lt,'^r Grondkrediet van België i\lr Paul EEMAN, Waarom nog Brussel gaan VIESIMPS Vrouw Huion-Volleman, Zeventiende koop. Een perceel Land, dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd weste aan den heer Maurice Van Mosse- eenige sectie, nummer 1229, met eene velde en teu noorde aan Jufvrouw Nathalie grootte van 22 aren, palende ten ooste »an Uyttendaele en den heer Baron de Crom- I den heer Jacob De Wit, ten zuide .aan den brugghe. heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Qheest en ten noorde aan juflrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Oendt-Marcelis. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741 v met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheeet, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juflrouw Geerta en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Pies- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw M&rgareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gysegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben-Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juflrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den heer Hilaire De Smet. Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Dry-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide Drie-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 207, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Vier-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vijf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 40, met eene grootte van 36 aren, palende ten ooste aan den heer Joseph Uyttendaele, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse en kinderen, ten weste aan den heer Alphonse D'Hooghe en ten noorde aan de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zeven-en-dertigste koop. Een per ceel Hooiland, gelegen op het Brakelen veld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde Acht-en-dertigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen. PROVINCIE OOST-VLAANDEREN Stad Aelst. aan den heer Frans De Swaef, ten weste j ten weste aan verscheidenen en ten noorde aan den heer Camille De Lathouwer en den aan den heer Van Kerckhove. heer Baron de Crombrugghe en ten noorde j Nege„.en-dertigste koop. - Een perceel aan den heer IheophBe Van Weaemael. Land^op Hoogmigroreld; eenige aectie, n' Een perceel 1379. met eene „rootte van 30 aren qt Vier-en-twintigste koop. Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael. Vijf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Zes-en-twintigste koop Een perceel Land, gelegen opTweebroek,gekadastreerd eenige sectie, nummer 31ll, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Zeven-en-twintig8te koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada- Land, gelegen op de Tweebroeck, geka- streerd wjjk A, nummer 278, met eene dastreerd eenige sectie, nummer 608 met i grootte van 32 aren 70 centiaren, palende eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den lende ten ooste aan den heer Adolphe Van j heer Raymond Van Mossevelde en de erven Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten j van den heer JuleB Van Mossevelde, ten 1379a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten boste aan den heer Rottiers, ten zuide aan den heer De Bock, ten weste aan den heer De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. GEMEENTE BAARDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekadastreerd wjjk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Petrus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uyttersprot. GEMEENTE AUDEGEM. Een-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten weste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Twee-en-veertigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Dry en-veertigsto koop. Een perceel weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Dertigste koop. -r-r Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste 1 aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweobroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel- weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, rummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriêlle Moens on den volgenden koop ten zuide aan den lieer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlijke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Verdeeld in zuid- en noordbelft. Vyf-en-veertigste koop. Eon perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriêlle Moens en den heer Alois Uytten daele. Zitdagen Instel, Vrydag 4 December Verblyf, id. 18 December Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael- Van den Bonne, huurhouder te Aalst, Keizerlyke plaats. AanstooilM f£6Vi*au$;d. Halve sloi- stoofmakersgast, by de we duwe Lerut, Statiestraat, Assche. Zittijd van den burgerlijken Revisieraad De Voorzitter van den burgerlijken Revisieraad bericht de inwoners der Stad j Aalst, dat de Raad zal zitting houden op Dinsdagen 10, 17 en 24 November, 8, i5 en 22 December 1908, telkens van 5 tot 7 uren 's namiddags, ten Stadhuize, te Aalst, Militiezaal. Aalst, den i5 October 1908. Db Voorzitter, O. Van der Haegen. GEMEENTE MELDERT. BERICHT. Het College van Burgemeester en Schepenen der gemeente Meldert, brengt ter kennis van het publiek dat de heer Henri Van Cleynenbreugel, landmeter des kadasters te Aalst, op Donderdag 26 November 1908, om 10 uren voormiddag, in de tegenwoordigheid van den heer Sielbo, Provinciale Kommissaris der We genis, zal overgaan tot de grensbepaling van den buurtweg nr 36, gelegen binst gemelde gemeente Meldert, wijk Klaar- haag. Meldert, den 23 September 1908. Burgemeester en Schepenen, Cl GOOSSENS. Op bevel De Secretaris, H. VASTENAVONDT. Bekwame metsers worden gevraagd. Zich te wenden tot het bureel van het in opbouw zijnde Klooster der Eerw Paters Capucie- nen, te Aalst, Sint-Job. HOOG LOOM Lacetswerksters en Uitgevers vraagt A. HOLLKOTT, te Aalst, Dendermond- schen steenweg, 34. Schoone Hotstede, 7 lj* dag- wand Land en Meersch, gelegen te Erem- bodegem. Geestjesstraat, te buren met 25 December aanstaande mogelijkheid nog Meerschen in het vermaard Dender- land - mede te verhuren. Zich te bevragen bij Constant Goos- sens, boomsnoeier, te Haeltert. BERICHT. Van heden af bekomen bij de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste gele plantaard appelen (verzekerde goede opbrengst en beste kwaliteit)ook te bekomen extra goed nieuw ajuin zaad. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de Flandre, sedert tien jaren te Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagen, van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot ia uren. Dytudag voormiddag, te Ninove, bij M* Van Laer. Dyns- dag namiddag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tandén. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf gene zen der wortels van de oude tanden. Het uittrekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloos making, gewaarborgd zonderde min ste pijn. Gebitten op Goud, Platinc en caoutchouc.Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. -- Rechtzetten der tanden bij de Kinderen (menigvuldige bewijzen). Wit maken der tanden, enz. Rèparatiën, Hermaken van Gebitten, elders gemankeerd. Daar Mr NEEFS de gebitten zele maakt, dus uit de eerste hand, kan hij deze goedkooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klie.nt ma ken, dan andere Dentisten die, bij gebr £- van kennis, hunne Gebitten elders moe ten doen maken. BaGEBFT ZICH TEN HUIZE OP AANVRAAG. Leopoldmraat, 14, Aalst. Van ouds bekend huis voor den invoer 1 verkoop van, levenden Hollandschen Schelvisch en Kabeljauw, Blankenberg- schen Rog, Tongen en Pladijs, Zalm, Tarbot, Heilbot, Griet, Roobaard, Ma kreel, Zeepaling, Pieterman, Snoek, Kreeften. Garnalen, enz. Hcllandsche Melkersharing 1 De Kroon, in vaatjes van 6, 12 en 24 stuks. In het seizoen Zeelandsche Oesters en Mosselen. Ingelegde Visch Zalm, Kreeften, Haring, Ansjovis, uitgepelde Garnalen en Sardinen. Bestellingen binnen en baiten de Stad. GROOT FABRIEK van recht over het Postbureel, Hopmarkt, 0 3, te Aulüt. De Weduwe MALLEGO, Beeft de eer bekend te maken, dat bij haar door ver- grouting, Eiken Meubels, en alle andere nieuwigheden tegen verminderde prijzen te verkrijgen zijn. GROOTE en SCHOONE KEUS. (HUIS GESTICHT IN 1876). (Prijs volgens samenstel. Vraagt prijs-courant. Al onze vervaardigde kunstvetten bevatten: i° De stikstot onder vorm van nitraat en ammoniak 2° Het phosphorzuur onder vorm van superphosphaat; 3° De po- tascb onder vorm van oplosbare zouten. Zeer voordeelige prijzen van 8 tot 17 fr. de 100 kilogr. volgens inhoud. Nitraat van Soda en andere Grondstoffen aa.i den prijs van den dag. Zuivere en blauwen aluin. Middel tegen de aardappelplaag en 't zwart der granen. Vergruixers VERMOREL aan de laagste prijzen. Sint Jacobsstraat, 13, Brugge, hulphuis te Aalst, bij Alfous Willems, KERKSTRAAT, 16, AALST. Bijzondere verwerij van zij ien met spantulg. Verwen en kuischen in het droog van alle stoffen voorwerpen, zooals kleederen van damen, heeien en kinders, gordijnen, tafeikleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, enz. Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD. Men schrijft ons Mijne moeder leed sedert verscheidene jaren aan scherpe pijnen in de nieren die haar geen rust lietenhet lijden ontnam haar allen slaap. Een harer vriendinnen haar eenige pillen Fowler gegeven hebbende, werd mijne moeder er dadelijk door verlicht en verzoek ik u mij 2 djosjes te z nden wij zullen zeer gelukkig zijn de pil aan te bevelen want 't is de eenigste die haar genezen heeft. Ge moogt, M. dezen brief ruchtbaar maken en aanveerd myne erkentelijkheid. (Get.) GILLET, ingenieur-mecaniekkundige, Bleekeiijstraat, Brussel. In belang uwer gezondheid, eischt altijd het merk hk-rhooger, met het groene waarborgbandje. Franco verzending tegen 3 fr. 5o in postzegels, toegezonden aan O. Lepoint. 4, rue Souverain-Pont, A Liége. Te verkrijgen te Aalst, ter Apotheek Callebaut, Botermerkt te Ninove, ter Apotheek De Ruyver. Te huren of te koop met gemak van betaling. Het van ouds gekend Café De Koei belle, n Hoek der Groote Markt en Leo- poldstraat. Zeer geschikt voor alle beur.j ven. Verzekerde broodwinning. Bevragen Leopoldstraat, 5, te Aalst. Kaltest raat, Mr 20, Aalsl, Telofoon Nr 53. Al wat den kolenhandel betreft, per schepen, wagons, of ten huize besteld, en op verzoek bij u afgewogen, aan den prijs van den dag en volgens samenstel ling, alles voor zijn geld. Briketten voor Bron werij.Serren, gewasschen Noten voor stoven, Tortue, Godin, Amerikaanse!:?, Cadé, enz. enz. De beste gezuiverde Gas- coke, voortskomr nde van inlandsche ko len, een derde voordeeliger dan van vreemde kolen, aan fr. 1,20 den hectoli ter of 3 frs. de 100 kilos. Eerste klas van gewasschen smidskolen. Al mijne Koopwaren liggen niet in opene lucht maar wel in overdekte han gars. HUIS VAN VERTROUWEN gesticht in 1872 voorheen Lange Zoutstraat, 23 N U Molenstraat, 36, Aalst, heeft de eer het geacht publiek te berich ten, dat er bij hem voortdurend in maga zijn is een groot assortiment van schoe nen en bottienen in alle slach voor mans, vrouwen en kinderen. Al deze artikels zyn van eigen fabri- caat door zeer bekwame werklieden en met koopwaar van allereerste hoedanig heid gemaakt. Gezien de geringheid zijner prijzen en de zorgen waarmede hij de hem toevertrouw de bestellingen uitvoert, durft hij hopen de gunst vaneenieder te blijven genieten. De schoenen op maat zijn aan denzelf den prijs als deze in magazijn. Hij roept vooral uwe aandacht op zijnen bij- zonderen keus in vrouw- en kinderschoe nen, N. B, Men vraagt bekwame gasten. Onnoodig zich aan te bieden zonder wel zijn stuk te kunnen maken. vooruitgang daar tot op onre dagen ver kregen voor het bri-1 glas. Het ia erkend als de krachtigste her steller van 't gezicht vermogen. Beproeft A vergelijkt Wonderbare uitslag. Wordt slechts ge vonden bij bevoegde personen. Eischt het merk m DESAGE Ridder van 't Eerelegioen VlNCENNEt, Depositaris M. Praet-De Witte, goudsmid, Lange Zoutstraat, n' 23, Aalst. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in x835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zondet kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiên gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin- ger. en 20 door het maatschappelijkkapi- taal tn de reserven. (18,000,000). Dit obligatiên waarvan den intrest aan 3 V* wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. LeopoldBtrant, 9, Aalst.. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't I-even. naar Als ge prachtige Meubels koopen wilt, gaat eerst zien naar de uitstallingen van de huizen Ferdinand De Smet, alwaar gij tot uwe groote verwondering zult aan treffen, Slaapkamers, Eetplaatsen, Salon garnituren in alle hout en stijlen. Bureau- minister, Bureau-a méricain, Tapijten, Lusters, Bibliotheken, alles wat noodig is om een huis rijkelijk te versieren. Geene onkosten voor verzending, alles wordt kosteloos 't huis gebracht en bij de koopers geplaatst. Honderden koopers kunnen dit bevestigen. Door uitgebreide betrekkingen met da voornaamste handelshuizen kan men ver- koopen tegen prijzen buiten alle concur rentie. LET WEL OP 'T ADRES: Ferdinand De 8met, Molendrie», H-l O, te Aalst. Meubels van occasie zijn gestadig in 't magazijn voor handen I Corsets op maat. Laatste modellen. <Dirk Martensstraatg4, Aalst, Fabriek, van Meubels. Vooraleer uwe Meubels te koopen gaat eens zien in 't magazijn bij E. GUNS, Nieuwstraat, 48, te Aalst. Alles wordt daar zelf gemaakt. Buitengewone lage prijzen. Voordeelige voorwaarden aan voortverkoopers.

De Denderbode | 1908 | | pagina 4