ZE gebouwd WOONHUIS EIKEN B 0,0MEN Eiken Kanadaboomen, Accasia BOOMEN, 3 perceelen M EER.SCH ZAAILANDEN WINKELHUIS, WOONHUIZEN WOONHUIZEN, KAlMADABOOMEN ZAAILANDEN WOONHUIZEN HET ZWAVELZURE AMMONIAK Hwj Wonderbare eigenschappen der SUNLIGHT ZEEP rijn alleenlijk te danken aan de onvergelijkbare zuiverheid der grondstoffen Welke voor het maken Van SUNLIGHT gebrnikt worden OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw te Liedekerke. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het oponbaar ver koopen Ek.mge koop. Een onlangs Dieuw ge bouwd WoonhuiB, met aanhoorighedan, ge staan en gelegen te Liedekerke, aan de üp- perstraat, groot 2 aren 51 centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten znid a don he-jr Severin Vercammen en de Opper- straat, ten westedeu heer Philemon Van den tanden en ten noorde den lieer Jérome Van den Borre. Bewoond door den eigenaar den heer Petrus Van den Borre. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den namiddag, in het Estaminet Taverne Viennoisen gehouden door Madame Frkdrmx, te Aalst, aan de Statie. Openbare Verkooping van zware Kanada, Wilgen, Abeelen, Beuken en te Moor «el. Deurwaarder MAUIEU, te Aalst, zal op Maandag 7 December 1908, om 8 uren voormiddag, opinbaailyk VGrhoopei. I. Namens de Kinderen van wijion den heer Louis Meert-De Rop, te Moorsel. 1° 10 koopen zware Kanadus aan hunno hoeve, nabij de Statie van den Uzerenweg. 2° 2 koopen Benken en 1 Kanada aan de Berghaag. 3° 3 koopen Wilgen en 4 koopen Kanadas aan den Haverenbosch. 4° 4 koopen Eiken en 1 Kanada op het Hooiveld. 5° koopen Herzelnars, 2 koopm Eiken en 1 Abeel aan de Breodeatraat. 6° 3 koopen Kanadas en 1 Abeel aan de Konynaardedreef 7° 43 koopen Kanadas en 1 Abeel in de Beven bonten op de Zwesse. II. Namens den heer Charles De Vis, eige naar te Aalst. 5 koopen hoogstammi^e Kanadas aan de Panw< rstraat, aai» de hofstede in gebrnik bij Leander Uendrickx. De verkooping zal aanvang nemen aan de hoeve dis verzoekers, nabij de Statie van den IJzerenweg eu men zal het bovengemeld orde volgen. Op gewone voorwaarden en tijd van beta ling mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van zware te Letterhautem en Vlierzele Dz Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 14 December 1908, om 9 uren voor middag, namens de Dtgenoemde eigenaars, in het openbaar verkoopen I. Namens de heeren Gustaaf Lmpens. Vrede rechter, te Frames bij Buissinal en August-Ver- haegen- Limpens, Burgemeester, te Wervicq. 40 koopeD zware Eiken en 10 zware Kanadas aan hunne eigendommen in gebruik bij de kinde ren De Moor, den heer Lootens en andere, aan het Beeksken gescheed met Letterhautem en Vlier- zele. II. Namen» de kinderen De Moorte Vlier zele. 3 Kanadas, wassende aan hunnen eigendom te Vlierzele, aan het Beeksken. III. En namens den heer Domintcus Verstrae- tenBurgemeester te Vlierzele. 6 Eiken en 3 gavige Kanadas, gestaan te Vlier zele, ook aan het Beeksken. De te verkoopen Boomen hebben meest allen eenen omtrek van 1 m. 70 tot a meters, zijn bijzondere goede hoedanigheid OPENBARE VERKOOPING Eiken, Kanada, Olmen, Abeelen en alsmede van zwaar Ëiken eu Accasia Slaghout en Snoei, TE OORDEGEM. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 21 December 1908om 9 ure voor middag, namens de nageooemde eigenaars, in het openbaar verkoopen I. Namens de heeren Gustaaf Lmpens, Vre derechter, te Frasnes bij Buissinal en Auoust Verhaegen-Lmpens, Burgemeester, te Wervicq. Een zware Eik en een Kanada, wassende aan het gebruik van den heer Leo Baeyens, nabij de Tramstatie, aan den Steenweg. II. Namens Jufvr. Stephanie Van Melckebeke, te Oordegem, 8 zware Eiken, in de Reukens. III. Namens Jufvr. Ernestine Van der Hey- dente Oordegem, i3 zware Kanadas en eenen zwaren Eik, metende 1 m. 80 cent. omtrek, was sende aan het gebruik van den heer August De Meyer, langsheen den Steenweg. IV. Namens voornoemde heeren Gustaaf Lim pens en August Vkrhakgen-Limpkns. a) 10 zware Kanada- en 5 Eikenboomen, was sende aan eene weide in gebruik bij Jufvr. weduwe De Lathauwer, nabij het Zwart Paard, (gescheed Massemen en Oordegem.) b) In een perceel bosch genaamd Het Vaagsken, 3 zware Abeelen, 3o zware Eikenboomen, 30 koo pen Slaghout en i5 koopen Snoei. c) In het beluik van het Kasteel (Klooster), 3 zware Olmen, 3 schoone Accasias, 4 Sparreboo- men, ao koopen zwaar Eikenen Accasia Slaghout en 10 koopen Snoei. d) En een zware Kanada aan de woonst van den heer Gustaaf Meuleman, wijk Dries, alwaar men zal verborgen. De te verkoopen boomen hebben meest allen eenen omtrek van 1,70 tot 2 meters, zijn van bij zondere goede hoedanigheid en zijn allen gestaan aan goede steenwegen, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen aan het ge bruik van den heer Leo Baeyens, te Oordegem, nabij de Tramstatie. Verders zal de verkooping geschieden op de ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borge en betalende het ongeld comptant. de nabijheid der kassei, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. - - De verkooping zal aanvang nemen aan een per- 1 logen in der onteynboBSChen. ceel meersch'gebruikt aoor den heer Csmille Van de Vyver, te Vlierzele, gescheed met Vlierzele en Letterhautem aan 't Beeksken. De verborging zal plaats hebben ter herberg van den heer Remi Van Leuven, te Vlierzele, wijk 1 Bussegem. Verders zal de verkooping geschieden op de ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borg en betalende het on- 1 geld comptant. OPENBARE VERKOOPING van Zaailand en Hofland, gele^^n te Wichelen. De Notaris SCHELFHOUT, to Oordegem zal namens wien bet behoort, met gewin van instelpremie eu gelagen, in het openbaar ver koopen, de volgende onroerende goederen, gelegen te Wichelen, te weten Eerste koop. - Een goed perceel Meersch, gelegen in den Bergemneerscb, bokend bij kadaster sectie A, n' 1035, aldaar groot 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste aau de Sloot, tenzuide den heer Janssen», ton weste den Armo van Wichaleu en ten noorde de erven Coorde. Gebrnikt door den heer Amandus De Bock. te Wichelen. Tweede koop. Een perceel Zaailand,go- legen op het lieeksken, hekeud by kadaster sectie B, n' 1579, aldaar groot 21 aren 80 centiaren, palende ten ooste Jnfvr. Marie Van Overstraeten, ten zuide de Straat, teu weste de ervou Temmerman en ten noorde den Arme van Wichelen. Gebrnikt door deD heer Jan Van de Vyver, te Wichelen. Derde en laaUte koop. En eeu perceel Hofland, gelegen aan de Mosstraat, bekend bij kadaster sectie B, n" 894 eu 895, aldaar groot 37 aren 70 centiaren, palende ten ooste Jufvr. Marie l'arrain, ten zuide de Straat, ten weste en ten noorde den heer Petras Van Geert. Gebrnikt door de heerou Donatus en Joseph Van Damme, te Wichelen. ZITDAGEN Ioit.1 Oij.iWjag 10 I No,ember 1908, Verblyf Dynadag 24 telkens om 3 uren van den namiddag, ter herborg genaamd In den Engel, n gehouden door don heer Frans De Bruycker, te Wiche- en, Margote. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerschen, gelegen te Oordegem en Wetteren. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van de erfgenamen van wy- len den heer Vital Van dhr Hrydkn, te Oor degem, met gewin van instelpremiën en ge lagen, openbaarlyk verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Landgelegen op den Bavenskauter, bekend bij kadaster sectie E, nummer 313a, aldaar groot 42 aren 40 centiaren, palende ten ooste den heer Jan Hutse, ton zuide den heer Ferdinand Col- paert, ten westeden heer Karei Vau Boek- staele en ten noorde den heer PetruB Van Laethom. Gebruikt door de heeren August De Panw en Feidinand Morie. Tweede koop. Een perceel Meersch voor heen Wymland, gelegen in de Fonteynbos- schen, bekend bij kadaster sectie C, nummer i 405, aldaar groot 13 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste en ten noorde koop 3, ten i zuide de Kerkfabriek van Oordegem en ten waste zelfde Kerkfabriek on de Straat. Gebrnikt door den heer Seraphien De Panw. Boomprij 1 fr. 300. Derde koop. Een perceel Zaailand, ge- 1 bekend by Van den Berghe. ten weste den heer Alfred Ivergnian en ten noorde den heer Albert de Uonthem, voornoemd. Gebruikt door den heer Florimond van den Berghe. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Oordegem veld, bekend by kadaster sectie D, nummer 33f, aldaar groot 52 aren 80 centiaren, palende ten ooste Juffr. Marie- Stephanie Van Melckebeke, ten znide de erven van den heer Vital Van der Heyden, ten weste Jnffr. W* D'haese-Matthys en ten noorde den heer Karei Van der Heyden. Gebruikt door Jnffr. W* van den heer Camiel De Pauw. GEMEENTE WETTEREN. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Overboek, bekend by kadaster sectie G, nummer 352, groot 84 aren 30 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Nestor Bnysse en den heer Lnoien Robin te Brussel, ten znide den heer Robin voornoemd, ten weste den heer Charles Venneman, koop 12 en de Straat en ten noorde den heer Emile Tibbaut koop 12 en den heer Charles Venne man. In regie. Twaalfde koop. Een perceel Land, ge legen wijk Overboek, bekend by kadaster sectie G, nummer 352bis, groot aldaar 25 aren, palende ten ooste en ten znide koop 11, ten weste en ten noorde den heer Charles Venneman. Gebruikt door den heer Jozef De Wilde. Dertiende koop. Een perceel Lmd. ge legen op het Hoog Mooregem, bekend bij kadaster sectie G, nummer 622, aldaar groot 24 aren 80 centiarenpalende ten ooste den heer Polydoor De Groote, ten zuide en ten weste den heer Francois Van Hoecke en ten noorde Juffr. W' lemmerman-D'hondt en Kinderen. Gebrnikt door voornoemden heer Jozef De Wilde. Veertiende en laatste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Mooregem, be kend by kadaster sectie G, nummer 631. aldaar groot 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Victor De Wilde, ten znide do gemeente MaBsemen, ten weste den heer Auguste Van de Pntte en andere en ten noorde Dame W* van den heer Lncien Van den Steen-Uerssen8 en den heer Frederic Dalschaert. Gebrnikt door den heer Jozei De Roo. ZITDAGEN Instel Donderdag 19 November .qqq Verblijf Donderdag 3 December telkens om 2 aren van den namiddag, ter herberg gebonden door den heer Henri Van dkr Stutft, te Oordegem, aan de Tramstatie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Nazarethstraat, Nr 1. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, Nazareth straat, nr 1, gekadastreerd sectie A, nummer 1822, groot 1 aar 40 centiaren, verhuurd aan den heer Petrus Woulff, mits 35 frs. per maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November g Verhlijf Donderdag 10 December om 2 uren namiddag, ter herberg A la Bourse d'Amsterdam, bij den heer Ch. Van den Bossche, te Aalst, Groote Markt. kadaster sectie C, nummer 406b, aldaar groot 96 aren 70 centiaren, palende ten ooste Juffr. Hortenso Dannoboom, ten zuide den heer Ferdinand Colpaert, ten weste de Kerkfa briek van Oordegem en koop 2 en ten noorde de heeren Remi De Panw, Hippolyte De Munter en Juffr. Danneboom voornoemd. Verdeeld in dry deelen. Boomprysfr. 195. Gebrnikt door Juffr. Weduwe van deu heer Camiul de Pauw enden heer Jozef Van de Wiele. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Wij den wereld, bekend bij kadaster sectie E, nummer 204e. aldaar groot 33 aren 60 centiaren, palende ten oosteden heer FraDs Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste den heer Arthur Stas de Richelle en ten noorde Madame Limpens-D'Hondt. Ge brnikt door den heer Edrnond Van de Velde. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Zounebroeck, bekend by kadaster sectie A, nummer 194a, aldaar groot 29 aren 50 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Madame Limpens-D'houdt, ten znide den heer Camiel De Clercq en ten weste 't Bureel van Weldadigheid van Oordegem. Gebrnikt door den heer Jan-Baptiste lmpens. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Haezenveld, bekend bij kadaster sectie C, nimmer 108, aldaar groot 34 aren 90 centiaren, palende ten ooste den heer Louis Galmaert, ten zuide de Straat, ten weste het Bureel van Weldadigheid van Oordegem en ten noorde den heer Domien de Gnssemé. Gebrnikt door den heer Domien De Moor. Zevende koop. Een perceelken Meersch, gelegen op het Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 160, aldaar groot 9 aren 10 centiaren, palende ten ooste en ten noorde den heer Albert de Houthem, ten zuide den heer Notaris De Vnyst en ten weste koop 8. Ir. regie. Achtste koop. Een perceel Meersch, gele gen op 't Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 161a, aldaar groot 37 aren 40 centiaren, palende ten ooste koop 7, ten zuide den beer Notaris De Vuyst, ten weste en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. In regie. Negende koop. Een perceel Land, gele gen op den Speltakker, bekend bij kadaster sectie D, nummer 300, aldaar groot 31 aren 20 centiaren, palende ten ooste den heer Berthier de Lasalle, ten zuide den heer Flor- OPENBARE VERKOOPING van nieuwe TUIN EN LANDEN, Le Aalst-ülijlbeke. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Eerste koop. Een Huis, te Aalst, Moorselsche baan, geteekend nummer 94, gekadastreerd sectie E, nummer 533q, groot 90 centiaren, verhuurd l5 fr. per maand. Tweede koop. Een Huis met Ma gazijn, te Aalst, Moorselschebaan, ge- teekend nummer 96, gekadastreerd sectie E, nummer 532G, groot 1 aar, verhuurd 3 fr. per week. Derde koop. Een Huis, te Aalst, Moorselschebaan, geteekend nummer 98, gekadastreerd sectie E, deel van nummer 532G, groot 75 centiaren, verhuurd aan i5 fr. per maand. Vierde koop. Een Huis, te Aalst, Moorselschebaan, geteekend nummer 100, gekadastreerd sectie E, nummer 532D, groot 90 centiaren, verhuurd aan i5 fr. per maand. Vijfde koop. Een Huis, te Aalst. St. Vincentiusstraat. geteekend nummer 4, gekadastreerd sectie E, nummer 532P, groot 1 aar, verhuurd aan 3,75 fr. per week. Zesde koop. Een Huis, te Aalst, St. Vincentiusstraat, geteekend nummer 6, gekadastreerd sectie E, nummer 533u, groot 60 centiaren, verhuurd aan 2,75 fr. per week. Zevende koop. Een Huis, te Aalst, St. Vine ntiusstraat, geteekend nummer 8, sectie E, nummer 533t, groot 60 cen tiaren. verhuurd aan 2,75 fr. per week. Achtste koop. Een Huis, te Aalst, St. Vincentiusstraat, geteekend nummer 10, gekadastreerd sectie E, nummer 533s, groot 60 centiaren, verhuurd aan 2,75 fr. per week. Negende koop. Een Huis, te Aalst, St. Vincentiusstraat, geteekend nummer ia,gekadastreerd sectie E, nummer 533a, groot 60 centiaren, verhuurd aan 2,75 fr. per week. Tiende koop, Een Tuin, te Aalst- Mijlbeek, in de Hoveniers, gekadastreerd sectie E, nummer 533y, groot 22 aren 25 centiaren. Elfde koop. Een perceel Land, te Aalst Mijlbeek, op den Wijngaard, groot 25 aren i3 centiaren, volgens meting, gekadastreerd sectie F, nummers 960 en deel van g6iB. Twaahde koop. Een perceel Land, te Aalst-Mijlbeek, op den Wijngaard, gekadastreerd sectie F, nummer g63A, groot 11 aren 80 centiaren. ZITDAGEN Verblyf Maandag 23 November 1908, om 2 uren namiddag, ter herberg In het Land van Kazand, hij den heer Modeste Coppens, te Aalst, Binnenstraat, n' 98. X© buren of te koop. Schoon en gerieflijk Burgershuis, Salon Eetplaats, Veranda, twee Keukens gelijk vloers, kleinen Hof, twee Verdiepen, ruime Kelders en Zolder, Pomp- en Re genwater, 53. Keizerlijke Plaats, te Aalst. Zich te bevragen bij den heer Camille Coppens, 56, Keizerlijlce Plaats. OPENBARE VERKOOPING van Vetmeersch en Zaailanden, te Aalst, Erembodegem, Lede, Hof stade en Herdersem. De Notarissen DE WINDT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaar ver koopen Stad Aalst. 1. Een Woonhuis, Vrijheidstraat, num mer 2, groot 70 vierkante meters. Be woond geweest door den heer Leopold Van Branteghem. Ingesteld fr. 8060. 2. Een Huis, Vrijheidstraat, nummer 6, groot 70 vierkante meters, bewoond door Marcel Van Lierde. Ingesteld fr. 3140. 3. Een Huis, Vrijheidstraat, nummer 8, groot 70 vierkante meters, bewoond door Edrnond Bulté. Ingesteld fr. 3220. 4. Een Huis, Vrijheidstraat, nummer 10, groot 70 vierkante meters, bewoond door Hippolyte Van Lierde. Ingesteld fr. 3iao. 5. Een Huis met Hof, Vrijheidstraat, nummer 21, groot 2 aren 10 centiaren, bewoond door den heer Alf Moortgat. Ingesteld fr. 56oo. 6. Een Huis, met Hof, Vrijheidstraat, nummtr 23, groot 2 aren 10 centiaren, bewoond door juffer Bogetto. Ingesteld fr. 5460. Gemeente Erembodegem. 7. Eenen Vetmeersch, nabij de Kaptl I ter Muren, aan de straat van Erembode gem naar Aalst, groot 2 hectaren, 81 aren 80 centiaren, gebruikt door den heer Hubert Van de Putte. Ingesteld fr. i3,6oo. Gemeente Lede. 8. Een perceel Land, op Speckaerts, groot 1 hectaar, 4 aren 40 centiaren, sec tie C, nummer g63, gebruikers De Gus- seme en Smekens. Verdeeld in drij deelen van 34 aren 80 centiaren elk. Een derde ten ooste ingesteld fr. 2020. Een derde te midden ingesteld fr. 2240. Een derde ten weste ingesteld fr. 2060. Genbentb Hopstade. 9. Een perceel Land, op Kortenhoek, sectie C, nummer 67 ia, groot a5 aren 80 centiaren, gebruiker Jan-Baptist Hen- drickx. Ingesteld fr, 700. Gemeente Herdersem. 10. Eenen Meersch, op Rendersveld, sectie B, nummer i3i, groot 3o aren 3o centiaren, gebruiker Theophiie Willems. Ingesteld fr. SH0, ZITDAGEN Instel Maandag 9) Novembe[ „o8 Verblijf Maandag 23 telkens om 2 uren nanoen, ter herberg Café de l'Alliance, te Aalst, Groote Markt. De Notarissen DE WINDT, te Aalst en EE MAN, te Overmeire, zullen open baarlijk verkoopen 14 Werkmanshuizen, eenen blok uit makende, te Aalst, uitwegende aan de Moorselbaan, genaamd Het Fort. Wekelijksche opbrengst 17,5° fr. per week. ENKELE ZITDAG: Dijnsdag 24 November 1908, om 1 uur nanoen, ter herberg Het Schippershuis, bij Dame De Grauw, te Aalst, Werf. VENDITIE VAN 38 koopen schoone Beuken, 60 koopen Eiken, 1 Notelaar en 20 koopen Schaar hout, te A ilst-Mijlbeke, Botcrmelkstraat, ten Kasteele ten Roosen, op Maandag3o Novbmber 1908, om 9 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris BRECK- POT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRE XPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Moorsel, Dorp, groot 3 aren 97 centiaren, bewoond geweest door den heer Emile Schram. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 November g Verblijf Dijnsdag 1 December telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet van den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de Sint-Martenskerk. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Heyden. op de Oppersteen- straat. gekadastreerd wijk F, nummer 538a met eene grootte van 35 aren 20 centiaren. Gebruikster Juffr. Weduwe J. Lemaire. Gemeente Gijsegem. Zesde koop. Eenen goeden en aller besten Meersch, gekend onder den naam van den Harten winkel, gelegen in den Grooten Meersch, gekadastreerd wijk A, nummer 33 met eene grootte van 69 aren 3o centiaren. OnverhuurJ. Boomprijs fr. 5oo. Gemeente Herdersem. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen in het Schof, gekadastreerd wijk A, nummer 694A met eene grootte van 84 aren 10 centiaren. Boomprijs fr.5o. Gebruikers de heeren DeRop-De Wolf, J.-B. Cornelis en J.-B. De Wolf. ZITDAGEN VENDITIE VAN Eiken-, Olmen-, Wilgen- en te Aalst en Herdersem. De Nottris DE GHEEST, te Aalst, zal op Dinsdag 5 Januari 1909, ten 8 uren voormiddag in de volgende orde overgaan tot de openbare ver kooping van naeemelde Boomen, te weten 1. Namens de Naamlooze Maatschappij a Fila ture et Filteries Réunies te Aalst, 40 schoone Wilgen- en Kanadaboomen wassende aan haren eigendom te Aalst aan den Tragel der Vaart, tus- schen de eigendommen der familie Hendrickx en Mijnheer l.iénart. 3. Namens dame Eduard De Block-Van Geit, te Herdersem A. >3 koopen gavige Kanadaboomen, wassende aan haren eigendom te Herdersem, aan De Muit, aan de Dendervaart nabij het Sas. B. 6 koopen schoone hoogstammige Kanada boomen en eenen mageren Olm, wassende ook te Herdersem, aan het Schof, aan de Kalseide naar het Sas. C. En ter herberg van jufvr. wed. Tollenaere- Cool, te Herdersem op het Sas, eenen schoonen hoogstammigen Eik van 1 m 80 c. dikte, wassende te Gijsegem in het Denderland ol Dijkman, nabij de Dendervaart. Men is dus verzocht dezen boom voorhand te gaan bezichtigen. Alle deze boomen hebben eene dikte van 1 m. 80 c. tot 3 ra. 30 en zijn allen gestaan in de nabij heid van de Dendervaart. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING VAN goede en eenen allerbeste» 1IEER8CH te Assche Gijsegem en Herdersem, De Notaris DE GHEEST te Aalst zal, met gewin van palmslagen en gelagen, het openbaar verkoopen Gemeente Assche. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen gehucht Ter Heyden op het Meers- veld, gekadastreerd wijk I, nummer 149A met eene grootte van55 aren 20 centiaren Gebruiker den heer Jan-Baptist Ver- heerstraeten. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op Ter Heyden, op Aschbeek- veld, gekadastreerd wijk I, nummer 429A met eene grootte van 20 aren 60 centiaren. Gebruiker den heer J.-B. Jacobs-Van den Bergh. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op Overheyden gekadastreerd wijk C, nummer 179A met eene grootte van 18 aren. Gebruikster Juffrouw Weduwe J. Lemaire. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Htyden, op den Geersten- kauter, gekadastreerd wijk H, nummer 167 met eene grootte van 18 aren 5o cen tiaren.Gebruikster J uffrouw Weduwe j. Lemaire. OPENBARE VERKOOPING De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlijk ver koopen Stad Ablst. i» Eenen Tuin, in de Bergemeerschen, sectie C, nummer iod, groot 23 aren 73 centiaren. Gebruikt door den heer Emile De Wever. 2* Hofstede, aan de Burgemeesters plaats, sectie B, nummers 5iod en 509G, groot 61 aren 37 centiaren. Bewoond door den heer Remi De Kegel, verdeeld in 5 deelen. 3° Eenen Meersch, Bouwgronden en Huis, aan de Erembodegemstraat, sectie B, nummers 539, 540B en 540c, groot 1 hectaar, 28 aren 23 centiaren.Het huis bewoor.d door Hipp. De Kegel en den meersch in regie. Verdeeld in n deelen. 4° En a hectaren, 20 aren 24 centiaren Bouwgrond, Huizen en Tuin, genaamd het Schaliënhuis, aan de Burgemees tersplaats, D< Gheestraat en Nieuwen Boulevard. Verdeeld in 35 deelen. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 8 December 1908, om 1 ure namiddag, bij den heer J. Van der Vorst, te Aalst, St. Martinuskerk. Dijnsdag 8 December o8. Verblijf, Dijnsdag 22 Ten 2 uren namiddag ter herberg ge naamd Het Zwitsersch Bierhuis bij den heer Frans Bomon, te AaUt, Kerk straat, nabij de Groote Markt. Door Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING vau en Bouwgrond, te Aalst-Mijlbeek, Moorselbaan en Botermelkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslagen en gelagen in het open baai' verkoopen. Aalst-Mijlbeek. Eerste koop. Een Hnis en Grond on langs nieuw gebouwd, gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel, geka dastreerd wyk E, nummer 364b, met eene grootte van 8U centiaren, palende ten voor hoofde aan de Moorselbaan eu vau beide zy- den en van achter aan Mynheer Aohilles Eeinan. Laatst bewoond geweest door wyleu den heer Louis Meert-De liruyn. Tweede kosp.,Eenen Eigendom bestaan de uit twee Woonhuizen en Bouwgrond, groot volgens meting 27 aren 90 centiare a gestaan en gelegen aan de Botermelkstraat, gekadastreerd wyk E, nummers 66a, 66b en 66c, met eene grootte van 28 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste uan de Burgerlyke Hospitalen van Aalst, teu zuide aan den heer Fraters, ten weste aan den heer Üallebaut- Roelandt en ten noorde aan de Botermelk, straat. Verdeeld in 5 loten volgens grondplan be rustende t'elks inzage ten kantore van boven genoemde Notaris DE GHEEST, te Aalst, Keizerlyke Plaats, als volgt Eerste lot ten weste zynde een Hnis en Grond, groot 1 aar 35 centiaren, bewoond door Philemon Lambrecht. Tweede lot daarneven, zynde ook een Hnis en Grond, groot 1 aar 35 oentiaren, bewoond door Philemon De Range. Derde lot Een perceel Bouwgrond daar neven, groot 1 aar 35 centiaren, met eene breedte ter straat van 4 meters 50 centimet. Vierde lot Een perceel Bouwgrond neven voorgaande, ook groot 1 aar 35 centiaren, ook met eene breedte ter straat van 4 meters 50 oentimeters. Vyfde lot En een peroeel Bouwgrond en Land ten ooste, hebbende straatwaarts op eene diepte vun 30 meters eene breedte van 6 meters 10 contimeters en verders gelegen achter voorsohreveue 4 loten, groot in net geheel 22 area 50 centiaren. ZITDAGEN Instel Dynsdag 15 Deeembar 1Qm Verblijf 29 1WÖ Ten 3 aren namiddag ter herberg genaamd Sint Antonius, n bij Dame Van Humbeeok, te Aalst, Molenstraat. ls d« beste, de rijkste en de spaarzaamste stikstofhoudende meststof. OPENBARE VERKOOPING De Notarissen BRECKPOT te Aalst, en EEMAN, te Erpe, zullen openbaar lijk verkoopen AALST-MIJLBEKE. i* Eene behuisde Hofstede, aan de Binnenstraat, gtoot 36 aren 54 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. a° 10 aren 5i centiaren Bouwgrond, als voren. Verdeeld in 3 loten. 3» En 21 aren 87 centiaren Bouw grond, Geldhofstraat of Schepersstraat. Verdeeld in 8 loten. Voorschreven goederen bewoond en gebruikt door den verkooper den heer Joseph Coppens, ZITDAGEN In.tel Donderdag 3 De<;enlber lgo8 Verblijf Donderdag 10 telkens om 2 ur^n namiddag, ter herberg In Herdersbm, bij Jen heer Petrus Van Nuffel-Coppens, te Aalst-Mijlbeke, Binnenstraat. Gij z!Jt nogmaals bezig met scheikundige mest stof te strooien op dat veld welk ik u nochtans voor den winter met stalmest heb zien overdekken. Alsof de stalmest niet voldoende en niet meer waard was dan die chlmlek. Ha, vader Louis, men ziet wel dat gij eenen ouden slenteraar zljt. Met stalmest alleen zou lk maar eenen mageren oogst hebben, dewijl Ik zeker ben dat het toe voegen van scheikundige meststof mij veel betere opbrengsten zal geven die den prijs van de meststof wel zullen betalen en mij, ten andere, sohoone winsten zullen laten. De stalmest ls noodzakelijk, doch hij moet dooi de scheikundige meststoffen volledlgd worden} dat Is het goed voorschrift. En welke scheikundige meststof gebruikt gtj 7 Ik ken niet juist hare samenstelling; het Is eene menging,doch Ik weetdatzlj ZWAVELZUUR AMMONIAK bevat, en met deze meststof heb lk altijd goede uitslagen bekomen.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3