rrdo ook aan ju[irouw Van der crujr8- rdk„e\rdshuSebu^iT Lar»DHdertigs" k°z -E-pereMi Henri DE CLERCQ, EIKEN BOOMEN HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, ZWARE BOOM EI*, EEIVE HERBERG, Arm- en Kerkgoederen ZAAILANDEN WOOIVHUIS, MEUBELS voet ding zaak door jdag men ouis van ;een zij :ren ion, ver, iten :on- 3ver r de zich de half de wel /eel viel ide. den Aalst. Reizigei* wordt aan. stonds gevraagd. Men kan gemakkelijk op de hoogte gebracht worden van den artikel. Nr l6, Kolenhandel der kom van Bergen. Ka t test raat, 20, Aalst, Den vollen Criblé per duizend kilos genomen op zijnen koer, aan 3o fr. met xooo kilos, mindere hoeveelheid thuis geleverd en afgenomen 31 fr. of fr. i 55 den liter. Gezuiverde Coke fr. i.ao den liter. Braise frangaise fr. 0,40 le paquet de 2 '/z kilos, pris chez moi. Openbare Verkooping Kanada, Wilgen, Abeelen, Beuken en te Moorse). Deurwaarder MAHIEU, te Aalst, zal op Maandag 7 December 1908, om 8 uren voormiddag, openbaarlyk verkoopen I. Namens de Kinderen van wijlen den heer Louis Meert-De Rop, te Moorsol. 1° 10 koopen zware Kanadas aan hunne hoeve, naby de Stutie van den I Jzerenweg. 2° 2 koopan Beuken en 1 Kanada aan de Berghaaq;. 3° 3 koopen Wilgen en 4 koopan Kanadas tn den liaverenbosoli. 4° 4 koopen Eiken en 1 Kanada op hot Hooiveld. 5° koopen HerzelaarB. 2 koopsn Eiken en 1 Abeel aan de Breedestraat. 6° 3 koopen Kanadas en 1 Abeel aan de Eonynaardedreef. 7° 43 koopen Kanadas en 1 Abeel in de Beven honten op de Zwesse. II. Namens den heer (Jtiarles De Vis, eige naar te Aalst. 5 koopen hoogstammige Kanadas aan de Panwerstraat, aan de hofstede in gebruik bij Leander Ilendrickx. De verkooping zal aanvang nemen aan de hoeve des verzoekers, naby de Statie van den IJserenwog en men zal het bovengemeld orde volgen. Op gowone voorwaarden en tyd van beta- ng mits te stellen goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Magazijn TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, alsmede van een behuisde Hofstede. Landen, Meersschen en (Bosschen TB 8flhoonaarde Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op de hiernagestelde zitdagen, in het open baar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor- laam Heerenhuis met Stalling. Magazijn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlyke Plaats, ge kadastreerd wijk A, numm*" 1920e, 1920f. i920o, 1920h en 1920i, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, houdende van de eene zijde aan de familie Cumont-De Craec- ker en Mijnheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andore zijde met bezondere ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- itraat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, Achilles Minnaert eu Felix Cumont en van achter aan het fabriek Torley. Tweede koop. Een schoon en groot Handelshuis met groot Magazyn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie- itraat, gekadastreerd wyk C, nummer 996p', met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heireweghe, van de andere zijde aan de erven Janssens- Ds Schryver en van achter aan den heer Frans Druwé-Minnaert, bewoond door den keer Cheri Van Hoorobeeek. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop. Een Huis met Hof ge daan en gelegen aan den weg van Dender monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boeraans-De Grauwe, ten zuide aan den IJzerenweg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 •n 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden heer Adolphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman en ten noorde ook aan de heerenAdolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. Onverhuurd. Vyfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het geschced met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde san den heer De Meester-Everaert. Ge bruiker den heer Alfons Van Hauwermei- ren. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op hot Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en Üfc4 met eene grootte van 1 hectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Moester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verboke De Rjbel en den beer Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Oebruiker den heer Altons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juflrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten westeaan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe-Lauwaert en Duerinck-Van Hauwe on ten noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Gebruiker den heer Alfons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Gebruikers de heeren Fredericus en Caro- lus Rottiers en Henricus D'Hooghe. Negende koop. Een perceel Land,ge legen op het Heyveld,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender- monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendormonde en de heeren Alois Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. - Gebruiker den heer Jean-Baptiste Baeyens. Tiende koop. - Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522Bmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heerTheodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche. Verdeeld in oost- en westhelft. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten ruide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse cn de erven Vereecken-Coppens en en noorde ook aan de erven Vereocken. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juflrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf VanWesc- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Gebruikers de heeren Gustaaf Vlaminck en Dominicus De Vriendt. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf De Gheest en ten noorde aan juflrouw Ma ria Lauwaert. Gebruiker den heer Hip polyte Van Hauwermeiren. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juflrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marcelis. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Gebruiker den heer Isidore Cambier. Theophile Geerts. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffi-ouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gysegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyben8-Lammens en ten noorde aan den lieer Theodore Janssens-Beeckman. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Vijf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtérvelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen- w uonnaicii.jjiuemie ten oosie met eene grootte van 20 aren 10 cen- aan Baron de Crombruggheten zuide aan tiaren, palende ten ooste aan den heer Juflrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide de erven De Lathouwer en ten noorde aan aan-de erven Roggeman Lauwaert, den don heer Hdairo De Smet. heer Baron de Crombrugghe, en de erven 1 wee-en-twintigste koop. Een perceel Frederik Verbeke-De Rijbel, ten weste aan Land gelegen op Cuypersveld, gekada- den heer Eduard Matthys en ten noorde streerd eenige sectie, nummer 772e met aan de Schelde. eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa- Zeven-en-dortigste koop, - Een perceel iwfÜf °t° uT de beeren, Frans De Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge- Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige ook aan den heer Joseph Van Wesemael, sectie nummers 1303, 1304 en 1305 met ten weste aan de Straat en ten noorde aan eene grootte van 35 aren 90 centiaren! pa- Eligms Van den Neste. lende ten ooste aan den heer De Smedt, Dry-en-twmtigste koop Een perceel ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd ten weste den heer de Kerckhove en ten aan den heer Frans De Swaef ten weste P Hoogmigroyeld, een.ge secfae, n' aan den hoer Cnmiüe De Lathouwer en den SimntZjT T 60 heer Baron de Crombrugghe en ten noorde ÏÏÏ1T t'. P 5"° ,de° eer aan den heer Theophile Van Wesemael n« R lT. f J""* Vielen-twintigste koop. - Een perceel Ïi/Sk T8'" ""i de„erl-en Land, gelegen op het Hoog Migroveld ge nün. J ""rïë T a "1 l*?"* kadastreert eenige sectie, nummer 575, Gebrmker de" heer 1 etru» met eene grootte van 16 aren Dalende ten I ooste aan de Straat, ten zuide' aan juffrouw »T GEMEENTE BAARDEGEM. Josephine Uyttendaele, ten weste aan het T Negen-en-dertigste koop. Een perceel Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en f op het Gebermte, gekada- ten noorde aan den heer Jan Van Wese- I e wyk A> nummer 56b, met eene - grootte van 12 aren 30 centiaren, palende Gebruiken de kinderen van den heer Joaeph Van der Borght. Derde koop. Een perceel Land, ook gelegen op ae Petenhagen, groot volgen» Ltel 28 aren 21 centiaren, gekadastreerd wyk C, n' 951b, met eene grootte van 28 aren, palende ten ooste over den voet weg aan de beeron Van Gysegem en de kinderen van Josephus Van der Borght, ten znide aan de kinderen Boeteels. ten weete aan den heer Franciscm Caseiman en ten noorde aan den heer Gustaaf De Block, als gebruiker. Gebruikers de kinderen van den heer Petra» Van der Borght. Derde en laatste zitdag (Dijnsdag (December igo8, ten 1 nar namiddag, ter herberg Sint Ro- cho», n bij Jnfvrouw wodnwe Va* dm Stem, e Moorael, Dorp. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe ten ooste over den weg aan de heeren Pe trus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juflrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Ilauwere en ten noorde aan den heer Frans Uytlersprot. Gebruiker den heer Theo- Alphonse Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn Uy^e{"8Prot- en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami- P Beeckman. lie De Pauw en ten noorde aan den heer I GEMEENTE AUDEGEM Seraphinus Uyttendaele. Gebruiker den I Veertigste koop. Een perceel Land, heer Constant Van de Meerssche. I gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd Zes-en-twintigste koop. Een perceel I wÜk A» nummer 276, met eene grootte van Land, gelegen opTweebroek,gekadastreerd a*8 aren 50 centiaren, palende ten ooste eenige sectie, nummer 311a, met eene ban den volgenden koop, ten zuide aan den grootte van 18 aren 30 centiaren, palende eer De Pauw, ten woste aan den heer ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, Notaris De Kepper en ten noorde aan den ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Arthur Dubois. Onverpacht. heer Ignace Bogaert en ten noorde aan Een-en-veertigste koop. Een per dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde- cee^ Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, ren. gekadastreerd wyk A, nummer 277, met Zeven-en-twintigsle koop. Een perceel eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa- Land, gelegen op het Brakelenveld, geka- lende ten ooste aan den volgenden koop, dastreerd eenige sectie, nummers 301 en ten zu'de 4311 den heer De Pauw en de 302 met eene grootte van 25 aren 30 een- erven Van Mossevelde, ten weste aan tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf voorgaanden koop en ten noorde aan den Blanckaert en andere, ten zuide aan de heer Arthur Dubois. Onverpacht. Straat, ten weste ook aan de Straat en Twee-en-veertigste koop. Een perceel dame de Gravin de Lichtervelde en ten I Band, gelegen op d'Hoogboomen, gekada- ncorde aan den heer Frans Bogaert. streerd wyk A, nummer 278, met eene Acht-en-twintig8te koop. Een perceel grootte van 32 aren 70 centiaren, palende Land, gelegen op de Tweebroeck, geka- teD ooste 3311 de Beek, ten zuide aan den dastreerd eenige sectie, nummer 608 met beer Raymond Van Mossevelde en de erven eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa- van den heer Jules Van Mossevelde, ten J— 1 weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onver- VENDITIE VAN scboone en alsmede van SCHAARHOUT, te Gij se gem, op het Kasteel. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Wobnsdag 16 December 1908, te beginnen op klokslag 9 uren voormid dag, in 't Beluik van het Kasteel te Gij- segem, in het openbaar verkoopen A. 50 koopen Olmen-, Eiken-, Es- schen-, Linden-, Erabei-, Accasia-, Ca nada-, en Wilgenboomen, metende tot a meters 5o centimeters omtrek. B. 35 koopen zeer zwaar Kastanje- en Notelaren Schaarhout, zeer dienstig voor kuipers. N. B. Men zal vergaderen in den Dreef, vóir het Kasteel en om g uren heel stipt (aankomst van den trein uit Aalst), beginnen. Verders gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van TE AALST, Stoofstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met de pleegvormen der wet van xs Juni 1816 enten overstaan van den heer Vrederechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Stad Aalst. Een Huis en Grond, wezende de her berg o De Kalfskop, gestaan en gele gen in de Stoofstraat, geteekend nummer 2, en gekadastreerd wijk A, nummer 1291, met eene grootte van 60 centiaren, bewoond door jufvrouw Josine Van Gee^ tiuy. EENIGE ZITDAG Zaterdag 12 December 1908, ten a uren namiddag, ter Zittingzaal vaa het Vredegerecht, te Aalst, in het Stad huis. lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten I aa" 1 weste aan het Weldadigheidsbureel van pacht Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Dry-en-veertigstekoop. Een perceel Negen-en-twintigste koop. Een per- L?.nd' Seleffen °P Regenen, gekadastreerd ceel Land, gelegen op het Cuypersveld w^k A' nummcr !W. ^"ne grootte van gekadastreerd eenige sectie, nummer 617* I aren, palende ten ooste aan Jufvrouw met eene grootte van 23 aren 80 centiaren' Gabriélle Moens en den volgenden koop palende ten ooste aan de erven Janssens- 1611 zulde 330 den heer Cocbez-Grysolle, De Schryver, ten zuide aan de Straat ten ten weste aan den beer Gustaaf Van den weste aan Dame Roggeman-Lauwaert' en Bossche en de Burgerlyke Hospitalen van ten noorde aan den heer Baron de Crom- Dendermonde en ten noorde aan den brugghe. I van Wetteren naar Dendermonde. Dertigste koop. Een perceel Land Verdeeld in zuid- en noordhelft, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd Vier-en-veertigste koop. Een perceel eenige sectie, nummer623, met eene grootte Land' gelegen ®P Eegenen, gekadastreerd -»*» on OA I wijk A, nummer 161, met eene grootte van O -vv-v, ..UU.U.W UfcU, UlCb OOIIO gl UUbVC van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Gebruiker den heer Franciscus Vlaeminck. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweobroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse velde en teu noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Gebruikers de heeren Frans Vlaeminck en Jan-Baptist De Bruyn. Drie-en dortigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooate aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Gebrui kers de heeren Frans Vlaeminck en Jan- Baptist De Bruyn. Vier-en-dertig8te koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste I aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juflrouw Gabriëlle Moens en den heer Alois Uytten daele. Zitdagen Instel, Vrydag 11 December Verblyf, id. 18 December I Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael- Van den Bonne, huurhouder, te Aalst, Keizerlijke plaats. OPBNBARi; VERPACHTING DRR dei- Gemeente Meire. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Donderdag 3 December 1908, ten 8 uren voormiddag, ten lokale van het Gemeentehuis, te Meire, overgaan tot da openbare verpachting voor den termijn van 6 achtereenvolgende jaren, ingang nemende met 1 Januari 1909, van de goe deren aan het Bureel van Weldadigheid en aan de Kerkfabriek der gemeente Meire en gelegen te Meire, Erpe, HaeU tert, Oltergem en Aygem. Op gewone voorwaarden berustende ten kantore van bovengenoemden Notaris Db Ghbfst, te Aalst, Keizerlijke Plaata. N. B, De onkosten (Wijngeld) dar verpachting zullen door de pachters op den stond der toewijzing moeten gekwe ten worden. OPENBARE VERKOOPING van te Klei-dei-sem en Moursel. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het open baar verkoopen, de volgende goederen te we ten GEMEENTE HERDERSEM. Eente koop. Een perceel Land, gelegen op MoniuckboBch, groot volgens titel 45 aren 80 centiaren, gekadastreerd wyk B, nummer 551, met eene grootte van 45 uren 60 cen tiaren, palende ten ooste met half kanter- baan aan d» erven Nackers, ten znide aan den heer Franciscus Lambrecht, ten weste met half gracht aan de heeren Jan Bnyl, Florent De Smet en Jufvrouw wedrwe Egi- dins Van Malderen en ten noorde aan de Pontwegstraat, veudeeld in noord- en znid- helft. Boomprys op de noordhelft fr. 60. Gebruikers de heeren Jan-Baptiste Bal en Francisons Van der Borght. GEMEENTE MOORSEL. Tweede koop. Een perceel Land, gele gen op de Peterahagen, groot volgens titel 28 aren 73 oentiaren, gekadastreerd wyk C, u' 961a, met eene grootte van 29 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Seraphinns Van den Steen, ten znide aan den heer Louis Van Keer, als gebruiker, ton weste aan koop twee en ten noorde aan voor noemden beer Seraphinns Van den Steen. OPENBARE VERKOOPING van een te Aalst, Brusaelscheatraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met gewin var. palmslag rn ccl.ig-r in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een Huis en Grond, wezende eene Broodbakkerij, allerbest gestaan en gele gen ten voorhoofde in de Brusselsche- straat of Pontstraat, geteekend nummer 43 en gekadastreerd wijk A, nummer 1626, met eene grootte van x aar ao cen tiaren. Onmiddelijke in gebruiktreding. Laatst bewoond geweest door wijlea den heer Joseph Van Kerckhove. N. B. Voor het bezichtigen van voormelde huis, zich te wenden Bruasel- schestraat, nummer, ag. ZITDAGEN Instel Woensdag 25 November) Verblyf Woensdag 9 December,9o8• ten 4 uren namiddag, ter afspanning ge naamd Het Klein Gbnt, bij Dame Van Neck-Van Rillas. Door sterfgeval. VENDITIE VAN en Dakkersgerieven, te Aalst, Brasselsohestrast De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal op Dondbrdag 17 December 1908, te beginnen om 8 uren 's morgens, ten sterfhuiz: van den heer Joseph Van Kerckhove, te Aalst, Brusselscheatraat, Nf 43, in het openbaar verkoopen, alle de aldaar te bevinden roerende goederen en voorwerpen, breeder beschreven op bijzondere plakbrieven. Gewone condiiiën en tijd van betaling, mits borgstelling.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3