HUIS OTTO KOENTGBS behuisde HOFSTEDE, WOONHUIZEN ZAAILAND EN KANADABOOMEN Onroerende Goederen Eiken Kanadaboomen, gebouwd WOONHUIS Accasia BOOMEN, ZAAILANDEN WINKELHUIS, STOOMVERWERIJ Sint Jacobsstraat, 13, Brugge. hulphuis te Aalst, bij Alfons Willems, Mijnheer de Apotheker RjLiNsa-e.VEsstE Xe huren of te koop. Schoon en gerieflijk Burgershuis, Salon, Eeiplaats, Veranda, twee Keukens gelijk vloers, kleinen Hof, twee Verdiepen, ruime Kelders en Zolder, Pomp- en Re genwater, 53, Keizerlijke Plaats, te Aalst. Zich te bevragen bij den heer Camille Coppens, 56, Keizerlijke Plaats. OPENBARE VERKOOPING van eene WOONHUIS, alsmede van een perceel Land De Notaris DE GHEEST, te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift der Rechtbank van Eersten Aanleg te Den- dermond., in date to October igo8. zal met de pleegvormen der wet vat; 12 Juni 1816, ten overstaan van den heer Vre derechter des Kantons Aalst, in het open baar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een Huis en Grond, groot 5 aren 46 centiaren, gestaan en ge legen aan de Bosschestraat. gekadastreerd wijk B, deel der nummers 7451. en 745h, met eene grootte van 5 aren 10 centiaren, bewoond door den heer Joannes De Man. Tweede koop. Eene behuisde Hof stede, groot volgens meting 48 aren 90 centiaren, gestaan en geleg< n aan de Hol lestraat, gekadastreerd wijk B, nummers 127K en 126D, met eene grootte van 53 aren 3o centiaren, bewoond en gebruikt door den heer Franciscus Commerman. Verdeeld in drij loten als volgt Eerste deelde gebouwen met i5 aren 87 centiaren grond, ten ooste hebbende eene breedte ter straat van 15 meters 10 centimeters. Tweede deel een gebouw met 5 aren 40 centiaren, daarneven hebbende eene breedte ter straat van 5 meters. Derde deel een perceel land, groot 27 aren 63 centiaren, ten weste. Derde koop. Een perceel Land, gelegen nabij de Boschstraat, gekada streerd wijk B, nummer 627a, met eer.e grootte volgens meting van 25 aren 18 centiaren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikers jufvrouw weduwe Hippolyie Eeckelaert en den heer Prosper Eecke- laert. EENIGE ZITDAG Zaterdag 5 December 1908, ten 2 uren namiddag, te Lede, op het Gemeentehuis, zaal des Gemeenteraads^ Boor Sterfgeval. OPENBARE VERKOOPING van en Bouwgrond, te Aalst*]IIijlbeek, Moortelhaan en Botermelkstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met Gwin van palmslagen en gelagen in het open ar verkoopen. Aalst-Mijlbeek. Eerste koop. Een Huis en Grond on langs nienw gebouwd, gestaan en gelegen aan den Steenweg van Aalst naar Moorsel, geka dastreerd wijk E, nummer 364b, met eene Ctte van 80 centiaren, palende tan voor de aan de Moorsslbaan en van beide zij den en van achter aan Mijnbeer Achilles Eeinan. Laatst bewoond geweeet door wijlen den heer Louis Meert-De Brnyn. Tweede koep..Eenen Eigendom bestaan de uit twee Woonhuizen en Bonwgrond, groot volgens meting 27 aren 90 centiare o, gestaan en gelegen aan de Botermelkstraat. gekadastreerd wijk E, nummers 66a, 66b eu 660, met eene grootte van 28 aren 10 cen tiaren palende ten ooste aan de Burgerlijke Hospitalen van Aalst, ten znide aan deu heer Fraters, ten weste aan den heer (Jallebuut- Roelandt en ten noorde aan de Botermelk straat. Verdeeld in 5 loten volgens grondplan be rustende t'elks inzage ten kantore van boven- Emoemde Notaris DE GHEEST, te Aalst, sizerlyke Plaats, als volgt Eerste lot ten weste zijnde een Hnia en Grond, groot 1 aar 35 centiaren, bewoond door Philemon Lambreoht. Tweede lot daarneven, zijnde ook een Hnia en Grond, groot 1 aar 35 oentiareD, bewoond door Philemon De Range. Derde lot Een perceel Bonwgrond daar neven, groot 1 aar 35 centiaren, met eene breedte ter straat van 4 meters 50 centimet. Vierde lotEen perceel Bonwgrond neven voorgaande, ook groot 1 aar 35 ceutiareu, ook met eene breedte ter straat van 4 meters 50 centimeters. Vufde lot En een perceel Bouwgroud Land ten ooste, hebbende straatwaarts op eene diepte van 30 meters eene breedte van 6 meters 10 centimeters en verders gelegen achter voorachrevene 4 loten, groot in het geheel 22 aren 50 centiaren. ZITDAGEN Instel DÜDsdag 15 Deeembar Verblijf 29 19a Ten 3 uren namiddag ter herberg genaamd Sint Antoniub, bij Dame Van Humbeeck, te Aalst, Molenstraat. OPENBARE VERKOOPING VAN goede en eenen allerbesten AIEER8CH te Assche Gijsegem en Herdersem. De Notaris DE GHEEST te Aalst zil, met gewin vnn palmslagen cn gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Assche. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen gehucht Ter Htyden op hel Meers- veïtf, gekadastreerd wijk I, nummer 149A met eene grootte van55 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Jan-Baptist Ver- beerstraeten. Twetde koop. Een perceel Land, gelegen op Ter Heyden, op Aschbeek- veld, gekadastreerd wijk I, nummer 429A met eene grootte van 20 aren 60 centiaren. Gebruiker den heer J.-B. Jacobs-Van den Bergh. Derde koop. Een perceel Land, ge legen op O ver heyden gekadastreerd wijk C, nummer 179A met eene grootte van 18 aren. Gebruikster Juffrouw Weduwe J. Lemaire. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Heyden, op den Geersten- kauter, gekadastreerd wijk H, nummer 167 met eene grootte van 18 aren 5o cen tiaren.Gebruikster Juffrouw Weduwe J. Ltmaire. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Heyden. op de Oppersteen- straat. gekadastreerd wijk F, nummer 538a met eene grootte van 35 aren 20 centiaren. Gebruikster Juffr. Weduwe J. Lemaire. Gemeente Gijsegem. Zesde koop. Eenen goeden en aller - besten Meersch, gekend onder den naam van den Harten winkel, gelegen in den Grooten Meersch, gekadastreerd wijk A, nummer 33 met eene grootte van 69 aren 3o centiaren. Onverhuurd. Boomprijs fr. 5oo. Gemeente Herdersem. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen in het Schof, gekadastreerd wijk A, nummer 694A met eene grootte van 84 aren 10 centiaren. Boomprijs fr.5o. Gebruikers de heeren DeRop-De Wolf, J.-B. Cornell's en J.-B. De Wolf. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 8 a Verblijf, Dijnsdag na '90S. Ten 2 uren namiddag ter herberg ge naamd «Het Zwitsersch Bierhuis bij den heer Frans Bomon, te Aalst, Kerk straat, nabij de Groote Markt. VENDIT1E VAN Eiken-, Olmen-, Wilgen- en te Aalst en Herdersem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Dinsdag 5 Januari 1909, ten 8 uren voormiddag in de volgende orde overgaan tot de openbare ver kooping van nagemelde Boomen, te weten 1. Namens de Naamlooze Maatschappij Fila ture et Filteries Réunies te Aalst, 40 schoone Wilgen- en Kanadaboomen wassende aan haren eigendom te Aalst aan den Tragel der Vaart, tus- schen de eigendommen der familie Hendrickx en Mijnheer I.iénart. 3. Namens dame Eduard De Block-Van Geit, te Herdersem A. )3 koopen gavige Kanadaboomen, wassende aan haren eigendom te Herdersem, aan De Muit, aan de Dendervaart nabij het Sas. B. 6 koopen schoone hoogstammige Kanada boomen en eenen mageren Olm, wassende ook te Herdersem, aan het Schof, aan de Kalseide naar het Sas. C. En ter herberg van jufvr. wed. Tollenaere- Cool, te Herdersem op het Sas, eenen schoonen hoogstammigen Eik van 1 m. 80 c. dikte, wassende te Gijsegem ïn hei Denderland of Dijkman, nabij de Dendervaart. Men is dus verzocht dezen boom op voorhand te gaan bezichtigen Alle deze boomen hebben eene dikte van 1 m. 80 c. tol a m. 30 en zijn allen gestaan in de nabij - heid van de Dendervaart. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERPACHTING der to loehooreiide aan de Arm- en Kerkbesturen van Wanzele en gelegen ter GemeenteD Wanzele, Snetlede, Lede, Cher scamp en SchelUbelU. Door bet ambt van den Notaris EEMAN, te Erpe, op Maandag 14 Dkckmbkr 1908, 1° Om 9 nren stipt voormiddag, en ter herberg Dk Rkiriiuif by M. K.-L. Van Cauter, te Wanzele, naby het Dorp, voor do goederen van het Armbestnur. 2° Om 1 uur nanoen, en ter herberg Bkt Oud Gkmhkntkhüis, n bij M. D. Govaert, te Wanzele, Dorp, voor de goederen behoorende aan de Kerkfabriek. N. B. De kosten der verpachting of wyn- geld, wor.it bepaald op 1/5 der pachtsom en zullen door de pachters onmiddelyk na de verpachting moeten gekweten worden. OPENBARE VERKOOPING van zware te Letterhautem en Vlierzele Dz Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 14 December igo8om 9 uren voor middag, namens de nagenoemde eigenaars, in het openbaar verkoopen I. Namens de heeren Gustaaf Luu>«n8. Vrede rechter, te Frames bij Buissinal en August-Ver- HAEGEN-LmPKNs, Burgemeester, te Wervicq. 40 koopen zware Eiken en 10 zware Kanadas aan hunne eigendommen in gebruik bij de kinde ren De Moor, den heer Lootens en andere, aan het Beeksken gescheed met Letterhautem en Vlier zele. II. Namens de kinderen De Moor, te Vlier zele. 3 Kanadas, wassende aan hunnen eigendom te Vlierzele, aan het Beeksken. III. En namens den heer Dominicus Verstrae- ten, Burgemeester te Vlierzele. De te verkoopen Boomen hebben meest allen eenen omtrek van 1 m. 70 tot a meters, zijn van bijzondere goede hoedanigheid en zijn gestaan in de nabijheid der kassei, dus zeer gemakkelijk voor het De verkooping zal aanvang nemen aan een per ceel meersch gebruikt ooor den heer Camille Van de Vyver, te Vlierzele, gescheed met Vlierzele en Letterhautem aan 't Beeksken. De verborging zal plaats hebben ter herberg van den heer Remi Van Leuven, te Vlierzele, wijk Bussegem. Verders zal de verkooping geschieden op de ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borg en betalende het on geld comptant. OPENBARE VERKOOPING van een onlangs nieuw te Liedekerke. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in liet openbaar ver koopen Eknige koop. Een onlangs nieuw ge* bouwd Woonhuis, met aauhoorigheilen, ge staan en gelegen te Liedekerke, acn de Üp- perstraat, groot 2 aren 51 centiaren, palende ten ooste den heer Vital Heymans, ten zuide den heer Severin Vercammen en de Opper- straat, ten weste deu heer Philemon Van den Branden en ten noorde den heer Jérome Van den Borre. Bewoond door den eigenaar den heor Petrus Vau den Borre. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den namiddag, in het Estaminet Taverne Viennoise, gehouden door Madame Frkderix, te Aalst, aan de Statie. OPENBARE VERKOOPING van zware Eiken, Kanada, Olmen, Abeeien en alsmede van zwaar Ëiken en Accasia Slaghout en Snoei, TE OORDEGEM De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 21 December igoS, om 9 ure voor middag, nameDS de nagenoemde eigenaars, in hel openbaar verkoopen I. Namens de heeren Gustaap Lihpens, Vre derechter, te Frasnes bij Buissinal en August Verhakgkn-Limpens, Burgemeester, te Wervicq, Een zware Eik en een Kanada, wassende bl.. het gebruik van den heer Leo Baeyens, nabij de Tramstatie, aan den Steenweg. II. Namens Jufvr. Stephanie Van Melckebeke, te Oordegem, 8 zware Eiken, in de Reukens. III. Namens Jufvr. Ernestine Van der Hey den, te Oordegem, i3 zware Kanadas en eenen zwaren Eik, metende 1 m. 80 cent. omtrek, was sende aan het gebruik van den heer August De Meyer, langsheen den Steenweg. IV. Namens voornoemde heeren Gustaap Liu pens en August Verhaegen- Liupens. a) 10 zware Kanada- en 5 Eikenboomen, was sende aan eene weide in gebruik bij Jufvr. weduwe De Lathauwer, nabij het Zwart Paard, (gescheed Massemen en Oordegem.) b) In een perceel bosch genaamd Het Vaagsken, 3 zware Abeeien, 3o zware Eikenboomen, 30 koo pen Slaghout en 15 koopen Snoei. c) In het beluik van het Kasteel (Klooster), 3 zware Olmen, 3 schoone Accasias, 4 Sparreboo- men, ao koopen zwaar Eiken en Accasia Slaghout en 10 koopen Snoei. d) En een zware Kanada aan de woonst van den heer Gustaaf Meuleman, wijk Dries, alwaar men zal verborgen. De te verkoopen boomen hebben meest allen nen omtrek van 1,70 tot a meters, zijn van bij zondere goede hoedanigheid en zijD allen gestaan aao goede steenwegen, dus zeer gemakkelijk voor het vervoer. De verkooping zal aanvang nemen aan het ge bruik van den heer Leo Baeyens, te Oordegem, nabij de Tramstatie. Verders zal de verkooping geschieden op de ge- nne voorwaarden en tijd van betaling, mits stel lende goede en gekende borge en betalende het ongeld comptant OPENBARE VERKOOPING van goede en fcleei-sclien, gelegen te Oordegem en Wetteren. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal ten verzoeke van de erfgenamen van wij- len deu heer Vital Van der Hkydkn, te Oor- degom, met gewin van instelpremiën en ge- lagen, opeubaarlyk verkoopen GEMEENTE OORDEGEM. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op den Bfivenskauter, bekend bij kadaster sectie E, nummer 3I3a, aldaar groot 42 aren 40 centiaren, palendo ten ooste den heer Jan Hutse, ten euide den heer Ferdinand Col- paert, ten weste den heer Karei Van Bock- staele en ten noorde den heer Petrus Van Laethem. Gebruikt door de heeren August De Pauw en FeidiDand Morie. Tweede koop. Een perceel Meersch voor heen Wijmland, gelegen in de Fonteyubos- schen, bekend by kadaster sectie C, nummer 405, aldaar groot 13 aren 30 centiaren, pa lende ten ooste en ten noorde koop 3, ten zuide de Kerkfabriek van Oordegem en ten weste zelfde Kerkfabriek on de Straat. Gebruikt door den heer Seraphien De Pauw. Boompryu fr. 300. Derde koop. Een perceel Zaailand, ge legen in de Fonteynbosschen, bekend by kadaster sectie C, nummer 406k, aldaar groot 96 aren 70 centiaren, paleude ten ooste Juffr. Hortense Dunneboom, ten zuide den hoer Ferdinand Colpaert, ten weste de Kerkfa briek van Oordegem en koop 2 en ten noorde de heeren Remi De Pauw, Hippolyte De Munter en Juffr. Danneboom voornoemd. Verdeeld in drij deeleu. Boomprijs fr. 195. Gebruikt door Juffr. Weduwe van den heer Caruiol de Panw en den heer Jozef Van de Wiele. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen wyk Wijden wereld, bekend bij kadaster sectie E, nummer 204e, aldaar groot 33 aren 60 centiarenpalende ten ooste den heer Frans Van den Steen, ten zuide de Straat, ten weste den heer Arthur Stus de Richelle en ten noorde Madame Limpehs-D'Hondt. Ge bruikt door den heer Edmond Van do Velde. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen wijk ZoDnebroeck, bekend bij kadaster sectie A, nummer 194a, aldaar groot 29 aren 50 centiaren, palende ten ooste en ten noorde Madame LimpenB-ü'hondt, ten znide den heer Camiel Do Clercq en ten weBte 't Bureel van Weldadigheid van Oordegem.— Gebruikt door den heer Jan-Baptiste Impens. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Haezenveld, bekend bij kadaster sectie Ct 11 immer 108, aldaar groot 34 aren 90 centiaren, palende ten ooste den hoer Louis Galmaert, ten zuide de Straat, ten weste het Bureel vau Weldadigheid van Oordegem en ten noorde deu heer Domien de Gussemé. Gebruikt door den heer Domien De Moor. Zevende koop. Een perceel ken Meersch, gelegen op het Gemeenteveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 160, aldaar groot 9 nren 10 ceutiaren, paleude ten ooste en ten noorde den heer Albert de Honthem, ten zuide den heer Notaris De Vuyst en ten weste koop 8. It regie. Achtste koop. Een perceel Meersch, gele gen op 't Gemeenteveld, bekend by kadaster I sectie D, nummer 161a, aldaar groot 37 aren J 40 centiaren, palende ten ooste koop 7, ten znide deu heer Notaris De Vuyst, ten weste en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. In regie. Negende koop. Een poroeel Land, gele- gen op den Speltakker, bekend bij kadaster sectie D, nummer 300, aldaar groot 31 aren j 20 centiaren, palende ten ooste den heer Bertbier de Lasalle, ten zuide den heer Flor* Van den Berghe. ten weste den heer Alfred Ivergniau en ten noorde den heer Albert de Houthem, voornoemd. Gebruikt door den heer Florimond van den Berghe. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Oordegemveld, bekend bij kadaster sectie D, nummer 33f, aldaar groot 52 aren 80 centiaren, palende ten ooste Juffr. Mnrie- Stephanie Van Melckebeke, ten znide de erven van deu heer Vital VaD der Heyden, ten weste Juffr. W* D'haes8-Matthys en ten noorde den heor Karei Van dor Heyden. Gebruikt door Juffr. W' van den heer Camiel De Pauw. GEMEENTE WETTEREN. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Uverbeak, bekend bij kadaster sectie G, nummer 352, groot 84 aren 30 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Nestor Buysse en den heer Lucien Robin te Brussel, ten zuide den heer Robin voornoemd, ten westeden heer Charles Venneman, koop 12 en de Straat en ten noorde den heer Emile Tibbaut koop 12 en den heer Charles Venne man. In regie. Twaalfde koop. Een perceel Land, ge legen wijk Overbeek, bekend bij kadaster sectie nummer 352bis, groot aldaar 25 aren, palende ten ooste en ten zuide koop 11, ten weste en ten noorde den beer Charles Venneman. Gebruikt door den heer Jozef De Wilde. Kertiende koop. Een perceel Land. ge legen op het Hoog Mooregem, bekend bij kadaster sectie G, nnmmer 622, aldaar groot 24 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Polydoor De Groote, ten zuide en ten weste den heer Franoois Van Hoecke en len noorde Juffr. W' Temmerman-D'hondt en Kinderen. Gebruikt door voornoemden heer Jozef De Wilde. Veertiende en laatste koop. tCen perceel Land, gelegen op het Hoog Mooregem, be kend by kadaster sectie G, nummer 631. aldaar groot 23 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Victor Do Wilde, ten zuide de gemeente Massemen, ten weste den heer Auguste Van de Putte en andere en ten noorde Dame W* van den beer Lucien Van den Steen-llerssens en den heer Frederic Dalscbaert. Gebruikt door den heer Jozef De Roo. ZITDAGEN Instel Donderdag 19 November 1QnQ Verblijf Donderdag 3 December telkens om 2 uren van den namiddag, ter herberg gebonden door den heer Henri Van der Stutkt, te Oordegem, aan de Tramstatie. OPENBARE VERKOOPING van een schoon te Aalst, Nazarethstraat, Nr 1. De Notaris LIMPENS, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Een Winkelhuis, te Aalst, Nazareth straat, nr i, gekadastreerd sectie A, nummer 1822, groot 1 aar 40 centiaren, verhuurd aan den heer Petrus Woulff, mits 35 frs. per maand. ZITDAGEN Instel Donderdag 26 November Verhlijf D inderdag 10 December '908 om 2 uren namiddag, ter herberg A la Bourse d'Aiisterdam, bij den heer Ch. Van den Bossche, te Aalst, Groote Markt. OPEN BARE^RtoSpING~ De Notarissen BRECKPOT te Aalst, e." EEMAN, te Erpe, zullen openbaar lijk verkoopen AALST-MIJLBEKE. i8 Eene behuisde Hofstede, aan de Binnenstraat, groot 36 aren 54 centiaren. Verdeeld in 2 deelen. 2° 10 aren 5i centiaren Bouwgrond, als voren. Verdeeld in 2 loten. 3° En 21 aren 87 centiaren Bouw grond, Geldhofstraat of Schepersstraat. Verdeeld in 8 loten. Voorschreven goederen bewoond en gebruikt door den verkooper den heer Joseph Coppens, ZITDAGEN Instel Donderdag 3 Verblijf Donderdag 10 December 1908 telkens om 2 uren namiddag, ter herberg In Herdersem, bij len heer Petrus Van Nuffel-Coppens, ie Aalst-Mijibeke, Binnenstraat. OPENBARE VERKOOPING De Notarissen BRECKPOT en DE PAUW, te Aalst, zullen openbaarlyk ver koopen Stad Aelst. i° Eenen Tuin, in de Bergemeerschen, sectie C, nummer iod, groot 23 aren 73 ceutiaren. Gebruikt door den heer Emile De Wever. 2* Hofstede, aan de Burgemei slers- plaais, sectie B, nummers 5iod en 5ogG., groot 61 aren 37 cemiaren. Bewoond door den heer Remi De Kegel, verdeeld in 5 deelen. 3° Eenen Meersch, Bouwgronden en Huis, aan de Erembodegemstraat, sectie B, nummers 539, 540B en 540c, groot i hectaar, 28 aren 23 centiaren.Het huis bewoond door Hipp. De Kegel en den i meersch in regie. Verdeeld in 11 deelen. 4* En 2 hectaren, 20 aren 24 centiaren Bouwgrond, Huizen en Tuin, genaamd het Schaliënhuis, aan de Burgemees- iersplaats, D>. Gheestraat en Nieuwen Boulevard. Verdeeld in 35 deelen. EENIGE ZITDAG Dijnsdag 8 December 1908, om 1 ure namiddag, bij den beer J. Van der Vorst, te Aalst, St. Martinuskerk. ""^Tenditie "van 38 koopen schoone Beuken, 60 koopen Eiken, 1 Notelaar en 20 koopen Schaar- hout, te A ilst-Mijibeke, Botermelkstraat, j ten Kasteele ten Roosen, op Maandag 3o - November 1908, om 9 uren 's morgens, door het ambt van den Notaris BRECK POT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRE XPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Huis, te Moorsel, Dorp, groot 3 aren 97 centiaren, bewoond geweest door den heer Emile Schram. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 24 November a Verblijf Dijnsdag 1 December I9° telkens om 3 uren namiddag, ter Esta minet van den heer Joseph Van der Vorst, te Aalst, aan de Sint-Martenskerk. X© koop een volledig materieel voor tabakfabneatie, zich te wenden ten Bureele van De Denderbodb i5g. X© liui'©n. Oude en welgekende herberg Den Biekorf, Hoek der Rose- marijn en Kerkstraat. Voor de condi tiën zich te wendeD tot den heer Max Moens, Brouwer, Itiolendries, Aalst. X© huren. Wel geklandeerde herberg gelegen hoek der Meuleschette- straat en Ledebaan. Zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, te Aalst. Schoon© IIoiMled©, 7 1jt dag- wand Land en Meersch, gelegen te Erem- bodegem. Geestjesstraat, te huren met 25 December aanstaande mogelijkheid nog Meerschen in het vermaard Dender land - mede te verhuren- Zich te bevragen bij Constant Goos- sens, boomsnoeier, te Haeltert. IIERICI1X. Van heden af te bekomen bij de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste gele plantaard appelen (verzekerde goede opbrengst en beste kwaliteit) ook te bekomen extra goed nieuw ajuinzaad. Aanstonds gevraagd. Halve slot- stoofmakersgast, bij de we duwe Lerut, Statiestraat, Assche. IIOOG LOOSTH Lacetswerksters en Uitgevers vraagt A. HOLLKOTT, te Aalst, Dendermond- schen steenweg, 54. Bij verandering van firma, In de Ploeg, n Zoutstraat- poort, 27, te Aalst. GROOTE UIT VERKOOP met groote vermindering van prijs, van al de artikels zich in het magazijn bevindende zooals alle soorten van Ijzerwerk, Stoven, Schuppen, Bra ken, Wanmolens, Raapmolens, enz. enz. Immers al wat den Ijzerhandel betreft. KERKSTRAAT, 16, AALST. Bijzondere verwerij van zij ien met spantuig. Verwen en kuischen in het droog van alle stoffen voorwerpen, zooals kleederen van damen, heeren en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, ene. Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD. Grootelijks aan de nieren lijdende, had ik vruchteloos verschilltge remediën beproefd, wanneer men mij uwe ware pillen Rénales Fowler, aanried. Ik ben er te vrede over want op weinige dagen bestatigde ik eene groote beternis. Ik hield er aan u te danken en geluk te wen- schen om zulk een goed geneesmiddel te doen kennen. Ik verzoek u mij nog twee doosjes te zenden. (Get.) E. DELAGRANGE, T reurspeler. In belang uwer gezondheid, eischt altijd het merk hierhooger, met het groene waarborgbandje. Franco verzending tegen 3 fr. 5o in postzegels, toegezonden aan O. Lepoint, 4, rue Souverain-Pont, él Liége. Te verkrijgen te Aalst, ter Apotheek Callbbaut, Botermerkt te Ninove, ter Apotheek De Ruyvbk.

De Denderbode | 1908 | | pagina 4