HUIS OTTOKUËNTUfiS HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, KANADABOOMEN Henri DE CLERCQ, i Grondkrediet van België Mr Paul EEMAN, STOOMVERWERIJ Sint Jacobsstraat, 13, Brugge, hulphuis te Aalst, bij Alfons Willems, OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Mn^azijn TE AALST, Keizerlijke Plaats en Statiestraat, alsmede van een behuisde Hofstede. Landen, Meersschen en Ëosschen, Sohoonaarde Baardegem en Andegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op de hiernagestelde zitdagen, in het open baar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor naam Heerenhuis met Stalling. Magazyn en Hof, allerbest gestaan en gelegen ten voorhoofde aan de Keizerlijke Plaats, ge kadastreerd wijk A, numm'" 1920b, 1920f. 1920g, 1920h en 1920i, met oene grootte van 17 aren 50 centiaren, houdende van de eene zijde aan de familie Cumont-De Craec- ker en Mynheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andere zijde met bezondere ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, Achilles Minnaert en Felix Cumont en van achter aan het fabriek Torley. Tweede koop. Een schoon en groot Handelshuis met groot Magazijn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie straat, gekadastreerd wijk C, nummer 996p', met eene grootte van 3 aren 80 centiaren, palende van de eene zyde aan den heer Romain D'Haeseleer-Heireweghe, van de andere zyde aan de erven Janssens- D« Schryver en van achter aan den heer Frans Druwé-Minnaert, bewoond door den heer Cheri Van Hoorebeeck. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop. Een Huis met Hof ge staan en gelegen aan den weg van Dender- monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni- ge sectie, nummers 203c, 203n, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boeraans-De Grauwe, ten zuide aan den IJzerenweg, ten weste aan den heer Theophile Van Weso- mael en ten noorde aan den Weg Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka - dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden lieer Adolphe Van Durme, ten weste aan den heer Janssens-Beeckman on ten noorde ook aan de heeren Adolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. Onverhuurd. Vyfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer Do Meester-Everaert. Ge bruiker den heer Alfons Van Hauwermei- ren. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op hot Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en 1124 met eene grootte van 1 hectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Meester-Everaert en voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker den heer Alfons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een peiyeel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe-Lauwaert en Duerinck-Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Gebruiker den heer Alfons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan d'erven Janssens-De Schryver en ten noorde aan den heer Camille Van Hauwermeiren. Gebruikers de heeren Fredericus en Caro- lus Rottiers en Henricüs D'Hooghe. Negende koop. Een perceel Land,ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het gescheed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender- monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dendermonde en de heeren Alois Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Gebruiker den heer Jean-Baptiste Baeyens. Tiende koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummer522Bmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heerTheodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche.Verdeeld in ooet- en westhelft Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse cn de erven Vereecken-Coppens en en noorde ook aan de erven Vereocken. Gebruikster We Frans Van Accoleyen. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf Van Wese- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den heer Baron de Crombrug- ghe. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Accoleyen. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlijke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Gebruikers de heeren Gustaaf Vlaminck en Dominicus De Vriendt. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den lieer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den heer Adolf De Gheest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Gebruiker den heer Hip polyte Van Hauwermeiren. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marcelis. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Alex. Van Gysegem. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Gebruiker den heer Theophile Geerts. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gijsegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huybens-Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Ge bruiker den heer Frans Van Damme. Een-en twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer790, met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den heer Hilairo De Smet. Gebruikster Jufvr. We Frans Van Accoleyen. Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772b met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Gebruiker den heer Pepinus Verhaegcn. Dry-en-twintigste koop. Een perceel 1 Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide uan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael. Gebruikster Jufvr. We Fr. Van Accoleyen. Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael.Gebruikster Jufvr. We Frans Van Accoleyen Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan do Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche. Zes-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen opTweebroek.gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Gebruikster Jufvr. We Aug. Van Wesemael. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Ge bruiker den heer Henri Van Wesemael. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Acco leyen. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe.Gebruiker den heer J.-B. De Bruyn. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Gebruiker den heer Ignace Bogaert. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den lieer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon- 1 aarde. Gebruiker den heer Franciscus Vlaeminck. I Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Twecbroek, gekada- i streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa- j lende ten ooste en ten zuide aan het Wel- dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Gebruikers de heeren Frans Vlaeminck en Jan-Baptist De Bruyn-Mat- thys. Drie-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooate aan den heer Diederik Schutte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe, ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Gebrui kers de heeren Frans Vlaeminck en Jan- Baptist De Bruyn. Vier en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Gebruiker den heer Leo pold Baeyens. Vijf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Onverpacht. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde. Gebruikster Jufvr. Wc Van Accoleyen. Zeven-en-dertigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1303, 1304 en 1305, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste den heer de Kerckhove en ten noorde ook aan Jufvrouw Van der Cruys sen. Onverpacht. Aeht-en-dertig8te koop. Een perceel Land, op Hoogmigroveld, eenige sectie, nr 1379a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alois Rottiers, ten zuide aan den heer Se- raphien De Bock, ten weste aan de erven De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. Gebruiker den heer Petrus Huybens. GEMEENTE BAARDEGEM. Negen-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekada streerd wyk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Pe trus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Duc- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uyttersprot. Gebruiker den heer Theo phile Beeckman. GEMEENTE AUDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wijk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer Do Pauw, ten weste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onverpacht. Een-en-vecrtig8te koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onverpacht. Twee-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wyk A, nummer 278, met eone grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onver pacht Drij-en-veertigstekoop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A. nummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens en den volgenden koop ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlijke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Ge bruiker den heer Clement Verleyen. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriëlle Moens en den heer Alois Uytten daele. Gebrviker den heer Gustaaf Van Wesemael. Zitdagen Instel, Vrijdag 11 December .q.- Verblyf, id. 18 December Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den lieer Charles Corael-Van den Bonne huurhouder, te Aalst, Keizerlijke plaats. B. 6 koopen schoone hoogstammige Kanada- boomen en eenen rnageren Olm, wassende ook te Herdersem, aan het Sehof, aan de Kalseide naar het Sas. C. En ter herberg van jufvr. wed. Tollenaere- Cool, te Herdersem op het Sas, eenen schoonen hoogstammigen Eik van i m. 8o c. dikte, wassende te Gijsegem in het Oenderland oi Dijkman, nabij de Dendervaart. Men is dus verzocht dezen boom op voorhand te gaan bezichtigen. Alle deze boomen hebben eene dikte van m. 8o c. tot 3 m. 30 en zijn allen gestaan in de nabij heid van de Dendervaart. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. N. B. Men zal vergaderen voor degene ge staan te Aalst, aan den voet der boomen. En voor degene ouder de gemeente Herdersem, ten voorzegde herberg van Jufvr. W' Vollemaera- Cool. KARRE. Eene gansch nieuwe Karre te koop. Zich te bevragen ten bureele dezer. 16a. Xe huren. Oude en welgekende herberg Den Biekorf, Hoek der Rose- marijn en Kerkstraat. Voor de condi tiën zich to wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Xe huren. Wel geklandeerde herberg gelegen hoek der Meuleschette- straat en Ledebaan. Zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, te Aalst. Xe koop een volledig materieel voor tabakfabricatie, zich te wenden ten Bureele van De Dbnderbode i5g. VENDIT1E VAN Eiken-, Olmen-, Wilgen- en te Aalst en Herdersem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op Dinsdag 5 Januari 1909, ten 8 uren voormiddag in de volgende orde overgaan tot de openbare ver- kooping van nagemelde Boomen, te weten 1. Namens de Naamlooze Maatschappij Fila ture et Filteries Réunies te Aalst, 40 schoone Wilgen- en Kanadaboomen wassende aan haren eigendom te Aalst aan den Tragel der Vaart, tus- schen de eigendommen der familie Hendrickx en Mijnheer I.iénart. 3. Namens dame Eduard De Block-Van Geit, teHerdersem A. i3 koopen gavige Kanadaboomen, wassende aan haren eigendom te Herdersem, aan De Muit, aan de Dendervaart nabij het Sas. A ventire Piano d'occasion. Prendre adresse au Bureau du Journal. N0 160. IIERICHX. Van heden af te bekomen bij de Gebroeders PYCK, Damkaai, 3, Aalst, beste gele plantaard appelen (verzekerde goede opbrengst en beste kwaliteit)ook te bekomen extra goed nieuw ajuinzaad. Kolenhandel der kom van Bergen. Kalteelraat, R!r 20, Aalst, Den vollen Criblé per duizend kilos genomen op zijnen hoer, aan 3o fr. Met j 1000 kilogr. of mindere hoeveelheid te j huis geleverd en afgenomen 3i fr. of I fr. i,55 den liter. I Gezuiverde Coke fr. 1.20 den liter. Braise fran9aise A fr. 0,40 le paquet de 1 2 l/t kilos, maximum 5 paquets. j NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in i835. j MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. j Hypothecaire uitleeningen zonder voor- j afgaande koslen bijzonderlijk voor het I bouwen van woonhuizen. j De gelden worden naar gelang der j werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligatiën gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 2° door het maatscnappclijkkapi- taal en de reserven. (18,000,000). Dit obligatiën waarvan den intrest aan 3 7o wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldstraat, 9, Aalst.. Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. KERKSTRAAT, 18, AALST. Bijzondere verwerij van zijlen metspantuig. Verwen en kuischen in net droog van alle stoffen voorwerpen, zooalskleederen van damen, heeren en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapyten en salongarnituren, sjaals, pane, enz. Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD. Mijnheer 1 Alhoewel nog jong zijnde, ben ik reeds zeer beproefd geweest door de ziekten Voor eerst haii ik een scherp siatica dat langen tijd aan alle gestadige en kostelijke behandeling wederstond d.»n had ik hevige pijnen in de richting der nieren die voor mij een nieuw martelschap waren. Ik at niet meer, ik sliep niet meer en wenschte den dood. Heden ben ik gelukkig te kunnen verkonden dat 4 doosjes Pillen Rbnales Fowler, dezen met het groen bandje, mij volkomen hebben genezen. Ik werk 10 uren daags zonder ver moeid te zijn. Aanveerd, M, mijne oprechte erkentelijkheid Pr. DE MULDER. 29, Bleekerijstraat, Brussel. In belang uwer gezondheid, eischt altijd het merk hitrhooger, met het groene waarborgbandje. Franco verzending tegen 3 fr. 5o in postzegels, toegezonden aan O. Lepoint, 4, rue Souverain-Pont, A Liége. Te verkrijgen te Aalst, ter Apotheek Callebaut, Botermerkt Apotheek De Ruyver. te Ninove, ter

De Denderbode | 1908 | | pagina 4