HUIS OTTO KOENTÜËS der Maatschappij SINGER Robert RAUWELS, Bijvoegsel aan DE DENDERBODE van Zondag 27 December 1908. ZA AIL ANDEN EEl\ WINKELHUIS, HEERENHUIS, Woonhuis met Hof, MEUBELS, Henri DE CLERCQ, J KEEFS, STOOMVERWERIJ Iiulphuis te Aalst, bij Allons Wille.ins, X A A I M A C H I E IV E X POTGIETERSTRAAT, 25, ANTWERPEN 5® gi OPENBARE VERKOOPING VAN goede en welgelegen TE HERDERSEM. De Notaris DE GHEEST te Aalst zal, met de pleegvormen der wet van ia Juni 1816 en ten overstaan van den heer Vred rechter des Kantons Aalst, in het openbaar verkoopen Gemeente Herdersem. I. Land, aan de Gudtstraat, wijk B, nr 363a, groot i5 aren 90 centiaren. II. Land, aan de Gu.ltstraat, wijk B, nr 362, groot 25 aren. Gebi uikers de heeren Constant Rogge man en P.-irus Moens. EENIGE ZITDAG Zaterdag 16 Januari 1909. Ten 2 urm namiddag ter Zittingzaal van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van te Aulat., IV'iouvvatrunt. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal in het openhaar verkoopen STAD AALST. Een WINKELHUIS, geweest hebbende de voorname Broodbakkerij De Pan, gestaan en gelegen teu voorhoofde in de NienwBtraat, geteekend N° 27 en gekadastreerd wyk A, nummer 253, met eene grootte vau een nar, palende van de eene zijde aan den eigendom aer familie De Clippele en van de andere zijde en van achtor auu dengenen der familie Van Muyleto. Onmiddelijke ingebruiktreding. Laatst bewoond geweest door dön heer Jan De I'au. Voor den sleutel zich te wenden ten kan tore van den Notaris Dk Ghebst. Eenigo Zitdag Dijnsdag 12 Januari 1909, ten 4 uren namiddag, ter herberg genaamd Het witsersch Bierhuis n, bij den heer Frank Bumon, te Aalst, Kerksinaat. OPENBARE VERKOOPING van een voornaam Handelshuis met Magazijn TE AALST, Keizerlijke Plassen Statiestraat, alsmede van een behuisde Hofstede. Landen, Meersschen en (Bosschen, TE Sohoonaarde Baardegem en Audegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal op de hiernagestelde zitdagen, in het open baar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon en voor- saam Heerenhuis met Stalling. Magaxyn en Hof, allerbest gestaan en gelogen ten voorhoofde aan de Keizerlijke Plaats, ge kadastreerd wyk A, numm*" 1920e, 1920f. 1920g, 1920n en 1920i, met eene grootte van 17 aren 50 centiaren, houdende van de eene zyde aan de familie Cumont-De Craec- ker en Mynheer Prosper Callebaut-De Blieck, van de andere zijde met bezondere ingangpoort aan de Geeraardsbergsche- straat of Zoutstraatpoort en verders nog aan de heeren Odilon Van der Schueren, Achilles Minnaert en Felix Cumont en vau achteraan het fabriek Torley. Gebracht op fr. 20,020. Tw eede koop. Een schoon en groot Handelshuis mot groot Magazijn, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Statie straat, gekadastreerd wijk C, nummer 096p\ met eene grootte van 3 aren 80 centiaren," palende van de eene zijde aan den heer Romain D'Haeseleer-Hcireweghe, van de andere zijde aan de erven Janssens- Dc Schryver en van achter aan den heer Frans Druwé-Minnaert. bewoond door den heer Cheri Van Hoorobeeck. Gebracht op fr. 16,400. GEMEENTE SCHOONAARDE. Derde koop. Een Huis met Hof ge staan en gelegen aan den weg van Dender- monde naar Wetteren, gekadastreerd eeni- ge sectie, nummers 203c, 203d, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan Dame Auguste Boemans-Do Grauwe, ten zuidc aan den IJzerenweg, ten weste aan den lieer Theophile Van Wcsc- mael en ten noorde aan den Weg Gebracht op frs. 8,100. Vierde koop. Eene behuisde Hofstede gestaan en gelegen op Everenbosch geka dastreerd eenige sectie, nummers 463, 464 en 466 met eene grootte van 13 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan do Straat en aan den heer Adolphe Van Durme, ten zuide aan den heer Carolus-Ludovicus Ver- eecken en Kinderen en voornoemden heer Adolphe Van Durme. ten westo aan den heer Janssens-Bceckman en ten noorde ook aan de lieerenAdolphe Van Durme en Camiel Van Cauter. Onverhuurd. Gebracht op fr. 1,540. Vyfde koop. Een perceel Land, gele gen op het Heyvold, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1130 met eene grootte van 48 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Notaris Van der Donckt, ten zuide aan het geselleed met de gemeente Lede, ten weste aan Madame De Pauw-De Blieck en den volgenden koop en ten noorde aan den heer De Meester-Everaert. Ge bruiker den heer Alfons Van Hauwermei- ren. Zesde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op liet Heyveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummers 1122 en 112-4 met eene grootte van 1 liectaar 5 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Meester-Everaert cn voor- gaanden koop, ten zuide aan Dame De Pauw-De Blieck en de erven Roggeman, ten weste aan dames Van Merstraeten- Boetz en Verbeke-De Rybel en den heer Ivo Van Hauwe en ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker den heer Alfons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Zevende koop, Een perceel Land en deeltje Meersch, gelegen op het Hoyreld, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1125, 1126 en 1064 met eene grootte van 87 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer De Pauw en juffrouw Maria Eeck- houdt, ten zuide aan voorgaande koop, ten weste aan de Baan en daarover aan de hee ren D'Hooghe Lauwaert en Duerinck-Van Hauwe en ton noorde aan den volgenden koop, d'erven Janssens-De Schryver den heer Ivon Lauwaert. Gebruiker den heer Alfons Van Hauwermeiren. Verdeeld in twee loten. Achtste koop. Een perceel Land, ge legen op het Heyveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1058 met eene grootte van 52 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivon Lauwaert, ten zuide aan ▼oorgaanden koop, ten weste aan d'erven Jau8seii8-De Schryver en ten noorde aan den heer Camillo Van Hauwermeiren. Gebruikers de heeren Fredericus en Caro- lus Rottiers en Henricus D'Hooghe. Vijfde, zesde, zevende en achtste koop, bij accumulatie gebracht op frs. 5,200. Negende koop. Een perceel Land,ge legen op het Heyveld,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1112 met eene grootte van 47 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen, ten zuide aan het geselleed met de gemeente Lede en aan de Kerkfabriek van Dender- monde, ten weste aan zelfde Kerkfabriek van Dcndormonde en de heeren Alois Van Hauwermeiren en Theodore Van Keymeu- len cn ten noorde aan den heer Theodore Jans8ens-Beeckman. Gebruiker den heer Jean-Baptiste Baeyens. Gebracht op frs. 1,450. Tiende koop. - Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummcr522nmeteene grootte van 61 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heerTbeodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan Dame Daelman-Marckx, ten weste aan de erven Van den Steen-Van Duyse en ten noorde aan den volgenden koop. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche.Verdeeld in oost- en westhelft Gebracht opfrs. 4,800. Elfde koop. Een perceel Land, ge legen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 804, met eene grootte van 22 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Baron de Crom- brugghe, ten zuide aan voorgaanden koop, ten weste aan dame Van den Steen-Van Duyse en de erven Vereecken-Coppens en en noorde ook aan de erven Vereecken. Gebruikster W" Frans Van Accoleyen. Gebracht op frs 1200. Twaalfde koop. Een perceel Land, gelegen op Hevenenbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 527, met eene grootte van 36 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan Juffrouw Maria De Coen en de heeren Jan Luyckx en Adolf Van Wcse- mael, ten zuide aan het Weldadigheids bureel van Schoonaerde, ten weste aan dame de la Grange de Coursières en ten noorde aan den lieer Baron de Crombrug- ghe. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Accoleyen. Gebracht op frs. 2,200. Dertiende koop. Een perceel Land gelegen op den Opstaldries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1799, met eene grootte van 45 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Frans Temmerman, ten zuide aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade, ten weste aan de Burgerlyke Godshuizen van Dendermonde en ten noor de aan den heer Jacob D'Hondt-Marckx en dame Gustaaf Blanckaert en andere. Gebruikers de heeren Gustaaf Vlaminck en Dominicus De Vriendt. Gebracht op frs. 3,600. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 500. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den lieer Adolf De Gheest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Gebruiker den heer Hip polyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 1100. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den beer Advokaat Lippens, ten zuidc aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 3740. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Bicsbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marcolis. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 1,460. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geert6 en den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Alex. Van Gysegem. Gebracht opfrs. 1,000. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Gebruiker den heer Theophile Geerts. Gebracht op frs. 900. Twintigste koop. - Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gijsegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huyhens-Lammens en ten noorde aan den lieer Theodore Janssens-Beeckman. Ge bruiker den lieer Frans Van Damme. Gebracht op frs. 700. Een-en twintigste koop Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den hoer Hilairo De Smet. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Accoleyen. Gebracht op fr. 1,020. Twee-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772p. met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan do Straat en ten noorde aan Eligiu8 Van den Neste. Gebruiker den heer Pepinus Verhaegon. Gebracht op frs. 400. Drij-eii-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek. gekadastreerd eenige sectie, nuramer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den lieer Petrus De Winne, ton zuide can den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael. Gebruikster Jufvr. W* Fr. Van Accoleyen. Gebracht op frs. 2,020. Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephine Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael.Gebruikster Jufvr. We Frans Van Accoleyen. Gebracht op frs. 1,080. Vijf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan do Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonse Matthys, Jan-Baptiste I)e Bruyn en Ignace Bogaert, ten weste aan de fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche. Gebracht op frs. 1,440. Zes-en-twintig6te koop. Een perceel Land, gelegen op Tweebroek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer IgDace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren.Gebruikster Jufvr. W* Aug. Van Wesemael. Gebracht op frs. 1,220. Zeven-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op hot Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301 en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtorveldc en ten ncorde aan den heer Frans Bogaert. Ge bruiker den heer Henri Van Wesemael. Gebracht opfrs. 1,220. Aeht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den lieer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde ook de Straat. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Acco leyen. Gebracht op frs. 720. N.egcn-cn-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe. Gebruiker den heer J.-B. Do Bruyn. Gebracht op frs. 1,000. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op liet Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenacrt on den volgenden koop. Gebruiker den heer Ignace Bogaert. Gebracht op frs. 1,500. Een-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans Do Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Gebruiker den heer Franciscus Vlaeminck. Gebracht op frs. 1,500. Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Twoobroek, gekada streerd eenige sectie, nummer 629 met eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie Uyttendaele en den heer Baron de Crom brugghe. Gebruikers de heeren Frans Vlaeminck en Jan-Baptist De Bruyn Mat thys. Gebracht op frs. 1,520. Drie-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diederik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe. ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van WichelenGebrui kers de heeren Frans Vlaeminck en Jan- Baptist De Bruyn. Gebracht opfrs. 200. Vier-en-dcrtigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den beer Thcophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Gebruiker den lieer Leo pold Baeyens. Gebracht op frs1,000. Vyf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde da Schelde. Onvcrpacbt. Gebracht op frs. 75. Zes-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den lieer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, deu heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verhcke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde Gebruikster Jufvr. We Van Accoleyen. Gebracht op frs. 300. Zeven-en-dcrtigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1314, 1315 en 1316, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten ooste aan den lieer De Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste den heer de Kerckhove en ten noorde ook aan Jufvrouw Van der Cruys sen. Onverpaclit. Gebracht op frs.600. Aeht-en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoogmigroveld, eenige sectie, nr 1359a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten oost# aan den heer Alois Rottiers, ten zuide aan den lieer Se- raphien De Bock, ten weste aan de erven De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. Gebruiker den heer Petrus Huybens. Gebracht op frs. 1,000. GEMEENTE BAARDEGEM. Negen-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op liet Gebermte, gekada streerd wyk A, nummer 56u, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Pe trus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes cn Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den lieer Frans Uytlersprot. Gebruiker den heer Theo phile Beeckman. Gebracht op frs. 700. GEMEENTE AUDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wijk A, nummer 276, met eene grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten weste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Ouverpacht. Een-en-veortigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onverpaclit. Twee en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen,' gekada streerd wijk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mosseveldo cn de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ton noorde aan den heer Arthur Dubois. Onver- pacht. Veertigste, een- en-veertigste en twee- en veertigste koop by accumulatie gebracht op fr. 1,500. Dry-en-veortigstokoop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer iüü, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens on den volgenden koop ten zuide aan den heer Cochez-Grysollo, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlyke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan den weg van Wetteren naar Dendermonde. Ge bruiker den lieer Clement Verleyen. Verdeeld in zuid- en noordhelft. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriëlle Moens en den lieer Alois Uytten daele. Gebruiker den heer Gustaaf Van Wesemael. Gebracht op frs. 1700. Derde en definitieve Zitdag DONDERDAG 7 JANUARI 1909. Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael-Van den Bonne, huurhouder, te Aalst, Keiserlyke plaats. GROOT FABRIEK van recht over het Poetbureel, llo|><n>»r kt, 0 3, te Aalst De Weduwe MALLEGO, heeft de eer bekend te maken, dat bij haar door ver grooting, Eiken Meubels, en alle andere nieuwigheden tegen verminderde prijzen te verkrijgen zijn. GROOTE an SCHOONB KEUS. Uit der hand to koop. Een Herbergtoog met Marmerenblad ook dienstig voor Beenhouwer, Verzijp, Éiagére en Bierpomp, zicb te bevragen bij Prosper Van der Mebrsch, S' Job straat, Aalst. A vend re Piano d'occasion Prendre adresse au Bureau du Journal. N° 160. KARRE. Eene gansch nieuwe Karre te koop. Zich te bevragen ten bureele dezer. 162. Xe huren. Oude en welgekende herberg Den Biekorf, Hoek der Rose- marijn en Kerkstraat. Voor de condi tiën zich t'. wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Xe huren. Wel geklandeerde herberg geie^en hoek der Meuleschette- straat en L- debaan. Zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, te Aalst. Xe koop. Goede tilbury, amo- rikaansche wielen, gebogen as, twee lan taarns, alles nieuw, alsook een omnibus. Declercq, Vooruitgangstraat, Aalst. Xe koop een volledig materieel voor tabakfabneatie, zich te wenden ten Bureele van De Dbnderbode 159. Kolenhandel der kom ran Bergen. Katteslraat, IMr SiÖ, Aalsl, Den vollen Criblé per duizend kilo* genomen op zijnen koeraan 3o fr. Met 1000 kilogr. of mindere hoeveelheid te huis geleverd en afgenomen 3t fr. of fr. i,55 den liter. Gezuiverde Coke fr. 1 .ao den liter. Braise fran9aise A fr. 0,40 le paquet da 2 l/« kilos, maximum 5 paquets. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst. Statiestraat, S3, naast het Hotel du Comte de flandre, sedert tien jaren tb Aalst. Kostelooze raadplegingen alle dagea, van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot ra uren. Dijnsdag voormiddag, te Ninove, bij M* Van Labr. Dijns dag namiddag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorvea tanden. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf gena zen der wortels van de oude tanden. Het uittrekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloos making, gewaarborgd zonder de min ste pijn. Gbbittbn op Goud, Platine en caoutchouc.Gbbïtten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Rechtzetten der tanden bij de Kinderen (menigvuldige bewijzen). Wit maken der tanden, enz. Reparatiën, Hermaken van Gebitten, elders gemankeerd. Daar M' NEEFS de gebitten zbut maakt, dus uit de eerste hand, kan hij deze goedkooper leveren en met mees juistheid en gemak voor den Kliect ma ken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moe ten doen maken. Begeeft zich tbn huize op aanvraag. Sint Jacobsstraat, 13, Brugge. KERKSTRAAT, 18, AALST. Bijzondere verwerij van zijlen metspantuig. Verwen en kuischen in net droog van alle stoffen voorwerpen, zooals klee-leren van damen, heeren en kinders, gordijnen, tafelkleederen, tapijten en salongarnituren, sjaals, pane, enz. Wasschen en solferen van beddekens. Verwen en wasschen in 't droog van handschoenen. DE ZWARTE STOFFEN VOOR ROUW WORDEN IN 24 UREN GELEVERD. 5 *>- BRONCHITE CHRÜNIUUE, P.KUfflES NEGLIGES TOUX OPIN1ATRES ASTHME. OPPRESSION, CATARliHE Traiicment curatif par Ie rAritable SlItOI» du I V tMI lt Ac B. DLPVV, rix fats plus tctlf que l huilcde (uie de morue et seg émulsious. Sua '.sage calme la TOUX. arrtte les 0UINIE9 lalt cesser es 8UEURS ROCTURNES, rétabllt l'APPÊTIT. procure le SOMHEIL, relève los I0RCE8 et read la 8ANT£. Jene connait, dit le W Qranetjean. rien de plw hèrotque que le Hll-0|> Oil Vitaler dt B. Dupiiv I opptuer aux 3R0NCHITES retelles qui ne 10M mathcureuu „ent que trap ,ou>«nt iinviet de phtltla pulmonalre. Pour obtculr cc résultat, il faut employer le véritalile alrop du Vanler dk B, Dupuy it retuaer tout* imitation ou contralaqou. Dépót k Alost Pharmacies- Callbbaut, Ghysselinckx Meganck. De Ruyver, Apotheker, Ninove. Agence générale. B. Dupuy, 8, rue du Pépin, Biuxelles. groot gemak van betaling Bezoek onze Magazijnen. Vraag ouze catalogen. Meer dan zestig hulphuizen en depots in Belgie. BRUSBEL, 81, Ou i-Kleèrkoopersstraat, 31. AAL8X, 9, Albert-Liénartstraat, 9. r t Speeinliteit voor het maken van Motoren. (gaz naphte en gaz pauvre.) Stevige bouw. Groote kracht. Het kleinste tot heden gekend verbruih. Plaatsing en volledige verandering vin alle MOLENS, BROUWERIJEN en MOUTERIJEN. Transmissiën en Mekaniek in het alge^meen. Vraagt prijzen en katalogen.

De Denderbode | 1908 | | pagina 3