HUIS (ITTG KOËNTGËS k A.\ A DA S.OOM ZAAILANDEN Henri DE CLERCQ, Vrouw Huion-Volleman, Grondkrediet van België Mr Paul EElUAN, Mijnheer de Apotheker hulphuis te Aalst, bij Alfons Willems, iïï3SS."-D!rmmItSffenTSor rouw worden ,n Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1707, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan juffrouw Nathalia Uyttendaele, ten we8te aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 500. Vyftiende koop. Een perceel Land, gelegen op Hautemeylen, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1709, met eene grootte van 19 aren 60 centiaren, palende ten ooste en ten zuide aan den heer Advo kaat Lippens, ten weste aan den lieer Adolf De G'neest en ten noorde aan juffrouw Ma ria Lauwaert. Gebruiker den heer Hip polyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 1100. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op Migrodries, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1683. met eene grootte van 34 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan den heer Advokaat Lippens, ten zuide aan dame Victor Marckx, ten weste aan de Driesstraat en ten noorde ook aan dame Victor Marckx. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 3740. Zeventiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Blesbosch, gekadastreerd eenige sectie, nummer 1229, met eene grootte van 22 aren, palende ten ooste aan den heer Jacob De Wit, ten zuide aan den heer Jan Veldeman, ten weste aan den heer Adolphe De Gheest en ten noorde aan juffrouw Maria Uyttendaele en de erven Van Gendt-Marceli8. Gebruiker den heer Hippolyte Van Hauwermeiren. Gebracht op frs. 1,460. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Brillegoed,gekadastreerd eenige sectie, nummer 1741, met eene grootte van 33 aren,palende ten ooste aan den heer Adolphe De Gheest, ten zuide aan den heer Notaris De Gheest, ten weste aan juffrouw Geerts en ten noorde ook aan juffrouw Geerts en den heer Advokaat Lippens. Gebruiker den heer Alex. Van Gysegem. Gebracht op frs. 1,000. Negentiende koop. Een perceel Land en uitweg, gelegen op Brillegoed, geka dastreerd eenige sectie, nummers 1742 en 1744, met eene grootte van 24 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Maria Geerts, ten zuide aan den heer Adol phe De Gheest, ten weste aan den heer Notaris De Pauw en ten noorde ook aan den heer Notaris De Pauw en den heer Isidore Cambier. Gebruiker den heer Theophile Geerts. Gebracht op frs. 900. Twintigste koop. Een perceel Land met deeltje water, gelegen op den Ples- bosch, gekadastreerd eenige sectie, num mers 1167b en 1168b, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Margareta Van Mossevelde, ten zuide aan den weg van Gijsegem naar Wichelen, ten weste aan den heer Joannes Huybens-Lammens en ten noorde aan den heer Theodore Janssens-Beeckman. Ge bruiker den heer Frans Van Damme. Gebracht op frs. 700. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer 790, met eene grootte van 36 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan Baron de Crombrugghe, ten zuide aan Juffrouw Marie Uyttendaele, ten weste aan de erven De Lathouwer en ten noorde aan den heer Hilaire De Smet. Gebruikster Jufvr. W' FransVan Accoleyen. Gebracht op fr. 1,920. Twee-en-twintigste koop. - Een percee Land, gelegen op Cuypersveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 772e met eene grootte van 12 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan de heeren Frans De Swaef en Joseph Van Wesemael, ten zuide ook aan den heer Joseph Van Wesemael, ten weste aan de Straat en ten noorde aan Eligius Van den Neste. Gebruiker den heer Pepinus Verhaegen. Gebracht op frs. 400. Dry-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoek, gekadastreerd eenige sectie, nummer782 met eene grootte van 28 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan het Weldadigheidsbureel van Hofstade en den heer Petrus De Winne, ten zuide aan den heer Frans De Swaef, ten weste aan den heer Camille De Lathouwer en den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde aan den heer Theophile Van Wesemael. Gebruikster Jufvr. W* Fr. Van Accoleyen Gebracht op frs. 2,020. Vier-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoog Migroveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 575, met eene grootte van 16 aren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan juffrouw Josephio e Uyttendaele, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noorde aan den heer Jan Van Wese mael.Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Accoleyen. Gebracht op frs. 1,080. Vyf-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op Brakelenveld, gekada streerd eenige sectie, nummer 322c, met eene grootte van 24 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Straat, ten zuide aan de heeren Baron de Crombrugghe, Alphonie Matthys, Jan-Baptiste De Bruyn en Ignace Bogaert» ten weste aan d e fami lie De Pauw en ten noorde aan den heer Seraphinus Uyttendaele. Gebruiker den heer Constant Van de Meerssche. Gebracht op frs. 1,440. Zes-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen opTweebroek.gekadastreerd eenige sectie, nummer 311a, met eene grootte van 18 aren 30 centiaren, palende ten ooste aan den heer Alexander Coeyman, ten zuide aan de Straat, ten weste aan den heer Ignace Bogaert en ten noorde aan dame Van den Steen-Van Duyse en Kinde ren. Gebruikster Jufvr. We Aug. Van Wesemael. Ge bracht op frs. 1,220. Zeven-en-twintigste koop, Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige sectie, nummers 301- en 302 met eene grootte van 25 aren 30 cen tiaren, palende ten ooste aan dame Gustaaf Blanckaert en andere, ten zuide aan de Straat, ten weste ook aan de Straat en dame de Gravin de Lichtervelde en ten noorde aan den heer Frans Bogaert. Ge bruiker den heer Henri Van Wesemael. Gebracht op frs. 1,220. Acht-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweebroeck, geka dastreerd eenige sectie, nummer 608 met eene grootte van 20 aren 10 centiaren, pa lende ten ooste aan den heer Adolphe Van Wesemael, ten zuide aan de Straat, ten weste aan het Weldadigheidsbureel van Schoonaarde en ten noordo ook de Straat. Gebruikster Jufvr. W* Frans Van Acco leyen. Gebracht op frs. 720. Negen-en-twintigste koop. Een per ceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 617, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de erven Janssens- De Schryver, ten zuide aan de Straat, ten weste aan Dame Roggeman-Lauwaert en ten noorde aan den heer Baron de Crom brugghe.Gebruiker den heer J.-B. De Bruyn. Gebracht op frs. 1,000. Dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Cuypersveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer623, met eene grootte van 30 aren 80 centiaren, palende ten noorde en ooste aan den heer Frans De Bruycker, ten zuide aan de Straat en ten weste aan den heer Felix Suenaert en den volgenden koop. Gebruiker den heer Ignace Bogaert. Gebracht op frs. 1,500. Een-en dertigste koop. Een perceel I Land, gelegen op het Cuypersveld, geka- j dastreerd eenige sectie nummer 626, met eene grootte van 30 aren 80 cent. palende ten ooste aan den heer Frans De Bruycker en voorgaanden koop, ten zuide aan den heer Felix Suenaert, ten weste aan den heer Domien De Lathouwer en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Schoon aarde. Gebruiker den heer Franciscus Vlaeminck. Gebracht op frs. 1,500. i Twee-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op de Tweobroek, gekada- 'j streerd eenige sectie, nummer 629 met j eene grootte van 29 aren 60 centiaren, pa- 1 lende ten ooste en ten zuide aan het Wel dadigheidsbureel van Schoonaerde, ten weste aan den heer Maurice Van Mosse- velde en ten noorde aan Jufvrouw Nathalie j Uyttendaele en den heer Baron de Crom- j brugghe. Gebruikers de heeren Frans j Vlaeminck en Jan-Baptist De Bruyn Mat- j thys. Gebracht op frs. 1,520. j Drie-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, geka dastreerd eenige secdie, nummer 267, met eene grootte van 13 aren 20 centiaren pa lende ten ooste aan den heer Diedcrik Schulte en Jufvrouw Nathalie Uyttendaele, ten zuide aan de erven Van den Bossche- Matthys en den heer Baron de Crombrug ghe. ten weste en ten noorde aan het Wel dadigheidsbureel van Wichelen. Gebrui kers de heeren Frans Vlaeminck en Jan- Baptist De Bruyn. Gobracht op frs. 200. Vier-en-dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Brakelenveld, ge kadastreerd eenige sectie, nummer 675, met eene grootte van 31 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan den heer Theophiel Duerinck-Van Hauwe, ten zuide aan Dame Van den Steen-Van Duyse, ten weste en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Wichelen. Gebruiker den heer Leo pold Baeyens. Gebracht op frs. 1.000. Vijf-en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld. gekadastreerd eenige sectie, nummer 29, met eene grootte van 3 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw Maria Baeyens, ten zuide aan Dame de Gravin de Lichtervelde. ten weste aan den heer Baron de Crombrugghe en ten noorde de Schelde. Onverpacht. Gebracht op frs. 75. Zes en-dertigste koop. Een perceel Hooiland, gelegen op het Brakelenveld, gekadastreerd eenige sectie, nummer 10 met eene grootte van 20 aren 10 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Theodore Janssens-Beeckman, ten zuide aan'de erven Roggeman Lauwaert, den heer Baron de Crombrugghe, en de erven Frederik Verbeke-De Rybel, ten weste aan den heer Eduard Matthys en ten noorde aan de Schelde Gebruikster Jufvr. We Van Accoleyen. Gebracht op frs. 300. Zeven-en dertigste koop, Een perceel Meersch en Bosch, gelegen ter plaats ge zegd Vergeylenbosch, gekadastreerd eenige sectie nummers 1314, 1315 en 1316, met eene grootte van 35 aren 90 centiaren, pa lende ten oo6te aan den heer Do Smedt, ten zuide aan Jufvrouw Van der Cruyssen, ten weste den heer de Kerckhove en ten noorde ook aan Jufvrouw Van der Cruys sen. Onverpacht. Gebracht op frs.600. Acht en-dertigste koop. Een perceel Land, op Hoogmigroveld, eenige sectie, nr 1359a, met eene grootte van 36 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den lieer I Alois Rottiers, ten zuide aan den heer Se- raphien De Bock, ten weste aan de erven De Gheest en ten noorde aan de familie Liénart. Gebruiker den heer Petrus Huybens. Gebracht op frs. 1,000. GEMEENTE BAARDEGEM. Negen-en dertigste koop. Een perceel Land, gelegen op het Gebermte, gekada streerd wijk A, nummer 56b, met eene grootte van 12 aren 30 centiaren, palende ten ooste over den weg aan de heeren Pe trus Van Langenhove en Jan Reyntens, ten zuide aan de heeren De Vis-De Cock en Joseph Faes en Juffrouw Marguerite Due- rinck, ten weste aan den heer Benoit De Hauwere en ten noorde aan den heer Frans Uyttersprot. Gebruiker den heer Theo phile Beeckman. Gebracht op frs. 700. GEMEENTE AUDEGEM. Veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wyk A, nummer 276, met ecue grootte van 18 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw, ten woste aan den heer Notaris De Kepper en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onverpacht. Een-en-vocrtigste koop. Een per ceel Bosch, gelegen op d'Hoogboomen, gekadastreerd wijk A, nummer 277, met eene grootte van 24 aren 80 centiaren, pa lende ten ooste aan den volgenden koop, ten zuide aan den heer De Pauw en de erven Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois. Onverpacht. Twee en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op d'Hoogboomen, gekada streerd wijk A, nummer 278, met eene grootte van 32 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ten zuide aan den heer Raymond Van Mossevelde en de erven van den heer Jules Van Mossevelde, ten weste aan voorgaanden koop en ten noorde aan den heer Arthur Dubois Onver pacht Veertigste, een-en-veertigste en twee- en-veertigste koop bij accumulatie gebracht opfr. 1,500. Drij-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wijk A, nummer 166, met eene grootte van 62 aren, palende ten ooste aan Jufvrouw Gabriëlle Moens en den volgenden koop ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan den heer Gustaaf Van den Bossche en de Burgerlijke Hospitalen van Dendermonde en ten noorde aan don weg van Wetteren naar Dendermonde. Ge bruiker den heer Clement Verleyen. Verdeeld in zuid- en noordbelft. Vier-en-veertigste koop. Een perceel Land, gelegen op Eegenen, gekadastreerd wyk A, nummer 161, met eene grootte van 24 aren 10 centiaren, palende ten ooste aan de familie De Pauw, ten zuide aan den heer Cochez-Grysolle, ten weste aan voor gaande koop en ten noorde aan Juffrouw Gabriélle Moens en den heer Alois Uytten daele. Gebruiker den heer Gustaaf Van Wesemael. Gebracht op frs. 1700. Derde en definitieve Zitdag DONDERDAG 7 JANUARI 1909. Ten 9 uren voormiddag ter herberg van den heer Charles Corael- Van den Bonne, huurhouder, te Aalst, Keizerlijke plaats. VENDIT1E VAN Eiken-, Olmen-, Wilgen- en te Aalst en Herdersem. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal op Dinsdag 5 Januari 1909, ten 8 uren voormiddag in de volgende orde overgaan tot de openbare ver- kooping van nagemelde Boomen, te weten 1. Namens de Naamlooze Maatschappij a Fila ture et Filteries Réunies te Aalst, 40 schoone Wilgen- en Kanadabonmen. wassende aan haren eigendom te Aalst aan den Tragel der Vaart, lus tenen de eigendommen der familie HeDdrickx en Mijnheer I.iénart. 3. Namens dame Eduard De Block-Van Geit, te Herdersem A. 13 koopen gavige Kanadaboomen, wassende aan haren eigendom te Herdersem, aan De Muit, aan de Dendervaart nabij het Sas. B. 6 koopen schoone hoogstammige Kanada boomen en eenen mageren Olin, wassende ook te Herdersem, aan het Schof, aan de Kalseide naar het Sas. C. En ter herberg van jufvr. wed. Tollenaere- Cool, te Herdersem op het Sas, eenen schoonen hoogstammigen Eik van 1 m 80 c. dikte, wassende te Gijsegem in het Denderland of Dijkman, nabij de Dendervaart. Men is dus verzocht dezen boom op voorhand te gaan bezichtigen. Alle deze boomen hebben eene dikte van 1 m. 80 c. tol 3 m. 30 en zijn allen gestaan in de nabij heid van de Dendervaart. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mit» borgstelling. N. B. Men zal vergaderen voor degene ge staan te Aalst, aan den voet der boomen. En voor degene ouder de gemeente Herdersem, ten voorzegde herberg van Jufvr. W* Vollemaere- Cool. nummer 33 met eene grootte van 69 aren 3o centiaren. Onverhuurd. Boomprijs fr. 5oo. Gemeente Herdersem. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen in het Schof, gekadastreerd wijk A, nummer 694A met eene grootte van 84 aren 10 centiaren. Boomprijs fr.5o. Gebruikers de heeren DeRop-De Wolf, J.-B. Cornelis tn J.-B. De Wolf. DERDE EN LAATSTE ZITDAG (Dijnsdag 5 Januari ïgog, Ten 2 uren namiddag ter herberg ge naamd Het Zwitsersch Bierhuis bij den heer Frans Bomon, te Aalst, Kerk straat, nabij de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING VAN goede en eenen allerbeaten MEERSCH te Assche Gijsegem en Herdersem. De Notaris DE GHEEST te Aalst zii, met gewin van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Assche. Eerste koop. Een perceel Land, ge legen gehucht Ter Heyden op het Meers- veld, gekadastreerd wyk I, nummer 149A met eene grootte van55 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Jan-Baptist Ver- heerstraeten. Tweede koop. Een perceel Land gelegen op Ter Htyden, op Aschbtek veld, gekadastreerd wijk I, nummer 429A met eene grootte van 20 aren 60 centiaren. Gebruiker den beer J.-B. Jacobs-Van den Bergn. Derde koop. Een perceel Land, ge ligen op Overheyden gekadastreerd wijk C, nummer !7gA met eene grootte van 18 aren. Gebruikster Juffrouw Weduwe J. Lemaire. Vierde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Htyden, op den Geersten- kauter, gekadastreerd wijk H, nummer 167 met eene grootte van 18 aren 5o cen tiaren.Gebruikster Juffrouw Weduwe J. Lemaire. Vijfde koop. Een perceel Land, ge legen op Ter Heyden. op de Oppersteen- straat. gekadastreerd wijk F, nummer 538a met eene grootte van 35 aren 20 centiaren. Gebruikster Juffr. Weduwe J. Lemaire. Gemeente Gijsegem. Zesde koop. Eenen goeden en aller- besten Meersch, gekend onder den naam van den Harten winkel, gelegen in den Grooten Meersch, gekadastreerd wijk A, OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Gemeente Ksrkxkbn. i° Eene Hofstede, op het Kerkland, groot 4 aren 90 centiaren. 20 16 aren Land, op het Kerkxken- veld. 3° En 9 aren 20 centiaren Land, op het Kerkland, EENIGE ZITDAG Donderdag 31 December 1908, om 2 uren namiddag, ter Estaminet De Boerenmeid, bij den heer De Ro, te Aalst, Zoutstraatp ion. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlyk verkoopen Gemeente Hekelgbm. 1* 66 aren 27 centiaren Land, op het Lyscbeih veldeken, gebruikt door Frans Robyns. Verdeeld in 3 gelijke deelen. 2° 20 aren 1 centiaar Bouwgrond, aan de Lai.gestraat, gebruikt door Jau Ro byns. Verdeeld in 3 gelijke deelen. Gemeente Baerdegbm. 3° 28 aren 50 centiaren Land, op den Wolfspennink, aan den Meysherg, ge bruikt door Joannes De Meersman. Gemeente Meldert. 40 34 aren 9 centiaren Meersch, in de Meetersvijver, aan het Dorp. Onverpacht. boomprijs fr. 10. 5# En een hectaar, 94 aren 53 centia ren Meersch en Bosch, in de Meeters vijver. Onverpacht. Boomprijs fr. i55, Verdeeld in 3 Jeelen, ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 b Januari 1909, Verblxji Dijnsdag 12 )J telkens om 3 uren namiddag, ter herberg De Warai.de, bij XaTeer Vermeir, te Meldert. Klooster, OPENBARE VERKOOPING De Nolans BRECKPOT. te Aalst, zal openbaarlijk veikoopen 92 aien 84 centiaren I.and, te Mel dert, op Affligem Bosch, verdeeld in 4 deelen. Gebruikt door Louis De Stroopcr, Jan Buggenhout, Joannes Hauwelaert, Con stant Van Rossem en August Sterkx. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 5 Verblijf Dijnsda! ,j >nuan '9°9. telkens om 2 uren namiddag, ter herberg van Louis De Strooper, te Meldert, Kokerij. Kolenhandel der kom van Bergen. KatteMraat, Ui' 20, Aalst, Den vollen Criblé per duizend kilos genomen op zijnen koer, aan 3o fr. Met 1000 kilogr. of mindere hoeveelheid t« huis geleverd en afgenomen 3i fr. of fr. i,55 den liter. Gezuiverde Coke fr. 1.20 den liter. Braise franfaise fr. 0,40 le paquet de l l/g kilos, maximum 5 paquets. KAR.B.E. Eene gansch nieuwe Karre te koop. Zich te bevragen ten bureele dezer. Xe koop. Eene hoeveelheid roozelaars Alrich Brunner, Paul Neron, t John Lain, Gabriëlle. Zich te bevragen ^ij Alois Janssens, hovenier, Zoutstraatpoort, N' 11, Aalst. 1"e koop. i° Een bruin Merrie- paard, Engelsch ras, 9 jaar oud. 2° Een zwart Ruinpaard 10 jaar oud. Zich le wenden bij Mr Claude, op de paardenkwtekeRij te Erembodegein, Ter joden. Uit <lei* hand te koop. Een Herbergtoog met Marmerenblad ook dienstig voor Beenhouwer, Verzijp, Étagère en Bierpomp, zich te bevragen bij Prosper Van der Meersch, S' Job straat, Aalst. A vendre Piano d'occasion. Prendre adresse au Bureau du Journal. N° 160. Xe koop. Goede tilbury, amt- rikaansche wielen, gebogen as, twee lan taarns, alles nieuw, alsook een omnibus. Declercq, Vooruitgangstraat, Aalst. Xe koop een volledig materieel voor tabakfabricatie, zich te wenden ten Bureele van De Denderbode i5g. Xe huren. Oude en welgekende herberg Den Biexorf, Hoek der Rose- marijn en Kerkstraat. Voor de condi tiën zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Xe huren. Wel geklandeerde herberg gelegen hoek der Meuleschette- straat en L>*debaan. Zich te wendan tot den heer Max Moens, Brouwer, te Aalst. Aan het geaclit publiek. Met deze heb ik de eer het geacht pu bliek ken naar te maken da; er bij mij alle soorten van Meubels te bekomen zijn, bijzonder voor 't werkvolk, ook dat ik alle Meubels die zich in mijn magazijn bevinden, persoonlijk kan maken, bijge volg kan ik goedlcooper verkoopen dan ieverst anders, en in geval er later iets aan schilt weet gij waar loopen voor het te doen repareeren. Uw dienaar, Edouard GUNS, Nieuiostraat, 46, Aalst. I Corsets op m a h t Laatste modellen. i (Dirk Martensstraat, g4, Aalst, j NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL I Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor- afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouxcen van icoonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royale Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obiigatiën gewaarborgd i° door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 20 door het maatschappelijkkapi- taal tn de reserven. (18,000,000). Dit obiigatiën waarvan den intrest aan 3 '/t wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduazetting van allen eersten rang. Kostclooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldslraal, 9, Alle werkdagen! 8 tot 9 uren voormiddag van 4 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't Leven. mimmw/MPMMttwK Grootelijks aan de nieren lijdende, had ik vruchteloos verschillige remediën beproefd, wanneer men mij uwe ware pillen Rénales Fowler, aanried. Ik ben er te vrede over want op weinige dagen bestatigde ik eene groote beternis. Ik hield er aan u te danken en geluk te wen- schen om zulk een goed geneesmiddel te doen kennen. Ik verzoek u mij nog twee doosjes te zenden. (Get.) E. DELAGRANGE, Treurspeler. In belang uwer «zondheid, eischt altijd het merk hierhooger, met het groene waarborgbandj" Érfnco vending tegen 3 fr. 5o in postzegels, toegezonden aan O. Lepoint. 4, rue Souverain-Pont, a Liége. Te verkrijgen te Aalst, te, Apotheek Callebaut, Botermerkt te N.nove, ter Apoihtek De Ruyver. STOOMVERW ERIJ Sint Jacobsstraat, 13, Brugge. KERKSTRAAT, 16, AALST. Biizondere verwerij van zij ten metspantulg. Verwen en kutachen in net droog van alle awffén voorwerpen, zooals kleedereo van damen, heeren en kinders, gordijnen, tatelkleederen, upijten en arlongarnrturen, J4 UREN GELEVERD.

De Denderbode | 1908 | | pagina 4