vxsau!"-»» Stad Aalst.-Werkbeurs DAMES 'h. Kieckens-Verbeeck EEN WOONHUIS, /.AAI LAND, perceel ZAAILAND, HOUTWAREN, Z A A I L A N D E N gebouwde HOFSTEDE HOUTWAREN, LANDEN, HOPLAND, KO EI STALMEST, WOONHUIZEN RENTEfllURSIIUIS Groote Bierbrouwerij EEN HUIS, Vereenigde Vijveraars, IJL syn laatste woord nog niet had Jjegd, en dat zij zullen voortgaan met i peling te stoken. 4 Zondag was het rustig in de bureelen, tank aan de bijzondere ordemaatregelen. Om 2 ure werd eene nieuwe vergadering glegd en er werd besloten de werkstaking loort te zetten en hunne aangehoudene 'luneraden in vrijheid te doen stellen. De moederen zyn zeer opgewonden. etDe postbedienden stemden Zondag na- d ddag de algemeene werkstaking. Maandag namiddag waren te Cha- nnes-les-Grand twee landbouwers op jodenjacht, zeer dicht by de grens. Zy 'aren vergezeld van eenen knecht, Pelard cnaamd. Op zeker oogenblik was deze wat htergebleven en toen hoorden de jagers iap schot. Denkende dat Pelard wild had ^schoten, gingen zij naar de plaats van ,*ar het schot kwam en vonden 50 meters u het rykslandgebied het lijk van Pelard, [j.i een kogel in het hoofd had gekregen, j had zyn geweer nog in de hand. De i ymoedens vielen op eenen Duitschen jhtwachter, kort te voren door do land- Jiiwers gezien. XX eeuwsche beschaving. 'Te Le Mans, in Frankrijk, heeft do po- 1 ie een heele familie in hechtenis geno- el)n. 1 De oude Tournet, een man van in de "•'ihtig, lag op sterven. Aan zijn sterfbed lcen zijn zoon en diens vrouw, en vier Iwassen kleinzoons, kinderen van zyn *>n en schoondochtor. De oude Tournet d dorst, en vroeg om wyn. Neen. zegde schoondochter, dat gebeurt niet Hij is na dood, zegde zij, het is zonde nog wyn in hem te vermorsenDe zoon oordeelde p- kwestie eenigzins anders. Hy gunde zyn gsrvenden vader nog wel een glas wyn, J gelastte zijn vrouw, aan het verzoek te (doen. Zy weigerde weer, en daarop ^haalde de man zyn bevel onder bedrei- Ig De kleinzoons, boomen van jongens van intig tot vier-en-twintig jaar, trokken rty, twee voor hun vader, twee voor hun ieder. Het werd een woedend gevecht Di party van de moeder, 2 mannen en 1 [Suw, moest het afleggen tegen de partij 5 den vader, drie mannen. Maar ook de 'irke partij is geducht gehavend in den ^•yd. j|De politie kwam op het gerucht af en ijjakte er een eind aan door alle stryders Jboeid naar het policiebureel te brengen, h buurman werd gehaald om de familie het sterfbed af te lossen Het bleek hter niet meer noodig. De oude Tournet ^is al overleden. Daarmede was tevens de jnkwestie opgelost. De party, die tegen toediening van den wijn was, heeft dus ar zin gekregen de wijn is gespaard. Worden gevraagd door de Patroons Kleermaker (halve gast) 1 kuiper a'drukkersgasten (leerjongens). 0'Occasie. Goede Piano, te koop. r;ch te bevragen ten bureele van - De INDERBODE. l68. voor het maken van DSTUMES COMPLETS PELEEINNEN PALETOTS i wend u tot ileer maker voor (Dames en Heer en rri|heid«li-uHtri2», GEMEENTE BAMBRUGGE. i Bericht. u Het College van Burgemeester en Sche nnen der gemeente Bambrugge, brengt ter nnnis van het publiek dat de Heer Ad. i,an den Driessche, Géometer van 't kadas- lir te Aalst, op Woensdag 12 Mei 1909, fa 9 uren 's morgends, zal overgaan tot j» afpaling van den buurtweg nr 9 onzer smeente. Bambrugge, den g Maart 1909. Op bevel Burgemeester en Schepenen, De Secretaris, C. Van Bever. O. Schoup. Bij dadelijke uitwinning. APENBAR E VER K O O P I N G van te Schoonaerde, Opstaldries. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- «m, zal krachtens vonnis verleend door je Rechtbank van eersten aanleg te Den- ermonde, in date 16 Februari 1909, open- aarlijk verkoopen EENIGE KOOP. Een Woonhuis met Aanhoorigheden, ge- taan en gelegen te Schoonaerde, aan den )pstaldries, met eene grootte van 4 aren 18 centiaren, palende of gepaald hebbende en ooste de erven Van Damme, ten zuide 'en heer Jan Baptiste Marckx, ten we9te ie Rijbaan en ten noorde de Straat. ENKELE ZITDAG Donderdag 16 April 1909, im 3 uren van den namiddag, ter herberg pnaamd Het Gemeentehuis. gehou len door den heer Joseph Govaert- Veeck- *an, te Schoonaerde nabij den Bareel. OPENBARE VERKOOPING van eene goede partij dienstig voor (Bouwgrond gelegen te Cher scamp, wijk Moleneed. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van in- stelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen: Eenige koop. Eene goede partij Zaailand, dienstig voor Bouwgrond, gelegen te Cherscamp, wijk Moleneed, met de er opstaande Bloemserre, bekend bij kadaster sectie A, nummer 123a, groot volgens meting 28 aren 5a centiaren, palende noord-west Jufier de Gualta, oost en zuid den heer Jozef Haeutjens en andere en zuid-west den Steenweg van Cherscamp naar Wetteren. Verdeeld in twee gelijke deelen. In gebruik bij den heer Raymond Pieters. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gensand In Sint Antonius, gehouden door den heer Frans Van din Abkile, te Wanzele, aan de Breedestraat. OPENBARE VERKOOPINO van een goed gelegen te Otiergem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpremie en gelagen, in het openbaar verkoopen Eenige koop. Een goed perceel Zaai land. gelegen te Ottergem, op den Doorn, bekend bij kadaster eenige sectie, nummer 26, aldaar groot 26 aren 50 c intiaren, pa lende ten ooste aan de erfgenamen van den hee< August Pieters en den Voetwegel, ten zuide aan den heer Wibo, ten weste en ten noorde aan den heer Philips en vrouw we duwe van den heer Augustin De Cocker. Gebruikt door den heer Angelus Baeyans, te Ottergem. ZITDAGEN aterdag 20 Verblijf Zaterdag 27 telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In den Diepen Loch- ting, gehouden door den heer Joseph Slagmulder, te Aalst, Gentsche straat. OPENBARE VERKOOPING van te Onrdegt-m, op Donderdag 25 Maart 1909, (zijnde O. L. Vrouw Boodschap), om 9 uren voormid dag, ter herberg In d,e Zwaan. gehou den door den heer Hilaike De Mulder, aan de Gentsche Kassei. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal ten verzoeke van den heer René De Qeyter,Houthandelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaats dag en uur, open baarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaard Canadaberd en ander2000 meters Abeelen Hout 2000 meters Paneel- en Kisteberd 2000 meters Pannelatten 20 koopen Olmen, Eiken, Esschen en Beuken Planken van 4 tot 17 centimeters dikte 20 koopen Pla ten. Flieringen en Kepers 20 koopen Kor- tewagentremen en Sledeplanken 25 koo- gen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping gesehieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te 9tellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van goede en Meerscheu, gelegen te OordegemSmetlede en 1.Burst De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot de No- tam LEIRENS, te Wetteren, met gewin van in stelpremie en gelageD, in het openbaar verkoopen: Gemeente Oordegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Landegemkauter, bekend bij kadaster sectie E, nummer 294c, aldaar groot 38 aren 5o centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste den Steen weg, Juffrouw Weduwe Casimir Blancquaert en den heer Bernard De Nul, ten zuide koop 2, ten weste koop 3 en ten noorde den heer Petrus Leys. Tweede koop. Een perceel Meersch, gelegen alsvorens, op Landegemkauter, bekend bij kadas ter sectie E, nummer 294B, aldaar groot 18 aren 20 centiaren, palende of gepaaid hebbende, ten ooste den Steenw--g, ten zuide den heer Leo Van de Velde, ten weste koop 3 en Juffrouw Marie-Ste phanie Van Melckebeke en ten noorde koop een den heer Bernard De Nul Derde koop. De helft ten noorde van een perceel Land, gelegen op den Molenkauter, bekend bij kadaster sectie E, deel van nummer a83n. groot in het geheel volgens meting 79 aren 24 centiaren, palende deze helft ten ooste den heer Edmond Fonck, te Massemen, ten zuide den heer Gustaaf De Waele, ten weste Juffrouw Marie-Stephanie Van Melckebeke en ten noorde den heer Alfons Cardon-Stas de Richelle. Voorschreven goede ren zijn gebruikt door den heer Petrus Leys. Gemeente Smetlede. Vierde koop. Een perceel Meersch, gelegen inden Beekemeersch, bekend bij kadaster sectie B, nummer 239, aldaar groot 12 aren, palende of gepaald hebbende ten ooste den heer Alexander Rombaut, te Vlierzele, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde den heer Theodoor Ponnet en andere. Gebruikt door den heer Do- mien De Rieck. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op de Kerselaers, bekend bij kadaster sectie B. num mer 268a, aldaar groot 28 aren 70 centiaren, pa lende of gepaald hebbende ten ooste den heer Ca- miel Lacompte, ten zuide de Straat ten weste oornoemden heer Lacompte en ten noorde de Kinderen De Wint en den heer Moyersoen. Ge bruikt door voornoemden heer De Rieck. Zesde koop. Eea perceel Land en deelken Meersch, gelegen alavoren, wijk Droessaert, be kend bij kadastersactie B. nummers 213, 214 en 215, aldaar groot 39 aren 20 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ouste de heereu Camiel La compte en Leo Van Cauter, ten zuide de Beek, ten weste de Straat en ten noorde de heer Theo door Ponneten Dame Weduwe Van Hauwermei- ren De Gendt en Kinderen. Gebruikt door den heer Bernard De Geyter. Gemeente Burst. Zevende koop. Een perceel I_and, gelegen op Groot BsardtRem, bekend bij kadaster sectie B, nummer 154, aldaar groot 13 aren 40 centiaren; palende oi gepaald hebbende ten ooste, ten zuide en ten noorde den heer Jan-Baptiste Ost, te Sotte- gem en ten weste den Waterloop. Gebruik door den heer Livin De Moor. Achtste en laatste koop. En een perceel Land, gelegen alsvoren op Groot Baardegem, bekend bij kadaster sectie B, nummer 192 aldaar groot 17 aren 80 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste den Steenweg, ten zuide den heer Marcelin Ost, ten weste den heer Emile Van der Eist, en ten noorde den heer Desiré Van Londersele. Gebruikt door den heer Camiel Braeck. ZITDAGEN telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd In de Vier Ekmers, gehouden door de Kinderen De Mulder, te Oordegem, nabij de Tramstatie. te Lede, Vrijdagmarkt. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instelpre mie en gelagen in het openhaar verkoopen Eenige koop. Een onlangs nieuw gebouwd Woonhuis met Aanhoorigheden, gestaan en gele gen te Lede, aan de Vrijdagmarkt, bekend bij ka daster sectie B, nummer 492c, aldaar groot 4 aren palende ten ooste den heer Victor Coppens, ten zuide en ten wette vrouw weduwe van den heer Frans De Saedeleer en ten noorde den Steenweg of Vrijdagmarkt. Bewoond door den heer Jozef Van Hauwermei- ren. ZITDAGEN Instel Maandag 22 Maart Verblijf Maandag 5 April telkens om 3 uren van den namiddag, ter herberg gehouden door den heer Joannes Coppens, te Lede, aan de Vrijdagmarkt. OPENBARE VERKOOPINO van ie Ki-pe, op Maandag 22 Maart 1909. A. Om 8 uren voormiddag, ter her berg gehouden door den heer Dominique Rottiers, slachter, wijk Kraainest. B. En om 12 uren 's middags, ter herberg De Ster, gehouden door vrouw W van den heer Dominique Schellaert, Gentsche Steenweg. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde gem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Houthandelaar, te Nederzwalm, op bovengemelde plaatsen, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaard Canadaberd en ander 2000 meters Abeelen Hout 2000 meters Paneel- en KiBteberd 2000 meters Pannelatten 20 koopen Olmen, Eiken. Esschen en Beuken Planken, van 4 tot 17 centimeters dikte 20 koopen Pla ten. Flieringen en Kepers 20 koopen Kor- tcwagentremen en Sledeplanken en 25 koo pen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verdere zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede èn gekende borg. Door sterfgeval OPENBARE VERKOOPING van goede Metirscbeu IloHMehen, to Erembodegem, Moorsel ea Hekelgem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr DE SADELEER, Notaris te Erembodegem, ten ver zoeke der erven Jkan-Baptistb Boterberok-Van Vakrenbkrgh, met gewin van palmslagen en gela gen, openbaar verkoopen Gemeente Erembodegem. Koop een.Eene partij Land of Hopland, gele- 5eu op Resschebeke, beneden de hofstede van ean-Bapt. Boterbergh, gekend ten kadaster sectie A, nummer 3196, met eene grootte van iBareu 5o centiaren. Gebruikt door Désiré Arys aan fra. 25,5o 's jaars. Koop twee. Een perceel Land, gelegen op Stillebeek, gekadastreerd sectie A, nummer 2877, met eene grootte van 15 aren 40 centiaren, volgens vroegere meting 14 aren g3 centiaren. Gebruikt door Henri Van der Burght, aan 25 frs. jaars. Koop drij. Een perceeltje Land, op Letters- veld of Boschvald, gekend ten kadaster sectie A, nummer 2542F, met eene grootte van 5 aren 70 centiaren. In pacht bij Joseph De Schryver aan 10 frs. 'e jaars. Koop vier. Een goeden Meersch, gelegen in de Kapellemeerschen, gekend ten kadaster sectia A, nummer iSaÖA, met eene grootte van 20 aren 3o centiaren. In gebruik bij Ben. Schollaert, aan 16 frs. 's jaars. Koop vijf. - Eena partij Bosch, gelegen in den Polder, beneden gemelde hofstede Boterbergh, ge kadastreerd sectie A, nummer 3336n, met eene grootte van 16 aren 90 centiaren, palende aan vol genden koop, de wed. Joan. Verleysen-Van den Steen, den heer Petrus Van den Steen-Abbelooa en den heer André Dierickx. Onverpacht. Op te leggen boom- en houtprijs ia5 frs. Koop zes. Eene partij Bosch, gelegen in den Polder, nevens voorgaanden koop, gekend ten ka daster sectie A, nummer 3337, mel eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende aan voorgaanden koop, den Arme van Erembodegem, den heer André Dierickx, Maria Van Nieuwenborgh en dame weduwe Dom Van Landuyt-Van de Velde. Onverpacht. Op te leggen boomprijs 30 frs. Koop zeven Eene partij Land, gelegen op Eckerspoel, gekend ten kadaster sectie A, 30ÓOB, met eene grootte van 17 aren 3o In pacht bij Albert Lievens, mits irs. 27,50 's jaars. Koop acht. Eene partij Land, gelegen als voor gaande, op Eckerspoel, gekadastreerd sectie A, nummer 3079B, met eene grootte van 17 aren 20 centiaren. In gebruik bij Petrus De Braeckeleer, aan frs. 27,50 's jaars. Koop negen. Eenen Meersch, gelegen op Landstuk 01 Resschebeke, achter den Doggen, ge kend ten kadaster sectie A, nummer 3J17A, met eene grootte van 33 aren 5o centiaren, palende aan Aug Van Voerenbergh, de erven Joseph Dierickx en andere. Onverpacht. Op te leggen boomprijs ffs. tio. Gemeente Moorsel. Koop tien Eene partij Land, gelegen op Pe- tershaeg, gekend ten kadaster sectie C, nummers 980A en 981, met eene grootte van 40 aren 60 cen tiaren, volgens titel en "roegere meling 38 aren 34 cemiaren. Gebruikt door Louis Vsrmoeseo, aan frs. 75 's jaars. Gemeente Hekelgem. Koop elf. Een perceeltje Land, gelegen op 't Aken, gekend ten kadaster sectie D, nummer 304Q, met eene grootte vac 7 aren 30 centiaren, volgens titel 7 aren 38 centiaren, in pacht bij Frans Coppens, te Teralphene, aan 15 ffs. 's jaars. Koop twaalf. Eenen blok Land, gelegen op Letterkouter of Meerkouter, gekend ten kadaster sectie D, nummer 5i3b, met eene grootte van 89 aren 10 centiaren, volgens meting 88 aren 70 cen tiaren. In gebruik bij David Van den Broeck, Jo seph Van den Borre en Fr. Vonck, te Teralphene, aan frs 149,35 's jaars. Verdeeld in vier loten volgens grondplan berus tende 't elks inzage ten kantoore van voornoemde Notarissen DE GHEEST en DE SADELEER, te Lot I. Twintig aren te nemen ten noord westen, naast den eigendom van den heer Alfons Callebaut. Lot III. Vier-en-twintig aren 35 centiaren nevena en op vervolg van lot twee. Lot IV. Vier-en-twintig aren 35 centiaren te nemen ten zuid-oosten, naast den eigendom van Domien Rossignol. ZITDAGEN: Instel Woensdag 3i Maart Verblijf Woensdag 14 April telkens om 2 uren namiddag, ter herberg a A la Place Impériale, a bij den heer Frans Van Mos- sevelde, te Aalst Keizerlijke Plaats. N. B. Er jal geen 3fitdag gehouden worden. JAARLIJKSCHE VENDITIE van (Betteraven, (Boonstaken en eene gewaarborgde nieuwe Ploeg, te Erpe en Ottergem. De Notaris EEM AN, te Erpe, zal op Donderdag aS Maart 1909, op de nagemelde uren, namens de nagenoemde personen en op nagemelde plaatsen, in het openbaar verkoopen 1. Om 9 uren van den morgend, te Ottergem, aan den Watermolen, namens M. Karei Schellaert, te Ottergem, 30 koopen Koeistalmest. 2. Om 1 uur nanoen, te Erpe, aan de Dorp- plaats, i° namens de kinderen Martin Meuleman, te Erpe, 10 koopen Koeistalmest a° Namens M. Donatus Schollaert. te Oordegem, ipoo Esschen Boonstaken 3° namens M. Dominique Retme- boog, te Erpe, wijk Kat, eene nieuwe gewaar borgde Ploeg 40 namens M. Edmond Van der Biest, te Erpe, to koopen Mest, eene groote hoe veelheid Betteraven5° namens M. Felix Corne lls, te Erpe, 1500 kilos Betteraven. De verkooping zal aanvang nemen op gestelde uren en plaatsen, en de hiervorengaande orde vol gen. Zij zal geschieden op gewone voorwaarden en mits het gewoon ongeld, met tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van te Okegem en Erembodegem. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen in het openbaar verkoopen Gemeente Okegem. Eerste koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op het Statieplein, gekadastreerd eenige sectie, nummer 432/0, met eene grootte van 60 cen tiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf De Boitselier, ten zuide aan koop twee, ten weste aan de straat en ten noorde over den weg aan den heer Emmanuel Buydens. Bewoond door den heer Joseph Bockatael. Tweede koop. Een Huis en Grond, gestaan en gelegen op het Statieplein, neven voorgaande, gekadistreerd eenge sectie, nummer 43ar, met eene grootte van 50 centiaren, palende ten ooste aan den heer Gustaaf De Boitselier, ten zuide aan koop drij. ten wests aan de straat en ten noorde aan koop een. Bewoond door den heer Jan De Boit selier. Derde koop. Een Huis en Grond, ook ge staan cn gelegen op het Statiepleia, gekadastreerd eenige sectie, nummer 432°, met eene grootte van 5o centiaren, palende ten ooste aan den heer Gus taaf De Boitselier, ten zuide aan den heer Frans De Lannoy, ten weste aan de straat en ten noorde aan koop twee. Bewoond door den heer Albert Miner. Gemeente Erembodegem. Vierde koop. Een Huis met Hof, gestaen en gelegen aan de Keppestraat, nabij de Statie, geka dastreerd wijk A. nummers 358A en 357a, met eene grootte van 6 aren 5o centiaren, palende ten ooste aan de heeren Felix Maldrie-Meert en Ver- durmen-Pilaet, ten zuide aan de Keppestraat, ten weste aan de heeren Felix Eeckhout, Leopold Mertensen Felix Gietsen ten noorde aan dan Hol- leweg Boom- en haagprijs fr. 100. Onmiddelijke ingebrutktreding. Zitdagen Instel Dijnsdag 16 Maart Verblijf 3o '9°9 ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd c Het Hor van Weknen, bij den heer Adolphe 'De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Overdekte Markt. Om uit de onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN een schoon en groot met MAGAZIJNEN en HOF te AALST, NIETJWSTRAAT. De Notarissen DE GHEEST en BRECK- POT, te Aalst, zullen ter tusschenkomst van hunnen ambtgenoot den Notaris DE WINDT, ook te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen STAD AALST. Een schoon en groot Renteniershuis met Magazijnen, Bureel en Hof, gestaan en ge legen ten voorhoofde in de Nieuwstraat en uitkomende met eene groote Ingangpoort, in de Keizerstraat, gekadastreerd wyk A, nummers 243u, 244c en deel van 244d, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven van den heer Jean De Coninck en aan den lieer Victor Monfils, ten zuide aan verderen eigendom der familie De Coninck, ten weste aan de Keizerstraat en ten noorde aan de Nieuwstraat. Met zelfden eigendom zal medeverkocht worden al het Materieel den hophandel aangaande en wezende onroerend by be stemming Bewoond en gebruikt door Dame De Coninck-De Windt. ZITDAGEN Instel Dynsdag 13 ,nA/. Verblyf Dynsdag 27 p J 1909' Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning ge naamd - Het klein Gent by Dame Van Neck-Van Rtllas, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING vaa eene scboone en en Mouterij, te AALST, Fabriekstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester DE VUYST Notaris te Borsbeke, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. A. Eenen eigendom, bestaande uit Bierbrou werij en Mouterij, met groote Magazijnen, Kelde ringen, Stallingen, Kantoor en verdere gebouwen, groot volgens meting 14 aren 35 centiaren, en ge kadastreerd wijk C, nummers996L3,996a2 en 99OZ, met eene grootte van 14 aren ^centiaren, palende van de eene zijde aan M. Doctor Bauwens, van da andere zijde aan den hser Druwé en van achter aan Mijnheeren Jantsens, Bruyndonckx en D'haeaeleer. Voorschreven eigendom is verbeeld en afgeschetst en verdeeld in 3 loten volgens het grondplan opga- maakt door den heer Bernard Goethals, Bouw meester en Landmeter te Aalst. B. Het groot Materieel der Brouwerij en Mouterij, onlangs nieuw en bestaande voorname lijk uit Stoommachien met Ketel (25 paarden kracht), Brouwkuipen, Pompen en andere. Voorschreven Eigendom zal mogen bezichtigd worden alle Dijnsdagen en Donderdagen van 10 tot 13 uren voormiddag en van 2 tot 4 uren na middag ZITDAGEN INSTEL DIJNSDAG a3 MAART IAnft VERBLIJF 6 APRIL l9°9' Ten 3 uren namiddag ten Koffiehuize, a A la Taverne Viennoisf bij Madame Fredertx, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPINO van te AALST, Binnenstraat, (zie affiche) door 't ambt van den Notaria LIMPENS, te Aalst. ZITDAGEN Instel Maandag 9 Verblijf Maandag 22 I9<>9' om 2 uren nanoen, bij Modest Coppens, te Aalst, Binnenstraat, Nr 93. VENDITIE Huismeubelen en Metsersgereedschappen. Voornoemde Notaria LIMPENS, zal op Maan- dag 29 Maart 1909, om 8 uren 's morgens, ten huize van M. Louis Guns, te Aalst, Moorselsche- baan, Nr 88, zijnde het goed beschreven onder koop een, ook openbaarlijk verkoopen, al de al daar te bevinden roerende voorwerpen, zooats Huismeubelen Stoven, Kleer- Lijnwaad- en andere Kassen, ronde en andere Tafels, Stoelen, Zitbank, hangende- en Zakhorlogiën, Zetels, Bed- Stoelen en Bedgerieven, Gemak, Nachttafels, Spiegels, koperen Moor en Kofhjpot, Olielampen, Heiligbeelaen en Printen, Stors en Gordijnen, ko peren- ijzeren- en steenen Keukengerieven, Mar- mitten en Kuipen, Winkelgerief, ledige Flesschen en andere voorwerpen. MensEMSOEKBEnscHApFKN Stellingen en Bouw materialen eiken Planken, 20 Ladders, Sparren, Schaafbanken en Schrijnwerkersgerief, Slijpsteen, Kortewagens, Stoot karre, eiken Trap, Regenwa terstuk, eene hoeveelheid Cimenttichels, Steen- putwinde, eene hoeveelheid Brandhout en meer andere voorwerpen. Gewone vootwaarden en tijd van betaling voor de koopen boven de 10 franks, mits borgstelling. Et rate Communie. Groote keus van schoone hoeden voor Eerste Communie, alsook schoone Mans- hoeden in zijde en castor, schoone Mutaen laatste model aan gematigde prijzen. Willem De Winter, Molenstraat, 8, nabij de Groote Markt AALST EENE DEFTIGE JUFFER op da hoogte van huishouden, bekwaam in han del, Fransch en Vlaamsch kennende, vraagt plaats, lielst te huis slapen. Zich te bevra gen Houtmarkt, i3, Aalst. Bekwame mecanicien voor a >nzienlijk brei fabriek wordt gevraagd Zijne vraag sturen aan M. G. Schockaart- Smeeta, Sottegem. Xe koop, een Paard en Kar, on langs nieuw, met volledig harnaasuur, Paard, Kar en Harnaasuur zijn ook afzon derlijk te koopen. Zich te bevragen taa Bureele dezer. 172. Xe koop, tan zeer voor- deelige prijzen, drij Voiturea in zeer goeden staat, waaron- onder een Wagonnette voor een of twee paarden, een Tilbury, een Buggy en een Docart. Zich te bevra gen ten Bureele dezer. i63. Huis te huren aan den hoek van de Gazometer- en de Schoolstraat. Zich te wenden tot den heer J. Goi- thals, Dirk-Martensstraat, 14, Aalst. Te huren. Schoon en zeer ge riefelijk Burgerahuis, Fabriekpplaata, 15, voorzien van goed Pompwater en Regen water, Gasverlichting. Zich te wenden bij Dr Bauwens. Xe huren, welgeklandeerde herberg gelegen hoek der Meuleschettestraat ea Ledebaan, ook de oude en welgekende her berg u Den Biekorf, hoek der Rosema- rijnstraat en Kerkstraat. Voor de condi tiën "ich te wenden tot den heer Max Mokna; Brouwer, Molendries, Aalat. Verzekering tegen brandgevaar. Hoofdagent M. Achillb EEMAN Hoogevestenfabi tek van chemische meat- stotfen te Aalst.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3