8UNU0HT MEUBELEN Holland. Duitschland. Portugaal. Stempels voor Duivenlieftiebbers WOONHUIS 10,000,000 stukken worden wekelijks ver kocht. Dat is het beste bewijs dat SUNLIGHT ZEEP alle verwachtin gen beantwoordt. EEN WOONHUIS, HUISMEUBELS, HOPSTAKEN, BROUWERIJ RENTENIERSIIUIS behuisde HOFSTEDE, Groote Bierbrouwerij 2 WOONHUIZEN BOUWGRONDEN, ledigden zij de schuif, die eene vrij aan zienlijke som gelds bevatte. De daders zijn onbekend. De policie heeft een onderzoek ingestild. Nog de diefstallen te Turnhout. gaterdag nacht is er andermaal een stout- moedigen diefstal gepleegd in deze stad, namelijk in de Stoktsche Akkers. De «even hebben in de woning van Karei Van Loon, brouwersgast, eene ruit uitgesneden, hebben vervolgens het venster geopend en tyn dan binnengedrongen. Daar hebben zij de sleutels uit de tafelschuif genomen en hebben de kassen open gedaan. Uit een dezer stolen zij 250 fr. in geld, te weten één bankbriefke van 100 fr. en 150 fr. in zilveren stukken van vijf fr. De daders zijn onbekend. Het parket heeft zich heden op de vier plaatsen begeven, waar die brutale dief stallen gepleegd zijn. De valies en de ledige tooglade, voorts - komende van den diefstal bij M. Kerremans, Srijn teruggevonden. De policie heeft ver scheidene huiszoekingen gedaan, zonder uitslag. Een persoon, op wien ook vermoedens wegen, in die vroeger in nauwe betrekking was met de Kwik, is tijdens den verle den nacht afwezig geweest. Zondag mor- gend is by even thuis gekomen. Toen by z\jne woning weer dadelijk verliet, zegde hij zijne ouders Gy zult mij niet meer terugzien, ik ga elders werk zoeken, want de policie zoekt mij naar Merxplas te zenden. - Onweer. Te Dodemsvaart is zaterdag it de bliksem geslagen in de woning van A. 'C. Met groote moeite konden de bewoners zich redden. Alles ging in vlammen op. Te Amelo sloeg de bliksem op onder leiden punten in Te Dalen is de bliksem in de landbou- rerswoning van de weduwo H. Rikkers [eslagen. In een oogenblik lag alles tegen len grond. Met moeite konden de melk- :oeien noggei'ed worden, alsook een kalf, it echter reeds hevige brandwonden had ikomen. Acht jonge beesten werden de irooi der vlammen. Onder Empel zijn een paard en een rund linde weide gedood. Het onweerde den ge- "ïeelen namiddag zwaar. (N. R. Ct.) Inbraak. Maandag nacht werd te 'sGravenhage ingebroken ir. den Berg. De zilverkamer is echter door eene elektrieke bel verbonden met de slaapkamer van den bestuurder en zoo werd deze onmiddellijk verwittigd dat er onraad was. Hij telefon- neerde naar de policie, waarop spoedig een inspecteur met eenige agenten verscheen en het gebouw afzette. De dieven poogden te vluchten over het dak, maar spoedig werd een der inbrekers in eene naburige woning gepakt De tweede werd later in eene andere woning gevonden onder een canapé, terwijl de bewoners in die kamer aan het ontbijt zaten. Beiden zijn oud ver- oordeelden. Een brutale rakker. In de wandel- gangen van den Rijksdag had men het tot vrijdag druk over de inhechtenisneming van een van de boodschapsjongens, zooals er in groote getale in de gang achter de perstribune op kopij voor de dagbladen staan te wachten. Sedert geruimen tijd werd de telefoon van den Rijksdag voor allerlei kwajon gensstreken gebruikt, maar men kon er niet achter komen, wie de boosdoener was. Op een goeden dag werd de vrouw van een journalist opgebeld. Op haar vraag a Met wien spreek ikkwam het antwoord Lijkenhuis dat de dame den doodschrik op het lijf joeg, daar zij natuurlijk dacht, dat haren man een ongeluk overkomen was. Vóór de Paasch-vacantie had de brand weer al eens naar den Rijksdag moeten uitrukken, omdat er brand op de pers tribune gemeld was. Men begreep ten laatste dat een van de boodschaploopers in het gebouw van den Rijksdag dc grappenmaker moest zyn. Een onderzoek leverde niets op. De fopperyen duurden voort. Verleden week werd de brandweer weer geroepen voor brand in het Huis van afgevaardigden werden volgens telefonische bestelling 125fiesschen champagne, een menigte bloemen, enz. in de koffiekamer van den Rijksdag bezorgd. Vrydag slaagde men er pas in, den dader, die bij eene ruzie met een anderen jongen door dezen verraden werd, in handen te krygen. Vóór zyne euveldaden aan het licht kwamen, had hij de vorige week nog een brutale streek uitgehaald. Uit den Rijksdag werd M. Kirschner, de opperbur gemeester van Berlijn, op het raadhuis opgebeld. De secretaris van M. Kirschner vroeg wie er was. U spreekt met prins Bülow. Do opperburgemeester snelt naar de telefoon. Hier is opperburgemeester Kirschner zelf. Durchlaucht, ik ben tot uwen dienst Mijnheer de opperburge meester, ik wilde even vragen, hoe u het maakt De Tyl Uilenspiegel, die dit alles uit haalde, was 13 jaar. Hij was loopjongen voor een correspondentie-bureel, dat hen» ylings uit zijn dienst heeft ontslagen. De aardbeving in Portugaal heeft schrik kelijke gevolgen gehad. Het schijnt dat Benavente bijzonder veel heeft geleden; het verkeer is uiterst moei lijk. In de streek Ribatejo, tusschen Santa- rem en Lissabon, en op de beide oevers van de Tage zyn talrijke huizen ingestort, na melijk to Benavente, Salveterra, Alverca en Samora Correira. Er zijn talryke dooden en menigvuldigo gekwetsten. Onmiddellyk werden de beide Kamers te Lissabon by een geroepen, om de hulpmid delen te beramen om de geteisterde streek ter hulp te komen. Van alle kanten zijn genecsheeren te hulp gesneld naar Ribatejo. Tot heden heeft men 41 lijken opgehaald uit de puinen der getroffen dorpen. Van Samora-Correïa zijn 17 gekwesten naar Lissabon gebracht met een stoomschip dat de Tage gedurig op en afvaart, om de gemeenschap to onderhouden en hulp te brengen. Te Santarem is de Tage uit hare oevers gestroomd. De kerk van Salvador heeft zooveel geleden, dat zij zal moeten afge broken worden. Meest al de huizen van Benavente zijn ingestortdaar zijn tot heden een twingtig- tal dooden en verscheidene gekwetsten. Te Samora-Correïra is de bevolking gansch tot den bedelstaf gebracht daar heeft men tot nu toe 5 dooden en talrijke gekwetsten gevonden. TeSalvaterrazyn al de huizen gescheurd; men meldt 2 dooden. Te Samora is de brug over do Tage erg beschadigd. De militaire hospitalen van Lissabon en van Santarem en het Rood Kruis hebben ambulancen en geneesmiddelen gezonden naar de beproefde bevolking. De bakkers van Lissabon hebben 20,000 brooden naar Benavente gezonden. Ook werden tenten, kleederen en voedsel ge zonden. Men is druk bezig met de puinen op te ruimen en de dooden en gekwetsten op te sporen. De angstige bevolking is in het open veld gekampeerd. Men heeft opgemerkt dat do ramp het ergst was in dc zandstreek; inderdaad de getroffene gemeenten liggen op het vrucht baarste weiland van Portugaal, waar het schoonste vee en de befaamde stieren ge kweekt worden. De koning Manuel, vergezeld door de ministers van Openbare Werken en van Zeewezen, zijn Zaterdag de plaatsen der ramp gaan bezoeken en zijn 's avonds per automobiel naar de hoofdstad teruggekeerd. Vrydag om middernacht en Zaterdag morgend om 2, 4 en 7 ure, werden nieuwe aardschokken waargenomen te Santorem. De aardschok van 2 ure 's morgens werd ook hevig gevoeld te Aviz, eene stad in de Alemtejostreek, waar voortdurend lichte trillingen worden waargenomen. te beginnen van fr. 1,50, verkrijgbaar t-n Bureele van dit blad Geniniums voor bloemperken Salvias, enz., te bekomen bij Paulinus Van Gyseghem, hovenier, op 't Kasteel te Gy- 8egem. To tiiu-on terstond een nieuw opgebouwd Huis, met Hof, gestaan op den Dendermondschen Steenweg no, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martens- straat. Tehuren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor Winkel en zijnde de welgeklandeerde her berg Het Gouden Tonne ken, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen. pomp- en regenwater gestaan op den hoek der Brusselsche straat en Stoofstraat. Zich te bevragen bij P. Van Melckebeke, Brusselsche straat, 12, Aalst. Hooi te koop. Ongeveer 20 duizend kilogr. bij M. Leo Van Overstrae- ten, Nieuwstiaat, te Aalst. Te koop, 10,000 kilos schoone Bet- teraven. Zich te bevragen bij P. Van Melc kebeke, Brusselsche straat, 12, Aalst. Bij gedwongene onteigening. OPENBARE VERKOOPING van een nieuw gebouwd met MAGAZIJN, te AalstMeulesckettestraat De Notaris LIMPENS, te Aalst, daartoe benoemd bij bevelschrift van den heer Voorzitter der Rechtba k van eersten aan leg, zitting houdende te Dendermonde, van 17 Maart 1909, en met bijtreding van Meester R. De Schaepdryver, Advokaat, Curateur der bankbreuk van Mr Adolf Braeckman, zal in het openbaar verkoopen: EENIGE KOOP: Een schoon en nieuw gebouwd Woon huis, (h bbende gelijkvloers ruime Win kelplaats, Salon, Eetplaats en Keuken, en op het e rste verdiep vier schoone Slaap kamers,) met zeer groot Magazijn, dienstig voor alle bedrijven, gestaan en gel gen te Aalst, in de Meuleschettestraat, 66, geka dastreerd sectie C, nummers iu8fs en iii8gs, met eene grootte van 3 aren 98 centiaren, palende oost de Meuleschette straat, zuid den heer Jozef De Mette, west den heer August De Kegel-Mertens en noord den heer Frederic Braeckman. Gebruikt door den heer Jozef De Mette tot 1 November 1909. ZITDAGEN Instel Zaterdag 24 April Verblijf Zaterdag 8 Mei 9°9. telkens om 2 uren namiddag, ter herberg Concordia, gehouden door den h er August Goxcie, School traat, -e Aalst. N. B. Onkosten der verkooping per honderd. Weigert de namaaksels. Openbare verkooping van schoone en rijke zich bevindende in het huis N' 63, KEIZERLIJKE PLAATS, T K AALST. Deurwaarder Alred MAHIEU, te Aalst, zal op Zaterdag 1 Mei 1909 en volgende Zaterdagen, telkens om 9 uren stipt 's mor gens, Keizerlijke Plaats, Nr 63, te Aalst, overgaan tot de openbare definitieve ver kooping van Meubelen. Prachtig buffet-étagère in gebeeldhouwd eiken hout, ronde tafel, stoelen, zetels, canapés in gesneden eiken hout, bahuts, tafels, stoelen, étagère in notelaar, acajou en andere, gueridon, so- phas, spiegelkassen, in aceajou en note laar, werk- en speeltafels, geboureerde en andere zetels en fantasie stoelen, aller schoonste schouwgarnituren, groote en kleine spiegels met beeldhouwwerk, ver gulden, glazen en andere omlijstingen, koperen en kristalen lusters, lampen op voetstuk en andere, salon- trap- en tafel tapijten, venstergarnituren, pendulen, kan delabers, schilderijen, gravuren en printen, bronzen beelden, groote en kleine vazen, lampen, potten en fantasievoor werpen in porselein, koperen en andere vuren, bed- stoelen, nachttafels en lavabos in acajou en notelaar, allerhande kristalen karaffen, bekers, wijn- en champagneroomers, coffro fort, boekenkas, régulateur, schrijftafels, porseleinen, serviesen, enz. Keukengerief. Jacht, stoof, kas sen, horlogie, bascuul, tafels, stoelen, lampe-belge, petroolvuur, tinnen kannen, schotels, tellooren, ijzer-, koper- en gleis werk, kabarets, karaffen, roomers, bier en wijnglazen, enz. Verders zinken bad, naaimacliien, dub bele en andere ladders, hof banken en stoe len, eene groote hoeveelheid hof- cn serre planten in kuipen en potten, groote hoe veelheid ledige flosschen, bierstellingen, enz. Zilver en metalen voorwerpen, zooals koffiypot, thépot, suikerpot en crè me pot, 5 lepels cn 4 forketten, 7 porte- couteaux in zilver, wit metalen koffljser- vies, thépot, oliestelsel, schotels, suiker pot, lepels en forketten, crème-potten, dessertschotel, souskaraffen, leguumpotten, kristalen bier-, likeurkaraffen en kannen, enz. Een rytuigop 4 wielen, zadels, colliers, banden, enz. Boekwerken, zooals l'Espèce Chova- line a travers le monde en andere. 1896 flesachen Wijn, als Chateau Kirwan, Gold-Sherry, Chateau Doisy, Cha teau Petit Village, Chateau Lagrange, Chateau Gruand-Larose, Cerons, Haut- Brion, Chateau Giscours, Mouton d'Ar- maillac en andere. N. B. De Wynen zullen's namiddags verkocht worden. De verkooping geschiedt tegen gereed Uit oorzaak van vertrek. GEMEENTE SONNEGEM. Vierde koop. Een perceel Meersch en Land, gelegen wijk Kattenbosch, bekend bij kadaster sectie B, nummers 3ib en 3ob, met eene grootte van 53 aren, 60 centiaren, palende ten ooste jufvr. Leontine De Vuyst en andere, ten zuide den heer De Clippele en andere, ten weste den heer Polydor De Vos en de Godshuizen van Gent en ten noorde voornoemden heer De Vos en jufvr. De Vuyst voornoemd. Verdeeld in twee deelen Het eerste deel, in het perceel Meersch, gekadas treerd sectie B, nummer 31B, met eene grootte van 38 aren, 20 centiaren. Boomprijs Ir. 200. Tweede deel, in het perceel Land, gekadastreerd sectie B,nummr3oB, met eene grootte van i5aren, 40 centiaren. Vijfde koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Kattenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 40B, met eene grootte van a5 aren, 10 cen tiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste de Godshuizen van Gent, ten zuide jufvr- wed. De Moerlooze, ten weste de heeren Rubbens en De Vos en ten noorde den heer Rubbens voornoemd en de Godshuizen van Gent. Boomprijs fr. 40. Zesdeen laatste koop. Een perceel Meersch, gelegen wijk Kattenbosch, aldaar gekadastreerd sectie B, nummer 71c, met eene grootte van 6 aren 70 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste den heer Benoni De Landsheer, ten zuide de ge meente Vleckem, ten weste jufvr. Boxstael en den heer Benoni De Landsheer en ten noorde den heer De Landsheer voornoemd. Boomprijs fr. 60. Enkele Zitdag Maandag 17 Mei 1909, om 2 uren van den namiddag, ter herberg gehou den door den heer Francois DE LANDSHEER, te Vlierzele, aan de Oordegemsche straat. Voor alle inlichtingen, begeve men zich ter studie van bovengenoemden Notaris Schelfhout, te Oor degem, alwaar er ook ten alle tijde, groote en kleine kapitalen te bekomen zijn, mits1 behoorlijk Bij dadelijke uihoinning. OPENBARE VERKOOPING van te Schoonaerde, Opstaldries. De Notaris SCHELFHOUT, te Oorde- gem, zal krachtens vonnis verleend door de Rechtbank van eersten aanleg te Den dermonde, in date 16 Februari 1909, open baarlijk verkoopen EENIGE KOOP. Een Woonhuis met Aanhoorigheden, ge- etaan en gelegen te Schoonaerde, aan den Opstaldries, met eene grootte van 4 aren 68 centiaren, palende of gepaald hebbende ten ooste de erven Van Damme, ten zuide den heer Jan-Baptiste Marckx, ten weste de Rijbaan en ten noorde de Straat. TWEEDE ZITDAG Donderdag 29 April 1909, om 3 uren van den namiddag, ter herberg genaamd Het Gemeentehuis, gehou den door den heer Joseph Govaert- Veeck- mante Schoonaerde nabij den Bareel. Bij vermindering van bedrijf. OPENBARE VERKOOPING Landbouwersalem eene Koei, 2 Varkens, Hooi, Strooi, enz te Lede, Vrijdagmarkt. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal op Maandag 3 Mei igogom 1 uur nanoen, ter hofstede bewoond door den heer Frans Verdonck, te Lede, Vrijdagmarkt, in het openbaar verkoopen. Huismeubels, %ooats Tafels, Stoelen, Banken, Kassen, Bedstoelen, enz. Landbouwersalem, fooals Drijwielkarre, Ezel voor karre te smeeren, Aalstuk en Slede, Zwin gen en Aanschijnen, Egge, Zaaimachien voor ajuin te zaaien. Karrereep, Melkerijkannen, Douche, Braskuipen, 2 Kocigareelen, Wanmolen, Korte- wagen, Bascule met Gewichten, Pikken, Zeisen en meer andere gerieven. Beestialen Eene goede Melkkoei, twee zware Varkens en eenen Trekhond. Verders zal de verkooping geschieden op ge wone voorwaarden en tijd van betaling, mits door iederen kooper te stellen eene goede en gekende borg. VENDITIE VAN to MooraeL Statie, door den Secretaris REYNTENS en be voegd ambt, op Maandag 3 Mei 1909, om 2 uien namiddag. OPENBARE VERKOOPING van eene onlangs nieuwe IN VOLLE WERKING, een nieuw gebouwd WOONHUIS, goede Zaailanden en Meerschen, te Vlierzele en Sonnegem. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar ver koopen GEMEENTE VLIERZELE. Eerste koop. Eenen Eigendom, bestaande uit eene onlangs nieuwe Bierbrouwerij, met groote magazijnen, kclderingen, stallingen en verdere gebouwen, gestaan en gelegen op 't Haetveld, ge kadastreerd sectie E, nnmmers 24tAen 241B, groot volgens meting 80 aren, 86 centiaren, palende ten ooste M. Dominicus Verstraeten, zuid de Oorde gemsche straat, west M. August Meuleman en noord de Kerkstraat. Verdeeld in 2 deelen Eerste deel, zijnde de Bierbrouwerij met al de verdere gebouwen, groot 49 aren, 12 centiaren; Tweede deel, zijnde Bouwgrond en Hofgrond, groot 3i aren, 74 centiaren Voorschreven eigendom zal mogen bezichtigd worden alle dagen van de week. Tweede koop. Een nieuw gebouwd Woon huis met alle zijne aanhoorigheden gestaan en ge legen aan de Oordegemsche straat, bekend bi kadaster sectie E, deel van nummers 213, 214A 215 en 216, groot volgens metiDg 6 aren, 60 een tiaren, palende ten ooste jufvr. wed. van den heer Benedikt De Mil en den heer Jan-Baptiste De Vos, ten zuide de Oordegemsche straat, ten weste den heer Domien Van der Donckt en ten noorde jufvr. Catharina Blom. Derde koop. Een perceel Land, gelegen wijk Uilenbroeck gekadastreerd sectie Anummer 207. met eene grootte van 15 aren, 20 centiaren, pa lende ten ooste den heer Verstraeten, ten zuide de erven van juf»r. De %'os en de straat, ten weste voornoemde erven De Vos en den Pontweg en ten noorde de erven De Wolf, den heer De Mil en den Pontweg, Om uit dc onverdeeldheid te scheiden. OPENBARE VERKOOPING VAN een schoon en groot met MAGAZIJNEN en HOF, te AALST, NIEUWSTRAAT. De Notarissen DE GHEEST en BRECK- POT, te Aalst, zullen ter tusschenkomst van hunnen ambtgenoot den Notaris DE WINDT, ook te Aalst, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen STAD AALST. Een schoon en groot Renteniershuis met Magazijnen, Bureel en Ilof, gestaan onge legen ten voorhoofde in de Nieuwstraat en uitkomende met eene groote Ingangpoort, in de Keizerstraat, gekadastreerd wyk A, nummers 243u, 244c cn deel van 244n, met eene grootte van 12 aren 20 centiaren, palende ten ooste aan de erven van den heer Jean De Coninck en aan den heer Victor Monfils, ten zuide aan verderen eigendom der familie Dc Coninck, ten weste aan de Keizerstraat en ten noorde aan de Nieuwstraat. Met zelfden eigendom zal medevcrkocht worden al het Materieel den hophandel aangaande en wezende onroerend bij be stemming. Bewoond en gebruikt door Dame De Coninck-De Windt. Derde en laatste Zitdag DIJNSDAG 11 MEI 1909. Ten 3 ure namiddag, ter Afspanning ge naamd Du Oude Postkrij», bij den hoer Henri De Saedeleer-Van Cauxcenbergh, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene te Hofstade, Hoogstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalit, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen GEMEENTE HOFSTADE. Eene behuisde Hofstede met Grond, groot vol gens titel 4 aren 67 centiaren, gestaan cn gelegen aan de Hoogstraat, gekadastreerd wijk B, n" 35JA en 355k, met eene grootte van 4 aren 5o centiaren, palende ten ooste de kinderen Franciscus Hertsens, ten zuide aan den Arme van Hofstade, ten weste aan dame Callebaut en ten noorde aan den heer Benedictus Herisens. Bewoond en gebruikt door den heer Charles-Louis D'Hooghe en de echtgenoten Maesschalck-D'Hooghe. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 April Verblijf Woensdag 12 Mei 9°9' ten 3 uren namiddag, ter herberg genaamd In den Beekkant, bij jufvrouw weduwe André De Grauwe, te Hofstade, nabij de Hoogstraat. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en en Mouterij, te AALST, Fabriekstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ter tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Meester DE VUYST Notaris te Borsbeke, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. A. Eenen eigendom, bestaande uit Bierbrou werij en Mouterij, met groote Magazijnen, Kelde ringen, Stallingen, Kantoor en verdere gebouwen, groot volgens meting 14 aren 36 centiaren, en ge kadastreerd wijk C, nummers 996L2, 996512 en 990Z, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende van de eene zijde aan M. Doctor Bauwens, van de andere zijde aan den heer Druwé en van achter aan Mijnheeren Janssens, Bruyndonckx en D'haeseleer. Voorschreven eigendom is verbeeld en afgeschetst en verdeeld in 3 loten volgens het grondplan opge maakt door den heer Bernard Goethals, Bouw meester en Landmeter te Aalst. B. Het groot Materieel der Brouwerij en Mouterij, onlangs nieuw en bestaande voorname lijk uit Stoommachien met Ketel (25 paarden kracht), Brouwkuipen, Pompen en andere. Voorschreven Eigendom zal mogen bezichtigd worden alle Dijnsdagen en Donderdagen van 10 tot 12 uren voormiddag en van 2 tot 4 uren na middag (Derde en laatste zitdag Donderdag 13 Mei 1909, Ten 3 uren namiddag ten Koffiehuize, A la Taverne Viennoisf», bij Madame Fredenx, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING te AALST, Pieter Couckestraat. De Notaris DE GHEEST te Aalst, zal met ge win van palmslagen en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een Woonhuis met Grond, gestaan en gelegen ten voorhoofde in de Pieter- Couckestraat geteekend nummer 58 en gekadas treerd wijk C, nummer 1014T, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan koop twee en van de andere zijde en van achter aan den eigendom van den heer Petrus De Motte. Bewoond door den heer Désiré Ryns. Tweede koop. Een Woonhuis met Grond, ook gestaan en gelegen neven voorgaande, ten voorhoofde in de Pieter Couckestraat, geteekend nummer 60 en gekadastreerd wijk C, nummer 1014U, met eene grootte van 60 centiaren, palende van de eene zijde aan den heer Martiuus De Beul, van de andere zijde aan koop een en van achter aan den heer Petrus De Motte. Bewoond door den heer Cornells Van der Kelen. ZITDAGEN Instel, Dijnsdag 20 April Verblijf, Woensdag 5 Mei 9 9> en 3 uren namiddag, ter herberg genaamd «Het Klein Gent bij Dame Van Neck, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van welgelegene te Erembodegem, aan het Dorp. De Notaris DE SADELEER, te Erem- bodcg ra, zal ten verzoeke van het Gemeen tebestuur van Erembodegem, openbaar ver koopen Gexneexite Erexixbodegem. Eenen Grond, allerbest geschikt voor Bouwgronden, gelegen te Erembodegem, aan de üorpplaats, met eene Schuur en Kelders er op te bevinden, gekend ten ka daster sectie B, nummers 548, 549A en 550A, met eene grootte volgens meting van 13 aren 2 cent. palende noord-oostaan de Aelststraat en de Dorpplaats, zuid-oost aan de Kerkhofstraat en west den heer Doctor Prosper Van Vaerenbergh en den heer Frans De Clippel, zijnde den gewezen eigendom van wijlen den heer Notaris De Smet. Verdeeld in 8 6choone Bouwgronden, volgens het grondplan staande op de plak brieven en opgemaakt door den heer Van Cleynenbreugel, landmeter van 't kadas ter, te Aalst. VERDEELING Lot 1. Bouwgrond, groot 1 aar 68 cent. Lot 2. Lot 2. Lot 4. Bouwgrond, met Schuur en Kelders Lot 5. Bouwgrond, Lot 6. Lot 7. Lot 8. Samen groot 13 aren 02 cent. Grondplan en kohier van lasten zijn ter inzage van het publiek ten kantoore van voornoemden Notaris De Sadeleer. ZITDAGEN 57 cent. 1 aar 10 cent. 1 aar 64 cent. 1 aar 38 cent. 1 aar 85 cent. 2 aren 22 cent. I aar 58 cent. Instel Donderdag 6 Verblijf Donderdag 13 9' telkens om 1 ure namiddag, in de Zaal van het Gemeentehuis, te Erembodegem. Er zal geen 3eD zitdag gehouden worden» T© liuren. Een schoon en ge rieflijk Huis, zijnde de welgekende herberg a Den Biekorf, kunnende ook dienen voor winkelier of bieruitzetter gelegen hoek der Kerk- en Rosmarijnstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3