8UHUBHT Duitschland. Italië. BOUWMATERIALEN", WOONHUIZEN HOUTWAREN HUI SM EUBELS HOUTWAREN Toen (1e gendarmen den gevangene met den trein naar Brugge brachten, werd hy in die tusschenstatiën door verscheidene personen herkend, als zijnde do schurk die de streek onveilig maakte. Zondag avond reeds liep in Antwerpen het gerucht, dat een erg automiel- ongeval had plaats gehad te Brasschact. De auto mobielen en motorrijwielen-fabrikant M. F. Segers, woonachtig Kerkstraat, 82, .Antwerpen, reed met zijnen auto alleen van Brasschaet naar Eeckeren. Gekomen aan de Korte Beek, juist voor het buitengoed van den gouverneur, graaf de Paillet Latour, kwam de automobiel in botsing met het rijtuig van M. Vermaelen, houtkoopmau te Antwerpen, die met zijne vrouw een rijtoertje deed. Het rijtuig werd beschadigd, doch de twee inzittenden bekwamen geen letsel. wat erger was, na de botsing met het rijtuig is de automobiel, waarschynlijk te plots afwykend, met geweld vlak op boom terecht gekomen. De auto- werd verbrijzeld en de voerder, M. Segers, viel uit het rijtuig. Daar er veel volk op wandel was, kwam langs alle kanten hulp. M. Segers werd gevaarlijk gekwetst opgenomen en met de mobiel van M. Morrebeek van Eecke ren, die daar juist voorbijreed, naar het rasthuis van Eeckeren overgebracht. Dok ter Tielemans, die hem de eerste zorgen [toediende, bestatigde dat zijne borst was 'ingedrukt en hij de beenen gebroken had. 1 Denzelfdou avond nog werd het slacht offer naar zijne woning overgevoerd. M. Van den Camp, wonende Biekorf- jtraat, 62, te Antwerpen, had zijnen be diende Aug. F.,wonende Boomgaardstraat, meteenen wissel van 3000 fr. uitgezonden, om dezen te ontvangen op eene bank op de Meir. Daar de bediende 's namiddags niet met het geld terugkeerde, werd door M. Van den Camp, eene klacht neergelegd. Uit het onderzoek, ingesteld door den idjunkt Van den Bogacrt bleek, dat de lediende het geld had ontvangen, zooals hij s middags ïad getelefoneerd aan zynen roon. Rond 2 uren is hij thuis gekomen overhandigde aan zijne vrouw zijn wc- telyks loon, 30 fr. Sinds dien werd van niets meer vernomen. Behalve dat vrouw 's avonds een pak ontving, waarin al zyne kleederen en ondergoed Itak, dat hij aan had op het oogenblik verdwijning. men vermoedt dat de oneerlijke bediende Zaterdag avond met de HARWiCK-boot is vertrokken naar Engeland. Hij laat niet alleen zyne vrouw achter, maar ook nog 5 minderjarige kinderen waarvan het oud- ite 11 jaar en het jongste 4 weken. Zaterdag middag op het oogenblik van het vertrek van de stoomboot Zeeland se Antwerpen,werd door de agenten Herzet en De Roeck,der opsporingsbrigade, zekere leinrich Planz aangehouden, gemeente- ecretaris van Dusseldorf die, onder den naam van John Smits, naar imerika wilde vertrekken. De gemeente- had zelf het paspoort gemaakt en was benevens eenen geladen revolver i&g in het bezit van drie paspuorlen-for- oulen die nog moeten ingevuld worden. )e aangehoudene werd opgezocht voor mtvreemding eener som van 8000 mark Ijj zal aan het Duitsch gerecht uitgeleverd orden. Te Stabroeck had een smartelijk ngeval plaats. Uit den Grooten Molenweg eene broodkar van Borgerhout ge reden, waarin buiten den voerman ook eene dame en een jongske van rond de 5j» hadden plaats genomen. Aan den omdraai viel het kind uit de kar en kwam met het hoofdje op eene riggel van den [tram te recht. Hadde de voerman niet dade lijk zijn paard kunnen inhouden, dan ware de kleine onvermijdelijk dood geweest, hjjlag vóór het wiel. Echter had het eene erge wonde aan de wang beko- diedoorDr Yan Eynde werd toege- 't moet een jongentje uit de buurt it, dat eens mee naar buiten ryden. Jammer dat zoo'n plczier- grootedroefheid moest veranderen. Eenige jongelingen gingen een bad n in de leemputten te Beersse. De genaamde Scheyltjens een löjarige ngeling, werd eensklaps onpasselijk in water. Hy zonk in de diepte. Alhoewel "dadelijk op het droge werd gebracht, "hij reeds opgehouden te leven. Zaterdag bevond zich op de wekelijk- markt te Turnhout eene vrouw van i. Toen zij haren geldbeugel wilde lom een koop te doen, bestatigde zy al het geld er uit verdwenen was. Do "nge dieven hadden het geld er uit en den ledigen geldbeugel terug in zak van de vrouw gestoken Een tamelijk hevig onweer heeft ndag namiddag boven Turnhout gewoed. Te Oud-Turnhout heeft het hemellicht vele .schade aangericht. De bliksem viel op eene van vier woningen, welke allen op korte stonden asch gelegd werden. De kuizen hoorden toe aan M. Bogaerts, de *eduwe Lenaorts en de gebroeders Hens. De meubelen van een der inwoners zijn et verzekerd. Het dochterken van een hotelhouder Ie Bergen, heeft zichzelven op vrceselijke vjjze den od toegebracht. Het kind speel de in de keuken, dichtbij de stoof. Voorby den grooten kookketel gaande, draaido liet de kraan open en het' kokende water •koomde over zijn lichaam. Het kindje overleed nige uren later. Holland. Zondag avond is te Amsterdam brand Waan in de gekende, dikwijls door vors te personen bezochte diamantslijperij Coster, aan n Binnen-Amstel. Er was ipoedig hulp plaats, zoodat men liet kon beperken tot dat gedeelte der ïk, waar het ontstaan was. Do schade tapaalt zich uitsluitend tot het gebouw de machinerieën. Do aanwezige diamant in de brandkassen on zelfs in de doppen, is ongeschonden teruggevonden. De oorzaak van den brand is nog niet met zekerheid gekend. Door het verbranden der elektrische geleidingen, stond eene reeks gebouwen in den omtrek, waaronder schouwburgen en koffiehuizen op het Rem- brandtplein, in het donker. Frankrijk. Betoogring-en en onlusten. Zondag zijn als alle jaren talryke bezoekers geko men naar de mur des fédérés op het kerkhof Père Lachaiso te Parijs. Zy waren zelfs talrijker dan gewoonlijk, omdat er was aangekondigd dat de betooging zeer woelig zou zijn. Er was dan ook veel policie aanwezig. Te 3 ure nam M. Lópine zelf het bestuur van den ordedienst in handen. Niettegen staande de hevige warmte werd het aantal betoogers grooter en grooter. Rond half vijf is het tot eene botsing gekomen. De policie had besloten de betoo gers langs verschillende poorten te doen uitgaan. Eene groep colleetivistische stu denten weigerde echter den aangeduiden weg te volgen. Daarop ging men aan 't vechten. Andere betoogers kwamen tusschen beiden. Het regende slagen en de bewoners van de avenue du Père Lachaise haastten zich om hunne winkels te sluiten. Velen kwamen er van af met gescheurde kleeren, maar eenige personen werden ook nog al erg gekwetst. Een twintigtal perso nen werden aangehouden. In den morgen had er ook in den Fau bourg St-Antoine, tusschen apachen en agenten, een gevecht plaats gehad. Drie agenten werden gekwetst, waarvan een ernstig. De werkstakende aardewerkers vochten tegen de niet stakers, te Tours. Vyf niet stakers zijn gekwetst. Er is een aanhou dingsmandaat afgeleverd tegen den secre taris van het syndikaat der bouwwerkers. De 8® boetstraffelyke karner heeft Maandag de zaak behandeld van de echtge- nooten Sargent, van Asnières, die vóór eenige maanden zooveel gerucht maakte. Men weet dat zij, zelf geen kinderen heb bend, andere kinderen hadden aangenomen en zy deze erg mishandelden. By 't verhoor der getuigen had er een hevig tooneel plaats, Mad. Maróchal van Brussel, kwam verklaren dat zij haar doch- terke had toevertrouwd aan de beschuldig den. In vijfjaar had zij geen nieuws van het kind ontvangen. Na hare getuigenis sprong zij op vrouw Sargent toe en poogde haar te verworgen. De garden stelden een einde aan dit tooneel. Het kind door Mad. Maréchal opgeëischt, wordt het ook door eene dame van Versailles, die verklaart de moeder te zijn van het kind. In afwachting dat men wete wie er gelijk heeft, heeft men het kind aan de openbare weldadigheid toevertrouwd. Na rekwisitorium en pleidooi heeft do rechtbank Cecyl Sargent veroordeeld tot twee jaar gevangenis en 100 fr. boet. Zijne vrouw kreeg 13 maanden en 100 fr. boet. De Bisschop van Cahors en tien Pastoor-Dekens, vervolgd wegens inbreuk op art. 35 van do scheidingswet, zyn ver oordeeld, de Bisschop tot 25 fr. boet en de Pastoors tot 10 fr. voorwaardelijk. Kind verstikt door eenen knop binnen te slikken. Zekere dame Delbecq, was Vrydag te Roubaix bezig met hare 5 kin deren, van 8 jaar tot 8 maanden te ver zorgen, wanneer eensklaps het 3-jarig kindje eenen knop binnenzwolg, welke het op straat had opgeraapt. Het arme wicht was weldra bezweken, niettegenstaande de verzorging van eenen geneesheer. - Oscar Delbecque, een werkman te Fives (Rijsel), heeft Zaterdag avond eene vrouw Marie Moerman, (eene Belgische), 53 jaar, na eene ruzie verscheidene mes steken toegebracht. De vrouw is bezweken en de moordenaar aangehouden. Oscar Delbechue, voddengaarder, en zijne vrouw woonden in de cité Leclercq. Delbecque had rond 5 uren twist met zijne schoonzuster, Stephanie Van de Velde, Marie Moerman, 53 jaar, die daarnaast woonde, riep van uit haar bovenvenster dat hij moest zwijgen, en wierp eene blik ken doos op zijnen schouder. Delbecque werd woedend en sloeg met zyne vuist de ruiten uit, stampte de deur in, greep een mes dat op de tafel lag, en sprong als een razende, de trappen op naar de kamer van Maric Moerman, en door kerfde de ongelukkige met messteken, waarna de moordenaar wegvluchtte. Toen de geburen ter hulp kwamen, ziel toogde het slachtoffer cn stierf kort daarna. Ondertusschen ging Delbecque zich ge vangen geven. Een dure grap. Een jong koopman inZechlin (Pommeren) heeft dezer dagen een aardigheid met de heilige Duitsche bureaucratie, meer speciaal met haar onder- afdeeling de Post, uitgehaald, die hem een handvol geld heeft gekost. Hij pakte een pak chocolade in een cou vert voor geldwaardenzooals die in het Duitsche rijk gebruikelyk zijn, gaf als waarde een millioen mark aan, en zond dezen brief ongcfrankecrd aan zijn ver loofde te Neuruppin, bij wijze van verjaar dagsverrassing. De gevolgen waren ont zettend. Op het postbureel, waar men ongevoelig is voor grappen, werd de kost bare zending volgens 't voorschrift gestem peld, met 162 mark porto belegd, en onder geleidde naar Neuruppin gezonden. Maar wegens het hoogo port weigerde des jongen koopmans aanstaande den brief aan te nemen. Waarop de brief, na nogmaals met 162 mark port te zyn belegd, naar Zechlin terugging, waar de strenge post nu 324 mark van den onvoorzichtigen grappen maker vordert. Voorwaar een chocoladepak met bitteren Aardbeving1. Uit Messina wordt geseind dat Zondag avond to 6 ure 21 een zeer sterke aardschok is waargenomen, die gevolgd werd door onderaardsch gerommel. De bevolking is door schrik bevangen. De Giornale d'Italia zegt, dat de te Messina waargenomen schok 10 seconden aanhield. Verscheidene muren zijn inge stort. Uit de omstreken worden nog andere schokken gemeld. Onlusten. Zaterdag avond zyn te Sinopoli, provincie Reggio, vijf-en-twintig honderd personen op het stadsplein bijeen gekomen zy eischten verdeeling van de onderstandsgelden en vertrek van den ge meenteraad. Verscheidene karabiniers, die de rust trachtten te herstellen, werden met steenen geworpen. Een karabinier, die door een steenworp getroffen werd gaf vuur. De betoogers ontwapenden hem en schoten op de karabiniers, dié dit vuur beantwoordden. Er werden daardoor 4 betoogers gedood en verscheidene gewond. De aangerukte mili taire macht heeft do orde hersteld. Een later bericht zegt dat er by de bot sing tusschen betoogers en karabiniers 5 dooden zyn gevallen. Uit Rome wordt nog geseind, dat men dezer dagen te Sant Eufemia Astromonte, dat door de aarbeving van December ver nield werd, hulp had uitgedeeld. De bevol king van Sinopoli, bij Sant Eufemia, die weinig schade geleden heeft, meende dat er ook voor haar hulp was gezonden, maar de overheid ze niet wilde verdeelen. Daarop liep men bijeen en ontstond de bloedige 10,000,000 stukken worden wekelijks ver kocht. Dat is het beste bewijs dat SUNLIGHT ZEEP alle verwachtin gen beantwoordt. Weigert de namaaksels. Filature Filteries Réunies (Société Anonyme) a A L O S T Le conseil d'administration a l'honneur d'inviter M.M. les actionnaires a assister a ra6semblée générale extraordinaire qui sera tenue au siège social, a Alost, rue du Tra gel, le Mardi 15 Juin 1909, k ii heures du matin. ORDRE DU JOUR: Modifications aux statuts. M M. les actionnaires sont prévenus que, pourpouvoir assister k l'assemblée, ils se- ront tenuB, pour se conformer k Partiele 39 des statuts, d'etre munis de leurs titres, ou d'être porteurs d'un certificat de dépot de leurB titres, soit k la Banque de Flandre, a Gand, soit k la Société de Dépóts et de Crédit, k Bruxelles, rue Léopold, 23, soit a la bank of Scotland, k Pailey. Ce dépot doit être fait au moins cinq jours avant l'assemblée. OPENBARE VERKOOPING van afgebroken te Aalst-Schaarbeek, Ledebaaa, Nr 1. Deurwaarder DE VOS, te Aalst, zal ten ver zoeke en ter woonst van den heer Leopold Wau- ter6, schaliedekker en herbergier, te Aalst-Schaar- beek, Ledebaan, Nr 1, op Dijnsdag 1 Juni ipop, om i uur stipt namiddag, overgaan tot de open bare verkooping van afgebroken Bouwmateria len, bestaande in Deuren, Vensterramen, eiken Balken, Kepers, Planken, Ribben, arduinen Platen en Dorpels, witten Steen Kareel en Kasseisteenen, Vloerstee- nen, Dakpannen, Brandhout, enz., enz. De verkooping zal geschieden op de gewone voorwaarden en tegen dadelijke betaling. OPENBARE VERKOOPING van EN HOFSTEDEN, te Aalst, Haeltert en Meire, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort met gewin van instel- prenvie en gciageu, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Woonhuis, zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen in de Rosma rijnstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 842, aldaar groot veertig centiarec, palende ten oostc aan de Rosmarijnstraat, ten zuide den heer August Boone, ten weste en ten noorde den heer Camiel Roosen-Van Nuffel. Bewoond door den heer Frans Colpaert. Tweede koop. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aolst- Schaarbeke, aan den Ledeweg. bekend bij kadas ter sectie C, nummers 74a, 75b, 76B, 77A, 78A en 79A, aldaar groot 67 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Petrus-Franclscus De Smet-De Man en Kinderen, ten zuide den heer Ivo Dhaese, ten weste de Straat en ten noorde Jufvrouwen Adelina, Maria en Sylvia Van der Poorten. Bewoond door den heer Felix Buyl. GEMEENTE HAELTERT. Derde koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie A, nummers i635a en 1636, aldaar groot 12 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Moens, ten zuide en ten wes'.e den heer Louis De Sade- leer en consoorten ten noorde. Bewoond door den heer Alfons De Doncker. GEMEENTE MEIRE. Vierde en laatste koop. Eene behuisde, be schuurde eu bestalde Hofstede, gestaan en gelegen aan de Cauwenbergstraat, bekend bij kadaster sectie B, nummers 5oob, 5o2a, 498 en 503. aldaar groot 19 aren 10 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Ed. Schouppe-De Saede- leer, ten zuide de heeren Pieter Van Melckebeke, Ber.oit De Graeve en Amand De Jonghe, ten weste de Cauwenbergstraat en ten noorde de heeren Benjamin De Pauw, Adolf De Pauw, Victor De Vos en Jufvrouwen Maria en Julia Mabilde. Bewoond door den heer Frans Neerinckx-Van Impe. ZITDAGEN Instel Zaterdag 19 Juni Verblijf Zaterdag 3 Juli >9°9' telkens om 3 uren van den namiddag, ter Esta- minet A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Frederix, te Aalst, Statie plein. OPENBARE VERKOOPING van gezaagde cn Mutsaard, te Jlieuwerker ken op Maandag 7 Juni 1909, om j uur nanoen, ter herberg gehouden door Jufvr. Weduwe van den heer Joannes Van Bleyenbergh, achter de Kerk, De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Hout handelaar te Nederzwalm,op bovengemelde plaats, dag en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Kanadaberd en ander. 2000 meters Abeelen Hout. 2000 meters Paneel- en Kistenberd. 2000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen-, Eiken-, Esschen en Beuken- planken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Flieringen en Kepers. 30 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 100 koopen droogen Mutsaard, verdeeld in koopen 't elks gerief. 25 koopen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verder zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. Uit oorzaak van vertrek. OPENBARE VERKOOPING Herberggerief, Landbouicersalem, Dorschmachien, een PaardStrooi, Mest, Brandhout, enz., te Vlierzele, aan de Oordegemsche Straat. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem. zal op Donderdag 27 Mei ipop, om 9 uren voormid dag, ten huize van den heer Francois De Lands heer, te Vlierzele, aan de Oordegemsche straat, in het openbaar verkoopen A. Huismeubels, zooals Coulisse en andere Ta fels, Stoelen, Banken, Kleer- en andere Kassen, Stoven, Horlogies, koperen Marmitten en Hakers, ijzeren Kasserollen, Potten en Pannen, gleisen Keukengerieven, Bedstoelen en Slaapgerieven, enz. B. Een volledig Herberggerief. C. Landbouwersalem, zooals 2 Drijwielkarren, Aalpomp, en goed Dorschmachien bewogen met een paard, Bras-en andere Kuipen, Ploeg, Aar- dappelploeg, Raapmolen (rasp), Schuppen, Bra ken, Rieken, Reeken, Mesthaken, Paardenharnas- suren, 2 Zadels, Aanschijnen, 3000 meters Zinken draad, immers alles wat er zich ten huize van voornoemden heer De Landsheer zal bevinden. B. Beestialen. Een goed Paard, kunnende dienen voor landbouwer en stieldoende personen en 20 Kiekens, Verders een deel Strooi, Mest en Brandhout. De verkooping zal geschieden op gewone voor waarden en tijd van betaling, mits door iederen kooper te stellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van gezaagde en Mutsaard, XE HOFSTA.DE. op Maandag 7 Juni ipop, om 9 ure voormiddag, ter herberg gehouden door den heer Joseph Clinckaert, aan de Brug. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Kanadaberd en ander. 2000 meters Abeelen Hout. 2000 meters Paneel en Kistenberd. 2000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen-, Eiken-, Esschen- en Beu kenplanken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen PlateD, Flieringen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 100 koopen droogen Mutsaard, verdeeld in koo pen 't elks gerief. 25 koopen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gev.-one voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van eene behuisde HOFSTEDE, TE ERPE, Hoonegem. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Stalling en andere Aanhoorigheden, Tuin en Land, gestaan en gelegen te Erpe, Hoonegem gekadastreerd wijk B, nummers 672c. 65qB en 673E, te samen groot 5 aren 60 centiaren, palende Het Huis ten noorde M. Bernardus Schollaert en Kinderen, ten ooste dezelfde en het perceel Tuin hierna, ten zuide M. Franciscus Van den Brempt en ten weste M. Moyersoen en andere Het perceel Tuin ten noorde M. Bernardus Schollaert, en andere, ten ooste M. Charles Schol laert en ten zuide M. Franciscus Van den Brempt en ten weste voorschreven huis. En het perceel Land, ten ooste M. Charles Schollaert, ten zuide dezelfde, ten noorde en ten weste M. Bernardus Schollaert en Kinderen. Bewoond en gebruikt met de 3 maanden door M. Louis De Smet te Erpe, aan 26 franken. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 25 Mei Verblijf Dijnsdag 8 Juni -' telkens om 4 uren van den avond, ter herberg Het Bruggknhuis, gehouden door den heer Julius De Windt-Roelandt, te Erpe, Hoonegem. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone en Groote Bierbrouwerij en Mouterij, te AAJLST, Fabriekstraat. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ter tusschenkomst vaa zijnen ambtgenoot Meester DE VUYST Notaris te Borsbeke, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. A. Eenen eigendom, beslaande uit Bierbrou werij en Mouterij, met groote Magazijnen, Kelde ringen, Stallingen, Kantoor en verdere gebouwen, groot volgens meting 14 aren 35 centiaren, en ge kadastreerd wijk C, nummers Q9Ól2,996m2 en 996Z, met eene grootte van 14 aren 40 centiaren, palende van de eene zijde aan M. Doctor Bauwens, van de andere zijde aan den heer Druwé en van achter aan Mijnheeren Janssens, Bruyndonckx en D'haeseleer. Voorschreven eigendom is verbeeld en afgeschetst en verdeeld in 3 loten volgens het grondplan opge maakt door den heer Bernard Goethals, Bouw meester en Landmeter te Aalst. B. Het groot Materieel der Brouwerij en Mouterij, onlangs nieuw en bestaande voorname lijk uit Stoommachien met Ketel (25 paarden kracht), Brouwkuipen, Pompen en andere. Voorschreven Eigendom zal mogen bezichtigd worden alle Dijnsdagen en Donderdagen van 10 tot 12 uren voormiddag en van 2 tot 4 uren na middag Eigendom en materieel slechts gebracht op frs. 38,130. LAATSTE ZITDAG Donderdag 27 Mei 1909, Ten 3 uren namiddag ten Koffiehuize, a A la Taverne Viennoisf», bij Madame Frederix, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 2 aaneenhang^nde Huizen, groot 41 aren 42 centiaren, te Aalst-Mijlbeke, Ber- gestraat. Bewoond door Camille Van Driessche en Leopold Schoonjana. Te zamen aan fr. 5,75 per week. 2° En eenen Meersch, te Aalst-Mijlbeke, aan de Beekstraat, groot 50 aren 35 cen tiaren Gebruikt door August De Cock en Frans De Coker, te zamen aan fr. 45,00 '8 jaars. ZITDAGEN Instel, Woensd ig 26 Mei Verblijf, 9 Juni ^09* Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg Au Faubourg bij M. Camille Redant, te Aalst MijIbeke, aan den Brua- selschen steenweg. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° Een Huis dienstig voor alle bedrij ven, te Aalst, in de Lange Zoutstraat, groot 2 aren. Bewoond geweest door Juf vrouw Coleta Ringoir. Ingesteld fr. 20.000. 20 Een Winkelhuis nevens voorgaande, groot 70 centiaren, bewoond door Jufvrouw Schiettecat, aan 565 frs. jaars. Ingesteld fr. 8,000. 3° En een Koffiehuis, te Aalst, Groote Markt, groot 2 aren 20 centiaren. Be woond Goor Polydore De Nul, aan frs. 700 's jaars. Ingesteld fr. 10,000 ZITDAGEN Instel Donderdag 13 Verblijf Donderdaf 27 Mel '9°9. telkens om 4 uren namiddag, ter Estaminet La Maison de Commerce, bij den heer Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. HOPMARKTEN. ANTWERPEN, 31 Mei. - Men kwoteert Aalst beschikbaar, 27 a 29 fr. Octob.-Novem. 48 a 5o fr.Poperinghe beschikbare, 23 a 25 fr. Octob.-Novem 44 a 46 fr. Markt kalm. Stempels voor Duivenlieftiebbers te beginnen van fr. 1 50, verkrijgbaar ten Bureele van dit blad. Te koop. Een schoon Buitengoed, gelegen aan de Ledebaan. Zich te wen den Keizerlijke Plaats, 26. To koop. Kar met Rossorts, kun nende 1200 kilos dragen, zich te wenden tot Jan Podevyn, te Aalst-Mijlbeke, Ouden Dendermondschen Steenweg. To liurentcr&tond een nieuw opgebouwd Huis, met Hof, gestaan op den Dendermondschen Steenweg 110, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martens- straat. Toliuren. Een schoon en ge rieflijk Huis, zijnde de welgekende herberg a Den Biekokk, kunnende ook dienen voor winkelier of bieruitzetter gelegen hoek der Kerk- en Rosmarijnstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Tohuren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor Winkel en zijnde de welgeklandeerde her berg Het Gouden Tonneke»hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwater gestaan op den hoek per Brusselsche straat cn Stoofstraat. Zich te bevragen bij P. Van Melckebeke, Brusselsche straat, 12, Aalst.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3