Frankrijk. Duitschland. Spanje. Italië. Verloren geloopen Stempels voor Duivenliefhebbers behuisde HOFSTEDE, WINKELHUIS HUIS MEUBELS HOOI- en NAGRAS 2 nieuwe Woonhuizen WOONHUIZEN HOUTWAREN HOUTWAREN De gendarm wankelde. Zyn makker Samain ving hem op en, hem ondersteu nende, geleidde hij hem in een naburig Middelerwijl was de plichtige gevlucht, geneesheer die ontboden werd on derzocht de wonde van den gendarm, maar, aangezien er geen enkel levensor gaan getroffen werd, bestaat de hoop dat hjj or zal door komen. Eene nieuwe misdaad van Schoon- jans. Vrijdag morgend trad Schoonjans, terwijl men hem opzocht, een koffiehuis binnen, gelegen in Charleroi-Nord. Hij zegde dat hij er den 4C*jarigen Louis Bouton, gehuwd en huisvader zou opwach ten tegen wien hy een wrok koesterde, omdat hij een vorig proces tegen hem ge tuigd had. Wanneer Bouton, rond 6 1/2 ure op den koer der koolmijn aankwam, sprong Schoon jans op hem en bracht hem twee ponjard* steken toe, waarvan eenen in den rug en oenen in de zijde. Bouton viel ton gronde, terwijl zijn moordenaar de vlucht nam in de richting van Lodelinsart. Men denkt dat hy zich ver scholen heeft in de bosschen. Men ver klaart dat Bouton zyne wonden niet zal overleven. Werkstaking te Marseille. Zater dag werd te Parijs een ministerraad ge houden,om schikkingen te nemen tegenover de werkstakende matrozen te Marseille. Er werd besloten de stakende zeevaart bedienden door Staatsmariniers te ver vangen. Te Marseille besloten 4000 stakende ma trozen in eene meeting in de Werkbeurs de staking voort te zetten. Ten gevolge der staking van de matrozen zyn talrijke dokwerkers tot gedwongen staking verplicht. Sedert zijn de bemanning van verschil- lige binnengevaren booten eveneens in werkstaking gegaan. Zondag nacht zyn eindelijk 300 passa giers, die ten gevolge der staking te Mar seille moesten blyven, aan boord van de Sirius naar Algerië kunnen vertrekken. De torpedojager Cognée die met den postkoerier naar Oran stoomde, heeft te Port-Vendres de reis moeten opgeven we gens breuk aan het machien. Maandag zijn 8 paketbooten kunnen ver trekken met 250 staatmariniers, die uit Toulon aangekomen zyn. Zij namen 1600 reizigers mede, die reeds sedert verschei dene dagen te Marseille wachtten op eene golegenheid om naar de verschillige havens van de Middellandsche Zee over te steken. Thans liggen nog 60 schepen in de haven van Marseille, die by gebrek aan beman ning, in de haven moeten blyven liggen. De eetwaren te Marseille zyn tot onge looflijke hooge pryzen geklommen. Het syndikaat der zeevaartbedienden te Toulon, heeft de werkstaking met eeno kleine meerderheid verworpen Men gelooft dat het optreden van de Staatsmariniers te Marseille, de stakers weldra bewegen zal hun werk te her nemen. Fransche jeugd. Drij leerlingen van het lyceum of wereldlijk kollegie te Clermont-Ferrand hadden besloten zich tijden8 het onderricht te zelfmoorden. Zy trokken lotje wie er meê moest aan vangen. Het viel op den 15jarigen zoon van den lageren onderwijzer Neni, die zich midden in de klas door den kop schoot, zoodat hij dood neerviel. De onderwijzer en de andere leerlingen konden de beide anderen nog verhinderen hunne onbegrijpelijke daad ten uitvoer te brengen. Jeugd zonder godsdienst, waar gaat gy heen In een restaurant der Hallen te Parijs, heeft een verschrikkelijk drama plaats gehad. Na een noenmaal, lustig doorgebracht in familie, heeft een vader, een rijke Ameri kaan, zyne dochter vermoord en daarna zelfmoord gepleegd. De Amerikaan, zekere heer Henderson, bezocht sinds een 10-tal jaren, bij elk zijner reizen in Frankrijk, het restaurant van den Père Tranquille. De Amerikaan werd dadelijk met zyne familie in de beste kamer geleid van het huis. Het maal liep af, zonder het minste incident, en niets liet het op handen zynde gruwelijk drama voorzien. Rond 11 ure, aanstak de heer Henderson eene sigaar en vermaakte zich met naar de voorbygangers te zien. Eensklaps wendde de heer Henderson zich om en trok een grooten revolver te voorschyn, waarvan hy tweemaal den liaan overhaalde op zyne oudste dochter, een 22jarig meisje. Daarna richtte hij het wepen tegen zich zelve en gaf andermaal vuur. Hy ook stortte levenloos ten gronde. Op de kreten van M. Henderson en van de twee dochters, 8 en 16 jaar oud, die half zinneloos van schrik waren, kwamen een brigadier en een politieagent toegesneld die enkel den dood konden vaststellen. Een weinig voor middernacht, zijn de twee lyken weggebracht. De heer Hender son leed aan neurasthemie. Te Rheindorf zijn vrijdag avond door de electrische leidingen, die vlammen van zich gaven, eenige brandjes ontstaan. Zy kon den alle door de brandweer gebluscht wor den. Maar het ongeval, waarvan de oor zaak nog niet werd opgespoord, had nog een ander gevolg. De steenfabrikant Neu- kirch, die ook zijn huis door vlammen be dreigd zag, wilde den geleiddraad naar be neden halen. Hierbij kwam hij in aanraking met den draad, waaraan hy bleef hangen. Vijftien personen, die den heer Neukirch ter hulp snelden, vielen als door den blik sem getroffen tegen den grond, maar wer den niet ernstig gewond. De heer Neukirch zelf, die 10 minuten aan den draad hangen bleef, kreeg echter vreeselijke wonden. Hy werd naar het gasthuist gebracht. Tc Kronach heeft de löjarige, we gens diefstal en zedenmisdrijf reeds vroeger gestrafte bakkersgast Georg Geist, zijne 34jarige meesteres vrouw Diller, in de voorraadskamer overvallen, haar een strik om den hals geworpen en zo dan met eeno bijl doodgeslagen. Het toegesnelde öjarig kind der meesteres greep de moordenaar by de beenen en sloeg het tegen den muur. zoodat de schedel des kinds verbrijzeld werd. Dan hing het monster de beide lijken op, nam uit den zak der vrouw den sleutel en roofde 270 mark. Toen bleef hy even wel nog rustig 't huis, ja ging zelfs bij de buren naar zyne meesteres en haar kind vragen. Ten slotte vluchtte hij naar een naburig dorp, maar werd na de ontdekking der misdaad vervolgd en aangehouden. Op het politiebureel van Kranoch bekende hy dan zyne dubbele moord. Nadere bijzonderheden. In het stadje Kronach (Beieren) is eene gruwelyke misdaad gepleegd door een 16-jarige knaap, den genaamden Jozef Geist. Van in zijne vroege jeugd, gaf die Geist blijken van misdadigen aard. Op 13 jarigen leeftijd kreeg hij eeno dubbele veroordeeling voor diefstal en aanslag op de eerbaarheid. Hy werd in eene verbeteringschool gedaan, welke hij verle den maand verliet. De meester bakker Diller van Kronach dacht een goed werk te doen met hem by zich in te nemen als leergast. Geenszins gebeterd zijnde, was Geist haastig zijnen dienst te verlaten en zijnen gewezen patroon te bestelen en zelfs indien het noodig was, eene misdaad niet te sparen. De bakker, zijne woning moetende ver laten om zich naar Bomberg te begeven, was Geist met eene koord en een bijltje in zyn huis gedrongen, waar hy madame Diller, een 34-jarige vrouw, ontmoette. Geist sloeg haar neder met zijn bijltje en verwurgde haar verder met zijn touw. Op dat oegenblik kwam het 5-jarig knaapje binnen. De jonge moordenaar greep het kind vast en zwaaide het boven zyn hoofd, zoodat het met het hoofd terecht kwam op den muor en dood in zijne handen bleef. Wanneer de bakker te huis kwam, ont dekte hij de gruwelyke misdaad. Drie uren later was de jonge schurk aangehouden. Hij legde bij zijne bekente nis, de grootste onbeschaamdheid af Een Zinnelooze. Een man van Arrufa, by Bilbao, die teekenen van zinneloosheid had gegeven en thans onder bewaking stond, is zondag ontsnapt. Met een mes ge wapend wilde hy zyne moeder dooden, maar deze gelukte er in te vluchten. Daar op greep de zinnelooze eene gaffel en ging zich op de baan verbergen. Zyne vrouw, die voorbijging, poogde vruchteloos hem te stillen, maar hij bracht haar een vreese- lyken slag toe met de gaffel, zoodat zij ten gronde viel Daarna nam hij een zwaren steen en verpletterde het hoofd van zijn slachtoffer. Twee buren, die wilden ter hulp komen werden insgelyks gekwetst. Een voorbijrijdend wielrijder werd ook aangevallen, maar deze kon vluchten en ging de gendarmen verwittigen, die na veel moeite den zinnelooze konden aanhouden. Messina. Men spreekt bijna niet meer van die ongelukkige stad, welke op 28 December laatst door eene verschrikke lijke aardbeving vernield werd. Twee Belgen die eene reis deden in Zuid-Italië, hebben een bezoek gebracht aan Messina. De rampspoed is in de stad nog volko men de lijken zyn op verre na nog niet al begraven. De reizigers zagen twee lyken, welke om zoo te zeggen het eene in het andere gestampt waren en volkomen in ontbinding. Werklieden maakten eene soort van kist van eene vensterblinde, eene deur eii twee planken, vulden er, ten beste mogelijk de menschelijke overblijfsels in en begroe ven ze. Binst hun verblyf in de puinen werden de reizigers aangesproken door eenen man met onderscheidene manieren, die hun zyn wedervaren vertelde, als ware hy blijde geweest zijn hart te kunnen ontlasten. Hij was, zegde hij, een der gelukkigste inwoners van Messina, en een groot eige naar. Op eenen puinhoop wijzende zegde hy daaronder ligt heel myne familie be graven. Hy leidde de reizigers in eene hadzaal, gansch in marmer, dat was al wat van zyn paleis nog overbleef en het was daar dat hy sliep en woonde. Hy is volkomen ten onder gebracht en het is het gouvernement die in zyn onder houd voorziet. Het voedsel is zeldzaam in Messina de reizigers konden niets anders krijgen dan drie eieren. Wyn ontbreekt er niet. De buitenlieden uit den omtrek komen met kleine karrekens naar Missina en ha len uit de puinen wat hun dienen kan halfverbrijzelde meubelen, kleeren en bed- degoed dat anders toch zou vergaan. Men laat ze doen. Van herbouwen is nog geen spraak vooreerst zou men de puinen moeten weg ruimen, en dat werk is zoo ontzaglijk dat men niet weet aan welken kant te be ginnen. De eigenaars van huizen en gronden zyn meestal dood, vreemdelingen hebben weinig lust zich daar te gaan vestigen. Het is zeer twijfelachtig of Messina zal herbouwd worden. Wellicht zal men aan de havende noodigste gebouwen optrekken, maar voer het overige zal er niet veel van de stad terecht komen. r Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Q«brulkwIJxe rond «Ik «tuk. HOPMARKT. ANTWERPEN, Juni. Men kwoteert Aalst beschikbaar, 3o a 32 fr. Octob.-Novem. 5a fr. Poperinghe beschikbare, 24 a a5 fr. Octob.-Novem. 5o fr. Markt vast. sedert Zondag 11. 's namiddags een jonge fox-terrier, gansch wit, met zwart aan kop en steert. Goede belooning aan wie hem terug bezorgt, Kasteel te Hofstade. te beginnen van fr. 1,50, verkrijgbaar ten Bureele van dit blad. OPENBARE VERKOOPING van eene TE ERPE, Hoonegem. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen EENIGE KOOP. Eene behuisde Hofstede met Schuur, Stalling en andere Aanhoorigheden, Tuin en Land, gestaan en gelegen te Erpe, Hoonegem. gekadastreerd wijk B, nummers 672c, 66ob en 673E, te samen groot 5 aren 60 centiaren, palende Het Huis ten noordc M. Bernardus Schollaert Kinderen, ten ooste dezelfde en het perceel Tuin hierna, ten zuide M. Franciscus Van den Brempt en ten weste M. Moyersoen en andere. Het perceel Tuin ten noorde M. Bernardus Schollaert, en andere, ten ooste M. Charles Schol laert en ten zuide M. Franciscus Van den Brempt 1 ten weste voorschreven huis. En het perceel Land, ten ooste M. Charles Schollaert, ten zuide dezelfde, ten noorde en ten weste M. Bernardus Schollaert en Kinderen. Bewoond en gebruikt met de 3 maanden door M. Louis De Smet te Erpe, aan 26 franken. ZITDAGEN Instel Dijnsdag a5 Mei Verblijf Dijnsdag 8 Juni 9> telkens om 4 uren van den avond, ter herberg Het Bruggenhuis, gehouden door den heer Julius De Windt-Roelandt, te Erpe, Hoonegem. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen MET HOF, te AalstMolenstraat, aan de Qroote Markt De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal, met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen STAD AALST. Een schoon en allerbest gelegen Winkelhuis met twee groote Vitrienen, Salon, Eetplaats, Keuken en Hof, hebbende Pomp- en Regenwater, ver scheidene schoone Slaapkamers, gestaan in het begin der Molenstraat, aan de Groote Markt getee- kend nummer 4, gekadastreerd wijk A, nummer [24, met eene grootte van een aar tien centiaren, jalende van de eene zijde aan M. Amedée Corael- jhysselinckx, van de andere zijde aan M. Hippo- lyte De Vos en van achter ook aan M. De Vos. Bewoond geweest door Madame Vaneen Broeck- Germeau. Onmiddelijke ingebruiktreding. N. B Voorschreven huis mag bezichtigd worden alle dagen der week van 2 tot 4 uren na middag. Voor de sleutel zich te wenden ten kantoore van bovengenoemden Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats. ZITDAGEN: Instei Vrijdag 2 Ten 4 uren namiddag, ter Estaminet HET Instej V Verblijf duit, te Aalst, Groote Markt. N. B. Voorschreven huis zal definitief ver- Door sterfgeval. VENDITIE VAN ©u Winkelgerieveo, te Aalst=Mijlbeke, (Papenrode. De Notaris DE- GHEEST, te Aalst, zal namens de erfgenamen van Jufvrouw Barbara-Maria De Bruyn, ten haren sterfhuize, te Aalst-Mijlbeek, op Papenrode, op Woensdag p Juni 1909, te be ginnen om 8 uren voormiddag, overgaan tot de openbare verkooping van alle de aldaar te bevin - der. Huismeubelen en verdere roerende Goederen en voorwerpen, bestaande voornamenlijk uit Keukenjacht, stoof, kassen, ronde en andere tafels, stoelen, zetel, bedstoelen, lavabo, nachttafel, gemakstoel, spiegels, matrassen en verdere slaap- gerieven, stors en gordijnen, horlogie, beelden onder bocaal, printen, koffieservies. koperen-, ijzeren-, aarden-, en gleisen keukengerieven, petrolvuur. Toog met koffijmolen, loketten, bascule, balance, bloemkist, bakken, winkelflesschen, winkelwaren als specerijen, ellegoed en breiwerk. Bakmoelie, bluschtobben, landbouwalem, fles- schen, brandhout en eene geit. Verders gouden ketting, drij paar gouden oor bellen, gouden kruisken, drij gouden ringen en een paar zilveren oorbellen. Gewone voorwaarden en tijd van betaling mits borgstelling. OPENBARE VERKOOPING van te Aalst-Mijlbeke, Moorselsche baan. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal ten ver zoeke van Mijnheer Edouard Van der Smissen, Professor der Hoogeschool en grondeigenaar, wonende te Brussel, op Woensdag 23 Juni 1900, ten 3 uren namiddag, te Aalst-Mijlbeek, aan oe Moorselbaan, gescheid van Aalst en Moorsel, op een perceel meersch van den heer aanzoeker, over gaan tot eene openbare verkooping van aldaar wassende allerbeste Hooigras, verdeeld in 19 koopen. Verders nog het Nagras, te wassen op gezegden meersch. Gewone voorwaarden en tiid van betaling mits stellende goede en gekende borg. De Notaris SOETE, te Lede, zal den Zaterdag 5 Juni 1@09, om 2 l/t ure namiddag, ter verhoorzale van het Vredegerecht, te Aalst, openbaar ver koopen i° Eene Hofstede, te Lede, Achtersten Heipias, sectie F nummers 51, 52, 53, 54 en 55, groot 14 aren, bewoond door Louis Triest, mits 80 fr. 's jaara. Slechts in gesteld fr. 900. 2° 20 aren 50 centiaren Land, te Lede, sectie F, nummer io6b, gebruikt door denzelfden, mits 35 fr. per jaar. Slechts ingesteld fr. 760. En 3° een Huis, te Lede, Overimpe, sectie D, nummer ii95h, groot 1 aar. Slechts inge steld fr. 150. OPENBARE VERKOOPING gestaan en gelegen te (Denderleeuw, nabij de Statie. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, te weten Een Eigendom, bestaande uit twee onlangs nieuw gebouwde Woonhuizen, gestaan en gelegen te Denderleeuw, wijk Leeuwbrug, nabij de Statie, bekend bij kadaster sectie A, nummer 3o5d, groot 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide Dame weduwe Sonck, ten weate den I Jzerenweg en ten noorde den heer Octave Vaere- an. Verdeeld in 2 koopen. Eerste koop zijnde het Woonhuis met aan hoorigheden, bewoond door den heer Oscar Ver- eecken, handelaar. Tweede koop zijnde het Woonhuis, dienstig voor Slachterij, vroeger bewoond geweest door den heer Sylvain Asscherickx, slachter. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 26 Juni Verblijf, Zaterdag 10 Juli 9°9' Telkens om 3 uren van den namiddag, ter Esta minet genaamd a A la Taverne Viennoise ge houden door Dame Weduwe FREDERICX, te Aalst, .Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING van EN HOFSTEDEN, te Aalst, Haeltert en Meire, De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Woonhuis, zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen in de Rosma rijnstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 842, aldaar groot veertig centiaren, palende ten ooste aan de Rosmarijnstraat, ten zuide den heer August Boone, ten weste en ten noorde den heer Camiel Roosen-Van Nuffel. Bewoond door den heer Frans Colpaert. Tweede koop. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Scbaarbeke, aan den Ledeweg, bekend bij kadas ter sectie C, nummers 74A, 75b, 76B, 77A, 78A en 79A, aldaar groot 67 aren 80 centiaren, palende ten ooste den neer Petrus-Franciscus De Smet-De Man en Kinderen, ten zuide den heer Ivo Dhaese, ten weste de Straat en ten noorde Jufvrouwen Adelina, Maria en Sylvia Van der Poorten. Bewoond door den heer Felix Buyl. GEMEENTE HAELTERT. Derde koop. Een Woonhuis, gestaan eD gele gen nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie A, nummers i635a en 1636, aldaar groot 12 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Moens, ten zuide en ten weste den heer Louis De Sade- leer en consoorten ten noorde. Bewoond door den heer Alfons De Doncker. GEMEENTE MEIRE. Vierde en laatste koop. Eene behuisde, be schuurde eu bestalde Hofstede, gestaan en gelegen aaD de Cauwenbergstraat, bekend bij kadaster sectie B, nummers 5oob, 5o2a, 498 en 503, aldaar groot 19 aren 10 centiaren, palende ten ooste Dame weduwe van den heer Ed. Schouppe-De Saede- leer, ten zuide de heeren Pieter Van Melckebeke, Benoit De Graeve en Amand De Jonehe, ten weste de Cauwenbergstraat cn ten noorde de heeren Benjamin De Pauw, Adolf De Pauw, Victor De Vos en Jufvrouwen Maria en Julia Mabilde. Bewoond door den heer Frans Neerinckx-Van Impe. ZITDAGEN Instel Zaterdag 19 Juni Verblijf Zaterdag 3 Juli telkens om 3 uren van den namiddag, ter Esta minet A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Frederix, te Aalst, Statie plein. OPENBARE VERKOOPING van gezaagde en Mutsaard, te Nieuw er kerken, op Maandag 7 Juni 1909, om 1 uur nanoen, ter herberg gehouden door Jufvr. Weduwe van den heer Joannes Van Bleyenberghachter de Kerk. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal ten verzoeke van den heer René De Geyter, Hout handelaar te Nederzwalm,op bovengemelde plaats, d3g en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Kanadaberd en ander. 2000 meters Abeelen Hout. 2000 meters Paneel- en Kistenberd. 2000 meters Pannelatten. 20 koopen Olmen-, Eiken-, Esschen en Beuken planken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 20 koopen Platen, Flieringen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 100 koopen droogen Mutsaard, verdeeld in koopen 't elks gerief. a5 koopen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verder zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden en tijd van betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING van gezaagde en Mutsaard, XE HOFSTADE, op Maandag 7 Juni 1909, om 9 ure voormiddag, ter herberg gehouden door den heer Joseph Clinckaert, aan de Brug. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem. zal ten verzoeke van den heer René De Geyter Houthandelaar te Nederzwalm, op bovengemelde plaats en uur, openbaarlijk verkoopen 4000 meters gevierschaald Kanadaberd en ander. 2000 meters Abeelen Hout. 2000 meters Paneel en Kistenberd. 2000 meiers Pannelatten. 20 koopen Olmen-, Eiken-, Esschen- en Beu kenplanken, van 4 tot 17 centimeters dikte. 30 koopen Platen, Flieringen en Kepers. 20 koopen Kortewagentremen en Sledeplanken. 100 koopen droogtn Mutsaard, verdeeld in koo pen 't elks gerief. 35 koopen Schalen en gerieflijken afval. Het Hout zal droog en daags te voren zichtbaar zijn. Verders zal de verkooping geschieden op gewone voorwaarden enüjdvan betaling, mits door eiken kooper zonder onderscheid, te stellen eene goede en gekende borg. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 22 aren 85 centiaren Land, te Erera- bodegem, op den Berg, gebruikt door de weduwe Joannes Verleysen. 2° 23 aren 30 centiaren Land, te Nieu- werkerken, op het Klein Broekveld, ge bruikt door Alfons Roels en Domien Schelf hout. ZITDAGEN Instel Vrijdag 11 Juni Verblijf Vrijdag 25 telkens om 3 uren namiddag, ter Estami net In Nederhasselt, bij den heer Felicien De Ro, te Aalst, ZoutBtraatpoort. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i# Een Huis dienstig voor alle bedrij ven, te Aalst, in de Lange Zoutstraat, groot 2 aren. Bewoond geweest door Juf vrouw Coleta Ringoir. 20 Een Winkelhuis nevens voorgaande, groot 70 centiaren, bewoond door Jufvrouw Schiettecat, aan 565 frs. jaars. Koopen 1 en 2 samen gebracht fr. 32.000. 30 En een Koffiehuis, te Aalst, Groote Markt, groot 2 aren 20 centiaren. Be woond door Polydore De Nul, aan frs. 700 's jaars. Gebracht op fr. 12,800 LAATSTE ZITDAG Donderdag 10 Juni 1909, om 4 uren namiddag, ter Estaminet La Maison de Commerce, bij den heer Richard De Stobbeleir, te Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING. De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen i° 2 aaneenhangende Huizen, groot 41 aren 42 centiaren, te Aalst-Mijlbeke, Ber- gestraat. Bewoond door Camille Van Driessche en Leopold Schoonjans. Te zamen aan fr. 5,75 per week. 20 En eenen Meersch, te Aalst-Mijlbeke, aan de Beekstraat, groot 50 aren 35 cen tiaren Gebruikt door August De Cock en Frans De Coker, te zamen aan fr. 45,00 's jaars. ZITDAGEN Instel, Woensdag 26 Mei Verblijf, g Juni '9°9- Telkens om 3 uren namiddag, ter her berg Au Faubourg bij M. Camille Redant, te Aalst-Mijlbeke, aan den Brus- selschen steenweg. X© buren terstond een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Martensstraat. Te buren terstond. Een schoon en gerieflijk Huis, dienstig voor Winkel en zijnde de welgeklandeerde her berg Het Gouden Tonneken, hebbende verscheidene boven- en benedenplaatsen, pomp- en regenwater gestaan op den hoek per Brusselsche straat en Stoofstraat. Zich te bevragen bij P. Van Melckebeke, Brusselsche straat, 12, Aalst. Xe buren. Een schoon en ge rieflijk Huis, zijnde de welgekende herberg a Den Biekorf, kunnende ook dienen voor winkelier of bieruitzetter gelegen hoek der Kerk- en Rosmarijn9traat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Xe koop. Een dagwand beate Klaveren, in de Boerenmeid, Zoutstraat- poort, Aalst. Xe koop, 1000 schoone Prinsessta- ken, bij Karei Van Kerckhove, Puitenput, je Aalst. Te koop. Een schoon Buitengoed, gelegen aan de Ledebaan. Zich te wen den Keizerlijke Plaats, 26. Te koop. Kar met Rossorts, kun nende 1200 kilos dragen, zich te wenden tot Jan Podbvyn, te Aalst-Mijlbeke, Ouden Dendermondschen Steenweg.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3