liil Frankrijk. Duitschland. Eageland. Italië. behuisde HOFSTEDE, WINKELHUIS ZAAILAND, 2 nieuwe Woonhuizen WOONHUIZEN MEUBELS MEERSCH BOSCH Magazijn van Meubels, Grondkrediet van België Mr Paul EEMAlX, J NEEFS, Vliegmachienen. Kanaal over vliegen. Henry Farman is Zondag te Boulogne aangekomen en moet van plan rijn, binnen tien dagen eene poging te doen om óver 't Kanaal te vliegen. Hij wil den tocht beginnen te Sangatte, tusschen Calais en Griz-Nez. Ook graaf de Lambert, de held van den dag in Holland, wil ook dingen naar den prijs van 25,000 fr. die voor eene vlucht over het Kanaal is uitgeloofd. Lathem is met zijn toestel naar Calais vertrokken om er 't Kanaal over te vliegen. Volgens de Daily Mail is Latham te pover aangekomen, waar hij de kust heeft onderzocht om een punt te zoeken, geschikt om neer te dalenDenzelfden avond is hy naar Parys teruggekeerd. Curtis heeft Zaterdag bij New-York eene schoone vlucht gedaan verscheidene malen beschreef hij een grooten cirkel, met eene snelheid van ruim 72 kilom. in het ïr. Een nieuweling in de vliegsport, Gohron. ïeeft te Chalons eene vlucht van 15 kilom. ifgelegd. Graaf Lambert vliegt te Leur. 't Was met duizenden nieuwsgierigen dat le treinen Zondag morgend te Breda aan- «■achten om de vluchten die graaf de Lam- jert oaby het stadje Leur, cn beloofd door M. Heerma Van Voss, zou afleggen. I Om 12 ure waren er rond de vlakke heide misschien wel 60,000 personen vergaderd. )e automobiels, rytuigen en rijwielen lijzonder deze laatsten waren niet te tellen. Graaf de Lambert vergezeld van M. Cle- menceau, zoon van den Minister-Voorzitter m Frankrijk, kwam om 4 ure op 't terrein, doch daar de wind, of te hevig of uit slechte ichting blies, was het zoowat half negen avonds eer het toestel zich in de hoogte :on verheffen Eerst legde het vliegmachien eene rechte laan af van 500 meters en toen het eene oogtevan 25 meters bereikt had, beschreef et eenon reusachtigen cirkel om het ter- ein heen, over de hoofde der toeschouwers liegend. Daar het niet opgehouden had iet regenen, tijdens graaf de Lambert's zag deze zich verplicht neer te dalen a 4 minuten gevlogen te hebben.'t Was ok bijna donker geworden. zyn neerdalen werd de vluchtvlieger aor de menigte er waren van de groote massa volk misschien nog een 3000tal toe- chouwers aanwezig dapper toegejuicht. Degenen die zich door het slecht weer liet hadden laten afschrikken of het geduld erloren hadden, werden dan ten slotte och voor hun geduldig wachten voldaan. LANGEMARK. Pauline De Kyndt, 10 jaar, sedert twee jaar gehuwd, cn wier lan boven Parijs, werkt, had wel bemerkt at er eene ruit in het venster gebroken i, maar had daar geen argwaan in. innen huis zynde nam zij oenen voorschoot deur der slaapkamer hing, en igop dat oogenblik dat de kasdeur open- tod Op dien zelfden stond werd een ikdoek voor hare oogen geworpen, en erd zy aan handen en voeten gebonden. Onder doodsbedreiging werd geld ge- l(j9 ischtde vrouw meer dood dan levend itwoordde dat haar geld bij haren vader as, en dat zij niets anders in huis had dan fr. welke in den spaarpot van haar kind i. Na gansch het huis doorzocht te sbben, werd de vrouw afgrijselijk mis- indeld, waarna de ellendeling weg- luchtte. jj{ Toen de ongelukkige losgeraakte, ging (j hevig ontsteld de bandietenstreek ver- tellen aan hare zuster, herbergierster In de Warande, in de buurt, doch kon geene nkele inlichting geven over den lafhartigen f churk. op Te Boesinge had men reeds van over of. »ee jaar de zonderlinge handelwijze opge- Derktvan een landbouwersgezin, wonende id. P het gehucht Pilhem. Het was aan de ;eD eburen of andere personen onmogelijk, in ca et huis te komen al de zaken met bezoe- Tj ;ers of kooplieden werden aan de deur gehaspeld. Allerlei geruchten deden de unde on kwamen ter oore van den Burge ts Heester, M. Thibault de Boesinghe, die de oensdag met den veldwachter naar het ff, uis kwam en er met dezen laatste een ge Bderzoek deed. In de kclderkamer ont wiekten zij een kind van 22 maanden het de 'as gansch verwaarloosd en van niemand i het dorp gekend. De heer burgemeester am het wicht op en droeg het buiten het ind was echter zoo zwak dat het onmogc- 0' Ük het daglicht kon verdragen. De land- ouwer verklaarde dat zyn 24jarige dochter fl. e moeder van het verwaarloosde kind is. let parket van Ieperen werd verwittigd d kwam ter plaatse om het onderzoek Qe oort te zetten. Ij. In het nummer 168 der baan naar .j. leaumont, te Marcinelle, wonen de echt- enoote Frans Bodson, 45 jaar oud en haar e)oon. e Deze laatste was Zaterdag laatstleden als luzikant naar eene burgerlijke begraving '''gegaan, le Van zoohaast de deur openstond, kwam bd persoon het huis binnen, vroeg eeno "Ichting en sloot toen de deur achter zich. lp hetzelfde oogenblik hoorde vrouw Bod- Dn gerucht achter zich. Zo wendde zich eD m en zag eene in den rouw gekleede er Nu* achter zich staan. Die vrouw was r_ "fl8 de achterdeur binnengekomen. Alvo- tos ze eenen kreet had kunnen slaken, ad de man eenen yatagan genomen der Ur8erwacht, waarmede hy haar bedreigde, et Nadat ze haar goed gekoord en gebonden jd adden aan handen en voeten, sprongen et eiden naar boven. Geen enkel der buren heeft een ie- ge licht gehoord. Door het gewone onvoorzichtig ge bruik van pctrool, heeft eene vrouw van Marcinelle eene ontploffing teweeg ge bracht, waardoor zy zelve, alsook haar kind en eene buurvrouw, deerlijk verbrand werden. Baldadigaards hebben in do vetweide van den gekenden paardenkoopman Boon te Schaffen, op eene verschrikkelijke wijze eene schoone Hollandsche koei afgemaakt. Op onbehendige manier hebben zy gepoogd de strotpyp over te snijden. Het dier moet doodgebloed zyn. Uit de bil werd een groote klomp vleesch gesneden. Verder liet men 't dier liggen, 't Is niet de eerste maal, dat zulk vandalenwerk werd bedre- ven en dat men de dieren in de weide op verschrikkelijke wyze verminkt. Niet lang geleden vond men des morgends in de vet weide van den heer Van Kempen eene koei wie een der voorste pooten was afgesne den. Over eenige weken, moesten twee dieren afgemaakt worden, omdat een onbe kende snoodaard beide dieren 'nen stok onder den staart had gestoken, die de inge wanden verscheurd had. r—QEBRUIKT ALLEEN De volstrekte heid der Sun light maakt dat zij schade loos is voor het wassch en van kan ten en fijn linnen. zuiver Dr Moret, van Roubaix, moest te Eppe- Sauvage eenen zieken boer bezoeken. Toen hij aan zijne woning kwam, vernam hy dat de zieke op 't veld was. De geneesheer ging hem opzoeken, maar toen hy hem na derde, werd dc boer eensklaps razend zin neloos en bracht hem verscheidene slagen met eene zeis toe. De toestand van den dokter is ernstig. Voor het Assisenhof van Hirschberg, in Silezië, is eene vreeselyke vergiftigings zaak behandeld. De weduwe Glaser, 60 jaar oud, stond terecht wegens vergiftiging harer twee kleinkinderen. Hare dochter, reeds moeder van een kind,trouwde met zekeren Renaud Schmidt, die uit een eerste huwelijk twee knapen had, 5 en 7 jaar oud. Die twee kinderen moesten later 3250 fr. erven van de nala tenschap hunner moeder. Renaud Schmidt stierf kort na het huwelyk en dan besloot de grootmoeder de twee knapen te doen verdwijnen, om het erfdeel machtig te worden voor het kind harer dochter. In Januari 1908 stierf het oudste kind plotseling, door eenen val van de trappen, vertelde de grootmoeder, die alleen thuis was met de twee kinderen. In September laatst stierf het jongste, maar de genees heer bemerkte verdachte vlekken op het lyk. Het parket beval eene lijkschouwing, die bewees dat het kind vergiftigd was. Daarop ontgroef men het lijk van den oud sten knaap. Hier vond men geen vergif maar men kreeg de overtuiging dat de val van de trappen door vrouw Glaser zelf was uitgelokt. De debatten waren zeer dramatisch. Het vijf-jarig kind der weduwe Schmidt vertel de hoe grootmoeder stekskens had geweekt en dan aan broerke had ingegeven. Vrouw Glaser werd ter dood veroor deeld. De Rotterdammer R., die onder den naam S. Windell op de gekende vernuftige manier verscheidene Londenscho banken oplichtte, is tot 18 maanden gevangenis met zwaren arbeid veroordeeld. Zijn mede plichtige, K., die vroeger bediende was in een van de bestolen banken en het plan van den diefstal uitdacht en met schriftver- valsching voorbereidde, kreeg echter zeven jaar. Het medelijden met R., zegt de N. R. Ct -, was by een deel van het publiek zoo groot, dat men eeu voorwaardelijke ver oordeeling niet onmogelyk achtte. Hy had algemeen een goeden indruk gemaakt door zyn volledig schuld bekennen, en men vond het zonde, dat een jonge man van 23 jaar met veel aanleg, lang in de gevangenis zou zitten. Indertijd heeft hy te Londen wel voor een ontwikkeld publiek in een achtbaar ge nootschap eene lezing gegeven over moraal en er grooten indruk mee gemaakt. Men kan zich de ontsteltenis van het genoot schap voorstellen, toen bleek dat de lezer met het belangwekkend uiterlijk en de welsprekende rede over etische dingen de zelfde man was als de handige oplichter Windell Maandag namiddag is een hevige brand ontstaan in de bovenstad van Messina, te midden dor puinen rond de oude gevange nis. De troepen van de genie en der ma rine zijn ter plaats gesneld, maar het blus- schen was moeilyk te midden dier puinen. Men doet al het mogelijke om den brand te beperken. De vlammen verlichten op fantatische wyze de vernielde stad. HOPMARKT. ANTWERPEN, 29 Juni. Men kwoteert Aalst beschikbaar, 42 a 45 fr. Octob.-Novem. 70 fr.Poperinghe beschikbare, 3j fr. Octob.- Nov. 67,50 fr. Markt vast. Gaat l)ij Mr Limpana, Meu belmaker, Bru8selsche straat, 44, de prach tige tentoonstelling van ingelegde vloeren (parquetten) bezichtigen der Parqueteries nationales Vaartkaai, Merxem-Antwer pen. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone Woonhuizen en (Bouwgrond te AnUl-Sfijlbeke. De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal in het openbaar verkoopen te Aalst-Mijlbeke. Eerste koop. Eene schoone en wel gelegen behuisde Hofstede, met Hof en Land, geBtaan op Paperodedries, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, groot 24 aren. Onmiddelijke in gebruiktreding. Laatst bewoond geweest door wijlen juf vrouw Barbara-Maria De Bruyn. Tweede koip. Een Huis en Grond, grooj volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen aan den Ouden Den- dermondschtn Steenweg. Bewoond door den heer Leopold De Neef. Derde koop. Een Huis en Grond, groot volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen alevoren, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Bewoond door den heer Frederic Goed gezelschap, Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgens meting 10 aren 61 centiaren, gelegen aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Gebruikt door voornoemde heeren Leo pold De Neef en Frederic Goedgezelschap. EENIGE ZITDAG Zaterdag 17 Juli 1909, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal, van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen MET HOF, te Aalst, Molenstraataan de Groote Marlet De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal, met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen STAD AALST. Een schoon en allerbest gelegen Winkelhuis met twee groote Vitrienen, Salon, Eetplaats, Keuken en Hof, hebbende Pomp- en Regenwater, ver scheidene schoone Slaapkamers, gestaan in het begin der Molenstraat, aan de Groote Markt getee- kend nummer 4 gekadastreerd wijk A, nummer 424, met eene grootte van een aar tien centiaren, palende van de eene zijde aan M. Amedée Corael- Ghysselinckx, van de andere zijde aan M. Hippo- lyte De Vos en van achter ook aan M. De Vos. Bewoond geweest door Madame Vaneen Broeck- Germeau. Onmiddelijke ingebruiktreding. N. B Voorschreven huis mag bezichtigd worden alle dagen der week van 2 tot 4 uren na middag. Voor de sleutel zich te wenden ten kantoore van bovengenoemden Notaris De Gheest, te Aalst, Keizerlijke Plaats. ZITDAGEN: .ij™ W Ten 4 uren namiddag, ter Estaminet a HET BEIERSCH HOF bij den heer Félix Van Lan- duit, te Aalst, Groote Markt. N. B. Voorschreven huis zal definitief ver kocht worden. OPENBARE VERKOOPING van twee goede perceelen te Erondegem en Erpe. De Notaris EEMAN, te Erpe, zal namens wien het behoort, met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen, de navolgende goede ren, te weten Eerste koop. Eene partij Land, gelegen te Erondegem, op het Benedenkauterken, gekada streerd wijk B, nummer 207, groot aldaar 24 aren 20 centiaren, palende ten ooste de Kauterbaan, ten zuide Juffrouw weduwe De Mil, ten weste M. Jo seph Lapus en ten noorde verscheidene eigenaars. Gebruikt zonder termijn door Juffrouw weduwe J.-B. De Mil, te Erondegem. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in de Rinkeling, deels op Erpe, wijk D, nummer 743c, van het kadastraal plan met eene grootte van 22 aren 20 centiaren en deels op Erondegem, geka dastreerd wijk B, nuumer 274, met eene grootte van 4 aren 10 centiaren, palende voor het heel, oost M. Philemon De Ridder, zuid de Kinderen De Ryck, west M. Leo Schockaert en noord de erven J.-B. Schockaert. Gebruikt zonder termijn door de heeren Félix Van Leuven en Jan De Craecker, beide te Eron degem. Verdeeld in oost- en westhelit. ZITDAGEN Instel Donderdag 17 Juni Verblijf Donderdag 1 Juli telkens om 3 uren van den avond, ter herberg De Klimopbij den heer Victor De Vlieger, te Erondegem, nabij het Dorp. OPENBARE VERKOOPING gestaan en gelegen te Qenderleeuw, nabij de Statie. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premièn en gelagen, in het openbaar verkoopen, te weten Een Eigendom, bestaande uit twee onlangs nieuw gebouwde Woonhuizen, gestaan en gelegen te Denderleeuw, wijk Leeuwbrug, nabij de Statie, bekend bij kadaster sectie A, nummer 5o5b, groot 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide Dame weduwe Sonck, ten weste den IJzerenweg enten noorde den heer Octave Vaere- man. Verdeeld in 2 koopen. Eerste koop zijnde het Woonhuis met aan- hoorigheden, bewoond door den heer Oscar Ver- eecken, handelaar. Tweede koop zijnde het Woonhuis, dienstig voor Slachterij, vroeger bewoond geweest door den heer Sylvain Asscherickx, slachter. ZITDAGEN Instel, Zaterdag 26 Juni Verblijf, Zaterdag 10 Juli 9°9> Telkens om 3 uren van den namiddag, ter Esta minet genaamd A la Taverne Viennoise ge houden door Dame Weduwe FREDERICX, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING van EN HOFSTEDEN, te Aalst en llaeltert De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Woonhuis, zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen in de Rosma rijnstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 842, aldaar groot veertig centiaren, palende ten ooste aan de Rosmarijnstraat, ten zuide den heer August Boone, ten weste en ten noorde den her Camiel Roosen-Van Nuffel. Bewoond door den heer Frans Colpaert. Slechts ingesteld fr». 3000. Tweede koop. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Schaarbeke, aan den Ledeweg, bekend bij kadas ter sectie C, nummers 74A, 75b, 76B, 77A, 78A en 79A, aldaar groot 67 aren 80 centiaren, palende ten ooste den heer Petrus-Franclscus De Smet-De Man en Kinderen, ten zuide den heer Ivo Dhaese, ten weste de Straat en ten noorde Jufvrouwen Adelina, Maria en Sylvia Van der Poorten. Beoond door den heer Felix Buyl. Slechts ingesteld frs. 35oo. GEMEENTE HAELTERT. Derde koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie A, nummers 1 635a en 1636, aldaar groot 12 aren 60 centiaren, palende ten ooste den heer Frans Moens, ten zuide en ten weste den heer Louis De Sade- leer en consoorten ten noorde. Bewoond door den heer Alfons De Doocker. Slechts ingesteld frs. z5oo. ZITDAGEN Instel Zaterdag 10 Juni Verblijf Zaterdag 3 Juli *9°9» telkens om 3 uren van den namiddag, ter Esta minet A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Fredertx, te Aalst, Statie plein. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met Hof, te Aalst, in de Nieuwstraat, groot 3 aren 30 centiaren Bewoond door den verkooper, M. René Salomez-De Veylder. EENIGE ZITDAG: Dijnsdag 13 Juli 1909, om 3 uren namiddag, ter Estaminet a Café du Centrebij den heer Emile De Veyl- der-De Bock, hoek der Kapel- en Molen straat, te Aalst. VENDITIE VAN en Meubelair e Voorwerpen te Aalst, Albert-Liénartstraat, ten sterf huize van M. Louis Bouquet, op Woensdag 14 Juli 1909, om 1 ure na middag, door 't ambt van den Notaris BRECKPOT, te Aalst. OPENBARE VERKOOPING te Welle en Erembodegem. De Notaris DE SADELEER, te Erembodegem, zal, met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr CLAES, Notaris te Brussel, ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Welle. Koop een. Eene partij Meerseh, gelegen in de Wellemeerschen, gekend ten kadaster sectie A, nummer 85, met eene grootte van 33 aren 5o cen tiaren, palende noord den heer Jan-Benoit De Mets, oost de kinderen Jan-Baptiste Van Mulders, zuid de erven Dominicus Triest en west de Rythe (Waierloop). Gemeente Erembodegem. Koop twee. Een perceel Bosch met de Boo- men en de Houtgewassen er op staande, gelegen ter plaats gezegd «Geetegem. nabij de Bonte beek, bekend ten kakaster sectie B, nummer 1078, met eene grootte van i3 aren 80 centiaren, palende noord en oost den heer Léonce-Adolf Van der Beien, zuid de Codshuizen van Aalst en west den heer Anatole De Meester. Eenige zitdag voor vaste toewijzing Donderdag 15 Juli 1909, om een ure namiddag, ter herberg van den heer Petrus Meert, te Erembodegem, aan het Gemeen tehuis. Er %al geen tweede {itdag gehouden worden. O» (lemancle pour une maison de commerce de cette ville, un jeune employé connaissant par- faitement le franfais et le flamand. Prière d'adresser les demandes au bureau du Journal, sous les initiales A. B. Inutile d'écrire sans les meilleures réfé- rences Te koop. Een schoon Buitengoed, gelegen aan de Ledebaan. Zich te wen den Keizerlijke Plaats, 26. Kieuwelraal, 46, (nabij het Postkantoor), Aalst. Met deze heb ik de eer het geacht pu bliek kenbaar te maken, dat er bij mij te bekomen zijn alle soorten van Meubels, zooals Stoelen, Tafels, Kassen, Glazen kassen, Kleerkassen, Beddens, Toogen, enz., enz. te veel om te melden. Aangezien ik persoonlijk alles zelf kan maken, zal het bij mij ten minste zoo goed koop zijn als elders. Al de Meubels die zich in mijn magazijn bevinden zijn echt nieuw en mogen bin nen en buiten nagezien worden. Groote keus van Snijwerk, Cornissen, Mouluren en Frontons, in Eik, Notelaar en Pitsch pin. Eenig depot voor Aalst van gegraveerd glas voor Glazenkassen. LET WEL OP HET ADRES Edouard GUNS, Nieuwstraat46, Aalst, (nabij het Postkantoor). Die »i meid voor alle werk wordt gevraagd. Zich te wenden ten Bureele van De Denderbode 0 te Aalst, Korte Zout- straat, 31. Te koop. Kar met Ressorts, kun nende 1200 kilos dragen, zich te wenden tot Jan Podbvyn, te Aalst-Mijlbeke, Ouden Dendermondschen Steenweg. To koop. Een dagwand beste Klaveren, in de Boerenmeid, Zoutatraat- poort, Aalst. X© huren. Een schoon en ge rieflijk Huis, zijnde de welgekende herberg Den Biekorf, kunnende ook dienen voor winkelier of bieruitzetter gelegen hoek der Kerk- en Rosmarijnstraat. Voor de conditiën zich te wenden tot den heer Max Moens, Brouwer, Molendries, Aalst. Xe liuren terstond een wel gelegen Huis, (kunnende dienen voor Win kel), gelegen in de Schoolstraat, Nr 39, zich te bevragen bij J. Goethals, Dirk Marten8straat. NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ ingericht in i835. MAATSCHAPPELIJKE ZETEL Kleinen Zavel, 5, te Brussel. Hypothecaire uitleeningen zonder voor afgaande kosten bijzonderlijk voor het bouwen van woonhuizen. De gelden worden naar gelang der werken, zonder kroosverlies, gestort). Wie het verlangt kan door de Royals Belge de uitkeering, bij overlijdens- geval, van het nog verschuldigde kapi taal, mits eene zeer gematigde premie doen verzekeren. Obligation gewaarborgd i<> door overeenkomstige hypothékaire uitleenin gen en 20 door het maatschappelijkkapi- taal en de reserven. (18,000,000). Dit obligatiën waarvan den intrest aan 3 wordt gesteld, zijn eene vaderlijke gelduitzetting van allen eersten rang. Kostelooze inlichtingen bij den agent der maatschappij voor het Canton Aalst. Leopoldetraat, O, Aalst. Alle werkdagen) 8 tot 9 uren voormiddag van 14 tot 5 uren namiddag. HOOFDAGENT voor Verzekeringen tegen Brandgevaar, Ongevallen en op 't I<even. Huis van vertrouwen. IN DEN DIKKEN EIK. Meubels, Stoelen, Spiegels, Matrassen enz. met waarborg De ondergeteekende Jean Limpens, meu belmaker, Brusselschestraat. Nr 44, te Aalst, brengt ter kennis van het geacht publiek, dat er bij hem gestadig te beko men zijn, alle soorten van gepolierde, geci- reerde en verniste meubels zooalsaccajou, notelaar, kerzelaar, esschen, eiken, olmen, pitsch-pin, dennen en kanada, ledikanten, lavabos, nachttafels, droogstoslen, kleer- lijnwaad- en keukenkassen, eiken bahuts, ronde en andere tafels, wiegen, koffers, toogen étagères, lessenaars en commoden, groot assortiment van Bto^len, met rieten, strooien, biezen en houten zittingen, gemak en andere zetels, bureau- kerk- en kinder stoelen, matrassen, in wol, windhair, erin végétal en zeegras spiegels met eiken en andere caders, draai werken, meubel mou- lueren, baguetten voor caders, enz. bij zonder grooten keus van snijwerk voor meube's, aan prijzen buiten alle concur rentie. Verders ongesneden accasia speeken, in alle grootten voor rijtuigmakers, alsook beuken en eiken duigen voor kuipers in tabakvaatjes. Hij werkt ook op commande en beveelt zich aan voor het herstellen en polieren van oude meubels en stoelen. Door de uitbreiding zijner machienen, is alle concurrentie onmogelijk. Hij beveelt zich in de gunst van eenieder. •lean Limpens. TANDMEESTER SPECIALIST, te Aalst, Statiestraat, 33, naast het Hotel du Comte de Handre SEDERT TIEN JAREN TE AAL8T. Kostelooze raadplegingen alle dagen van 8 tot 5 uren, Zondag morgend, van 8 tot 12 uren. Dijnsdag voormiddag, te Ni no ve, bij M° Van Laer. Dijnsdag na middag, te Aalst. Genezing en opvulling der bedorven tan den. Plaatsen van Kunsttanden zonder uittrekken en na het vooraf genezen der wortels van de oude tanden. Het uit trekken der tanden volgens de keus van den Klient, na volledige gevoelloosmaking, gewaarborgd zonder de minste pijn. Gebitten op Goud, Platine en Caout- chooc. Gebitten zonder plaat, in de wortels vastgezet, nieuw stelsel. Recht zetten der tanden bij de kinderen (menig vuldige bewijzen). Wit maken der tan den, enz. Reparatiën, Hermaken van Ge bitten, elders gemankeerd. Daar Mr NEEFS de gebitten zelf maakt, dus uit de eerste hand, kan hij deze goed- kooper leveren en met meer juistheid en gemak voor den Klient maken, dan andere Dentisten die, bij gebrek van kennis, hunne Gebitten elders moeten doen maken. Begeeft zich ten huize op aanvraag.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3