Duitschland. TTTWllHlil ZAAILAND, 2 nieuwe Woonhuizen WOONHUIZEN BOUWGRONDEN, ZAAILA N DEN WINKELHUIS goede LANDEN, EEN HUIS, behuisde HOFSTEDE, MEERSCH ROSCII Vóór 1 Oogst moeten al de spaar potten en de matrassen nagezien worden Waarom Tegen dien datum zijn de Grieksche zil verstukken van 2fr., 1 fr. en 0,50 fr. niet meer gangbaar. De 5frank-stukken van Leopold I worden ook ingetrokken, alsook de zilverstukjes van 0,50 fr. van Napoleon III van voor het jaar 1870. Dus lezers oppassen dat gij er niet mede blijft zittende Nationale Bank aanvaardt al die geldstukken, wanneer zij ongeschon den zyn versleten geeft er niet aan als men maar kan zien wat het is. - Er is te Brussel door eene bijzondere afdeeling der policie eene ronde gedaan in de herbergen, waar zekere waagspelen zyn aangebracht, bij middel van mekanieke toestellen. In de Brusselsche omgeving werden er too meer dan 1500 in beslag genomen en volgens de berekening moeten die dingen den uitvinder eene inkomst van meer dan 52,000 fr. per jaar opleveren, hiervan alle kosten afgerekend. Te Brussel werd een politieagent aan gesproken door eenen persoon, die aan eene herberg zat en hem zegde dat eene dame, die hy hem aanwees, hem daags te voren 100 fr. ontfutseld had. De agent noodigde vriendelyk de dame uit, naar het policiebureel te komen, waar de aanklager zyne beschuldiging hernieuw de. De vrouw had geene moeite om te bewij- ren, dat zij het slachtoffer was van eerloo- ten laster maar de policieofficier van dienst, zich den naam van den aanklager herinnerend, herkende in hem een tanden trekkerdie zelf geene zuivere consciëntie 1 td. Deze had namelijk reeds een tiental ver- oordeelingeh voor diefstal, aftruggelarij, opzijn kap. En tot bewijs der waarheid vond men in lyn zakken éen volledig stel dievengerief, vaarmeê men de weerspannigste sloten kan openen. Er is eene depeche aangekomen, meldend dat het korps der vrijwillige brandweer van Ukkel, te Townbridge in den wedstrijd voor brandweerkorpsen, den le prijs heeft behaald. De gemeente Ukkel bereidt eene schitterende ontvangst voor overwinnaars. Op de wijk Cauwenberg, te Temsche, woont een oud vrouwtje, wed. De Smet, janschalleen. Altijd netjes in haar huis- iouden en gesparig, heeft zy den naam van eens te hebben. Vrijdag morgend was het vrouwtje naar het kantoor om haar ouderdomspensioen gegaan, hetgeen zij zorgvuldig wegborg. Vrijdag avond sloot zy, zooals gewoon lijk, goed de deur. Binst den nacht hoorde zy eensklaps ge rucht, het was rond 1 ure. Moeder De Smet gaf er geen verder acht op en dacht dat het muizen waren Opeens kreeg zy, op het hoofd, drie geweldige slagen met een zwaar voorwerp. Haar hoofd draaide doch zy had niette min de kracht om aan eene koord, die nevens haar bed hangt, te trekken. Eene groote bel, die buiten hing, gaf het alarm. De booswicht, die licht mede had, keek verwonderd op en nam de vlucht. Dadelijk kwamen de geburen die het geluid der bel gehoord hadden, binnenge- sprongen. Verschrikt vonden zij de oude vrouw te bed. Uit eene erge wonde aan het hoofd vloeide bloed. Men liep seffens om doktor Everaert, die haar de eerste zorgen toediende Haar toe stand is niet wanhopend. Op het gerucht en gebabbel, kwamen van de hoven talrijke personen aangeloopen en gewapend met stokken, enz., deed men eene opzoeking. Er was mets te bespeuren. Het vrouwtje vertelde dat de booswicht in het zwart gekleed washy had lang haar en baard. Hij liep blootvoets. Om 4 ure deed de policie een eerste on derzoek in de gemeente en omtrek. Elk besprak de snoode daad. De bandiet moet met de gewoonte der vrouw en met de streek wel bekend zijn. Men heeft vermoedens. Het parket van Dendermonde kwam Za terdag namiddag ter plaats. Een erg spoorweg-ongeluk is Maan dag morgend voorgevallen in de statie van Verviers-Ouest. De trein van Luik, die hier de reizigers van de richting van Spa opneemt, kwam ten 8 ure 30 de statie binnen gereden, doch de remmen werkten niet en de trein kwam met groot geweld tegen de buffers gebotst. Deze werden verbryzeld. De meeste reizigers, die allen rechtston den. werden met groote hevigheid door elkaar geschud en tegen de wanden der compartimenten geslagen. Er zijn 57 gekwetsten, bijna allen aan het hoofd. De oppertrienwachter Renette, van Luik, alsook eene dame van Forges-Thiry zijn er 't ergste aan. Zij werden beiden met gebroken ribben opgenomen Op het oogenblik van het ongeluk sprong de stoker van de locomotief, zoodat hy ongedeerd bleef. Zes geneesheeren hebben de gekwetsten verzorgd. De oorzaak van het ongeluk is niet ge kend. Op het gehucht Serpke, te Auvelais (Namen) heeft een schrikkelijk feit de be volking ontroerd. De 15jarige dochter Eugenie, der echte lingen Scohyer was zondag naar de kermis van Jemeppe geweest en bleef den heelen nacht uit, om eerst des morgends ten 10 uren 't huis te komen. Toen zij daarover door hare moeder be rispt werd, schoot zij in razende woede. Wacht riep zij uit, ik zal uwe zaak regelen En naar de kamer van haren va der loopende, haalde zij daar een scheermes en op hare moeder toesnellend, sneed zy haar den hals af. Daarop liep zy het huis uit om door het veld te vluchten, terwijl hare moeder op den vloer der keuken lag te zieltogen. De jonge moordenares is aangehouden. ZOO is 't. Nu hoe langer hoe meer personen uit alle kringen in de gemeente raden zitting nemen, vraagt men zich wel eens af, of die personen wel allen in staat zijn werkelijk den volkswil tot uiting te brengen en of er eigenlijk wel van een werkelijke deelneming aan het werk der gemeente sprake is. Een groot scepticus op dit gebied, een burgemeester in Oost-Pruisen, diende by den gemeenteraad twee voorstellen in, een betreffende een door de policie gestelde vraag, of de touwen, waaraan de honden, die niet mogen losloopen, moeten worden, gebonden, van 90 op 70 cm. ingekort moeten worden, en een tweede tot liet sluiten van eene leening van 11 millioen voor verschillende, niet geheel duidelijk aangegeven doeleinden. Nu zult ge zien, zegde de burgerva der, dat de lieeren raadsleden zich moe zullen praten over de touwtjes van 70 cm., want zy houden allen een hond, maar de leening van 11 millioen gaat er direct door. En zoo geschiedde het ook. Over de hondentouwtjes werd twee uur gerede twist. Bij de leening vroeg niemand waar over het eigenlijk liep, hoewel de toelich ting onvolledig was en belangrijke kwes ties, waarover nog geen besluit was genomen, door de beslissing over de leening tevens werden beslist. Gemeentebelangen) Bewaard al uw linnen wit als sneeuw door het regelmatig gebruik van Sunlight Zeep. Qebrulkwijze rond «Ik stuk. Ach. Sineü'vns, papiers car tons en gros, demande représentant pour Alost. Article h s'adjoindre. Sradresser par écrit rue de Smet, 84, Gand. Te huren tegen 1 October aans.t een welgelegen HUIS met Hof (50 meters diepte), Dendermondsche Steenweg, 108, zichtbaar alle Dijnsdagen, Woensdagen en Donderdagen, telkens na den middag. Zich te bevragen bij den heer J. Goethals, Dirk Martensstraat, 14, Aalst. Uit ter band te koop. Een welgelegen Huis, te Aalst, Hove- niersstiaat, n° 19, bewoond door M. Frans De Groot, blikslager. Voor de voorwaarden en den prijs be- vrage men zich ter studie van dtn Notaris Eeman, te Erpe. Men vraagt een of twee goede mecaniciens-stokers, goed hunnen stiel kennende, zich kunnende gelasten met de reparaties en 't werk van het atelier en 't Btoomtuig kennende. Daghuur 22 h 26 fr. ter week. Schrijven N° 9876 Bureel van De Denderbode, Aalst. Een voerman, bekwaam, proper, eerlijk, goed de peerden kennende, een die van 't werk niet schuw is.'Goede plaats voor serieus mensch, wordt gevraagd bij Garston, Frères, Aalst. Gaat bij AIr (/unpens, Meu belmaker, Brusselsche straat, 44, de prach tige tentoonstelling van ingelegde vloeren (parquetten) bezichtigen der Parqueteries nationat.es Vaartkaai, Merxem-Antwer pen. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE ERPE, Molenkauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in het openbaar verkoo- pen Eenige koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op den Molenkauter, gekend op het kadaster wijk D, nummer 701c, met eene grootte van 21 aren, doch volgens titel en meting groot 21 aren 35 centiaren, palende ten ooste met de baan den in aanleg ziin- den IJzerenweg van Brussel op Gent,ten zuide den heer Jozef De Troch, ten weste en ten noorde den heer Philemon De Ridder. Gebruikt door den eigenaar M. Frangois De Beir-Van Wesemael, te Erpe. ENKELE ZITDAG Donderdag 29 Juli 1909, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Plezanten Hof, gehouden door den heer Rei- mond Boterberg, fabrikant in schoenen, te Erpe, Sevecoot, OPENBARE VERKOOPING van gestaan en gelegen te (Denderleeuwnabij de Statie. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premién en gelagen, in het openbaar verkoopen, te weten Een Eigendom, bestaande uit twee onlangs nieuw gebouwde Woonhuizen, gestaan en gelegen te Denderleeuw, wijk Leeuwbrug, nabij de Statie, bekend bij kadaster sectie A, nummer oo5n, groot 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide Dame weduwe Sonck, ten weste den IJzerenweg en ten noorde den heer Octave Vaere- man. Verdeeld in 2 koopen. Eerste koop zijnde het Woonhuis met aan- hoongheden, bewoond door den heer Oscar Ver- eecken, handelaar. Tweede koop zijnde het Woonhuis, dienstig voor Slachterij, vroeger bewoond geweest door den heer Sylvain Asscherickx, slachter. Bij samenvoeging slechts gebracht op frs. 615o. DERDE ZITDAG Zaterdag 24 Juli 1909, om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet ge naamd a A la Taverne Viennoisegehouden door Dame Weduwe FREDERICX, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING van EN HOFSTEDEN, te Aalst en Haelterl. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premie en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een schoon Woonhuis, zijnde eene Herberg, gestaan en gelegen in de Rosma rijnstraat, bekend bij kadaster sectie A, nummer 842, aldaar groot veertig centiarenpalende ten ooste aan de Rosmarijnstraat, ten zuide den heer August Boone, ten weste en ten noorde den heer Camiel Roosen-Van Nuffel. Bewoond door den heer Frans Colpaert. Slechts ingesteld ff». 3000. Tweede koop. Eene behuisde, beschuurde en bestalde Hofstede, gestaan en gelegen te Aalst- Schaarbeke, aan den I.edeweg, bekend bij kadas ter sectie C, nummers 74A, 75b, 7Öb, 77A, 78A en 79A, aldaar groot 67 aren 80 centiaren, palende teD ooste den heer Petrus-Franclscus De Smet-De Man en Kinderen, ten zuide den heer Ivo Dhaese, ten weste de Straat en ten noorde Jufvrouwen Adelina, Maria en Sylvia Van der Poorten. Bcoond floor den heer Felix Buyl. Slechts ingesteld frs. 35oo. GEMEENTE HAELTERT. Derde koop. Een Woonhuis, gestaan en gele gen nabij het Dorp, bekend bij kadaster sectie A, nummers i635a en 1636, aldaar groot 12 aren 60 centiaren palende ten ooste den heer Frans Moens, ten zuide en ten weste den heer Louis De Sade- leer en consoorten ten noorde. Bewoond door den heer Alfons De Doncker. Slechts ingesteld frs. 25oo. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Zaterdag ij Juli ïgog n 3 uren van den namiddag, ter Estamine1 A la Taverne Viennoise, gehouden door Dame weduwe Fredertx, te Aalst, Statieplein. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen te Aalst, Drie Sleutelsstraat en Ouden Dendermondschen Steenweg De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen ten voorhoofde aan de Drie Sleu telsstraat, gekadastreerd wijk D, deel van nr 797°, groot volgens meting 5 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw weduwe Volckaort, ten zuide aan dezelfde, ten weste aan Jufvrouw Beeckman en ten noorde aan de Straat. Verdeeld in vyf loten als volgt Eerste lot groot 1 aar, hebbende 5 me ters breedte ter straat. Tweede lotgroot 1 aar, ook met eene breedte van 5 meters ter straat. Derde lot ook groot 1 aar, met zelfde breedte. Vierde lotgroot 1 aar 6 centiaren, met eene breedte van 5 meters 30 centimeters ter straat. Vijfde lotgroot 1 aar 20 centiaren, met eene breedte van 6 meters ter straat. Tweede koop. Een perceel Bouw grond, gelegen aan den Ouden Dender mondschen Steenweg, gekadastreerd wijk D, deel van nr 797°, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan Mijnheer Felix De Hert, ten weste en ten noorde aan Juf vrouw weduwe Volckaert. Verdeeld in vier loten als volgt Eerste lot, groot 1 aar. Tweede lot, ook groot 1 aar. Derde lot, insgelijks groot 1 aar. Elk met eene breedte van 5 meters ter straat. En het vierde lot, groot 92 centiaren met eene breedte van 4 meters 60 centimeters ter straat. ZITDAGEN ig 1 Juli 1909, Verblyf Vrydag 30 ten 3 uren namiddag, ter herberg Den Grooten Sint Ivo, by den heer Camille Pilatete Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meei'scli, te (Baerdegem Gijsegem, Herdersem en Hof stade. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, Dum- mer 3oo, met eene grootte van 22 aren 60 centia ren. Gebruikster Jufvrouw wepuwe Leo Wil- lems. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren. Verdeeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Derde koop. Een perceel Bosch, geleger het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, numj mer 109, met eene grootte van 38 aren 80 centia ren. Gebruiker den heer Louis Van Royen, Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouwveld, gekadastreerd wijk A, nummer 557, met eene grootte van 47 aren 3o centiaren Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 507, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren. Gebruikster Jufrv. weduwe Joseph Van Royen. Gemeente Herdersem. Zesde koop. Een perceel Meersch, gelegen op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 82, met eene grootte vao 75 aren 20 centiaren. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen Varing, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 124, met eene grootie van 3o aren. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Achtste koop. Een perceel Land. gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers ii6b en nÖA/bis. met eene grootte van 19 aren 90 centia ren. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Gemeente Ho/stade. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achterste Bolleweg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren. Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Juli Verblijf Woensdag 18 Augustt 9°9> ten 2 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Weenen, n bij den heer Adolpiie De Gendt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen MET HOF, te Aalst, Molenstraataan de Groote Marlet De Notaris DE GHEEST, te Aalst zal, met ge win van palmslag en gelagen, in bet openbaar ver koopen STAD AALST. Een schoon en allerbest gelegen Winkelhuis met twee groote Vitrienen, Salon, Eetplaats, Keuken en Hof, hebbende Pomp- en Regenwater, ver scheidene schoone Slaapkamers, ge6taan in het begin der Molenstraat, aan de Groote Markt getee- kend nummer 4 gekadastreerd wijk A, nummer 424, met eene grootte van een aar tien centiaren, palende van de eene zijde aaa M. Amedée Corael- Gbysselinckx, van de andere zijde aan M. Hippo- lyte De Vos en van achter ook aan M. De Vos. Bewoond geweest door Madame Vaneen Broeck- Germeau. Onmiddelijke ingebruiktreding. N. B Voorschreven huis mag bezichtigd worden alle dagen der week van 2 tot 4 uren na middag. Voor de sleutel zich te wenden ten kantoore van bovengenoemden Notaris De Ghbest, te Aalst, Keizerlijke Plaats. ZITDAGEN Instel Vrijdag 2 Verblijf Vrijdag .6 Juh ,9°9* Ten 4 uren namiddag, ter Estaminet «c HET BEIERSCH HOF bij den heer Félix Van Lan- duit, te Aalst, Groote Markt. N. B Voorschreven huis zal definitief ver kocht worden. OPENBARE VERKOOPING van Meersschen en Rosse hen, te Lede, MoorselNieuwerkerhen Oordegem, Schoonaarde, Denderwindehe, Hehelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijde, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 20 aren. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 2g3, met eene grootte van 32 aren. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffel,» gekadastreerd wiik B, nummer 120, et eene grootte van 35 aren 80 centiaren. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 926, met eene grootte van 43 aren go centiaren. Gebruiker den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen- m, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, met met eene grootte van 42 aren 80 centiaren. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Gemeente Nieuw erkerken Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiareD. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Jean Caudron. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren. Gebruiker den heer Jean Candron. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpcnbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 929, met eene grootte van 29 aren 90 cen tiaren. Gebruiker den heer Jean Caudron. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 122:, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 1082, met eene grootte van 9 aren 40 centiare.'.. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 282, met eene grootte van 70 aren 90 centia ren. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Henri Bemé. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eenige sectie, nummers 1913 en 1914, met eene grootte van 41 aren 60 centiaren. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Dendertoindeke. Vijfiieode koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren. Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren. Gebruiker den heer Gustaaf Roosens. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/2, met eene grootte van 82 area. Verdeeld in twee lotea. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt,gekadastreerd wijk F, nummer 80. met eene grootte van a3 aren 80 centiaren. Verdeeld in drij loten. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag 29 Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti ten een ure namiddag, ter herberg genaamd Dk Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wilde, te Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van te Lede, Keiberg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een Huis en Grond, groot volgens titel 3 aren 25 centiaren, gestaan en gelegen op Keiberg, gekadastreerd wijk C, nummer 2i6d, met eene grootte van 3 aren 30 cen tiaren. Laatst bewoond geweest door Jufvrouw Weduwe Donatus De Kerpel- Kennof. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 13 Verblijf Dijnsdag 27 1 9i ten 3 uren namiddag, ter herberg Sint Rochus, hij den heer Charles D'Haese, te Lede, Keiberg. OPENBARE VERKOOPING van eene schoone Woonhuizen en (Bouwgrond te A a 1 m l - H i j I 1) e k e De Notaris DE GHEEST. te Aalst, zal in het openbaar verkoopen te Aalst-Mijlbeke. Eerste koop. Eene schoone en wel gelegen behuisde Hofstede, met Hof en Land, gestaan op Paperodedries, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg, groot 24 aren. Onmiddelijke in gebruiktreding. Laatst bewoond geweest door wijlen juf vrouw Barbara-Maria De Bruyn. Tweede koop. Een Huis en Grond, groot volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen aan den Ouden Den dermondschen Steenweg. Bewoond door den heer Leopold De Neef. Derde koop. Een Huis en Grond, groot volgens meting 5 aren 82 centiaren, gestaan en gelegen alsvoren, aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Bewoond door den heer Frederic Goed gezelschap. Vierde koop. Een perceel Bouwgrond, groot volgenB meting 10 aren 61 centiaren, gelegen aan den Ouden Dendermondschen Steenweg. Gebruikt door voornoemde heeren Leo pold De Neef en Frederic Goedgezelschap. EENIGE ZITDAG Zaterdag 17 Juli 1909, ten 2 uren namiddag, ter Zittingszaal, van het Vredegerecht, te Aalst, in het Stadhuis. OPENBARE VERKOOPING te Welle en Erembodegem. De Notaris DE SA DELEER, te Erembodegem, zal, met tusschenkomst van zijnen ambtgenoot Mr CLAES, Notaris te Brussel, ten verzoeke van wie het behoort, openbaar verkoopen Gemeente Welle. Koop een. Eene partij Meersch, gelegen in de Wellemeerschen. gekend ten kadaster sectie A, nummer 85, met eene grootte van 33 aren 5o cen tiaren, palende noord den heer Jan-Benoit De Mets, oost de kinderen Jan-Baptiste Van Mulders, zuid de erven Dominicus Triest en west de Rytbe (Waterloop). Gemeente Erembodegem. Koop twee. Een perceel Bosch met de Boo- men en de Houtgewassen er op staande, gelegen ter plaats gezegd Geetegkm, nabij de Bonte- beek, bekend ten kakaster sectie B, nummer 1078, met eene grootte van i3 aren 80 centiaren, palende noord en oost den heer Léonce-Adolf Van der Beien, zuid de Codshuizen van Aalst en west den heer Anatole De Meester. Eenige zitdag voor vaste toewijzing Donderdag 15 Juli 1909, om een ure namiddag, ter herberg van den heer Petrus Meert, te Erembodegem, aan het Gemeen tehuis. Er %al geen tweede jitdag gehouden worden. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, tc Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met Hof, te Aalst, in de Nieuwstraat, groot 3 aren 30 centiaren. Bewoond door den verkooper, M. René Salomez-De Veylder. Slechts ingeBteld frs. 5200. LAATSTE ZITDAG: Dijnsdag 20 Juli 1909, om 3 uren namiddag, ter Estaminet Café du Centre, n bij den heer Emile De Veyl- der-De Bock, hoek der Kapel- en Molen straat, te Aalst.

De Denderbode | 1909 | | pagina 3