GENIE Au Frankrijk. Zondagrust. Te ljuren voor Veulens of Vaarzen. WOONHUIS met HOF goede LANDEN, ZAAILANDEN BOUWGRONDEN, EEN HUIS, 1 A A I L A ND, 2 nieuwe Woonhuizen J. VanGeert&L. Callebaut Het beste Wasehpoeder is de Aalat en oaili^gendo koopt re SCHOENEN bij C. Mallego, Qroote irkt, 19, te Aalst, daar vindt men de itkoopste der stad. Alle models en in |e prijzen. Bijzondere prijs voor uitver- lopers. Men aanvaardt alle reparation. De Nieuwpoortsche haringvaarder VAntoine de Padoue, die den 17" Mei lar zee vertrok, is vorleden week van ja eerste vischtocht teruggekeerd met |0 tonnen haring en 30 tonnen zoute- fcch. Het tweede haringschip te Nieuw- iort thuis hoorende, Tout a Jésus et a \ftrie, wordt ookrberstdaags uit zee ver lacht. Melden wij hierbij dat geen enkele Fran- che haringvaarder tot op heden is binnen- tóoopen. Men weet dat in den laatsten tijd iele vis8chers naar de Witte Zee trekken, ran waar zij na een 2-3 tal dagen visschen, hwoonlijk mot een rijken buit terugkee- fen. De aldaar gevangen visch schijnt ech ter in Engeland minder aftrek te hebben jan op het vasteland. Het is daaraan te teyten zeker dat in de laatste dagen vele ïngelsche visschers hun vangsten in Oos- rnde aan de markt Zekere heer S... had al de beneden «trekken van een groot huis in de Sint- .athalijnevest, te Antwerpen, gehuurd en ichtte er, met andere personen, een bureel in voor verkoopen en verhuren van eigen dommen. Telefoontoestellen noch bedienden ont braken. Deze personen dcelgenooten, toe lichters of bedienden, werden by middel tan aankondigingen in de dagbladen aan geworven, kregen formuuls te teekonen en moesten borg storten. Zoo werden beetgenomen een heer van Brussel, voor 1600 fr.; M. Bourgeois, voor 2000 fr.; M. De Wael, Solvynstraat, voor 7000 fr. De heer Wouters van Brussel, was op het punt 10,000 fr. te storten, als hy toch eerst besloot nadere inlichtingen te nemed in de Bank, waar zoogezegd de obligatiën in het brandkoffer lagen. Deze maatschappij gaf ook obligatiën op maanJelijksche of driemaandelyksche af kortingen. Groot is hot getal slachtoffers, vooral in Vlaanderen. Op de formuuls, welke de slachtoffers voorgelegd werden, itond de naam van advokaat X. die in een dorp van Oost-Vlaanderen verblijft. Eindelyk, drie toezichters, de genaam- den Van R. ,T-, eh van den E alle drie van Antwerpen, hebben zich tot het gerecht gewend. De kliënten werden niet alleen bestolen, maar ook de bedienden. Deze moesten, om den heer Wouters, van Brus sel, te vangen, valsche stuks opmaken, hetgeen zij weigerden. Een aanhoudingsmandaat is uitgeleverd tegen den bestuurder S.. die de plaat ge- peetst heeft. S. hoeft te Antwerpen nog een koffie huis gehouden in den omtrek der Midden statie, nadien ry wielen op krediet ver kocht om eindelyk als bestuurder van zoogezegde maatschappij talryke aftrogge- laryen te plegen. Een derde persoon die sinds Februari niet meer gezien is, wordt opgezocht. Al de boeken der zoogezegde maatschap pij zijn aangeslagen. M. Taquet, onderzoeksrechter, heeft reeds vele personen onderhoord. Dinsdag, kort na middernacht, waren dieven ingebroken bij M. Gustaaf Hennebo, ondernemer, te Warcoing. De nachtwaker van de leerlooiery van M. Pclsmaekcr in de buurt, zag licht by M. Hennebo, en ging zien. Nabij de woning ontmoette hy ecnen der inbrekers, die op den uitkijk stond deze loste twee revol verschoten op den nachtwaker Een dezer trof hom in de zyde de andere schampte af op eenen sleutel, die den waker in den zak had. De waker schoot terug, zonder zijnen aanrander te treffen. De inbrekers, gewaar schuwd door de revolverschoten namen de vlucht, doch losten onder het loopen, nog een 20tal revolverschoten op den waker. De nachtwaker is niet levensgevaarlijk gekwetst. Do dieven hebben slechts een rijwiel en eenige kleedingstukken kunnen medenemen Sedert eenige tyd werden de gebroeders Henri en Emiel Hoedts, 28 en 33 jaar oud, wonende te Brouckerke, by Duinkerke, verdacht en bewaakt door de gendarmen wegens konijnen- en kiekendieften. Maandag nacht waakten de wachtmeester en de gendarm Louis Wepierre, 29 jaar oud, rond het huis der gebroeders. De wachtmeester waakte langs de voorzyde de gendarm langs de achterzijde van het huis. Om li ure kwamen de twee verdachten langs hunno achterdeur buiten. De gendarm Wepierre werd door de kerels opgemerktzij losten een vuurschot in zyne richting en de gendarm stortte met eenen noodkreet ten gronde, waarna de kerels terug binnen sprongen. De wacht meester snelde ter plaats en vond zijnen wapenmakker met eene doodelijke wonde in de zijde en in den rechter arm, in zijn bloed badend liggen. Dadelijk ging do wachtmeester aan do deur van Hoedts aankloppen. Emiel deed open hy was aanstonds bereid het slacht offer te helpen, en hielp de wonden verzor gen. Toen wilde de wachtmeester Hoedt aanhouden, doch de stervende verklaarde dat niet Emiel, maar wel Henri de moor denaar was, en hij vroeg aan den wacht meester zorg to dragen voor zijn dochtertje van 2 1/2 jaar. De ongelukkige, die we duwenaar was sedert 4 weken, stierf eenige oogenblikken later. Op bevel van den wachtmeester liep Emiel Hoedts eene automobiel halen naar do stokery van M. Duriez, en werd het lyk naar Bourbourg overgebracht. De moorde naar, Henri Hoedts, was intusschen weg gevlucht hy wordt ieverig opgezocht. Van's middags tot middernacht, eenige dienstdoende Apotheker, op Zondag 18 Jüli 1909, M. BONNER, Bisschopstraat. BURGERLIJKE STAND DER STAD AELST. GEBOORTEN. Mannelijk geslacht io Vrouwelijk xo Huwelijken. F. Roelandt, politieagent, met P. De Wever, kleerm. P. Vlasschaert. vuurst. met A. Steenhaut. br. J. Van Hedde- gem, voerm. met J. Matthys, br. E. Ruyssinck, behanger, met J. Van Lierde, lacetm. G. Van Cauteren, koetsier, met L. Van Gyseghem, z. b. Overlijdens. G. Pilaete, m. Van Mulders, brouwersg. 53 j., Drie Sleutelsstr. E. Van der Poorten, vr. Meganck, z. b. 60 j., Lange Zoutstr A. Mommers, w" De Veylder, z. b. 82 j Leopoldstr. H. Troch, kleerm. 21 j-Leopoldstr. A. Heirman, m. Van Cauteren, gladsl. 23 j., Lindestr. J. Roelandt, tabakbew. 15 j. Eilandstr. G. Tombeur, we Merckx, z. b. 68 j., Den- derm. st.w. J. Pauwels, m. Possé, 66 j., Gecraardsbergschestr. D. Libaut, z. b. 70 j., Denderm. st.w. 3 kinderen onder de 7 jaren. 20 dagwand goede DendermeerBchen, thans beschikbaar tot het einde van het maaiseizoen voor Vaarzen en Koeibeesten, Voor de voorwaarden zich te wenden tot den heer Frans D'Haese, hovenier, KaBteel Overhamme, Aalst. IIUOIGHAS. Uit der hand te koop, 90 aren Sg cen tiaren alleibeste Hooigras, wassende op eenen meersch, gelegen te Aalst-Schaar- beke, Klein Binnenveld, sectie C, nummer 7W6 en 797. Voor de voorwaarden zich te bevragen ten kantoore van Deurwaarder DE VOS, Statiestraat, n° 3, te Aalst. Compagnie Anglo-Belge de Marbrerie GAR8TOM Frères, (NAAMLOOZE MAATSCHAPPIJ.) De Heeren Aandeelhouders worden uit- genoodigd tot de buitengewone algemeene vergadering die zal plaats hebben ten maat- schappelijken zetel Tragel, te Aalst, op 26 Juli e. k. ten 3 i/2 ure. DAGORDE 1Verslag van den raad van Beheer. 2. Verslag over den toestand der maat schappij Goedkeuring. 3. Bestatigingen dat al de aandeelen voluit zijn afbetaald en dat hot kapitaal ten volle is gestort. 4. Uitgifte van obligatiën, machtiging te verleenen aan den raad van Beheer. 5. Vaststellen van het aantal Beheerders en benoeming van Beheerders en Kommis- sarissen. 6. Verschillige, Om deze vergadering by te wonen, wor den de Heeren Aandeelhouders verzocht zich te schikken luidens de voorschriften van artikel 24 der standregelen. De titels moeten worden neêrgelegd ten maatschappelyken zetel vyf dagen vóór de vergadering. Marktprijzen. Zaterdag 17 Juli 1909. Aardappelen de 100 kil. 14,00 h 15,00 Boter per 3 kil. 7,38 k 8,10 Roomboter 107 kil.; per kil. 2,70 h 0,00 Eiers de 25 2,16 k 0,00 Ajuin de 100 kil. 00,00 h 00,00 Viggenen, per koppel 60,00 k 70,00 BOTERMARKT. Heden Zaterdag werden 190 klonten boter ter markt ge bracht, wegende te samen 1520 kilogr. HOPMARKTEN. AALST, 17 Juli. Markt vast. Men kwoteert Aalst {Stadsmerk), beschikbare waar, 45-50 frank. Op levering October- November sloot men deze week veel ver dragen aan 100 frank. Het vooruitzicht voor den oerstkomenden oogst blijft ongun stig NEURENBERG (Beierem, 14 Juli. Handel prijshoudend voor beschikbare waar. Geen verbetering in den stand der hoptuinen, vooral in Elzas in deze laatste streek biedt men 112 tot 125 frank per honderd pond. POPERINGHE, 15 Juli. Handel prijs houdend. Men betaalt Poperinghe (Stad) en Poperinghe (Dorp), beschikbare waar 40 fr. Voor nieuw gewas bood men in 't begin der week 100 tot 110 frank, met weinig aankoop sedert Woensdag schynt de kooplust iets verslapt. Boven de insekten- plaag vertoont 'zich, in veel tuinen, de zwarte roetdauw. ANTWERPEN, 16 Juli. Men kwo teert Aalst beschikb., 45 a 48; Oct.-Nov. 100 Poperinghe beschikb., 40 a 45; Oct.- Nov. 100. Markt vast. Veemarkten. BRUSSEL, I3juli. Varhensmarht. Er werden 290 stuks ter markt ge bracht prijs fr. 0.90 tot 1,05. CUREGHEM-ANDERLECHT, 16 Juli. Kalvermarkt. Te koop gesteld. 1126 stuks, prijs 0,80, en i,o5 fr. CUREGHEM ANDERLECHT, 14 Juli. Rundveemarkl. Te koop gesteld 2099 stuks, waarvan 477 ossen, prijs 0.82 tot 1,00 fr. 497 btieren, prijs 0,58 tot 0,84 fr. 1125 koeien, prijs 0,52 tot 0,78 fr. PARIJS-LA-VILETTE, 16 Juli. Ter markt ge ver- i° 2e 3* bracht kocht kwal. kwal. kwal. Ossen 3206 3052 1,70 1,60 1,46 Koeien 1207 1056 1,70 1,58 1,44 Stieren 329 314 1,42 1,40 1,34 Kalvers 2121 1730 1,86 1,72 1,54 Schapen 16499 13507 2,44 2,34 2,14 Varkens 3924 3924 1,64 1,56 1,50 OPENBARE VERKOOPING van een schoon en welgelegen te Aalat, Molenstraat, aan de Groote Markt. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Een schoon en allerbest gelegen Win kelhuis, met twee groote Vitrienen, Sa lon, Eetplaats, Keuken en Hof, hebben de Pomp- en Regenwater, vorscheidene schoone Slaapkamers, gestaan in het begin der Molenstraat, aan de Groote Markt, geteekend nummer 4, gekadastreerd wyk A, nummer 424, met eene grootte van een aar 10 centiaren, palende van de eene zyde aan M. Amedée Corael-Ghysselinckx, van de andere zijde aan M. Hippolyte De Vos en van achter ook aan M. De Vos. Bewoond geweest door Madame Van den Broeck-Germeau. Onmiddelyke in gebruikireding. N. B. Voorschreven huis mag bezich tigd worden alle dagen der week van 2 tot 4 uren namiddag. Voor den sleutel zich te wenden ten kantoore van bovenge- noemden Notaris De Gheest, te Aalst, Kei zerlijke Plaats. DERDE EN LAATSTE ZITDAG Vrijdag 23 Juli 1909, ten 4 uren namiddag, ter Estaminet Het Beiersch Hof, by den heer Félix Van Landuytte Aalst, Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van Uleersscheai en Bosschen, te LedeMoorsel, Nieuwerkerken, Oordegem, SchoonaardeDendericindeke, Hekelgem en Meysse. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op Ledezijdc, gekadastreerd wijk D, nummer 14, met eene grootte van 65 aren 10 centiaren palende ten ooste aan den heer Edmond De Neve, ten zuide en ten noorde aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent en ten weste de Rede en daarover ook aan de Burgerlijke Godshuizen van Gent. Verdeeld in noord- en zuidhelft. Gebruiker den heer Jozef Galle. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen op het Hof Sossels, gekadastreerd wijk A, nummer a5o met eene grootte van 30 aren, palende ten ooste aan den heer Vincentius De Smet, ten zuide aan den heer Constantinus De Corte, ten weste aan voornoemden heer Vincentius De Smet en ten noorde aan den heer Franciscus Verbeken. Gebruikster Jufvrouw weduwe Seraphinus De Smedt. Gemeente Moorsel. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen op Spruithoek, gekadastreerd wijk B, nummer 393, met eene grootte van 3a aren, palende ten ooste aan den heer Frans Van Onderbergen, ten zuide aan de heeren Vastenavondt en Uyttersprot, ten weste aan de heeren Cooreman en Vertongen en ten noorde aan den heer Auguste Moortgat. Gebruikers de gebroeders Uyttersprot. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op «Den Huffel,» gekadastreerd wijk B, nummer 130, met eene grootte van 35 aren 80 centiaren palende ten ooste aan den heer Cooreman en juffrouw De Vis, ten zuide aan de heeren Borms en Vermoe- sen, ten weste aan de kinderen van den heer J.-B. Moens en ten noorde aan juffrouw weduwe Fre- derik Cobbaut. Gebruiker den heer Petrus Dierickx. Vijfde koop. Een perceel Land en deeltje Bosch, gelegen op de Petershagen, gekadastreerd wijk C, nummer 936, met eene grootte van 43 aren 90 centiaren, palende ten ooste aan de Beek, ge- scheed roet Meldert, ten zuide aan de erven Eve- raert, ten weste over de Baan aan de heeren Cnoops en van Goethem en ten noorde aan de heeren Robyns, Caudron en Cassiman en damen De Moor en Killemas. Gebruiker den heer Joannes Hauwelaert. Zesde koop. Een perceel Land, gelegen op het Hoeksken, groot volgens titel 34 aren 60 cen tiaren, gekadastreerd wijk E, nummer 384A, roet met eene grootte van 43 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Van Onderbergen en Daelroan, ten zuide aan het gescheed met de ge meente Herderaem, tan weste san den heer Reyn- teos-Cooreman en ten noorde aan den heer De Waepenaert-Claus. Gebruikers de heeren Bernard en Frans Van Onderbergen. Gemee>ite Nieuwerkerken Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 870, met eene grootte van 44 aren 50 centiaren, pa- lende ten ooste aan den heer Desiré Peerlinck-De Smet, ten zuida aan den heer Charles Bauters en dame Moens-De Coen, ten weste aan den heer Frans Van Geem-Van den Bossche en ten noorde aan de Achterstraat. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Jean Caudron. Achtste koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 890, met eene grootte van 15 aren 70 centiaren, pa lende ten ooste aan de Burgerlijke Godshuizen van Aalst, ten zuide aan den heer Benoit De Win ter en den volgenden koop, ten weste aan den heer Charles Bauters en ten noorde aan jufvrouw we duwe Hunninck en de heer Doctor Baetens. Gebruiker den heer Jean Caudron. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op het Moortelveld, gekadastreerd wijk B, nummer 891, met eene grootte van 46 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Benoit De Winter, ten zuide aan de Beek en het gescheed der ge meente Erembodegem, ten weste aan de heeren Moens, Van de Maele, De Clercq,Van Ghyseghem en andere en ten noorde aan voorgaanden koop. Gebruiker den heer Jean Candron. Tiende koop. Een perceel Meersch, gelegen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk B, nummers 928 en 939, met eene grootte van 39 aren 90 cen tiaren, palende ten ooste aan de kinderen Van Impe en de heeren Petrus Verlé en Joseph Van Ghysegem, ten zuide aan de Beek, ten weste aan den heer Louis De Ras en ten noorde aan de hee ren Caudron en Moyersoen en jufvrouw Verhulst. Gebruiker den heer Jean Caudron. Elfde koop. Een perceel Meersch, gelegen op den Grooten Dries, gekadastreerd wijk B, num mer 1332, met eene grootte van 47 aren 5o centia ren, palende ten ooste aan den heer Valerie Baeteo, ten zuide aan de Driesstraat, ten weste aan jufvr. Eugenie Jansegers en ten noorde aan de heeren Moyersoen, Cameliauen Lauwereys. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruiker den heer Louis De Ras. Twaalfste koop. Een perceel Land, op het Groot Broekveld, gekadastreerd wijk C, nummer 108a, met eene grootte van 5g aren 40 centiaren, palende ten ooste aan juffrouw Rosalie De Schut ter, ten zuide aan den heer Willem De Glercq, ten weste aan dame Meuleman-De Smet en ten noorde aan de Baan en aan dame Cornet d'Elzius en den heer Hippolyte D'Haeseleer. Gebruiker den heer Alphonse Roels. Gemeente Oordegem. Dertiende koop. Een perceel Land, gelegen in den Buysmeersch, gekadastreerd wijk B, num mer 382, met eene grootte van 70 arer 90 centia ren, palende ten ooste aan den heer Henri Bemé, ten zuide aan de Bleckstraat, ten weste aan den heer Alfons De Craecker en ten noorde aan de heeren Vrederechter Llmpens en Verhaeghe-Lim- pens. Verdeeld in oost- en westhelff. Gebruiker den heer Henri Bemé. Gemeente Schoonaarde. Veertiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Opstaldriesch, gekadastreerd eanige sectie, nummers 1913 en igi4< met eene grootte van 41 aren 60 centiaren, palende ten ooste aan den heer Ivo Lauwaert, ten zuide aan den Weg, ten weste aan de heeren Frans Lauwaert en Van der Plancke en ten noorde aan de Eerwaarde heer Gommaire De Gheest. Gebruiker den heer Franciscus De Pauw. Gemeente Dendericindeke. Vijftiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Rijstveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1040A, met eene grootte van 76 aren 20 centiarec, palende ten ooste aan den heer Van Ongeval-Mer- tens, ten zuide ook aan den heer van Ongeval - Mertens, ten weste aan de heeren Beuvaert en Geeroms en ten noorde aan de beeren Schoreels en De Coninck. Verdeeld in oost- en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zestiende koop. Een perceel Land, gelegen op het Mespelterreveld, gekadastreerd wijk A, nummer 1267, met eene grootte van 58 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Le Cocq en De Maeseneer, ten zuide aan de heeren Van der Leenen, Van Innis en Cosyrs, ten weste aan het Weldadïgheidsbestuur van Neygem en ten noorde aan de heeren Van Eesbeeck en Faut. Verdeeld in oost en westhelft. Gebruikers de heeren Charles Faut en Joseph De Coninck. Zeventiende koop. Een perceel Meersch, ge legen op Pijpenbeek, gekadastreerd wijk C, num mer 1376B, met eene grootte van 44 aren 90 centia ren, palende ten ooste aan de heeren De Doncker en Neckelput, ten zuide aan de Burgerlijke Gods huizen van Ninove, ten weste aan den heer Galle- maerts en andere en ten noorde aan de heeren André Whettine en René Roosens. Gebruiker den heer Gnstaaf Roosens. Gemeente Hekelgem. Achttiende koop. Een perceel Land, gelegen op Asscherenboschveld, gekadastreerd wiik A, nummer i5oc, met eene grootte van 16 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan den heer Van Vae- renbergli-Roselet, ten zuide aan de heeren Plas en Vermeiren, ten weste den Weg en ten noorde aan den heer Jan Vermeiren-Van den Bossche. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Negentiende koop. Een perceel Land, gelegen alsvoren, op Asscherenboschveld, gekadastreerd wijk A, nummer i5ia, met eene grootte van 12 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Hoorebeeck en Kinderen, ten zuide aan den heer Jan Vermeire-Van den Bossche, ten weste aan den Weg en ten noorde aan den heer Frans De Corte. Gebruiker den heer Benedikt Geyseleer. Gemeeente Meysse. Twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Lindekauter, gekadastreerd wijk E, nummer 85 a/2, met eene grootte van 82 aren, palende ten ooste aan den heer Pottoms-Bettens en dame Van den Haute-Stockens, ten zuide aan den Weg van Merchtem naar Vilvoorde, ten weste aan het gescheed met de gemeente Brusseghem en ten noorde aan den heer de Formanoir de la Cazerie en het Weldadigheidsbestuur van Wolverthem Verdeeld in twee loten. Gebruikster Jufvrouw weduwe Jacques Van Eeckhout. Een-en-twintigste koop. Een perceel Land, gelegen ter plaats gezegd Hasselt, gekadastreerd wijk F, nummer 80, met eene grootte van 23 aren 80 centiaren, palende ten ooste aan den heer Meert- Van Humbeeck, ten zuide aan den Weg, ten weste ook aan de Straat en ten noorde aan den heer Jo seph Thielemans. Verdeeld in drij loten. Gebruiker den heer Petrus-Joannes Van He- melryck. ZITDAGEN Instel Donderdag ag Juli Verblijf Donderdag 19 Augusti'9°9i ten een ure namiddag, ter herberg genaamd De Borze van Amsterdam, bij den heer Charles Van den Bossche-De Wildete Aalst, aan de Groote Markt. OPENBARE VERKOOPING van goede en een perceel Meerscli, te (Baerdegem, Gijsegem, Herdersem en Hof stade De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met ge win van palmslag en gelagen, in het openbaar ver koopen Gemeente Baardegem. Eerste koop. Een perceel Land, gelegen op de Pachtersbosschen, gekadastreerd wijk A, num mer 3oo, met eene grootte van 23 aren 60 centia ren, palende ten ooste aan den beer Henri Joos- tens, ten zuide aan de heeren Petrus-Joannes Beeckman en Joseph Uyttendaele, ten weste aan juffrouw Prudencia D'Hondt en ten noorde aan de kinderen Bosteels Gebruikster Jufvrouw weduwe Leo Willems. Gemeente Gysegem. Tweede koop. Een perceel Land, gelegen in het Klein Denóerland, gekadastreerd wijk A, num mer 104, met eene grootte van 46 aren 40 centia ren, palende ten ooste aan de heeren Alexis en Charles Callebaut, ten zuide aan juffrouw Maria De Coen, ten weste aan den Sasweg en ten noorde met half dreef aan de familie de Clippele.Ver deeld in twee loten. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Derde koop. Een perceel Bosch, gelegen in het Klein Denderland, gekadastreerd wijk A, num mer 109, met eene grootte van 38 aren 80 centia ren, palende ten ooste met half dreef aan den heer Arthur Van Medegael en andere, ten zuide aan de Kerkfabriek van Gysegem, ten weste aan den Dreef en aan Mijnheer Baron de Kerchove d'Ex- aerde en ten noorde aan den heer Joannes Vereec- ken. Gebruiker den heer Louis Van Royen. Vierde koop. Een perceel Land, gelegen op het Rouw veld, gekadastreerd wijk A, nummer 557, met eene grootte van 47 aren 3o centiaren, palende ten ooste met half baan aan dame Mertens- Schockaert, ten zuide aan juffrouw weduwe Leo pold Van Hauwermeiren-Boeykens en kinderen, ten weste aan de erven Van Landuyt-Van den Berghe en den heer Domien Aelbrecht en ten noor de aan juffrouw weduwe Leopold van Medegael. Gebruiker den heer Stanislas Van Hauwe. Vijfde koop. Een perceel Land, gelegen op Ausmeer, gekadastreerd wijk B, nummers 5o6 en 5o7, met eene grootte van 20 aren 70 centiaren, palende ten ooste aan dame Van Wichelen-Van den Steene, ten zuide aan den heer Arthur Du bois, ten weste aan de heeren Cobbaut, Pieters, Heyndrickx, de Renesse, Borms en Rombaut en ten noorde aan het Weldadigheidsbureel van Gy segem. Gebruikster Jufvr. weduwe Joseph Van Royen. Gemeente Herdersem. Zesde koop. Een perceel Meersih, gelegen op de Beekweide, gekadastreerd wijk B, nummer 83, met eene grootte van 75 aren ao centiaren, palende ten ooste aan de heeren Cooreman, De Block cn Van Nuffel en den volgenden koop, ten zuide met den weg aan het gescheed met de Stad Aalst, ten weste aan de heeren Van Gysegein, Staes en Haentjes en ten noorde aan de heeren Vinck, Schuddinck en Beulens en juffrouw weduwe cn kinderen De Braodt-Bieseman. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Zevende koop. Een perceel Land, gelegen op den Hoogen VariDg, gekadastreerd wijk B, num mers 123 en 134, met eene grootie van 3o aren. palende ten ooste aan den heer Constant I.am- brecht, ten zuide aan de erven Van Nuffel, ten weste over de baan aan voorgaanden koop en ten noorde aan de heeren Cooreman en De Block. Gebruiker den heer Jan Van de Velde-De Brucker. Achtste koop. Een perceel Land. gelegen op het Sijp, gekadastreerd wijk B, nummers 1 i6n en 11 ÖA/bis. met eene grootte van 19 are., 90 centia ren, palende ten ooste aan juffrouw -> oanna Mon sieur, ten zuide aan de heeren Triest en Moens- Cooreman, ten weste aan den heer Moens-De Meersman en ten noorde aan juffrouw weduwe en kinderen Muylaert-De Cock. Gebruiker den heer Severien Boulonne. Negende koop. Een perceel Land, gelegen op de Wee, gekadastreerd wijk B, nummer 3o8a, met eene grootte van 37 aren 50 centiaren, palende ten ooste aan de heeren De Smedt, D'Haeseleer en Moens, ten zuide aan de heeren Abel en Paul De Clippele, ten weste aan den Pontweg eu ten noorde aan den heer Constant Lambrecht. Gebruiker den heer Philemon Hendrickx. Gemeente Ho/stade. Tiende koop. Een perceel Land, gelegen op den Achtersten Bolleweg, gekadastreerd wijk A, nummer 404G, met eene grootte van i5 aren 40 centiaren, palende ten ooste aan de heeren Karei en Frederik Van Hauwermeiren, ten zuide aan juffrouw Anna-Philomena Pannekoek, ten weste aan den heer Auguste Pensaert en ten noorde aan de Straat. Gebruikster Jufvr. weduwe Charles Hertsens. ZITDAGEN Instel Woensdag 28 Juli Verblijf Woensdag 18 Augusti 9°9> ten 3 uren namiddag, ter herberg Het Hof van Weenen, bij den heer Adolpiie De Gkndt, te Aalst, Boterstraat, aan de Botermarkt. OPENBARE VERKOOPING van schoone en welgelegen te Aalst, Drie Sleutelsstraat en Ouden Dendermondschen Steenweg De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen STAD AALST. Eerste koop. Een perceel Bouwgrond, gelegen ten voorhoofde aan de Drie Sleu telsstraat, gekadastreerd wijk D, deel van nr 797°, groot volgens meting 5 aren 26 centiaren, palende ten ooste aan Jufvrouw weduwe Volckaort, ten zuide aan dezelfde, ten weste aan Jufvrouw Becckman en ten noorde aan de Straat. Verdeeld in vijf loten als volgt Eerste lot groot 1 aar, hebbende 5 me ters breedte ter straat. Tweede lotgroot 1 aar, ook met eene breedte van 5 meters ter straat. Derde lot ook groot 1 aar, met zelfde breedte. Vierde lotgroot 1 aar 6 centiaren, met eene breedte van 5 meters 30 centimeters ter straat. Vyfde lotgroot 1 aar 20 centiaren, met eene breedte van 6 meters ter straat. Tweede koop. Een perceel Bouw grond, gelegen aan den Ouden Dender mondschen Steenweg, gekadastreerd wijk D, deel van nr 797°, palende ten ooste aan den Steenweg, ten zuide aan Mynheer Felix De Hert, ten weste en ten noorde aan Juf vrouw weduwe Volckaert. Verdeeld in vier loten als volgt Eerste lot, groot 1 aar. Tweede lot, ook groot 1 aar. Derde lot, insgelijks groot 1 aar. Elk met eene breedte van 5 meters ter straat. En het vierde lot, groot 92 centiaren met eene breedte van 4 meters 60 centimeters ter straat. ZITDAGEN Verblijf Vrydag 30 ten 3 uren namiddag, ter herberg Den Grooten Sint Ivo, - bij den heer Camille Pilate, te Aalst, Nieuwstraat. OPENBARE VERKOOPING van te Lede, Keiberg. De Notaris DE GHEEST, te Aalst, zal met gewin van palmslag en gelagen, in het openbaar verkoopen Gemeente Lede. Een Huis en Grond, groot volgens titel 3 aren 25 centiaren, gestaan en gelegen op Keiberg, gekadastreerd wijk C. nummer 2i6d, met eene grootte van 3 aren 30 cen tiaren. Laatst bewoond geweeBt door Jufvrouw Weduwe Donatus De Kerpel- Kennof. ZITDAGEN Instel Dijnsdag 13 Verblijf Dijnsdag 27 9» ten 3 uren namiddag, ter herberg Sint Rochus, hij den heer Charles D'Haese te Lede, Keiberg. OPENBARE VERKOOPING van een goed perceel TE EBPE, Molenkauter. De Notaris SCHELFHOUT, te Oordegem, zal namens wien het behoort, in hel openbaar verkoo pen Eenige koop. Een goed perceel Zaailand, gelegen te Erpe, op den Molenkauter, gekend op het kadaster wijk D, nummer 701c, met eene grootte van 21 aren, doch volgens titel en m ting groot 21 aren 35 centiaren, palende ten ooste met de baan den in aanleg zijn- den I Jzerenweg van Brussel op Gent,ten zuide den heer Jozef De Troch, ten weste en ten noorde den heer Philemon De Ridder. Gebruikt door den eigenaar M. Francois De Beir-Van Wesemael, te Erpe. ENKELE ZITDAG Donderdag 29 Juli f909, om 3 uren namiddag, ter herberg genaamd De Plezanten Hof, gehouden door den heer Rei- mond Boterberg, fabrikant in schoenen, te Erpe, Sevecoot. OPENBARE VERKOOPING van gestaan en gelegen te Dender leeuw, nabij de Statie. De Notaris SCHELFHOUT te Oordegem, zal namens wien het behoort, met gewin van instel- premiën en gelagen, in het openbaar verkoopen, te weten Een Eigendom, bestaande uit twee onlangs nieuw gebouwde Woonhuizen, gestaan en gelegen te Denderleeuw, wijk Leeuwbrug, nabij de Statie, bekend bij kadaster sectie A, nummer 5o5b, groot 3 aren 20 centiaren, palende ten ooste de Straat, ten zuide Dame weduwe Sonck, ten weste den 1 Jzerenweg en ten noorde den heer Octave Vaere- man. Verdeeld in 2 koopen. Eerste koop zijnde het Woonhuis met aan- hoongheden, bewoond door den heer Oscar Ver- eecken, handelaar. Tweede koop zijnde het Woonhuis, dienstig voor Slachterij, vroeger bewoond geweest door den heer Sylvain Asscherickx, slachter. Bij samenvoeging slechts gebracht op frs. 615o. DERDE ZITDAG Zaterdag 24 Juli 1909, om 3 uren van den namiddag, ter Estaminet ge naamd a A la Taverne Viennoise gehouden door Dame Weduwe FRKDERICX, te Aalst, Statieplaats. OPENBARE VERKOOPING De Notaris BRECKPOT, te Aalst, zal openbaarlijk verkoopen Een Winkelhuis met Hof, te Aalst, in de Nieuwstraat, groot 3 aren 30 centiaren. Bewoond door den verkooper, M. René Salomez-De Veylder. Slechts ingesteld frs. 5200. LAATSTE ZITDAG Dijnsdag 20 Juli 1909, om 3 uren namiddag, ter Estaminet Café du Centre, bij den heer Emile De Veyl- der-De Bock, hoek der Kapel- en Molen straat. te Aalst. MERK VOLBEKS u E WET N lCTOEix h kult «n tMtteeiuio prxuj.iai alii ilakkatt wcj te mix- en i'. zetelen tl ktrédtw. Zij nrta nrtxM iwr 'I toiutai ter axtsln m tuÉKigerudU POEIERDcouo m 5! Crcn. II KEI: Dooien nu 10,15 ie 26 Can. riOUEU.f.: CliUm «mdjis no 35.61,15 Cnen. «U ZEEP-UïEl: Pakjee nn Om alle liekkin It kulichen en strsohesdan to ILOEIBIU: Flaiehjei <an 50 Cam en I fr. Algemeen Agontschip icer DclgifiL'Union Oelge LU., |2A, Broekstrut (rue dn Paren). BRUSSEL. Gaat bij Mr Limpens, Meu belmaker, Bru8selsche straat, 44, de prach tige tentoonstelling van ingelegde vloeren (parquetten) bezichtigen der Parqueteries national.es Vaartkaai, Merxem-Antwer pen. X© huren tegen 1 October aana.t een welgelegen HUIS met Hof (50 meters diepte), Dendermondsche Steenweg, 108, zichtbaar alle Dij nadagen, Woensdagen en Donderdagen, telkens na den middag. -— Zich te bevragen bij den heer J. Goethals, Dirk Martens8traat, 14, Aalst. Men vraagt een of twee goede mecaniciens-stokers, goed hunnen stiel kennende, zich kunnende gelasten met de reparaties en 't werk van het atelier en 't stoomtuig kennende. Daghuur 22 a 26 fr. ter week. Schrijven N° 9876 Bureel van De Dendbrbode, Aalst. Fen voerman, bekwaam, proper, eerlijk, goed de peerden kennende, een die van 't werk niet schuw is. Goede plaats voor serieus mensch, wordt gevraagd bij Garston, Frères, Aalst. Ach. gtnelryns, papiers car tons en gros, demande représentant pour Alos'. Article h s'adjoindre. S'adresser par écritrue de Smet, 84, Gand. IIDLTMVGA/I.IN Conieutbuizenlabritik Iteioiivouten Oudste Huis van Stad en Omliggende, Alombekend voor schoone Waar en Goedkoope Prijs Vaart en Varkensmarkt. Verkocht te i M.M. Delhaize, Gebroedera Coic. Aalst bij O. Taeymans-Druck, droguiste, Groote Markt. ,f

De Denderbode | 1909 | | pagina 3